На території України в продаж надійшли фальсифіковані приймачі ефірного цифрового телебачення, незаконно використовують бренд Openbox.
Про це заявила компанія «Сат Системс», що є власником бренду Openbox з 2006 року.
У повідомленні, опублікованому [furl=https://www.facebook.com/openboxtm/posts/813049548885445?__xts__[0]=68.ARAqWDKuGsBM0zXjgh4ClNG7tNNShaomgS_cvKQc-TZp-Iv07Y-D9W8bt0nXCfafAzo_D45OBroClrWS5Wp4Zq00Fo90cpJXKtuUQ6ZXx2BT-xV4k9GywZXM178_xubdbmy48OyCzOhn2WzyVdUkkr7RzH8U_YSGERMk0_gCjuSFwBYPHulAsg&__tn__=H-R]на офіційній сторінці бренду в соцмережі Facebook[/furl], йдеться про те, що поява підроблених цифрових тюнерів Т2 пов'язана в першу чергу з дефіцитом таких приставок, який утворився на ринку України в зв'язку з відключенням аналогового мовлення.
«Модель цифрового ефірного приймача Openbox T2-168 HD (дизайн, програмне забезпечення, елементна база та інше) не має ніякого відношення до оригінального модельному ряду торгової марки Openbox і до нашої компанії зокрема, - сказано в повідомленні. - Ця модель є 100% контрафактною продукцією, яка була виготовлена і поширюється в даний момент на території України, порушуючи тим самим закон про інтелектуальну власність і авторське право».
Це не перший випадок, коли українська компанія «Сат Системс» стикається з підробкою, клонуванням і незаконним використанням торгової марки Openbox. Так раніше зловмисники неодноразово вдавалися до підробки популярних супутникових приймачів Openbox серії F-300 FTA і X-8xx, а пізніше F-500 FTA і X-5xx.
Дата: Середа, 26.09.2018, 22:27 | Повідомлення # 47
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28501
Статус:
Кабмінсхвалив законопроект щодо звільнення
до 2020 рвід ввізного митацифрових ТВ-тюнерів
Кабінет міністрів схвалив законопроект щодо звільнення на термін до 1 січня 2020 року від ввізного мита Відеотюнери цифрового ефірного телерадіомовлення, що підтримують стандарт DVB-T2.
Таке рішення Кабмін прийняв на засіданні в середу.
Законопроектом пропонується на період впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення звільнити від обкладення ввізним митом при ввезенні на митну територію України та поміщення в митний режим імпорту Відеотюнери цифрового наземного (ефірного) телерадіомовлення, які класифікуються за кодом 8528 71 19 00 за УКТ ЗЕД.
При цьому порядок і обсяги везіння зазначених товарів повинні визначатися Кабміном.
Автори законопроекту підкреслюють, що згідно з інформацією Державної фіскальної служби, за умови імпорту такої продукції відповідно до середнім показником 2015-2017 років, ненадходження до держбюджету у відповідному році могли б скласти 11,111 млн грн. Однак, втрати від реалізації законопроекту планується незначними, виходячи з того, що за вказаною КВЕД класифікуються різноманітні пристрої, а звільнити від ввізного мита передбачається тільки Відеотюнери цифрового ефірного телерадіомовлення, що підтримують стандарт DVB-T2.
Як повідомлялося, згідно з даними Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, ефірним способом прийому телесигналу користується 32,3% домогосподарств в Україні, з них тільки 8% приймають ефірний сигнал в цифровому стандарті.
Відключення аналогового телемовлення по всій території України за винятком територій з особливим режимом мовлення стартувало з 1 вересня 2018 року.
Тим часом Сарненський райсуд Рівненської області 30 серпня 2018 року виніс постанову, що забороняє Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) здійснювати будь-які дії, пов'язані з припиненням використання технології аналогового телебачення.
Уряд України вирішив зберегти аналогове телемовлення на територіях, що межують з Росією, а також для Національної громадської телерадіокомпанії України (НГТУ) і місцевих телекомпаній, які не мають ліцензій на цифрове мовлення за списком Нацради з питань телебачення і радіомовлення до 31 грудня 2018 року.
Дата: Неділя, 30.09.2018, 11:15 | Повідомлення # 48
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 1946
Статус:
ТВ-ресіверDVB-T2
RomsatTR-9100 HD
Опис ТВ-ресивера DVB-T2 Romsat TR-9100HD
Цифровий ефірний DVB-T2 ресивер Romsat TR-9100HD з чутливим тюнером і швидким перемиканням телеканалів.
Найкращий український вибір Приймач розроблено спеціально для українського ринку з урахуванням усіх особливостей вітчизняної мережі Т2. Крім того, на сьогодні, це дуже доступна модель. Пристрій легкий у під'єднанні та керуванні.
Вбудований медіаплеєр і відеорекордер Крім перегляду цифрового ТБ використовуйте приймач як персональний медіацентр. Romsat TR-9100HD може відтворювати відео, програвати музику та відкривати світлини. Записуйте та слухайте в будь-який час ваші улюблені телепрограми та фільми. Зберігайте записаний контент на зовнішньому жорсткому диску або USB Flash накопичувачі. Оскільки запис відео здійснюється в цифровому форматі, ваш власний відео архів буде бездоганної якості.
Функція Timeshift Зупиняйте на паузу перегляд ефіру в реальному часі та відтворюйте пізніше. Завдяки функції Timeshift ви не проґавите важливих моментів.
Функція швидкого увімкнення В Romsat TR-9100HD передбачена функція швидкого вмикання. Це дає змогу звільнити себе від нудного очікування вмикання пристрою і насолоджуватися переглядом телепрограм вже через кілька секунд.
Технічні характеристики:
Тип ресивера: Ефірний Процесор: MSD7T00 ОЗП, МБ: 512 Флеш-пам'ять, МБ: 32 Підтримка звуку AC3: Немає Стандарт DVB: DVB-T, DVB-T2 Стандарт стиснення: MPEG2, MPEG4 Loop-вихід: Є Кнопки керування: Немає USB: 1 шт. Медіаплеєр: Базовий Timeshift: Є Запис (PVR): USB Відтворення: USB HDMI: Є RCA composite: Є Охолодження ресивера: Пасивне Блок живлення: Зовнішній Пульт ДК: Стандартний LED-дисплей: Немає Докладніше:
Дата: Понеділок, 22.10.2018, 19:41 | Повідомлення # 49
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 1946
Статус:
TigerT2 IPTV Mini
Tiger T2 IPTV Mini - новий бюджетний DVB-T2 приймач від компанії TIGER в компактному пластиковому корпусі. За доступною ціною Tiger T2 Mini має можливість прийому цифрового телебачення в стандартах ефірного DVB-T / T2 і кабельного DVB-C телебачення, а також підтримує зовнішні бездротові USB-Wi-Fi адаптери на чіпі Ralink RT5370 і Mediatek MT7601. При підключенні ресивера до інтернет мережі, значно розширюються інформаційні та мультимедійні можливості через вбудовані додатки: YouTube, IPTV, Gmail, Megogo, Погода, RSS Читання **. Корпус тюнера виконаний з пластмаси, на передній панелі якого розташований чотиризначний світлодіодний дисплей відображає номер активного каналу, роз'єм USB 2.0, в лівій частині розташовані кнопки: POWER, MENU, CH-, CH +. Приймач має підтримку аудіо кодека AC3. На задній панелі розташовані роз'єми AV і HDMI для підключення до сучасних телевізорів, другий USB порт, антенний вхід і роз'єм для зовнішнього блоку живлення 5В. Даний ресивер на сьогодні показує всі 32 кращих національних телеканалу: Інтер, ZOOM, МЕГА, Голдберрі, Україна, Кіноточка, Піксель, Банк ТВ, 1 + 1, СТБ, ХSPORT, Вінтаж ТВ, НТН, ТЕТ, НЛО-ТБ, Ескулап, К -1, К-2, 2 + 2, Обласні телекомпанії (4 канали), УТ-1, Новий, Dobro, ICTV, M1, прямо, Ентер-фільм, 5 канал, BUSINESS.
Характеристики:
Процесор - GX3235S; ОЗУ - 64Мб; Flash - 4Мб; Підтримка стандартів DVB - T / T2 / C; Частотний діапазон для ефірного ТБ - VHF: 174 ... 230 МГц, UHF: 470 ... 862 МГц; Частотний діапазон для кабельного ТБ - 48,5 ... 862 МГц; Прийом пакетів з модуляцією - QPSK, QAM16, QAM64, QAM256; Рівень сигналу - -85 ..... -25 дБ / мкВ; Вхідний опір - 75 Ом; Цифровий індикатор номера каналу; Кнопки управління на передній панелі; Підтримувані формати - MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.264, M-JPEG, AVI, MPG, MP4, TS, TRP, TP, MOV, MKV, VOB, DAT, XVID, M2TS; Аудіо кодеки - MPEG-1Layer I & II, MP3, AAC-LC, HE-AAC, HE AACv2, FLAC, AC3; Підтримка HDD - Так; Підтримувані файлові системи - FAT, FAT32, NTFS; Підтримка Wi-Fi адаптерів - Ralink chip RT5370, а так само на чіпі Mediatek 7601; Блок живлення - зовнішній, 5В. Споживана потужність - 7 Вт (робочий режим) / 1 Вт (в режимі очікування); Харчування зовнішнього антенного підсилювача - +5 В (активізується в меню ресивера) / 50мА; Діапазон робочих температур - + 5º ... + 40ºС.
Комплект поставки:
Цифрова Т2 приставка Блок живлення - зовнішній, 5В./2А шнур РСА (тюльпан) Пульт дистанційного керування та батарейки. Інструкція по підключенню і експлуатації