Дата: П`ятниця, 17.03.2017, 22:00 | Повідомлення # 1066
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
SESготує до запуску
два супутника зв'язку
SES-15, новий супутник оператора з Люксембургу SES, прибув в Куру, Французька Гвіана, для підготовки до запуску компанією Arianespace, наміченому на наступний місяць. Супутник SES-15буде запущений в орбітальну позицію129 ° західної довготи.
Тим часом, ще один супутник компанії, SES-10, знаходиться в ангарі компанії SpaceX, де він готується до майбутнього запуску на борту багаторазової ракети з мису Канаверал, штат Флорида. Супутник SES-10 чекає своєї черги, поки компанія SpaceX запускає супутник EchoStar-23, відправка якого на орбіту довго відкладалася.
Як тільки EchoStar-23 буде успішно відправлений на орбіту, компанія SpaceX зможе впритул приступити до підготовки супутника SES-10 до запуску на борту відновленої після відбувшогося польоту ракети багаторазового використання. Це стане першим випадком запуску дорогого супутника зв'язку на борту ракети Falcon 9, яка вже побувала в космосі . Велика частина спостерігачів очікують запуску супутника SES-10 в кінці березня - початку квітня. Супутник SES-10замінить на орбіті апарати AMC-3 і AMC-4, а також забезпечить розширене покриття Латинської Америки з орбітальної позиції 67 ° східної довготи.
Ці два супутники стануть першими в списку нових супутників, які компанія планує відправити на орбіту в поточному році. Влітку в космос буде запущений супутник SES-11, який відправитьсяв орбітальну позицію 105 ° західної довготи, з якої він буде обслуговувати Північну Америку, а також країни Карибського басейну, Гаваї і Мексику, замінивши ємності супутникаAMC-18 в С-діапазоні.
Супутник SES-14 в даний час створюється на заводі компанії Airbus - він відправиться ближче до кінця рокув орбітальну позицію 47.5 ° західної довготи, де він замінить супутникNSS-806 і буде обслуговувати Північну Америку, а також пропонувати ємності над Північною Атлантикою.
Компанія Airbus також споруджує супутник SES-12, який планується запустити в космос до кінця поточного року. Супутник SES-12 буде обслуговувати країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону, включаючи швидко ринки, що розвиваються - такі, зокрема, як Індія та Індонезія. Супутник замінить апаратNSS-6, розташувавшисьв орбітальній позиції 95 ° східної довготи, поруч із супутникомSES-8.
Компанія SES також бере участь в GovSat-1 - спільному підприємстві з урядом Люксембургу, яке повинно забезпечити надання послуг безпечної, надійної і доступної супутникового зв'язку урядовим, військовим і відомчим структурам. Супутник GovSat-1буде багатоцільовим апаратом, що використовують частоти X-діапазону і військової частини Ka-діапазону в потужних перенаправляє променях, що підтримують різні операції.
Дата: Четвер, 30.03.2017, 21:47 | Повідомлення # 1067
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Супутник зв'язку Amos-2 відправлять на орбіту поховання
Телекомунікаційний супутник Amos-2, що належить ізраїльській компанії Spacecom, припиняє надання супутникових послуг.
Після 13 років успішної роботи на благо клієнтів Spacecom космічний апарат Amos-2 виводиться з експлуатації. 1 квітня супутник знімається з геостаціонарної орбіти і згодом буде переведений на орбіту поховання.
Нагадаємо, Amos-2 був виведений на орбіту 28 грудня 2003 року з космодрому Байконур. Протягом багатьох років він обслуговував клієнтів трьох регіонів: Близького Сходу (включаючи Ізраїль), Європи та східного узбережжя США. Вага апарату складає 1400 кг За проектної документації термін його активного існування становив 12 років, насправді апарат пропрацював трохи довше.
Спочатку Amos-2 в орбітальній позиції повинен був замінити апарат Amos-6. Однак у вересні минулого року під час тестових передпускових робіт відбулася аварія, що призвела за собою вибух ракети-носія Falcon-9 і, як наслідок, знищення безпосередньо супутника.
Пізніше ізраїльська компанія знайшла заміну втраченого Amos-6. Для цього в орбітальну позицію був переведений супутник AsiaSat-8, який був перейменований в Amos-7.
28 березня Spacecom у партнерстві з оператором «Укркосмос» презентували новий супутник на українському ринку.
Українські телеканали вже почали процес міграції з супутника Amos-2 на інші космічні апарати. джерело
Дата: П`ятниця, 31.03.2017, 11:16 | Повідомлення # 1068
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
AMOS-7і«Укркосмос»роблять
пропозицію ринку
Супутник надає послуги зв'язку в Ku-діапазоні для користувачів в країнах Європи, Близького Сходу і Африки.
Згідно з інформацією, озвученою сьогодні компанією Spacecom, телекомунікаційний супутник Amos-7 розпочав надання широкого спектру послуг передачі телевізійних програм і даних в належій оператору популярній орбітальній позиції 4 ° західної довготи. Дана орбітальна точка затребувана українськими телеканалами та супутниковими операторами, оскільки супутники компанії Spacecom забезпечують максимальне покриття супутниковим сигналом всієї території України.
Космічний апарат Amos-7 в даній орбітальній позиції буде працювати разом із супутником Amos-3, прийшовши на зміну апарату Amos-2. Термін експлуатації останнього добігає кінця - після понад 13 років безперервної роботи на благо клієнтів оператора.
Використовуючи 24 транспондера Ku-діапазону і чотири перенацілюємих променя, супутник Amos-7 буде забезпечувати широке покриття регіонів Європи, Близького Сходу і частини Африки, пропонуючи послуги існуючим та новим клієнтам компанії Spacecom в країнах Центральної та Східної Європи, Африки та Близького Сходу.
«Супутник Amos-7 посилить присутність оператора в орбітальній позиції 4 ° західної довготи. Зробивши наші послуги більш надійними, супутник стане ключовим елементом для подальшого розвитку в різних регіонах і розширення наших можливостей надання послуг зв'язку - телерадіомовлення, широкосмугового доступу і передачі даних», - говорить віце-президент компанії Spacecom з питань продажів Якоб Керет.
Компанія Spacecom (Space-Communication Ltd.), оператор супутників Amos-7 і Amos-3, які працюють в парі в орбітальній позиції 4 ° західної довготи, і супутника Amos-4, що працює в позиції 65 ° східної довготи, надає послуги високоякісного телерадіомовлення і зв'язку в країнах Європи, Близького Сходу, Африки та Азії для DTH- і DBS-платформ, провайдерів послуг доступу в Інтернет (ISP), операторів телекомунікацій, мережевих інтеграторів і урядових організацій.
Після планованого на 2019 рік запуску і введення в експлуатацію супутника Amos-17 в орбітальній позиції 17 ° східної довготи, компанія Spacecom зможе ще більше розширити охоплення і зміцнити свої позиції в якості провідного мультирегіональних супутникового оператора.
Дата: Неділя, 02.04.2017, 13:16 | Повідомлення # 1069
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
СупутникSES-10запустили в космос на ракеті,
яка раніше вже використовувалася
Ракета-носій Falcon 9 вивела на орбіту телекомунікаційний апарат SES-10, що належить супутниковому оператору SES. Вперше в історії перший ступінь ракети була використаний повторно. Цього разу ракета також зробила успішну посадку на плавучу платформу в Тихому океані.
Заснована бізнесменом Ілона Маском американська приватна космічна компанія SpaceX в четвер, 30 березня, в черговий раз успішно запустила ракету-носій Falcon 9, яка вивела на орбіту супутник зв'язку SES-10. Революційним під час цього пуску стало те, що перший ступінь ракети вже використовувався раніше - в квітні 2016 року.
За приблизно 10 хвилин після запуску перший ступінь ракети вже вдруге повернувся на землю і приземлився на платформі Of course I still love you в Тихому океані неподалік від космодрому на мисі Канаверал у Флориді, звідки ракета стартувала.
Пізніше в компанії повідомили про успішне виведення супутника SES-10 на орбіту. Він буде розміщений в точці 67 градусів західної довготи - відповідно до угоди, укладеної з країнами Андського співтовариства (Болівія, Колумбія, Еквадор і Перу), де буде використовуватися для організації роботи супутникової мережі Simón Bolivar 2. Апарат оснащений 55 транспондерами Ku-діапазону в еквіваленті 36 МГц. Його основна місія - заміна супутників AMC-3 і AMC-4, які також розміщені в даній орбітальній позиції. SES-10 призначений для надання послуг зв'язку виключно на території Латинської Америки.
