FORUM TV-SATСереда
25.04.2018, 16:25

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 6 з 6
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Супутникові новини » Канали для дітей на SAT - TV
Канали для дітей на SAT - TV
RatvodTechДата: Середа, 29.04.2009, 08:21 | Повідомлення # 1
Зам.Адмін

Країна:
повідомлень: 229
Статус: Оффлайн
Канали для дітей

на SAT TV


Всі, хто викладає новини будь-якого роду,

повинні виставляти посилання на першоджерело !!!


Посилання повинно виглядати так: і бути активним
slavasamДата: Субота, 23.04.2016, 07:13 | Повідомлення # 76
Модератор

Країна:
повідомлень: 1790
Статус: Оффлайн
«Ред Медіа» готує новий телеканал «Малыш»


Як пише cableman.ru, найближчою осінню в Росії з'явиться новий дитячий канал під назвою «Малюк». Його запустить «Ред Медіа», про що представник холдингу Микола Буц повідомив в ході форуму Multiservice-2016.

Проект орієнтований на найменших глядачів від 1,5 до 7 років. За словами Буца, контент «Малюка» буде абсолютно безпечним і при цьому різноманітним. Ефірну сітку складуть навчальні та розважальні програми, у тому числі виробництва всесвітньо відомої Toonz Media Group.

Також «Ред Медіа» анонсувала нове позиціонування і ребренгиднг всіх своїх телеканалів – «Прем'єри», «Наше кіно», «Кіноклубу», «Чоловічого кіно» та інших. Всі вони оновлено 15 серпня.

Канал «Кінопрем'єра» стане показувати останні новинки прокату, «Кінохіт» представить зарубіжні картини з рейтингом 7+ на порталі «Кинопоиск», в ефірі «Кінородини» будуть повнометражні мультфільми і сімейне кіно, а «Киносвидание» покаже романтичні мелодрами.
джерело
RATVODДата: Субота, 22.10.2016, 06:37 | Повідомлення # 77
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21720
Статус: Оффлайн
Мультфільми на дитячих каналах

почнуть переривати рекламою
З метою повернення колишньої кількості дитячого контенту на ТБ, під час показу мультфільмів
буде дозволено перериватися на рекламу. Про це повідомляє «Комерсант».


Ідея з'явилася з подачі президента Національної асоціації телерадіомовників Едуарда Салагаева. За його заявою, питання вже було обговорене з першим заступником керівника адміністрації президента. Салагаев стверджує, що за час заборони на рекламу в дитячих передачах, а це без малого десять років, на телеканалах значно скоротилася кількість дитячого контенту.

Причини цього зрозумілі відразу – канали прагнуть вводити в сітку мовлення максимальну кількість рекламних блоків, а терпіти збитки не бажає ніхто.

«Реклама — це менше зло. Коли була заборонена реклама на дитячому телебаченні, стався помітний занепад дитячого телебачення в країні. Я не сперечаюся з батьками, дітьми, психологами, яким не подобається реклама на дитячому телебаченні, але якщо буде все менше дитячих передач і вони будуть все гірші, це теж не вихід із ситуації. Треба покращувати якість програм. Ми бачимо, який кадровий і творчий потенціал у нас є, але потенціалу треба допомогти розвиватися. Допомогти можна тільки фінансово, грошима — рекламою», — заявляє Салагаев.

Продюсер і президент Академії російського телебачення Олександр Акопов вважає, що зменшення в 1,5 рази дитячих передач потягнуло за собою й інші проблеми. Залишився в ефірі контент слабо приваблює глядача, а значить, потрібно підвищувати як кількість, так і якість продукту. Такі зміни можливі при нововведеннях щодо реклами.

«По-перше, є спеціалізовані дитячі канали, які зможуть витрачати більше грошей, а головне, що дитячі програми зможуть з'явитися на великих центральних каналах, в яких достатньо коштів для того, щоб вкластися в дитячі програми. Це підвищить якість самих передач, тому що якщо раніше вони фактично перебували поза боротьби за глядача, то сьогодні вони зможуть включитися в цю боротьбу і мають дуже хороші шанси, якщо розраховувати на те, щоб просто потрапити в сітку, а далі вже рейтинги», — пояснив Акопов.

Як відомо, двома роками раніше вже обговорювалося питання про переривання дитячих передач на рекламу. Однак тоді ідею забракували, пояснивши тим, що реклама негативно впливає на дітей.

Микита Наумов

19 жовтня, 2016.

Mediasat


RATVODДата: Вівторок, 13.12.2016, 10:00 | Повідомлення # 78
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21720
Статус: Оффлайн
«Цифрове Телесімейство» запускає

дитячий телеканал
«О!»
Новий телеканал буде розрахований на дітей 3-8 років, а також їх батьків.


В основному, контент каналу становитимуть пізнавальні та освітні матеріали - канал розрахований на допитливих дітей.

За даними статистики - 31% російських телеглядачів дивляться ТБ з метою саморозвитку. У той же час, відсоток перегляду глядачами ТБ для розваги в 2015 році знизився на 12%.

«Ми відповідаємо на питання, які діти задають дорослим», - повідомили представники каналу.

Телеканал «О!» Буде вести цілодобове мовлення.

Микита Наумов


09 грудня, 2016.

Mediasat


RATVODДата: Вівторок, 15.08.2017, 07:54 | Повідомлення # 79
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21720
Статус: Оффлайн
Disney повертає на телеекрани

мультсеріал
«Качині історії»
Любителів «мультяшної» класики від кінокомпанії Disney чекає грандіозне повернення:
на телеканалі Disney XD незабаром
відбудеться прем'єра продовження відомого пригодницького
мультсеріалу «Качині історії» (DuckTales), оригінальна версія якого вийшла на екрани три десятка років тому!

У суботу, 12 серпня, напередодні запуску нових серій «Качині історії» глядачам каналу Disney XD був представлений годинний телевізійний фільм, присвячений мультсеріалу, який транслювався 24 рази поспіль, починаючи з півночі. Тобто, протягом усього дня.

Нові серії «Качині історії» почнуть регулярно виходити на каналі в суботу, 23 вересня.

Ремейку «Качині історії» з величезним нетерпінням чекало ціле покоління його шанувальників, яке виросло на мультсеріалі. У їх числі - виконавчий продюсер нових серій, Метт Янгберг, а також співпродюсер і редактор за сценарієм Франсіско Ангонес, який настільки сильно любить оригінальний мультсеріал, що навіть використовував слова з його тематичної пісеньки на своєму весіллі!

Нагадаємо, вперше Disney анонсувала випуск нових серій популярного мультсеріалу кінця 80-х «Качині історії» в лютому 2015 року.Борис Скуратівський

- 14 серпня, 2017RATVODДата: Субота, 21.10.2017, 08:17 | Повідомлення # 80
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21720
Статус: Оффлайн
Сьогодні в Європі віщає

329 дитячих телеканалів
Згідно з інформацією, представленою на сторінках звіту «Children's TV channels in Europe - Who are the key players?
підготовленого Європейської аудіовізуальної Обсерваторією, в даний час в Європі віщає 329 дитячих телеканалів.


На сьогоднішній день в ефірі різних країн Європи можна знайти в цілому 329 дитячих телеканалів (з урахуванням версій на різних мовах), що становить 6% від всіх національних і міжнародних телеканалів, що віщають на континенті. В середньому кожен з дитячих телеканалів віщає в 2,6 мовних версіях.

В даному звіті зроблено спробу проаналізувати загальний вибір дитячих телеканалів, що віщають в Європі, а також їх різні характеристики - такі, зокрема, як розміри аудиторії і контроль з боку провідних гравців ринку. Даний аналіз охоплює всю Європу, приділяючи окрему увагу ситуації в кожній країні.

Чверть всіх дитячих телеканалів, що віщають в Європі, є проектами американського приватного бізнесу (всього 33 бренди). А якщо враховувати те, що кожен американський дитячий телеканал представлений в Європі в середньому семи мовними версіями, то, в цілому, число таких каналів дорівнює 225, що складає 70% від загальної кількості каналів для дітей, які ведуть мовлення на європейському ринку.

Загальний рейтинг американських дитячих телеканалів, що віщають в Європі, становить 60%.

Борис Скуратівський

- 19 жовтня, 2017Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Супутникові новини » Канали для дітей на SAT - TV
 • Сторінка 6 з 6
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2018 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *