FORUM TV-SATСереда
08.05.2024, 06:52

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум TV-SAT » « Ресівери HD / 4К » ( DVB-S2 / 8PSK / MPEG-4 / HD / 4К ) » Amiko HD » Обговорення ПЗ (Discussion) Amiko HD (Всі запитання і відповіді по даних моделях ресиверів)
Обговорення ПЗ (Discussion) Amiko HD
RATVODДата: П`ятниця, 25.03.2011, 00:07 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28374
Статус: Оффлайн
Обговорення софтів, плагінів,

списків каналів і налаштувань, файлів ключів
,

проблем при встановленні ПЗ

Amiko HD

Всі запитання і відповіді по даних моделях ресиверів
ed13hellДата: Неділя, 08.05.2011, 15:59 | Повідомлення # 2
новачок

Країна:
повідомлень: 10
Статус: Оффлайн
Привіт шановні!
Хочу придбати Аміко Алієн, а перед тим (щоб після покупки максимально швидко налаштувати ресівер) хотілось би дізнатись яким чином і куди записувати файли ключів, як правильно сканувати супутники і таке інше.
Наперед вдячний!.
(раніше мав справу з ресіверами Глобо, Опенбокс, Тигр Т600)
mykolakДата: Неділя, 08.05.2011, 16:38 | Повідомлення # 3
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (ed13hell)
Хочу придбати Аміко Алієн, а перед тим

почитайте Огляд ресівера AMIKO SHD-8900 PVR Ready Alien, зроблений в журналі TELE-satellite

та тут: Програми і Інструкції Amiko SHD-7900-8000, STHD-8800, 8900

ed13hellДата: Неділя, 08.05.2011, 17:12 | Повідомлення # 4
новачок

Країна:
повідомлень: 10
Статус: Оффлайн
Quote (mykolak)
почитайте Огляд ресівера AMIKO SHD-8900 PVR Ready Alien, зроблений в журналі TELE-satellite

та тут: Програми і Інструкції Amiko SHD-7900-8000, STHD-8800, 8900


Дякую.
Статтю по першій ссилці япрочитав оду з перших, але
в ній не вказано, наприклад, як увімкнути емулятор та куди вписати (і які) файли ключів, також не зрозуміло як вручну вводить BISS ключі....

По другій ссилці також нічого не зрозуміло...
Можливо Ви асс в цій справі, а для мене що Спарк, що Енігма, нові ОС і тому потрібні більш конкретні інструкції...

Повідомлення відредагував ed13hell - Неділя, 08.05.2011, 17:15
RATVODДата: Неділя, 08.05.2011, 17:54 | Повідомлення # 5
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28374
Статус: Оффлайн
Ресівери Amiko HD є "побратимами" ресіверів OPTICUM HD Х402p, Х403p, X755, XTS755 combo тому можна почитате ще тут:

Інструкції і Програми OPTICUM HD Х402p, Х403p, X755


ed13hellДата: Неділя, 08.05.2011, 20:25 | Повідомлення # 6
новачок

Країна:
повідомлень: 10
Статус: Оффлайн
Ну ось, бачу трішки розшевелив тему....

Але Ви мабуть не зовсім мене зрозуміли. .. Річ у тім, що процес зміни ПЗ (Спарк/Енігма) я і так прекрасно розумію, це не проблема.
Повторюю питання (припустимо що ресивер вже працює, транспондери відскановані, канали відсортовані...), є необхідність підгрузити файл "софткам. кейс".......або вручну прописати BISS ключ на конкретний канал...
ОСЬ Я І ПИТАЮ ТІЛЬКИ ПРО ЦЕ
яким чином, яку папку, в яку папку реса записати, як активувати необхідні ключі, як вручну вписати необхідний BISS ключ на конкретний канал.

Надіюсь хоч тепер Ви мене зрозуміли.

mykolakДата: Неділя, 08.05.2011, 22:16 | Повідомлення # 7
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (ed13hell)
яким чином, яку папку, в яку папку реса записати, як активувати необхідні ключі

от якщо б Ви подивилися в папку plugin.rar(в повідомленні вище) і уважно подивилися на скріншот то вам стало б все ясно,що куди і як переміщати

Quote (ed13hell)
є необхідність підгрузити файл "софткам.
ну так загружайте на комп,розархівовуйте,закидайте в софткам в папку plugin--->var--->keys з заміною,а вже потім копіюте в ресівер програмою Dreambox Control Center
Quote (ed13hell)
як вручну вписати необхідний BISS ключ на конкретний канал.

вручну в ресівері ніяк,тільки шляхом редагування софткаму на компі
ed13hellДата: Понеділок, 09.05.2011, 06:52 | Повідомлення # 8
новачок

Країна:
повідомлень: 10
Статус: Оффлайн
Quote (mykolak)

вручну в ресівері ніяк,тільки шляхом редагування софткаму на компі

Це дуже погано, а як же в такому випадку бути тим, у кого є цей ресівер а нема компа, чи Ви скажете, що таких юзерів не існує?????
Дуже дивно, навіть в Ортоні 403, Тигрі Т600 і в інших подібних ресіверах, виробником закладена можливість ручного введення/коригування BISS (і не тільки БІСС) ключів.
Щось не складується....
mykolakДата: Понеділок, 09.05.2011, 10:00 | Повідомлення # 9
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (ed13hell)
а як же в такому випадку бути тим, у кого є цей ресівер а нема компа, чи Ви скажете, що таких юзерів не існує?????

ну тоді беріть

Quote (ed13hell)
Ортон 403, Тигр Т600
, і редагуйте бісс ключі скільки завгодно вручну,якщо це для вас критерій вибору ресівера
ed13hellДата: Понеділок, 09.05.2011, 14:12 | Повідомлення # 10
новачок

Країна:
повідомлень: 10
Статус: Оффлайн
Quote (mykolak)
ed13hell цитата:
а як же в такому випадку бути тим, у кого є цей ресівер а нема компа, чи Ви скажете, що таких юзерів не існує?????
ну тоді беріть
ed13hell цитата:
Ортон 403, Тигр Т600
, і редагуйте бісс ключі скільки завгодно вручну,якщо це для вас критерій вибору ресівера

Ну навіщо так категорично?
Звісно це не критерій для вибору, тим більше ключі потрібно вводити не так часто, але булоб набагато простіше з такою можливістю.
Слухайте, а може така можливісь все ж існує, а Вам просто про неї ще не відомо?....
Є в мене 3 ресівера (Опен Х800, Тигр Т600, Глобо), а в данному випадку я всього-навсього хочу придбати більш прогресивну але не дуже дорогу модель, а Аміко 8900 якраз дуже підходить, в ньому гарний потенціал і є перспектива розвитку на відміну від вищезгаданих.
Ну і бог з ним, придбаю буду "колупати"...

Дякую за відповіді!
Усіх із святом Перемоги!!!

Повідомлення відредагував ed13hell - Понеділок, 09.05.2011, 16:18
ed13hellДата: Понеділок, 09.05.2011, 14:12 | Повідомлення # 11
новачок

Країна:
повідомлень: 10
Статус: Оффлайн
Шановне панство, де можна скачати інструкцію для Amiko SHD-8900 Alien на російській мові?
ed13hellДата: Неділя, 22.05.2011, 10:45 | Повідомлення # 12
новачок

Країна:
повідомлень: 10
Статус: Оффлайн
Прошу Ваших підказок де копати в Алієні:
Можливо я не в курсі як правильно включать, але медіаплеєр Енігми (e2_Alien_RSP200_G1987) не бачить файлів зовнішнього харда (HDD Transcend 500 Gb NTFS). Також підключав замість харда флешку Кінгстон 1 Гб - аналогічно, таке враження, що нічого не підключено.
Медіаплеєр Спарка хард бачить і файлы відкриває.

І ще, чи є в Енигмі функція показа на дисплеї в черговому режимі замість "oFF" часу, як в інших ресиверах?
Дякую.

mykolakДата: Неділя, 22.05.2011, 16:20 | Повідомлення # 13
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (ed13hell)
Медіаплеєр Спарка хард бачить і файлы відкриває.

Ну так,сидіть поки на Спарку,поки Енігму для Аміко підправлять
ed13hellДата: Неділя, 22.05.2011, 17:15 | Повідомлення # 14
новачок

Країна:
повідомлень: 10
Статус: Оффлайн
Quote (mykolak)
Ну так,сидіть поки на Спарку,поки Енігму для Аміко підправлять

Та мабуть поки що прийдеться.
Але і по Спарку є деякі питання:
1. Розкажіть (можно на почту) як правильно запустити показ каналів в кодуваннях Бісс та Криптоворк?
2.Чи це нормально, що ресивер так довго включається з чергового режиму?
3. Це щось з телевізором чи ресівером - коли переключив в налаштуваннях, щоб швидко виходив з чергового режиму, почало відбуватись наступне:
якщо включити ресівер, а телек в цей час уже увімкнений, немає звуку по HDMI (на стерео виході звук є), приходиться вимикати-вмикати телек, тоді звук з'являється і працює нормально. (В Енігмі звук по HDMI включається нормально, з Tiger T600 також звук працював нормально).
Дякую.

На почту не можна! Дана інформація буде корисною для всіх корисиувачів!=========================================================

Повідомлення відредагував RATVOD - Неділя, 22.05.2011, 22:25
ed13hellДата: Вівторок, 24.05.2011, 09:20 | Повідомлення # 15
новачок

Країна:
повідомлень: 10
Статус: Оффлайн
Quote (mykolak)
Всі текстові файли, що містяться в папці key, у разі додавання емуляторів, а їх передбачається багато, редагуйте на комп'ютері за допомогою Notepad + +, часто простіше створити і відредагувати на компі і закинути готовий з заміною, ніж редагувати по FTP прямо в ресівері

Не підскажете, як правильно редагувати ключі в Notepad + +, там є якісь нюанси?

І ще, які файли "софткамкей" найкраще підходять до Алієна, де їх краще брати (ссилки)?
Які атрибути, до яких файлів потрібно застосовувати, щоб відкрились канали в кодуванні Бісс (Інтер, Інтер+, Перший і т.д.)?


Повідомлення відредагував ed13hell - Неділя, 29.05.2011, 00:53
Форум TV-SAT » « Ресівери HD / 4К » ( DVB-S2 / 8PSK / MPEG-4 / HD / 4К ) » Amiko HD » Обговорення ПЗ (Discussion) Amiko HD (Всі запитання і відповіді по даних моделях ресиверів)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024