FORUM TV-SATСереда
02.07.2025, 07:10

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Taras_1958  
Автоновини. Інформація для водіїв.
RATVODДата: Понеділок, 11.05.2009, 17:47 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28696
Статус: Оффлайн
Автоновини.

Інформація для водіїв




Правова допомога.

Ціни на пальне.
viskomДата: Середа, 23.11.2016, 17:49 | Повідомлення # 16
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1947
Статус: Оффлайн
Нерозмитнені авто на іноземних номерах – плати податок і катайся?



З альтернативною пропозицією виступили рух Авто Євро Сила і народний депутат Володимир Парасюк. Після переговорів з представниками уряду було вирішено підготувати законопроект про введення фіксованої плати за користування авто з іноземними номерами у розмірі 200 євро на рік.
У законопроекті планують прописати, що нерозмитнені автомобілі отримають тимчасові українські номерні знаки. Обов’язковим буде оформлення страховки на авто. Пільги не поширюються на авто, що відповідають нормам Євро-5 і вище.
Експеримент планують провести у 2018 році, за умови ухвалення законопроекту найближчим часом. Перед його початком введуть перехідний період: протягом трьох місяців авто з іноземними номерами матимуть залишити територію України і знову в’їхати в нашу країну.


Sat-Integral S-1258 HD RACING
viskomДата: Понеділок, 26.12.2016, 19:32 | Повідомлення # 17
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1947
Статус: Оффлайн
У Раду внесли законопроект

про ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією




Група народних депутатів зареєструвала в Раді обіцяний в листопаді законопроект про фактичну «легалізації» авто старіше 7 років з іноземною реєстрацією.
Передбачається, що в разі тимчасового ввезення таких машин буде застосовуватися умовне часткове звільнення від митних платежів, тобто збори можна буде платити по частинах від стандартної суми розмитнення.

Повна назва нового законопроекту - «Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо врегулювання транзиту і тимчасового ввезення транспортних засобів для особистого користування)». Документ зареєстровано 21грудня за № 5567 , його ініціаторами вказані понад 50 нардепів від різних фракцій, а також позафракційні депутати (з повним списком можна ознайомитися на сайті Верховної ради). Це так званий компромісний законопроект, який з'явився після масових акцій власників автомобілів з іноземною реєстрацією.

Якщо законопроект стане законом в нинішньому вигляді, він буде поширюватися на легкові та вантажні автомобілі масою до 3,5 тонн і віком понад 7 років, а також причепи до них. Запропоновано дозволити тимчасовий (не більше ніж на один рік) ввезення автомобіля під письмове зобов'язання про його зворотне вивезення. У такому випадку за кожен повний або неповний календарний місяць перебування на митній території потрібно буде заплатити частину суми митних платежів, які застосовувалися б при випуску автомобіля у вільний обіг. Йдеться про мито (до 10% оціночної вартості автомобіля), акциз (розраховується в євро і залежить від об'єму двигуна), а також ПДВ (20% вартості ТЗ). У 2017 році частина суми митних платежів складе 0,2%, в 2018 році році - 0,3%, в 2019-му році - 0,5%.

Зазначений збір потрібно буде заплатити під час пропуску ТЗ через зону митного контролю на кордоні. Надалі термін тимчасового ввезення можна буде продовжити (з внесенням відповідної суми) на термін до 60 діб без перетинів держкордону. У разі продажу таких автомобілів на території України потрібно буде оплатити повноцінну «розмитнення». Одна людина зможе «тимчасово ввезти» один автомобіль (допускається можливість продовжувати тимчасове ввезення раз на рік), однак якщо його вивести з дотриманням всіх правил, з'явиться можливість привезти інший транспортний засіб.
Ввозити автомобілі за новою схемою можна буде лише для власного користування, а за експлуатацію з метою проведення підприємницької діяльності УКРІНФОРМ матиме право виписати штраф в розмірі 34 тисяч гривень. При перевищенні обумовлених законом (поки - законопроектом) термінів тимчасового ввезення будуть застосовуватися штрафні санкції в розмірі вартості автомобіля або його конфіскації.

Нарешті, в Митному кодексі «ввезення з метою транзиту» автомобілів (зараз - терміном до 5 днів) громадянами буде замінений на «переміщення» з умовою внесення застави в розмірі вартості повного розмитнення. Їздити на нерозмитнених автомобілях без умовно часткового звільнення від митних платежів можна буде тільки нерезидентам.

детальніше...
viskomДата: Субота, 03.06.2017, 19:01 | Повідомлення # 18
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1947
Статус: Оффлайн
Порошенко підписав указ про боротьбу з водіями,

які їздять на нерозмитнених автомобілях




Президент України Петро Порошенко підписав указ №146/2017, яким доручив Кабінету міністрів України розробити механізми боротьби з українськими водіями, які незаконно використовують автомобілі на іноземній реєстрації. Раніше Порошенко заявив, що використання автомобілів в обхід митного законодавства є неприпустимим і буде вжито заходів для ліквідації незаконних схем завезення таких авто, пише roadcontrol.org.ua.

“Коли ми були на Ягодині, машина з литовськими номерами – за кермом сидить українець. Я кажу: це ви на п’ять днів в’їжджаєте? Він каже: пане Президенте, ну які п’ять днів. Це він мені каже. А як будеш робити? Та там то те, то се, того підмажу, цього підмажу, щось будемо робити. Ні, друзі мої, не будемо робити. І підмазувати не будемо. І робитися це повинно по-іншому. І тут повинна бути координація наших дій. Чому одні повинні платити податки, акцизи, мита, а інші будуть підмазувати? Повинна бути наша спільна позиція, щоб одні не були дурніші, а інші розумнішими”, – заявив Порошенко 24 травня 2017 року.

Згідно з указом президента №146/2017, Кабінет міністрів зобов’язаний:

1) вжити заходів для невідкладного врегулювання ситуації, що склалася внаслідок недодержання вимог митного законодавства при використанні на території України транспортних засобів, які зареєстровані відповідними органами іноземних держав;

2) вжити заходів щодо удосконалення законодавства України, яке регулює питання тимчасового ввезення транспортних засобів на митну територію України, їх транзиту територією України, з урахуванням вимог законодавства Європейського Союзу та міжнародних договорів України;


На сьогоднішній день, в Україні існує “схема” по якій автомобілі на литовській реєстрації завозяться на транзит, однак, в подальшому, не виїжджають.

Згідно ст.95 Митного кодексу, транзит автомобіля не може перевищувати 10 днів. Ст.470 ТК вказує, що порушення термінів транзиту карається штрафом у розмірі 8500 гривень. Цим і користуються фірми, які заганяють авто. Людина просто платить штраф 8500 грн (330 $) і продовжує їздити на автомобілі не виїжджаючи з території України.

Зазвичай фірми-посередники беруть за пригін автомобіля близько 1000 євро і переконують клієнтів, що можна їздити один, два або п’ять років. Однак, їзда “на транзит” в особистих цілях незаконна спочатку.

Відповідно до ст.90 Митного кодексу “транзит – це митний режим, відповідно до якого товари та/або транспортні засоби комерційного призначення переміщуються під митним контролем між двома органами доходів і зборів України або в межах зони ДІЯЛЬНОСТІ одного органу доходів і зборів без будь-якого використання цих товарів”.

Згідно ст.95 Митного кодексу “товари, транспортні засоби комерційного призначення, що переміщуються у митному режимі транзиту, повинні:
1) перебувати у незмінному стані, крім природних змін їх якісних та/або кількісних характеристик за нормальних умов транспортування і зберігання;
2) не використовуватися з жодною іншою метою, крім транзиту;
3) бути доставленими у орган доходів і зборів призначення до закінчення строку, визначеного статтею 95 цього Кодексу”.


Таким чином, їзда на литовському автомобілі який знаходиться в режимі “транзит” в особистих цілях є порушенням ст.95 ТК. Однак, закон не передбачає покарання за порушення термінів транзиту крім як 8500 грн. штрафу. Разом з тим, якщо митні органи доведуть, що людина спочатку хотів завести авто для продажу або для особистого використання (тобто не пов’язаного з транзитом), то можливе залучення по ст.485 ТК – митне шахрайство, що карається конфіскацією авто і штрафів в 300 % від суми несплачених зборів.

Раніше, “Дорожній контроль” писав, що в Україні діє цілий ряд аферистів, які заганяють литовські автомобілі на “транзит”, але переконують клієнтів, що можна їздити мало не вічно. Так, наприклад, Державна Фіскальна служба встановила, що громадянин Юрій Ларченко, використовуючи підставну фірму UAB «Globalcomas» продає в Україні машини на литовській реєстрації, які були загнані на транзит. Аналогічними аферами займається і його знайомий Сергій Тюкавкін, який працює від імені фірми “Евроавтотрейдінг”.

Виходячи з указу Порошенко, ситуація з продажем “транзитних” автомобілів може різко зміниться. Досить внести правки в ст.470 ТК про те, що за порушення строків транзиту, автомобіль підлягає конфіскації, і схема загону “на транзит” відразу ж втратить сенс. Або ж, наприклад, зобов’яжуть вивезти з України автомобіль за перше порушення, а в разі відмови – конфіскація авто. У сумній ситуації опиняться ті, хто встиг скористатися послугами Ларченко і Тюкавкина – люди просто позбавлятися своїх транспортних засобів.

Ситуація для України не нова. Деякий час влада дозволяє заганяти литовські автомобілі в країну, а коли таких автомобілів стає занадто багато – просто “затискають гайки” і відбирають машини. Минулого разу це сталося в 2013-му році. Тоді незадоволені клієнти звинуватили у всіх проблемах фірми, які займалися завезенням литовських автомобілів. Не виключено, що в 2017-му розгнівані клієнти “транзитних” литовських машин зажадають від перевізників повернути вартість послуг за “оформлення”.

03 червня 2017

viskomДата: Неділя, 01.11.2020, 09:27 | Повідомлення # 19
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1947
Статус: Оффлайн




Sat-Integral S-1258 HD RACING
RATVODДата: Неділя, 21.03.2021, 12:02 | Повідомлення # 20
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28696
Статус: Оффлайн
Маск відповів на обвинувачення Китаю

в шпигунстві за допомогою машин Tesla




Виконавчий директор американського виробника електромобілів Tesla Ілон Маск
відкинув повідомлення про те, що автомобілі використовуються для шпигунства в Китаї
.


Про це повідомляє BBC News.

Він зробив цю заяву в суботу через відеозв'язок на форумі розвитку Китаю і закликав до більшої взаємної довіри між Китаєм і США. "Для нас дуже важливо зберігати конфіденційність будь-якої інформації", - додав він.

Його коментарі з'явилися у відповідь на повідомлення про те, що китайські військові заборонили автомобілі Tesla на своїх об'єктах. Китай висловив стурбованість з приводу даних, зібраних камерами в салонах електромобілів.

Китайський автомобільний ринок є одним із найбільших у світі і його уряд активно просуває впровадження електромобілів. Цей попит допоміг Tesla отримати прибуток розміром $721 млн у 2020 році.

21.03.2021.

RATVODДата: Понеділок, 23.08.2021, 08:16 | Повідомлення # 21
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28696
Статус: Оффлайн
З 20 серпня на дорогах з'явиться більше

камер автофіксації: де встановлять



Система відеофіксації порушень ПДР (Фото надано виробником системи)

З п'ятниці, 20 серпня, ще 17 комплексів автоматичної фото- і відеофіксації
порушень правил дорожнього руху запрацюють на дорогах України.


Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

Нові камери з'являться на автодорогах Житомирської, Одеської та Чернігівської областей, а також в Чернігові, Черкасах, Житомирі та Львові.

Житомирська область:
на 174 км+600 автодороги М-06, у напрямку м.Києва (обмеження швидкості 110 км/год);
на 127 км+246 автодороги М-06, у напрямку м.Києва (обмеження швидкості 110 км/год);
на 230 км+853 автодороги М-06, у напрямку м.Рівне (обмеження швидкості 110 км/год).

Чернігівська область:
на 113 км+864 автодороги М-01, у напрямку м.Києва (обмеження швидкості 50 км/год).

Одеська область:
на 465 км+483 автодороги М-05, у напрямку м.Києва (обмеження швидкості 110 км/год).

Житомир:
Чудновський міст, у напрямку вул. Леха Качинського (обмеження швидкості 50 км/год);
Чудновський міст, у напрямку вул. Радивилівська (обмеження швидкості 50 км/год);
вул. Перемоги, 86, у напрямку вул. Миколи Сціборського (обмеження швидкості 50 км/год).

Львів:
вул. Хуторівка, 8, у напрямку вул. Стрийська (обмеження швидкості 50 км/год);
вул. Володимира Великого, 18, у напрямку вул. Стрийська (обмеження швидкості 50 км/год).

Черкаси:
проспект Хіміків, 30, у напрямку вул. В'ячеслава Галви (обмеження швидкості 50 км/год);
вул. Благовісна, 341/40, у напрямку вул. Кривалівська (обмеження швидкості 50 км/год);
вул. Благовісна, 36/47, у напрямку вул. Грушевського (обмеження швидкості 50 км/год);
вул. Надпільна, 208, у напрямку вул. Івана Франка (обмеження швидкості 50 км/год).

Чернігів:
вул. Рокосовського, 12, корп.2, у напрямку вул. Захисників України (обмеження швидкості 50 км/год);
просп. Миру, 296, у напрямку вул. Володимира Дрозда (обмеження швидкості 50 км/год);
просп. Миру, 241-а, у напрямку вул. Льотної (обмеження швидкості 50 км/год).

За даними МВС, на дорогах вже встановлено 60 таких приладів в Києві, Кропивницькому, Харкові, Житомирській, Кіровоградській, Київській, Львівській і Миколаївській областях.

» З 1 червня 2020 року офіційно запрацювала система автоматичної фіксації перевищення швидкості. 8 вересня заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що кількість аварій на ділянках доріг, де з 1 червня з'явилися камери фото-відеофіксації порушень ПДР, впала втричі.

» 10 лютого 2021 року Нацполіція повідомила, що встановить додатково 220 камер фотовідефіксаціі на автородорогах України до кінця 2021 року.

Наталя Софієнко

19.08.2021.


RATVODДата: Понеділок, 30.08.2021, 21:33 | Повідомлення # 22
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28696
Статус: Оффлайн
Toyota призупинила роботу своїх

безпілотних авто на
Паралімпіаді через аварію



Toyota e-Palette (Фото: EPA)

Японський автоконцерн Toyota Motor призупинив використання своїх безпілотних
електромобілів e-Palette після його наїзду на спортсмена в Паралімпійському селищі в Токіо
.

Про це повідомляє Reuters.

Повідомляється, що вчора один з автомобілів на швидкості 1-2 км/год наїхав на спортсмена з порушенням зору. Спортсмен отримав травми, але міг повернутися до себе додому пішки з лікарні. Він повинен виступити в суботу на Паралімпіаді.

ДТП сталася, коли автомобіль зупинився на Т-образному перехресті і збирався повертати під управлінням оператора. Він збив спортсмена, коли той збирався переходити дорогу. У Toyota заявили, що безпілотному авто важко працювати в умовах Паралімпійського селища з людьми з інвалідністю.

"Це показує, що автономні транспортні засоби поки нереальні для звичайних доріг", – підкреслили в компанії. Там також попросили вибачення перед спортсменом й анонсували власне розслідування.

Оновлено о 19:05 30 серпня.

У Токійському оргкомітеті Олімпійських і Паралімпійських ігор 30 серпня вирішили відновити роботу безпілотних автомобілів Toyota e-Palette в Паралімпійському селищі. Тепер автомобілі перебуватимуть під більшим контролем з боку оператора. На борту також буде додатковий персонал, повідомляє пресслужба Toyota.

Зараз оператори зможуть контролювати швидкість руху e-Palette. На борту також будуть двоє співробітників служби безпеки, щоб слідкувати за рухом пішоходів. Раніше на борту був лише один такий співробітник.

У компанії також зроблять більш гучними звукові сигнали, що попереджають про рух автомобіля.

Також на перехрестях у Паралімпійському селищі збільшать кількість провідників (з шести до 20). У компанії додали, що в селищі встановлять систему, яка зможе замінити світлофори. Заходи пов'язані з "особливостями пішохідного середовища" в селі, додали в компанії.

Читайте також: Машина без керма. Стартап Amazon представив своє роботаксі: відео

» У січні 2018-го в Toyota представили мультифункціональний безпілотний електромобіль e-Palette. Він має великі двері й електричні пандуси. Його швидкість – до 20 км/год.

» 2019 року в Toyota заявили, що e-Palette буде перевозити спортсменів і персонал Олімпійським та Паралімпійським селищами. Тоді дизайн автомобіля переробили під відгуки спортсменів. Також у кожному автомобілі має бути оператор з безпеки.
Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Олександр Мясищев

30.08.2021.




RATVODДата: Середа, 29.09.2021, 20:15 | Повідомлення # 23
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28696
Статус: Оффлайн
Нововведення у посвідченнях водія: відмітка про АКПП,

коди обмежень замість піктограм, оптимізація іспитів


(плюс зберігання номерів 9 грн на добу)




Міністерство внутрішніх справ України нагадало, що невдовзі набере чинності
постанова Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року № 1007, якою запроваджуються ряд нововведень
у частині видачі посвідчення водія та допуску громадян до керування транспортними засобами.


Також набуває чинності постанова, за нормами якої відповідальне зберігання номерних знаків коштує 9 грн на добу без урахування ПДВ.

Отже, вже скоро у посвідченнях водія буде зазначатися відмітка про складання практичного іспиту на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач у вигляді коду «78» в графі 12 посвідчення. За наявності такої відмітки водії зможуть керувати авто лише з автоматичною коробкою передач, а за її відсутності — з будь-якою. Зміни не торкнуться тих водіїв, яким посвідчення водія були видані раніше.

Термін чинності результату успішно складеного теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС збільшили від 3 місяців до 2 років. Але не довше, ніж термін дії свідоцтва про закінчення закладу з підготовки водіїв транспортних засобів.

Водіям більше не потрібно надавати документи, що підтверджують навички керування при відкритті нижчої категорії або категорії з причепом (ВЕ, В1Е, СЕ, С1Е, DE, D1E).

На посвідченні водія інформація щодо обмежень у керуванні транспортним засобом буде відображатися у вигляді кодів, як у країнах ЄС, а не піктограм, як раніше. Зокрема, відображатимуться у вигляді кодів:

» медичні причини обмежень (окуляри, слухові апарати, протези кінцівок тощо);
» пристосування транспортного засобу (модифікована трансмісія, пристосована педаль зчеплення, модифіковані гальмівні системи тощо);
» керування транспортним засобом лише в денні години, лише без пасажирів, в межах міста/регіону тощо.

Також оптимізовано процес прийняття іспитів:

» у разі одночасного відкриття двох категорій іспити (іспит) складаються за вищою з них (крім категорій B1, B, BE). Зокрема, при відкритті категорій С та С1 теоретичний та практичний іспити складаються лише за категорією С;
» при поверненні посвідчення водія після позбавлення права керування, у разі наявності в ньому декількох відкритих категорій, теоретичний та практичний іспити також складаються за вищою категорією.

Вищезазначені нововведення будуть запроваджені відразу після оприлюднення зазначеної постанови Кабінету Міністрів України, крім нововведення, що стосується зазначення відмітки про автоматичну коробку передач у посвідченні водія, яке буде реалізовано впродовж трьох місяців.



А ось постанова, за нормами якої відповідальне зберігання номерних знаків коштує 9 грн на добу без урахування ПДВ, вже набула чинності. Після закінчення терміну оплаченого зберігання, водію необхідно подбати про продовження резерву. В іншому випадку, він ризикуєте їх втратити і номерні знаки буде знищено.

Щоб продовжити резерв знадобляться: заява; документи, що посвідчують особу; реєстраційні документи на транспортний засіб; платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги.

Зазначимо, що Уряд дозволив майбутнім водіям дистанційно готуватися до іспиту з ПДР, замовляти водійські посвідчення онлайн та отримувати їх Укрпоштою.

Джерело: МВС України

Автор: Сергій Кулеш

27 вересня 2021




RATVODДата: Четвер, 30.09.2021, 11:54 | Повідомлення # 24
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28696
Статус: Оффлайн
Штрафи за перевантаження:

власники фур
з 1 жовтня отримуватимуть "листи щастя"



Фото: пресслужба Укртрансбезпеки

З 1 жовтня 2021 року набувають чинності закони, які впроваджують автоматичну
фіксацію порушень габаритно-вагових норм у русі
Weigh-in-Motion (WiM).


Про це повідомляє пресслужба Укртрансбезпеки.

"Поки система проходила тестування, штрафи не виписувалися, а повідомлення носили ознайомлювальний характер. Уже з п'ятниці, 1 жовтня, набувають чинності закони, які впроваджують автоматичну фіксацію порушень у сфері ГВК. Учасники ринку перевезень почнуть отримувати реальні штрафи", – йдеться в повідомленні.

За даними Укртраснбезпеки, з червня зафіксовано 25 166 порушень та нараховано штрафів на суму 879,2 млн грн.

Станом на червень на автодорогах України встановлено 48 комплексів Weigh-in-Motion
.

За перевищення габаритно-вагових норм на 5-10% штраф складе 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 грн), за умови перевищення норм на 10-20% штраф зросте до 1000 мінімумів (17 000 грн), на 20-30% – 2000 неоподатковуваних мінімумів (34 000 грн), понад 30% – 3000 мінімумів (51 000 грн).

Ухилення або відмова від проходження габаритно-вагового контролю та вчинення правопорушень у зоні габаритно-вагового контролю спричинить накладення штрафу розміром 51 000 грн.

Штраф за невиконання вимог працівників Укртрансбезпеки про зупинку транспортного засобу розміром 51 000 грн платитиме власник, а не водій транспортного засобу.

Також аналогічний за розміром штраф вводиться за внесення вантажовідправником недостовірних відомостей про масу або габарит вантажу до товарно-транспортних накладних.

Так само, за невиконання законних вимог посадових осіб Укртрансбезпеки встановлений штраф розміром 50-150 неоподатковуваних мінімумів доходів (850-2550 грн).

» 6 червня 2020 року президент доручив правоохоронцям почати боротьбу із порушенням габаритно-вагових норм.

» 23 червня Мінінфраструктури запустило програму автоматизації нарахування штрафів за перевантаження.

» 3 серпня президент Володимир Зеленський підписав закон про штрафи за порушення вагового контролю.

Роман Бриль

30.09.2021.




RATVODДата: П`ятниця, 08.10.2021, 16:11 | Повідомлення # 25
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28696
Статус: Оффлайн
Ілон Маск оголосив про перенесення штаб-квартири Tesla

з Каліфорнії в Техас, де будується новий завод




У минулому році він сам став техасцем, заявивши, що Кремнієва долина "вже не та».


Про перенесення штаб-квартири Tesla з Каліфорнії в Техас глава компанії Ілон Маск оголосив на щорічних зборах акціонерів 7 жовтня.

Зараз штаб-квартира Tesla знаходиться в Пало-Альто, Каліфорнія, - неподалік від першого офісу в Сан-Карлосі і першого заводу в Фрімонті.

«Я радий повідомити, що ми переносимо нашу штаб-квартиру в Остін, штат Техас» - Ілон Маск, співзасновник і гендиректор Tesla

У травні 2020 року в Ілона Маска виник конфлікт з владою округу Аламеда через карантинних обмежень - мерія не дозволила головному заводу Tesla повернутися до роботи. Тоді Tesla подала позов, назвавши рішення влади ірраціональним і незбагненним, а Ілон Маск пригрозив перенести штаб-квартиру компанії з Каліфорнії в Неваду або в Техас. Перед цим в рамках квартального звіту глава Tesla різко розкритикував владу за жорсткі карантинні - він назвав вимоги обов'язкової загальної самоізоляції «фашистськими» і «недемократичними», а також закликав «повернути людям їх чортову свободу». В кінці 2020 року найбагатша людина в світі розпродав всю нерухомість в Каліфорнії, і переїхав жити в Техас, де будуються новий завод SpaceX і космодром SpaceX - та сама Зоряна база, де збираються Super Heavy і Starship. Тоді підприємець заявив, що Кремнієва долина "вже не та». До слова, в Техасі немає державного прибуткового податку, тоді як в Каліфорнії діє одна з найвищих ставок в країні.

Ілон Маск зазначив, що незважаючи на переїзд, Tesla продовжить розширювати бізнес в Каліфорнії - компанія планує в півтора рази наростити виробничі потужності головного заводу у Фрімонті в Каліфорнії і Gigafactory в Неваді, де випускаються акумулятори.

Цього разу Маск обійшовся без критики на адресу влади, зазначивши лише, що Tesla «зайшла настільки далеко в Bay Area (область затоки в Сан-Франциско), наскільки це було можливо». Він додав, що багато з них не можуть дозволити собі житло в Кремнієвій долині і змушені їздити на роботу здалеку, і Tesla зможе стати більш конкурентоспроможною в Остіні.

Глава Tesla не уточнив термінів і не сказав, де саме розміститься штаб-квартира його компанії. Але очевидно, що вона розташується неподалік від заводу Giga Texas, оскільки Маск в своєму виступі знову заявив про намір перетворити це місце в «екологічний рай».

Ілон Маск оголосив про перенесення штаб-квартири Tesla з Каліфорнії в Техас, де будується новий завод. У минулому році він сам став техасцем, заявивши, що Кремнієва долина "вже не та»



Giga Texas - другий американський завод Tesla з випуску автомобілів. Будівництво заводу почалося в Остіні, штат Техас, в кінці 2020 року і зараз триває відповідно до графіка. Лінія з випуску Model Y повинна запрацювати до кінця 2021 році. Також Giga Texas в наступному році почне випускати бронепікапи Cybertruck, седани Model 3 для Східного узбережжя США і тягачі Tesla Semi.

У третьому кварталі 2021 року Tesla встановила новий рекорд продажів, відвантаживши клієнтам 241 300 автомобілів, і одночасно подолала рубіж в два мільйони відвантажених автомобілів.

» Як росли продажі автомобілів Tesla c 2008 року

Автор: Володимир Скріпін

07.10.2021




RATVODДата: П`ятниця, 08.10.2021, 18:42 | Повідомлення # 26
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28696
Статус: Оффлайн
В Україні змінили порядок підготовки водіїв

— тепер спочатку треба пройти курс теорії та скласти іспит,

а лише потім вас допустять до практичного керування




Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що уряд прийняв Постанову Кабінету Міністрів України
«Про внесення змін до Типової навчальної програми підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів»,
яка оновлена з урахуванням положень Директиви ЄС 2006/126/ЄС.


Вона встановлює мінімальну кількість навчальних годин для підготовки водіїв, при цьому навчальні заклади не обмежені у можливості введення у свої програми додаткових годин для підготовки.

Також оптимізовано загальний час підготовки водіїв за усіма категоріями. До прикладу, за категорією В зменшено час теоретичної підготовки зі 100 до 63 годин, час практичної підготовки не змінений — 40 годин.

«Глобалізований світ вимагає від кожного згуртованості та єдиних стандартів. Сервісні центри МВС від початку реформи не зупиняються на досягнутому. Й щоразу на основі напрацювань іноземних колег розробляють нові вимоги до роботи усього автомобільного сектору» — зазначили в МВС.

«Гармонізація та адаптація законодавства України з правом ЄС – один із принципових пріоритетів роботи команди МВС. Реалізація визначеного у Конституції України зовнішньополітичного стратегічного курсу України на набуття членства в ЄС – вимагає єдиних стандартів», — повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

Оновлені теми з теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки водіїв. Зокрема, додано самостійний розділ “Медичне забезпечення (заходи допомоги при ДТП)”, актуалізований зміст тематичних програм, уведені теми, що стосуються живлення транспортних засобів із застосуванням електричної енергії.

Змінено порядок підготовки водіїв у навчальних закладах. Тобто, майбутнім керманичам необхідно буде спочатку пройти повний курс теоретичної підготовки та успішно скласти в автошколі відповідний іспит, а лише потім їх допустять до навчання з практичного керування.

Протягом півроку акредитовані навчальні заклади повинні привести робочі програми і плани з підготовки та перепідготовки, підвищення кваліфікації у відповідність з даною постановою.

Раніше ми розповідали про нововведення у посвідченнях водія — відмітку про АКПП, коди обмежень замість піктограм, оптимізацію іспитів тощо. На цьому тижні МВС також запустило онлайн-сервіс «Наявність номерних знаків», який дозволяє відшукати всі доступні комбінації номерів, включно з безкоштовними.

Джерело: СЦ МВС

Автор: Сергій Кулеш

08.10.2021




Taras_1958Дата: П`ятниця, 01.04.2022, 13:11 | Повідомлення # 27
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 2851
Статус: Оффлайн
Як захистити автомобіль під час війни

— поради водіям




В умовах воєнного стану практично кожен українець ставив питання,
як захистити своє майно від обстрілів, мародерів та інших небезпек.


Сьогодні ми поговоримо про те, як убезпечити свій автомобіль, щоб він не постраждав або просто отримав мінімум пошкоджень. Відразу обмовимося, що захистити авто на 100% в умовах війни нереально, але при правильному підході, шанси машини на “виживання” будуть значно вищими, пише AmperCar.

Для початку визначимо 3 основних види небезпеки для автомобіля:

» вибухова хвиля;

» кулі та уламки;

» мародери.


Якщо йдеться про вибухи або уламки, то тут для захисту машини ідеальним варіантом буде:

» підземний гараж із міцним перекриттям;

» наземний “глухий” гараж (без вікон та дверей, тільки в’їзна брама) з товстими стінами та залізобетонним дахом;

» бетонний або цегляний паркан (потрібно ставити авто так, щоб паркан захистив авто від потенційних куль та уламків, але у разі падіння не придавив автомобіль);

» металевий гараж (найгірший варіант захисту авто, але навіть він здатний захистити авто від невеликих уламків та шматків облицювання, яке летітиме з сусідніх будівель);

» на вулиці машину можна укутати в чохол або ковдру (подібний захист також трохи підвищить “виживання автомобіля”).


Якщо ж говорити про захист від мародерів, то якось убезпечити автомобіль досить складно. Люди, які наживаються на війні, мають необмежену кількість часу для своїх підлих справ, тому якщо вони захочуть щось зняти, то вони навряд чи зупиняться побачивши, що в авто заблоковані двері.

Як би дивно це не звучало, але залишаючи надовго свій автомобіль у гаражі або на вулиці на території, де йдуть бойові дії,
краще дотримуватися таких рекомендацій:


» не зачиняйте двері машини на замки (так злодії заберуть лише цінні дрібниці (шини, акумулятор, фари) і в цілому не будуть ламати авто);

» не влаштовуйте злодіям пасток – це лише дратує їх та спровокує на помсту;

» цінні речі на кшталт запчастин, запасного комплекту коліс та АКБ краще тримати окремо від машини, щоб не втратити відразу все.


01 квітня 2022.

RATVODДата: Субота, 02.04.2022, 09:27 | Повідомлення # 28
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28696
Статус: Оффлайн
Координаційний центр з надання правової допомоги



У зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні, заборонено виїзд за межі країни чоловіків віком від 18 до 60 років.

Виняток зроблено для деяких категорій громадян, а також водіїв, які здійснюють вантажоперевезення.

Згідно з постановою Уряду № 194 від 3.03.2022, дозвіл на перетин кордону може бути наданий лише військовозобов’язаним:

» водіям, які здійснюють перевезення для потреб Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також медичних вантажів та вантажів гуманітарної допомоги;

» працівникам підприємств залізничного транспорту, які забезпечують функціонування та безперебійну роботу залізниці.

Згідно з пунктом 7 постанови, рішення про бронювання військовозобов’язаних водіїв приймають:

Міністерство інфраструктури України;

обласні військові адміністрації або Київська міська військова адміністрація. Звернутися можна до будь-якого з цих органів.[/i]

Як отримати цей дозвіл?

1 - Завантажити форму тут: https://bit.ly/37c7HzC

2 - Роздрукувати, заповнити всі поля, поставити підпис та печатку

3 - Сфотографувати або зробити скан-копію у форматі pdf, відправити на електрону адресу: zmiu98916@gmail.com у форматі word та pdf

4 - Заповнити опитувальник за посиланням: https://bit.ly/378MN43

Запитати про підтвердження бронювання можна за телефоном лінії підтримки: + 38 (044) 334 43 04.
Лінія підтримки працює щодня з 08:00 до 17:00.

#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid

RATVODДата: Субота, 02.04.2022, 12:25 | Повідомлення # 29
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28696
Статус: Оффлайн
Координаційний центр з надання правової допомоги



У період дії воєнного стану та протягом року з дня припинення або скасування дії воєнного стану

допускається керування транспортним засобом за наявності посвідчення водія, строк дії якого закінчився.


Замінити посвідчення можна буде упродовж року з дня припинення/скасування воєнного стану та відновлення послуг для громадян у сервісних центрах МВС.

Про це говориться у постанові Кабміну від 3 березня 2022 року.

#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid

RATVODДата: Вівторок, 05.04.2022, 17:14 | Повідомлення # 30
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28696
Статус: Оффлайн
За яких обставин правоохоронці мають право

зупиняти українських водіїв на блокпостах




Для того, щоб розпочати перевірку, є спеціально встановлена законом процедура.


З того моменту, як розпочалася війна, дістатися з точки “А” до точки “Б” вже не так просто. Щоб просто поїхати до улюбленого магазину, треба пройти велику кількість блокпостів та витратити чимало часу.

Процес проїзду та рівень перевірок може дуже відрізнятися. Десь можуть просто пропустити, десь перевірити документи, а іноді і взагалі провести повний огляд авто та речей. Та далеко не завжди на ці дії мають право. Про це повідомляє видання Дорожній Адвокат.

Для того, щоб ваш автомобіль зупинили, є певні законні обставини:

» порушення правил дорожнього руху;

» очевидні ознаки несправності транспортного засобу;

» інформація про причетність водія чи пасажирів транспортного засобу до скоєння ДТП чи адміністративного правопорушення;

» транспортний засіб перебуває у розшуку;

» опитування водія та пасажирів щодо обставин ДТП або злочину, свідками якого вони були;

» допомога іншим учасникам дорожнього руху;

» необхідність заборони чи обмеження руху транспорту;

» небезпечне кріплення великогабаритного вантажу;

» встановлення синіх, червоних або зелених маячків (мигалок) без документів;

» проїзд транспортних засобів через блокпости та КПП.

Перевірка документів, в яких підтверджується громадянство або особливий статус запроваджується в таких випадках:

» якщо людина схожа на того, хто перебуває в розшуку або зник безвісти;

» якщо є підстави вважати, що людина вчинила злочин або має намір його вчинити;

» якщо людина перебуває в режимному об’єкті;

» якщо людина має зброю, боєприпаси або наркотичні речовини;

» якщо людина перебуває у місці злочину, ДТП чи надзвичайної події;

» якщо людина порушила відповідні заборони у місці, де запроваджено режим воєнного стану.

Під час зупинки, при певних обставинах можуть провести огляд багажника:

» достатніх підстав вважати, що в автомобілі знаходиться порушник або людина, яку утримувати насильно;

» якщо у транспортному засобі є речі, використання яких заборонено чи обмежено;

» якщо речі, які знаходяться в автомобілі, мають відношення до злочину.

Нагадаємо, що нещодавно в Україні запрацював новий сервіс для перевірки водіїв, який значно пришвидшує проходження блокпостів.

Читайте також: Водійське посвідчення під час воєнного стану можна відновити без медичної довідки

05.04.2022

  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2025