FORUM TV-SATПонеділок
21.05.2018, 07:10

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Інтернет від ІНТЕРТЕЛЕКОМу
Інтернет від ІНТЕРТЕЛЕКОМу
RATVODДата: Неділя, 20.07.2014, 10:50 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21838
Статус: Оффлайн
Інтернет від ІНТЕРТЕЛЕКОМуПро компанію Інтертелеком

Інтертелеком - перший національний CDMA оператор.

Інтертелеком надає послуги місцевого і мобільного зв'язку стандарту CDMA, а також безпровідного доступу в Інтернет у всіх регіонах України.
RATVODДата: Вівторок, 15.11.2016, 18:45 | Повідомлення # 16
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21838
Статус: Оффлайн
Інтертелеком компенсує абонентам відсутність зв'язкуКомпанія Інтертелеком повідомляє про повне відновлення мережі на території всієї України
і прийнятті рішення про компенсацію всім абонентам відсутності зв'язку.


Як повідомлялося раніше, 11.11.2016р. співробітники Київських підрозділів Служби безпеки України в супроводі бійців підрозділу "Альфа" провели слідчі дії, в результаті якого було здійснено безпідставне неправомірне демонтування і вилучення ключового станційного телекомунікаційного обладнання, яка порушила цілісність і працездатність телекомунікаційної мережі ТОВ "Інтертелеком". Умисні дії співробітників СБУ по вилученню у компанії Інтертелеком технічного обладнання та серверів привели до відключення мережі передачі даних у понад мільйон абонентів по всій Україні.

Вже о 21:30 12 листопада фахівці оператора повністю відновили можливість використовувати послугу 3G інтернету і всі абоненти Інтертелеком можуть скористатися доступом в повному обсязі.

Компанія Інтертелеком в грошовому еквіваленті компенсує вартість всього періоду відсутності зв'язку, що виник унаслідок проведення слідчих дій співробітниками СБУ.

Весь збиток, нанесений діями силового відомства оцінити на даний момент досить складно, так як в першу чергу мова йде про збитки, яких було завдано абонентам оператора. Нагадаємо, що для великого числа абонентів, зв'язок від Інтертелеком - це єдина можливість доступу в Інтернет, можливість здійснювати комерційну діяльність і бути на зв'язку зі світом.

Головним на сьогодні залишається факт, що пролежав максимум сил компанія в стислі терміни продовжила роботу і виконала свої зобов'язання перед абонентами, незважаючи на "неординарність" обставини, що склалися. Всі центри обслуговування продовжують працювати в звичайному режимі, технічна служба і центр поводження абонентів працюють в посиленому режимі, щоб надати допомогу і консультацію всім абонентам оператора.

Оператор ще раз звертається до абонентів зі словами подяки за надану підтримку і розуміння в ситуації, що склалася.

15.11.2016

ІНТЕРТЕЛЕКОМ


RATVODДата: П`ятниця, 16.12.2016, 23:46 | Повідомлення # 17
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21838
Статус: Оффлайн
Безкоштовні дзвінки на мобільні оператори УкраїниІнтертелеком пропонує спілкуватися вигідно


Більше не потрібно використовувати кілька sim-карт, щоб зателефонувати колезі або рідним, навіть якщо вони користуються зв'язком іншого оператора.

Інтертелеком пропонує просте рішення для нових абонентів: підключайте один з тарифних планів "Смартфонище", отримуйте подвійну кількість хвилин і вільно спілкуйтеся з абонентами інших операторів України. Залежно від того, який тарифний план ви оберете, кількість нарахованих хвилин може бути від 30 до 700.

Використовувати додаткові хвилини можна для дзвінків на міські і мобільні номери.

Підключайтеся до тарифних планів "Смартфонище" і отримуйте вигоди від Інтертелеком: безлімітне спілкування всередині мережі, великий обсяг хвилин на мобільні мережі інших операторів і швидкий 3G інтернет на найширшій території покриття в Україні

Підключитися до тарифних планів "Смартфонище" можна в центрах обслуговування абонентів Інтертелеком або в магазинах дилерської мережі.RATVODДата: Вівторок, 15.05.2018, 18:06 | Повідомлення # 18
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21838
Статус: Оффлайн
НКРЗІ продовжила "Інтертелекому" ліцензію

на міжнародний телефонний зв'язок
до 2023 року
 Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ),
продовжила ТОВ "Інтернаціональні телекомунікації" ( "Інтертелеком") ліцензію на фіксований
міжнародний телефонний зв'язок з використанням бездротового доступу по всій території України
до 24 листопада 2023 року, відзначається в повідомленні на сайті комісії.


Ліцензія також передбачає право на технічне обслуговування і експлуатацію телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території України.

Також НКРЗІ продовжила "Інтертелекому" аналогічну ліцензію на надання послуг фіксованого міжміського телефонного зв'язку на території Одеської області.

Як повідомлялося, ТОВ "Інтертелеком" - національний оператор мобільного зв'язку, що надає послуги мобільного і фіксованого зв'язку за технологією CDMA, а також безлімітний 3G інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Компанія створена в 2001 році, 3G мережа оператора охоплює всі обласні центри та понад 14 тис. населених пунктів, в яких проживає 85,8% населення. Також покриттям "Інтертелекому" забезпечені всі основні автомобільні та залізничні шляхи сполучення.

15.05.2018

Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Інтернет від ІНТЕРТЕЛЕКОМу
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2018 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *