FORUM TV-SATСубота
26.05.2018, 04:11

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " Smart TV " (Без Обговорення !!!)
Телебачення " Smart TV "
RATVODДата: Понеділок, 30.06.2014, 09:18 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21853
Статус: Оффлайн
Розумне телебачення

" Smart TV "
RATVODДата: Понеділок, 30.06.2014, 09:27 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21853
Статус: Оффлайн
Smart TVSmart TV (укр. Розумне телебачення), або Connected TV [1]
- технологія інтеграції інтернету і цифрових інтерактивних сервісів в сучасні телевізори та ресивери цифрового телебачення, а також в технічному симбіозі між комп'ютерами і телевізорами / ресиверами цифрового телебачення, раніше іменована «Connected TV », (не плутати з Internet TV і WebTV).

Нові пристрої, що підтримують Smart TV (що фактично є комп'ютерами в форм-факторі телевізора і з підтримкою його можливостей), переважно націлені на підтримку розважальних медіа в Інтернеті: дають можливість переглядати фільми, мультфільми та серіали, виключаючи, нарешті, потреба у звичайному телебаченні. Поява цієї технології спровокувало сплеск у середовищі розробників інтерактивних додатків. Зараз на ринку їх існує кілька видів. VOD (video on demand) сервіси: Amediateka, Yota Play, Омлет, Zoomby, Tvzavr, IVI і NOW. Інтернет-телебачення, over the top контенту - OTT (за допомогою цієї технології контент доставляється будь-якому користувачеві Інтернет безпосередньо через протокол HTTP), потокового медіа-контенту за запитом (англ. on-demand streaming media) і меншою мірою - на підтримку традиційних медіа -пристроїв, як телевізори та ресивери попереднього покоління. Поняття Smart TV народилося аналогічно поняттю Smart Phone, яке, в свою чергу, з'явилося завдяки інтеграції Інтернету, віджетів і програмних додатків в сучасні мобільні телефони

Технологія, яка активує Smart TV, впроваджується в різні пристрої: телевізори, ресивери цифрового телебачення, Blu-ray-програвачі, ігрові консолі та аналогічні їм пристрої . Ці пристрої дають користувачам можливість пошуку відеозаписів, фільмів, фотографій та іншого медіаконтенту в інтернеті, на локальних кабельних телеканалах, на супутникових телеканалах або зберігається на жорсткому диску пристрою.

Визначення


Smart TV - телевізор з вбудованим доступом в інтернет або телевізійний ресивер, який примножує можливості сучасного телевізора. Smart TV являє собою комп'ютерну систему, інтегруються в телевізор і, найчастіше, допускає установку додаткових додатків і послуг. Пристрій працює на операційній системі, відкриваючи великі можливості для розробників додатків.

Історія ідеї


1997р. - Microsoft створює MSN TV (і WebTV спільно з Dish Network). Однак поєднання CRT-телевізора і dial-up-з'єднання не дозволили ідеї стати масово успішною.
1999р. - З'явилися сервіси TiVo і ReplayTV, що представляли собою цифровий відеомагнітофон c вбудованим жорстким диском, який записував вибрані передачі і дозволяв переглядати їх у зручний користувачеві час. Ці сервіси існують і в даний час.
2000р. - З'являються спеціальні пристрої, звані Set Top Box різних виробників, що розширюють функціонал стандартного (кабельного, супутникового) ТБ.
2009р. - DLNA (Digital Living Network Alliance) почала сертифікацію телевізорів, в які були вбудовані функції Smart TV.
В даний час технологія бурхливо розвивається: за оцінками фахівців, в 2010 році функціями Smart TV було забезпечено 40% плоскопанельних телевізорів, в 2011 році - 90% .

Технологія


Концепція Smart TV знаходиться на початковому етапі, але стрімко доповнюється програмним забезпеченням, таким, як Google TV і XBMC. Технологія активно висвітлюється в ЗМІ, а також стимулює виробників техніки, таких, як Samsung, Sony, LG і інших до розробки продуктів з функціями пошуку, установки додатків (також доступних через онлайн-магазини), підтримкою інтерактивних ЗМІ, персоналізованого спілкування, а також соціальних медіа .

Основним завданням, яке вирішують виробники, це зручність роботи з мережевими ресурсами за допомогою пультів дистанційного керування. Для вирішення цього завдання розробляються спеціалізовані пульти ДУ, що поєднують в собі функції власне ТВ-пульта і джойстика / комп'ютерної миші, наприклад - Magic Motion від LG .

Друге непросте завдання - це робота з контентом. Забезпечити платформам якісний контент виявилося не просто, адже вони виявляються прямими конкурентами телеканалів. Так, один з найвідоміших зараз сервісів, GoogleTV зіткнувся в США з відмовами великих телемереж надавати йому контент. Другим по популярності сервісом є Apple TV.

В даний час лише 22% користувачів підключають свої телевізори до Інтернету. Тим не менш, експерти одностайно стверджують, що в найближчі кілька років концепція Smart TV змінить телеіндустрію до невпізнання.

Операційна система


В даний час доступна безліч мобільних операційних систем, і, в той час, як більшість з них орієнтовані на смартфони, неттопи і планшетний комп'ютер, деякі також підтримують технологію Smart TV або ж були розроблені спеціально для неї. Найчастіше Smart TV працюють на базі операційних систем Linux і Android.

Соціальні мережі


Ряд Smart TV-платформ споконвічно підтримують або допускають підключення соціальних мережевих функцій, за допомогою яких користувачі можуть як вибирати поновлення, так і розміщувати свої власні в існуючих соціальних мережах. При постійно зростаючої ролі соціальних мереж і записів користувачів, їх синхронізація зі Smart TV і платформою HTPC може значно вдосконалити інтерактивність телевізійного ефіру, одночасно поліпшивши візуальні аспекти роботи з комп'ютером.

wikipedia
RATVODДата: Понеділок, 30.06.2014, 09:51 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21853
Статус: Оффлайн
Список платформ Smart-TVСписок включає в себе найбільш помітні і відомі Smart-TV платформи:

Apple TV
Blobbox - програмне забезпечення TVBLOB виробництва TeleSystems, Tiscali TVBox
Google TV - платформа Android від Google, Intel, Sony і Logitech
Internet @ TV - Smart Hub від Samsung
iVision - від Нетріс
Mediaroom - від Microsoft
MeeGo - для Smart TV
NetCast Entertainment Access - від LG Electronics
Open webOS - LG Electronics
Opera TV - платформа від Opera Software на базі Opera Devices SDK
Realcube Multibox
Smart TV - спосіб дивитися домашнє телебачення від Smart TV
Sony Entertainment Network - від SONY для телевізорів BRAVIA
Viera Cast - від Panasonic
Vudu - від Wal-Mart
XBMC - Media Center XBMC
Yahoo! Connected TV (раніше: Yahoo! GOTV) - від Yahoo!

wikipedia
viskomДата: Понеділок, 20.06.2016, 12:11 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1862
Статус: Оффлайн
MXQ S805 Smart TV приставкаОсновною відмінністю даної MXQ приставки є підтримка кодека Н.265 і повноцінна підтримка FullHD відео.
Не дорога бюджетна модель Smart TV приставки MXQ володіє великими можливостями, буде цікава багатьом споживачам.Основні переваги SMART TV Android Box приставка MXQ S805:

1. Встановлено 500 каналів 100 з них в HD якості (всі українські і російські - пакети Viasat, Discovery, НТВ і НТВ +, НТВ спорт HD, Футбол і багато іншого) всі канали показують безкоштовно !!!!
2. Встановлено програми: для онлайн фільмів EX.UA, Megogo, FS.UA, YouTube, соцмережі Контакти, Однокласники і мн. інше.
3. Google і можливість доступу до будь-яких сайтів.
4. Skype
5. Google Play і APK Store.
6. Вбудований медіаплеєр - програє всі відомі відео і фото формати, музичні файли, текстові файли та ін.
7. Доступ до інтернет TV - IPTV.
RATVODДата: Середа, 19.04.2017, 22:56 | Повідомлення # 5
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21853
Статус: Оффлайн
Онлайн-система відеодістрібуціі

1 + 1 media вийшла на Samsung Smart TV
Медіа-холдинг 1 + 1 media представив додаток OVVA для платформи Samsung Smart TV.


Відеосервіс OVVA.tv, що входить до групи 1 + 1 media, тепер доступний користувачам Samsung Smart TV на базі платформи Tizen 2016 і Orsay 2015 у вигляді безкоштовного додатку. Про це йдеться в офіційному прес-релізі компанії.

Додаток «OVVA» для Samsung Smart TV дозволяє переглядати телевізійний контент вітчизняного виробництва в HD-форматі, не порушуючи при цьому авторських прав.

В 1 + 1 media обіцяють найближчим часом розширити присутність «OVVA» на всі моделі Samsung Smart TV, а також розробити додаток для Smart-платформ інших виробників телевізорів.

«Важливо відзначити, що розробка цієї програми проводилася in-house через R & D, тому на виході ми отримали не тільки готовий продукт, а й підвищили експертизу розробки в таких проектах», - каже Анна Ткаченко, директор діджитал напрямку і директор зі стратегії та розвитку 1 +1 media.

Нагадаємо, сервіс OVVA.tv почав роботу в лютому 2016 року. Тоді ж 1 + 1 media презентувала систему пошуку нелегального контенту в мережі інтернет.

- 18 квітня, 2017

Редакція


Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " Smart TV " (Без Обговорення !!!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2018 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *