FORUM TV-SATСереда
27.10.2021, 00:09

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 13 з 13
 • «
 • 1
 • 2
 • 11
 • 12
 • 13
Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Новини ІНТЕРНЕТу
Новини ІНТЕРНЕТу
RATVODДата: Субота, 17.10.2009, 18:44 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26018
Статус: Оффлайн
Новини ІНТЕРНЕТу9 правил пошуку інформації в GOOGLE,

про які не знають 96% користувачів
RATVODДата: Середа, 11.08.2021, 20:27 | Повідомлення # 181
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26018
Статус: Оффлайн
Головою правління ІнАУ

обрали Олександра СавчукаФото: inau.ua

У минулій каденції Олександр Савчук
обіймав посаду заступника голови правління ІнАУ.


Обрано голову правління Інтернет Асоціації України, повідомляє пресслужба.

10 серпня відбулось засідання, в якому взяли участь 12 новообраних членів правління. Головою правління обрано Олександра Савчука (ТОВ «Атраком»).

У минулій каденції Олександр Савчук обіймав посаду заступника голови правління ІнАУ.

Заступником Савчука став Андрій Нагорнюк (ТОВ «ІМК»). Він був членом правління ІнАУ ряд попередніх скликань, а останнім часом очолював Ревізійну комісію ІнАУ.

Нагадаємо, у травні 2021 року зі складу правління Інтернет Асоціації України вийшов Андрій Соломаха. Причиною цього рішення він називав відкладення проведення з’їзду членів для переобрання правління.

Згодом свою посаду залишив голова комітету ІнАУ з питань захисту економічної конкуренції Олександр Арутюнян. Після цього на своєму каналі у YouTube народний депутат і колишній голова правління ІнАУ Олександр Федієнко назвав вихід зі складу правління асоціації демаршем. Він наголосив на тому, що він вважає ІнАУ парламентом, який обрало телеком-середовище.

11 серпня 2021.RATVODДата: П`ятниця, 10.09.2021, 10:01 | Повідомлення # 182
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26018
Статус: Оффлайн
Федієнко: подорожчання кабельної продукції

призведе до подорожчання
інтернет-послугОлександр Федієнко

В Україні очікується підвищення вартості послуг доступу в мережу інтернет.


Всьому виною - подорожчання кабельно-провідникової продукції. Таку думку озвучив заступник глави парламентського комітету з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко.

За словами народного депутата - тарифи інтернет-провайдерів зростуть, як мінімум, на 23%. Саме таке подорожчання імпорту кабелів очікується після спеціального розслідування, яке пройшло в «досить закритому режимі». Зрозуміло, це призведе до націнки на послуги операторів, яка ляже на плечі кінцевого абонента.

Правда, як зазначає пан Федієнко, фінальні підсумки з розслідування все ще не оприлюднені.

Крім зростання вартості інтернет-пакетів, введення додаткових мит на імпорт в Україну кабельної продукції призведе до уповільнення цифровізації нашої країни.

Олександр Федієнко зазначає, що до об'єкту розслідування було віднесено одночасно дві великі групи товарів: силові кабелі і телекомунікаційні кабелі.

«Хочу відзначити, що зазначені групи товарів не є взаємозамінними, оскільки мають різні як фізичні, технічні, якісні характеристики, так і сферу застосування. Якщо говорити коротко, силові кабелі призначені для передачі струму, а телекомунікаційні кабелі - для передачі інформації. Це різні галузі: одна галузь - це енергетична, інша - телекомунікаційна. Провівши відповідне розслідування, спеціальна комісія навіть не намагалася розібратися, чим відрізняються відповідні кабелі. Вважаю, що об'єднання зазначених груп товарів апріорі призвело до неправильних висновків, адже показники за вказаними групам кабелів не можуть консолідуватися, фактично - це два різних ринки».

Пан Федієнко також бачить у введенні спецмита на імпорт кабельної продукції - загрозу монополії з боку державних компаній.

«Будь-яка монополія - ​​це шлях до зменшення конкуренції і зниження якості продукції. Збільшення термінів очікування продукції, яка вкрай необхідна не завтра, не через тиждень або місяць, а іноді - вже сьогодні ».

Редакція Mediasat

08 вересня, 2021.RATVODДата: Вівторок, 21.09.2021, 20:55 | Повідомлення # 183
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26018
Статус: Оффлайн
У «Яндекс 360» додали функцію

створення і редагування файлів зі смартфонаФото: Shutterstock

Функціонал створення і редагування файлів зі смартфона доданий
в додатку «Яндекса» «Пошта» та «Диск» для iOS і Android.


Більше не потрібно мати на смартфоні офісний пакет - «Яндекс 360» підтримує формати docx, xlsx і pptx і їх попередні версії, пише TelecomDaily. Зміни можна вносити в поодинці або спільно за рахунок миттєвої синхронізації. Файли, які відкривалися останніми, збираються сервісом «Документи».

«Робота з документами - один з найбільш частих сценаріїв. Приблизно чверть наших користувачів працюють з ними кожен місяць. Тому нам важливо, щоб люди могли створювати і редагувати файли звідки завгодно, навіть якщо у них під рукою тільки смартфон. І тепер у них є така можливість», - зазначив керівник продукту «Яндекс 360» Володимир Русинів.

У набір сервісів для роботи «Яндекс 360» входять «Документи», «Диск», «Телеміст», «Пошта», «Календар», «Нотатки» і «Мессенджер». Вони дозволяють вести переписку, проводити відеозустрічі, планувати свій час і працювати з документами. Розширені можливості цих сервісів доступні за передплатою.

Автор: Олексій Жданов

21.09.2021.


RATVODДата: Четвер, 07.10.2021, 18:57 | Повідомлення # 184
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26018
Статус: Оффлайн
Apple заборонить у App Store додатки,

у яких не можна видалити обліковий записФото: AppleInsider

Компанія заявила, що всі застосунки в App Store повинні
надавати користувачам більше контролю над особистими даними.


Компанія Apple 6 жовтня повідомила про запровадження нового правила: з 31 січня 2022 року в магазині App Store не публікуватимуть програми та додатки, у яких не можна видалити обліковий запис.

Компанія заявила, що всі застосунки в App Store повинні надавати користувачам більше контролю над особистими даними. «Усі програми, які дозволяють створювати облікові записи, також повинні дозволяти користувачам видалити свої облікові записи в межах програми. Ця вимога поширюється на всі додатки, подані з 31 січня 2022 року», – йдеться в повідомленні.

Apple рекомендував користувачам ознайомлюватися з правилами кожного додатку та переліком дозволів, які він запитує.

Нагадаємо, у червні 2021 року компанія Apple оновила правила для додатків в App Store в рамках боротьби з шахрайством: реклама додатків, яка вводить в оману, буде заборонена навіть за межами App Store. Якщо її знайдуть, то програму видалять з магазину додатків. Будь-яка шахрайська активність призведе до виключення з програми для розробників і видалення облікового запису.

Автори: MediaSapiens:

07 жовтня 2021.
RATVODДата: Субота, 23.10.2021, 15:44 | Повідомлення # 185
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26018
Статус: Оффлайн
Apple оновила правила App Store

після антимонопольного суду з Epic GamesФото: Flickr

Тепер розробники можуть повідомляти користувачів App Store
про альтернативні способи оплати.


Після суду з розробником ігор Epic Games Apple оновила правила користування App Store. Компанію Apple звинувачували в монополізації, мовляв, ті блокують будь-яку можливість транзакцій всередині додатків і у такий спосіб це призводить до монополізації Apple.

Програвши суд, Apple опублікувала нові правила користування App Store, серед яких ключовими є три зміни:

» Тепер розробникам дозволяється повідомляти користувачів про альтернативні способи оплати за межами їх додатку й App Store. Раніше розробникам забороняли через пошту чи у будь-який інший спосіб вказувати користувачам на існування альтернативних способів оплати поза App Store.

» Щоб забезпечити цю можливість, застосунки можуть надсилати запит про користувача, наприклад, ім’я та електронну пошту. Але такий запит має бути необов’язковим й не має заважати користуватись додатком.

» Третя зміна не пов’язана з монополізацією й описує, як розробники можуть використовувати нову функцію App Store «Події в додатку». Вони включають челенджі, прем’єри фільмів, прямі трансляції та ін. Вони стануть доступними в App Store 27 жовтня.


Нагадаємо, що Epic Games позивалася з Apple через те, що магазин додатків App Store, крім збору 15-30% комісії за покупки через свою платформу, блокував будь-яку можливість транзакцій всередині додатків. В результаті кошти йшли Apple.

Також Google подав зустрічний позов проти розробника ігор Epic Games, звинувативши компанію в порушенні контракту щодо гри Fortnite. Натомість Epic Games звинуватили Google у монополізації.

Автори: MediaSapiens:

23 жовтня 2021.
Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Новини ІНТЕРНЕТу
 • Сторінка 13 з 13
 • «
 • 1
 • 2
 • 11
 • 12
 • 13
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2021