FORUM TV-SATП`ятниця
18.10.2024, 11:38

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 141 з 141
  • «
  • 1
  • 2
  • 139
  • 140
  • 141
Модератор форуму: Taras_1958  
УКРАЇНА — Єдина, Могутня, Непереможна, Велика Родина ! 2ч.
RATVODДата: Неділя, 31.07.2022, 15:05 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28470
Статус: Оффлайн
УКРАЇНА — Єдина,

Могутня, Непереможна, Велика Родина !



Номери телефонів:



Офіційні державні канали для отримання інформації


Інформація про рух транспорту
та роботи інфраструктурної галузі




ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ з 31.07.2022

ПОЧАТОК ТЕМИ ТУТ: з 05.03.2014 - 31.07.2022




Taras_1958Дата: Понеділок, 14.10.2024, 10:43 | Повідомлення # 2101
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
На фронті за добу - 161 зіткнення,

найбільше атак на Курахівському напрямку



Дані Генштабу 14.10.2024 08:33


На фронті минулої доби, 13 жовтня, було зафіксовано 161 бойове зіткнення Сил оборони України з російськими загарбниками. Найактивніше ворог наступав на Курахівському напрямку.

Як передає Укрінформ, про це ідеться у повідомленні Генерального штабу Збройних сил України у Фейсбуці про ситуацію станом на 8:00 понеділка, 14 жовтня.

Вчора росіяни завдали по позиціях українських підрозділів і населених пунктах 53 авіаудари, скинувши 92 каби. Крім цього, ворог здійснив понад 3700 обстрілів, з них 90 - із реактивних систем залпового вогню.

армія рф завдавала авіаударів у районах, зокрема Соснівки, Мишутиного, Глухова, Ободів, Білої Берези, Прудянки, Гоптівки, Малих Проходів, Куп’янська-Вузлового, Новоосинового, Греківки, Горохуватки, Часового Яру, Краматорська, Олександрополя, Родинського та Макарівки.

Українські десантники відбили масований штурм на Курахівському напрямку

Авіаці,. ракетні війська й артилерія Сил оборони завдали 11 ударів по районах зосередження росіян, уразили пункт управління та ще один інший важливий об’єкт ворога.

На Харківському напрямку точилися бої поблизу Стариці.

На Куп’янському напрямку сталося 19 боєзіткнень біля Петропавлівки, Піщаного, Вишневого, Копанок та Лозової.

На Лиманському напрямку ворог атакував 19 разів неподалік Греківки, Дружелюбівки, Новосадового, Невського, Тернів і Торського.

На Краматорському напрямку точилося три боєзіткнення у районах Часового Яру і Ступочок.

На Торецькому напрямку російські загарбники атакували чотири рази неподалік Торецька і Щербинівки.

На Покровському напрямку захисники України відбили 25 ворожих штурмових дій у районах Сухого Яру, Лисівки, Променя й Селидового.

На Курахівському напрямку Сили оборони відбивали 39 російських атак біля Желанного Другого, Кремінної Балки, Ізмайлівки, Новоселидівки, Курахівки, Гірника, Максимільянівки, Костянтинівки та Катеринівки.

На Времівському напрямку росіяни двічі наступали поблизу Золотої Ниви.

На Оріхівському напрямку росіські війська тричі безуспішно намагались потіснити українські підрозділи поблизу Роботиного й Малої Токмачки.

На Придніпровському напрямку ворог зазнав поразки, вісім разів атакуючи українські оборонні рубежі.

На Гуляйпільському напрямку обстановка без особливих змін. На Волинському і Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

На кордоні з Чернігівською та Сумською областями армія РФ зберігає військову присутність, здійснює мінометні та артилерійські обстріли населених пунктів зі своєї території.

Сили оборони за тиждень ліквідували 8460 російських військових.

російська авіація завдала 21 удар по курській області, скинувши при цьому 31 керовану авіабомбу.

