FORUM TV-SATНеділя
18.02.2018, 09:17

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 1 з 11
Форум TV-SAT » « Ресівери SD, HD, UHD: OPENBOX, SkyWay » » Openbox HD AS1-AS2, UHD AS4K-AS4K CI » Опис. Тех.характеристики Openbox AS1-AS2, AS4K-AS4K CI (Без обговорення !!!)
Опис. Тех.характеристики Openbox AS1-AS2, AS4K-AS4K CI
RATVODДата: Понеділок, 11.09.2017, 11:18 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21496
Статус: Оффлайн
Опис. Тех.характеристики

OPENBOX HD AS1, AS2,

OPENBOX UHD AS4K, AS4K CI
RATVODДата: Понеділок, 11.09.2017, 11:18 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21496
Статус: Оффлайн
Openbox AS1 HDВже кілька років у галузі витає термін "Гібридна приставка з ОС Android". Ряд продуктів був представлений на ринку, але їм не вдалося досягти бажаної популярності.
Можливо, основна причина криється в підході до розробки такої приставки: за основу береться типове меню ОС Android ("Лаунчер"), а частина, що відповідає за прийом DVB-S2 або DVB-T2, представляє з себе простенький додаток, практично не має зв'язку з іншою частиною приставки і виконане за залишковим принципом.
У реультаті ми маємо якусь подобу меню планшета (смартфону) на телевізорі і DVB-приставку, комфорт роботи з якої залишає бажати кращого.

При розробці Openbox® AS1 ​​HD був обраний абсолютно інший шлях: велика увага була приділена саме тій частині програмного забезпечення, яка відповідає за прийом DVB-S2 (сигналу з супутника).Корпус виконаний з металу, в класичному форматі ТВ приставок і шириною 260мм. У лівій частині передньої панелі розміщений 7-ми сегментний індикатор зеленого світіння і мінімальний набір кнопок: включення приставки і вибір каналу.

Права частина представляє з себе кришечку, яка відкидається, за якою ховаються USB-Порт, CI-інтерфейс і слот для смат-карт.На задній панелі є практично всі стандартні роз'єми для підключення приставки:

Вхід сигналу від антени LNB In і петлевий вихід LNB Out
e-SATA для зовнішнього жорсткого диска
Аналогові виходи відео та звуку типу RCA
Оптичний цифровий вихід звуку SPDI / F
Звичайно ж цифровий вихід HDMI
Два USB 2.0 порти для самих різних пристроїв
Мережевий порт Ethernet
Слот для карт пам'яті типу SD
Конектор живлення 12V 2,5A
Архаїчний послідовний інтерфейс RS232.Читаємо далі: Повний опис Openbox AS1 HD


RATVODДата: Понеділок, 11.09.2017, 14:07 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21496
Статус: Оффлайн
Openbox® AS2 HDOpenbox® AS2 HD обзавівся більш потужним процесором і трохи скинув вагу (в нашому випадку зменшився корпус).Особливості приставки Openbox® AS2 HD:

Операційна система Android
Сучасний і потужний процесор Hisilicon Hi3796MV100 (4x ядра)
Інтерфейс прийому супутникового ТБ повторює приставки Openbox® серії SX
Відмінна якість зображення і хороша чутливість сигналу DVB-S / S2
Підтримка мереж 3G і Wi-Fi (при підключенні USB адаптерів)
Понад мільйон додатків Google Play Market
Підключення Bluetooth клавіатур, мишок і навушників (при наявності адаптера csr8510)
Робота з документами Excel, Word, електронною поштою, Skype і багато іншого
Тисячі різноманітних ігор з підтримкою ігрових контролерів (FlyMouse, Game Pad)
Швидка і стабільна робота центру розваг Kodi (XBMC)
Необмежена кількість VoD і OTT сервісів
(Divan.TV, Megogo.net, IVI.ru, Kartina.TV, YouTub

За основу взято фірмовий інтерфейс успішної серії приставок Openbox® SX. А сам інтерфейс - це результат багаторічної копіткої роботи по оптимізації і доопрацювання на основі тісного взаємозв'язку безпосередньо з користувачами продукції.

ОС Android же, в свою чергу, дозволила розширити функціональність за рахунок наявності величезної кількості додатків самої різної спрямованості (ТВ (VOD, OTT), Ігри, Соціальні Мережі, Бізнес і тп).

Openbox® AS2 HD, на відміну від більшості конкурентів, побудований на сучасному процесорі Hisilicon Hi3796MV100 (дочірній підрозділ Huawei Technologies Co. Ltd - однієї з найбільших компаній у сфері телекомунікацій).

Керівництво користувача, що йде в комплекті з Openbox® AS2 HD, вдає із себе мімімально-необхідну інформацію для підключення приставки. З одного боку - це данина моді, з іншого - інтерфейс приставки можна вважати інтуїтивно-зрозумілим.Корпус виконаний з металу, в класичному форматі ТВ приставок. У лівій частині передньої панелі розміщений 7-ми сегментний індикатор зеленого світіння. З огляду на невеликий розмір, будь-які органи управління крім кнопки Power відсутні. І навіть вона знаходиться не з лицьового боку передньої панелі, а в її правій частині.

На задній панелі є практично всі стандартні роз'єми для підключення приставки:Підключення зовнішнього приймача ІК сигналів пульта ДУ IR Receiver
CI Slot - слот для установки моделей CAM
Smart Card Slot - слот для гля-карт
Слот для карт розширення вбудованої пам'яті MicroSD
Вхід сигналу від антени LNB In
Аналогові виходи відео і звуку типу A / V OUT - необхідний кабель йде в комплекті
Оптичний цифровий вихід звуку SPDI / F
Звичайно ж цифровий вихід HDMI
Мережевий порт Ethernet суміщений з USB 2.0 портом
Швидкісний порт USB 3.0 зазначений синьою вставкою
Конектор питаня 12V 2A

RATVODДата: Понеділок, 11.09.2017, 14:22 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21496
Статус: Оффлайн
Openbox® UHD AS4K / AS4K CIГарячі новинки Openbox® AS4K і Openbox® AS4K CI створені не "з чистого аркуша". Вони мають підтримку всіх революційних стандартів, відмінну продуктивність, а так само несуть в собі досвід попередніх моделей Openbox® AS1 ​​і Openbox® AS2.
Що це дає покупцеві? - він отримує сучасну приставку зі знайомим і допрацьованим інтерфейсом, практично відсутність "глюків", комфорт і задоволення при її експлуатації.

Покупцям запропоновані одразу дві приставки 4K (UHD) дозволу: Openbox® AS4K і Openbox® AS4K CI. Як можна здогадатися з назви, основною відмінністю є наявність інтерфейсу для модулів умовного доступу у другій. Моделі мають так само різні корпуси і комплектацію.

Openbox® AS4K можна назвати більш "бюджетної" чим Openbox® AS4K CI, але це ніяк не позначилося на якості одержуваного зображення і звуку.

Особливості приставок Openbox® AS4K і AS4K CI:Операційна система Android 7.0 Nougat
Сучасний і потужний процесор Hisilicon Hi3798Mv200 від Huawei
Інтерфейс прийому супутникового ТБ повторює приставки Openbox® серії SX, AS1, AS2
Вихід HDMI 2.0 з роздільною здатністю до 3840x2160p (4K Ultra HD) 60fps
Сумісність з High Dynamic Range (HDR) 10bit і Hybrid Log Gamma (HLG)
Новий формат стиснення відео H.265 (HEVC)
Можливість одночасного запису трьох каналів, а так само цілого транспондера TS
Неперевершена якість зображення і хороша чутливість сигналу DVB-S / S2
Підтримка мереж 3G (при підключенні USB адаптерів)
Вбудований модуль Wi-Fi (зовнішній у моделі AS4K CI)
Слот MicroSD для карт пам'яті
Понад мільйон додатків Google Play Market
Підключення Bluetooth клавіатур, мишок і навушників (із зовнішнім адаптером)
Робота з документами Excel, Word, електронною поштою, Skype і багато іншого
Тисячі різноманітних ігор з підтримкою ігрових контролерів (FlyMouse, Game Pad)
Швидка і стабільна робота центру розваг Kodi (XBMC)
Необмежена кількість VoD і OTT сервісів
Повноцінний прийом передач ефірного ТБ DVB-T / T2 (необхідний адаптер)
Той, якого навчають пульт дистанційного керування (лише у AS4K CI)

Обидва апарати мають в комплекті все необхідне для швидкого підключення і комфортної роботи. Старший з них Openbox® AS4K CI відрізняється наявністю кріплення на задню стінку ТВ і зовнішнім приймачем ІК команд.

