FORUM TV-SATП`ятниця
18.10.2024, 13:21

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Модератор форуму: Taras_1958  
УКРАЇНА — Єдина, Могутня, Непереможна, Велика Родина ! 2ч.
RATVODДата: Неділя, 31.07.2022, 15:05 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28470
Статус: Оффлайн
УКРАЇНА — Єдина,

Могутня, Непереможна, Велика Родина !



Номери телефонів:



Офіційні державні канали для отримання інформації


Інформація про рух транспорту
та роботи інфраструктурної галузі




ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ з 31.07.2022

ПОЧАТОК ТЕМИ ТУТ: з 05.03.2014 - 31.07.2022




Taras_1958Дата: Понеділок, 01.08.2022, 10:23 | Повідомлення # 16
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
Британія найближчим часом передасть Україні

кілька військових кораблів зі свого флоту,

- посол Пристайко.




Велика Британія незабаром надасть Україні кілька військових кораблів.
ВСУ вже проходять відповідні навчання.


Про це посол України у Великій Британії Вадим Пристайко у коментарі "Суспільному", інформує Цензор.НЕТ.

За словами Пристайка, він відвідав військовий морський корабель, який найближчим часом буде переданий Україні.

"На ньому вже зараз проходять навчання наші військові. Вони керують кораблем, вони керують зброєю. Таких кораблів буде декілька", - зазначив дипломат.

Пристайко нагадав, що після початку повномасштабної війни в Україні Туреччина повністю закрила протоки в Чорному морі для військових кораблів.

"Наші пріоритети зрушилися. Нам зараз потрібні протимінні кораблі. 2 - це початкова цифра, з якою ми зараз працюємо. Це бойові кораблі, які знаходяться на озброєнні військових морських сил Її Величності", - зазначив посол.

За його словами, ці кораблі перероблять, оновлять і додадуть спеціальне обладнання, необхідне Україні.

"Але це не тільки 2 кораблі. У них є більше того ж класу. І на наявних кораблях зараз проходять навчання наші офіцери і моряки", - підсумував посол.

01.08.2022

Taras_1958Дата: Понеділок, 01.08.2022, 15:49 | Повідомлення # 17
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
Снаряди ATACMS із дальністю поразки 310 км

вже їдуть в Україну !



Які сюрпризи чекають на окупантів

Дати росії по зубах – саме такою мотивацією керуються ініціатори рішення
про передачу снарядів ATACMS української армії.
Дальність поразки – 300 км.

Які ще "сюрпризи'' чекатимуть окупантів при зустрічі з ARACMS ?
Taras_1958Дата: Понеділок, 01.08.2022, 16:29 | Повідомлення # 18
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
Україна отримала додаткові HIMARS від США,

- Резніков



Фото: Україна отримала додаткові HIMARS від США (Getty Images)

В Україну прибули додаткові 4 реактивні системи залпового вогню HIMARS.


Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра оборони Олексія Резнікова в Twitter.

"4 додаткові HIMARS прибули в Україну. Я вдячний президенту США Джо Байдену, міністру оборони США Ллойду Остіну та громадянам Штатів за зміцнення української армії. Ми довели, що ми вмілі оператори цієї зброї. Звук залпу HIMARS став головним хітом цього літа на передовій!"- написав він.

Нагадаємо, найближчими днями США анонсують передачу Україні новітніх систем ППО і ще більше HIMARS.

РБК-Україна також писало, як HIMARS змінюють хід війни в Україні.

Окрім того, в Україну вже прибули РСЗВ Long Hand MARS II.

Автор: Єлизавета Драбкіна

01 серпня 2022


RATVODДата: Понеділок, 01.08.2022, 17:36 | Повідомлення # 19
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28470
Статус: Оффлайн
На Харківщині ЗСУ знищили російську «Тунгуску»



У Харківській області українські військові знищили
російський зенітний ракетно-гарматний комплекс “Тунгуска”,
призначений для протиповітряної оборони механізованих і танкових частин.


Як передає Укрінформ, про це Національна гвардія України повідомляє у Фейсбуці.



“Аеророзвідка Національної гвардії України спільно з артилеристами Збройних сил України виявили та знищили російський зенітний ракетно-гарматний комплекс “Тунгуска”. Нацгвардійці також здійснювали коригування вогню артилерії Збройних сил України та фіксацію результатів бойової роботи”, - ідеться в повідомленні.

Читайте також: Зенітники знищили російський безпілотник «Птеро», який проводив дорозвідку

Також у результаті злагодженої роботи оборонців Харківщини російські військові зазнали втрат.

“Тунгуска” - радянський та російський зенітний ракетно-гарматний комплекс розробки Тульського конструкторського бюро приладобудування, призначений для протиповітряної оборони механізованих і танкових частин на марші та на всіх стадіях бою.

Читайте також: Спецпризначенці знищили два російські БТРи та три «Урали»

Як повідомляв Укрінформ, Збройні сили України з початку повномасштабного вторгнення росії знищили вже 41 тисячу 30 російських загарбників та 117 засобів протиповітряної оборони

01.08.2022

Taras_1958Дата: Понеділок, 01.08.2022, 18:57 | Повідомлення # 20
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
RATVODДата: Понеділок, 01.08.2022, 20:03 | Повідомлення # 21
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28470
Статус: Оффлайн
Taras_1958Дата: Понеділок, 01.08.2022, 20:14 | Повідомлення # 22
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
Учора влучним потраплянням ракети під Скадовськом

знищили склад боєприпасів, пального і техніки,

яку
війська рф стягнули з Криму, - облрада




Великий склад боєприпасів і техніки російських загарбників
під Скадовськом на Херсонщині був знищений у неділю, 31 липня.


Про це повідомив в ефірі телемарафону депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Учора було знищено черговий склад боєкомплектів і військової техніки, яку стягнув з Криму ворог, біля Скадовська. Це на околиці Скадовська, за очисними спорудами, ворог стягнув туди велику кількість пально-мастильних матеріалів", - зазначив депутат.

За його словами, там було й багато інженерної техніки, яку женуть для ремонту пошкоджених логістичних артерій, зокрема Антонівського мосту.
Хлань зауважив, що загарбники намагаються маскувати цистерни під фури, наварюючи на них каркаси з маскувальними сітками, але це їх не рятує.

"Дуже влучним потраплянням ракети туди було знищено це розташування. До речі, з вечора і до ранку там палає полум'я, місцеві повідомляють, що такого полум'я не бачили ніколи... вище, ніж п'ятиповерхова будівля", - сказав Хлань.

Він додав, що за непідтвердженими даними, сьогодні відбувається пожежа на одному з ворожих складів біля Каланчака.

01.08.2022

RATVODДата: Понеділок, 01.08.2022, 21:04 | Повідомлення # 23
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28470
Статус: Оффлайн
у Таращанській міській територіальній громаді



Проходив військово-патріотичний вишкіл для молоді



З 27 по 29 липня у Таращанській міській територіальній громаді
проходив військово-патріотичний вишкіл для молоді.


Протягом трьох днів понад 30 хлопців та дівчат
з Таращанської та Тетіївської громад з посиленою військово-фізичною підготовкою
перевіряли свої сили в польових умовах.

За короткий час діти засвоїли ази військової підготовки і отримали уявлення
про воєнні реалії сучасного російсько-українського протистояння.
Юні хлопці та дівчата були розподілені на три команди та по черзі пройшли інструктаж
з тактичної медицини, збірки та розбірки зброї, також відбулося практичне заняття
з орієнтуванням на місцевості, маскування, навчання та практика з основ топографії.

Багато часу було приділено вмінню молоді правильно користуватися зброєю,
тактиці ведення бою, евакуації пораненого з поля бою.
RATVODДата: Понеділок, 01.08.2022, 22:31 | Повідомлення # 24
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28470
Статус: Оффлайн
Taras_1958Дата: Понеділок, 01.08.2022, 23:09 | Повідомлення # 25
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
Президент Польщі Анджей Дуда порівняв те,

що відбувалося у Варшаві під час Другої світової війни,

зі звірствами росіян у Маріуполі.




Про це він сказав, відвідавши виставку
"Варшава-Маріуполь – міста руїн, міста боротьби, міста надії".


"Фотографії драматичні, деякі навіть дуже, але настільки драматичним було те, що відбувалося тут у Варшаві під час Другої світової війни, зокрема під час Варшавського повстання, коли тут точилися бої, і коли німці безжально вбивали мирних жителів столиці. На жаль, агресія росії проти України сьогодні так само безжальна", – сказав Дуда.

Виставка відкрилася на площі Пілсудського перед будинком командування гарнізону "Варшава".

"Наскільки схожі картини, наскільки однакове звірство тих, хто вбиває, знищує, руйнує життя безневинних людей", – прокоментував Дуда.



Він додав, що війна рф проти України, як і кожна війна в історії, колись закінчиться, але відповідальні за звірства та масові вбивства українців мають бути покарані за свої злочини.

