Дата: П`ятниця, 19.04.2019, 13:22 | Повідомлення # 151
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
FTTH Council Europeзаявив про переваги
конвергенції5Gіоптики
Європейська Рада FTTH (FTTH Council Europe) представив результати дослідження, що демонструють переваги, які зможуть отримувати оператори від конвергенції 5G і FTTH.
Дослідження показало, що додаткові інвестиції, необхідні для того, щоб забезпечити готовність оптико-волоконної мережі до 5G, складають від 0.4% до 7.2% від її загальної вартості. У той же час, економія, яку забезпечує конвергенція оптики і 5G, може становити від 65% до 96%.
Незважаючи на те, що головні висновки дещо нагадують підхід «купуй більше - економ більше», який використовується в рекламі споживчих товарів, дослідження показує, яким чином оператор може підвищувати віддачу від інвестицій, якщо вони є частиною стратегії конвергенції FTTH і 5G.
Вартість розгортання оптико-волоконних ліній є найбільшою проблемою, з якою стикаються мобільні оператори, які розробляють плани запуску мереж 5G. Мережі п'ятого покоління будуть мати велику в порівнянні з існуючими мережами щільність, невеликі базові станції, розташовані близько один від одного, що забезпечують цільове покриття з більшою ємністю замість величезних макростільників, що покривають великі території. Однак, для базових станцій мереж 5G будуть потрібні більш потужні магістральні канали, які підключали б їх до основної мережі. З точки зору пропускної здатності, оптика є найкращим вибором для організації підключення базових станцій, проте такі рішення коштують дорожче і складніше в реалізації.
Недолік нормального доступу до оптико-волоконних мереж є неабиякою проблемою для британських мобільних операторів, говориться в недавно опублікованій Білій книзі консалтингової фірми Mentor, присвяченій питанням інфраструктури. У компанії вказали на те, що для Європи характерний загальний недолік волоконної інфраструктури в силу відсутності стимулів для розвитку FTTH.
Висновки експертів Європейської Ради FTTH можуть стати деякою розрадою для операторів, що розглядають можливість розгортання оптико-волоконних ліній, особливо для тих, хто має серед своїх активів мобільні мережі і фіксовані лінії.
У дослідженні розглянуті три сценарії розгортання підземних волоконних мереж з нуля: в центрі сучасних міст з щільною забудовою; в передмістях із середньою щільністю забудови; в сільській місцевості з низькою щільністю забудови. А також - можливість поєднання всіх трьох сценаріїв. Аналіз різних сценаріїв показав можливість отримання економії при плануванні мережі FTTH в разі конвергенції FTTH-5G.
Генеральний директор Європейської ради FTTH Ерцебет Фіторі каже: «Попереднє планування мережі FTTH, готової до 5G, забезпечує значну синергію, а, отже - більш ефективне використання інвестицій, а також менше незручностей від проведення будівельних робіт. Це також означає, що завдяки інтелектуальному і перспективного планування мереж FTTH можна буде в подальшому скоротити до мінімуму витрати, пов'язані з розвитком 5G».
Дата: Понеділок, 22.04.2019, 17:35 | Повідомлення # 152
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
Не як у рекламі:
Корейцівне вразив5G
Південнокорейські користувачі скаржаться на якість зв'язку п'ятого покоління.
Це викликано тим, що технологія вимагає занадто великої кількості базових станцій, пише Pingvin.Pro.
Корейські оператори зв'язку запустили мережу 5G в країні відносно недавно, тому ще не встановили достатньої кількості базових станцій для підтримки оптимальної роботи технології. SK Telecom, KT і LG Uplus визнають, що сигнал досить слабкий, щоб задовольнити запити користувачів, і обіцяють усунути недоліки найближчим часом.
Крім того, у відповідь на скарги громадян, влада Південної Кореї повідомили про намір влаштовувати щотижневі зустрічі з операторами зв'язку і виробниками мобільних пристроїв для вирішення питань щодо швидкості та безпеки технології 5G. Перші збори відбудеться вже завтра, у вівторок.
Дата: Вівторок, 23.04.2019, 21:02 | Повідомлення # 153
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
Тільки для туристів:ПольщаіУкраїна
хочуть скасувати роумінг
Польща планує скасувати роумінг для українців.
Про це стало відомо зі слів заступника глави МЗС Польщі зі східних питань Марчіна Пшідача, пише Ліга.Tech.
Як зазначив Пшідач, Польща має намір ініціювати ряд нових пропозицій з боку ЄС для країн Східного партнерства, щоб допомогти їм поступово адаптуватися до європейських стандартів.
Зокрема, скасування роумінгу стане однією з перших ініціатив, оскільки влада хоче, щоб їх дії відчули прості громадяни.
Українські оператори готові до таких змін, однак відзначають деякі ризики. Наприклад, українці зможуть поїхати в Польщу і говорити там по «рідним» сім-карт без плати за роумінг, що, однозначно, вигідно для громадян і при цьому абсолютно затратно для операторів зв'язку.
Експерти поспішають заспокоїти телеком-компанії. Ймовірно, зниження абонплати в роумінгу буде доступно тільки туристам. Українцям, які проживають у Польщі, така послуга буде недоступна.
Однак говорити про швидке втілення цієї ініціативи в життя поки не варто. Телеком-компанії попереджають, що для повноцінного користування послугами без роумінгу необхідна інтеграція України в єдиний цифровий ринок ЄС.
«Тобто треба прийняти і застосовувати на українських телеком-мережах ті ж правила, що діють і для європейських-телеком-компаній, гармонізувати телеком-законодавство України з європейським. Крім того, провести двосторонні переговори з усіма телекомами ЄС з метою обопільного зниження оптових ставок до встановленого в Європі рівня», - повідомляє ресурс.
За попередніми підрахунками, двостороння угода між Польщею і Україною може бути підписана до кінця 2020 року. Але точну дату аналітики прогнозувати не беруться.
Дата: Субота, 04.05.2019, 12:31 | Повідомлення # 154
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
Укорейськихміських автобусах
запустилиWi-Fi
У Південній Кореї запустили Wi-Fi в автобусах.
Безкоштовний доступ до інтернету з'явився в 4200 міських транспортних засобах, передає Російська Газета.
Згідно з даними, нововведення діє в усіх 16 корейських регіонах. До кінця року планують забезпечити Wi-Fi кожен міський автобус в країні - а це близько 24 тисяч машин.
Планується, що безкоштовний інтернет-доступ буде надано пасажирам у вигляді захищеної бездротової мережі.
«Доступ до Інтернету в автобусах країни буде доступний через ідентифікатор SSID бездротової мережі у вигляді PublicWifi @ Bus_Free_0000, де замість останніх нулів треба буде ввести чотиризначний номер конкретного маршруту. Буде доступна також і версія з підвищеним рівнем безпеки і захисту у вигляді PublicWifi @ Bus_Secure_0000», - повідомляє ресурс.
Однак, в цілях обережності, експерти все ж не рекомендують вводити важливі особисті дані при користуванні автобусним Wi-Fi.
Нагадаємо, в січні в Південній Кореї запустили автобус з доступом до 5G. Транспортний засіб, місткістю 10 місць, оснащений також гаджетами віртуальної і доповненої реальності.
Дата: Середа, 12.06.2019, 08:32 | Повідомлення # 155
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
Ericsson: За 5 років населенняУкраїни
перейде на4G
LTE 4G Evolution
Експерт Ericsson Питер Йонссон прогнозує зростання користувачів 4G в Україні до 50% до 2024 року.
На даний момент не більше 8% населення використовує технологію четвертого покоління, пише Інтерфакс-Україна.
По словам Йонссона, зараз більшість населення України користується послугами 2G і 3G, тому зв'язок четвертого покоління залишається малозатребуваним. Однак, за наявності необхідних телеком-сетей вже за п'ять років можна розбити потреба 4G до 50%.
Робити прогнози відносно розвитку 5G Пітер Йонссон не берется в силу нехватки даних. Проте в успішному розвитку четвертого покоління експерт впевнений.
«Кількість 5G в світі росте швидко, проте до 2024 року більшість користувачів будуть використовувати 4G», - заверил Йонссон.
Процесс оснащення міст і сільських населених пунктів місцевими сотовими операторами відбувається доволі активно. На даний момент мережа 4G від Київстар доступна майже 67% жителів країни, Vodafone - порядку 60%, lifecell - близько 62% населення. Незважаючи на це, лише мала частина абонентів може використовувати переваги нових технологій.
China Mobile, найбільший оператор телекомунікаційних мереж Китаю, заявив про завершення першого раунду переговорів про постачання в країну устаткування для розвитку мереж 5G на загальну суму в приблизно 2 мільярди доларів. Результатом цих переговорів стало укладення угод з чотирма компаніями - постачальниками обладнання з різних країн, серед яких - європейські компанії Ericsson і Nokia.
Основним переможцем тендера став китайський гігант ринку телекомунікаційного обладнання - компанія Huawei. Дана компанія забезпечить поставки телекомунікаційного обладнання, необхідного для створення Вузлів управління мобільністю (MME) і елементів Еволюції системної архітектури (SAE) - ключових мережевих компонентів бездротових мереж нового покоління, а її загальна частка в тендері склала 51% від усіх контрактів.
Шведська компанія Ericsson і фінська компанія Nokia стали відповідно другим і третім постачальниками 5G-обладнання для компанії China Mobile за кількістю укладених контрактів. Компанія Ericsson поставить в Китай 384 одиниці обладнання для MME / SAE, а Nokia в свою чергу поставить 116 одиниць такого обладнання. На четвертому місці - китайська компанія ZTE, яка поставить 43 одиниці обладнання.
В червні компанія China Mobile, що є найбільшим в світі оператором телекомунікацій за кількістю передплатників, отримала від Китайського міністерства промисловості і інформаційних технологій ліцензію на надання комерційних послуг мобільного зв'язку стандарту 5G і готова почати будувати власну мережу 5G.
Очікується, що частка компаній Ericsson і Nokia на ринку послуг 5G буде меншою, ніж дані компанії мали при запуску мереж 4G. Це пов'язано з тим, що найбільшим державним телекомунікаційним компаніям Китаю - China Mobile, China Unicom і China Telecom, по всій видимості, доведеться підтримати національного виробника - компанію Huawei, щоб пом'якшити негативні наслідки, з якими та зіткнулася в усьому світі через санкції уряду США.
Китайська урядова англомовна газета China Daily цитує аналітика, який вказує на те, що істотна частка контрактів, отримана компаніями Ericsson і Nokia в процесі тендера на поставку 5G обладнання для компанії China Mobile, підкреслює, що Китай виконує свої обіцянки дотримуватися принципів міжнародного співробітництва.
У коментарі, опублікованому в понеділок на сторінках газети Beijing Youth Daily, що є офіційним друкованим органом Комуністичного союзу молоді Китаю, йдеться про те, що проведений тендер свідчить про те, що китайський уряд і китайські оператори телекомунікацій не зробили свій винятковий вибір на користь Ericsson і Nokia лише на підставі того, що дані компанії є іноземними. «Замість цього ми дали їм можливість взяти участь в прозорому тендері на поставку в країну устаткування для розвитку мереж 5G», - йдеться в коментарі.
У прес-релізі компанії Huawei говориться про те, що 5G і її виробництво досягло рівня, необхідного для комерційного використання, і компанія докладе максимум зусиль для того, щоб підтримати операторів телекомунікаційних послуг Китаю в їх прагненні запустити в країні 5G.
Дата: П`ятниця, 21.06.2019, 10:12 | Повідомлення # 157
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
Чи є вУкраїні4G:
16 мільйонівабонентів не мають доступу
до зв'язку третього і четвертого покоління
Незважаючи на активне розширення 4G-покриття мобільними операторами України, значна частина населення до цих пір не може оцінити якість послуг навіть зв'язку третього покоління.
