FORUM TV-SATПонеділок
03.08.2020, 14:48

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 2 з 3
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • »
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Супутникового Інтернету » Новини Супутникового інтернету (Типи доступу до мережі)
Новини Супутникового інтернету
RATVODДата: П`ятниця, 24.07.2009, 20:56 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
Новини Супутникового інтернету.

Трохи історії, етапи розвитку.

Типи доступу до мережі
RATVODДата: Субота, 12.05.2018, 16:27 | Повідомлення # 16
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
Facebook таємно працює над проектом

супутникового інтернету
Можливо, компанія Facebook, слідом за OneWeb і SpaceX
почне надавати послуги супутникового доступу в інтернет.


Заявка, недавно подана у Федеральну комісію з електрозв'язку (FCC), проливає світло на деякі подробиці, пов'язані з запуском експериментального супутника маловідомої компанії PointView Tech LLC.

Космічний апарат, який отримав назву Athena, буде передавати дані на швидкості, в десять разів перевищуючу швидкість передачі даних супутниками серії Starlink Internet від компанії SpaceX, перший з яких було запущено на орбіту в лютому поточного року. Втім, схоже, що проект PointView поки існує лише на папері. Компанія, судячи з усього, є дочірнім підприємством Facebook, і була створена для того, щоб зберегти від зайвого розголосу поки ще не зовсім чіткі плани Facebook по виходу в космос. Згідно з документами, знайденими в Делавері, компанія PointView з'явилася в квітні 2017 року. Немає ніякої інформації щодо її акціонерів і директорів, а також відсутні річні звіти. Однак через її документи простежується певний зв'язок з Facebook.

У керівництва ряду технологічних компаній є думка про те, що послуги доступу в інтернет, що надаються через супутник, можуть стати вирішенням проблеми його проникнення в країни, що розвиваються і сільські райони. Люди, які проживають на таких територіях, зазнають труднощів з широкосмуговим доступом до всесвітньої мережі. Компанія SpaceX планує запустити на низьку навколоземну орбіту (LEO) приблизно 12 000 супутників серії Starlinks, які повинні будуть забезпечити доступ до високошвидкісного (в межах декількох гігабіт) інтернету в різних куточках Землі. Компанія OneWeb за фінансової підтримки SoftBank, Qualcomm і Virgin Group, планує забезпечити подібне покриття на глобальному рівні, використовуючи приблизно 2 500 LEO-супутників.

Очікується, що супутник Athena відправиться на низьку навколоземну орбіту в 2019 році, а виведе його туди ракета Arianespace Vega. Супутник Athena, маса якого буде приблизно дорівнює масі аналогічних супутників від SpaceX і OneWeb, буде передавати сигнали в високочастотному діапазоні міліметрових хвиль, що має гарантувати передачу даних на високих швидкостях. Очікується, що використання компанією E-діапазону дозволить їй передавати дані на швидкості до 10 гігабіт на секунду. Однак використання частот E-діапазону пов'язане з певними проблемами. Сигнал, який передається на високих частотах міліметрового діапазону, має властивість швидко затухати, а також поглинається дощем і твердими частинками в повітрі.

Метою проекту є забезпечення швидкості в низхідному каналі до 10 Гбіт/сек, а в висхідному каналі - до 30 Гбіт/сек. Перебуваючи на низькій навколоземній орбіті, супутник Athena зможе щодня пролітати по кілька хвилин приблизно над трьома наземними станціями. Цього недостатньо для забезпечення глобального зв'язку. Для серйозної конкуренції з OneWeb і SpaceX проект PointView повинен мати на орбіті тисячі подібних супутників. А це може нести в собі загрозу аварійних зіткнень і вимагати додаткового вивчення в FCC.

Борис Скуратівський

- 11 травня, 2018RATVODДата: П`ятниця, 15.06.2018, 16:07 | Повідомлення # 17
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
Канада виділяє 100 мільйонів доларів на

розвиток
супутникового інтернету
Канадський уряд виділяє кошти на новий проект в рамках комплексної програми «Підключення сімей»,
мета якої полягає в наданні доступу до недорогого Інтернету багатьом тисячам сімей,
які проживають в сільських та ізольованих регіонах країни.


Виступаючи на Канадському телекомунікаційному саміті, що проходив минулого тижня в Торонто , канадський Міністр з питань інновацій Невдіп Бейнз заявив, що уряд країни виділить в поточному році з бюджету 100 мільйонів канадських доларів (65,3 мільйона євро) на проекти, пов'язані з використанням низькоорбітальних супутників для поліпшення покриття та зв'язку в сільських районах.

Комплексна програма «Підключення сімей» буде реалізовуватися за участю провідних канадських компаній, що працюють в секторі телекомунікацій та дистрибуції телевізійного контенту, серед яких - Bell, Cogeco, Videotron, Rogers, SaskTel, Shaw і Telus.

«Ми як і раніше зосереджені на трьох елементах телекомунікаційних послуг, які мають значення для більшості канадців: якість, покриття і ціна. Ми також прагнемо до того, щоб групи людей, до сих пір не охоплені Інтернетом, могли отримувати доступ до нових навичок, робіт і можливостям, доступним в мережі. Ми спираємося на успіхи, зроблені нами в сфері розвитку конкуренції на ринку телекомунікаційних послуг, і які допомагають підготувати Канаду до появи нових сучасних технологій - таких, як розумні будинки і підключаємі автомобілі. Я також хочу визнати провідну роль приватного сектора в розвитку проекту недорогого інтернету в рамках програми «Підключення сімей» », - каже Бейнз.

Обіцяний набір послуг буде включати в себе можливість скачування файлів на швидкості в 10 Мбіт/сек, або ж на найшвидшій з доступних швидкостей, якщо швидкість в 10 Мбіт/ сек була недоступна, а також можливість використання ліміту даних як мінімум в 100 Гб при гарантованій знижку. Послуга буде супроводжуватися безкоштовним обладнанням і можливістю його безкоштовної установки.

Паралельно, до 50 000 комп'ютерів відправиться в малозабезпечені сім'ї в рамках існуючої урядової програми «Комп'ютери для шкіл».

Борис Скуратівський

- 14 червня, 2018

RATVODДата: Вівторок, 20.11.2018, 21:04 | Повідомлення # 18
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
У SpaceX вирішили вдвічі зменшити висоту

орбіти супутників, що роздають
інтернет
Частина низькоорбітального супутникового угруповання компанії,
яка повинна буде забезпечувати роздачу супутникового Інтернету,
буде працювати на ще більш низькій орбіті - на висоті в 550 км.


Протягом декількох останніх років компанія SpaceX працює над проектом Starlink, мета якого полягає в запуску в космос тисяч низькоорбітальних супутників, які забезпечать користувачам по всьому світу доступ до високошвидкісного Інтернету, пише Universe Today.

У лютому компанія відправила на орбіту дві робочі моделі, використовуючи які, вона сподівається відтестувати технологію напередодні запуску в космос повноцінного супутникового угруповання. Однак, незважаючи на те, що супутники повинні були пересунутися на більш високу орбіту, цього не сталося.

Схоже, в компанії SpaceX злегка переглянули свої космічні плани. За даними видання The Verge, компанія SpaceX звернулася в FCC з проханням про надання їй дозволу на запуск в космос 1 584 супутників, які мають розміститися на висоті в 550 кілометрів над Землею. Спочатку запропонована орбіта - 1110 кілометрів (також відноситься до розряду низьких) - дозволяє компанії зменшити кількість супутників, необхідних для реалізації проекту. Така висота також допоможе компанії прибирати з орбіти супутники, які відслужили свій вік.

На такій низькій орбіті на супутник впливають такі фактори, як тяжіння Землі і частки атмосфери, що з часом може навіть змістити космічний апарат з його плановою орбіти. За підрахунками, це може статися через п'ять років експлуатації, а то й раніше.

Прибирання космічного сміття має важливе значення для людства. При цьому в компанії SpaceX планують запустити на навколоземну орбіту 12 000 супутників, які і повинні сформувати угруповання Starlink. Згадані вище 1 584 супутника входять в групу з 4 425 супутників, запуск яких на початку поточного року схвалили в FCC.

Борис Скуратівський

20 листопада, 2018.

RATVODДата: Середа, 28.11.2018, 22:40 | Повідомлення # 19
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
У LeoSat планують запустити

супутникову мережу 5G-ready з низькою затримкою
Незважаючи на те, що супутникові телефонні та інтернет-мережі мають репутацію більш повільних,
ніж їх наземні альтернативи, в американському регуляторі телекомунікацій FCC недавно схвалили
запуск супутникових мереж нового покоління, які повинні мати більш високу продуктивність.


У прес-службі компанії LeoSat Networks - однієї з компаній, які отримали добро на запуск такої мережі, заявили, що планують запропонувати послугу зв'язку з низькою затримкою, яка зможе конкурувати з 5G, ставши преміальної альтернативою, або служити для організації магістральних каналів для міжнародних комерційних служб 5G.

5G - технологія стільникового зв'язку нового покоління - повинна поліпшити, щонайменше, чотири складових продуктивності телекомунікацій, однак, два з них - велика пропускна здатність і менша затримка (або час відгуку) - є основними рекламними фішками технології. Стандарт 5G запропонує значне збільшення швидкості передачі даних в порівнянні з 4G - від 10 до 100 разів, а час затримки скоротиться з двозначного значення мілісекунд до приблизно однієї мілісекунди, що виключить помітне відставання.

Згідно з інформацією, що міститься в інтерв'ю, опублікованому на сторінках видання FierceWireless, компанія LeoSat планує запустити в космос супутникове угруповання, що складається з 78-108 супутників, характерною особливістю яких буде розміщення на відстані в 25 разів меншим від земної поверхні в порівнянні з традиційними супутниками, які будуть підключатися один до одного через лазерну оптичну мережу, здатну передавати дані на швидкості, що перевищує в півтора рази швидкість передачі даних в звичних волоконних лініях. У компанії заявляють про те, що планують відправляти сигнали з Сінгапуру в Лондон за 119 мілісекунд, що приблизно втричі швидше, ніж дозволяють сьогоднішні найшвидші кабельні мережі.

Спочатку в компанії орієнтувалися на надання послуг зв'язку преміум-класу для заможних клієнтів - таких, як банки, уряди, біржі та дослідницькі центри, які потребують зв'язок з малою затримкою. Такі клієнти зможуть використовувати обладнання для супутникового зв'язку, надане компанією LeoSat.

Однак в LeoSat вважають, що їх супутниками зможуть скористатися також оператори супутникового зв'язку для організації магістральних каналів - для закулісної передачі даних, яким в іншому випадку довелося б скористатися оптичними волоконними кабелями або релейними лініями. Користувачі зможуть підключатися до мереж операторів через стандартні 5G сумісні смартфони і пристрої, а оператори будуть пересилати свої дані через супутники, а не через мережу кабелів.

У компанії заявляють, що її супутникова мережа буде мати більшу безпеку ніж наземні мережі, оскільки її сигнали переміщаються суто між супутниками, не опускаючись на Землю і не проходячи через волоконні або релейні лінії. Це може, зокрема, зацікавити операторів, що спеціалізуються на наданні послуг безпечного 5G зв'язку корпоративним клієнтам.

Поки супутники LeoSat не зайняли місце на орбіті і мережа не введена в експлуатацію, складно сказати наскільки реальність буде відповідати очікуванням. Компанія планує почати запускати супутники в 2019 році, після отримання дозволу в інших країнах.

Борис Скуратівський

28 листопада, 2018.RATVODДата: Субота, 22.12.2018, 08:35 | Повідомлення # 20
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
SpaceX шукає 500 мільйонів доларів

для фінансування проекту супутникового інтернету
Компанія SpaceX збирає суму в 500 мільйонів доларів при оцінній вартості в 30,5 мільярда доларів,
говориться в публікації WSJ, автори якої посилаються на обізнані джерела.


У публікації йдеться, що компанія збирає дану суму частково з необхідності фінансування амбітного інтернет-проекту Starlink.

Згідно з раніше озвученим планом, в компанії SpaceX мають намір запустити в космос 11 000 супутників, які дозволять забезпечити жителям всієї Землі доступ в Інтернет. Однак, незважаючи на те, що, як раніше повідомлялося, компанія SpaceX планувала вже до кінця 2018 роки вивести на орбіту 400 супутників, досі їй вдалося запустити лише два дослідних апарати.

Якщо з фінансуванням все піде добре, то, за даними Dow Jones VentureSource, компанія SpaceX зможе довести загальну суму до фінансування підприємства до 2.5 мільярда доларів. Минулого місяця компанія SpaceX зібрала 250 мільйонів доларів завдяки випуску високоліквідних облігацій.

У публікації WSJ йдеться, що в процесі даного етапу збору коштів компанія SpaceX звернулася як до існуючих інвесторів, так і до нового інвестора - компанії Baillie Gifford & Co., що є великим інвестором компанії Tesla Ілона Маска. Автори статті стверджують, що SpaceX погодила з інвесторами умови, однак, гроші поки ще не переведені.

Борис Скуратівський

20 грудня, 2018.RATVODДата: Середа, 23.01.2019, 16:51 | Повідомлення # 21
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
У Росії заборонили ввезення супутникових телефонів,

щоб перешкодити роботі
OneWeb
Таке рішення прийняла Державна комісія з радіочастот (ГКРЧ).


Заборона не поширюється лише на операторів зв'язку, пише CNews.

Дане рішення стало відомо з протоколу засідання ГКРЧ. Виходячи з нього, ввезення абонентських терміналів рухомого супутникового зв'язку в Росії можуть здійснювати тільки ліцензовані оператори зв'язку.

Повідомляється, що таке рішення було прийнято з метою не допустити дозволу на роботу глобальної мережі OneWeb в Росії. Проект не може отримати добро в зв'язку невдоволенням ФСБ, представники якої бачать в програмі загрозу для безпеки РФ.

Нагадаємо, проект OneWeb планує запустити в космос групу з 900 супутників для забезпечення високошвидкісного інтернету по всій планеті. Росія підписала контракт на участь в програмі в 2015 році.

Як повідомляв раніше Mediasat, Російський «Союз» запустить супутники OneWeb 19 лютого.

Лада Васюкова

23 січня, 2018.RATVODДата: Вівторок, 26.02.2019, 17:47 | Повідомлення # 22
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
Inmarsat і Microsoft нададуть

хмарні послуги через
супутник
Завдяки новій угоді клієнти в усьому світі зможуть отримувати доступ
до хмарних послуг Microsoft Azure IoT через супутник.


Компанія Inmarsat, світовий лідер в сфері послуг глобального мобільного супутникового зв'язку, заявила сьогодні про підписання угоди про співпрацю з компанією Microsoft, завдяки якій клієнти компанії Inmarsat зможуть передавати дані, зібрані через свої промислові рішення IoT, на центральну платформу Microsoft Azure IoT.

За умовами угоди клієнти Microsoft Azure також зможуть отримувати доступ до глобальної супутникової телекомунікаційної мережі Inmarsat, що дозволить їм підключати свою інфраструктуру IoT до хмарних додатків за допомогою однієї з найбільш надійної в світі системи мобільного зв'язку.

На початковому етапі основною метою співпраці стане надання рішень на основі промислового IoT для сфери сільського господарства, видобутку корисних копалин, транспорту і логістики, що має сприяти цифровізації і прозорості в глобальному ланцюжку поставок. Клієнти отримають доступ до різних інструментів, які допоможуть підключати «все до всього», поєднуючи активи з фізичного світу з додатками з цифрового світу, незалежно від їх розміщення і відстаней.

Коментуючи відносини з Microsoft, віце-президент компанії Inmarsat з питань стратегій в сфері промислових IoT Тара Маклахлан заявив: «Дане співробітництво з компанією Microsoft Azure є ключовим елементом нашої стратегії в сфері промислових IoT і дасть нашим клієнтам можливість отримувати доступ до даних, створюваних і оброблюваних за допомогою наших сучасних інтелектуальних IoT рішень - незалежно від того, де знаходиться їх інфраструктура. Аналіз цих даних і їх використання для оптимізації операцій є фундаментальною цінністю IoT, і додатки, які Microsoft може пропонувати через Azure і хмарні IoT рішення, будуть критично важливими для донесення цієї цінності нашим клієнтам».

