| FORUM TV-SAT | Неділя 22.02.2026, 21:09
Вітаю Вас Гість | RSS |
|
 |
|
| |
|
|
|
|
Новини літніх Олімпійських ігор
| |
| RATVOD | Дата: Понеділок, 23.07.2012, 10:30 | Повідомлення # 1 |
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28819
Статус: 
| Новини літніх Олімпійських ігор
|
|
|
|
| RATVOD | Дата: Неділя, 14.08.2016, 20:22 | Повідомлення # 16 |
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28819
Статус: 
| Що означає абревіатура А.Б і сердечка
на долонях українських медалісток в Ріо Українські шаблістки присвятили медаль тренеру-психологу Андрію Борисовичу Колосову
Українська поманда з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацька та Олени Вороніної завоювала "срібло" Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро. У фіналі наші шаблістки програли команді Росії (30:45).
Після фінального матчу на церемонії нагородження наші фехтувальниці показали фотографам долоні, на яких ручкою було написано А.Б. і намальовано сердечко.
Як нам стало відомо, ця абревіатура – подяка тренеру-психологу Андрію Борисовичу Колосову.
"Це психолог, тренер і фізіотерапевт в одній особі. Насправді, це людина, яка повністю віддається своїй роботі – більше, ніж ми. Спасибі!", – Говорила напередодні Ольга Харлан.
Sport. Segodnya
|
|
|
|
| RATVOD | Дата: Неділя, 14.08.2016, 20:31 | Повідомлення # 17 |
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28819
Статус: 
| Медальний залік Олімпіади-2016

станом на 14.08.2016
Sport. Segodnya
|
|
|
|
| RATVOD | Дата: Понеділок, 10.05.2021, 20:11 | Повідомлення # 18 |
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28819
Статус: 
| «Дорога до Токіо» — покаже все
про Олімпійські ігри на UA: ПЕРШИЙ

У неділю, 16 травня, о 21:25 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ стартує передолімпійський проєкт «Дорога до Токіо».
Програма виходитиме в ефір щонеділі впритул до початку Олімпійських ігор у Токіо-2020.
Читайте також: UA: ПЕРШИЙ покаже фінал Кубка України з футболу 2020–2021
Проєкт «Дорога до Токіо» — путівник кожного вболівальника до наймасштабнішої спортивної події року — літніх Олімпійських ігор у Токіо-2020. Щотижня на глядачів чекатимуть останні новини про підготовку українських спортсменів до ігор, ексклюзивні коментарі учасників олімпійської команди, а також захопливі історії про олімпійські види спорту. Журналісти Суспільного розкриють секрети підготовки до прийдешньої Олімпіади й покажуть усі родзинки, які підготували організатори змагань для вболівальників.
Ведучими проєкту «Дорога до Токіо» стануть спортивна журналістка Суспільного та ведуча програми «Спорт» Дар’я Кузнецова та журналіст Дмитро Лазуткін.
«Ми ставимо собі за мету підготувати глядацьку аудиторію до перегляду олімпійських трансляцій: поближче познайомити її з учасниками великої Олімпійської команди України, розкрити особливості та нюанси олімпійських видів спорту, — розповідає головна редакторка спортивних програм UA: ПЕРШИЙ Олена Кузнецова. — Це допоможе вболівальникам легше зорієнтуватися у майбутньому вирі олімпійських подій, відчути себе безпосередніми учасниками найяскравішого світового свята спорту».
Дивіться програму «Дорога до Токіо» щонеділі з 16 травня, о 21:25 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ та у мобільному застосунку suspilne.tv.
Зазначимо, що літні Олімпійські ігри у Токіо-2020 відбудуться з 23 липня по 8 серпня 2021 року. Офіційним транслятором змагань в Україні є суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ. Спортивна редакція Суспільного мовника вирушить до Токіо, щоб висвітлити наймасштабнішу подію 2021 року.
Нагадаємо, з понеділка по п'ятницю о 15:10 та 21:35 на Суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ виходить програма «Спорт».
07 травня, 2021.
|
|
|
| |
| |
| |
|
| RATVOD | Дата: Неділя, 25.07.2021, 07:30 | Повідомлення # 22 |
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28819
Статус: 
| Олімпіада-2020:
25 липня розіграють 18 комплектів нагород

Українські спортсмени знову будуть претендувати на медалі
Сьогодні, 25 липня, на Олімпійських іграх в Токіо будуть розіграні 18 комплектів медалей. Українські спортсмени візьмуть участь в 6 медальних видах.
Окремо варто відзначити виступи Олени Костевич у кульовій стрільбі та Георгія Зантараї в дзюдо.
Нагадаємо, на даний момент Україна знаходиться на 19-му місці в медальному заліку. Першу медаль для нашої команди принесла Дарья Білодід, яка завоювала бронзу.
25 липня, неділя. 18 комплектів нагород
4:30. Плавання. Чоловіки. 400 м комплекс. Фінал.
4:55. Плавання. Чоловіки. 400 м вільний стиль. Фінал.
5:00. Скейтбординг. Чоловіки. Вулиця. Фінал.
5:00. Стрільба. Жінки. Пневматичний пістолет, 10 м. Фінал.
5:15. Плавання. Жінки. 400 м комплекс. Фінал.
6:00. Плавання. Жінки. Естафета 4х100 м вільний стиль. Фінал.
07:00. Велоспорт. Шосе. Жінки. Групова гонка.
7:45. Стрільба з лука. Жінки. Командна першість. Фінал.
09:00. Стрибки у воду. Жінки. Синхронний трамплін 3 м. Фінал.
09:00. Стрільба. Чоловіки. Пневматична гвинтівка, 10 м. Фінал.
9:50. Важка атлетика. Чоловіки. До 61 кг. Група А.
12:35. Дзюдо. Жінки. До 52 кг. Фінал.
13.00. Дзюдо. Чоловіки. До 66 кг. Фінал.
13:50. Важка атлетика. Чоловіки. До 67 кг. Група А.
15:00. Фехтування. Жінки. Рапіра. Фінал.
15:45. Фехтування. Чоловіки. Шпага. Фінал.
16:00. Тхеквондо. Жінки. До 57 кг. Фінал.
16:15. Тхеквондо. Чоловіки. До 68 кг. Фінал.
Автор: SPORTARENA.com
25 липня 2021.
|
|
|
| |
| |
|
| RATVOD | Дата: Вівторок, 27.07.2021, 08:12 | Повідомлення # 25 |
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28819
Статус: 
| Олімпіада-2020.
27 липня розіграють 22 комплекти нагород
 Фото - Getty Images
Українські спортсмени боротимуться за медалі в трьох видах
Сьогодні, 27 липня, на Олімпійських іграх в Токіо будуть розіграні 22 комплекти медалей в 14 видах спорту.
Чотири українських спортсмена будуть боротися за медалі: Яна Беломоїна (маунтінбайк), Олена Костевич (кульова стрільба), Олег Омельчук (кульова стрільба), Вікторія Ус (веслування на байдарках (слалом)).
Україна на даний момент завоювала дві медалі і ділить 42-е місце з Єгиптом, Монголією та Туреччиною. Дзюдоїстка Дарья Білодід виграла бронзу, нагороду такого ж достоїнства завоював Ігор Рейзлін у фехтуванні на шпагах.
27 липня, вівторок. 22 комплекти нагород
00:30. Триатлон. Жінки. Фінал.
3:58. Академічне веслування. Чоловіки. Четвірка парна. Фінал А.
4:00. Академічне веслування. Жінки. Четвірка парна. Фінал А.
4:50. Плавання. Чоловіки. 200 м вільний стиль. Фінал.
5:00. Плавання. Жінки. 100 м на спині. Фінал.
5:00. Стрільба. Пневматичний пістолет, 10 м. Мікст. Фінал.
5:10. Плавання. Чоловіки. 100 м на спині. Фінал.
5:20. Плавання. Жінки. 100 м брас. Фінал.
09:00. Велоспорт. Маунтінбайк. Жінки. Крос-кантрі. Фінал.
09:00. Стрибки у воду. Жінки. Синхронна вишка 10 м. Фінал.
09:00. Стрільба. Пневматична гвинтівка, 10 м. Мікст. Фінал.
9:30. Гребний слалом. Жінки. Байдарка-одиночка. Фінал.
9:50. Важка атлетика. Жінки. До 59 кг. Група А.
11:00. Кінний спорт. Виїздки. Командна першість. Спеціальна програма. Фінал.
12:35. Дзюдо. Жінки. До 63 кг. Фінал.
13.00. Дзюдо. Чоловіки. До 81 кг. Фінал.
13:30. Фехтування. Жінки. Командна шпага. Фінал.
13:45. Спортивна гімнастика. Жінки. Командне багатоборство. Фінал.
13:50. Важка атлетика. Жінки. До 64 кг. Група А.
14:00. Софтбол. Фінал.
16:00. Тхеквондо. Жінки. Понад 67 кг. Фінал.
16:15. Тхеквондо. Чоловіки. Понад 80 кг. Фінал.
