FORUM TV-SATСереда
26.04.2017, 20:32

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 1 з 11
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення ATSC 3.0 » Телебачення нового покоління ATSC 3.0 (Без обговорення !!!)
Телебачення нового покоління ATSC 3.0
RATVODДата: Середа, 27.07.2016, 09:47 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20679
Статус: Оффлайн
Телебачення нового покоління ATSC 3.0ATSC (.Англ Advanced Television Systems Committee ) - набір стандартів, розроблених Advanced Committee телевізійних систем для цифрового телевізійного мовлення через ефірні, кабельні та супутникові мережі.

Стандарти ATSC були розроблені в 1990-х консорціумом Гранд Альянс, консорціумом компаній, що спеціалізуються в області електроніки і телекомунікацій; компанії об'єдналися, щоб розробити специфікації того, що в даний момент відомо як HDTV.

У число форматів ATSC входять і вже існуючі на той момент стандартні формати відео, хоча спочатку тільки формат HDTV був створений для цифрового телебачення.

Детальніше: Матеріал з Вікіпедії

RATVODДата: Середа, 27.07.2016, 09:53 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20679
Статус: Оффлайн
ATSC 3.0: грандіозний прорив ТБ-технологій ?Стандарт нового покоління може стати грандіозним проривом технологій на тлі старого ATSC 2.0.


Технології не стоять на місці; навпаки, вони розвиваються, постійно набираючи все більший темп. І це особливо помітно в сфері доставки медіа до глядача.

У минулому домашні відео-розваги були досить прості і примітивні: люди сідали перед екраном телевізора і дивилися телепрограми відповідно до розкладу їх виходу в ефір. Сьогодні глядач бажає мати можливість дивитися в буквальному сенсі все, що він хоче, на будь-якому пристрої, в будь-якому місці - отримуючи контент через ефір, кабель, супутник або Інтернет, або з власного домашнього сховища. Зрозуміло, що мовна індустрія повинна також розвиватися, щоб відповідати на ці запити американського глядача.

Як пише Technology TV, поточні розробки стандарту мовлення нового покоління ATSC 3.0 націлені на вирішення цієї проблеми шляхом використання сучасних технологій передачі, а також кодування відео і аудіоконтенту, щоб в кінцевому підсумку надати глядачеві доступ до нових і креативним послуг.

Стає зрозуміло, що для підстроювання під постійно мінливі звички і запити глядача мовникам потрібно нова система, яка б підтримувала нове глядацьке поведінку. Така система повинна включати в себе можливість змінюватися відповідно до зміни запитів споживача, забезпечуючи тим самим розширюваність, яка дозволить адаптувати її до нових потреб і в майбутньому.

Програми телебачення сьогодні переглядають безліччю різних способів, з використанням широкого кількості джерел медіа та платформ доставки. Інтернет зайняв, мабуть, провідне місце серед всіх інших джерел телевізійного контенту для споживачів. Розробка нової системи цифрового телебачення, яка включала б у себе всі ці елементи, стала не тільки бажаним, а й необхідним справою.

Наріжним каменем системи цифрового мовлення нового покоління - ATSC 3.0 DTV - повинна стати гнучкість у виборі послуг, включаючи можливість бесшовно для ефірних мовників відправляти гібридний контент на мобільні і фіксовані приймальні пристрої - об'єднуючи таким чином в одне ціле ефірну трансляцію і передачу через широкосмугові мережі. Такі опції, як «мультіпросмотр» і «многоекранность» також є надзвичайно важливими, як і немає змоги вибирати між стандартами дозволу - SD, HD і Ultra HD.

Система ATSC 3.0 також повинна мати можливість підлаштовуватися під інноваційні рішення майбутнього. Ключовими словами, що описують основні принципи роботи ATSC 3.0, є такі терміни, як «масштабованість», «взаємозамінність» і «пристосованість».

Хоча вже йде робота над розширенням можливостей існуючої системи ATSC ТБ шляхом включення в неї інтернет-сумісності та можливостей кешування для зберігання програм (назад сумісний пакет розширень названий «ATSC 2.0»), майбутні потреби глядачів і мовників є ключовим питанням для розробників ATSC 3.0. Технології, розроблені для ATSC 2.0, як очікується, будуть підтримуватися і в новій системі ATSC 3.0.

Оскільки стандарт ATSC 3.0, цілком ймовірно, що не буде сумісний з існуючими мовними системами, він повинен забезпечувати поліпшення в продуктивності, функціональності, і все це повинно бути ефективно настільки, щоб виправдати саме створення системи без зворотної сумісності стандартів.

Важливо пам'ятати, що оригінальний стандарт A / 53 DTV був запущений в 1996 році. З тих пір було розроблено безліч істотних і помітних нововведень, відбулися інші важливі зміни, зокрема:

» Частотний спектр став ще більш дефіцитним.
» У сфері кодування відео зроблені значні удосконалення, що підвищили його ефективність.
» Зростає попит на відео високої роздільної здатності.
» Аудіо стало якіснішим і дає сильніший ефект занурення.
» Значна частина споживачів націлена на отримання інтерактивних послуг.
» Стали звичайним явищем альтернативні мовленню шляхи роздачі контенту.
» Широке поширення отримали мобільні пристрої.
» Широко використовуються планшети.


Всі ці нововведення у своїй сукупності змінили ландшафт телебачення, наслідком чого і стала розробка стандарту ATSC 3.0. Робота над ATSC 3.0 в підсумку була розбита на безліч рівнів, як це описано нижче.

Фізичний РІВЕНЬ


Фізичний рівень - це ключова система передачі сигналу, яка є основою будь-якої служби передачі контенту через ефір. Фізичний рівень описує питання модуляції, кодування, передачі сигналу та інші звичні елементи мовної ланцюжка.

В якості потенційних пристроїв, які будуть працювати з ATSC 3.0, в даний час розглядаються різні типи телевізійних приймачів, включаючи пристрої фіксованого прийому (такі як традиційні телевізори з великими екранами, які стоять у вітальнях і спальнях), що носяться пристрої, автомобільні екрани і портативні приймачі. Основною метою фізичного рівня ATSC 3.0 є створення стандарту, що дає можливість передавати ТВ-контент на пристрої як фіксованого, так і мобільного прийому.

Пріоритетними завданнями також є ефективне використання частотного спектру і підвищення надійності послуг, що надаються. Пріоритетними питаннями є підтримка високих швидкостей передачі даних, необхідних для надання послуг в нових стандартах - таких, як Ultra HD.

Крім того, в даний час вивчаються механізми можливого подальшого розширення можливостей системи ATSC 3.0, щоб вона могла продовжувати використовуватися і в майбутньому, після впровадження нових технологій і удосконалень, без необхідності повної переробки. Визначення механізмів легкої і витонченої еволюції стандарту є невід'ємною частиною роботи над системою ATSC 3.0.

Крім забезпечення прийому традиційних, фіксованих служб, ATSC 3.0 повинна буде дати можливість підтримувати надійну роботу служб передачі контенту на мобільні пристрої в процесі руху - на телефони, лептопи, планшети і переносні телевізори. Оскільки дані пристрої часто беруть з собою за кордон, дуже важливо забезпечити в системі підтримку ключових технологій, які отримали широке міжнародне визнання і забезпечити сумісність на загальносвітовому рівні.


Малюнок 1: Архітектурний скелет фізичного рівня


Загальна структурна архітектура фізичного рівня зображена на малюнку 1. В даний час в переліку попередньо узгоджених - такі базові функції:

» Модуляція на основі OFDM, з широким спектром захисних інтервалів для пом'якшення многолучевости.
» Корекція помилок (FEC) на основі LDPC з широким вибором швидкостей кодування в двох варіантах довжини коду (підтримує мобільний і фіксований прийом).
» Широкий вибір розмірів «сузір'їв».


Очікується, що фізичний рівень ATSC 3.0 забезпечить широкий вибір можливих точок роботи для мовників, кожна з яких - вкрай близька до межі Шеннона (теоретичну межу, який зумовлює те, скільки інформації можна передавати через канал з зашумлення), як показано на рисунку 2, Нижче. Базові експлуатаційні компроміси включають в себе вибір меншого об'єму даних / більшої надійності послуги та / або більшої кількості переданих даних / меншою надійності послуги, або проміжного рівня.


Малюнок 2: Приклад кривої потужності для фізичного рівня ATSC 3.0


Мовники мають можливість вибирати робочі точки, які підтримують їх бізнес-моделі. Використовуючи різні канали фізичного рівня (PLP), можна одночасно використовувати різні робочі точки - наприклад, виділяти частину пропускної смуги в переданому сигналі для потреб UHD, а залишок - для мобільних служб.

Редакція Mediasat
RATVODДата: Середа, 27.07.2016, 10:49 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20679
Статус: Оффлайн
ПРОДОВЖЕННЯ:

ATSC 3.0: грандіозний прорив ТБ-технологій ?

РІВЕНЬ УПРАВЛІННЯ ТА ПРОТОКОЛІВ


Рівень управління і протоколів - це лінія зв'язку між фізичним рівнем і презентаційним рівнем, що підтримує доставку послуг і синхронізацію, оголошення послуги і персоналізацію, а також інтерактивні служби та служби супутнього екрану.

Був досягнутий консенсус з приводу використання інтернет-протоколу в якості транспорту для доставки мовного контенту - як потокового, так і файлового. Використання в якості транспорту IP-протоколу (замість MPEG-2, який використовувався в попередніх системах цифрового телебачення), забезпечує широку ступінь уніфікації з іншими механізмами доставки. Потоковий контент (наприклад, програми живого ТБ) буде передаватися у вигляді пакетів (використовуючи ISOBMFF як формат контенту), а не у вигляді безперервного потоку фрагментів.

Це, знову ж таки, забезпечує уніфікацію з іншими механізмами доставки, а також щодо спрощує такі речі, як вставку локалізованої або Персоналізація реклами.

Система ATSC 3.0 розробляється і для того, щоб зробити можливим безшовне використання мовлення в поєднанні з широкосмугового передачею для доставки послуг і їх компонентів. Одним із прикладів такого використання може бути доставка через мовний канал відеоряду та звукової доріжки на одній мові (який може розглядатися в якості основного мови переважної більшості глядачів), а через широкосмугові канали - додаткових мов, дозволяючи користувачеві вибирати потрібну йому опцію. Одна з технологій, що забезпечують гібридну доставку, полягає у використанні UTC (або будь-якої іншої «абсолютної» форми часу) для синхронізації і управління буфером.

Деталі ще обговорюються і опрацьовуються, проте, на 3 рисунку нижче можна побачити приклад стека протоколів для ATSC 3.0. Як ви можете бачити, в системі спостерігається уніфікація способів доставки через ефір і через широкосмугові мережі, особливо вище рівня протоколу доставки, з повним злиттям на рівні додатків.


Малюнок 3: Приклад моделі стека протоколів для ATSC 3.0


У ряді ситуацій ресивер може мати доступ виключно до некомпрессірованному аудіо та відео; наприклад, через HDMI, підключений до сет-топ-боксу. Бажано використовувати в ATSC 3.0 додаткові компоненти і служби, які, можливо, не змусили б його проходити весь шлях до ресивера на головному маршруті доставки.

Система автоматичного розпізнавання контенту (ACR) дозволить ресивера визначити, що саме є видимим. Серед методів, що застосовуються в ACR, - системи «відбитків пальців» і «водяних знаків». ACR-сумісні ресивери з широкосмуговим підключенням можуть запитувати і отримувати через широкосмугові канали додатковий контент з Інтернету.

РІВЕНЬ ДОДАТКІВ І ПРЕЗЕНТАЦІЙ


Рівень додатків і презентацій представляє, по суті, елементи, які використовуються глядачем, включаючи кодування відео і аудіо, а також робоче середовище. Модель служби для ATSC 3.0 дозволяє більш складним службам давати мовникам можливість розвивати свій бізнес.

Основні елементи рівня включають в себе:

» Розширену підтримку лінійного ТВ і відео за запитом.
» Підтримка служби передплати і систему «плати за переглянуте».
» Можливості умовного доступу і управління цифровими правами (DRM).
» Підтримку пристроїв мобільного та фіксованого прийому, а також супутніх пристроїв.
» Гібридну доставку (ефір і широкосмугові мережі), в поєднанні з просуваються контентом.


Для систем кодування відео першочерговим завданням є створення систем роботи з UHD і HD, з початкової підтримкою 4К і можливістю підтримки 8К в майбутньому, через реалізацію розширення. Кодек HEVC (H.265) був обраний в якості основного кодека відео. Портативні, переносні, автомобільні пристрої та пристрої фіксованого прийому - як для роботи в будинку, так і для роботи на відкритому повітрі - всі вони є цільовими пристроями, і гібридна інтеграція доставки через ефір і широкосмугові мережі є необхідною вимогою для мовників.

Канали фізичного рівня (PLP) можуть забезпечити гнучкість компромісів в плані надійності в розрізі пропускної здатності кожного компонента. Розглядається можливість багатошарового (масштабується) кодування, можливо - на основі різних PLP. В останній ситуації, можливо, дозволити доставку HD-версії для ключових служб через надійний канал і розширений рівень в каналі з більш високою швидкістю для передачі відео в UHD.

Для кодування аудіо пропонуються до обговорення нові функції, які включають управління діалогом, використання альтернативних звукових доріжок, а також змішування допоміжних аудіо-служб, діалогів на іншій мові, спецефектів, коментарів і музики. Крім того, очікується нормалізація гучності контенту і контурів динамічного діапазону, заснована на спеціальних можливостях для користувача пристроїв для мобільного або фіксованого прийому і унікальною звукового середовища.

Розглядається можливість впровадження функцій, що дають більше відчуття занурення, з більш високим просторовим дозволом в локалізації джерел звуку (азимут, підйом, відстань), для збільшення відчуття від звукового оточення. Функції будуть включати виділені для різних пристроїв (фіксованого та мобільного прийому) і наборів динаміків, підтримку гібридної передачі через ефірні і широкосмугові канали, а також підтримку суто звукового контенту і змішаного - аудіо / відео контенту.

Середовище для роботи (або додатки) будуть, швидше за все, засновані на HbbTV 2.0, з модифікаціями, необхідними для підстроювання під різні запити і вимоги. Також можливе використання окремих елементів середовища додатків ATSC 2.0.

Можливість розширення


Незважаючи на те, що ATSC 3.0 розробляється в якості стандарту, що приходить всерйоз і надовго, технології продовжують розвиватися, і запити споживачів будуть змінюватися таким чином, який не може передбачити ніхто. Як наслідок, в стандарті ATSC 3.0 повинні бути передбачені способи, що дають можливість легко і без проблем розвивати його з розвитком технологій, у міру того, як будуть з'являтися все нові і нові розробки.

Розробляються сьогодні сигнальні системи зв'язку повинні дозволити новим ресиверів задіяти нові технології в міру їх появи на ринку. Ці сигнальні системи починаються на фізичному рівні і проходять через рівень додатків / презентацій. Фізичний рівень матиме дуже просту, наднадійну форму сигнальної системи, яка може визначати, яка технологія використовується на самому фізичному рівні. Як мінімум, кожен рівень буде мати можливість сигналізувати про те, яка з технологій використовується рівнем вище.

Сигнальна система і інформація про оголошеннях включатиме можливість вказувати на ресурси, необхідні для успішної передачі послуг, зі збереженням відмінності між тими, які визначені творцем контенту як обов'язкові, і опциональнимі.

Річ Чорноокий, старший науковий співробітник Triveni Digital, має ступінь доктора природничих наук в області ядерних матеріалів від Массачусетського інституту технологій. Є одним з провідних розробників стандарту ATSC 3.0.

Редакція Mediasat
RATVODДата: Середа, 27.07.2016, 11:05 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20679
Статус: Оффлайн
Стандарти ATSC зміцнюють позиції 4KАмериканський КОМІТЕТ ATSC (Advanced Television Systems Committee) підтвердив те, що системі передачі «Фізичного рівня» (Physical Layer) для технології телерадіомовлення нового покоління ATSC 3.0 присвоєно статус «кандидата в стандарти», що дозволить, зокрема, передавати сигнал 4K Ultra HD телебачення на переносні пристрої паралельно з надійною мобільного передачею даних. У ATSC tg3 Technology Group-стандарт затвердили ATSC 3,0 кандидата на фізичному рівні.

«За кілька місяць до цього голосування сотні добровольців почали досліджувати можливості запропонованих технологій з метою вибрати найкращу і найбільш гнучку систему, яка повинна була стати основою ATSC 3.0. Це стало важливою віхою на шляху становлення стандарту, і тепер ми очікуємо того моменту, коли виробники почнуть розробляти досвідчені моделі, за допомогою яких можна буде на практиці випробувати більше дюжини взаємопов'язаних елементів, що формують Фізичний рівень », - говорить президент ATSC Марк Річер.

Мета створення стандарту ATSC 3.0 Фізичний рівень складається в тому, щоб збільшити гнучкість, надійність та ефективність використання спектра в порівнянні зі стандартом ATSC 1.0, який був прийнятий два десятиліття тому. Фізичний рівень ATSC 3.0 дозволяє мовникам вибирати з безлічі параметрів передачі, адаптуючи сигнал кожної станції під вимоги місцевого ринку шляхом забезпечення поєднання якості послуги і зони покриття таким чином, який найбільшою мірою підходить конкретному ринку і конкретної місцевості.

«Система дає можливість використовувати режим великого об'єму з малою надійністю і низькою ємності з високою надійністю в рамках однієї передачі. Ця гнучкість означає те, що ми, можливо, побачимо паралельну передачу 4K Ультра HD програми і мобільного мовлення на переносний пристрій », - пояснює Річер.

Технології можна буде вибирати для різних «видів застосування», таких як Одночастотна мережу, Системи з рознесеними передавальними і приймальними антенами, зв'язується каналів і так далі при використанні однієї передавальної вишки. Також пропонується широкий вибір систем захисту даних, включаючи широкий спектр захисних інтервалів, довжини коду прямої корекції помилок і кодових швидкостей.

«ATSC дякує кращі уми світу з області мовлення за підтримку та активну участь в розробці фізичного рівня стандарту. Однак, це ще не закінчення процесу. Статус Кандидата в стандарти фізичного рівня відкриває шлях до серії багатомісячних польових випробувань, які повинні перевести його на стадію Пропонованого стандарту в 2016 році », - говорить Річер.

Триває робота і над іншими компонентами зв'язки стандартів ATSC 3.0. Серед них - технологія стиснення відео і аудіо, субтитри, сучасна система термінового оповіщення, безпеку, пристрої-компаньйони, персоналізація, додатки і інтерактивність, водяні знаки і відбитки пальців, а також інтернет-протокол доставки. Говорячи простіше, ATSC 3.0 частиною може стати приблизно 20 стандартів.

Редакція Mediasat


RATVODДата: Середа, 27.07.2016, 11:09 | Повідомлення # 5
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20679
Статус: Оффлайн
Південна Корея проміняла європейський стандарт DVB-T2

на американський ATSC 3.0
Південна Корея вибирає в якості стандарту ATSC 3.0 для мовлення телебачення надвисокої чіткості, яка повинна почати роботу в країні з лютого 2017 року.

Південна Корея надала перевагу ATSC 3.0 - технологічному стандарту, кий застосовується для мовлення телебачення надвисокої чіткості в США, європейському стандарту DVB-T2, - заявили 26 липня в Міністерстві науки, ІКТ та планування майбутнього.

Велика частина телевізорів, що випускаються корейськими виробниками, включаючи компанії Samsung Electronics і LG Electronics, підтримують європейський стандарт, який трохи застарів в порівнянні зі стандартом, прийнятим в США. Як наслідок - багатьом сьогоднішнім власникам UHD-телевізорів буде потрібно спеціальний сет-топ-бокс для перегляду UHD-контенту.

Як пояснили в міністерстві, покупка нових сет-топ-боксів потрібна лише власникам UHD-телевізорів, які орієнтуються на отримання сигналу через ефірну антену. Тим же, хто приймає сигнал по наземних лініях (кабельне ТБ, IPTV і OTT), купувати нічого не доведеться.

Щоб знизити тягар можливих витрат для глядачів, в міністерстві планують провести консультації з корейськими виробниками телевізорів з приводу цін на сет-топ-бокси.

«Стандарт ATSC 3.0 підходить для IPTV, він має високий ступінь сумісності з іншими мобільними пристроями», - відзначають в міністерстві.

Найбільші мовні компанії Південної Кореї - KBS, MBC та SBS - почнуть мовлення в стандарті UHD в лютому 2017.

26.07.2016

Редакція Mediasat


RATVODДата: Неділя, 11.09.2016, 17:44 | Повідомлення # 6
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20679
Статус: Оффлайн
Затверджено фізичний рівень

ATSC 3.0
Дана подія говорить про те, що не за горами
- завершення затвердження мовного стандарту нового покоління.


8 вересня в організації Advanced Television Systems Committee (ATSC) заявили про те, що її члени скріпили своїми підписами затвердження фізичного рівня ATSC 3.0, що представляє собою систему телевізійного мовлення наступного покоління, яка дозволяє передавати через ефірні канали, зокрема, контент в дозволі 4K з підтримкою розширеного динамічного діапазону (HDR) і цільового розміщення реклами.

Фізичний рівень, що дозволяє мовникам передавати програми телебачення в складних для прийому умовах, передбачає можливість використання одночастотних мереж, зв'язування каналів і, в цілому, дає мовникам можливість вибирати для себе найбільш підходящі параметри мовлення. Фізичний рівень - це лише один з багатьох стандартів, які перебували в роботі і формують систему ATSC 3.0, однак, його затвердження, за словами президента ATSC Марка Річер, є важливою віхою на шляху, зроблене групою.

«Сотні експертів-технологів з усього світу, які віддали цьому процесу свого часу і досвід, вибрали в якості основи для ATSC 3.0 найкращу і найбільш гнучку систему. І хоча інші складові стандарту ATSC 3.0 все ще перебувають на фінальній стадії стандартизації, утвердження системи ефірної трансляції є основою на майбутнє, - заявив він в своєму виступі. - Швидше за все, ми побачимо, як два види трансляцій 4K Ultra HD контенту будуть вестися пліч-о-пліч з надійним мовленням в мобільних мережах на переносні пристрої завдяки природній гнучкості фізичного рівня ATSC 3.0. Система дозволить запускати режим підвищеної ємності, коли важлива передача відео карколомного якості. При цьому система також підтримує передачу з більш низькою ємністю і наднадійною - для переносних ресиверів».

Президент і технічний директор компанії LG Electronics доктор Скотт Ан вітає появу фізичного рівня ATSC 3.0, підкреслюючи, серед іншого, на важливості вкладу своєї компанії в цей процес: «Ми раді тому факту, що технології компанії LG лежать в основі більшості елементів фізичного рівня системи передачі і вдячні за надану нам можливість опинитися. Серед інших експертів, залученими в процес створення нового стандарту », - каже Ан в своїй заяві.

Доктор Джонг Кінг - старший віце-президент LG і президент Zenith R & D Lab - додає: «Незабаром мовники зможуть насолодитися новим рівнем гнучкості, а також запропонувати глядачам нові види послуг - включаючи можливість передачі на переносні пристрої, що знаходяться в русі, телевізійного контенту в приголомшливому дозволі 4K Ultra HD, яка буде доступна для широкого кола ATSC 3.0 сумісних пристроїв».

11.09.2016

Редакція Mediasat


RATVODДата: Середа, 08.02.2017, 13:54 | Повідомлення # 7
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20679
Статус: Оффлайн
У США до кінця року запрацює новий

стандарт цифрового телемовлення
ATSC 3.0
Американські глядачі вже до кінця поточного року можуть отримати доступ до телевізійного контенту в стандарті Ultra HD,
який буде транслюватися з використанням перспективного стандарту мовлення ATSC 3.0.


23 лютого Федеральна комісія з електрозв'язку (FCC) планує провести голосування з питання про доцільність дозволу мовникам використовувати на добровільній основі новий телевізійний стандарт, давши, таким чином, новий поштовх для інновацій в галузі. Про це 2 лютого заявив голова FCC ейдж Пей, пише Rapid TV News.

Даний крок вже підтримали багато американських мовників, зокрема - Disney, 21st Century Fox і ряд інших, а також - що особливо важливо - Національна Асоціація мовників.

В FCC пропонують зобов'язати мовників зберегти поширення існуючих сигналів паралельно з впровадженням новаторських систем мовлення. У своєму повідомленні на блозі, розміщеному в четвер, Пей зазначив, що нова, заснована на використанні інтернет-протоколу, система «сприятиме поліпшенню в сфері вимірювання аудиторії, що, в свою чергу, підвищить якість розміщуваної реклами - реклами, що має важливе значення саме для вас і розповідає про те, що хотіли б бачити саме ви».

Новий стандарт мовлення ATSC 3.0 в даний час вже використовується Південною Кореєю.

Pearl TV - асоціація мовників-партнерів, яких об'єднує спільний інтерес до дослідження можливостей, що відкриваються новими технологіями, вітає публікацію FCC.

«Інтерес мовників зосереджений на розвитку та впровадженні нових технологій, тому в Pearl раді тому факту, що FCC ініціює прийняття норми, яка повинна дозволити добровільне використання систем телемовлення наступного покоління. Система ATSC 3.0 дасть мовникам інструменти, необхідні їм для того, щоб успішно конкурувати в середовищі, що сильно відрізняється від тієї, яка існувала на зорі епохи цифрового телебачення. Перехід до системи, заснованої на використанні інтернет-протоколу, дозволить доставляти глядачу більшу кількість контенту з більшого числа джерел, а також гарантує, що ефірне мовлення залишиться основним джерелом для отримання гарячих новин, аварійних сигналів і телевізійних проектів, які враховують бажання глядача», - говорить керуючий директор Pearl TV Енн Шелл.

- 06 лютого, 2017

Редакція


RATVODДата: П`ятниця, 03.03.2017, 09:00 | Повідомлення # 8
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20679
Статус: Оффлайн
FCC вносить пропозиції щодо стандарту

телебачення нового покоління
ATSC 3.0
Керуючись припущенням про те, що перехід до більш сучасних технологій сприятиме інноваційному процесу в секторі ефірного телебачення, Федеральна комісія з електрозв'язку (FCC) розпочала збір коментарів за пропозицією, яка дасть можливість американським мовникам використовувати телевізійний стандарт нового покоління ATSC 3.0 на добровільній, ринковій основі .


За даними FCC, стандарт ATSC 3.0 несе в собі великий потенціал для значного поліпшення якості прийому телевізійного сигналу на мобільних пристроях і телевізорах без зовнішньої антени. Крім того, даний стандарт дає мовникам можливість пропонувати глядачам розширені і інноваційні нові функції, включаючи трансляцію відео в стандарті надвисокої чіткості і об'ємного звуку, більш локалізований програмний контент, поліпшену систему інформування про надзвичайні ситуації, яка здатна включати пристрої, які знаходяться в сплячому режимі, з метою попередження їх власників про небезпеку, що насувається, поліпшені параметри доступності та інтерактивні послуги.

Представники коаліції мовців і виробників споживчої електроніки звернулися до Комісії з проханням дозволити їм використовувати новий стандарт. Нова технологія дасть можливість об'єднати можливості ефірного мовлення з можливостями перегляду і доставки даних через широкосмуговий Інтернет, використовуючи той же канал шириною в 6 МГц, який в даний час призначений для цифрового телебачення (DTV).

Повідомлення про передбачувану норму (NPRM) від FCC представляє на суд публіки пропозиції по нормам, які дадуть мовникам гнучкість, необхідну для організації трансляцій з використанням стандарту ATSC 3.0 при мінімальному впливі на споживачів і індустрію.

Серед іншого, NPRM передбачає:

Добровільне використання: Передбачає дозвіл добровільного використання стандарту ATSC 3.0 для організації мовлення та включення відповідних частин нового стандарту в правила Комісії. У NPRM відзначається, що на даний час не є актуальним питання про обов'язкову наявність телевізійного тюнера нового покоління в телевізорах.

Паралельне мовлення на місцевому рівні: Передбачає включити вимогу про «паралельне мовленні на місцевому рівні» для станцій, які вирішили почати використання системи телевізійного мовлення нового покоління. Таким чином, мовники зможуть продовжувати вести трансляцію програм цифрового телебачення з використанням існуючого стандарту ATSC 1.0 паралельно з мовленням в стандарті ATSC 3.0. Такий підхід дозволить звести до мінімуму негативний вплив від впровадження нового стандарту, гарантувавши глядачам можливість і далі використовувати свої телевізори, в яких встановлені лише цифрові тюнери нинішнього покоління і аналогові тюнери.

Трансляція на платформах MVPD: Передбачає, що дистриб'ютори багатопрограмних відео послуг (MVPD) повинні будуть продовжувати передавати сигнал цифрових каналів в стандарті ATSC 1.0, при цьому в період добровільного використання стандарту ATSC 3.0 такі оператори не зобов'язані передавати сигнал в новому стандарті. У NPRM також ставиться питання про проблему, пов'язану з добровільної трансляцією сигналів в стандарті ATSC 3.0 на умовах згоди на ретрансляцію.

Обслуговування та захист від перешкод: У комісії вивчають питання про те, чи не створить можливий початок мовлення в стандарті телебачення нового покоління перешкод для існуючих систем цифрового телебачення та інших служб, які працюють в телевізійному або суміжних діапазонах частот.

Захист і інформування споживача: Передбачається, що телекомпанії, що почали використання стандарту ATSC 3.0, повинні брати на тебе зобов'язання аналогічні тим, які відносяться до існуючих мовників. У Комісії також розглядають питання про доцільність запровадження вимог для мовників інформувати в своєму ефірі глядачів про впровадження мовлення в стандарті нового покоління і паралельному мовленні в ATSC 1.0.

Борис Скуратівський

- 27 лютого, 2017Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення ATSC 3.0 » Телебачення нового покоління ATSC 3.0 (Без обговорення !!!)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2017 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *