FORUM TV-SATЧетвер
25.07.2024, 03:57

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Інтернет від ІНТЕРТЕЛЕКОМу
RATVODДата: Неділя, 20.07.2014, 11:50 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28422
Статус: Оффлайн
Інтернет від ІНТЕРТЕЛЕКОМуПро компанію Інтертелеком

Інтертелеком - перший національний CDMA оператор.

Інтертелеком надає послуги місцевого і мобільного зв'язку стандарту CDMA, а також безпровідного доступу в Інтернет у всіх регіонах України.
RATVODДата: Неділя, 20.07.2014, 11:50 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28422
Статус: Оффлайн
Акційна пропозиція « Максимум інтернету » для діючих

інтернет-абонентів
ІНТЕРТЕЛЕКОМу
Вигідна пропозиція для всіх інтернет-абонентів - сплачуєте вдвічі менше та отримуйте в два рази більше інтернету. Економте кошти, але не економте трафік - використовуйте всі можливості свого тарифного плану з акцією «Максимум інтернету».

Подвоюйте кількість пакетних мегабайт за половину абонентської плати для ще більш комфортного використання мобільного 3G інтернету.

Умови акції Максимум інтернету:

RATVODДата: Неділя, 20.07.2014, 11:50 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28422
Статус: Оффлайн
Подарунки від ІнтертелекомОператор «Інтертелеком» до дня свого 13-річчя дарує весняні пропозиції для своїх абонентів.


В період з 14 по 20 березня для нових та існуючих абонентів проводиться акція в рамках якої діють спеціальні умови для активації зручних додаткових послуг за найбільш вигідними умовам

В рамках акцыъ можливо безкоштовно активувати на місяць послугу "Турбо швидкість" а також 200 МБ щодня.

Алгоритм включення через АССА:


розділ Управління послугами - Подарунки від Інтертелеком поставити пташку на Вільний день. Весняні сюрпризи - ІНТЕРНЕТ (Rev.B) вибрати "Турбо швидкість - акція" - знизу не забуваємо все це підтвердити Застосувати зміни.

RATVODДата: Неділя, 20.07.2014, 12:39 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28422
Статус: Оффлайн
Домашній інтернет ( Wi-Fi )Безпровідний домашній інтернет на високій швидкості!


Оператор «Інтертелеком» пропонує високошвидкісний безлімітний інтернет-доступ для домашнього використання за технологією Wi-Fi. Безпровідний домашній інтернет - це відмінне рішення для організації інтернет-доступу, коли відсутня технічна можливість або завищена вартість організації проводового інтернету.

Переваги Домашнього інтернету від «Інтертелеком»


Безлімітні тарифні плани - качайте скільки хочете
Інформаційна та технічна підтримка – 24/7
Особистий кабінет – контролюйте свої витрати
Зручні способи поповнення рахунку – оплата у будь-який час будь-якими способами
Сертифіковане обладнання – гарантія 12 місяців
Наявність ліцензій – будьте впевнені в якості послуг
Комплексне обслуговування – тестування, підключення, налаштування і установка обладнання.
Організація домашнього інтернету за технологією Wi-Fi здійснюється за допомогою зовнішньої точки доступу Wi-Fi, яка має вигляд виносної антени. Точка доступу легко кріпиться на стіну або щоглу і забезпечує відмінний прийом сигналу. Кабель антени підключається до домашнього ПК або стаціонарного роутера з роз'ємом Ethernet для створення домашньої Wi-Fi зони. Це дозволить об'єднати ПК, ноутбук, планшет, смартфон, принтер та інші пристрої з Wi-Fi адаптерами в єдину мережу з спільним доступом до високошвидкісного інтернету.

Домашній інтернет Wi-Fi можна підключити на всій території України в зоні покриття Wi-Fi.Карта покриття за технологією Wi-Fi пропонується для ознайомлення. Перед установкою домашнього інтернету необхідно провести тестування для перевірки покриття та рівня сигналу.

ТАРИФИ


Безлімітні тарифи для необмеженого доступу в інтернет. Вибирайте оптимальний тариф, в залежності від швидкості доступу і величини абонентської плати.

RATVODДата: Неділя, 20.07.2014, 15:27 | Повідомлення # 5
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28422
Статус: Оффлайн
Тарифи і послугиКомпанія «Інтертелеком» надає можливість абоненту переміщатися по території України з прямим номером свого міста.

Тарифна політика компанії формується з врахуванням зручності та доступності для абонентів всіх категорій: звичайні користувачі; приватні підприємці та великі комерційні компанії; активні Інтернет - користувачі.RATVODДата: П`ятниця, 03.10.2014, 21:45 | Повідомлення # 6
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28422
Статус: Оффлайн
Телефонуйте у роумінгу ще дешевше!Зниження цін на послуги роумінгу напередодні осінньо-зимового періоду відпусток. Телефонуйте додому і користуйтеся 3G інтернетом за кордоном за найвигіднішими тарифами.

Подорожуйте по світу з роумінг картою «Навколо світу», здійснюйте найдешевші вихідні дзвінки і користуйтеся 3G інтернетом у роумінгу за найнижчими цінами.

Зберігайте свій номер і телефонуйте з-за кордону на номери мережі «Інтертелеком» всього за 0,14 євроцентів за хвилину! Приймайте безкоштовні вхідні дзвінки в 125 країнах світу і користуйтеся високошвидкісним 3G інтернетом в роумінгу від 0,13 євроцентів за 1 МБ у всіх країнах Європи!

Придбати роумінг карту «Навколо світу» можна через сайт компанії або Центрах обслуговування абонентів «Інтертелеком».

03.10.2014

9274051


RATVODДата: Середа, 05.11.2014, 12:05 | Повідомлення # 7
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28422
Статус: Оффлайн
"Інтертелеком" розширив Wi-Fi

в громадському транспорті на 10 містФото 20minut.ua

3G-оператор почав роздавати безкоштовний Wi-Fi в громадському транспорті Тернополя і Миколаєва


Компанія "Інтертелеком" встановила хот-споти з безкоштовним доступом до інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с (максимально можлива в 3G-мережі оператора) в громадському транспорті Тернополя та Миколаєва. За даними прес-служби, метою проекту є "популяризація і поліпшення комфорту громадського транспорту" серед молодого населення, звиклого часто користуватися інтернетом. "Інтертелеком" встановив відповідне обладнання на ряді маршрутів міських тролейбусів в зазначених населених пунктах.

Загальне число міст, на які оператор поширив свій проект, досягло десяти. Крім Тернополя та Миколаєва, послуга "Безкоштовний Wi-Fi в громадському транспорті" доступна в Вінниці, Сумах, Харкові, Одесі, Львові, Запоріжжі та Макіївці. За даними "Інтертелеком", близько 300 маршрутних транспортних засобів укомплектовані хот-спотами. Для того, щоб скористатися сервісом, необхідно вибрати зі списку точку доступу "Інтертелеком ХХХ", де ХХХ - номер тролейбуса чи трамвая.

4 листопада 2014

9274051


RATVODДата: Субота, 15.11.2014, 13:02 | Повідомлення # 8
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28422
Статус: Оффлайн
Безлімітні ночі з «Інтертелеком».Підключайте 3G інтернет та приєднуйтесь до акції «Спробуй 3G Нічний безліміт».


Вартість підключення та абонплата за безлімітний нічний інтернет протягом 1 місяця - 0 грн.

Отримайте безкоштовно 30 000 МБ нічного трафіку на швидкості до 3,1 Мбіт/с або до 14,7 Мбіт/с та скачуйте ще більше контенту! Після вичерпання пакетних МБ послуги швидкість безлімітного інтернет-доступу знижується до 128 Кбіт/с.

Скористатися безкоштовним додатковим трафіком можна щодня з 00:00 до 08:00.

Завантажуйте фільми, відеоролики, музику, працюйте з великими обсягами інформації з «3G Нічним безлімітом»! Економте пакетні мегабайти вашого тарифного плану, призначені для роботи або навчання в денний час.

Стати учасником акції «Спробуй 3G Нічний безліміт» та активувати її до кінця місяця можна в Центрах обслуговування абонентів або у дилерів оператора.

10.11.2014

9274051


RATVODДата: Субота, 15.11.2014, 13:11 | Повідомлення # 9
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28422
Статус: Оффлайн
Безліміт на турбо швидкості за 2 гривні в день!Найвигідніший безлімітний тарифний план та цілий місяць безкоштовного інтернету

на «Турбо швидкості» у подарунок.


Підключайтесь до нового інтернет-тарифу «Безлімітний день» та користуйтеся всіма перевагами 3G інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с всього за 2 грн. в день! Послуга «Турбо швидкість» завжди - 0 грн!

Більше не потрібно шукати громадські Wi-Fi-зони. Отримуйте необмежений доступ на своєму пристрої до будь-якого контенту завжди та скрізь з найкращим тарифом для використання 3G інтернету - «Безлімітний день».

За 2 грн. в день ви матимете щоденний обсяг трафіку (200 МБ) на швидкості до 14,7 Мбіт/с, при сплаті інтернет-доступу за фактом користування. Після закінчення пакетних мегабайт, безлімітний доступ надається на швидкості до 128 Кбіт/с.

При підключенні тарифу «Безлімітний день» діють акційні умови: вартість підключення та абонплата протягом перших 30 днів користування інтернетом - 0 грн.

Тарифний план доступний для підключення за умови придбання обладнання:

-мобільні Wi-Fi роутери Rev. A, Rev. B;
-двостандартні смартфони;
-планшети з 3G модулем.


Придбати пристрої можна, заповнивши форму замовлення на нашому сайті, у Центрах обслуговування абонентів, дилерських точках продажу, а також при активації коробкових рішень: «Мобільний Wi-Fi роутер Huawei EC 5321», «Мобільний Wi-Fi роутер Huawei EC 5220».

13.11.2014[/i]

9274051


RATVODДата: П`ятниця, 22.05.2015, 17:51 | Повідомлення # 10
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28422
Статус: Оффлайн
Користуйтеся високошвидкісним 3G інтернетом в 3 рази більше!Обсяг трафіку на Турбо-швидкості в тарифному плані «Вільний день +» збільшився до 1500 МБ.


Абоненти безлімітного тарифного плану з щоденною тарифікацією «Вільний день+» отримують втричі більше пакетного трафіку на Турбо-швидкості до 14,7 Мбіт/с. За звичну абонентську плату в 7 грн. в день користувачі тепер отримують 1500 МБ трафіку на день для інтернет-доступу на найвищій швидкості 3G в Україні.

Безлімітний тарифний план «Вільний день+» - це відмінне рішення для всіх, хто віддає перевагу оплачувати послуги тільки за фактом користування. Виходьте в інтернет тоді, коли буде потрібно, там, де вам зручно: вдома, на роботі, в подорожі в будь-якому регіоні України - з найширшою територією покриття 3G можна залишатися онлайн де угодно. Швидкість передачі даних в тарифі досягає 14,7 Мбіт/с.

1500 МБ на Турбо-швидкості - це перегляд відео онлайн, швидке завантаження важких файлів, необмежене спілкування через соціальні мережі та відео-месенджери - повна свобода дій у першій українській мережі 3G. Всім новим користувачам послуга «Турбо-швидкість» доступна автоматично при підключенні.

Після використання пакетного трафіку абоненти продовжують користуватися безлімітним доступом в інтернет на швидкості до 128 Кбіт/с без внесення додаткових платежів.

Підключайте тарифний план «Вільний день+» в найближчому Центрі обслуговування абонентів «Інтертелеком» або салоні дилерської мережі.RATVODДата: Середа, 12.08.2015, 21:35 | Повідомлення # 11
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28422
Статус: Оффлайн
«Інтертелеком» покращив тарифи для бізнес-абонентівМаксимум спілкування і безлімітний 3G інтернет у всіх пропозиціях.


З 1 серпня почали діяти оновлені тарифні плани для абонентів корпоративного сегменту «Інтертелеком».
Оператор поліпшив лінійки голосових та інтернет-тарифів, а також ввів нові послуги.

Для корпоративних абонентів обласної та районної нумерації доступна широка лінійка «Бізнес спілкування», всі тарифні пропозиції якої включають необмежені дзвінки всередині мережі та на місцеві міські номери, а також безлімітний 3G інтернет. На вибір в чотирьох тарифах абонентам пропонуються пакети для дзвінків на мобільні номери — до 600 хвилин, пакети SMS на всі мережі — до 200 повідомлень, і обсяг високошвидкісного трафіку 3G інтернету — до 10 ГБ місяць. Абонентська плата в тарифах «Бізнес спілкування» складає від 35 до 150 грн.

