Дата: Середа, 29.04.2009, 11:40 | Повідомлення # 1
Зам.Адмін
Країна:
повідомлень: 227
Статус:
Супутникові антени
Інструктажпри покупцісупутникової антени
Супутникові антени вже давно і міцно увійшли в наше життя, але мало хто звертає увагу на те, що супутникову антену необхідно вибирати з особливою ретельністю, оскільки від вашого вибору буде прямо залежати якість прийому.
Супутникові антени підбираються під потужність променя супутника і залежно від місця установки, де будуть встановлюватися супутникові антени. Використовуючи супутникові антени, ви маєте унікальну можливість не просто дивитися масу нових каналів, а дивитися їх з істотно підвищеною якістю.
Супутникові антени - це один із специфічних способів освіти двадцять першого століття. Але багато людей все-таки роблять помилки, вибираючи супутникові антени. Давайте коротко Проінструктуємо їх найпростішими правилами при придбанні такого значного в наші дні товару.
Отже, перше, зайдіть на популярні сайти, журнали, де пропонують на ваше огляд величезну кількість і розмаїтість варіантів супутникових тарілок. Кожна Європейська або Російська компанія з виробництва та продажу супутникових антен прагне інформувати нас, про свої послуги і товари, для збільшення кількості обслуговуваних ними сегментів ринку, тому постарайтеся не помилитись в якості продукції. Але нам простим споживачам хотілося б, купувати якісний товар і безпосередньо від виробника. Як не помилитися у виборі, при придбанні супутникової тарілки?
Існують різні тонкощі при купівлі супутникових тарілок. Пам'ятайте, що місцевість, де буде проводитися встановлення, грає важливу роль.
Супутникові антени підбираються строго індивідуально і повинні мати як можна більш повну відповідність вашим місцевим особливостям. Розглянемо, наприклад, як правильно підібрати діаметр. Оскільки супутник виводиться в космос з метою мовлення на якусь окрему ділянку землі, отже, він має свою власну зону покриття.
На супутник ставиться декілька транспондерів. Кожен транспондер може випромінювати невелика кількість передач, а так як їх багато, то і загальне число переданих каналів може бути і сто і навіть тисячі. Для спрощення розуміння питання, давайте уявімо, що супутниковий сигнал, це конус, спрямований основою на землю, і як би освітлює собою певну площу.
Оскільки цей «конус» супутника може бути різної форми, то для нього придумали різні класифікації: широкий чи вузький, місцевий (для певного регіону чи навіть об'єкта) або ж інтернаціональний (для покриття кількох державних утворень). Промінь супутника в кожній своїй точці відрізняється по щільності, до центру він щільніший, а до країв - розрідженіший.
Від щільності та потужності цього променя залежить дуже багато чого. Промінь великої щільності і потужності досягши місця установки супутникової антени, дозволить використовувати меншу за діаметром антену. Також діаметр супутникової тарілки залежить і від близькості до центру випускаємого з супутника проміеня. Чим ближче до нього, тим діаметр потрібен менше, а чим ближче до країв, тим більше. На території Росії і України, віщають багато супутників, проте великим попитом користуються ті, що дають можливість приймати на супутникові тарілки (причому невеликого розміру) національні і деякі європейські канали.
Сподіваємося, цей невеликий інструктаж, дозволить вам зробити правильний вибір супутникової тарілки.
Дата: Вівторок, 02.06.2009, 03:09 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28501
Статус:
Антена супутникова портативна
в пластиковому чемодані
Мобільна супутникова антена - це мініатюрна офсетна супутникова тарілка діаметром 40 сантиметрів. Дана портативна супутникова антена є ідеальним рішенням для прийому супутникових каналів при відпочинку на дачі, заміському будинку, на пікніку, під час туристичного відпочинку в поході або автокемпінгу біля моря. Відпочиваючи, Ви завжди зможете бути в курсі останніх новин, не пропустите покази улюблених фільмів, прямі футбольні трансляції! Маленький і зручний комплект для прийому супутникового телебачення без проблем поміщається в компактну пластикову валізу. Завдяки компактній, але місткій валізі ви зможете умістити в нім весь комплект для прийому супутникового сигналу, включаючи супутниковий ресівер, конвертор і кабель. А оскільки у наш час майже кожен має персональний ноутбук, то досить озброївшись зовнішньою супутниковою картою USB-DVB-S насолоджуватися супутниковим телебаченням в будь-якій точці світу.
У комплект портативної антени входить: Дзеркало супутникової антени діаметром ~40 см; Присоска, для кріплення на гладких поверхнях; Кронштейн для кріплення на стіну або трубу; Тримач конвертора; Міні компас для налаштування; Компактна пластикова валіза Наявність присочски призначено для кріплення на гладких поверхнях, таких як стекло, дах автомобіля або на скло вікон в заміському будинку, робить цю портативну антену дуже зручною для легкої і швидкої установки! У комплект постачання входить лише все необхідне для збірки і фіксації портативної антени, конвертор і інше приладдя не входять в комплект.
Мобільна супутникова антена має 6 різних способів кріплення: Кріплення присоском до вертикальної поверхні; Кріплення присоском до горизонтальної поверхні; Кріплення на вертикальну трубу; Кріплення на горизонтальну трубу; Кріплення на вертикальну стіну; Кріплення на горизонтальну стіну або дах;
Нижче приведені варіанти установки:
Супутникову антену, на більшій частині території України, можна легко налаштувати на супутники Sirius, Amos, Eutelsat W4 і інші спутнки (все залежить від території і потужності випромінювання супутника), тим самим забезпечивши прийом як платних платформ, таких як Поверхня Плюс, Viasat, так і безліч безкоштовних каналів(FTA), що віщають з супутників. Оскільки найчастіше подорожують на автомобілі те бажано підібрати компактний супутниковий ресівер який має живлення від 12Вольт, це наприклад Drembox500 або Drembox600, або використовувати перетворювач 12->220В. Для аматорів подорожувати з ноутбуком і що не бажає розлучатися з улюбленими каналами телебачення на відпочинку, завжди під рукою USB-карты, такі як SkyStar3 (USB-карта), USB HDTV-карты Technotrend TT-connect S2-3600, Technotrend TT-connect S2-3650 CI, які в сукупності з портативною супутниковою антеною зможуть доповнити Ваш відпочинок.
Конструкція антенна виконана з листової сталі методом штампування. Забарвлена антикорозійною порошковою фарбою. Призначена для прийому сигналу з супутника.
Технічні дані: Діапазон частот сигналу, що приймається, Ггц 4,0 - 14,0 довжина - 782; 900; 970; 1230 ширина - 634; 830; 890; 1125 висота - 61; 78; 92; 110 Маса комплекту, кг - 2,8; 4,6; 5,4; 6,8
Тороїдальна супутникова антена TOROIDAL T90 призначена для прийому супутникового сигналу в секторі 40 - 60 градусів. Є альтернативою мотопідвісу ( дисек-позиціонеру ) з швидшим перемиканням між каналами з різних супутників.
Основні характеристики тороїдальної супутникової антениTOROIDAL T90: Головний Рефлектор (109 см завширшки, у висоту 97 см) Відбивач (доп. рефлектор) (84 см завширшки, у висоту 36 см) LNB Відстань зразкова: 3,0°(залежить від типа LNB) Частоти прийому сигналу: від 10,7 до 12,75 GHz Підсилення антени (приблизно): 39,7 dB +/- 0,45 dB на 12,5 GHz Максимальна кількість конверторів: до 16 штук Матеріал: Залізо гальванізоване і лaкіроване
Детальнішу інформацію, а так само інструкцію по монтажу і налаштуванню антени можна знайти в журналі " САТЕЛІТ "7 - 9 за 2007 рік.
Взагалі - тарілка - це не антена - а ВІДБИВАЧ . Всі ВІДБИВАЧІ для супутникового прийому - це ПАРАБОЛОЇДИ. Офсетна антена - це частина (вирізка) симетричного параболоїда... Яка антена краща - питання не однозначне ..
Розмір- 90см - це правильний вибір ???? Звичайно 120см - краще чим 90см (а 180см краще чим 120см) - але НЕ ДЛЯ ВСІХ. Вартість антени 120 см - істотно вище . Ця антена вимагає ретельнішої системи кріплення. Крім того, така антена вимагає ретельнішого налаштування (із-за вужчою ДН) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------- ПОРАДА - 90 см ОПТИМАЛЬНИЙ розмір антени ===================================================================================
ВИРОБНИКИ АНТЕН
Супрал...Gibertini...Funke...Triax - яку вибрати????
Вибір виробника антени розміром 90 см не грає ОСОБЛИВОЇ ролі ( прес для таких "маленьких" антен, хороший, у багатьох виробників ) Ну а TriaxTD88 - трохи легше за останніх, і дуже якісне фарбування і .... ...НЕ ДОРОГА.... -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------- ПОРАДА - Вибір виробника антени 90 см - не має особливого значення і - TriaxTD88 - дуже хороший варіант... ===================================================================================
СИСТЕМА НАВЕДЕННЯ АНТЕНИ
Основних систем дві :
"азимутальна" - фіксоване наведення антени на один супутник і "полярна" - система дозволяє повертати антену вліво - вправо і відстежувати супутники по всій геостаціонарній орбіті.... -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------- ПОРАДА - установка офсетної антени на полярний підвіс - це правильне рішення
Дата: Вівторок, 18.05.2010, 18:18 | Повідомлення # 11
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28501
Статус:
ЖительДніпродзержинська
робить антени з мотлоху
Двіконсервні банки, залишки телевізійного кабелю і штекер. Якщо скласти цей мотлох за всіма законами фізики - вийде справжня антена. Диво-прилад сконструював один із студентівДніпродзержинська.
Тепер у парубка в квартирі завжди
безкоштовне“кабельне”іІнтернет.
Все геніальне - просто. Шістнадцятилітній житель Дніпродзержинська Олександр Шихман довів це, коли йому відключили кабельне телебачення. На схему нової антени - з консервних банок - хлопець натрапив в старенькому радянському журналі “Моделіст-Конструктор”. З другої спроби - все запрацювало. Тепер таку антену Олександр збирає за 10 хвилин.
Секрет дешевої антени - банки мають бути однакового розміру і лише з харчової жерсті. Така проста конструкція здатна приймати мінімум 10 телеканалів.
Олександр Шихман, винахідник: “Переваги: телебачення, безпровідний ВайФай, можна навіть зробити безпровідний зв'язок між будинками по блютузу - 300 метрів вона бере”.
Викладачі коледжу, в якому вчиться винахідник, - були вражені, коли побачили антену з консервних банок в справі. Тепер там банки не викидають.
Світлана Садовенк, методист індустріального коледжу, м. Днепродзержінськ “в коледж вже поступають дзвінки. Люди хочуть замовити антену, доводиться шукати контакти Саші. Інтерес по місту пішов серйозний”.
Олександр ділиться досвідом безкоштовно. Вважає, продавати антени, зібрані з консервних банок, - не чесно.
Дата: Неділя, 23.05.2010, 13:39 | Повідомлення # 13
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28501
Статус:
Супутникові антени
Supral CTB - 0.55; 0.6
ОписSupral CTB - - 0.55; 0.6
Загальне
Антени призначені для прийому сигналів з геостаціонарних супутників в Ku-діапазоні (10.7-12.75ГГц). Опромінювач в комплекті не поставляється. Забезпечення заданих параметрів рефлектора забезпечується контролем геометричних параметрів при виготовленні. Антена не призначена для передачі сигналів на супутник і є пасивним пристроєм що не містить в собі випромінюючих елементів.
Технічні даніSupral CTB-0.55
Розміри рефлектора 525х558 мм Матеріал рефлектора сталь / алюміній Товщина матеріалу 0,55 / 0,9 мм Тип системи Offset Офсетний кут, град 19,65 Фокусна відстань 367,5 мм (f/d=0.7) Діапазон частот 10,7.12,75 ГГц Ширина променя, град 3.3 Коефіцієнт посилення на частоті 11.4 ГГц 34,5 дБ Рівень бічних пелюсток, не більш -(29-25log) дБ Рівень кроссполяризации, не більш -30 дБ Тип підвіски азимутно-кутова Кут місця, град 0.45 Кут азимутний 0.360 град Маса антени 2,6 / 3,7 кг Допустима маса конвертера з опромінювачем 0,260 до
Технічні даніSupral CTB-0.6
Розміри рефлектора 600х650 мм Матеріал рефлектора сталь Товщина матеріалу 0,55 мм Тип системи offset Фокусна відстань 300 мм (f/d=0.5) Діапазон частот 10.7.12.75 ГГц Ширіна променя 2.8 град Коефіцієнт посилення на частоті 11,3 ГГц 35.9 дБ Рівень бічних пелюсток, не більш -25 дБ Рівень кроссполяризации, не більш -25 дБ Тип підвіски азимутно-кутова Кут місця 0.45 град Кут азимутний 0.360 град Маса антени 3,5 кг Робоча стійкість від вітру <25 м/с Руйнівна сила вітру >45 м/с
Дата: Неділя, 23.05.2010, 13:47 | Повідомлення # 14
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28501
Статус:
Супутникові антени
Supral CTB - 0.8; 0.9; 1.1; 1.2; 1.4
ОписSupral CTB - 0.8; 0.9; 1.1; 1.2; 1.4
Загальне
Антени призначені для прийому сигналів з геостаціонарних супутників в Ku-діапазоні (10.7-12.75ГГц). Опромінювач в комплекті не поставляється. Забезпечення заданих параметрів рефлектора забезпечується контролем геометричних параметрів при виготовленні. Антена не призначена для передачі сигналів на супутник і є пасивним пристроєм що не містить в собі випромінюючих елементів.
Технічні даніSupral CTB-0.8
Розміри рефлектора 800х858 мм Матеріал рефлектора сталь Товщина матеріалу 0,7 мм Тип системи offset Офсетний кут 19,67 град Фокусна відстань 565 мм(f/d=0.7) Діапазон частот 10.7.12.75 ГГц Ширина променя 2.1 град Коефіцієнт підсилення на частоті 11,3 ГГц 38.1 дБ Рівень бічних пелюсток, не більш -(29-25log) дБ Рівень кросполяризації, не більш -30 дБ Тип підвіски азимутно-кутова Кут місця 10.70 град Кут азимутний 0.360 град Маса антени 5,7 кг Розтягуюче навантаження на 1 болт штатного настінного кронштейна (V=45м/сек) 3050 Н Допустима маса конвертера з опромінювачем 0,26 кг
Технічні даніSupral CTB-0.9
Розміри рефлектора 900х1000 мм Матеріал рефлектора сталь Товщина матеріалу 0,8 мм Тип системи offset Фокусна відстань 450 мм(f/d=0.5) Діапазон частот 10.7.12.75 ГГц Ширина променя 2.0 град Коефіцієнт підсилення на частоті 11,3 ГГц 39.1 дБ Рівень бічних пелюсток, не більш -25 дБ Рівень кросполяризації, не більш -30 дБ Тип підвіски азимутно-кутова Кут місця 10.70 град Кут азимутний 0.360 град Маса антени 6 кг Розтягуюче навантаження на 1 болт штатного настінного кронштейна (V=45м/сек)
Технічні даніSupral CTB-1.1
Розміри рефлектора 1100х1168 мм Матеріал рефлектора Алюмін.сплав Товщина матеріалу 1,6 мм Тип системи offset Офсетний кут 19,65 град Фокусна відстань 770 мм(f/d=0.7) Діапазон частот 10.7.12.75 ГГц Ширина променя 1.5 град Коефіцієнт підсилення на частоті 11,4 ГГц 41.1 дБ Рівень бічних пелюсток, не більш -(29-25log) дБ Рівень кросполяризації, не більш -30 дБ Тип підвіски азимутно-кутова Кут місця, град 5.41 град Кут азимутний, град 0.360 град Маса антени 6.8 кг Розтягуюче навантаження на 1 болт штатного настінного кронштейна (V=45м/сек) 550 кг Допустима маса конвертера з опромінювачем 0,26 кг
Технічні даніSupral CTB-1.2
Розміри рефлектора 1200х1340 мм Матеріал рефлектора Сплав Амг Товщина матеріалу 1.6 мм Тип системи Offset Офсетний кут 16,6 град Фокусна відстань 600 мм(f/d=0.5) Діапазон частот 10.7.12.75 ГГц Ширина променя 1.5 град Коефіцієнт посилення на частоті 11.3 ГГц 41.6 дБ Рівень бічних пелюсток, не більш -25 дБ Рівень кросполяризації, не більш -30 дБ Тип підвіски Полярна Кут місця 10.43 град Кут азимутний 35 град Маса антени 11.5 кг Допустима маса конвертера з опромінювачем 0.260 кг
Технічні даніSupral CTB-1.4
Діаметр рефлектора 1400х1600 мм Матеріал рефлектора Сплав Амг Товщина матеріалу 1,50 мм Покриття рефлектора Порошкове покриття Тип дзеркальної системи offset Фокусна відстань 700 (f/d=0.5) Коефіцієнт посилення на частоті 11.3 ГГц, не гірше 42,9 Ширина діаграми спрямованості на частоті 11.3 ГГц, не більш 1.3 градуса Рівень бічних пелюсток Не більш -(29-25log) дБ Рівень кросполяризації в межах кутового сектора діаграми спрямованості на рівні 0.5 дБ Не гірше -25 дБ Коефіцієнт посилення на частоті 4 ГГц, не гірше 33,5 дБ Ширина діаграми спрямованості на частоті 4 ГГц, не більш 3,6 градуса Рівень бічних пелюсток Не більш -(29-25log) дБ
Рівень кросполяризації в межах кутового сектора діаграмиSupral CTB-1.4 спрямованості на рівні 0.5 дБ Не гірше -25 дБ Тип підвіски азимутно-кутова Діапазон установки кута місця 6-50 градусів Діапазон переміщення по азимуту 0-360 градусів Маса антени без стійки 14,5 кг Температура експлуатації антенного поста -35С.+60С Допустима маса конвертера з опромінювачем 1,150 кг