Абоненти з сільських регіонів і городяни, які виїжджають за межі міста, не мають можливості використовувати вищезгадані стандарти зв'язку, передає УНІАН.
Як повідомив керівник сектора «IT і Телеком» BRDO Олександр Кубрак, в Україні 16 мільйонів абонентів не мають можливості використовувати високошвидкісний 3G- і 4G-інтернет. Виною тому недостатня кількість базових станцій, зокрема в сільських регіонах.
У свою чергу мала кількість таких станцій обгрунтована економічною невигідністю для операторів. Витрати на їх побудову великі, а доходи від абонентів не дозволяють їх покрити. До слова, українські оператори мають найнижчу виручку від мобільних послуг в Європі.
У той же час в Європі, акцентував Кубрак, постійний доступ до 4G має 90% населення. Однак в нашому випадку операторам просто недоступні частоти 800-900 МГц, що дозволяють будувати мережі третього і четвертого покоління більш вигідно, як це відбувається в європейських країнах.
Нагадаємо, тижнем раніше експерт Ericsson Пітер Йонссон заявив, що в Україні технологію 4G використовує менше 8% населення. Однак, за його прогнозами, при наявності необхідних телеком-мереж вже за п'ять років можна розвинути споживання 4G до 50%.
У той же час оператори зв'язку активно звітують про постачання зв'язком четвертого покоління все нових і нових населених пунктів. На даний момент мережа 4G від Київстар доступна майже 67% жителів країни, Vodafone - близько 60%, lifecell - близько 62% населення. Незважаючи на це, лише мала частина абонентів може використовувати переваги нових технологій.
Дата: Четвер, 27.06.2019, 22:40 | Повідомлення # 158
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
5G Americas: в світі вже працюють
п'ятнадцять5G-мереж
В асоціації 5G Americas інформують, що кількість мобільних мереж, в яких на комерційній основі була впроваджена технологія 5G, досягло по всьому світу 15-ти.
До кінця року ця технологія буде запущена ще в 47 мережах.
Однак, відзначили в 5G Americas, незважаючи на те, що 5G поступово набирає обертів, технологія 4G LTE також продовжує рости і розвиватися. Згідно з даними агентства Ovum, на які посилаються в асоціації, ринкова частка LTE становить 51%, а число підключень до послуги протягом першого кварталу поточного року склало по всьому світу 4.4 мільярди.
«Технологія LTE продовжує нарощувати м'язи по всьому світу, в той час як 5G стає комерційною реальністю в окремих його частинах, - заявив президент 5G Americas Кріс Пірсон. - Індустрія бездротового мобільного зв'язку доклала максимум зусиль для того, щоб дати користувачам по всьому світу можливість випробувати технічні інновації, що забезпечуються впровадженням технологій LTE і 5G».
За даними 5G Americas, стандарт LTE в даний час підтримує 646 мереж по всьому світу, при цьому в першому кварталі поточного року було запущено в експлуатацію 299 мереж LTE-Advanced. В асоціації також зазначили, що 60 мереж можна вважати такими, які відповідають критеріям стандарту «LTE-Advanced Pro». Майже всі вони (за винятком двох) підтримують функцію NB-IoT (вузькосмуговий інтернет речей) і / або LTE-M (LTE для машинного зв'язку) специфікації 3GPP Release 13, необхідні для роботи технології Інтернет речей.
На території Північної Америки зареєстровано 445 мільйонів LTE підключень, йдеться в прес-релізі. У березні проникнення даної технології досягло 121%, що відповідає 1.2 підключення на людину, а її ринкова частка досягла позначки 87%, що є найвищим показником у світі.
У дослідженні йдеться про те, що три загальнонаціональних оператори, що працюють на території Сполучених Штатів, запустили технологію 5G в різних містах країни. А четвертий планує зробити це до кінця року. Назви конкретних компаній в публікації не згадані, однак, трьома операторами, які запустили технологію 5G, є AT&T, Verizon і Sprint, а четвертим оператором, який також ось-ось приєднається до гонки, є T-Mobile.
Серед інших ключових моментів публікації:
• Функції LTE NB-IoT і / або LTE-M були запущені п'ятьма американськими і канадськими операторами. • Згідно з прогнозами, кількість LTE підключень (включаючи підключення категорії M2M) до кінця року досягне позначки в 473 мільйони. • Кількість 5G підключень до кінця 2020 року за прогнозами досягне 4 мільйонів, а до кінця 2023 року зросте до 186 мільйонів.
Опублікований звіт демонструє послідовне зростання кількості мереж LTE і LTE-Advanced. У березні за даними 5G Americas технологія LTE використовувалася в 637 мережах по всьому світу, при цьому 294 з них працювали в підстандарті LTE-Advanced.
Дата: Четвер, 27.06.2019, 22:42 | Повідомлення # 159
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
Угорщинапредставила план запуску5G
Угорщина оприлюднила план запуску і розвитку 5G на найближчі роки.
Впровадження мережі п'ятого покоління в країні буде проходити за участю Huawei, пише Content-Reviw.
Зокрема, на перших етапах реалізації 5G передбачено постачання технологіями нового покоління основних індустріальних регіонів, а вже до 2025 року - найбільших міст.
У зв'язку з цим, регулятор NHMM готується до проведення аукціону частот 5G. На продаж виставлені частоти 400 і 700 МГц, ліцензія на які діє 15 років з правом продовження на додаткові 5 років.
Крім того, стало відомо, що Угорщина буде використовувати обладнання Huawei, так як вважає, що злий умисел, в якому звинувачує китайську компанію США, не доведений. Саме ж угорський уряд для себе ризиків у співпраці з ТехноГігантом не бачить, тому буде використовувати його техніку нарівні з іншими виробниками.
Нагадаємо, за даними 5G Americas, на сьогоднішній день в світі функціонує вже 15 мобільних мереж, в яких на комерційній основі була впроваджена технологія п'ятого покоління.
Дата: Вівторок, 02.07.2019, 09:40 | Повідомлення # 160
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
Opensignal: Середня швидкість передачі даних
в перших мережах5Gдорівнює112 Мбіт/сек, пікова -988 Мбіт/сек
Деякі з операторів, які вирішили першими запустити стільникові мережі нового покоління, озвучили пікові показники швидкостей в мережах 5G, інші обмежуються неясними обіцянками «блискавично швидкої» передачі даних, здатної виправдати очікування клієнтів.
Сьогодні служба оцінки покриття мереж Opensignal може оцінити продуктивність недавно запущених мереж 5G в першій країні з «всеосяжним 5G покриттям» - Південної Кореї - і отримані цифри цікаві для оцінки як її сильних, так і слабких сторін.
Експерти Opensignal встановили, що користувачі послуг 5G в Південній Кореї в умовах реального світу мають можливість підключатися до мережі на середній швидкості 111.8 Мбіт/сек в низхідному каналі - при середній швидкості 75.8 Мбіт/сек на флагманських моделях 4G сумісних телефонів, що підтримують швидкісні технології останньої модифікації LTE. «Користувачі інших смартфонів» можуть отримувати доступ до мережі на швидкості 47.7 Мбіт/сек в низхідному каналі, йдеться в дослідженні - із зазначенням того, що всі дані були зібрані виключно в тих містах Південної Кореї, де технологія 5G вже запущена.
Це, зрозуміло, не означає, що швидкість в мережах 5G всюди дорівнює 111,8 Мбіт/сек, а лише те, що технологія 5G, запущена поки що в деякому роді «плямами» забезпечує таку середню швидкість по всіх стільникових вишках. Користувачі 5G сумісних телефонів отримують більш високу швидкість від 5G сот (перебуваючи поблизу них), а при видаленні від них швидкість падає до рівня 4G.
Втім, є причини і для того, щоб поставити під сумнів достовірності отриманих даних, зокрема - той факт, що вони були зібрані починаючи з непростих перших квітневих днів роботи 5G в Південній Кореї до 12 червня, і сьогодні служби 5G в Південній Кореї вже забезпечують користувачам показники швидкості, які на 50% вище показників швидкості останніх версій 4G і більш ніж в 2.3 рази вище швидкості стандартних модифікацій 4G. Більш того, в Opensignal відзначили пікові показники швидкості на рівні 988 Мбіт/сек, а отже - продуктивність мереж 5G продовжує розвиватися в міру збільшення їх доступності.
І це - в одній тільки Південній Кореї. Як відзначають автори дослідження, на території США експерти Opensignal зафіксували в умовах реального світу пікові швидкості 5G на рівні 1.2 Гбіт/сек, що в більш ніж 10 раз вище, ніж в середньому в Південній Кореї. Стверджується, що в мережі AT&T були відзначені піки на рівні 2 Гбіт/сек, втім, мережа 5G даної компанії залишається «дуже обмеженою» за своїм розміром і недоступною середньому користувачеві.
На жаль, не всі новини звучать настільки обнадійливо. Середня швидкість передачі даних в висхідному каналі, зафіксована експертами Opensignal в Південній Кореї, складає всього 13.9 Мбіт/сек, що нижче ніж 16 Мбіт/сек на флагманських моделях 4G сумісних смартфонів, і трохи вище 12.6 Мбіт/сек на «інших смартфонах». Аналогічно - з показниками часу затримки: 35.9 мілісекунд (мс) для 5G, 37.4 мс - на флагманських моделях 4G смартфонів, і 38.3 мс на інших смартфонах. Ці цифри в статистичному плані дуже близькі для того, щоб говорити про якісь суттєві відмінності між продуктивністю 4G і 5G.
У Opensignal в цілому не здивовані схожістю показників швидкості в висхідному каналі і затримки, оскільки «на початковому етапі впровадження технології 5G не було намірів будь-що-будь поліпшити ці показники», проте варто зазначити, що творці технології 5G широко рекламували, що радикально знизять час затримки - до приблизно 1 мс при оптимальних умовах - а швидкість відправки даних обіцяли збільшити в рази в порівнянні з поточними показниками. Покращення даних характеристик можна буде очікувати після переходу операторів від початкових «неавтономних» версій стандарту 5G, що спираються на існуючу інфраструктуру 4G, до чистих - «автономних» технологій 5G, які лише починають впроваджуватися.
Очікується, що чітке і стабільне поліпшення продуктивності і покриття ми побачимо в найближчі 18 місяців. Багато операторів по всьому світу пообіцяли забезпечити запуск великих, а в окремих випадках і загальнонаціональних мереж 5G протягом 2020 року, при цьому перші запуски в великих містах пройдуть вже в 2019 році.
Дата: Вівторок, 02.07.2019, 21:50 | Повідомлення # 161
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
Кабміндав добро на конвергенцію
фіксованоготамобільноготелефонного зв'язку
Оператори фіксованого телефонного зв'язку отримали дозвіл на використання стільникових мереж.
Таке рішення було прописано в постанові Кабміну від 26 червня, передає Ліга.Tech.
Таким чином клієнти проводового телефонного підключення зможуть користуватися перевагами мобільних мереж.
Відзначається, що ідея такої конвергенції належала Національній комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації. Регулятор надав Укртелекому можливість протестувати роботу фіксованого зв'язку на базі стільникового в пілотних зонах невеликих містечок.
Дата: Субота, 06.07.2019, 21:17 | Повідомлення # 162
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
ЛатвіяіБілорусьспільно звільнять частоти під5G
Білорусь і Латвія уклали угоду про вивільнення смуги радіочастот694-790 МГц.
Документ підписали міністр зв'язку та інформатизації Білорусі Костянтин Шульган і міністр повідомлення Латвії Талис Лінкайтс, пише БЕЛТА.
Повідомляється, що завдяки цьому країни отримають більше можливостей для запуску 5G - вивільнені частоти будуть використані для розвитку мереж стільникового рухомого електрозв'язку.
Більш точне застосування частот в діапазоні 694-790 МГц буде розписано в проекті угоди до 1 січня 2020 року.
Нагадаємо, раніше перший віце-прем'єр Олександр Турчин заявив, що Білорусь перебуває на фінальному етапі впровадження 4G в країні. Відразу ж після завершення програми з надання доступу до зв'язку четвертого покоління, влада республіки візьметься за 5G.
Дата: П`ятниця, 12.07.2019, 19:57 | Повідомлення # 163
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
Новийлохотрон - безкоштовний4G-інтернет
В українському сегменті інтернет нова напасть - черговий лохотрон, націлений на видурювання грошей з гаманців недбайливих користувачів інтернету, які все ще вірять в шару, халяву і безкоштовний сир.
Це не горезвісні чудо-ефірні антени HQClear TV T2 і не диво-роутери для безкоштовного і безлімітного супутникового інтернет Tenda Global. Шахраї пішли далі - тепер пропонують за недорого безкоштовний, безлімітний сервіс мобільного зв'язку по Україні, і по всьому світу! Якийсь оператор безлімітного зв'язку Tele+ в рекламі на Facebook пропонує:
> дзвінки за кордон без роумінгу; > безлімітний і безкоштовний 4G інтернет; > перехід на Tele+ без заміни номера; > обмежена кількість пакетів.
Крім цього на сайті пропонують і інші блага:
> безліміт на всіх операторів по території України; > якісне покриття навіть в самих віддалених місцях України; > відсутність абонентської плати; > безліміт в роумінгу; > підміна номера; > конфіденційність номера;
На сайті навіть присутній три тарифних плани:
- пакет «Безлім» за 399 грн;
- пакет «Безлім + Інтернет» за 499 грн;
- пакет «Безлім Максимум» за 599 грн;
Почнемо з самого цікавого.
1. Сторінка в Facebook створена 1 липня 2019 року. Кількість передплатників - 100. Власне як і сам сайт - teleplus.online - існує з липня.
2. Чудо-оператор з необмеженими можливостями вказав в якості адреси - Київ, вул. Стеценко буд.13, оф 14.
З радістю віримо, що офіс може бути в Києві в старенькій «хрущовці» в трьох кілометрах від метро «Нивки».
3. Реєстраційні дані - липові.
Зазначені на сайті дані про ТОВ «Tele+» ОРГН 025647895512 ІПН 30654789479 - липові, Google про них не знає нічого! При цьому вони дуже схожі на набір цифр з російського аналога.
4. Сайт - копія російського xshopgood.com з реєстраційними даними з Пермі.
Текст скопійований з іншого російського сайту www.verseltele.com оператора Versel Telecom, який пропонує клієнтам конфіденційний стільниковий зв'язок від $ 300 до $ 750. У даного оператора загальний номер телефону +7 (958) 756-99-92 з оператором ProtonGSM, де вже все по-дорослому: тарифи, абонентська плата, пакетизація.
5. Дані на сайті - криворукий фотошоп карток оператора Tele 2.
Вся графіка на сайті, присвячена SIM-карті та інструкції користувача - просто відфотошоплені не кращим чином фотографії російського мобільного оператора Tele 2.
6. Відсутня будь-яка документація, контакти для зворотного зв'язку.
Оператори віртуальних мереж, що працюють в Україні, такі як TravelSim або TezTravel не приховують ніяких даних про себе, про свою діяльність і, найголовніше, з ними можна зв'язатися.
Наша спроба зв'язатися і замовити sim-карту не увінчалася успіхом. На залишений номер телефону ніхто так і не передзвонив. Зате журналіст видання InternetUA Володимир Кондрашов поспілкувався з оператором «колл-центру».
Номер телефону, з якого дзвонили з «інтернет-магазину» засвічений в мережі і числиться за колекторами, постачальниками фінансових послуг та іншими представниками «легкої» наживи.
7. Покриття 4G - вся територія України.
На превеликий жаль, в Україні немає килимового покриття мережами 3G і 4G, як розповідають продавці. Промірні ситуацію від Київстар, Vodafone і lifecell показують карти покриття, опубліковані в «Економічній правда».
8. Можливо це DID (Direct Inward Dialing)?
У закритій групі «Телеком-гурток» в Facebook припустили, що та технологія, яку пропонують на сайті - дуже схожа на Direct Inward Dialing. Але надання такого «сервісу» в Україні неможливо без згоди українських операторів. І сайт дуже схожий на шахрайський.
DID (скорочено від Direct Inward Dialing - це послуга, що надається телефонними компаніями для використання на клієнтських АТС-системах, коли телефонна компанія виділяє набір номерів, приєднаних до клієнтської АТС. Коли дзвінки потрапляють на АТС, та отримує набраний номер і маршрутизує дзвінок на відповідного абонента .
DID-номера мають корисне застосування для VoIP комунікацій. Для того щоб абоненти, підключені до традиційної ТМЗК, могли дзвонити абонентам, підключеним до VoIP мереж, DID-номера з ТМЗК купуються адміністраторами VoIP мережі і призначаються шлюзу (АТС) в VoIP мережі. АТС буде маршрутизировать дзвінки, які надходять з ТМЗК по IP мережі на відповідного VoIP користувача. Аналогічно, дзвінки орігініруемие з VoIP мережі, будуть відображатися в ТМЗК як орігініруемие від одного з призначених DID номерів.
9. Шара править світом.
Всі технологічні нововведення, які обіцяють на сайті за 20 $, в технологічному світі існують, правда і вартість послуг не три копійки. А продається за цілком міцну валюту з щомісячним або щорічним пролонгацією телефонних радощів.
Скоріш за все поява подібних сайтів - чергова спроба хайпа на жадібності і жадібності обивателя, продати йому задорого віртуальні можливості. Наприклад, sim-карту російського або казахського Tele 2. Благо цього добра на OLX з надлишком! Вигода очевидна, як і зняття претензій. Товар доставлено!
Дата: П`ятниця, 12.07.2019, 21:08 | Повідомлення # 164
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
Зеленськийрозпорядився
поліпшити якістьмобільного інтернету
Президент України Володимир Зеленський видав указ, покликаний поліпшити якість мобільного інтернету в країні.
Документ був підписаний напередодні, 8 липня, і розміщений на сайті офіційного інтернет-представництва.
Указ прописує ряд заходів, які сприятимуть забезпеченню максимального покриття України мережами 3G і 4G, надання широкосмугового доступу до інтернету і переваг цифровізації в цілому.
Зокрема, це стосується звільнення частот в діапазоні 790 - 862 МГц для впровадження мереж третього і четвертого покоління, а також зміни Плану використання радіочастотного ресурсу України.
Нагадаємо, днями НКРЗІ звернулася до Київстару і Інтертелекому з пропозицією провести обмін частотами з іншими операторами, щоб поширити зв'язок 4G на всій території України. На пропозицію вже відгукнувся Київстар.
Встановлений законом період справляння абонплати - один календарний місяць. Однак в минулому році оператори зв'язку стали практикувати перехід на 4-тижневу тарифікацію, отримуючи таким чином плату за зайвий 13-й місяць в році.
У зв'язку з цим Антимонопольний комітет відкрив справу проти Kyivstar, Vodafone і lifecell, вимагаючи повернення на старі стандарти справляння абонплати. В іншому випадку регулятор пригрозив самостійно переглянути тарифи і оштрафувати всю трійку.
Однак, вся трійка відреагувала негативно. Зокрема, Київстар запевнив, що не буде нічого міняти, посилаючись на законодавство, окремі пункти якого дозволяють операторам самостійно розпоряджатися тарифами.