FORUM TV-SATП`ятниця
19.04.2024, 12:35

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 24 з 24
  • «
  • 1
  • 2
  • 22
  • 23
  • 24
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БОКСу (Обговорення дозволено !!!)
Новини БОКСу
RATVODДата: Вівторок, 28.02.2012, 00:31 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
RATVODДата: Понеділок, 20.09.2021, 16:50 | Повідомлення # 346
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Усик: Чому Джошуа, а не Ф’юрі ?

Тому що він олімпійський чемпіон



Олександр Усик, Getty Images

Українець буде битися з Ей Джеєм 25 вересня


Український суперважковаговик Олександр Усик розповів, коли і чому у нього виникла ідея провести поєдинок з чемпіоном за версіями WBA, WBO, IBF і IBO Ентоні Джошуа.

“Джошуа бився з Олександром Повєткіним на Уемблі в Лондоні [вересень 2018 року]. Я пам’ятаю, що він подав мені знак. Він помітив мене в натовпі і помахав мені рукою”, – зізнався Усик.

“Я був впевнений, що такі хороші хлопці, як ми, повинні провести бій. У мене були інші думки: моя робота, сім’я, дружина, діти. Він не був в моїх думках, але у мене була мета битися з ним”.

“Чому я вибрав Джошуа, а не Тайсона Ф’юрі? Тому що він олімпійський чемпіон”.


Чемпіонський бій Усика і Джошуа відбудеться 25 вересня на арені Тоттенхем Хотспур в Лондоні. Поєдинок стане для українця першим титульним в суперважкій вазі.

Після переходу з першої важкої ваги Усик здобув дві перемоги в хевівейті – над Чаззом Уізерспуном і Дереком Чісорою.

Автор: Vladyslav Ch

20 вересня 2021.




RATVODДата: Вівторок, 21.09.2021, 18:22 | Повідомлення # 347
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Бій між Лопесом та Камбососом

можуть перенести на 16 жовтня



Теофімо Лопес, фото Boxing Scene

У цьому зацікавлена компанія Triller


Чемпіонський бій між Теофімо Лопесом і Джорджем Камбососом може бути перенесений на 16 жовтня.

Багатостраждальний поєдинок зацікавлена ​​перенести компанія Triller, яка на торгах виграла право на проведення івенту.

«Ми хочемо перенести його на 16-е число. Хочемо провести його в Барклейс-Центрі 16-го числа разом з шоу Verzuz, яке до нього приєднали б», – пояснив керівник Triller Райан Кавана.

«Це поки не офіційно, ми поки зупинилися на даті 4 жовтня. У менеджменті зараз проходить велика дискусія. IBF вже дала добро, якщо погодяться сторони боксерів».

При цьому джерела видання Boxing Scene повідомляють, що учасники бою відмовляться від перенесення, хоча повністю його виключати не стали.

На даний момент Лопес і Камбосос повинні побитися 4 жовтня в Нью-Йорку.

Бій стане для Теофімо першим в статусі об’єднаного чемпіона світу в легкій вазі, яким американець став після торішньої сенсаційної перемоги в бою проти Василя Ломаченка.

Автор: Сергій Олексюк

21 вересня 2021.




RATVODДата: Вівторок, 21.09.2021, 18:28 | Повідомлення # 348
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Джошуа отримає 15 млн фунтів

за бій з Усиком



Ентоні Джошуа, Getty Images

Поєдинок відбудеться 25 вересня в Лондоні


Чемпіон світу в надважкій вазі Ентоні Джошуа отримає 15 мільйонів фунтів за поєдинок з Олександром Усиком.

За підрахунками таблоїду Mirror, гонорар англійця збільшиться вдвічі у порівнянні з його грудневим поєдинком проти Кубрата Пулєва.

На поєдинку Джошуа і Усика в Лондоні очікують ажіотаж на стадіоні Тоттенхема в Лондоні, який готовий прийняти 63 тисячі глядачів.

Британець і українець поб’ються в суботу, 25 вересня. На кону стоятимуть титули чемпіона світу за версіями IBF, IBO, WBA і WBO, якими володіє Джошуа.

Усик – обов’язковий претендент на бій з Джошуа по лінії WBO. Для українця бій стане третім в хевівейте після перемог над Чаззом Уізерспуном і Дереком Чісорою.

В останньому поєдинку Джошуа нокаутував Пулєва – обов’язкового претендента за лінією IBF – і успішно захистив чотири чемпіонські пояси.

Автор: Сергій Олексюк

21 вересня 2021.




RATVODДата: Середа, 22.09.2021, 17:13 | Повідомлення # 349
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Усик: Джошуа може робити на ринзі все,

що забажає. Я робитиму те, що робитиму



Олександр Усик, Getty Images

Перший титульний бій українця в хевівейті відбудеться 25 вересня


Суперважковаговик Олександр Усик поділився очікуваннями від прийдешнього титульного поєдинку з чемпіоном світу Ентоні Джошуа.

«Тренувальний табір дуже хороший. Дуже тривалі та важкі тренування, але дуже улюблені для мене. Джошуа — зовсім інший боксер. Ми зробили з тренерами величезну роботу, про яку зараз не скажу. Про слабкості Джошуа мені має говорити мій тренер», — сказав Усик.

«Джошуа може робити на ринзі все, що забажає. А я робитиму те, що робитиму. Так усе життя було. Хтось був меншим, хтось — більшим. Люди, які мені про це кажуть, не до кінця розуміють, що відбувається. Мене це не турбує».

«Жодних жартів немає, це мій образ щоденний. В суботу я буду вже більше налаштовуватися на поєдинок. А так, чого мені сумувати? У мене все чудово в житті, дякувати Богу. Я задоволений, що буду боксувати з Джошуа».


Бій Усика та Джошуа відбудеться 25 вересня на арені Тоттенгем Хотспур в Лондоні. Для українця поєдинок стане першим чемпіонським в суперважкій вазі.

Останній поєдинок Усик провів минулої осені, за очками здолавши Дерека Чисору.

Автор: SPORTARENA.com

22 вересня 2021.




RATVODДата: Субота, 25.09.2021, 18:12 | Повідомлення # 350
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Ентоні Джошуа Олександр Усик.

Дивитися онлайн. LIVE трансляція



FightNews. Джошуа і Усик

Дивіться 25 вересня о 22:00 відеотрансляцію великого чемпіонського бою


Велика подія в світі боксу відбудеться ввечері 25 вересня на домашній арені «Тоттенхема» у Лондоні, столиці Англії.

Український суперважковаговик Олександр Усик (18–0, 13 КО) вийде на ринг проти Ентоні Джошуа з Великобританії (24–1, 22 КО), який буде захищати титули чемпіона за версіями WBA, WBO, IBF і IBO.

Sport.ua проведе текстову онлайн-трансляцію поєдинку.

» » Мегафайт року. Усик та Джошуа будуть битися за спадок

Відеотрансляція. Вечір боксу від промоутерської компанії Matchroom Boxing у прямому ефірі на Україну буде показувати відеосервіс MEGOGO. Також бій транслюватимуть Рен ТВ, Sky Sports, DAZN. Початок шоу – 25 вересня о 22:00 за Києвом.

Файткард шоу боксу в Лондоні

Ентоні Джошуа (Великобританія) – Олександр Усик (Україна)
Лоуренс Околі (Великобританія) – Ділан Прасович (Чорногорія)
Каллум Сміт (Великобританія) – Ленін Кастільо (Домініканська Республіка)
Максим Продан (Україна / Румунія) – Флоріан Марку (Албанія)
Кристофер Оуслі (США) – Хасан Байсангуров (Росія)
Кемпбелл Хаттон (Великобританія) – Сонні Мартінес (Уругвай)
Даніель Лапін (Україна) – Павло Мартинюк (Польща)





Автор: Sport.ua

25 вересня 2021.


RATVODДата: Неділя, 26.09.2021, 07:55 | Повідомлення # 351
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Усик рішенням суддів переміг Джошуа

і став новим чемпіоном світу в суперважкій вазі



Фото - Getty Images

Непереможений українець переконливо розібрався з британцем


У поєдинку за звання чемпіона світу в суперважкій вазі за версіями WBA/WBO/IBF/IBO український боксер Олександр Усик рішенням суддів переміг британця Ентоні Джошуа. Бій між британцем та українцем пройшов на стадіоні Тоттенхем Хотспур в Лондоні.

З першого раунду боксери почали бій в активному темпі. Джошуа намагався діяти першим номером, у той час як Усик більше рухався і працював ногами. У другому раунді український боксер провів кілька хороших атак ударами з лівої.

Дивіться також: Джошуа - Усик: повне відео бою

У третьому раунді українець і британець вперше зіткнулися в ближньому бою і провели кілька ефектних обмінів. Усик все частіше активно йшов вперед, а Джошуа продовжував працювати джебом. У четвертій трихвилинці британський боксер вперше серйозно потрапив по українцю, при цьому Усик викидав більше ударів.

В середині поєдинку Джошуа став перехоплювати ініціативу і частіше йти вперед, а український боксер більше працював по корпусу і робив випади у відповідь. В кінці шостого раунду Усик пропустив прямий удар в щелепу. У сьомому раунді Усик вперше серйозно потряс Джошуа, але британцеві вдалося встояти на ногах, а у восьмому Ентоні кілька разів перевірив корпус українця.

У дев’ятому раунді обидва боксери трохи зменшили темп, при цьому Усик намагався не підпускати Джошуа до себе і працював на дистанції. На початку чемпіонських раундів українець отримав розсічення, а у британця почало запливати праве око. В останніх двох раундах і Усик, і Джошуа пристойно втомилися, але продовжували йти вперед: британець провів кілька хороших джебів, але українець відповідав свої випадами і також був точний, провівши відмінну атаку перед фінальним гонгом.

За підсумками 12 раундів усі судді віддали перемогу Олександру Усику – 117-112, 116-112, 115-113. Для непереможеного українця ця перемога стала 19-ю на професійному рингу. Джошуа зазнав другої поразки і втратив звання чемпіона світу.

Для українського боксера цей бій став третім в суперважкій вазі. У минулому Усик перемагав Чазза Уїзерспуна і Дерека Чісору.

Автор: SPORTARENA.com

26 вересня 2021.




RATVODДата: Четвер, 30.09.2021, 09:04 | Повідомлення # 352
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
AIBA визнала Хижняка

найкращим боксером 2021 року



Олександр Хижняк, Getty Images

Нагороду отримав також тренер Олександр Хижняк-старший


Український боксер Олександр Хижняк визнаний найкращим в 2021 році за версією Міжнародної асоціації аматорського боксу (AIBA).

Визнання отримав також особистий тренер боксера Олександр Хижняк-старший, якого визнали найкращим наставником 2021 року. Вони отримали спеціальні сертифікати від AIBA.

Влітку цього року Хижняк став срібним призером Олімпіади в Токіо у ваговій категорії до 75 кг. У фінальному бою українець нокаутом програв бразильцю Еберту Соузі.

Раніше Хижняк повідомив, що хоче залишитися на аматорському рівні до 2024 року, щоб виступити на Олімпіаді в Парижі. Це рішення боксера розкритикував промоутер Олександр Красюк.

Автор: Влад Власенко

29 вересня 2021.




RATVODДата: Неділя, 10.10.2021, 19:43 | Повідомлення # 353
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Ф’юрі знову нокаутував Уайлдера

і захистив звання чемпіона світу за версією WBC



Фото - Getty Images

Британець двічі побував в нокдауні, але зумів здобути перемогу


У поєдинку за звання чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBC британський боксер Тайсон Ф’юрі нокаутував американця Деонтея Уайлдера.
Бій відбувся в Лас Вегасі на «T-Mobile Arena».

Перший раунд активніше провів Уайлдер, який частіше йшов вперед і багато пробивав по корпусу Ф’юрі. У другій трьохвилинці ситуація в рингу вирівнялась, обидва боксери відповідали своїми ударами на чужі випади.

У третьому раунді Ф’юрі вперше серйозно потряс Уайлдера і відправив американця в нокдаун, але британцеві не вдалося закінчити розпочате. У четвертому раунді вже Деонтей двічі відправив на канвас Тайсона. У наступній трьохвилинці боксери трохи зменшили оберти, але продовжували викидати багато ударів.

В середині бою Уайлдер виглядав втомленим, але продовжував наносити важкі удари, при цьому Ф’юрі атакував куди точніше. У сьомому раунді Тайсон знову ледь не відправив Деонтея в нокдаун, але американцеві вдалося вистояти. У наступних раундах британець нарощував свою перевагу, але ніяк не міг завершити поєдинок достроково.

У десятому раунді Вайлдер знову опинився на канвасі після точного і потужного удару з правого від Ф’юрі, а вже в наступній трьохвилинці британець провів ще одну яскраву атаку і нокаутував американця.

Дивіться також: Ф’юрі – Уайлдер: повне відео бою

Ця перемога стала для Ф’юрі 31-ю на професійному рингу. Уайлдер зазнав другої поразки у своїй кар’єрі.

Це був третій бій між Ф’юрі і Уайлдером. У лютому минулого року Ф’юрі завдав Уайлдеру першої поразки в кар’єрі. Їх перший поєдинок в грудні 2018 року закінчився нічиєю.

Нагадаємо, чинним чемпіоном світу в хевівейті за версіями WBA / WBO / IBF / IBO є українець Олександр Усик, який у вересні переміг Ентоні Джошуа.

Автор: SPORTARENA.com

10 жовтня 2021.




RATVODДата: Середа, 15.12.2021, 10:32 | Повідомлення # 354
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Ломаченко впевнено переміг Коммі

рішенням суддів



Фото - Getty Images

Українець відправив ганця у нокдаун у сьомому раунді


Український боксер Василь Ломаченко переміг ганця Річарда Коммі рішенням суддів за підсумками дванадцяти раундів. Поєдинок у рамках легкої ваги проходив у Нью-Йорку на арені Madison Square Garden.

У перших раундах суперники придивлялися один до одного. Українець намагався діяти першим номером, а Коммі відповідав своїми випадами. У другій трихвилинці Ломаченко провів гарні атаки та завдав кілька точних ударів по ганцю. У третьому раунді вже Річард став діяти агресивніше, а українець діяв не зовсім надійно у захисті.

У четвертому раунді український боксер знову перейшов в атаку, провів кілька ударів по блоку та намагався пробити захист свого опонента. А вже наступного раунду суперники почали обмінюватися своїми випадами в ближньому бою.

У середині поєдинку Ломаченко почав завдавати значно більше ударів, а також краще працював ногами, демонструючи хороший захист. А в сьомому раунді точна атака від Василя відправила ганця в нокдаун, після якого українцю не вдалося добити свого опонента. У наступній трихвилинці Ломаченко діяв спокійніше і вирішив не форсувати події.

У дев’ятому раунді вже Коммі несподівано пішов уперед і провів гарну атаку, але Ломаченко знову чудово відпрацював у захисті. У чемпіонських раундах гонець зумів відновитися, але все ж таки перевага українського боксера над суперником була надто очевидною.

За підсумками дванадцяти раундів усі судді передбачувано віддали перемогу Василю Ломаченку: 117-110, 119-108, 119-108.

Ломаченко здобув 16-ту перемогу на професійному рингу та наблизив себе до чемпіонського поєдинку у легкій вазі. Коммі зазнав четвертої поразки.

Цей поєдинок став другим для українця цього року. Влітку Ломаченко переміг Масайоші Накатані технічним нокаутом у дев’ятому раунді.

Автор: SPORTARENA.com

12 грудня 2021.




RATVODДата: Неділя, 21.08.2022, 08:27 | Повідомлення # 355
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Усик знову переміг Джошуа і захистив

звання
чемпіона світу у надважкій вазі



Фото - Getty Images

Українець здобув двадцяту перемогу на професійному рингу


У поєдинку за звання чемпіона світу у надважкій вазі за версіями WBA/WBO/IBF/IBO Олександр Усик переміг Ентоні Джошуа. Бій відбувся у Саудівській Аравії на території комплексу «Король Абдалла Спортс Сіті».

Перші раунди бою пройшли у спокійному темпі, обидва боксери не форсували події та працювали на дистанції. Українець традиційно дуже багато рухався, а британець намагався використати свою перевагу у габаритах та часто пробивав по корпусу суперника.

Дивіться також: Олександр Усик - Ентоні Джошуа: відео огляд бою

У четвертому раунді Усик став завдавати більше точних ударів та відповідати на атаки британця. Наступні раунди пройшли на зустрічних курсах, обидва боксери намагалися активно йти вперед та перехопити ініціативу. Українець намагався працювати серіями, часто пробивав із лівої, а Джошуа зробив ставку на силові удари та комбінації. У восьмому раунді британець притис Усика до канатів і завдав кілька потужних ударів по корпусу українця, а в дев’ятому провів кілька точних і вдалих атак.

У десятому раунді українець не лише вирівняв ситуацію, а й зумів кілька разів серйозно потрапити по Джошуа, завдавши великої кількості точних ударів. В останніх двох раундах і Олександр, і Ентоні намагалися не зменшувати обертів, але все ж таки українець виглядав куди свіжішим за британця і атакував точніше.

За підсумками всіх дванадцяти раундів Усик переміг Джошуа роздільним рішенням суддів: 115-113, 116-112 та 113-115.

Дивіться також: Усик - Джошуа: повне відео бою

Українець здобув двадцяту перемогу на професійному рингу. Для Джошуа друга поразка від Усика стала третьою в кар’єрі.

Нагадаємо, перший поєдинок між Усиком та Джошуа відбувся восени 2021 року. Тоді українець переміг британця одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу за версіями WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі.

Автор: SPORTARENA.com

21 серпня 2022.


RATVODДата: Субота, 27.08.2022, 12:51 | Повідомлення # 356
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Щиро вітаю з Міжнародним днем боксу всю боксерську спільноту,

спортсменів та їх тренерів, які виховують чемпіонів!




Бокс – це спорт для сильних людей, які міцні не лише тілом, а й духом. Він загартовує ваш характер та тренує вашу витримку і терпіння. Дає можливість відстоювати свою ідентичність не лише на полі бою, а й на ринзі.

Бажаю кожному спортсмену не пропускати ударів суперника та виходити гідним переможцем з кожного бою. Нехай ваша майстерність зростає, а професіоналізм буде на найвищому рівні!

Андрій Стріхарський

27 серпя 2022


RATVODДата: Неділя, 30.10.2022, 10:36 | Повідомлення # 357
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Ломаченко переміг Ортіса

одноголосним рішенням суддів



Фото - Getty Images

Бій, який тривав усі 12 раундів, для українця склався непросто.


Рано вранці, 30 жовтня, у Нью-Йорку на малій арені Медісон Сквер Гарден екс-чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко (17-2) здобув чергову перемогу на професійному ринзі, здолавши за очками американця Джемейна Ортіса.

Бій, який тривав усі відведені 12 раундів, склався непросто для українця. 26-річний Ортіс, який перевершував 34-річного Ломаченка в антропометрії, зумів нав’язати Василю конкурентний поєдинок. Ортіс діяв другим номером, але бив потужно та точно, а часом і зовсім змушуючи українця працювати виключно на відході чи рятуватися у клінчі.

Перелом у бою настав починаючи з восьмого раунду. Далися взнаки досвід і клас Ломаченка. Ортісу, який уперше у своїй кар’єрі проводив 12-раундовий поєдинок, просто не вистачало майстерності та сил. Плюс, давалася взнаки і гематома над оком, що утворилася після ударів Ломаченка.

У підсумку українець забрав усі останні раунди, а за підсумками бою усі троє суддів віддали перемогу Ломаченку – 115:113, 116:112 та 117:111.

Для українця ця перемога стала 17-ою на професійному рингу, для американця програш – першою поразкою у профі. Свій наступний бій Ломаченко, мабуть, проведе проти абсолютного чемпіона світу в легкій вазі Девіна Хейні, який був присутній на поєдинку Ломаченко – Ортіс.

Автор: SPORTARENA.com

30 жовтня 2022.


Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БОКСу (Обговорення дозволено !!!)
  • Сторінка 24 з 24
  • «
  • 1
  • 2
  • 22
  • 23
  • 24
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024