9274051 https://www.ukrinform.ua/rubric-....ku.html
Taras_1958Дата: Понеділок, 14.10.2024, 21:24 | Повідомлення # 2102
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
Taras_1958Дата: Середа, 16.10.2024, 11:09 | Повідомлення # 2103
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
Taras_1958Дата: Середа, 16.10.2024, 11:11 | Повідомлення # 2104
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
Taras_1958Дата: Середа, 16.10.2024, 14:34 | Повідомлення # 2105
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
На фронті за добу - 171 боєзіткнення,

найбільше ворожих атак - на Курахівському напрямку



Дані Генштабу 16.10.2024 08:42


Минулої доби на лінії фронту відбулося 171 бойове зіткнення, найбільше російських атак відбили на Курахівському напрямку.

Про це у Фейсбуці повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає Укрінформ.

"Загалом протягом минулої доби зафіксовано 171 бойове зіткнення", - йдеться у зведенні.

За інформацією Генштабу, загарбники завдали по позиціях українських підрозділів та населених пунктах 5 ракетних ударів із застосуванням 13 ракет, а також 65 авіаударів, зокрема скинули 130 КАБів. Ворог також здійснив понад 4500 обстрілів, з них 169 — із реактивних систем залпового вогню.

армія рф завдавала авіаударів, зокрема, в районах населених пунктів Товстодубове, Сваркове, Юнаківка, Шалигіне, Олександрія, Миропілля, Яструбщина Сумської області; Ківшарівка, Малі Проходи Харківської області; Греківка та Твердохлібове Луганської області; Торецьк, Суха Балка, Богоявленка, Велика Новосілка Донецької області; Темирівка, Мала Токмачка, Білогір'я та Оріхів Запорізької області.

Із Куп'янська і трьох прилеглих громад оголосили обов'язкову евакуацію усіх цивільних

Генштаб інформує, що минулої доби на Харківському напрямку армія рф 11 разів штурмувала у районах Вовчанська та Стариці.

На Куп’янському напрямку за добу відбулося 28 атак. Сили оборони відбивали штурмові дії окупантів неподалік Кучерівки, Новоосинового, Грушівки, Піщаного, Глушківки, Лозової, Кругляківки, Петропавлівки, Колісниківки та Вишневого.

На Лиманському напрямку загарбники атакували 16 разів - намагалися вклинитися в оборону поблизу Греківки, Макіївки, Невського, Зарічного та Торського.

На Краматорському напрямку окупанти атакували три рази - у районах Калинівки, Ступочок та Предтечиного.

На Торецькому напрямку російські війська за підтримки авіації здійснили дев’ять атак неподалік Торецька, Дачного та Щербинівки.

На Покровському напрямку українські оборонці зупинили 26 штурмових і наступальних дій загарбників у бік Новотроїцького, Миролюбівки, Променя, Красного Яру та Крутого Яру. Найбільша концентрація ворожих атак була поблизу населеного пункту Селидове, зауважили у Генштабі.

За його даними, на Курахівському напрямку Сили оборони відбили 40 атак. Повідомляється, що найактивніше окупанти намагалися просунутися в районах Новодмитрівки та Георгіївки. Окрім того, ворог атакував у бік Кремінної Балки, Цукуриного, Новоселидівки, Костянтинівки, Антонівки та Катеринівки.

Сили оборони вночі збили 51 «Шахед», 60 безпілотників локаційно втрачені

На Времівському напрямку війська РФ здійснили два штурми українських позицій у районах Роздольного та Богоявленки, активно задіював штурмову і бомбардувальну авіацію.

На Оріхівському напрямку окупанти атакували у бік Малої Токмачки.

На Придніпровському напрямку російські війська п’ять разів намагалися витіснити з позицій українські підрозділи, але дістали жорстку відсіч і зазнали втрат, поінформували у Генштабі.

Зазначається, що на Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

На кордоні з Чернігівською та Сумською областями російська армія з території РФ активно застосовує артилерію та авіацію для ударів по районах українських населених пунктів.

В ГУР показали, як масштабно знищують російську артилерію на Харківщині

У Генштабі ЗСУ поінформували, що триває операція у курській області. Авіація ворога продовжує завдавати ударів керованими авіаційними бомбами по своїй території. На цей час відомо про 16 авіаударів із застосуванням 23 кабів. Також ворог здійснив 191 артилерійський обстріл.

Українські військові завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі, техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога у тилу.

За минулу добу авіація та ракетні війська і артилерія Сил оборони України уразили 20 районів зосередження особового складу, озброєння і військової техніки ворога. Крім того, уражено наземну станцію БПЛА, артилерійську систему та польовий склад боєприпасів загарбників.

Як повідомлялося, загальні бойові втрати російських військ у живій силі з 24 лютого 2022 року по 16 жовтня 2024 року становлять близько 672 тисяч 850 осіб, зокрема 1450 за останню добу.

9274051 https://www.ukrinform.ua/rubric-....ku.html
Taras_1958Дата: Четвер,Свіжий файл Вчора, 19:59 | Повідомлення # 2106
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
Taras_1958Дата: Четвер,Свіжий файл Вчора, 20:04 | Повідомлення # 2107
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
З початку доби на фронті вже 120 зіткнень,

найгарячіше - на Покровському та Курахівському напрямках



Дані Генштабу 17.10.2024 16:51


Від початку доби 17 жовтня на фронті відбулося 120 бойових зіткнень. Найгарячіше на Покровському та Курахівському напрямках.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив Генеральний штаб Збройних сил України, оприлюднивши оперативну інформацію станом на 16:00.

"Із початку доби відбулося понад 120 бойових зіткнень. Окупанти продовжують застосовувати авіацію, зокрема каби, та здійснювати атаки майже на всіх напрямках сходу та півдня нашої країни, особливо активно на Покровському та Курахівському напрямках", - йдеться в повідомленні.

За даними Генштабу, війська рф не припиняють застосовувати артилерію та авіацію по території Чернігівської та Сумської областей. Під ворожими обстрілами опинились райони таких населених пунктів, як Безсалівка, Бачівськ, Ситне, Високе, Краснопілля, Вовківка, Гірськ, Бучки, Вільна Слобода, Миропілля, Покровка, Шалигіне, Малушине, Грем’яч, Блешня, Олександрівка. Також авіація противника завдала удару в районі Миропілля, скинувши при цьому дві керовані авіабомби.
За наявною на даний час інформацією, війська РФ завдали чотири авіаудари по території Курської області РФ, застосувавши десять КАБів.

На Харківському напрямку сьогодні відбулося три бойових зіткнення. Наші війська відбили атаки ворога у районах Вовчанська та Стариці. Також ворог завдав двох авіаударів у районі Писарівки та Старого Салтова, скинувши чотири КАБи.

До Куп’янська ворог наближався на 4 кілометри, там небезпечно для цивільних - Синєгубов

Дев’ять штурмових дій загарбників відбиті нашими воїнами поблизу Голубівки, Степової Новоселівки, Колісниківки, Лозової та Надії на Куп’янському напрямку. У районах Джерельного та Лозової точаться ще три боєзіткнення.

На Лиманському напрямку ворог атакує поблизу Греківки, Дружелюбівки, Катеринівки, Новомихайлівки, Новосадового, Невського, Торського, Серебрянки та Білогорівки. Всього з початку доби на цьому напрямку нараховується уже 16 боєзіткнень, з яких шість тривають досі.

На Сіверському напрямку війська рф активно застосовують авіацію. Зазнали ударів КАБами Сіверськ та Званівка.
Тривають бої в районах Григорівки, Міньківки, Часового Яру та Іванівського на Краматорському напрямку, де противник намагається просуватись на позиції українських захисників.

На Торецькому напрямку противник шість разів атакував позиції наших військ. На даний час бої тривають поблизу Торецька, Неліпівки та Щербанівки.

На Покровському напрямку у районах населених пунктів Суха Балка, Промінь, Сухий Яр, Лисівка, Селидове – точаться запеклі бої. Наразі ворог здійснив 23 спроби штурму українських позицій.

Десятки полонених росіян та інші деталі: військові розповіли про операцію Сил оборони і ГУР на Харківщині

Найгарячіше на Курахівському напрямку - тривають десять боєзіткнень у районах Ізмайлівки, Новодмитрівки, Курахового, Антонівки, Костянтинівки та Водяного. Ще 22 ворожих штурми в районах Зоряного, Гострого, Георгіївки, Катеринівки вже відбито нашими захисниками.

На Времівському напрямку відбито п’ять штурмових дій противника поблизу Богоявленки, один ворожий штурм продовжується.

На Оріхівському напрямку загарбники застосовують авіацію в районі Новоданилівки.

На Придніпровському напрямку наші захисники відбили одну атаку ворога.

Як повідомляв Укрінформ, на фронті минулої доби, 16 жовтня, сталися 163 бойові зіткнення Сил оборони України з російською армією, найбільша активність ворога фіксувалася на Покровському і Курахівському напрямках.

9274051 https://www.ukrinform.ua/rubric-....ah.html
Taras_1958Дата: Четвер,Свіжий файл Вчора, 21:21 | Повідомлення # 2108
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
Воїн із Кіровоградщини врятував 14 побратимів,

які потрапили в оточення




Попри втрату побратима, бій і складні поранення, Сергій із добровольцями виконав завдання в Часовому Яру
Сергій, військовослужбовець одного з батальйонів 121 окремої бригади ТрО, отримав Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Нагороду бійцю вручив Президент України: за прояви надзвичайної мужності та героїзму в ході виконання бойових завдань.

Сергій під час наступу в районі Часового Яру отримав наказ вивести групу військовослужбовців з оточення. Разом із побратимом вони вирушили на розвідку, але натрапили на ворога. У цьому бою побратим загинув, а Сергій, попри важке поранення, вступив у бій і знищив ворога, завдяки чому вдалося вивести з оточення 14 військовослужбовців, врятувавши їхні життя.

Військовий розповів кореспондентці Укрінформу про свою службу й те, як він зумів провести цю операцію.

У МОБІЛІЗАЦІЇ ВІДМОВИЛИ ЧЕРЕЗ МОЛОДИЙ ВІК

Сергій пішов служити в липні 2022 року, добровольцем. На той момент йому відмовили у ТЦК щодо служби – був занадто молодий за віком, лише 24 роки.

- Казали, що ще не мобілізаційний вік. Але через те, що я офіцер запасу, закінчив військову кафедру, то все-таки добився, щоб мобілізували. Хотів в якусь бойову частину, але мене відправили в тероборону. Спочатку це була Олександрія, потім перевели до Кропивницького батальйону. Поїхав на Запорізький напрямок, був на Херсонському, якраз під час звільнення Херсонщини. Коли штурмові групи пройшли, ми вже діяли як група зачистки і зайняття рубежів оборони. Тобто ми були першими, хто заходить після штурмовиків як група прикриття, і плюс зачищали. Можна сказати, допомагали, – розповідає Сергій.

Підрозділ, де служив Сергій, заходив на Донеччину двічі, другий раз це був Часів Яр.

- Це Бахмутський напрямок, там було найважливішим утримання позицій. Ми заходили на оборону, але нас прикомандирували до бойових частин і ми стали в один ешелон з ними. Відбивали наступи, плюс проводили контрнаступи. Хоча, думаю, це не зовсім правильно називати контрнаступами – ми повертали собі своє. Тобто сьогодні втратили частину території, наступного дня ми її старалися назад забрати. У нас там був населений пункт, плюс «зеленка», шматок лісу. І так ми відбили два штурми«, – згадує воїн.

Спочатку бій складався відносно успішно: російські війська штурмували, українські – відбивали штурм. Але зрештою ворожі сили переважили, після чергового штурму наших воїнів оточили.

- Ми в першу добу навіть не могли нічого зробити, хлопці вже були в повному оточенні, зайшли переважальні сили противника. На другу добу ми вийшли на вище командування і попросили дозволу хоча б спробувати вивести хлопців з оточення. Ми розуміли, що якщо за добу не зможемо нічого зробити, перейняти ініціативу, то це вже все. Бо в оточенні немає ні провізії, ні боєкомплекту. І зв'язок обірваний, бо працюють ворожі рлски та реби. Ми подавали воду хлопцям дроном, бо зайти туди не могли. Я день провів у лісі. Ми першою групою вийшли, пробували пройти до них, але спочатку не змогли навіть вийти з лісу: з одного боку була природна перешкода, з другої – кулеметні гнізда противника, – згадує Сергій.

Воїн розповів, що як тільки він з побратимами пробував хоча б вийти з позицій, рашисти одразу шквальним вогнем змушували їх повертатися назад у посадку. А далі вели атаку всім можливим озброєнням: FPV-дронами, мінометами, артилерією, танками. На третю добу наші військові узгодили з командуванням маршрути, на яких можна планувати свої дії, і пішли.

- Були три групи, я був старший своєї групи із чотирьох осіб. Ці 12 бійців, які зібралися, вони добровольці. Коли отримали команду, що можна виводити людей, я сказав, що хто хоче – йдіть зі мною, бо це мої хлопці, мені їх треба вивести. От так зібралися, – розказує військовий.



ОДНУ З КУЛЬ ЗУПИНИЛА ОБРУЧКА

Сергій удвох із побратимом вирушили вперед, вийшли з ним у дозор. Інші бійці були позаду, щоб не потрапити під атаку всім одночасно. Так перевіряли стежку, чи немає засідок тощо. І все-таки на підході, метрів за сто до позицій, потрапив в засідку.

- Мій побратим попав під вогневий контакт, поранення було смертельним, він одразу помер. А я почав переміщуватися вбік і вступив у стрілецький бій. Знищив одного противника, перемкнувся на другого. Другий все-таки влучив мені в черевну порожнину. Але я вирішив, що треба йти далі. Міг розвернутися, піти назад, але розумів, що мене тоді просто в спину розстріляють.

Тому перезарядився, знищив другого, ще одного ранив. У мене розірвало магазин, одна куля зайшла в нирку, друга – збоку, третя зрикошетила біля ока, кадик розірвало і руку. На руці якби не обручка, то відбило б пальця. Обручка зігнулася. У лікарні Мечникова потім розпиляли її, вона деформувалася у формі серця. Тепер планую нам з дружиною нові, на річницю весілля, – каже військовий.

П'ЯТЬ ПОРАНЕНЬ І ВАЖКИЙ БІЙ

Поранений Сергій себе почував погано, але і стрілецький бій помалу стихав. У росіян вже були втрати та поранений, вони почали відходити у свій бік. Сергій теж вирішив повертатися.

- Я хвилин п'ять посидів, думаю, ну що ж сидіти, зараз кров'ю стечу тут, та й усе, тож все-таки вирішив, що треба виходить до своїх. Розвернувся, взяв автомат, як ціпок, і потихеньку пішов, двісті метрів долав майже годину. Як дійшов, мені надали першу медичну допомогу, масовану кровотечу зупинили. Двоє хлопців з групи пробували мене нести, але не вийшло, це посадка. То ми з ними потроху пішли в бік наших. А всім іншим наказав продовжувати рух, щоб вивести своїх людей, тож ще дві групи по четверо пішли далі звільняти наших хлопців з оточення. І все вийшло. Вони вже як повернулися, то сказали, що по них не було жодного пострілу. І так виходить, що загалом тим боєм врятував 22 військовослужбовці: чотирнадцять – з оточення і тих вісім чоловік, які йшли позаду, – говорить Сергій.

Нині Сергій перебуває на лікуванні й потребує тривалої реабілітації. Утім, військовий націлений на повернення до служби.

Говорить, що планує якщо не бойову роботу, то хоча б штабну:

- Посадки штурмувати вже, мабуть, не вийде, лікар сказав: «У тебе зостався один шанс. Людям дається два, в тебе – один». Але можу займатися штабною роботою. Я знаю, що можу принести там користь, тому що вже з бойовим досвідом, не просто людина, яка все життя в кабінеті просиділа: пройшов шлях піхотинця. Хто, як не ми, будемо захищати? Тим паче у мене командирська посада, хлопці мені дзвонять, кажуть: «Якби не ти – ми б померли. Ти маєш залишатися, у тебе є хист. Ти з тих командирів, які не кричать “Вперед!”, а кличуть “За мною!”».

Сподіваємося, після п'яти поранень і реабілітації Сергій знайде своє місце в житті і зможе реалізувати інші амбітні плани щодо перемоги над росіянами. А в нас тоді з'явиться можливість назвати повне ім'я героя.

Мирослава Липа, Кропивницький

9274051 https://www.ukrinform.ua/rubric-....na.html
Taras_1958Дата: Четвер,Свіжий файл Вчора, 21:43 | Повідомлення # 2109
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
  • Сторінка 141 з 141
  • «
  • 1
  • 2
  • 139
  • 140
  • 141
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024