З огляду на застосовуваного у Openbox® AS4K CI металевого корпусу, реалізувати внутрішній Wi-Fi модуль не представляється можливим. Тому зовнішній USB - Wi-Fi адаптер вже поставляється в коробці з приставкою безпосередньо з заводу.Обидві моделі мають коротку інструкцію, покликану допомогти в підключенні і вирішенні найбільш частих проблем. Операційна система Android і інтерфейс самої приставки мають інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, так що часи товстих буклетів з описом всіх функцій пройшли.
У комплекті з приставками йде HDMI-кабель високої якості. Для підключення до ТБ рекомендується використовувати саме цей кабель, так як з кабелями більш низької якості можуть виникнути проблеми у вигляді зникнення зображення і тп.
Блоки живлення так само ідентичні і видають напругу 12В з допустимим струмом 2A. Це надійний адаптер від компанії Shenzhen Ruiyu Technology, готовий без проблем живити приставку весь термін служби.Openbox® AS4K CI розмістився в металевому корпусі шириною 220мм. По суті це перевірений форм-фактор таких лідерів ринку як AS2 і SX4. Приставка буде мати гарний вигляд як поруч з телевізором, так і без проблем може сховатися позаду нього (навіть якщо ТВ закріплений на стіні).

7-ми сегментний цифровий індикатор має приємне біле світіння, його яскравість можна змінити через меню приставки. Так само варто відзначити, що є настройка виведеної їм інформації при включеній приставці: номер каналу або поточний час.
На додаток, праворуч розташований двоколірний LED-індикатор режиму очікування і прийому команд від пульта.

Передня панель у Openbox® AS4K CI має дещо інші форми, ніж у попередників. А в правій частині розташована невелика кришечка, що приховує третій USB-порт.
Про всяк випадок зазначимо, що кнопка включення сховалася в правій частині передньої панелі.Молодший брат Openbox® AS4K має розміри всього лише 155мм в ширину. У центрі виділяються приймач ІК-команд і LED-індикатор режимів роботи. У правій частині є невелика вставка з глянсового пластика, де знаходиться слот смарт-карт.

Задня панель Openbox® AS4K CI в точності повторює Openbox® AS2, а верхня кришка щільно всіяна так необхідними влітку вентиляційними отворами.Підключення зовнішнього приймача ІК сигналів пульта ДУ IR Receiver
CI Slot - слот для установки модулів CAM
Smart Card Slot - слот для гля-карт
Слот для карт розширення вбудованої пам'яті MicroSD
Вхід сигналу від антени LNB In
Аналогові виходи відео і звуку типу A / V OUT
Оптичний цифровий вихід звуку SPDI / F
Звичайно ж цифровий вихід HDMI 2.0
Мережевий порт Ethernet суміщений з USB 2.0 портом
Швидкісний порт USB 3.0 зазначений синьою вставкою
Конектор питаня 12V 2A

Молодший не втратив жодного з конекторів ззаду в порівнянні з братом. Відсутня лише CI-слот для моделей доступу, а слот смарт-карт, як ми пам'ятаємо, переїхав на передню панель.
Необхідно відзначити, що Micro SD картка для розширення пам'яті, вставляється у Openbox® AS4K CI контактами вгору.

У молодшого брата картка вставляється контактами вниз.

Обидві моделі мають знизу спеціальні виступи для кріплення на кронштейні ззаду ТВ. Але сам кронштен, гвинти і зовнішній ІЧ-приймач пульта йдуть в комплекті лише з повністю залізним Openbox® AS4K CI. Кронштейн кріпиться гвинтами на задню стінку ТВ або за допомогою шурупів на стіну. Потім приставка з легкістю вставляється в виступи кронштейна, при необхідності так само легко може бути вилучено.

Невеликий ІК-приймач потрібно розташувати верху або знизу ТВ, щоб він "бачив" команди від пульта дистанційного керування. В результаті отримуємо витончене і практичне рішення як заховати саму приставку і всі дроти ззаду ТВ.Пульт управління Openbox® AS4K CI може здатися таким же, як і у попередніх моделей.

Основна відмінність криється в верхній частині: кнопка STB тепер прозора і має червоне підсвічування, а з боків з'явилися кнопки управління телевізором (включення і вибір входу).Іншою, менш значущою зміною можна назвати рокіровку деяких кнопок. Для зручності, все що відповідає за PVR, переїхало вниз пульта в окремий блок.Управління молодшим братом запропоновано новим пульт по дизайну, формою і розміром кнопок, але продовжує відточену ергономіку продукції Openbox®.У ньому збережено основний принцип розташування: цифрові кнопки вгорі, часто-використовувані в центрі, функціональні і PVR винесені вниз.. Нижня частина має два поглиблення для того, щоб пульт лежав на вказівному пальці і тим самим не вислизав з рук.

Живлення в обох пультів класичне - дві батарейки типу AAA.

Форум TV-SAT » « Ресівери SD, HD, UHD: OPENBOX, SkyWay » » Openbox HD AS1-AS2, UHD AS4K-AS4K CI » Опис. Тех.характеристики Openbox AS1-AS2, AS4K-AS4K CI (Без обговорення !!!)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2018 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *