FORUM TV-SATПонеділок
21.09.2020, 02:57

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум TV-SAT » « Ресівери SD » ( DVB-S / QPSK / MPEG-2 ) » СAM - модулі CI » СAM - модулі СІ+. Призначення. Опис (для ресіверів з Common Interface)
СAM - модулі СІ+. Призначення. Опис
RATVODДата: Субота, 21.09.2013, 00:33 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
СAM - модулі СІ+

Призначення. Опис
Специфікації інтерфейсу ( CI+ ) є новим стандартом галузі , створені Sony і Neotion та їх партнерами.
Цей стандарт незабаром буде підтримуватися 80 % телевізорів Sony і близько 70 % всіх нових цифрових ТВ приставок.

Співпраця в цій галузі дозволяє використовувати стандартні телевізори для підтримки відео за запитом прямо з пристрою. Це призводить до зниження витрат на розгортання мереж для кабельних операторів , які можна уникнути якщо немає необхідності додатково купувати і встановлювати кабельний приймач . Споживачі виграють від зниження споживання енергії в будинку і швидкому обслуговуванні , адже вони не повинні витрачати свій час на відвідування інженера ( установника ) .

Кабельні оператори мають можливість отримувати нові джерела доходу і запропонувати кращу якість обслуговування клієнтів з послуг на вимогу ( PPV ) , і, отже , зменшити відтік абонентів. Вони підтримують повний контроль над додатками і зовнішнім виглядом користувальницького інтерфейсу .
Тим часом , глядачі отримують повну функціональність PVR на телевізорі без підключення пристроїв зберігання інформації і без додаткових витрат.

RATVODДата: Субота, 21.09.2013, 00:38 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Що таке слот CI+ ?


Зараз у всіх телевізорах , які мають цифрові тюнери , стоїть такий електронний модуль з слотом , в слот встановлюється CAM модуль , а в модуль - картка доступу.

CI - Common Interface являє собою технологію , яка дозволяє переглядати кодовані телевізійні сигнали , тобто телепрограми надаються для перегляду користувачам на платній основі. На нинішній час інтерфейс CI відійшов у минуле і замінений вдосконаленим інтерфейсом CI + .

Різниця між ними в тому , що CI Plus або Common Interface Plus реалізована форма захисту від копіювання шляхом використання тимчасових ключів (час роботи ключа задається провайдером і може мати термін використання до 3- х місяців) між модулем умовного доступу ( CAM) і телевізійним приймачем. стандарт CI + сумісний з CI cтариx телевізійних приймачів і супутникових ресиверів , які мають CI .

Спільно з CI- слотом , може бути використаний CI + CAM , і навпаки.


CAM модуль IRDET0


CAM модуль Viaccess


Типів CAM модулів існує дуже багато , модулі випускаються як правило під певний протокол кодування , навіть кабельні провайдери випускають свої модулі доступу.

RATVODДата: Субота, 21.09.2013, 00:46 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Як працює розкодування телепрограм ?При прийомі закодованому телепрограми ресивером ( тюнером ) для правильної обробки сигналу йому треба знати алгоритм шифрування.
Провідні кодування використовують наступний принцип кодування , з телевізійним сигналом надсилається запит на отримання ключа доступу , наприклад один раз на 3 хвилини , ресивер отримавши запит з ефіру подає запит до CAM модуль , модуль звертається до картки доступу , отримавши інформацію з картки , модуль генерує відповідь код доступу , який передається в ресівер ( тюнер ) . Тюнер розуміє який треба застосовувати алгоритм розкодування сигналу і виробляє розкодування телевізійного сигналу.

У сучасних системах реалізовано також передачу інформації про активність картки . Приклад: ви купили доступ до НТВ з щомісячною підпискою , і забули заплатити абонплату . При прийомі телесигналу буде передано інформацію про те що ваша картка не активна і ви не можете дивитися телепрограми. Після оплати номер вашої картки постає активним і знову дивіться телепередачі .RATVODДата: Субота, 21.09.2013, 14:05 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Застосування технології CI+ у сервісах НТВ+.

Запитання - відповіді в інтерпретації " Телеспутник "
Доступно тільки для користувачів

RATVODДата: Субота, 21.09.2013, 14:05 | Повідомлення # 5
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Модуль умовного доступу CI + CAM

виробництва компанії SMIT.
Модулі призначені для перегляду закодованих каналів НТВ-ПЛЮС і можуть бути використані

в телевізорах і ресиверах з вбудованим
цифровим приймачем (DVB-S2) і підтримкою стандарту CI +.
RATVODДата: Неділя, 18.11.2018, 10:27 | Повідомлення # 6
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
CAM модуль CI+ VerimatrixШановні покупці і торгові партнери Xtra TV, поспішаємо повідомити Вам відмінну новину, з 20 листопада 2018 року стартує продаж CAM модулів Xtra TV у всіх партнерів і регіональних представників Xtra TV. CAM модуль Xtra TV дозволяє отримати доступ до контенту оператора Extra TV на всіх пристроях, які мають супутниковий приймач і підтримку CI+ протоколу.

Варто відзначити, що всі сучасні телевізори вже мають вбудований супутниковий приймач і підтримку CI+, що дозволяє без додаткових витрат встановити CAM модуль Xtra TV в телевізор і отримати доступ до легального високо якісномго HD контенту.

Для власників сучасних і дорогих HD приймачів, що мають CI + слот, ця новина також буде актуальна. CAM модуль Xtra TV прекрасно працює в сучасних HD ресіверах.
Форум TV-SAT » « Ресівери SD » ( DVB-S / QPSK / MPEG-2 ) » СAM - модулі CI » СAM - модулі СІ+. Призначення. Опис (для ресіверів з Common Interface)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2020