Дата: Субота, 30.04.2016, 11:29 | Повідомлення # 2
V.I.P
Країна:
повідомлень: 2383
Статус:
Женщина лучьше собаки
Может и правда я зря пропадаю? Мне женщину надо и я это знаю Чтобы любила и чтобы ласкала Со мной веселилась, со мною играла
Холодно станет - согреться поможет, но ноги согреть и животное сможет Меньше заботы в душе я бродяга Зачем же мне женщина.. лучше собака Собака вернее собака не бросит, она не обманит и денег не просит
На зов отзовется и встанет поближе, врага не подпустит и раны залижет Но с женщиной проще, трамвай пропускает, намордник не нужен, гулять разрешает
И все она может своими руками, и пахнет не псиной, а хной и духами Обнимет, заплачет, прижмет, похохочет, ресницами длинными нос пощекочет То что наболтал я, друзья, это враки конечно же Женщина лучше собаки. .
Что хорошо в собаке - она, как идеальная жена, всегда считает своего хозяина самым лучшим человеком на свете !!!:) :) :)
Дата: Субота, 30.04.2016, 16:07 | Повідомлення # 3
V.I.P
Країна:
повідомлень: 2383
Статус:
Жінки України– найкрасивіші жінки у світі?
Чи правда, що в Україні – найкрасивіші жінки світу? У цьому питанні єдності думок немає. Одні вважають, що з’явилося нове явище: комплекс “виняткової краси” у жінок з України. Українські жінки і дівчата переконані у своїй особливій красі й елегантності. Ядром самооцінки сучасної українки стає уявлення про її неземну, виняткову красу, чарівність, сексапільність і жіночий шарм.
Правда, з недавніх пір, стала поширюватись думка, що західні чоловіки вже не вважають українок першими красунями й інтерес до них упав. Але у це важко повірити. От цитати з книги американця Річарда Блеквуда на тему знайомств із українськими жінками:
(Я жодного разу не бачив самотньої української жінки дітородного віку, що не була б абсолютною красунею, їхня середня жінка посоромила б наших топ-моделей. Не дивно, що я був як дитина в крамниці з солодощами, і так само будете почувати себе і ви)”.
Цитуєм думку одного англійця: “Коли я приїхав у Київ, я був уражений, як багато ходить по вулицях красивих жінок. У нас в Англії не ходить по вулицях стільки красивих жінок”. Хто побував у Англії, може підтвердити, що він правий. Багато іноземних чоловіків говорять, що вражаються, як багато красивих жінок на українськиї сайтах знайомств, і такої кількості красивих жінок немає в їхніх країнах. А от думка наших чоловіків-емігрантів, з якими спілкувалися в Німеччині: “Якщо побачиш на вулиці симпатичну дівчину, то вона обов’язкова українка або росіянка, але не німкеня”. Один знайомий українець, що був в Америці, і розповідає, що був вражений тим, що на вулицях практично немає красивих жінок. Красивих жінок мало, і усі вони по дорогих автомобілях сидять – розібрані. Одна українка, прийшовши на зустріч з американцями, запитала одного з них, чому він приїхав шукати дружину в Україну. Як ви думаєте, якою була відповідь? “У вас красиві жінки”.
Краса українських жінок не міф, вони дійсно красиві, у порівнянні з європейцями й американками, і західні чоловіки це дійсно бачать – адже в них є очі. Вони як і раніше вважають українських жінок красивими, і інтерес до них не упав, тисячі чоловіків усе ще бомблять листами українських жінок, приваблені їхньою красою, і обсипають компліментами їхню красу, (чого не почуєш від наших укрїнських чоловіків), і готові заради них їхати в іншу країну, витрачатися на квитки і готелі і створювати з ними шлюби. Як пишуть знову ж психологи, чоловік усе-таки любить очима, і зовнішність для нього важлива, важливіше, ніж для жінки, він багато в чому істота біологічна, і від інстинктів нікуди дітися не може. Так його природа влаштувала.
Феномену краси українських жінок є історичне пояснення. У середні століття, як відомо, у Європі було так зване “полювання за відьмами” – жінок обвинувачували в чаклунстві і спалювали на багаттях. Причому, відмінною ознакою відьми вважалася – що б ви думали? Саме вона, краса. Спалювали найчастіше молодих красивих жінок. Якщо новонароджена дівчинка народжувалася надто красивою, їх часто убивали ще в дитинстві, побоюючись, що виросте відьма. Так вони винищили свій генофонд красивих жінок. На Україні теж були випадки звинувачення жінок у чаклунстві, але в цілому тут не було полювання за відьмами в такому масовому масштабі, як у Європі. Ну, обвинуватять селяни в парі сіл пару бабусь-знахарок, що корів потруїли, заб’ють батогами в серцях. Це по-перше.
По-друге, саме уявлення про образ відьми на Україні було принципово відмінним від європейського. На Україні відьма ніколи не асоціювалася з молодою красивою дівчиною, як у Європі, навпаки: на Україні відьму представляли страшною огидного виду бабою з гачкуватим носом, чимось начебто баби-яги, тому об’єктами звинувачення в чаклунстві і репресій були, як правило, бабусі, що займалися збиранням трав і лікуванням. Тому так вийшло, що винищування генофонду, що мало місце в різний час і в Європі, і на Україні, йшло різними шляхами: у Європі знищувався і псувався генофонд жінок, на Україні – генофонд чоловіків під час революції, громадянської війни, сталінських репресій, другої світової війни, соціалізму (отут уже не фізично, а морально). Що і привело до сучасного стану речей. __________________
Дата: Вівторок, 17.05.2016, 19:49 | Повідомлення # 14
V.I.P
Країна:
повідомлень: 2383
Статус:
В снігу, як статуя стояла Мати
Цитата
,,Она несла ребенка на груди, то был сынок ее новорожденный. Расстрел и лагерь были позади, а впереди — путь, вьюгой занесенный… Чтоб выжил сын, она сняла жакет, потом в фуфайку сына замотала. И у берез, когда настал рассвет, чтоб сил набраться, на минутку встала… Разведка шла, а ветер стужу нес, в лицо солдатам липкий снег бросая. Вдруг, трое встали, видят -меж берез, стоит в рубашке женщина босая… Солдаты ахнули, вплотную подойдя, что это: призрак, явь иль навожденье…? Под свист свирепый зимнего дождя, они застыли, стоя в изумленьи… В снегу, как статуя стояла Мать, рубашкою потрескивая звонко И мертвой, продолжала прижимать, к своей груди кричащего ребенка! Солдаты женщину зарыли в колкий снег, без шапок молча встали над могилой… Но выжил двухнедельный человек и крошечное сердце не остыло!!! Ушла разведка, а в Советский тыл — один вернулся строго по приказу, Он нес ребенка — и мальчонка жил! И не всплакнул в его руках ни разу.,,