Відеодекодер Відео формати: MPEG-2 MP @ ML, MP @ HL, MPEG-4 H.264/AVC Швидкість потоку: до 30 Мбіт / с Співвідношення сторін: 4:3 і 16:9 Перетворення аспекти: Letterbox, Pan & Scan, Авто Частота кадрів: 25 Гц для PAL Дозвіл відео: 576p, 720p, 1080i, 1080р
Система умовного доступу Система: Irdeto CCA Картоприймач: 1 слот, який відповідає вимогам ISO 7816
Система і пам'ять Процесор: MSD5043 Флеш пам'ять: 8 Мбайт Системна пам'ять: 128 Мбайт
Мультимедіа Відтворення відео: підтримуються різні формати відео файлів (MPG, MPEG, TS, VOB, MP4, AVI, MKV) Відтворення аудіо: формати MP3, WMA, Перегляд зображень: формати JPG, PNG, BMP
Роз'єми ВХІД АНТЕНИ ВИХІД АНТЕНИ 3 RCA (Композитне Відео, Аудіо Лівий і Правий) S / PDIF (коаксіальний) USB 2.0, роз'єм типу А HDMI тип A, версія 1.3 з підтримкою HDCP
Загальні характеристики Напруга живлення: AC 100 - 240 В 50/60 Гц Максимальна споживана потужність: 10 Вт (з підключеним пристроєм USB) Споживана потужність в режимі очікування: 0.70 Вт (без підключеного пристрою USB) Діапазон робочих температур: 0 ~ +40 ° C Температура зберігання: -10 ~ +50 ° C Допустима вологість при експлуатації: 10 ~ 85% RH, без конденсату Габаритні розміри (W x D x H) в мм: 210 x 145 x 49 Вага, нетто: 0.59 кг
Дата: Неділя, 18.03.2012, 10:04 | Повідомлення # 5
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28499
Статус:
Цифровийефірнийприймач
TRIMAX TR-2012HD (Ромсат)
Дає можливість зануритися в новий захоплюючий світцифрового телебачення: - Світ кристально чистого зображення без шумів і перешкод - Широкий вибір відкритих і захищених системою Irdeto CCA телевізійних і радіопрограм - Широкоформатне відео високої роздільної здатності, цифровий звук і нові послуги цифрового ТБ
Розширює можливості прийому телесигналу, забезпечуючи: - Прийом на відбитий сигнал при відсутності прямої видимості на телевежу - Підтримку використання компактних активних панельних DVB-T/T2 кімнатних і зовнішніх антен
Надає розширені можливості керування телепрограмами: - Зручний призначений для користувача інтерфейс російською та українською мовами - Електронний програмний гід за розкладом телепередач на 7 днів - Швидкий доступ до списків улюблених телеканалів: Новини, Фільми, Спорт, Музика - Батьківський контроль за доступом до окремих телепрограм - Можливість вибору мови звукової доріжки - Можливість вибору мови субтитрів або їх відключення - Підтримка і адаптація форматів екрану 4:3 і 16:9
Використання зовнішньогоUSB-накопичувачаперетворює приймач вповноцінний медіапрогравач: - Відтворення відеофільмів - Перегляду фотографій - Прослуховування музики
Компактні розміри і низьке енергоспоживання приймача забезпечать гармонійне поєднання з домашнім інтер'єром. Наявність клавіш вибору каналів дозволяє використовувати приймач в режимі перегляду телепрограм навіть при пошкодженні або втраті пульта дистанційного керування.
Дата: Четвер, 22.03.2012, 14:09 | Повідомлення # 7
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
DVB-T2 ПРИСТАВКА TLS3001T2 HD
Ставропольський радіозавод випускає приставку для прийому програм цифрового телевізійного мовлення у форматах DVB-T, DVB-T2.
Особливості TB приставки TLS3001T2:
* Повна сумісність зі стандартами DVB-T2 (EN 302 755) і DVB-T (EN 300 744) * Декодування відео MPEG-2 MP@ML, MP@HL; MPEG-4/(Н.264), MPEG-4/AVC * Декодування MPEG аудіо-1, MPEG-2, AAC, AC3 * Роздільна здатність вихідного сигналу 1080p, 1080i, 720p, 576i, 576p, 480i, 480p * Виходи: HDMI, SCART, CVBS, Audio L/R, оптичний S/PDIF, USB 2.0 * Оновлення програмного забезпечення через USB * Відтворення мультимедійних файлів: MPEG-2, MPEG-4, AVI, MKV, MP3, ACC, WAVE, JPEG, BMP, PNG, GIF, TIFF * Запис програм на зовнішній носій з інтерфейсом USB, у тому числі по таймеру, відкладений перегляд (таймшифт) і EPG. * Габаритні розміри: 250х175х38 мм
В інтернет-магазинах TLS3001T2 пропонують за ціною від 3900 до 6000 р. Адреса завода:signalrp@mail.ru
Дата: Середа, 28.03.2012, 14:36 | Повідомлення # 8
V.I.P
Країна:
повідомлень: 3493
Статус:
Український сет-топ-бокс наразився на перешкоди
Українське підприємство «Меридіан» імені Корольова разом із Науково-дослідним інститутом НТУУ «КПІ» й Інститутом електроніки та зв’язку Української академії наук, відомі серійним випуском телетюнерів «Меридіан-ТТЦ» для цифрового ефірного телебачення стандарту DVB-T, розробили нову модель сет-топ-боксу стандарту DVB-T2.
Однак після рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та провайдера «Зеонбуд» встановити систему умовного доступу Irdeto Cloaked CA для кодування цифрового ефірного сигналу українські виробники досі не можуть отримати ліцензії Irdeto.
Позаяк вони все ще сподіваються на доступ до технології для доопрацювання й подальшого виробництва власних телетюнерів, адже це може забезпечити відновлення української радіоелектронної промисловості. Тим паче, що на кону – тендер Державного комітету телебачення та радіомовлення на постачання сет-топ-боксів для малозахищених верств населення на суму понад 350 млн грн.
Про сподівання розробників вітчизняного сет-топ-боксу – в їхній статті.
Цифрове ефірне телевізійне мовлення – це наступний крок у розвитку телекомунікацій, це майбутнє українського телебачення, яке поступово стає реальністю.
Згідно з міжнародною угодою «Женева-2006» запровадження цифрового телемовлення у світі планують завершити до 2015 року, тоді ж остаточно відімкнуть усі аналогові передавачі. Світ до глобального переходу готується активно.
В Україні за останні роки вдалося стати на крок ближче до того, щоб на наших голубих екранах з’явилося багато телевізійних програм із високою якістю зображення.
Завдяки зусиллям підприємств Концерну РРТ у 2008 році було розпочато телемовлення телевізійних програм в стандарті DVB-T (MPEG-4).
У 2011 році в Україні введено в дію 664 цифрових передавачі загальнонаціональної цифрової телемережі у складі чотирьох мультиплексів, завдяки чому забезпечується трансляція 32 телевізійних програм (28 національних та 4 регіональні). Але для цього ще потрібен або новий телевізор, у якому відразу вбудовано приймач цифрового сигналу, або спеціальний перетворювач – телетюнер (який ще називають сет-топ-боксом), що дозволяє аналоговому телевізору показувати телевізійні програми в цифровому стандарті.
Для цього, відповідно до «Державної програми впровадження цифрового телерадіомовлення», передбачається «налагодити на базі діючих підприємств виробництво засобів телерадіомовлення, цифрових телевізійних приймачів та цифрових перетворювачів сигналу для аналогових телевізійних приймачів» І відповідні доручення з цього приводу було дано Президентом України Віктором Януковичем і Кабінетом Міністрів України.
Науково-дослідний інститут НТУУ «КПІ» у співпраці з ВАТ «Меридіан» імені С. П. Корольова та СП «Інститут електроніки та зв’язку УАН» на базі напрацювань наукової школи чл.-кор. НАНУ М. Ю. Ільченка здійснили конструкторську розробку, підготували серійне виробництво та виготовили партію телетюнерів для цифрового ефірного телебачення стандарту DVB-T моделі «Меридіан ТТЦ-101» у кількості 6000 штук. Роботу було виконано за технічним завданням і технічними умовами, які пройшли в установленому порядку технічну експертизу і затвердження Мінпромполітики та Мінтрансзв’язку України відповідно до чинної в Україні системи стандартизації та рекомендацій Міжнародного Союзу електрозв’язку.
У зв’язку зі зміною умов телерадіомовлення, визначених відповідними рішеннями Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, а саме: переходом на новий стандарт мовлення DVB-T2, було розроблено нову модель телетюнера, незважаючи на збитки, завдані цією зміною, було виготовлено дослідні зразки, проведено випробування, які підтвердили їхню відповідність вимогам нового стандарту мовлення.
На нашу думку, саме впровадження новітніх технологій цифрового телерадіомовлення в Україні може стати підґрунтям для підйому вітчизняних підприємств цієї галузі. Особливо це стосується крупносерійного випуску телетюнерів та іншого високотехнологічного обладнання для трансляції програм цифрового телерадіомовлення, для чого потрібна відповідна конструкторсько-технологічна підготовка й організація виробництва, а в подальшому – надання користувачам сервісного обслуговування, що забезпечує ВАТ «Меридіан» імені Корольова.
Водночас, під час реалізації «Державної програми впровадження цифрового телерадіомовлення» головним виконавцем ТОВ «Зеонбуд» за рекомендацією Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України та за згодою Держтелерадіо України введено кодування цифрового телевізійного сигналу, так звану технологію умовного доступу з адресним управлінням.
Це, в свою чергу, потребує реалізації в телетюнерах DVB-T2 відповідних апаратно-програмних заходів для сприймання цієї технології. На жаль, нам такої можливості поки що не дають.
Безсумнівно, постає питання: хто зможе взяти участь у виробництві та постачанні абонентського обладнання для українського цифрового ефірного телемовлення? Здавалось би, тут усе зрозуміло: на наш погляд, у рамках Державної програми повинні лобіюватись українські виробники, тим більше такий загальний вектор розвитку підтримки вітчизняного виробника було задано Президентом України.
Вважаємо за доцільне та сподіваємося, що так і відбудеться й ВАТ «Мерідіан» імені Корольова буде надано право доступу до прийнятої в Україні технології адресного управління в телетюнерах DVB-T2 для їх відповідного доопрацювання й подальшого виробництва, що забезпечить певною мірою відновлення радіоелектронної промисловості й виробництва засобів зв’язку на новітній технологічній основі та створення нових високопрофесійних робочих місць.
Дата: Четвер, 29.03.2012, 15:19 | Повідомлення # 9
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28499
Статус:
В розничной продажепоявилисьприставки для приема
цифрового эфирного телевиденияв стандартеDVB-T2
Уважаемые телезрители!
РТРС рад сообщить, что с понедельника, 19 марта, в регионах, где начался переход телевизионного вещания на современный цифровой стандарт DVB-T2, в розничной продаже абонентские устройства производства GeneralSatellite TE-8714, характеристики которых полностью соответствуют требованиям нового стандарта.
На упаковке цифровых приставок присутствуют изображения логотипов РТРС и цифрового эфирного телевидения («бабочка»).
О подключении приставки вы можете проконсультироваться в магазинах.
Адреса и телефоны магазинов, где можно приобрести приставки для приема цифрового эфирного телевидения в стандарте DVB-T2:
Дата: Четвер, 29.03.2012, 15:45 | Повідомлення # 10
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28499
Статус:
ТВ ресиверDVB-T2ELECT EDR-7816
В число пока немногих предлагаемых сегодня тюнеров-приставок для приема в России цифрового DVB-T2 телесигнала входит ELECT EDR-7816. Отмечается, что ELECT EDR-7816 включает в себя функцию ресивера нового поколения формата DVB-Т2 и функцию мультимедийного рекордера, соответствует всем европейским стандартам, предназначен для просмотра программ цифрового телевидения в формате высокой (HD) и стандартной (SD) четкости, воспроизведения мультимедийных видео и аудиофайлов во всевозможных форматах, записи телевизионных программ цифрового телевидения в различных режимах.
ОсобенностиELECT EDR-7816:
• Полная совместимость с MPEG-2, MPEG-4 и DVB-T2/DVB-T • Воспроизведение AVI, MPEG, MKV, DivX, MP4, JEPG, MP3, WAV и USB PVR через USB2.0 • Электронный гид (EPG) • Сдвиг времени просмотра телепрограмм (Timeshift) • Запись телепрограмм на лету на внешнее устройство USB (PVR) • Запись телепрограмм по таймеру на внешнее устройство USB (PVR) Параметры: • Формат входного сигнала: DVB-T2/DVB-T (прием открытых каналов) • Диапазон принимаемых частот: VHF:174~230 МГц. UHF:474~858 МГц • Формат видео: MPEG1/2, MPEG4 part2 & 10 SD/HD, H.264/AVC, WM9/VC1 HD • Формат аудио: MPEG-1 layer I, MPEG-1 Layer II, MPS, AC-3(Dolby Digital),AAC-LC,WNA, DTS. • Разрешение видео: 1080P 50Hz,1080i 50/60Hz, 720p 50/60Hz, 576p 50Hz, 576i (PAL), 480p 60Hz, 480i (NTSC)Формат экрана: 16:9, 4:3LB/4:3PC/ • Звук: 2 канала (стерео) , ISO/IEC 13818-3,Dolby AC-3 • Файловая система: – FAT12/FAT16/FAT32, NTFS • Количество каналов в памяти: 1000 • Диапазон напряжений питающей сети: ~ 100 – 240 В,50/60 Гц
Интерфейсы:
Антенный вход (IEC169-2, 75 Ом) Антенный выход (IEC169-2, 75 Ом) HDMI1.3 TV SCART RCA A/V SPDIF USB 2.0
ТВ ресивер DVB-T2 ELECT EDR-7816 производится гонконгской компанией HONG-KONG VEISAT ELECTRONICS, поставляется на рынок российской компанией «СвязьТелеком» и предлагается оптом на некоторых офсайтах, однако эмблемы сертификации РТРС пока не имеет.
Дата: Понеділок, 03.09.2012, 07:59 | Повідомлення # 15
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28499
Статус:
РесиверStrong SRT 8502
Створюється враження, що ринок приймального обладнання стандарту DVB-T2 в Україні жорстко контролюється якимись людьми. Якщо ви виробник електроніки і захочете зробити ресівер для прийому сигналу єдиного оператора з національним покриттям - Зеонбуд, то навряд чи це вдасться. Так що всього дві компанії змогли переконати цих людей, що вони гідні постачальники приймального обладнання. Серед них Стронг Україна і Ромсат. Обидві компанії взяли участь в показовому тендері на поставку "соціальних приставок" для незаможних, в якому перемогла Стронг Україна.
У зв'язку зі сформованою монополією немає необхідності піклуватися про функціональність пристроїв. Зовсім недавно список з двох приставок для прийому DVB-T2, закодованого СУД Irdeo CCA, поповнився новим ресивером - Strong SRT 8502. Чесно кажучи, очікувалося побачити черговий клон попередніх приставок на базі процесора MStar, але я помилявся. У цьому огляді пропоную розглянути новинку ближче.
Упаковка і комплектація
Коробка Strong SRT 8502 оформлена у вже знайомому стилі - картон, фотодрук, біло-сині кольори, зображення пристрою, зверху круглий помаранчевий логотип - "Т2".
Комплект поставки:
- Ресивер. - AV-кабель (RCA x 3 <-> RCA x 3). - Пульт ДУ. - Елементи живлення, типу ААА - 2шт. - Блок живлення (12В, 1А). - Документація.
