FORUM TV-SATЧетвер
02.05.2024, 12:57

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини телеканалів » Обговорення трансляції телеканалів. (Проблеми з мовленням)
Обговорення трансляції телеканалів.
RATVODДата: П`ятниця, 01.05.2009, 01:18 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28371
Статус: Оффлайн
Обговорення трансляції телеканалів.

Проблеми з мовленням


RATVODДата: Субота, 14.08.2010, 17:16 | Повідомлення # 121
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28371
Статус: Оффлайн
Quote (alexind)
Чому ІРТА йде в MP 4?

Хотіли як краще, а вийшло , як завжди. Пора вже потихеньку звикати, що нові канали все частіше з"вляються в коуванні Video - MPEG 4. Це дає можливість за рахунок стиснення сигналу з одного транспондера ( передавача з супутника) передавати більшу кількість каналів і за рахунок цього зменшується вартість оренди каналу, ретранслюємого через супутник..


KiberKДата: Середа, 18.08.2010, 18:17 | Повідомлення # 122
житель форуму

Країна:
повідомлень: 170
Статус: Оффлайн
Quote (RATVOD)
Хотіли як краще, а вийшло , як завжди. Пора вже потихеньку звикати, що нові канали все частіше з"вляються в коуванні Video - MPEG 4. Це дає можливість за рахунок стиснення сигналу з одного транспондера ( передавача з супутника) передавати більшу кількість каналів і за рахунок цього зменшується вартість оренди каналу, ретранслюємого через супутник..

А от з ZIK (УТ захід) получилось трохи навпаки, це вперше на моїй пам'яті коли канал спочатку запускають у MPEG-4 , а потім ще й у MPEG-2. Зазвичай усе з точністю навпаки. І ще навіщо регіональним телеканалам йти у MPEG-4. Ні я розумію спортивні, популярні, загальнодержавні. Щось не в'яжеться. Чи може там десь у глухих селех бабусі і дідусі мають на кухні OPTICUM HD 9600 чи Ariva 200? Чи в Луганську у всіх реси з MPEG-4? Чи ІРТА+ показаю світові премєри фільмів разом із кінотеатрами? Велика аудиторія телеканалу точно не світить.... Я так думаю, що ІРТА нічим не кращий вже існуючий на супутнику Тиса 1. Йти в MPEG-4 безглузде рішення... Он ТРК Буковина, ДОГТРК йшли в MPEG-2 і не надовго затримались... Та і КДТРК висити на волоску на Хелласі...


Всё может быть и быть всё может, но лишь того не может быть, чего уж точно быть не может, а всё, что может, может быть....

Повідомлення відредагував KiberK - Середа, 18.08.2010, 18:22
kenwood71Дата: Середа, 18.08.2010, 20:27 | Повідомлення # 123
новачок

Країна:
повідомлень: 17
Статус: Оффлайн
Действительно ІРТА такая фигня недавно смотрел ca
mykolakДата: Середа, 18.08.2010, 21:51 | Повідомлення # 124
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (kenwood71)
ІРТА такая фигня недавно смотрел
Погоджуюсь, що канал слабенький,але хіба можна було очікувати чогось більшого від звичайного провінційного каналу
KiberKДата: Четвер, 19.08.2010, 12:07 | Повідомлення # 125
житель форуму

Країна:
повідомлень: 170
Статус: Оффлайн
Quote (mykolak)
Погоджуюсь, що канал слабенький,але хіба можна було очікувати чогось більшого від звичайного провінційного каналу

Всі ОДТРК - єрунда!!!! І з цим нічого не поробш, єдині з нормальних регіональних каналів це Рівне 1, ТРК Алекс, 34 канал Дніпропетровськ і ТРК Вінничина там хоча би якісь нормальні фільми ідуть принаймі 3 рази в тиждень і їх на супутнику нема, а от таку єрунду запросто та ше й в МР-4 94 056


Всё может быть и быть всё может, но лишь того не может быть, чего уж точно быть не может, а всё, что может, может быть....
KiberKДата: Субота, 21.08.2010, 22:35 | Повідомлення # 126
житель форуму

Країна:
повідомлень: 170
Статус: Оффлайн
Quote (kozakua)
Пропав сигнал на каналі ZIK на AMOS 2 4W 11610 H 3600 !
В 13-00 сигнал знову вмикнули!

Ось воно - тестове мовлення 056


Всё может быть и быть всё может, но лишь того не может быть, чего уж точно быть не может, а всё, что может, может быть....
mykolakДата: Субота, 21.08.2010, 23:21 | Повідомлення # 127
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (KiberK)
Ось воно - тестове мовлення

Думаю,канал ZIK протягом року ще і тричі транспондер поміняє.
POMIK25Дата: Субота, 21.08.2010, 23:37 | Повідомлення # 128
користувач

Країна:
повідомлень: 27
Статус: Оффлайн
Я відсканував повністю Amos, але 1+1, СТБ так і не знайшов
mykolakДата: Неділя, 22.08.2010, 00:25 | Повідомлення # 129
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (POMIK25)
Я відсканував повністю Amos

На якому ресівері сканували?

Quote (POMIK25)
але 1+1, СТБ так і не знайшов

А інші українські канали з частоти 10723Н 27500s/r(транспондер групи каналів 1+1)відсканувалися?(наприклад КІНО,ТРК КИЇВ,СІТІ,ОТВ,УНІАН) і частоти 10759Н 27500s/r (транспондер канала СТБ) у Вас є? (наприклад ICTV,М1,М2,КУ ТВ)
Можливо у вас 1+1 і СТБ прописалися з іншою назвою перевірти список каналів іще раз
KiberKДата: Неділя, 22.08.2010, 09:32 | Повідомлення # 130
житель форуму

Країна:
повідомлень: 170
Статус: Оффлайн
Quote (mykolak)
Думаю,канал ZIK протягом року ще і тричі транспондер поміняє.

Все можливо 94 Можна згадати російський Kawaii.TV так він протягом року і супутники встиг поміняти і транспордери і тимчасово припинити мовлення, а зараз взагалі чорт знає що на ньому твориться...


Всё может быть и быть всё может, но лишь того не может быть, чего уж точно быть не может, а всё, что может, может быть....
POMIK25Дата: Понеділок, 23.08.2010, 23:15 | Повідомлення # 131
користувач

Країна:
повідомлень: 27
Статус: Оффлайн
Дякую. Все вже працює.
KiberKДата: Четвер, 26.08.2010, 19:22 | Повідомлення # 132
житель форуму

Країна:
повідомлень: 170
Статус: Оффлайн
Quote
Amos 2 / 3, 4°W
Телеканал Rambler-тeлеcеть (з російською доріжкою) повернувся на частоту 11319 H 3333 FEC 3 / 4 відкрито

Зараз є сигнал? В мене 0%!!!Скільки ще будуть такі перебої.... 94 017


Всё может быть и быть всё может, но лишь того не может быть, чего уж точно быть не может, а всё, что может, может быть....
mykolakДата: Четвер, 26.08.2010, 19:36 | Повідомлення # 133
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (KiberK)
Скільки ще будуть такі перебої

Це FEED канал і він включається тільки тоді коли необхідно здійснити якусь трансляції.Через декілька тижнів він взагалі зникне
KiberKДата: Четвер, 26.08.2010, 19:49 | Повідомлення # 134
житель форуму

Країна:
повідомлень: 170
Статус: Оффлайн
Quote (mykolak)
Це FEED канал і він включається тільки тоді коли необхідно здійснити якусь трансляції.Через декілька тижнів він взагалі зникне

Вибачаюсь, просто було написано, що появився Rambler Teleset - я знаю, колись був такий канал, от і подумав, що він відновив супутникове мовлення, а виявилось .... 94


Всё может быть и быть всё может, но лишь того не может быть, чего уж точно быть не может, а всё, что может, может быть....
KiberKДата: П`ятниця, 17.09.2010, 16:51 | Повідомлення # 135
житель форуму

Країна:
повідомлень: 170
Статус: Оффлайн
Що там із виходом ТРК "Неаполь" на супутник?!!!

Всё может быть и быть всё может, но лишь того не может быть, чего уж точно быть не может, а всё, что может, может быть....
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини телеканалів » Обговорення трансляції телеканалів. (Проблеми з мовленням)
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024