"Сьогодні це борг цивілізованого світу. Мають бути створені відповідні трибунали, [воєнні злочинці] мають бути притягнуті до відповідальності", – додав він.
Taras_1958Дата: Понеділок, 01.08.2022, 23:16 | Повідомлення # 26
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн




Taras_1958Дата: Понеділок, 01.08.2022, 23:41 | Повідомлення # 27
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
Taras_1958Дата: Вівторок, 02.08.2022, 00:23 | Повідомлення # 28
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
Нацгвардієць розповів,

як фактично сам відбив напад ворожої ДРГ



Микола "Яструб"

Головний сержант Національної гвардії України з позивним "Яструб"
зміг відбити напад
ворожої ДРГ та врятувати побратима.


Нині герой лікується від поранень та планує після одужання повернутися в стрій та далі бити ворога.

Історію воїна розповіли у пресслужбі Нацгвардії.

Миколі, так звати нашого героя, – 29 років, він родом з Марганця Дніпропетровської області. Прийшов на службу до Національної гвардії ще у 2015 році. Після 10 місяців строкової служби хлопець підписав контракт.

“П’ять років я прослужив у роті розвідки, потім був переведений до оперативно-чергової частини. Там мене і застало 24 лютого. Я відразу попросився на “передок”, де став командиром відділення”, – розпочав свою розповідь гвардієць.

Боєць боронить Україну під Запоріжжям, у районі активних ворожих обстрілів. На момент бойового зіткнення чергував на посту спостереження.

“До цього в прямих боях я участі не брав. Бувало, зверху “Гради” пролітали, але то таке, – згадує військовослужбовець. – Таке активне бойове зіткнення було в мене вперше в житті”.

Гвардійці змогли знайти на радіостанції частоту, на якій спілкувався ворог та постійно слухали розмови росіян. Спочатку цікавої інформації не траплялося, але врешті-решт бійцям пощастило.

“В один момент почули, що кацапи мають намір кудись висуватися та брати з собою протитанкові “мухи”. Ми ще з одним бійцем-розвідником саме були на посту спостереження, коли чітко почули голоси і пішли їм назустріч”, – розповідає боєць.

Розвідник йшов першим, сам Микола прикривав його, тримаючись позаду у густій лісосмузі. Раптом Микола почув, що його побратим закричав: “Стій! Хто ви такі?!”. путінці кричали у відповідь, вимагаючи покласти зброю. Напарник нахилився ніби для того, щоб виконати ворожий наказ і в цей момент, коли була звільнена лінія вогню, з гущавини метрах в десяти від ворога вискочив Микола – і відразу відкрив вогонь. Тим самим він надав товаришу шанс безпечно відійти.

“Коли напарник відходив, куля влучила в його пістолет. Фактично, зброя врятувала йому життя, хоча зазвичай вона життя відбирає”, – дивується Микола.

Після хвилини бою, яка здавалася вічністю, гвардієць отримав важке поранення в плече. Автомат випав у нього з рук.

“Мені довелося залягти під земляним насипом поруч. Лежав і не знав, що з моїми бійцями, що робить ворог. Тим часом, рашисти закидували мене гранатами. Я нарахував десь з десяток вибухів РГД, бачив, як деякі з них розривались в двох метрах. Це якесь диво, що мене не пошматувало”, – із здивуванням пригадує Микола.

Спочатку ворог вів шквальний вогонь по лісосмузі, потім стрілянина стихла. Через деякий час боєць почув наближення нашого квадрокоптера. Тоді він зміг дістати телефон і набрати номер свого командира.

“Прибігли мої товариші, також підійшли бійці з роти розвідки. Тільки хотіли мене евакуювати – кацапи знову почали гатити по посадці з кулеметів. Але це продовжувалося недовго – розвідники почали подавляти супротивника вогнем, підключився наш міномет. Мені вдалося відійти. Причому перші чотириста метрів я біг сам. Потім почало крутитися в голові, пересохло в роті – довелося прийняти допомогу товаришів”, – розповідає нацгвардієць.

Пізніше з’ясувалося, що Микола зумів поранити одного ворога і “задвухсотив” ще одного. Росіяни відступили, покинувши зброю та речі.

“Сьогодні зі мною все добре, рідні поруч. Лікарі кажуть, що за кілька місяців я знову буду в строю. І обов’язково повернуся, щоб продовжити бити ворога”, – сповнений оптимізму та бадьорості завершив свою розповідь “Яструб”.

01 серпня 2022

Taras_1958Дата: Вівторок, 02.08.2022, 09:16 | Повідомлення # 29
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
Taras_1958Дата: Вівторок, 02.08.2022, 09:20 | Повідомлення # 30
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2699
Статус: Оффлайн
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024