Хоча в цифровому ефірі України канали на даний момент тільки стандартної чіткості (576i), підключення приставки до сучасних телевізорів все одно бажано проводити через HDMI-вхід. Це забезпечить відображення меню ресивера у відповідному високому дозволі. Оскільки HDMI-кабель в комплекті поставки відсутній, доведеться подбати про це самостійно.
Зовнішній вигляд
Корпус Strong SRT 8502 чорного кольору. Матеріал корпусу - метал. Передня панель пластикова з глянцевою поверхнею, на ній розташований електронний вимикач живлення, індикатор режиму роботи і порт USB2.0.
Ззаду антенний вхід, антенний вихід, HDMI-порт, низькочастотний A / V-вихід, цифровий аудіовихід S / PDIF, роз'єм для підключення зовнішнього блоку живлення.
З усіх боків корпус покритий вентиляційними отворами. На дні - чотири гумові ніжки, що дозволяє приставці стійко стояти на будь-якій поверхні.
Якість збірки і матеріалів Strong SRT 8502 - ідеальні.
Пульт дистанційного керування середніх розмірів, зручно лежить в руці. Кнопки натискаються дещо туго. У порівнянні з Strong SRT-8500 кількість кнопок у нової моделі зменшилося - відсутні кнопки керування медіаплеєром, за рахунок чого решту укрупнилися. Літні люди це оцінять.
Технічні характеристики
Тюнер:
- Тип роз'єму: IEC60169-2, гніздо, 75 Ом номінальне. - Діапазон частот: МВ: 177.5 ~ 226.5 МГц, ДМВ: 474 ~ 858 МГц. - Рівень вхідного сигналу: -82 dBm ~ -25 dBm. - Живлення антени: DC 5 В, макс. струм навантаження 50 мA, захист від короткого замикання.
Демодулятор DVB-T/T2:
- Демодулятор: відповідає специфікаціям DVB-T (EN 300 744), DVB-T2 (EN 302 755).
- Вхід антени. - Вихід антени. - 3 RCA (Композитне Відео, Аудіо Лівий і Правий). - S / PDIF (коаксіальний). - USB 2.0, роз'єм типу А. - HDMI тип A, версія 1.3 з підтримкою HDCP.
Загальні характеристики:
- Зовнішній блок живлення: напруга мережі AC 100 - 240 В ~ 50/60 Гц, напруга на виході DC 12 В, 1 А. - Максимальна споживана потужність: 10 Вт (з підключеним пристроєм USB). - Споживана потужність у режимі очікування: 1.00 Вт (без підключеного USB). - Діапазон робочих температур: 0 ~ +40 ° C. - Температура зберігання: -10 ~ +50 ° C. - Допустима вологість при експлуатації: 10 ~ 85% RH, без конденсату. - Габаритні розміри (WxDxH) в мм: 190x177x45. - Вага, нетто: 0.59 кг.
Апаратна частина
Основна родзинка нового ресівера ховається під кришкою. Не очікував, що виявлю новий ВЧ-блок TDA18219HN (прес-реліз), виробництва NXP і процесор STiH251 (прес-реліз), виробництва STMicroelectronics. Якщо при випуску попередньої моделі DVB-T2 ресивера, компанія Стронг скромно замовчувала назву процесора, то тепер на офіційному сайті, в описі Strong SRT 8502, з'явився пункт - "Процесор".
Короткий опис ВЧ-блоку TDA18219HN:
- Частотний діапазон 42MHz - 870MHz. - Інтегрований селектор проміжної частоти (ПЧ), немає необхідності в поверхнево акустичних фільтрах (ПАВ). - Єдине напруга живлення 3,3 V. - Низьке енергоспоживання. - Широкосмугова система автоматичного регулювання посилення (АРУ). - Кварцовий генератор 16MHz. - Шина управління I2C, сумісна з контролерами 3.3V. - Підстроювання частоти 5 мілісекунд. - Низька ПЧ, середня несуча від 3 до 5MHz. - Ширина каналу 1.7, 6, 7 і 8 MHz.
Короткий опис процесораSTiH251:
- Вбудований демодулятор DVB-T і DVB-T2. - Управління системою АРУ ВЧ-блоку. - Декодування відео високої чіткості (H.264/VC-1/MPEG-2). - Декодування багатоканального звуку (MPEG-1/2, MP3, DD / DD +, AAC / AAC +, WMA9/WMAPro). - Підтримка сумісних додатків для Linux, Windows CE і OS21. - Підтримка багатоканального транспортного потоку з можливістю запису. - Підтримувані інтерфейси: два USB хоста, eSATA, Ethernet MAC / MII / RMII і PCI. - Підтримка систем захисту контенту, включаючи SVP, MS-DRM і DTCP-IP. - Програмна сумісність з процесорами STi7105, що дозволяє скоротити час на розробку.
Процесор рекомендується виробником для застосування в телевізійних приставках DVB-T2, IPTV-приставках і комп'ютерних ТВ-тюнерах.
Програмне забезпечення та робота
Тестування роботи приставки Strong SRT 8502 проходило в місті Київ. Використовувалася кімнатна логоперіодічеських антена, розташована в межах видимості телевежі на шостому поверсі.
Час першого включення Strong SRT 8502 менше 40 секунд. Якщо вимикати приставку з пульта, то вона переходить в режим очікування і наступні включення буде дуже швидкими, близько 5 секунд.
При першому старті приставки пропонується вибрати мову інтерфейсу і вказати параметри зображення. Наступним етапом запускається автоматичний пошук каналів. Час сканування всього діапазону склало - 3 хвилини, 19 секунд. В результаті сканування були успішно знайдені всі 32 DVB-T2 каналу з чотирьох мультиплексів (MX1, MX2, MX3, MX5). Також в Києві продовжується мовлення 25 відкритих каналів, стандарту DVB-T. Крім цього були знайдені три платних тестових каналу, недоступних для перегляду. Загальна кількість збережених у списку каналів - 60.
В цілому, програмне забезпечення досить звичайне. Немає особливих зауважень або якихось видатних переваг. А ось те, що немає режиму формату зображення - "Масштабування по ширині з збереженням пропорцій" (Pan & Scan) - це досить груба помилка, яка може стати причиною невдоволення власників широкоформатних телевізорів. Втішає, що при бажанні ця проблема вирішується оновленням прошивки.
При тестуванні була помічена ще одна менш істотна проблема: при виборі дозволу відповідного максимального значення (1080p) при перегляді телепередач відбувалися зриви зображення і звуку. Відбувалося це з частотою близько п'яти хвилин. Характер перешкод при зриви можна побачити в кінці відеоролика. Можливо, це особливість конкретного екземпляра ресивера або окремої партії.
У порівнянні з попередньою моделлю - Strong SRT 8500, серед екранних налаштувань, з'явився пункт "Радіостанції", але оскільки при скануванні радіоканали не були виявлені, список був порожній.
Висновки
Приставка Strong SRT 8502 стала своєрідною роботою над помилками.
Нова компонентна база дозволила домогтися значного збільшення чутливості ВЧ-блоку в порівнянні зі Strong SRT 8500, що не може не радувати. Оцінити чутливість вдалося на сигналі з MX3 (49ТВЧ). Strong SRT 8500 і Trimax TR-2012 HD показували максимальну якість з цього мультиплексу близько 30%, іноді картинка "розсипалася", в той час як новий ресивер - Strong SRT 8502 в тих же умовах показав рівень більше 70% і відмінну якість зображення.
Хоча медіаплеєр не всім потрібен, його відсутність зменшило можливості і без того обділеного функціоналом пристрої. Думаю, тепер ні в кого не залишилося сумнівів, що мрії про функції "Запис" і "Зсув у часі" можна поховати. Цих функцій як не було, так і не буде. І якщо це ще хоч якось можна виправдати рішенням оператора про захист авторського права, то повна відсутність підтримки USB-периферії і мережевих сервісів нічим пояснити не можна.
Залишається сподіватися, що другий постачальник приставок DVB-T2 в Україну, компанія Ромсат, буде більше приділяти увагу функціональності своїх пристроїв.