FORUM TV-SATЧетвер
14.12.2017, 05:38

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Tелевізори LCD, LED, OLED, SED » Розвиток телевізорів нового покоління
Розвиток телевізорів нового покоління
RATVODДата: Неділя, 09.09.2012, 11:21 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21290
Статус: Оффлайн
Розвиток телевізорів

нового покоління
RATVODДата: Четвер, 26.01.2017, 10:56 | Повідомлення # 16
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21290
Статус: Оффлайн
Sony і LG згортають виробництво

3D-телевізорів
Компанії Sony і LG вирішили в цьому році вбити 3D-стандарт. Жоден з телевізорів їх виробництва,
включаючи OLED-телевізори хай-енд класу, не зможе показувати фільми та телепрограми в 3D.


Кілька років тому 3D-телевізор був ні багато, ні мало вершиною піраміди кіно-розваг! Однак уже в цьому році Sony і LG планують згорнути виробництво 3D-телевізорів.

Нещодавно обидві компанії підтвердили інформацію про те, що їх останні моделі телевізорів не будуть підтримувати відтворення 3D-фільмів і телепрограм.

Директор компанії LG з просування нових продуктів Тім Олесі каже: «У міру розвитку технологій, здатність відображати 3D-контент перестала бути ключовим фактором при виборі нового телевізора. Недавні дослідження показали, що використання даної функції також є невисокою, оскільки споживачі віддають перевагу іншим форми домашніх розваг».

У 2016 році компанії Philips і Samsung вирішили відмовитися від випуску 3D-телевізорів; від стандарту також відмовилися в інших компаніях - зокрема, в TCL, Sharp і Hisense.

У 2010 році, після виходу фільму «Аватар», на короткий час інтерес до 3D-телевізорів пережив підйом, однак вони все одно не знайшли належної популярності для домашніх розваг.

Аналітики вважають, що недостатній інтерес до технології був пов'язаний з тим, що для відчуття 3D-ефекту глядачам необхідно було одягати спеціальні поляризовані окуляри. Це руйнувало ту свободу, з якою асоціювався домашній перегляд телепрограм.

За даними групи NPD, обсяги продажів таких телевізорів неухильно знижувалися з 2012 року.

Також спостерігалося велике зниження продажів 3D-сумісних Blu-ray плеєрів.

Виконавчий директор NPD Бен Арнольд говорить: «Рішення компаній LG і Sony припинити випуск 3D-телевізорів справила величезний вплив на купівельні рішення споживачів. Вони просто послідували тому меседжу, який вони отримали від компаній. В даний час популярність активно набирають деякі інші функції, зокрема - HDR, 4K/UHD, а також «смарт» і збільшення діагоналі екрану. На жаль, для 3D більше не знаходиться місця на ринку».

Борис Скуратівський

- 25 січня, 2017.
RATVODДата: Неділя, 26.03.2017, 07:52 | Повідомлення # 17
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21290
Статус: Оффлайн
Через три роки UHD-телевізори

будуть присутні в
335 млн домогосподарств
Свіжі статистичні дані, наявні в розпорядженні компанії SES і засновані на результатах дослідження «Супутниковий монітор» (Satellite Monitor), показують, що європейського споживача все більше притягує концепція Ultra HD телебачення. Компанія SES в даний час вже транслює 34 UHD каналb, з яких 21 канал є повноцінним комерційним проектом. Деякі з цих каналів (такі як Fashion 4K) мають повноцінне і практично глобальне покриття, інші - зокрема, UHD-версія каналу Sky UK - є більш локальними проектами, прив'язаними до тієї чи іншої країни.

Старший аналітик відділу маркетингу і бізнесу в SES Ріккардо Топхем вказує на те, що в даний час в Європі налічується приблизно 17,3 мільйона UHD-екранів (станом на кінець 2016 року такі екрани були у 6,6% домогосподарств), при цьому роком раніше таких екранів було 12,1 мільйона.

Більш свіжі дані про постачання UHD-телевізорів, зібрані дослідницькою командою IHS Markit, вказують на те, що тільки лише на один ринок Західної Європи буде поставлено приблизно 11,8 мільйона UHD-телевізорів, і приблизно 32% з них будуть мати діагональ 50˝ і вище. На ринок Східної Європи, згідно з прогнозами IHS, буде поставлено ще 3,88 мільйона таких виробів. Навіть на ринки країн Близького Сходу і Африки, де UHD поки рідкість, за прогнозами буде поставлено 2,2 мільйона таких телевізорів.

Китай являє собою особливий ринок для UHD екранів, де значна, якщо не більша, частина поставок припадає на продукцію місцевих підприємств, за прогнозами зможе «проковтнути» 33,3 мільйона телевізорів. На частку Північної Америки доведеться 17,6 мільйона поставлених UHD телевізорів (понад 48% з яких будуть мати діагональ 50˝ і вище).

Розширені прогнози від агентства IHS на період до 2020 року ще більше вражають:

> Західна Європа - 18.8 мільйона.
> Східна Європа - 6.4 мільйона.
> Близький Схід і Африка - 5.2 мільйона.
> Китай - 44.48 мільйона.
> Північна Америка - 25.9 мільйона.
> Латинська Америка - 7.76 мільйона.
> Японія - 3.9 мільйона.

У IHS заявляють, що, згідно з їхніми прогнозами, в період з 2015 по 2020 рік кількість домогосподарств, що мають в своєму розпорядженні 4K телевізор, виросте з 28 мільйонів до 335 мільйонів.

Борис Скуратівський

- 24 березня, 2017
RATVODДата: Вівторок, 08.08.2017, 21:03 | Повідомлення # 18
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21290
Статус: Оффлайн
Компанія Foxconn побудує в США завод

з виробництва
РК-дисплеїв
Компанія Foxconn Technology Group, що є найбільшим в світі підрядником з виробництва електроніки,
оголосила про свої наміри інвестувати в найближчі чотири роки 10 мільярдів доларів в будівництво
в американському штаті Вісконсін заводу з виробництва рідкокристалічних панелей (LCD).


Дана інвестиція стане найбільшим в історії США вкладенням в проект категорії «зелена галявина», зробленої зарубіжною компанією. У заяві Foxconn говориться, що даний внесок дозволить створити 3 000 нових робочих місць, з потенціалом для їх збільшення в подальшому до 13 000.

Даний крок також покладе початок серії інвестицій, зроблених компанією Foxconn в американське виробництво. Президент США Дональд Трамп і засновник компанії Foxconn Террі Гау озвучили цю інформацію під час церемонії, що пройшла в Білому Домі.

Новий завод, побудований в південно-східній частині штату Вісконсін, буде виробляти РК-панелі для потреб широкого спектру секторів - починаючи від телевізорів, самохідних автомобілів, авіаційних систем, сфери освіти і розваг і закінчуючи сферами охорони здоров'я, передових виробництв, автоматизації роботи офісів і інтерактивної роздрібної торгівлі.

«Ми дуже раді можливості взяти участь в створенні в самому серці США сучасного заводу з виробництва дисплеїв. Завод стане першим в серії підприємств, які ми будемо будувати в різних штатах США і буде частиною нашого масштабного плану по розгортанню в США надійної екосистеми 8К плюс 5G», - каже Гау.

Він також додав, що на території штату Вісконсін проживають талановиті працівники, а сам штат може похвалитися довгою історією сучасного виробництва, яка дасть компанії неймовірно широкі можливості.

В даний час виробничі лінії, що випускають ЖК-панелі, зосереджені, головним чином, в країнах Азії - таких, як Китай, Південна Корея і Японія. На думку аналітиків, спорудження заводу компанії Foxconn в штаті Вісконсін стане початком її потужної експансії на територію США, а також допоможе виробничому гігантові збільшити обсяги продажів ЖК-телевізорів з широкою діагоналлю на американському ринку.

«У компанії Foxconn сподіваються скоротити витрати і збільшити свою частку на ринку США, запустивши завод з виробництва РК панелей. Більш того, заклик президента Трампа оживити виробництво, політика преференцій і субсидії уряду штату Вісконсін змусили компанію Foxconn задуматися про виробництво там РК-панелей для задоволення потреб місцевого ринку», - говорить помічник директора пекінської консалтингової компанії All View Cloud Чжан Янбінь.

За словами Чжана, виробництво РК-панелей в Китаї вже досягло точки насичення і конкуренція з місцевими виробниками панелей - такими, зокрема, як BOE Technology Group і Shenzhen China Star Optoelectronics Technology набула надзвичайно жорстокий характер, що підштовхує компанію Foxconn до пошуку нових можливостей для розвитку бізнесу на заморських ринках.

«Північна Америка є найбільшим в світі ринком збуту РК-телевізорів і попит на телевізори високої чіткості в цьому регіоні зростає швидкими темпами», - говорить аналітик ринку споживчої електроніки Лян Чженпен, додаючи, що спорудження заводу в США дозволить уникнути тарифних і торговельних бар'єрів, які уряд США поставив перед китайськими компаніями.

Борис Скуратівський

- 08 серпня, 2017RATVODДата: П`ятниця, 11.08.2017, 18:54 | Повідомлення # 19
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21290
Статус: Оффлайн
WitsView: вартість РК-панелей для телевізорів

різко знижується
Ціни на всі РК-панелі (LCD) почали знижуватися ще в червні і в даний час ми можемо говорити про тенденції
до їх помітного падіння в серпні, - говориться в новому
звіті, підготовленому WitsView - підрозділом TrendForce.


Якщо говорити про конкретні категорії таких телевізорів, яких торкнулося падіння цін, то це, в першу чергу, моделі з діагоналлю 65 і 55 дюймів, а також моделі з середньою діагоналлю - від 40 до 43 дюймів.

Дослідження, проведене WitsView, показує, що ринок панелей очікував падіння цін ще в липні, проте, на той момент ще не було консенсусу щодо конкретних показників цього падіння. З іншого боку, в третьому кварталі спостерігається швидке зростання загальних виробничих потужностей індустрії виробництва панелей, а прогнози щодо попиту на панелі в четвертому кварталі, як і раніше досить розмиті. Тому більшість покупців панелей не поспішають з прийняттям рішень в процесі переговорів, чекаючи різкої корекції цін в бік їх зниження.

Раніше, у другому кварталі, виробникам панелей вдавалося утримувати високі ціни, незважаючи на натяки про можливе зниження від учасників переговорів, в силу різниці в умінні торгуватися між різними покупцями. Більш того, виробники панелей пропонували окремим клієнтам субсидії на розвиток ринку в якості альтернативи зниження цін. Така практика допомагає постачальникам створювати видимість збереження високих цін при зменшенні цінового тиску на клієнтів. Субсидії також спонукають клієнтів розміщувати більші замовлення, а також зміцнювати партнерські відносини з постачальниками.

Проте спроби за допомогою подібних хитрощів уповільнити падіння цін стали менш ефективними в третьому кварталі, оскільки ринок в даний час сприяє покупцям в цілому. Отже, в найближчому майбутньому вартість панелей буде і далі знижуватися.

Крім того, окремі виробники панелей, бажаючи забезпечити стабільний попит на свою продукцію в майбутньому, пропонують брендам, які виробляють телевізори, спеціальні умови угод до розпродажів в Чорну п'ятницю. Такі угоди підвищують упевненість покупців панелей і зміцнюють їх позиції при проведенні переговорів. Незважаючи на те, що окремі покупці можуть кілька перебільшувати можливості, що даються цими «угодами Чорної п'ятниці», в цілому подібна інформація підсилює очікування брендів, які виробляють телевізори, пов'язані з подальшим різким падінням цін.

У WitsView прогнозують в серпні помітне зниження цін в порівнянні з липнем на панелі самих різних розмірів: ціни на панелі з діагоналлю 65 дюймів повинні знизитися на 5-7%, на панелі з діагоналлю 55 дюймів - на 4-6%, на панель діагоналлю 49 -50 дюймів - на 4-5%, на панелі з діагоналлю 40-43 дюйма - на 4-6%, а на панелі з діагоналлю 32 дюйма ціни можуть знизитися на 2-3%.

Якщо говорити про сегмент РК-панелей для моніторів, то тут на початку серпня попит трохи виріс через сезонне збільшення активності закупівель, однак, ціни в цій категорії не є стійкими через впливу, що чиниться ринком телевізійних панелей. У підготовленому WitsView прогнозі щодо цін на панелі для моніторів в серпні відзначається, що за сегментами основних діагоналей екранів в цій категорії буде спостерігатися падіння цін в середньому на 1-1,5 долара в порівнянні з попереднім місяцем. На ринку РК-панелей для ноутбуків в серпні попит буде підігріватися зростанням закупівель напередодні початку чергового навчального року, а також буде відносно стабільним в порівнянні з попереднім місяцем. Ціни на панелі для TN-ноутбуків в серпні трохи впадуть в порівнянні з липнем - в середньому на 0,1-0,2 долара, а ціни на панелі для IPS-ноутбуків, згідно з прогнозами, впадуть на 0,2-0,3 долара .

Борис Скуратівський

- 11 серпня, 2017Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Tелевізори LCD, LED, OLED, SED » Розвиток телевізорів нового покоління
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2017 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *