FORUM TV-SATЧетвер
18.04.2024, 10:59

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини ТЕНІСу (Обговорення дозволено !!!)
Новини ТЕНІСу
RATVODДата: Вівторок, 28.02.2012, 00:50 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
DMishaДата: Четвер, 03.09.2020, 10:17 | Повідомлення # 61
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
US Open: Юна українка

вчинила сенсацію на Відкритому чемпіонаті США з тенісу




Для Костюк це другий вихід до третього раунду Великого Шолома.


18-річна українська тенісистка Марта Костюк (137 ракетка світу) обіграла у другому раунді US Open 45-й номер рейтингу Анастасію Севастову з Латвії, передають Патріоти України.

Матч другого кола US Open завершився з рахунком 6:3, 7:6(5) на користь Костюк

Для Костюк це другий вихід до третього раунду Великого Шолома. Перший був у Австралії 2,5 роки тому.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
RATVODДата: Неділя, 31.01.2021, 18:06 | Повідомлення # 62
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Визначилася перша суперниця Світоліної

на турнірі в Мельбурні



© WTA. Андреа Петкович

Українка стартує в Австралії матчем проти німецької тенісистки


Німкеня Андреа Петкович (№102 WTA) стала першою суперницею українки Еліни Світоліної (№5 WTA) на турнірі WTA 500 в Мельбурні («Gippsland Trophy»).

Петкович в матчі першого кола обіграла італійку Мартіну Тревізан (№86 WTA).

Gippsland Trophy. Перше коло
Андреа Петкович (Німеччина) - Мартіна Тревізан (Італія) - 6:1, 3:6, 7:5

Світоліна і Петкович зустрічалися тричі, всі матчі виграла українка.

Раніше турнір покинула Леся Цуренко.

31.01.2021



RATVODДата: Субота, 05.06.2021, 22:00 | Повідомлення # 63
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Костюк зіграє проти Швентек

в 1/8 фіналу Ролан Гаррос



Ига Швентек, Getty Images

Це буде перша зустріч тенісисток на професійному рівні


Стала відома суперниця Марти Костюк в 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату Франції. Нею стала польська тенісистка Іга Швентек.

У третьому раунді Швентек в двох сетах виграла у Анетт Контавейт з Естонії.

У першому сеті полька програвала 2:4, потім зрівняла рахунок, а на тай-брейку не програла жодного очка на своїй подачі і виграла два на подачі суперниці.

Костюк сьогодні обіграла росіянку Варвару Грачову (2:0). Це буде перша зустріч тенісисток на професійному рівні.

Сьогодні Ролан Гаррос покинула Еліна Світоліна. Перша ракетка України програла чешці Барборі Крейчіковій (0:2).

WTA. Ролан Гаррос. 1/16 фіналу

Іга Швентек (Польща, 8) – Анетт Контавейт (Естонія, 30) – 2:0 (7:6 (4), 6:0)


Автор: Олесь Хорунжий

05 червня 2021.




RATVODДата: Субота, 05.06.2021, 22:12 | Повідомлення # 64
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Костюк – про перемогу над Грачовою:

“Після першого гейму зрозуміла, що з’їм її”



Марта Костюк, Getty Images

Українка здобула впевнену перемогу в третьому раунді Ролан Гаррос


Марта Костюк поділилася емоціями від перемоги над Варварою Грачовою (2:0) в третьому колі Ролан Гаррос.

Українці вдалося взяти під контроль свої емоції і добути впевнену перемогу.

“Звичайно, я відчувала, що це третє коло Великого Шолома. Я двічі вже грала на цьому етапі і обидва рази програвала тенісисткам з топ-10, це був не той випадок, коли у мене був шанс і я ним не скористалася. Цього разу було інакше, я не грала з суперницею з першої десятки. Я трошки переживала перед матчем, намагалася переживати, але відчувала неймовірний спокій всередині і не розуміла, чому. Він мені не дуже подобався, тому що мені хотілося, щоб у мене виявлялися емоції, а їх не було так багато, як зазвичай. Коли ми вийшли на корт, провели розминку і зіграли перший гейм, я просто зрозуміла, що я її «з’їм». Я відчувала її страх, що вона не дуже впевнена і я розуміла, що це мій матч», – сказала Костюк.

«Як мені вдалося впоратися з першим тижнем на «мейджор»? Був досить дивний ритм, тому після першої гри у мене було два дні відпочинку і далі я грала через день. Кожен раз були різні емоції, тому що в першій грі я не була фаворитом, як в наступних двох. Я намагаюся знайти баланс, щоб не сильно розслаблятися, якщо я раніше вже перемагала цих суперниць, але при цьому все одно вірити в свої сили, не думати, мовляв, я не знаю, чого від себе чекати. Я просто налаштовувалася на кожен матч і все пройшло добре».

«Якщо говорити про майбутній поєдинок з Ігою Швентек, то ми вже зустрічалися один раз. У 2017 році я програла їй на турнірі першої категорії в Австралії. Після цього я виграла юніорський Australian Open, а вона програла в першому або другому колі тій дівчинці, яку я обіграла в півфіналі першого турніру. Я все це добре пам’ятаю. А все, що я пам’ятаю про нашу гру, так це тільки те, що вона мене вбила. Вона виграла на кшталт 6:3, але я була такою втомленою і подумала, що навіть не буду намагатися боротися, тому що попереду «Шолом» і він важливіше”.

“Ніколи з нею не тренувалася, ніколи не стежила за її матчами. Я знаю, що Іга грає агресивно, тому і проти неї потрібно грати агресивно. Я залишу питання тактики моїй мамі, вона пояснить мені основи і що я повинна буду робити”.

Костюк впевнено обіграла Грачову в двох сетах і вийшла в 1/8 фіналу Ролан Гаррос.

18-річна Костюк стала наймолодшою ​​тенісисткою з України, яка виступить на такій стадії турніру Великого Шолома.

В 1/8 фіналу українка побореться з Ігою Швентек з Польщі, яка сьогодні виграла у Анетт Контавейт (2:0) з Естонії.

Сьогодні Відкритий чемпіонат Франції покинула Еліна Світоліна. Перша ракетка України програла чешці Барборі Крейчіковій (0:2).

Автор: Олесь Хорунжий

05 червня 2021.




RATVODДата: Неділя, 13.06.2021, 07:57 | Повідомлення # 65
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Чешка Крейчікова стала

чемпіонкою
Ролан Гаррос




У фіналі Барбора перемогла Павлюченкову


Чеська тенісистка Барбора Крейчікова стала чемпіонкою Ролан Гаррос.

У фіналі Відкритого чемпіонату Франції Крейчікова перемогла представницю Росії Анастасію Павлюченкову. Матч тривав майже дві години.

За весь поєдинок Крейчікова зробила шість брейків, віддавши суперниці п’ять геймів на власній подачі. Також чешка подала два ейси і припустилася п’яти подвійних помилок.

Крейчікова вперше в кар’єрі виграла одиночний титул Великого шолому. У 2018 році Барбора і Катерина Синякова тріумфували в парних турнірах Ролан Гаррос і Вімблдону.

13 червня, Крейчікова і Синякова зіграють у фіналі парного розряду French Open проти дуету Іги Швентек і Бетані Маттек-Сандс.

Завдяки перемозі на Ролан Гаррос Крейчікова підніметься на 15-ту сходинку в рейтингу WTA.

WTA. Ролан Гаррос. Фінал

Барбора Крейчікова (Чехія) — Анастасія Павлюченкова (Росія, 31) 2:1 (6:1, 2:6, 6:4)




Автор: Всеволод Мазур

12 червня 2021.




RATVODДата: Неділя, 13.06.2021, 09:36 | Повідомлення # 66
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Французи Ербер і Маю вдруге стали

чемпіонами
парного турніру Ролан Гаррос



Пьер-Юг Эрбер і Ніколя Маю. Фото - Getty Images

У фіналі французи перемогли тенисистів із Казахстану


Французькі тенісисти П’єр-Юг Ербер і Ніколя Маю стали чемпіонами парного розряду Ролан Гаррос.

У фіналі французький дует у трьох сетах переміг представників Казахстану Олександра Бублика і Андрія Голубєва. Поєдинок тривав дві години та 11 хвилин.

Дует Ербера і Маю вдруге в історії виграв парний турнір Ролан Гаррос. Раніше вони були першими на паризьких кортах у 2018 році.

Всього Ербер і Маю виграли п’ять парних титулів на турнірах Великого шолома. Крім двох перемог на Ролан Гаррос, французи також вигравали US Open 2015 року, Вімблдон-2016 і Australian Open-2019.

ATP. Ролан Гаррос. Парний турнір. Фінал

Олександр Бублик / Андрій Голубєв (Казахстан) — Пьєр-Юг Ербер / Ніколя Маю (Франція, 6) 1:2 (6:4, 6:7(1), 4:6)


Автор: Всеволод Мазур

12 червня 2021.




RATVODДата: Неділя, 13.06.2021, 18:37 | Повідомлення # 67
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Людмила Кіченок і Макото Ніномія стали

чемпіонками
парного турніру WTA в Ноттінгемі



Макото Ніномія і Людмила іиченок, Getty Images

Перший титул українки з осені 2019 року


У фінальному матчі українка і японка обіграли пару Сторм Сандерс/Керолайн Доулхайд. Кіченок і Ніномія оформили перемогу на тай-брейку.

Людмила Кіченок виграла перший титул з жовтня 2019 року, коли вона в дуеті з Андреєю Клепач стала переможницею Малого Підсумкового турніру в Чжухаї.

У парі з Ніномією українка виграла перший трофей в кар’єрі.

WTA. Ноттінгем. Парний розряд. Фінал

Людмила Кіченок / Макото Ніномія (Україна / Японія, 3) — Сторм Сандерс / Кэролайн Доулхайд (США / Австралія, 2) 2:1 (6:4, 6:7(3), 10:8)


Автор: Vladyslav Ch

13 червня 2021.




RATVODДата: Понеділок, 14.06.2021, 09:07 | Повідомлення # 68
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Крейчікова після тріумфу на Ролан Гаррос

виграла також парний розряд турніру



Фото: Sports.ru

Барбора грала в парі з Синяковою


Чеська тенісистка Барбора Крейчікова, яка вчора виграла Ролан Гаррос в одиночному розряді, сьогодні також стала переможницею парного розряду Відкритого чемпіонату Франції.

Крейчікова виступала в дуеті зі своєю співвітчизницею Катериною Синяковою, обігравши в фіналі пару Ігу Швентек (Польща) / Бетані Маттек-Сандс (США) – 6:4, 6:2.

Вчора Барбора вперше в кар’єрі виграла одиночний титул Великого шолома. У 2018 році Барбора і Катерина Синякова тріумфували в парних турнірах Ролан Гаррос і Уїмблдону.

Завдяки перемозі на Ролан Гаррос Крейчікова підніметься на 15-е місце в рейтингу WTA.

Ролан Гаррос. Парний розряд. Фінал

Барбора Крейчікова / Катерина Синякова (Чехія, 2) – Іга Швентек (Польща, 14) / Бетані Маттек-Сандс (США, 14) – 2:0 (6:4, 6:2)


Автор: Влад Власенко

13 червня 2021.




RATVODДата: Понеділок, 14.06.2021, 09:22 | Повідомлення # 69
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Джокович зробив неймовірний камбек

проти
Ціціпаса і виграв Ролан Гаррос



Новак Джокович, Getty Images

Другий тріумф серба на кортах Парижа


Сербський тенісист Новак Джокович став переможцем Ролан Гаррос-2021. У фіналі в неймовірній боротьбі він переміг Стефаноса Ціціпаса з Греції.

Перший сет фінального матчу залишився за Ціціпасом, який переміг на тайбрейці. Пізніше грек ще більше здивував, взявши і другу партію – 6:2.

Новак Джокович перехопив ініціативу лише в третьому сеті (6:3), а потім і зовсім зрівняв рахунок (6:2). У вирішальній партії Ціціпас намагався нав’язати боротьбу більш іменитому супернику, але все ж сильніше виявився серб – 6:4.

Раніше по ходу турнірної сітки Новак також залишив за бортом Ролан Гаррос Пабло Куеваса, Річардаса Беранкіса, Лоренцо Музетті, Маттео Берреттіні і Рафаеля Надаля.

34-річний Новак Джокович виграв Ролан Гаррос лише вдруге, до цього він ставав тріумфатором на паризьких кортах в 2016 році.

Переможниця Відкритого чемпіонату Франції-2021 жіночій сітці – чешка Барбора Крейчікова, яка в фіналі обіграла Анастасію Павлюченкову з Росії.

Неймовірна перемога Джоковича над Ціціпасом в фіналі Ролан Гаррос (відео)

Ролан Гаррос. Фінал

Новак Джокович (Сербія) – Стефанос Ціціпас (Греція) – 3:2 (6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4)


Автор: Влад Власенко

13 червня 2021.




RATVODДата: Понеділок, 14.06.2021, 19:16 | Повідомлення # 70
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Рейтинг WTA. Костюк

встановила особистий рекорд



Марта Костюк, Getty Images

Марта піднялася на 65-е місце


Марта Костюк встановила особистий рекорд, піднявшись на 65-е місце в рейтингу WTA.

Завдяки успішному виступу на Ролан Гаррос українка піднялася на 16 позицій. На French Open Марта дійшла до 1/8 фіналу, де поступилася Ігі Швентек.

Еліна Світоліна за підсумками Відкритого чемпіонату Франції залишилася на шостому місці. Свої позиції в рейтингу поліпшили Ангеліна Калініна і Катаріна Завацька, який також грали в основі Ролан Гаррос.

У першій десятці рейтингу не відбулося ніяких змін. Чемпіонка Ролан Гаррос Барбора Крейчікова піднялася на 18 позицій і зараз займає 15-е місце.

РЕЙТИНГ WTA

1. Ешли Барті (Австралія, 8245)
2. Наомі Осака (Японія, 7401)
3. Симона Халеп (Румунія, 6330)
4. Аріна Соболенко (Білорусь, 6195)
5. Софія Кенін (США, 5865)
6. Эліна Світоліна (Україна, 5835)
7. Б’янка Андреєску (Канада, 5265)
8. Серена Вільямс (США, 4931)
9. Іга Швентек (Польща, 4435)
10. Кароліна Плишкова (Чехія, 4285)


37. Даяна Ястремська (Україна, 1765, +1)
65. Марта Костюк (Україна, 1170, +16)
120. Ангеліна Калініна (Україна, 670, +19)
126. Катаріна Завацька (Україна, 647, +3)
161. Катерина Козлова (Україна, 482, -2)
163. Леся Цуренко (Україна, 472, -23)
207. Дарина Снігур (Україна, 335, +2)
222. Катерина Бондаренко (Україна, 308, +4)


Автор: Vladyslav Ch

14 червня 2021.




RATVODДата: Субота, 19.06.2021, 18:34 | Повідомлення # 71
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Костюк вийшла до фіналу

кваліфікації турніру в Істборні



Марта Костюк, Getty Images

Марта в двох сетах перемогла Саманту Маррей


Марта Костюк вийшла до фіналу кваліфікації турніру WTA в Істборні.

У півфіналі українка здобула перемогу над Самантою Маррей із Великобританії. За два сети Костюк реалізувала п’ять із восьми брейкпоїнтів, програвши три гейми на своїй подачі.

За вихід до основної сітки Марта зіграє з Чжан Шуай, яка вибила Полону Герцог (6:1, 6:3).

На тижні Костюк вилетіла в 1/8 фіналу турніру в Бірмінгемі. У двох сетах Марта поступилася росіянці Дар’ї Касаткіній (2:6, 5:7).

WTA. Істборн. Кваліфікація. 1/2 фіналу

Марта Костюк (Україна, 9) – Саманта Маррей (Великобританія, WC) 2:0 (7:5, 6:3)


Автор: Vladyslav Ch

14 червня 2021.




RATVODДата: Понеділок, 12.07.2021, 10:50 | Повідомлення # 72
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Джокович обіграв Берреттіні

і в шостий раз в кар’єрі виграв Вімблдон



Новак Джокович. Фото - Getty Images

20-й титул Великого шолома для Новака


Серб Новак Джокович став переможцем Вімблдону-2021. У фіналі перша ракетка світу обіграв Маттео Берреттіні з Італії.

Джокович програв перший сет на тай-брейку, але виграв три наступні партії. Поєдинок тривав три з половиною години.

За весь матч Джокович зробив п’ять ейсів, допустив чотири подвійні помилки і реалізував шість брейкпоїнтів з 15.

Джокович в шостий раз в кар’єрі виграв Вімблдон. Всього для Новака це 20-й титул Великого шолома.

Також Джокович став переможцем третього турніру Великого шолома в 2021 році. Раніше Новак виграв Australian Open і Ролан Гаррос.

Переможницею жіночого Вімблдону стала Ешлі Барті. У фіналі представниця Австралії перемогла чешку Кароліну Плішкову.

Перемога Джоковича над Берреттіні в фіналі Вімблдону (відео)

ATP. Вімблдон. Фінал

Новак Джокович (Сербія, 1)Маттео Берреттіні (Італія, 7) 3:1 (6:7 (4), 6:4, 6:4, 6:3)


Автор: Всеволод Мазур

11 липня 2021.




RATVODДата: Понеділок, 12.07.2021, 15:31 | Повідомлення # 73
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Рейтинг WTA: Калініна дебютує в топ-100,

Світоліна опустилася на шосте місце



Ангеліна Калініна, Getty Images

Прогрес Ангеліни склав відразу 30 рядків


В оновленому рейтингу WTA українка Ангеліна Калініна домоглася особистого рекорду, дебютувавши в топ-100. Тепер вона займає 95-е місце (+30).

У той же час перша ракетка України Еліна Світоліна опустилася з п’ятого на шосту позицію. Даяна Ястремська втратила відразу шість рядків і тепер займає 44-е місце.

Прогрес можна відзначити також у Марти Костюк (+3), Катерини Козлової (+3) і Лесі Цуренко (+3).

Першою ракеткою світу залишається австралійка Ешлі Барті, яка виграла Вімблдон. Друге місце у Наомі Осаки з Японії, третя – білоруска Аріна Соболенко.

РЕЙТИНГ WTA

1. Ешлі Барті (Австралія, 9635)
2. Наомі Осака (Японія, 7336)
3. Аріна Соболенко (Білорусь, 6965, +1)
4. Софія Кенін (США, 5640, +2)
5. Бьянка Андрєєску (Канада, 5331, +2)
6. Еліна Світоліна (Україна, 5125, -1)
7. Кароліна Плішкова (Чехія, 4975, +6)
8. Іга Швьонтек (Польща, 4695, +1)
9. Сімона Халеп (Румунія, 4330, -6)
10. Гарбиньє Мугуруса (Іспанія, 4165, +2)


44. Даяна Ястремська (Україна, 1580, -6)
67. Марта Костюк (Україна, 1241, +3)
95. Ангеліна Калініна (Україна, 858, +30)
144. Катарина Завацька (Україна, 552, -20)
154. Катерина Козлова (Україна, 507, +3)
163. Леся Цуренко (Україна, 473, +3
)

Автор: Влад Власенко

12 липня 2021.




RATVODДата: Вівторок, 13.07.2021, 18:59 | Повідомлення # 74
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Вімблдон: BBC продовжує

контракт на мовлення з
All England Club



Фото: mirror.co.uk

BBC продовжила контракт на трансляцію Вімблдону ще на три роки,
продовживши своє партнерство з All England Club
до 2027 року.


Угода означає, що турнір Grand Slam як і раніше буде безкоштовно транслюватися на телебаченні BBC, в Інтернеті і на радіо.

«Вімблдон займає особливе місце в серцях нації, і з цим розширенням ми зможемо продовжити наше давнє і цінне партнерство з All England Club», - сказала Барбара Слейтер, директор BBC Sport.

«Вімблдон на BBC буде як і раніше доставляти країні найцікавіші спортивні моменти в прямому ефірі, захоплюючи глядачів різного віку».

Великий шолом на траві буде як і раніше транслюватися на BBC One, BBC Two, BBC online, BBC iPlayer, а також на BBC Radio 5 Live і 5 Live Sports Extra.

У 2019 пікова аудиторія в 9,6 млн глядачів спостерігала за фіналом чоловічого одиночного розряду Вімблдону між Новаком Джоковичем і Роджером Федерером на BBC One.

Найтриваліше партнерство в історії спортивного мовлення відзначає 85-річчя телебачення у 2022 році, а в цьому новому розширенні - 100 років радіо в 2027 році.

«Ми абсолютно щасливі, що розширили наше історичне партнерство», - сказав Мік Десмонд, комерційний і медіа-директор All England Club.

09 липня 2021.

RATVODДата: П`ятниця, 16.07.2021, 21:40 | Повідомлення # 75
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Калініна вперше в кар'єрі

вийшла у
півфінал турніру WTA



Ангеліна Калініна, facebook.com/zgladiesopen

Переможна серія українки досягла 13 матчів


Ангеліна Калініна вийшла в півфінал турніру в Будапешті. Українка вперше в кар'єрі зіграє в 1/2 фіналу на змаганнях WTA.

В 1/4 фіналу турніру в Будапешті українська тенісистка у двох сетах перемогла Панну Удварді з Угорщини.

Для перемоги Калініної знадобилося майже дві години. Ангеліна реалізувала 4 брейкпоінта з 11 і допустила 3 ​​подвійні помилки.

Суперницею Калініної в наступному раунді стане переможниця матчу Даніель Коллінс - Паула Ормаечеа.

Переможна серія Ангеліни досягла 13 матчів. У липні українка виграла турніри ITF в Монпельє і Контрексевіле.

WTA. Будапешт. 1/4 фіналу

Ангеліна Калініна (Україна) - Панна Удварді (Угорщина) 2: 0 (6: 4, 6: 4)


Автор: Олесь Хорунжий

16 липня 2021.




Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини ТЕНІСу (Обговорення дозволено !!!)
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024