FORUM TV-SATЧетвер
28.03.2024, 16:36

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини СНУКЕРу (Обговорення дозволено !!!)
Новини СНУКЕРу
RATVODДата: Вівторок, 28.02.2012, 00:52 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
RATVODДата: Понеділок, 02.04.2012, 21:10 | Повідомлення # 16
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Пітер Ебдон переграв Стівена Магуайра

у фіналі China Open




Англієць Пітер Ебдон став переможцем турніру China Open, перегравши у фіналі шотландця Стівена Магуайра - 10:9.

На велику перерву снукеріст йшли при солідному перевазі Ебдон - 6:2, проте Магуайр зміг відновити рівність в рахунку в 16-м фреймі - 8:8. І все-таки в кінцівці зустрічі впевненіше діяв англієць, який завоював свій дев'ятий титул на рейтингових турнірах.

Примітно, що у вирішальному матчі Пітер оформив чотири сенчурі, останній з яких став 300-м в його довгій спортивній кар'єрі.
Свій перший трофей Ебдон виграв в далекому 1993 році.



RATVODДата: Понеділок, 02.04.2012, 21:16 | Повідомлення # 17
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Ебдон: «Перемога Магуайра була б заслуженою»



Англієць Пітер Ебдон, який отримав перемогу на турнірі Китай відкрито, виявився не дуже задоволений своєю грою у фінальному матчі проти шотландця Стівена Магуайра.

Вирішальний поєдинок тривав 7,5 годин і завершився на користь 41-річного Ебдон з рахунком 10-9.

«Я переміг і просто щасливий. Якщо чесно, мені трохи ніяково, оскільки я не зумів толком впоратися з тиском, і Стівен грав краще, ніж я. Думаю, саме він заслужив перемогу. Я дуже радий, що все ж виграв фінал, але мій виступ залишало бажати кращого », - цитує Ебдон WorldSnooker.

По завершенні China Open уродженець Кеттерінга займає 21-е місце в світовому рейтингу, а це означає, що на цьогорічному чемпіонаті світу йому доведеться починати з кваліфікаційного етапу.

«Мені б дуже хотілося потрапити в основну сітку, проте оскільки я не потрапляю в топ-16, потрібно грати кваліфікацію. Буде складно, проте моя підготовка в даний час виправдовує себе. Схоже, зараз я один з небагатьох гравців, які набирають форму до потрібного моменту. Якщо мені вдасться добре виступити в кваліфікації і я потраплю в основну сітку, то це буде мій 21-й приїзд в Шеффілд поспіль. Буде чим пишатися, якщо все вийде », - резюмував Пітер Ебдон.

Стівен Магуайр ж постарався винести позитивні підсумки з результату фінального матчу.

«Якби я програв 10-1 або 10-2, це б означало, що мене не було в матчі. Сьогодні я намагався відповідати рівню події, хотів, щоб навіть якщо перемога дісталася Пітеру, то йому довелося б саме вигравати матч, а не отримувати його в подарунок. У мене вийшло, і я багато чого винесу з цієї зустрічі », - сказав 31-річний шотландець.

Чемпіонат світу пройде в театрі Крусібл в англійському Шеффілді. Матчі розпочнуться 21 квітня.



RATVODДата: Понеділок, 23.07.2012, 11:16 | Повідомлення # 18
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Australian Open

Хокінс здобув першу перемогу в кар'єрі




Англієць Баррі Хокінс став переможцем турніру Australian Open, перегравши у вирішальному матчі свого співвітчизника Пітера Ебдон - 9:3.


По ходу зустрічі Баррі (на фото праворуч) оформили три сенчурі і в цілому досить впевнено взяв гору над чемпіоном світу 2002 року.

Хокінс вперше за 16-річну кар'єру переміг на рейтинговому турнірі. Цей успіх дозволив йому заробити 70 000 австралійських доларів. Крім того, він поповнив скарбничку п'ятьма тисячами рейтингових очок.

Раніше Баррі добирався максимум до півфіналів турнірів подібного рівня. На чемпіонатах світу він двічі виходив в 1/8 фіналу (2011, 2012), що є його максимальним результатом на головному турнірі сезону.

Баррі Хокінс - Пітер Ебдон - 9:3. 27-69, 75-8 (57), 80-0 (74), 120-0 (106), 119-0 (114), 7-68 (63), 72-46, 32-64, 133-0 (133), 65-10, 74-12 (74), 73-40 (51).



RATVODДата: П`ятниця, 31.01.2014, 18:30 | Повідомлення # 19
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Обвал курсу рейтингу.

Фаворити покидають
German Masters




Важко пригадати такий масовий виліт провідних гравців , подібний до того , що відбувається на поточному German Masters .


Вже після двох ігрових днів до числа учасників 1 / 8 фіналу увійшли всього четверо гравців з топ- 16 світового рейтингу.
Ось і доводиться гадати : чи то з рейтингом щось не так , то чи кілька напружений і незвичний формат турніру призводить до великої кількості сенсацій. Можливо , на провідних гравцях більше відбиваються деякі похибки столів , на що нарікали програвший Ніл Робертсон і навіть вигравший свій матч Шон Мерфі.

Правда , Мерфі ледь не поповнив скупчення зірок , що покинули цей турнір. Він програвав Метью Стівенсу з рахунком 1:4 , але зумів зробити видатний камбек . Крім нього , з топових гравців боротьбу продовжують Дін Джуньху , впевнено перегравший Марка Уільямса - 5:1 , Джадд Трамп , і двічі переміг в середу при вельми пристойною грі, і Марк Дейвіс , який розгромив Грема Дотто - 5:1.

Ніл Робертсон за всіма статтями програв Тянь Пенфею - 1:5. Марк Селбі був вибитий безстрашним Куртом Мафліном - 3:5. Джон Хіггінс поступився Домініку Дейлі , так і не знаходячи виходу з тривалої спаду. Програв і його друг Стівен Магуайр , що не знайшов належних аргументів у суперечці з Ляном Веньбо . Засмутив і четвертий номер світового рейтингу Баррі Хоукінс , який програв Райану Дею з вельми сприятливого рахунку 4:1.

Примітно, що з 16 гравців , які виступлять в 1/ 8 фіналу , четверо - представники Піднебесної , які мають намір продовжити переможну ходу напередодні китайського нового року.

У п'ятницю в першій сесії ( 16:00 мск ) розпочнеться боротьба за вихід до чвертьфіналу. Переможцям належить зіграти в цей же вечір ( 23:00 ) . Щось прогнозувати просто неможливо. Головні фаворити тепер Дін , Трамп і Мерфі . Ясно тільки , що центральний матч ігрового дня - Шон Мерфі - Джадд Трамп. Його і покаже телеканал Eurosport International .

Сітка турніру German Masters на Eurosport.ru



RATVODДата: Вівторок, 04.02.2014, 10:45 | Повідомлення # 20
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Нові горизонти Діна



Показавши блискучу гру, Дін Джуньху завоював свій ювілейний десятий титул, що став для нього четвертим у сезоні.


У фіналі зійшлися молоді, талановиті і амбітні гравці , що віщувало спекотний бій. Дін проводить чудовий сезон , але на цьому турнірі форма Трампа здавалася близькою до оптимальнї. Навіть у півфіналі Джуньху виграв насилу , а Джадд змів суперника каскадом сотенних серій. Першу полусессію виграв англієць , що було цілком по грі. Йому вдалося зберегти перевагу в два фрейми після обміну партіями - 4:2. Ціною великих зусиль Дін звів першу сесію до нічийного результату . Особливо непросто довелося йому у восьмому фреймі .

Те, що відбулося в вечірній сесії , стало несподіванкою для всіх, включаючи Джадда . Дін вибухнув двома сотенними серіями , потім взяв на "нуль " ще один фрейм . Цим самим він повністю виключив з гри суперника , а сам набрав більше 400-т очок без відповіді. Якісь шанси Джадд отримав в 12 -й партії , але він уже був не готовий до гри - був втрачений ігровий тонус , та й моральний дух був зломлений . За рахунку 4:8 Трампу вже було не відігратися. Він ще взяв фрейм після останнього короткої перерви , але Дін тут же відповів переможною серією - 9:5 .

Це був 12 -й рейтинговий фінал Діна. Одержана десята перемога. За цим показником Джунху наздогнав легендарного Джиммі Уайта . Разом з тим , Дін оформив четверту перемогу в сезоні , що не вдавалося нікому з 1991 -го року. Тільки легендарний Стівен Хендрі за один сезон здобував більше перемог - п'ять , але у Діна в цьому сезоні є ще п'ять спроб повторити досягнення Великого . Було б логічно , та й просто красиво , щоб це сталося на чемпіонаті світу , який поки ( поки що!) не скорився чудовому китайському майстру .

Наступна зупинка туру буде в польському місті Гдиня , де пройде заключний етап Євротуру . У ньому візьмуть участь практично всі провідні гравці.
З ТОП - 16 немає тільки Алі Картера і Діна Джуньху . Канал Еurosport поведе тривалі трансляції цього турніру з 7-го по 9-е лютого.

Володимир Синіцин



RATVODДата: П`ятниця, 05.12.2014, 20:36 | Повідомлення # 21
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Ронні О'Салліван зробив 13-й максимум в кар'єрі



В матчі 1/8 фіналу чемпіонату Британії проти Метью Селта Ронні О'Салліван знову нагадав, хто кращий снукеріст на планеті.
Салліван не залишив СЕЛТ шансів - 6: 0.

У заключному фреймі Ронні не вчинив жодної помилки. Цей максимум став 13-м в кар'єрі О'Саллівана і 109-м в історії снукера.

У чвертьфіналі Ронні О'Салліван зіграє з Ентоні МакГілл.





RATVODДата: Понеділок, 08.12.2014, 15:24 | Повідомлення # 22
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Ронні О'Салліван став

п'ятикратним чемпіоном Великобританії




Ронні О'Салліван виграв важкий фінальний матч у Джадда Трампа і через сім років став переможцем чемпіонату Великобританії.
Фінальний матч завершився з рахунком 10: 9 на користь О'Саллівана - 54-44, 32-87 (50), 103 (82) -0, 87-13, 118 (81) -1, 77-49, 36-75 , 49-69, 67 (53) -53, 67-56 (56), 0-62, 133 (133) -0, 89 (54) -35, 32-66, 0-120 (120), 0- 127 (127), 8-86 (86), 59-67 (67), 75 (51) -14. Ронні вів у матчі з рахунком 9: 4, але програв п'ять фреймів поспіль. Вирішальна партія все ж таки залишилася за О'Салліваном. Раніше Ронні вигравав чемпіонат Великобританії в 1993, 1997, 2001 і 2007 роках.



08/12/2014

в 01: 18
Eurosport


RATVODДата: Четвер, 04.02.2016, 11:04 | Повідомлення # 23
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
«У півфіналі я збирався здатися, але мені допоміг Стів Пітерс».

Оновлення в блозі Ронні О'Саллівана




Ронні О'Салліван пояснив, як йому вдалося взяти шостий титул «Мастерс» і обіграти в фіналі Баррі Хокінса з рахунком 10: 1 після 8-місячної відсутності в турі.

"Були моменти, коли я поняття не мав, що я збирався грати"


Я був щасливий виграти шостий «Мастерс» в кар'єрі, тому що не чекав цього. Враження, яке склалося у багатьох після моєї гри в півфіналі з Бінем, - я розвалююся. Але якщо хтось не помітив, то з тих пір як я працюю зі Стівом Пітерсом, я ні разу не демонстрував такого ставлення до гри, якщо до цього не було достатніх підстав. У мене була травма, від якої, здається, моє тіло не оговталося досі. Я люблю снукер, люблю грати, але не можу виступати на тлі дискомфорту тривалий час. Я і так відчуваю тиск з різних причин, а тут ще до нього додаються додатковий стрес і дискомфорт через нездатність стати в правильну позицію при ударі. Ні-ні, в такому випадку я просто буду не в змозі впоратися з емоціями і психологічним тиском.



Були моменти, а я говорю про 70 відсотках часу, коли я поняття не мав, що я збирався грати і як зробити вихід під наступну кулю в Alexandra Palace. І повірте, я питав себе, невже справа в психології? Як я розумію - ні. Це не психологічний фактор, тому що я навіть не можу виконати удар лівою рукою. Такого раніше не траплялося. Моя ліва рука завжди відчувала себе ідеально. Я до сих пір проходжу лікування, відновлюю спину. Це пов'язано з втратою сили в лівій нозі - зараз займаюся в тренажерному залі, щоб повернути силу. Так що, якщо справа не в моїй голові, то сподіваюся, що моє тіло відновиться з плином часу. Ось чому я не хочу щось вирішувати заздалегідь. Мені потрібно дати собі принаймні шість місяців або, можливо, рік. Якщо до цього моменту стан не покращиться, то я б припустив, що і далі воно не буде поліпшуватися.



Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини СНУКЕРу (Обговорення дозволено !!!)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024