За допомогою повторного використання перших ступенів ракет компанія SpaceX має намір істотно знизити витрати. Хоча сама ракета Falcon 9, а точніше її перший ступінь, розроблялася для багаторазового використання, до сих пір - на протязі 15 років компанія жодного разу не запускала використанмй перший ступінь ракети вдруге.
Нагадаємо, 1 вересня 2016 року під час перевірки систем ракети Falcon 9, яка повинна була вивести на орбіту ізраїльський супутник зв'язку Amos-6, стався вибух. В результаті вибуху і пожежі були знищені як сама ракета, так і супутник вартістю 200 мільйонів доларів США. Відновити пуски компанія змогла лише в січні 2017 року.
РІО-ДЕ-ЖАНЕЙРО. План подальших робіт по українському супутнику "Либідь", який був побудований в обумовлені терміни і знаходиться зараз на відповідальному зберіганні на підприємстві-виробнику, поки не визначений, заявив в інтерв'ю РІА Новини на авіакосмічному салоні LAAD-2017 генеральний директор компанії "Інформаційні супутникові системи" (ІСС) Микола Тестоєдов.
Замовником космічного апарату є Україна, але юридично по цьому супутнику ІСС працює з канадською компанією MDA.
"Супутник" Либідь "продовжує перебувати в режимі зберігання. Планові технічні регламенти проводяться відповідно до експлуатаційної документації. Ми знаходимося в тісному контакті з нашим замовником - канадською компанією MDA - і регулярно інформуємо її про стан супутника. План подальших робіт по супутнику до теперішнього часу не визначений, новими достовірними даними, на жаль, не маю", - заявив Тестоєдов.
Дата: П`ятниця, 07.04.2017, 19:34 | Повідомлення # 1071
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
Українапланує запуск супутника зв'язку«Либідь»
в четвертому кварталі 2017 року
Виконуючий обов'язки голови Державного космічного агентства України (ДКАУ) Юрій Радченко повідомив про плани України запустити телекомунікаційний супутник в четвертому кварталі поточного року.
Україна планує запустити в космос телекомунікаційний супутник «Либідь» в четвертому кварталі 2017 року, - заявив в.о. голови Державного космічного агентства України Юрій Радченко, виступаючи на Космічному Симпозіумі.
«На поточний рік перед Національним космічним агентством України стоїть завдання провести запуск телекомунікаційного супутника, який планується здійснити в четвертому кварталі цього року», - заявив Радченко в Колорадо-Спрінгс.
В ДКАУ про виведення супутника «Либідь» на орбіту в 2017 році вперше заявили ще в листопаді 2016 року. Тепер же стало відомо, що пускові роботи будуть проведені в четвертому кварталі.
Втім, за словами генерального директора компанії «Інформаційні супутникові системи» (ІДС) Миколи Тестоедова, озвученим в інтерв'ю РІА Новини, план подальших робіт з української супутнику зв'язку в даний час не визначено.
«Космічний апарат «Либідь» як і раніше знаходиться на відповідальному зберіганні на складах ІСС в Красноярську. Технічні регламенти проводяться відповідно до планової експлуатаційної документації. Ми знаходимося в тісному контакті із замовником супутника - канадською компанією MacDonald, Dettwiler and Associates Ltd (MDA) - і регулярно інформуємо її про стан апарату. План подальших робіт з даного апарату до теперішнього часу не визначено, новими достовірними даними, на жаль, я не маю», - каже Тестоєдов.
Разом з тим Радченко зазначив, що в 2018 році агентство планує запустити на орбіту ще два супутники.
«Згідно з програмою, затвердженою на наступний рік, ми плануємо запустити два супутники, які в даний час знаходяться на стадії конструкції, - анонсував він. - Один супутник буде призначений для виконання віддаленого зондування Землі, а другий буде виконувати наукові завдання».
Крім цього, за словами Радченка, в 2018 році Київ планує почати реалізацію нової космічної програми, яка передбачає створення угруповання супутників для віддаленого зондування Землі. Він підкреслив, що при роботі над програмою агентство планує використовувати українські технології.
«Крім того, наша космічна програма, намічена на 2018-2022 роки, передбачає створення сімейства ракет-носіїв», - додав він.
Радченко також зазначив, що Україна активно співпрацює з Європейським космічним агентством, плануючи стати його членом в недалекому майбутньому.
Дата: Понеділок, 17.04.2017, 12:40 | Повідомлення # 1072
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
Азербайджанготується до запуску на орбіту
третьогосупутника
Запуск третього за рахунком і другого телекомунікаційного супутника Азербайджану "Азерспейс-2" заплановано на початок 2018 року.
Про це повідомила в інтерв'ю телеканалу CBC директор департаменту з корпоративних комунікацій ВАТ "Азеркосмос" Айсель Солтанова. За її словами, зараз ведуться роботи з модернізації інфраструктури для управління цим супутником в Баку і Нахічевані.
"Ми плануємо запустити другий телекомунікаційний супутник" Азерспейс-2 "на орбіту в першому кварталі 2018 року. Робота по збірці супутника і ракети-носія для нього ведеться відповідно до графіка. Це дозволить" Азеркосмосу "розширити географію і спектр діяльності. Також це дозволить нам надавати більш надійні послуги нашим клієнтам ", - зазначила А.Солтанова.
"Азерспейс-2", як і "Азерспейс-1", буде надавати телекомунікаційні послуги в сфері радіо, телебачення та комунікаційних технологій. Новий супутник буде охоплювати Європу, Південно-Західну і Центральну Азію, Близький Схід. Посередництвом другого азербайджанського супутника "Азерскай" "Азеркосмос" здійснює спостереження за поверхнею Землі на комерційній основі.
"За допомогою цього супутника ми отримуємо знімки землі з космосу. Ці знімки застосовуються в широкому спектрі областей - туризмі, обороні і безпеці, екологічному моніторингу, містобудуванні. Так як ця сфера є новою для нас, ми проводимо заходи з інформування структур про те , як вони можуть використовувати можливості цього супутника і нові технології у своїй роботі ", - сказала А.Солтанова.
Перший азербайджанський телекомунікаційний супутник "Азерспейс-1" був запущено 8 лютого 2013 року. "Азеркосмос", що є оператором "Азерспейс-1", надає послуги трансляції теле- і радіоканалів, супутникове мовлення для приватних і корпоративних клієнтів, державних установ, передачі фото, відео, звукових даних, мобільного зв'язку.
Після початку комерційної діяльності "Азеркосмос" отримав більше 60 мільйонів доларів прибутку від експлуатації супутників. За цей період податкові відрахування ВАТ до держбюджету перевищили 10 мільйонів доларів.
Дата: Середа, 19.04.2017, 23:43 | Повідомлення # 1073
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
Незабаромсупутники
будуть ремонтувати на орбіті
В компанії Space Systems / Loral (SSL)заявилипро укладення угоди з Агентством перспективних досліджень оборонної промисловості США (DARPA), мета якого полягає в розробці розширених технологічних рішень для обслуговування і дрібного ремонту космічних апаратів, що знаходяться на геостаціонарній орбіті.
У загальних рисах про співпрацю між компаніями повідомлялося ще в лютому, однак зараз озвучені подробиці.
Суть проекту полягає в будівництві і запуску на орбіту супутника, який міг би обслуговувати інші супутники, що знаходяться на орбіті. Американська компанія SSL отримує фінансову підтримку від канадської MDA Communications, яка розробила Canadarm - роботизовану «руку» на дистанційному управлінні, яка використовувалася в ряді польотів за програмою «Шаттл», а також її більш сучасний варіант - Canadarm-2 - використовується на Міжнародній космічній станції.
«В SSL сподіваються надати допомогу супутниковим операторам і урядовим агентствам у вирішенні проблеми, пов'язаної зі зростанням попиту на технологічні рішення нового покоління за доступними цінами, - говорить генеральний директор SSL / MDA Holdings Говард Ланс. - В даний час SSL співпрацює з NASA і DARPA в сфері розробки програм, пов'язаних зі спільною розробкою рішення для орбітального сервісного обслуговування супутників, які встановлять нові рамки для космічної архітектури майбутнього, а також забезпечать комерційним і урядовим операторам гнучкість для управління супутниковими угрупованнями».
Нагадаємо, створення і виведення на орбіту роботизованих апаратів для проведення сервісних і ремонтних робіт також стоїть на порядку денному у супутникових операторів SES і Intelsat.
Монголія в середу здійснила запуск свого першого супутника в космос, передає агентствоРейтер.
"Проект, початок якому було покладено більше десяти років тому, в кінці кінців, вдалося реалізувати. Це історичний крок вперед, ми горді тим, що Монголія відправила свій перший супутник в космос", - заявив голова Великого державного хуралу Монголії Міеегомбин Енхболд.
Як повідомляється на сайті парламенту Монголії, супутник носить назву Mongol Sat-1 і дозволить країні розширити можливості з телемовлення, телекомунікацій та широкого мовлення, відзначає агентство.
Супутник був запущений у співпраці з оператором Asia Broadcast Satellite (ABS). Деталі, що стосуються вартості супутника, не повідомлялися, відзначає агентство.
Дата: Неділя, 23.04.2017, 17:20 | Повідомлення # 1075
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
Запуск нових супутників зв'язку
може призвести до орбітальних катастроф
Британський вчений попереджає про підвищену небезпеку, що виходить від нових супутникових угруповань
Запуск супутників для роздачі широкосмугового інтернету може привести до потужного зростання обсягів космічного сміття, - заявив британський учений.
Старший викладач на кафедрі аерокосмічного інжинірингу при Університеті Саутгемптона доктор Х'ю Льюїс заявив, що збільшення обсягів космічного трафіку може призвести до 50% зростання кількості зіткнень між супутниками.
Такі аварії, по всій видимості, приведуть до збільшення обсягів космічного сміття, що літає на орбіті, - заявив він в інтерв'ю виданню The Guardian.
Зіткнення між супутниками, в свою чергу, можуть призвести до збільшення обсягів сміття, що стане причиною збільшення ризику для супутників , які знаходяться на орбіті . Серед технологічних компаній, які планують запуск даних супутників, - Google, Facebook і SpaceX.
Видання наводить пряму цитату доктора Льюїса: «Угруповання, запуск яких планується проводити з наступного року, включають в себе безпрецедентну кількість супутників, при цьому угрупування, запущене в космос без ретельних розрахунків, може зробити істотний вплив на стан космічної середовища, оскільки загрожує збільшенням числа можливих зіткнень».
Європейське космічне агентство, яке фінансувало дане дослідження, проводить в Німеччині конференцію, присвячену проблемам, пов'язаним з космічним сміттям. В агентстві пропонують встановити нові правила, які б передбачали зниження висоти робочих орбіт нових супутників, а також спалювання супутників в щільних шарах атмосфери після закінчення їх місій.
Відповідно до цих правил, власникам супутників доведеться виробляти космічні апарати, надійність яких дозволить їм здійснювати після п'яти років експлуатації маневри, необхідні для утилізації, - заявив в інтерв'ю кореспонденту газети доктор Хольгер Крег з агентства. - В даний час, лише приблизно 60% космічних апаратів, що запускаються на гроші платників податків, здатні успішно здійснювати дані маневри. Що вже говорити про комерційні програми і більш дешеві супутники? Ось це і викликає наші побоювання.
Дата: Неділя, 23.04.2017, 17:22 | Повідомлення # 1076
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
Монголіяотримала ко-брендований
супутниковий модульMongolSat 1
Монголії виділили транспондерні ємності на супутнику ABS-2A і назвали їх - супутником MongolSat 1.
На церемонії, яка пройшла 19 квітня , в якій брали участь прем'єр-міністр Монголії Ерденебат Джаргалтулга і голова парламенту країни Енхболд Міегомбо, компанія Asia Broadcast Satellite (ABS) озвучила наміри використовувати паралельний бренд Mongolsat 1 для 12 транспондерів по 27 МГц на супутнику ABS-2A (75 гр.в.д.). На честь цієї події генеральний директор ABS Том Чой вручив монгольським лідерам меморіальну дошку.
MongolSat 1 стане першим супутниковим модулем, ко-брендованим спеціально для Монголії. Компанія ABS буде використовувати його ємності ексклюзивно для потреб, пов'язаних із запуском в країні служб безкоштовного цифрового телебачення на національному рівні, а також послуг зв'язку та широкосмугового доступу. Нові послуги будуть доступні на всій території Монголії.
Виготовлений компанією Boeing супутник ABS-2A був введений в експлуатацію 21 січня. Він має на борту 48 транспондерів Ku-діапазону. Це третій і останній супутник, запущений в рамках останнього інвестиційного проекту ABS, для якого в 2014 році був запущений супутник ABS-2, а в 2015 - ABS-3A. За даними компанії, супутник ABS-2A розміщений в орбітальній позиції 75 східної довготи і оптимізований для передачі відео для потреб швидко зростаючого ринку кабельного телебачення і DTH.
Дата: Понеділок, 24.04.2017, 19:04 | Повідомлення # 1077
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
Китайзапустив на орбітусупутник,
який працюєна іонних двигунах
12 квітня Китайзапустивекспериментальний супутник Shijian-13. Його вивела на геосинхронну орбіту ракета Чанчжен 3B, запущена з космодрому Січан.
Супутник масою в 4,6 тонни розміщений в орбітальній позиції 110,5 ° східної довготи, з якої він буде надавати послуги доступу до супутникового широкосмугового інтернету в Ka-діапазоні, а також мультимедійні послуги на території континентального Китаю і прилеглих країн, використовуючи ємність пропускною спроможністю більше 20 Гбіт/сек.
Супутник Shijian-13 передбачається також використовувати для проведення експериментів у сфері лазерної зв'язку між космічними об'єктами і наземною станцією, що має відкрити дорогу до значного розширення можливостей супутникового зв'язку.
Проектний термін експлуатації супутника, в якому вперше використані працюючі на іонах ксенону двигуни LIPS-200 китайського виробництва, становить 15 років.
Використання іонних двигунів замість звичайних, які працюють на важкому хімічному паливі, дозволяє розміщувати на супутнику більше корисних робочих модулів, а також скорочувати витрати на запуск.
Двигуни були розроблені Інститутом фізики в Ланьчжоу (LIP) і вперше випробувані на супутнику Shijian-9A, який був запущений в космос в жовтні 2012 року.
Після проходження орбітальних тестів супутник Shijian-13 буде перейменований в Zhongxing-16 (Chinasat-16).
Супутник, побудований на базі платформи DFH-3B, був сконструйований Китайською академією космічних технологій (CAST) і призначений для потреб дистанційного навчання, медицини, забезпечення доступу в Інтернет, морського та авіаційного зв'язку, а також зв'язку під час надзвичайних ситуацій.
Дата: Понеділок, 24.04.2017, 19:48 | Повідомлення # 1078
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
HorizonSatорендував транспондерні ємності
на супутнику«Ямал 402»
ВАТ «Газпром космічні системи» (ГПКС) надасть компанії HorizonSat можливість використовувати ємності супутника «Ямал 402» для мовлення на Африку
Компанії «Газпром космічні системи» і HorizonSat підписали на минулій в Дубаї виставці CABSAT 2017 контракт, згідно з яким перша надасть другій в оренду ємності супутника «Ямал 402» (54,9 ° східної довготи).
Компанія HorizonSat буде використовувати орендовані ємності для надання послуг доступу в Інтернет користувачам в країнах центральної та східної Африки (таких, як Демократична республіка Конго, Кенія, Танзанія та інші).
Згідно з інформацією компанії «Газпром космічні системи», південний промінь супутника «Ямал 402» забезпечує хороше покриття даного регіону, а його міжпроменевий перетин з європейським променем дозволяє використовувати розташований в Мюнхені телепорт компанії HorizonSat, який підключений магістральним каналам високошвидкісного Інтернету.
Раніше ємності супутника «Ямал 402» вже використовувала телекомпанія Equinoxe Television Cameroun для трансляції матчів Чемпіонату з футболу на Кубок африканських націй 2017, який проходив у Габоні.
Крім того, в минулому році компанія «Газпром космічні системи» підписала контракт з Gilat Satellite Networks, що дає останній можливість використовувати супутник для надання послуг супутникового зв'язку на основі технології Gilat SkyEdge 2-c користувачам в країнах Африки, розташованих на південь від Сахари.
Дата: Четвер, 27.04.2017, 20:05 | Повідомлення # 1079
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
Spacecomзнову виставлена на продаж
після провалу переговорів зXinwei
Власники ізраїльської компанії-оператора супутникового зв'язку Spacecom знову шукають покупця після місяця безуспішних спроб відновити процес переговорів з китайською компанією, колись виявляла інтерес до оператора.
У серпні минулого року ізраїльські власники Spacecom з компанії Eurocom Group досягли угоди з Beijing Xinwei Technology Group, - китайським конгломератом, що висловили намір купити Spacecom через новостворену люксембурзьку компанію Luxembourg Space Telecommunication.
Укладення угоди було прив'язане до успішного запуску нового потужного супутника, що працює в Ka- і Ku-діапазонах, основним клієнтом якого повинна була стати компанія Facebook. Однак, після того як у вересні минулого року в результаті вибуху ракети Falcon 9 під час звичайних передстартових випробувань цей супутник - Amos-6 - був знищений, про контракт з Facebook довелося забути, та й інтерес компанії Xinwei до покупки оператора пропав.