Президент Inmarsat Enterprise Пол Гудоніс додав: «Наші відносини з Microsoft Azure забезпечать нашим клієнтам по всьому світу надійний зв'язок і доступ до хмарних послуг, які необхідні їм для роботи з Інтернетом речей по всьому світу. Промислові IoT-рішення несуть в собі потенціал, необхідний для забезпечення прозорості та аналітичних можливостей в глобальному ланцюжку поставок, і, завдяки співпраці з компанією Microsoft, ми полегшуємо і прискорюємо для бізнесу з усіх секторів можливості використання технологій і досягнення конкурентних переваг».

Директор Azure IoT Сем Джордж говорить: «Microsoft Azure створюється як світовий комп'ютер, розширюючи охоплення нашої хмари через IoT і сучасні служби. Наша мета полягає в тому, щоб дати нашим клієнтам можливість пізнати переваги підключаємих IoT рішень - незалежно від того, де вони знаходяться. Завдяки компанії Inmarsat, клієнти, що представляють різні галузі - від сільського господарства і видобутку корисних копалин до логістики - зможуть отримувати вигоду від потужностей інтелектуальної хмари і сучасного супутникового зв'язку, незалежно від того, де вони знаходяться».

Компанія Inmarsat є провідним провайдером послуг мобільного супутникового зв'язку, що забезпечує розгортання промислового IoT по всьому глобальному ланцюжку поставок. У неї є перевірений і багатий досвід експлуатації найнадійніших комерційних мобільних супутникових мереж в світі, що забезпечують роботу критично важливих для бізнесу додатків на протязі ось вже 40 років. Послуги, що надаються провайдером, забезпечують наскрізну прозорість виробництва, видобутку і мультмодального перевезення товарів. Компанія Inmarsat володіє і управляє найнадійнішою в світі супутниковою мережею L-діапазону, сумісною з 99% критичних IoT додатків, надійних і енергоефективних терміналів і систем передачі даних з низькою затримкою. Це ідеальне рішення для підключення, що дає можливість контролювати і автоматизувати роботу додатків в віддалених районах і в умовах агресивного середовища.

Борис Скуратівський

- 26 лютого, 2019RATVODДата: П`ятниця, 15.03.2019, 20:50 | Повідомлення # 23
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
Lockheed Martin розробила

першу в світі систему
«LTE через супутник»Фото: VectorStock
LTE Over Satellite System / дзвінок через супутник


Компанія Lockheed Martin розробила нову систему «LTE через супутник», призначену для надання послуг зв'язку клієнтам, які перебувають у віддалених регіонах, зокрема - в областях, де відсутнє покриття стільникових мереж, забезпечення зв'язку з човнами в морі та забезпечення зв'язку в період природних катастроф - таких, як урагани, пожежі, землетруси, повені і виверження вулканів.

Нові точки доступу забезпечать підключення існуючих телефонів до супутникових каналів, що дасть користувачам надійний зв'язок, порівнянний за якістю з 4G.

«Під час стихійних лих мережі стільникового зв'язку зазвичай «падають» - через вплив стихії або через перевантаження, - говорить віце-президент і генеральний менеджер Mission Solutions в Lockheed Martin Space Марія Демари. - Тому так важливо знайти нові способи забезпечення зв'язку для сімей і служб швидкого реагування з людьми, які в противному випадку виявляться відрізаними від усього світу».

Зазвичай під час надзвичайних подій, які «укладають» стільникові мережі, єдиним варіантом мобільного зв'язку залишається використання спеціальних супутникових телефонів. Однак незважаючи на те, що супутникові телефони будуть і надалі відіграватиме ключову роль для забезпечення зв'язку в процесі ліквідації наслідків стихійного лиха, рішення «LTE через супутник» від компанії Lockheed Martin дозволить жителям охоплених стихією регіонів паралельно з супутниковими телефонами використовувати звичайні мобільні телефони, що підключаються до «спливаючих» стільникових мереж, які безпосередньо виходять на супутник. Розробники системи вирішили використовувати той факт, що в даний час 4G сумісні пристрої широко поширені по всьому світу.

Згідно з даними зі звіту Глобальної асоціації мобільного обладнання (GSA) за 2018 рік, на частку LTE в даний час припадає більше третини підписок на послуги мобільного зв'язку в світі (35.7%). Технологія LTE забезпечує високі швидкості передачі даних в широкосмугових каналах, а також можливість голосового зв'язку і пересилання SMS, тому користувачі технології можуть пересилати важливі фотографії, файли і займатися торгівлею навіть при порушенні роботи традиційної інфраструктури зв'язку.

Сфера застосування нової системи мобільного зв'язку не обмежується часом стихійних лих і терористичних атак, вона може також потенційно використовуватися рибалками, які перебувають в морі, далеко від щогл стільникового зв'язку, працівниками віддалених точок видобутку корисних копалин, співробітниками науково-дослідних станцій і фермерами.

Точки доступу можуть бути встановлені на транспортних засобах, вантажівках, кораблях, забезпечуючи додаткові можливості зв'язку. Наприклад, пристрій, встановлений вертикально на транспортному засобі, дозволяє використовувати технологію «LTE через супутник» для відправки сигналу безпосередньо в мережу, без використання окремого обладнання. Він може використовуватися на вантажних автомобілях для передачі даних про їх місцезнаходження, інформації про доставку і забезпечення зв'язку з центральним диспетчером.

Борис Скуратівський

- 15 березня, 2019RATVODДата: Субота, 23.03.2019, 17:13 | Повідомлення # 24
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
До 2030 року Канада підключить всіх своїх громадян

до високошвидкісного
супутникового інтернету
Уряд Канади оприлюднив план бюджету, згідно з яким має намір
повністю включити громадян в економічне життя країни.


Реалізувати проект влада планує за допомогою швидкісного інтернету супутникової системи Telesat, пише Телеспутник.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що до 2030 року кожен канадець повинен мати доступ до високошвидкісного інтернету і при цьому активно брати участь в економічному житті.

У зв'язку з цим на супутникового оператора Telesat було покладено завдання надати вискоскоростне підключення жителям віддалених регіонів.
У свою чергу оператор запевнив, що буде забезпечувати Канаду широкосмуговим покриттям протягом найближчих 50 років.

Нагадаємо, на початку року стало відомо, що Канада профінансує для Nokia дослідження в області 5G, спрямовані на підготовку телекомунікаційних мереж до впровадження зв'язку п'ятого покоління і розробку інструментів захисту.

Лада Васюкова

- 22 березня, 2019RATVODДата: Субота, 06.04.2019, 19:11 | Повідомлення # 25
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
Amazon запустить систему супутників

для забезпечення глобального
інтернет-доступу
Amazon має намір відправити в космос більше 3000 супутників
для забезпечення інтернет-доступом жителів віддалених регіонів планети.


Компанія вже подала заявку на розміщення групи апаратів на орбіті в Міжнародний союз електрозв'язку, пише GeekWire.

Ініціатива отримала назву Project Kuiper. У планах Amazon вивести на низьку навколоземну орбіту 3236 супутників, 784 з яких будуть розміщені на висоті 367 миль (590 кілометрів), 1296 - на висоті 379 миль (610 кілометрів), і 1156 - на 391-мильній (630-кілометровій) орбіті.

«Project Kuiper - це нова ініціатива по запуску угруповання супутників на низькій навколоземній орбіті, які забезпечать високошвидкісне широкосмугове з'єднання з малою затримкою для необслуговуваних і недостатньо обслуговуваних регіонів по всьому світу», - повідомив ресурсу представник Amazon.

За словами авторів ініціативи, Project Kuiper забезпечить покриття в діапазоні широт від 56 градусів північної широти до 56 градусів південної широти. У цій смузі проживає близько 95% населення планети.

Нагадаємо, вчора компанія Arianespace відправила в космос ракету-носій «Союз» з чотирма британськими супутниками O3b. Після виходу на орбіту апарати стануть частиною реалізованої програми з надання бюджетного доступу в інтернет.

Лада Васюкова

05 квітчя, 2019

RATVODДата: Середа, 10.04.2019, 23:23 | Повідомлення # 26
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
ІВС Решетнева запустить

нову систему зв'язку в країнах
СНД
Російське підприємство «Інформаційні супутникові системи ім. Решетнева»

розробило супутникову систему зв'язку між країнами СНД.


Про це повідомляє ТАСС.

Згідно з даними, нова система забезпечить голосовий зв'язок в реальному часі і передачу даних.

Послуги будуть надаватися приватним особам, організаціям і держструктурам на території Росії, країн СНД, частини Європи. Зв'язком буде покрита також область Північного Льодовитого океану і арктичного узбережжя.

ІВС Решетнева планує запуск мінімум п'яти ретрансляційних супутників: три на високоеліптичного орбіту і ще два - на геостаціонарну.

Нагадаємо, днями підприємство заявило про те, що в найближчі два роки займеться створенням чотирьох супутників зв'язку. Перші два апарати будуть зібрані вже до початку 2020 року, а решта - роком пізніше.

Лада Васюкова

10 квітня, 2019RATVODДата: П`ятниця, 10.05.2019, 21:31 | Повідомлення # 27
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
KiteNet починає роботу в Ка-діапазоніЗ 1 травня 2019 року сервіс двостороннього супутникового інтернету KiteNet
оператора "РуСат" починає працювати в Ка-діапазоні.


Надання високошвидкісної послуги ШПД (швидкість в каналі з супутника абоненту складе до 40 Мбіт/с, від абонента на супутник до 12 Мбіт/с) почнеться через космічний апарат "Експрес-АМУ1" (36 ° сх.д.), В подальшому планується задіяти новий супутник "Ямал-601" (49 ° сх. д.).

Сервіс KiteNet в Ka-діапазоні надаватиметься на платформі Gilat, вартість комплекту супутникового обладнання (з антеною діаметром 0,76 м) для кінцевого користувача складе 29 000 рублів. Також для роботи в Ka-діапазоні створена спеціальна лінійка тарифних планів, яка буде доповнюватися зручними опціями в міру розвитку сервісу. З 1 травня до підключення буде доступно п'ять груп тарифів.

"Робота KiteNet в Ка-діапазоні - закономірний крок у розвитку сервісу, який дозволить нам запропонувати абонентам високошвидкісний інтернет-доступ за низькими цінами і ефективно розподіляти ресурси компанії при роботі з клієнтами з різних регіонів країни", - відзначає Сергій Алимов, генеральний директор ТОВ "РуСат".

Нагадаємо, що сервіс двостороннього супутникового інтернету під брендом KiteNet (КайтНет) запущений в комерційну експлуатацію 15 березня 2013 року. Спочатку послуга надавалася в Ku-діапазоні (на платформі Newtec) через космічний апарат "Ямал-402" (55 ° сх. Д.) Жителям європейської, уральської і сибірської частин Росії.

Детальніше з тарифами і зоною покриття послуги в Ka-діапазоні ви можете познайомитися у відповідних розділах "Тарифи" і "Зона охоплення".

30.04.2019

RATVODДата: Середа, 26.06.2019, 08:36 | Повідомлення # 28
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
У SaT5G презентували мережу 5G,

засновану на супутникових технологіях
Якщо ви уважно стежите за запуском мереж супутникового зв'язку нового покоління - 5G
- ви, мабуть, знаєте, що найбільш активно рекламованою перевагою даних мереж є їх високі швидкості.


Тобто, те, що історично було слабким місцем супутникових рішень. Проте, в консорціумі SaT5G, підтримуваному Європейською комісією, протягом двох останніх років працювали над пошуком можливостей зберегти актуальність супутника в епоху 5G, і недавно заявили про презентацію рішення «5G через супутник», яке в найближчі кілька років можна буде використовувати в поєднанні з вишками стільникового зв'язку.

З шести передбачуваних служб SaT5G можна виділити дві, що володіють найбільш очевидними перевагами: доставка сигналу 5G на літаки і доставка сигналу 5G на ринки з недостатнім обслуговуванням. У першому випадку передбачається використання супутників, що знаходяться на середній навколоземній орбіті, для доставки сигналу 5G на системи розваг літаків. У другому - надання послуг швидкого завантаження і відправки даних в регіонах, де є проблеми з доступом до мереж дротового і бездротового зв'язку. У Sat5G також припускають, що рішення «5G через супутник» може вийти за межі територій з низькою щільністю населення і використовуватися для обслуговування короткострокових заходів з великою кількістю відвідувачів.

