FORUM TV-SATСереда
28.06.2017, 11:53

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Tелевізори LCD, LED, OLED, SED » Розвиток телевізорів нового покоління
Розвиток телевізорів нового покоління
RATVODДата: Неділя, 09.09.2012, 11:21 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20702
Статус: Оффлайн
Розвиток телевізорів

нового покоління
RATVODДата: Четвер, 26.01.2017, 10:56 | Повідомлення # 16
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20702
Статус: Оффлайн
Sony і LG згортають виробництво

3D-телевізорів
Компанії Sony і LG вирішили в цьому році вбити 3D-стандарт. Жоден з телевізорів їх виробництва,
включаючи OLED-телевізори хай-енд класу, не зможе показувати фільми та телепрограми в 3D.


Кілька років тому 3D-телевізор був ні багато, ні мало вершиною піраміди кіно-розваг! Однак уже в цьому році Sony і LG планують згорнути виробництво 3D-телевізорів.

Нещодавно обидві компанії підтвердили інформацію про те, що їх останні моделі телевізорів не будуть підтримувати відтворення 3D-фільмів і телепрограм.

Директор компанії LG з просування нових продуктів Тім Олесі каже: «У міру розвитку технологій, здатність відображати 3D-контент перестала бути ключовим фактором при виборі нового телевізора. Недавні дослідження показали, що використання даної функції також є невисокою, оскільки споживачі віддають перевагу іншим форми домашніх розваг».

У 2016 році компанії Philips і Samsung вирішили відмовитися від випуску 3D-телевізорів; від стандарту також відмовилися в інших компаніях - зокрема, в TCL, Sharp і Hisense.

У 2010 році, після виходу фільму «Аватар», на короткий час інтерес до 3D-телевізорів пережив підйом, однак вони все одно не знайшли належної популярності для домашніх розваг.

Аналітики вважають, що недостатній інтерес до технології був пов'язаний з тим, що для відчуття 3D-ефекту глядачам необхідно було одягати спеціальні поляризовані окуляри. Це руйнувало ту свободу, з якою асоціювався домашній перегляд телепрограм.

За даними групи NPD, обсяги продажів таких телевізорів неухильно знижувалися з 2012 року.

Також спостерігалося велике зниження продажів 3D-сумісних Blu-ray плеєрів.

Виконавчий директор NPD Бен Арнольд говорить: «Рішення компаній LG і Sony припинити випуск 3D-телевізорів справила величезний вплив на купівельні рішення споживачів. Вони просто послідували тому меседжу, який вони отримали від компаній. В даний час популярність активно набирають деякі інші функції, зокрема - HDR, 4K/UHD, а також «смарт» і збільшення діагоналі екрану. На жаль, для 3D більше не знаходиться місця на ринку».

Борис Скуратівський

- 25 січня, 2017.
RATVODДата: Неділя, 26.03.2017, 07:52 | Повідомлення # 17
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20702
Статус: Оффлайн
Через три роки UHD-телевізори

будуть присутні в
335 млн домогосподарств
Свіжі статистичні дані, наявні в розпорядженні компанії SES і засновані на результатах дослідження «Супутниковий монітор» (Satellite Monitor), показують, що європейського споживача все більше притягує концепція Ultra HD телебачення. Компанія SES в даний час вже транслює 34 UHD каналb, з яких 21 канал є повноцінним комерційним проектом. Деякі з цих каналів (такі як Fashion 4K) мають повноцінне і практично глобальне покриття, інші - зокрема, UHD-версія каналу Sky UK - є більш локальними проектами, прив'язаними до тієї чи іншої країни.

Старший аналітик відділу маркетингу і бізнесу в SES Ріккардо Топхем вказує на те, що в даний час в Європі налічується приблизно 17,3 мільйона UHD-екранів (станом на кінець 2016 року такі екрани були у 6,6% домогосподарств), при цьому роком раніше таких екранів було 12,1 мільйона.

Більш свіжі дані про постачання UHD-телевізорів, зібрані дослідницькою командою IHS Markit, вказують на те, що тільки лише на один ринок Західної Європи буде поставлено приблизно 11,8 мільйона UHD-телевізорів, і приблизно 32% з них будуть мати діагональ 50˝ і вище. На ринок Східної Європи, згідно з прогнозами IHS, буде поставлено ще 3,88 мільйона таких виробів. Навіть на ринки країн Близького Сходу і Африки, де UHD поки рідкість, за прогнозами буде поставлено 2,2 мільйона таких телевізорів.

Китай являє собою особливий ринок для UHD екранів, де значна, якщо не більша, частина поставок припадає на продукцію місцевих підприємств, за прогнозами зможе «проковтнути» 33,3 мільйона телевізорів. На частку Північної Америки доведеться 17,6 мільйона поставлених UHD телевізорів (понад 48% з яких будуть мати діагональ 50˝ і вище).

Розширені прогнози від агентства IHS на період до 2020 року ще більше вражають:

> Західна Європа - 18.8 мільйона.
> Східна Європа - 6.4 мільйона.
> Близький Схід і Африка - 5.2 мільйона.
> Китай - 44.48 мільйона.
> Північна Америка - 25.9 мільйона.
> Латинська Америка - 7.76 мільйона.
> Японія - 3.9 мільйона.

У IHS заявляють, що, згідно з їхніми прогнозами, в період з 2015 по 2020 рік кількість домогосподарств, що мають в своєму розпорядженні 4K телевізор, виросте з 28 мільйонів до 335 мільйонів.

Борис Скуратівський

- 24 березня, 2017
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Tелевізори LCD, LED, OLED, SED » Розвиток телевізорів нового покоління
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2017 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *