Дата: Вівторок, 05.07.2016, 02:55 | Повідомлення # 152
V.I.P
Країна:
повідомлень: 2383
Статус:
Материнський інстинкт: Щоб врятувати дитинча, самка пацюка кинулася до пащі змії
Самка припинила боротися тільки після повної перемоги.
В мережу потрапило відео, де свідок відзняла неймовірну боротьбу між змією та щуром за маленьке пацюченя.
Дивовижно, але мати відбила свою дитину зі смертельних обіймів змії. Вона ні на мить не припиняла сутичку і переслідувала плазуна, не даючи йому можливості втекти. Врешті-решт її старання були винагороджено.
В мережі відео набуло просто шаленої популярності. Багато хто з користувачів наголосив на тому, що навіть тварини інколи відчувають більшу любов та відповідальність за своїх дітей, ніж люди. Доброта-вище всіх якостей.
Дата: П`ятниця, 08.07.2016, 13:13 | Повідомлення # 153
V.I.P
Країна:
повідомлень: 2383
Статус:
У лісах Індії росте рослина калир-Канда, зване на місцевому діалекті 'обмани шлунок'. З'ївши 1-2 листочка його, людина відчуває ситість протягом цілого тижня!
Дата: Неділя, 21.08.2016, 21:04 | Повідомлення # 155
V.I.P
Країна:
повідомлень: 2383
Статус:
Людина навіть не відразу зрозуміла, що сталося:
Тигр врятував знайомого зоолога від ягуара
Хижак підкрався ззаду і готувався здійснити фатальний стрибок. Однак плямистій кішці завадила смугаста. Мабуть у тигра були якісь сентименти щодо вченого. Або він вирішив залишити науковця собі, на потім.
Тигр врятував мексиканського зоолога Едуарда Серіо від нападу ягуара.
Поки зоолог грав з групою молодих білих левів, ззаду до нього спробував підкрастися великий ягуар. Але варто було ягуару цмикнутися до потенційної жертви, напереріз кинувся азіатський тигр і збив стрибуна на землю.
Серхіо підійшов до перекинутого на спину ягуара, той спробував було хапнути людину пазуристою лапою, але «батьківський» ляпас нагадав звірюзі, хто « в хаті господар». Потім Едуард подякував тигру за порятунок. Доброта-вище всіх якостей.
Дата: Субота, 14.01.2017, 18:16 | Повідомлення # 156
V.I.P
Країна:
повідомлень: 2383
Статус:
В самом начале нового года на YouTube появилось видео под названием "Освобождение рыси".
Оно запечатлело, как бесстрашный молодой человек, увидев рысь, угодившую в капкан, бросился спасать хищницу. Кошка, правда, не отличилась особой благодарностью: она так и норовила откусить спасителю руку.
Подарив дикой кошке свободу, молодой человек и его оператор вправе были ожидать от нее благодарности, однако она с шипением начала наступать на них. В итоге Бретту с товарищем пришлось спрятаться за внедорожником и издалека смотреть, как хищник покинул место происшествия.
Дата: Вівторок, 06.06.2017, 22:51 | Повідомлення # 159
V.I.P
Країна:
повідомлень: 2383
Статус:
Рогатих мешканцiв лiсу слiд термiново рятувати -- вважають фахiвців.
У Мiнприроди вирiшили поповнити Червону книгу ще одними тваринами -- лосями. Цих рогачiв останнiм часом безжально вбивали браконьєри. Але законне полювання на них нинi теж дозволено. Чи дiйсно над лосями нависла небезпека? I чи таки треба їх робити "червонокнижними"? Про це газета Експрес говорить з вiдомим природоохоронцем Володимиром Борейком, директором Київського еколого-культурного центру. -- Володимире Євгеновичу, скiльки нинi лосiв є в Українi? I невже цi копитнi на межi винищення? -- У 1991 роцi в Українi офiцiйно налiчувалося 14 796 лосiв. А в 2006-му -- вже 4396. При цьому в Запорiзькiй, Миколаївськiй, Херсонськiй, Iвано-Франкiвськiй, Закарпатськiй, Чернiвецькiй областях та Криму лосi зникли взагалi! Держлiсагентство стверджує, що на початок 2016 року в Українi налiчувалося 6616 лосiв. Разом iз тим, на думку деяких авторитетних експертiв, у цей час в Українi залишилося тiльки одна-двi тисячi лосiв. Для порiвняння: у 2015 роцi в Польщi налiчувалося 28 тисяч лосiв. А в Бiлорусi в 2014 роцi -- 30 -- 40 тисяч! I це при тому, що територiї цих сусiднiх держав набагато меншi за Україну. -- Що ж стало причиною такого катастрофiчного зниження популяцiї соханiв в Українi? -- Незважаючи на скорочення чисельностi лося, Держлiсагентство щороку збiльшує квоти на його вiдстрiл. У сезон полювання 2014 -- 2015 рокiв було видано 193 лiцензiї на вiдстрiл лося. В 2015 -- 2016 -- уже 237 бланкiв. А в 2016 -- 2017 -- 301 бланк. Але на одну лiцензiю мисливцi, як правило, вiдстрiлюють два-три лосi. Тож, примiром, 237 лiцензiй -- це реально вiдстрiлянi близько 600 лосiв. А якщо взяти до уваги той факт, що не всiх пiдранкiв мисливцi добирають, то чисельнiсть убитих лосiв на тi-таки 237 лiцензiй 700 -- 800 особин. Iнша причина скорочення чисельної цих тварин -- розмах браконьєрства. В 2010 -- 2016 роках браконьєрськi випадки вiдстрiлу лося в Українi були в нацiональних парках -- Iчнянському та Прип'ять-Стохiд. А також на Житомирщинi, Чернiгiвщинi i Черкащинi. Масштаби незаконного полювання вражають. За деякими оцiнками, браконьєри вiдстрiлюють щороку в три-чотири рази бiльше лосiв, анiж мисливцi пiд час законного полювання. -- То як вберегти лосiв вiд знищення? -- Можна подивитися на досвiд полякiв. У 2001 роцi Польща ввела безстроковий мораторiй на вiдстрiл лося, заборонивши полювання на нього наказом мiнiстра охорони природи. А в 2009 роцi польськi зоологи провели дослiдження впливу мораторiю на вiдстрiл лося. Результати перевершили всi очiкування. Якщо в 2001-му в наших сусiдiв налiчувалося близько 2000 голiв лося, то в 2009 роцi -- 7500. Тобто за 8 рокiв чисельнiсть, завдяки заборонi полювання, збiльшилася бiльш нiж у три рази! Тому, на мiй погляд, єдиний спосiб захистити лося вiд винищення в Українi -- занести його до Червоної книги. Туди, де пiд надiйною охороною вже перебувають його сусiди по лiсу -- ведмiдь, зубр i рись.
Дата: Середа, 05.07.2017, 23:38 | Повідомлення # 160
V.I.P
Країна:
повідомлень: 2383
Статус:
Достатньо понюхати квіти цієї рослини і тиск знизиться
Як пахне жасмин! Аромат цієї ніжної білої квітки знайомий кожному. Але не всі знають, що вона не лише приносить насолоду, а й додає здоров'я.
Загалом цей простий кущ, що росте і у садах, і обабіч доріг, може стати у пригоді при лiкуваннi багатьох недуг. Бо засоби з цiєї рослини регулюють гормональний стан і тиск, знімають кольки у животі.
-- Жасмин -- це справді чудова цiлюща рослина, -- каже Олена Баклюкова, травознай, дослідник народних засобiв терапії. -- У народній медицині застосовують і листя, і квіти. Наприклад, настої та відвари листя використовують як протигарячковий засіб, для збільшення грудного молока в період лактації, для лікування виразок на шкірі. Але найбільш популярний, звісно, жасминовий чай.
-- А чим він корисний?
-- Пелюстки жасмину не просто надають звичайному чаю запаху, але й збагачують його вітамінами та мікроелементами. Крім того, чай з жасмином здатний очистити печінку, кров, поліпшити зір. Якщо не передозувати, напій не буде надто терпким. Раджу змішувати пелюстки жасмину і чай у пропорції 2 чайні ложки сухих квітів жасмину і 4 чайні ложки чорного чаю. Усе це слід залити 4 склянками окропу, дати настоятися до 5 хвилин. Гармоніює жасмин і з зеленим чаєм, у такому поєднанні він допомагає знизити тиск. Це відбувається завдяки дії рослинних поліфенолів і катехинів, що покращують стан судин. При підвищеному тиску навіть вдихання жасминового букета здатне дещо знизити тиск.
А ще чай із жасмином -- м'який антидепресант. Річ у тім, що ефірна олія, що є у пелюстках, здатна стабілізувати нервову систему людини та усувати відчуття тривоги, неспокою, страху, поліпшувати настрій, пiдсилювати чуттєвість, статевий потяг.
-- А чим ще корисна жасминова олія?
-- Її застосовують для відновлення еластичності шкіри, усунення слідів від розтягнень і шрамів, у разі алергійних висипiв, запалень. Як косметичний засіб жасмин здатен поліпшувати та омолоджувати шкіру, полегшувати стан у разі захворювань нейроендокринного характеру (екзем, дерматозів тощо). Жасминова олія м'яко відбілює, усуває сухість, подразнення. Таку олію можна виготовити самому, настоявши жасминові пелюстки в очищеній олії. Але увага: концентрована олія жасмину -- це зовнішній засіб, її не можна вживати внутрішньо!
-- Коли найкраще збирати квіти жасмину?
-- Найкраще -- рано-вранці (о 4 -- 5 годині, коли вміст ефірної олії у квітах збільшується) і в суху погоду. Відразу після збору квіти сушать, щоб вони не потемніли, не втратили аромату і лікувальних властивостей. Доброта-вище всіх якостей.
Повідомлення відредагував DMisha - Середа, 05.07.2017, 23:39
У світі, здається, зовсім не залишилося місця прекрасному: суцільні фріки, альтернатива і авангард. Але ні!Нове шукає свої шляхи реалізації, однак часом забирається в справжні нетрі неприйняття і нерозуміння, звідки довгий час не може вибратися.
Однак не варто відмовлятися і від того природного, що щодня нас оточує; в нескінченних потоках інформації та прагненні бути успішними ми перестаємо відчувати красу цього світу, у нас абсолютно не залишається на це часу. Ці фото перемогли в різних номінаціях на міжнародному конкурсі Siena International Photo Awards 2016.
Вони прекрасні, тому що прекрасний світ, в якому ми живемо! Звичайно, він не завжди складається тільки з білого, є і чорне. Проте якщо ми перестанемо радіти тому, що нас оточує - що ж тоді від нас залишиться?