FORUM TV-SATЧетвер
28.03.2024, 23:18

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум TV-SAT » « Ресівери SD » ( DVB-S / QPSK / MPEG-2 ) » SkyGate Net - Micro » Обговорення ПЗ (Discussion) SkyGate (Всі запитання по даних моделях ресіверів)
Обговорення ПЗ (Discussion) SkyGate
RATVODДата: Вівторок, 29.06.2010, 22:33 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Оговорення софтів, списку каналів,

файлів ключів, проблем при завантаженні ПЗ

в ресівери SkyGate



Вадим666Дата: Вівторок, 29.06.2010, 22:33 | Повідомлення # 2
новачок

Країна:
повідомлень: 1
Статус: Оффлайн
Есть ли ПО под криптон?
bogysДата: Вівторок, 29.06.2010, 22:33 | Повідомлення # 3
новачок

Країна:
повідомлень: 1
Статус: Оффлайн
Вы перед тем как выложить SoftCam key file просматриваете хоть их,там половина неправельных или вы просто с других саитов копируете
RATVODДата: Вівторок, 29.06.2010, 22:34 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Пока маємо те, що маємо. Новішого ПЗ на даний час не має.

RATVODДата: Середа, 25.08.2010, 00:44 | Повідомлення # 5
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Quote (bogys)
Вы перед тем как выложить SoftCam key file просматриваете хоть их,там половина неправельных или вы просто с других саитов копируете

Файли ключів викладаються для ознайомлення. Перевірити всі файли, які викладаються на форумі, пратично ( та і фізично) не можливо.
Ці Файли ключів не мої, а від ( by ) usb, 9000plus, Informed®і інш., запозичені в інтернеті на форумах відповідної тематики.

Свої файли я завжди підписую своїм ніком.

P.S. Доопрацюйте ключі і викладіть під своїм ніком- і форумчани скажуть Вам спасибі.


mykolakДата: Середа, 25.08.2010, 00:44 | Повідомлення # 6
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (bogys)
перед тем как выложить SoftCam key file просматриваете хоть их,там половина неправельных или вы просто с других саитов копируете

Когда я два года назад начал заниматся ДВБ картами и внешним ему Vplug,для которого по несколько раз на день выходили софтками,то меня также интересовал етот вопрос почему в половина ключей которие там выложене нерабочии,особенно ето касалось ключей по статике.Для себя я давно поудалял все нерабочии ключи и скажу что их осталось совсем мало(рабочими сейчас есть все ключи BISS, з Viaccess ето ключи на пакет BIS и ище на несколько каналов на разних градусах, с кодировки SEGA ето пакеты RAI и MEDIATECH ,кодировка NAGRA3 недоступна для просмотра емуляторе,и есть ище два ключа рабочих на кодировку криптоворкс,ну и ище несколько статических ключей которие время от времени появляются.Мой Вам совет качайте Софткам которий найменший по размеру
ORESTДата: Середа, 25.08.2010, 00:44 | Повідомлення # 7
новачок

Країна:
повідомлень: 2
Статус: Оффлайн
Добридень,така справа, у мене тюнер SkyGate@net і ось яке запитання:залив softcam, який надав Ratvod 23.10.2010 і відразу не показують канали з ключами biss :Inter,inter+,RTR Planeta та Перший(УТ-1), а також ті канали для яких був softcam.Зараз на тюнері прошивка QNGY 129.60.Будь ласка підкажіть що треба зробити і що таке сталось?
ZenonДата: Середа, 25.08.2010, 00:44 | Повідомлення # 8
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 445
Статус: Оффлайн
Quote (OREST)
Добридень,така справа, у мене тюнер SkyGate@net і ось яке запитання:залив softcam, який надав Ratvod 23.10.2010 і відразу не показують канали з ключами biss :Inter,inter+,RTR Planeta та Перший(УТ-1), а також ті канали для яких був softcam.Зараз на тюнері прошивка QNGY 129.60.Будь ласка підкажіть що треба зробити і що таке сталось?

Файл Softcam.key містить ключі BISS и статику, файл Softcam.kdb остальні системи кодування.
Ключі Biss прописані вSoftcam.key (в долучені можна перевірити, які та по якій частоті, в текстовому документі). Можливо потрібно активувати їх.

altairvovanДата: Середа, 29.12.2010, 01:14 | Повідомлення # 9
новачок

Країна:
повідомлень: 7
Статус: Оффлайн
вопрос конечно очень важный - иметь нормальный softcam. но как пишет mykolak реально работающих ключей совсем мало.
я например не заморачиваюсь а за пару мин. забиваю ключи с пульта. тем более сейчас с новым софтом достаточно нажать зеленную кнопку и вы в редакторе ключей BISS. предварительно конечно встаем на "закрытый канал". а дальше остается добавить только сам ключ. частота и ID уже на месте.
плюс ко всему у меня в принципе всегда лежит готовый скайгейт. с каналами и ключами
altairvovanДата: Середа, 29.12.2010, 01:14 | Повідомлення # 10
новачок

Країна:
повідомлень: 7
Статус: Оффлайн
в новых SKY GATE NET появилась возможность при подключении дополнительного модуля пользоваться WIFI
ORESTДата: Середа, 29.12.2010, 01:14 | Повідомлення # 11
новачок

Країна:
повідомлень: 2
Статус: Оффлайн
А де опис SKY GATE STAR?Виложіть будьласка.
PREDATORДата: Вівторок, 09.08.2011, 01:12 | Повідомлення # 12
новачок

Країна:
повідомлень: 11
Статус: Оффлайн
Скажите пожалуйста какие внесены изменения в прошивке SkyGateNet_QNGY130.39_200711_UA2C1N0_pz, а то нигде описания не вижу.

Мало кто знает, как много надо знать для того, чтобы знать, как мало мы знаем...
RATVODДата: Середа, 10.08.2011, 13:17 | Повідомлення # 13
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Я також опису даної прошивки пока не знайшов і даної моделі , в даний час, не маю в наявності.

kashkaДата: Четвер, 11.08.2011, 21:38 | Повідомлення # 14
новачок

Країна:
повідомлень: 2
Статус: Оффлайн
Трансподеры в этом софте старые ,интер идет на 11389,а там стоит 10889,УТ-1 там нет вообще,нужно отредактировать

kashka
PREDATORДата: Субота, 13.08.2011, 01:59 | Повідомлення # 15
новачок

Країна:
повідомлень: 11
Статус: Оффлайн
kashka
Наверное мы о разном ? Прошивка не должна вроде добавлять или удалять транспондеры, нет ? Я думал может они чего дельного в функционале тюнера поменяют, 031 например avi формат в него добавят что ли мечты...


Мало кто знает, как много надо знать для того, чтобы знать, как мало мы знаем...
Форум TV-SAT » « Ресівери SD » ( DVB-S / QPSK / MPEG-2 ) » SkyGate Net - Micro » Обговорення ПЗ (Discussion) SkyGate (Всі запитання по даних моделях ресіверів)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024