Супутникові антени Інструктаж при покупці супутникової антени
Супутникові антени вже давно і міцно увійшли в наше життя, але мало хто звертає увагу на те, що супутникову антену необхідно вибирати з особливою ретельністю, оскільки від вашого вибору буде прямо залежати якість прийому.
Супутникові антени підбираються під потужність променя супутника і залежно від місця установки, де будуть встановлюватися супутникові антени. Використовуючи супутникові антени, ви маєте унікальну можливість не просто дивитися масу нових каналів, а дивитися їх з істотно підвищеною якістю.
Супутникові антени - це один із специфічних способів освіти двадцять першого століття. Але багато людей все-таки роблять помилки, вибираючи супутникові антени. Давайте коротко Проінструктуємо їх найпростішими правилами при придбанні такого значного в наші дні товару.
Отже, перше, зайдіть на популярні сайти, журнали, де пропонують на ваше огляд величезну кількість і розмаїтість варіантів супутникових тарілок. Кожна Європейська або Російська компанія з виробництва та продажу супутникових антен прагне інформувати нас, про свої послуги і товари, для збільшення кількості обслуговуваних ними сегментів ринку, тому постарайтеся не помилитись в якості продукції. Але нам простим споживачам хотілося б, купувати якісний товар і безпосередньо від виробника. Як не помилитися у виборі, при придбанні супутникової тарілки?
Існують різні тонкощі при купівлі супутникових тарілок. Пам'ятайте, що місцевість, де буде проводитися встановлення, грає важливу роль.
Супутникові антени підбираються строго індивідуально і повинні мати як можна більш повну відповідність вашим місцевим особливостям. Розглянемо, наприклад, як правильно підібрати діаметр. Оскільки супутник виводиться в космос з метою мовлення на якусь окрему ділянку землі, отже, він має свою власну зону покриття.
На супутник ставиться декілька транспондерів. Кожен транспондер може випромінювати невелика кількість передач, а так як їх багато, то і загальне число переданих каналів може бути і сто і навіть тисячі. Для спрощення розуміння питання, давайте уявімо, що супутниковий сигнал, це конус, спрямований основою на землю, і як би освітлює собою певну площу.
Оскільки цей «конус» супутника може бути різної форми, то для нього придумали різні класифікації: широкий чи вузький, місцевий (для певного регіону чи навіть об'єкта) або ж інтернаціональний (для покриття кількох державних утворень). Промінь супутника в кожній своїй точці відрізняється по щільності, до центру він щільніший, а до країв - розрідженіший.
Від щільності та потужності цього променя залежить дуже багато чого. Промінь великої щільності і потужності досягши місця установки супутникової антени, дозволить використовувати меншу за діаметром антену. Також діаметр супутникової тарілки залежить і від близькості до центру випускаємого з супутника проміеня. Чим ближче до нього, тим діаметр потрібен менше, а чим ближче до країв, тим більше. На території Росії і України, віщають багато супутників, проте великим попитом користуються ті, що дають можливість приймати на супутникові тарілки (причому невеликого розміру) національні і деякі європейські канали.
Сподіваємося, цей невеликий інструктаж, дозволить вам зробити правильний вибір супутникової тарілки.
Джерело: МетаМаркет