Автор: SPORTARENA.com
27 липня 2021.
|
|
|
| |
|
| RATVOD | Дата: Субота, 31.07.2021, 10:06 | Повідомлення # 27 |
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28819
Статус: 
| Романчук завоював бронзу Олімпіади
в запливі на 800 метрів
 Михайло Романчук, Getty Images
Четверта бронза України на Іграх в Токіо
Український плавець Михайло Романчук завоював бронзову медаль Олімпіади у Токіо в запливі на 800 метрів вільним стилем.
24-річний спортсмен показав результат в 7 хвилин і 42,33 секунди. Перше місце зайняв американець Роберт Фінке (7:41,87), срібло у італійця Грегоріо Пальтріньєрі (7:42,11).
Ще один українець, який брав участь в запливі на 800 метрів, Сергій Фролов показав шостий результат з часом 7:45,11.
Варто відзначити, що вчора Михайло Романчук пройшов кваліфікацію з олімпійським рекордом у сім хвилин і 41,28 секунди. Повторення цього результату сьогодні дозволило б українцю завоювати золоту медаль.
Це вже четверта бронзова медаль для України на Олімпіаді. Раніше третє місце вдавалося зайняти дзюдоїстці Дар’ї Білодід, фехтувальникові Ігорю Рейзліну, а також Олені Костевич та Олегу Омельчуку у стрільбі з пневматичного пістолета.
Автор: Влад Власенко
29 липня 2021.
|
|
|
|
| RATVOD | Дата: Неділя, 01.08.2021, 06:22 | Повідомлення # 28 |
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28819
Статус: 
| Світоліна виграла бронзову медаль
Олімпійських ігор в Токіо
 Еліна Світоліна, Getty Images
Українка здобула вольову перемогу над Рибакіною
Перша ракетка України Еліна Світоліна стала бронзовою призеркою тенісного турніру на Олімпійських іграх в Токіо.
У матчі за третє місце Світоліна перемогла Олену Рибакіну з Казахстану. Поєдинок тривав майже дві з половиною години.
У першому сеті Світоліна не зуміла нав’язати боротьбу Рибакіній, програвши 1:6. У другій партії Еліна поступалася 1:3, але зробила брейк. На тай-брейку українка виявилася сильнішою – 7:5.
У третьому сеті Світоліной також вдалося переломити хід зустрічі і здобути перемогу – 6:4. Відзначимо, що завершила поєдинок з сьомого матчболу.
За весь матч Еліна реалізувала три брейкпоїнта з дев’яти. Також українка зробила чотири ейси і допустила шість подвійних помилок.
Це п’ята медаль збірної України на Олімпіаді-2020. Раніше бронзові медалі виграли Дарина Білодід (дзюдо), Ігор Рейзлін (фехтування на шпагах), Олена Костевич і Олег Омельчук (стрільбі з пневматичного пістолета), Михайло Романчук (плавання).
Перемога Світоліної в «бронзовому» матчі Олімпійських ігор (відео)
Олімпіада-2020. Теніс. Жінки. Одиночний розряд. Матч за 3-є місце
Еліна Світоліна (Україна, 4) — Олена Рибакіна (Казахстан, 15) — 2:1 (1:6, 7:6 (5), 6:4)
Автор: Всеволод Мазур
31 липня 2021.
|
|
|
|
| RATVOD | Дата: Неділя, 01.08.2021, 07:41 | Повідомлення # 29 |
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28819
Статус: 
| Романчук приніс Україні перше срібло
Олімпійських ігор в Токіо

Михайло Романчук став мультимедалістів Олімпіади-2020 у плаванні.
Український плавець Михайло Романчук виграв срібну медаль Олімпійських ігор в Токіо.
У фінальному запливі на 1500 метрів вільним стилем, куди Романчук вийшов в першим результатом, він традиційно для себе спокійно стартував, але вже до 400 метрам він дістав усіх конкурентів і вийшов на друге місце. До цього моменту сформувалася четвірка лідерів, яка відірвалася від всіх і вона йшла разом до фінішу.
За 100 метрів до фінішу зробили ривок німець Флоріан Велбрук і американець Роберт Фінке. Романчук йшов третім, але на останніх 50 метрах він зумів обійти німця, показавши результат 14: 40,66. Фінке виграв з результатом 14: 39,65, а Верлбрук став третім - 14: 40.91. Італійський плавець Грегоріо Палтріньері став четвертим в цій групі лідерів.
Ще один українець у цьому фіналі Сергій Фролов у фіналі з часом 15: 04,26 став восьмим
Нагадаємо, це друга медаль Романчука в Токіо - на 800 м він виграв бронзу.
Дивіться всі результати українців на Олімпіаді 1 серпня.
01 серпня 2021.
|
|
|
| |
|
|
|
|