«В даний час переговори з Xinwei більше не ведуться», - повідомив в інтерв'ю SpaceNewsстарший віце-президент Spacecom з питань продажів і маркетингу в Європі, Північній Африці і на Близькому Сході Якоб Керет.
За словами Керета, компанія Spacecom звикла до роботи в стані підготовки до продажу і це жодним чином не впливає на її діяльність.
«Акціонери компанії продовжують шукати покупця. Це триває вже протягом трьох останніх років. Це жодним чином не впливає на повсякденну діяльність компанії. Ми звикли до цієї невизначеності», - запевняє він.
Свідченням такого стану справ в компанії Spacecom називають пошук заміни для супутника Amos-6 і плани на цей рік, пов'язані з пошуком компанії-виробника нового апарату.
«Це буде зроблено протягом наступного кварталу або двох, з прицілом на те, щоб вивести супутник на орбіту до 2020 року», - заявив Керет.
У грудні компанія Spacecom взяла в оренду у оператора AsiaSat з Гонконгу супутник AsiaSat-8, який повинен стати тимчасовою заміною втраченого супутнику Amos-6. Після перейменування супутника AsiaSat-8 в Amos-7, компанія Spacecom перевела на нього колишніх користувачів послуг супутника Amos-2, термін експлуатації якого на орбіті підійшов до кінця. Компанія Spacecom уклала контракт на чотири роки оренди супутника з компанією AsiaSat з можливістю продовження ще на один рік, однак, за словами Керета, компанія не планує продовжувати контракт, що робить намічений на 2020 рік запуск нового супутника чітким критерієм для можливих покупців.
«Ми плануємо повернути супутник Amos-7 компанії AsiaSat в кінці 2020 року. Це дає нам, якщо рахувати від сьогоднішнього дня, три з половиною роки і цього часу цілком достатньо для вибору практично будь-якої компанії-виробника. Вартість платформи буде при цьому важливим фактором. За кожен рік оренди супутника ми платимо компанії AsiaSat 22 мільйони доларів і ми не маємо наміру продовжувати контракт на п'ятий рік ... Якщо який-небудь виробник дасть термін виробництва в 36 або 40 місяців, це буде взято до уваги».
Дата: Четвер, 04.05.2017, 06:51 | Повідомлення # 1080
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
SpaceXзакликає регулятора
«заморозити» проектOneWeb
Належача Ілону Маску ракетна компанія SpaceX, що має також плани, пов'язані з будівництвом ізапуском на орбітувласного «супер-угруповання» з більш ніж 4425 супутників V-діапазону, висловлює невдоволення планами розташованої на Джерсі компанії OneWeb і її потенційних фінансових партнерів з SoftBank of Japanна запуск власної угруповання з 648 супутників.
За інформацією видання Advanced Television, претензії SpaceX пов'язані з тим, що фінансова структура OneWeb/SoftBank далека від ясності. У SpaceX хотіли б отримати більшу ясність щодо того, хто є інвестором схеми OneWeb/SoftBank, стверджуючи, що в числі інвесторів можуть бути присутніми компанії з Саудівської Аравії.
У SpaceX вважають, що Федеральна комісія з електрозв'язку (FCC) повинна «відкласти розгляд» заявки OneWeb на отримання частотного ресурсу на орбіті до того моменту, коли фінансова структура компанії стане публічною.
У свою чергу, в OneWeb вказують на те, що правила FCC вимагають, щоб будь-яка зміна статусу власності робилося після - а не до - моменту завершення транзакції.
В даний час серед основних акціонерів OneWeb називаються телекомунікаційний гігант Qualcomm (через Qualcomm Global Trading of Singapore), що володіє 20,17% акцій, медіа-конгломерат SoftBank Group of Japan (19,98%), Airbus Group (13,34%), 1110 Ventures LLC (розташований в Неваді і Флориді), що володіє 11,84% акцій, і розташована на Британських Виргиньских островах Vieco Nominees (11,61% акцій).
Пара OneWeb/SoftBank також в даний час знаходиться в процесі злиття з Intelsat, який має одержати підтвердження у власників акцій Intelsat, які зобов'язані дати добро на рефінансування боргу Intelsat.