Для абонентів з мобільною нумерацією доступний тариф «Мобільний бізнес» з пакетом хвилин для дзвінків всередині мережі і по місту, а також 50 МБ 3G інтернету за 10 грн. в місяць.

Оновилася також лінійка тарифних планів 3G інтернету. Користувачі можуть вибрати один з шести тарифів: з щоденною або щомісячною абонплатою, а також з помегабайтною тарифікацією. «Бізнес 3G старт» — оптимальна пропозиція для тих, хто використовує 3G інтернет за потребою: вартість одного мегабайта високошвидкісного 3G становить 0,04 грн.

Більш активні користувачі віддадуть перевагу тарифу з оплатою за день користування: «Бізнес 3G Мега день» з 1,5 ГБ високошвидкісного трафіку в день та безлімітом понад пакету за 6 грн.

Тим, хто віддає перевагу отримувати передоплачені пакети послуг, підійдуть тарифи зі щомісячною абонплатою: «Бізнес 3G 50» — 4 ГБ в місяць за 50 грн., «3G Бізнес 135» і «3G Бізнес Безліміт+» з 1,5 і 2,5 ГБ в день за 135 і 195 грн. відповідно, а також абсолютний 3G безліміт без обмежень по трафіку або швидкості з тарифом «Бізнес 3G 299».

Корпоративним абонентам з тарифними планами 3G інтернету також доступні нові послуги для отримання додаткового обсягу трафіку на кожен день чи на місяць.

Дізнайтеся детальніше про умови підключення та обслуговування корпоративних тарифних планів у відповідному розділі на сайті.RATVODДата: Неділя, 24.04.2016, 15:12 | Повідомлення # 12
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28422
Статус: Оффлайн
MEGOGO проник в мережі «Інтертелекому»«Інтертелеком» в партнерстві з відеосервісом MEGOGO презентував абонентам новий сервіс «Інтертелеком-ТВ».


Абонентам доступна підписка на три пакетних пропозиції вартістю 37, 77 і 147 гривень в місяць. Оформивши підписку користувачі отримають доступ не тільки до відеотеки, а й до перегляду телевізійних каналів.

Послуга доступна в зоні покриття 3G-інтернету від «Інтертелеком» на всіх пристроях, включаючи смартфони, планшети, комп'ютери і смарт-телевізори.

За словами директора департаменту маркетингу і продажів компанії «Інтертелеком» Владислава Шульги оператор розуміє, що сьогодні популярність OTT росте стрімкими темпами, тому для зручності своїх абонентів «Інтертелеком» інтегрував можливість управління сервісами MEGOGO безпосередньо з їх особистого кабінету.

Іван Шестаков, директор з маркетингу онлайн-кінотеатру MEGOGO, заявив, що «Інтертелеком» є релевантною майданчиком для реалізації продуктів MEGOGO. Завдяки даному співпраці абоненти «Інтертелеком» отримали більш зручний інструмент для управління підписками, що дозволити зробити перегляд відеоконтенту більш комфортним.

Раніше Mediasat повідомляв про укладення MEGOGO подібної угоди з компаніями «Київстар» і «Фрінет».

- 22 квітня 2016

Редакція Mediasat


RATVODДата: Субота, 11.06.2016, 08:15 | Повідомлення # 13
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28422
Статус: Оффлайн
Інтертелеком пропонує 3G вдвічі дешевше

до кінця літа
3 ГБ за 20 грн: знижки на 3G від Інтертелеком при підключенні до 31 серпня


Високошвидкісний 3G інтернет для планшетів набуває все більшої популярності у користувачів. Всього за рік, з весни 2015 року до весни 2016-го, кількість підключень на тарифну лінійку для планшетів в мережі Інтертелеком збільшилася у два рази. Середнє
споживання трафіку 3G інтернету стабілізувався на показнику близько 4 ГБ в місяць, при чому варто враховувати, що багато користувачів вважають за краще використовувати один 3G інтернет на кількох пристроях — наприклад, на планшеті і смартфоні.

Щоб максимум 3G інтернету був доступний користувачам на найвигідніших умовах, Інтертелеком продовжив термін дії акційної пропозиції зі знижками на абонплату при підключенні до тарифних планів лінійки «Супер 3G планшет».

«Супер 3G планшет 40» з акційною абонплатою 20 грн/місяць — оптимальний варіант для необмеженого спілкування в соціальних мережах, популярних месенджерах і додатках з 3000 МБ високошвидкісного мобільного інтернету на території всіх областей України.

«Супер 3G планшет 70» всього за 50 грн/місяць — пропозиція для більш активних користувачів онлайн-контенту: безліміт з 5000 МБ високошвидкісного 3G дозволяє вільно спілкуватися, дивитися відео, слухати музику та подкасти в режимі потокового відтворення,
переглядати, завантажувати і ділитися з друзями якісними фото та багато іншого.

Знижки на абонплату в тарифах лінійки «Супер 3G планшет» діють протягом перших трьох місяців користування послугами. Тарифні плани на акційних умовах доступні для підключення в центрах обслуговування абонентів і дилерських точках продажів до 31 серпня 2016 року.

07.06.2016RATVODДата: Субота, 11.06.2016, 08:21 | Повідомлення # 14
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28422
Статус: Оффлайн
10 ГБ/місяць в подарунок при підключенні

«Інтертелеком-ТБ»
Більше улюблених фільмів на найвигідніших умовах.


Якщо ви ще не дивитеся фільми на Інтертелеком-ТБ, саме час почати - адже саме зараз Інтертелеком дарує кожному новому передплатнику «Кіно і ТБ: Оптимальна» від MEGOGO 10 ГБ високошвидкісного 3G трафіку щомісяця до кінця 2016 року!

«Кіно та ТБ: Оптимальна» - це 100 каналів з новинами, телепередачами, освітніми та розважальними шоу, а також 6500 кінофільмів без реклами в відмінній якості. А 10 ГБ подарункового трафіку в місяць дозволять вам в повній мірі насолоджуватися усіма можливостями даної підписки. Дивіться фільми в HD-якості на великому екрані домашнього смарт-ТВ, включайте дітям мультики на планшеті, а батькам - улюблені передачі на зручному екрані ноутбука. І все це - одночасно з єдиним доступом до 3G Інтернету від Інтертелеком для всіх пристроїв!

Активуйте підписку «Кіно і ТБ: Оптимальна» в особистому кабінеті (АССА) і приєднуйтесь до безмежного світу кіно від Інтертелеком з подарунками щомісяця до кінця року!

Якщо ж ви хочете протестувати послугу, спробуйте «Інтертелеком-ТВ» безкоштовно протягом першого місяця з підпискою «Кіно та ТБ: Легка». Місяць використання послуги без абонентської плати - в подарунок.RATVODДата: П`ятниця, 26.08.2016, 14:48 | Повідомлення # 15
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28422
Статус: Оффлайн
Позбавтеся від настирливої реклами

з новою послугою
«Стоп реклама» від Інтертелеком
Блокування всіх видів інтернет-реклами і економія трафіку.


Хочете отримувати в інтернеті корисну інформацію, але рекламні банери відволікають, заважають та переводять на шкідливі сайти? Підключайте «Стоп реклама» від Інтертелеком і блокуйте будь-які види реклами, налаштовуючи послугу відповідно до власних вимог.

Яку саме рекламу блокувати, ви вирішуєте самі. Залиште корисну контекстну рекламу або повністю заблокуйте відстеження своїх пошукових запитів, заблокувавши всю рекламу. Обмежуйте доступ до шкідливих сайтів, чорні списки з якими вже містяться в налаштуваннях «Стоп реклама».

Важливою особливістю послуги є те, що фільтрація відображуваного контенту відбувається ще до завантаження сторінки в браузері — таким чином, блокування реклами дозволяє значно економити трафік. А зручна система моніторингу показує кількість споживаного трафіку і в режимі реального часу відстежує, які програми споживають ресурси системи. За допомогою «Стоп реклама» можна обмежити або заборонити додаткам і програмам доступ в інтернет, захистившись від передачі даних про себе стороннім особам, а також ефективно блокувати рекламу в мобільних додатках та іграх.

Послуга «Стоп реклама» доступна у версіях для мобільних платформ під управлінням ОС Android, а також для ноутбуків і ПК, що працюють на ОС Windows або Mac. Вибирайте зручний варіант в особистому кабінеті (АССА), підключайте «Стоп реклама» і забудьте про незручності, пов'язані з інтернет-рекламою!

26.08.2016  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024