Нововведення в рішенні від SaT5G полягає в тому, що в компанії не розглядають супутник в якості ексклюзивного каналу доставки послуг 5G; замість цього там бачать можливості в доповненні тих послуг, які можна надавати виключно через вишки стільникового зв'язку, послугами, які надаються лише через супутник. Таким чином, клієнти можуть задовольняти свої потреби в інтерактивності, підключаючись до мереж з низькою затримкою через вишки стільникового зв'язку. При цьому супутникові канали можуть використовуватися для прискорення безперервних завантажень або передачі даних у випадках, коли вирішальним фактором є не час відгуку, а додаткова пропускна здатність каналу.

Технологія супутникового 5G може також використовуватися в якості резервного каналу для наземних мереж 5G, забезпечуючи більш високу надійність доставки високоякісного 4K відео або передачу кількох живих каналів для роздачі через периферійну багато користувальницьку комп'ютерну мережу. Наприклад, встановлена ​​на даху готелю супутникова антена може отримувати всі 5G-кодовані дані, необхідні для трансляції декількох 4K каналів, а потім роздавати їх на принципах послуги за запитом в окремі кімнати.

Кінцевою метою проекту SaT5G є створення економічно вигідного рішення в області супутникового зв'язку категорії «plug-and-play» для операторів - таких, зокрема, як компанії, зацікавлені у використанні супутникового 5G, шляхом додавання в їх мережі необхідного обладнання та послуг. Заглядаючи в майбутнє, в SaT5G сподіваються на те, що стандарт 5G дозволить пов'язувати супутники в супутникові системи майбутнього. Хоча для цього в першу чергу необхідно вирішити проблему із затримкою і допплеровским зрушенням.

До складу консорціуму входять 16 компаній-членів, що представляють 9 країн Європи та Ізраїль, проте, SaT5G - далеко не єдина організація, що займається розробкою супутникових 5G рішень. В кінці минулого місяця компанія SpaceX Ілона Маска запустила в космос перші супутники Starlink, призначені для забезпечення високошвидкісного доступу в Інтернет шляхом розміщення сучасного телекомунікаційного обладнання ближче до поверхні Землі, ніж обладнання колишніх супутникових систем зв'язку. Компанія LeoSat заявила про наявність у неї подібних планів, реалізація яких запланована на кінець року.

Борис Скуратівський

- 25 червня, 2019RATVODДата: Понеділок, 22.07.2019, 09:43 | Повідомлення # 29
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
OneWeb «розігнала» супутниковий інтернет

до 400 Мбіт/сек
Під час живого тесту мережі широкосмугового супутникового інтернету, що роздається
з LEO-супутників компанії OneWeb, була зафіксована швидкість передачі даних на рівні 400 Мбіт/сек.


Британська космічна компанія OneWeb недавно завершила перший живий тест своїх нових компактних супутників, призначених для роздачі надшвидкісного широкосмугового Інтернету з низької навколоземної орбіти (LEO). Під час тесту була зафіксована швидкість передачі даних до 400 Мбіт/сек при затримці менше 40 мілісекунд (що є вельми вражаючим результатом для технології супутникового зв'язку).

Станом на сьогоднішній день компанія запустила на орбіту лише шість (OneWeb F6) своїх супутників (тут) в рамках тестування технології, проте, якщо все піде добре, в компанії сподіваються «провести найбільшу в історії кампанію по запуску супутників». Починаючи з четвертого кварталу 2019 року компанія почне запускати щомісяця по 30 з гаком супутників (за один раз!), створюючи угруповання, яке на початковому етапі буде складатися з 650 супутників для забезпечення повноцінного покриття сигналом всієї Земної кулі до 2021 року (додаючи за потребою додаткові апарати - в цілому їх може бути до 1 980).

Кожен з супутників, побудованих компанією Airbus, призначений для зв'язку з Землею в Ka- (20-30 ГГц) і Ku-діапазоні (11-14 ГГц), важить приблизно 150 кг і без урахування сонячних батарей має висоту приблизно до пояса людини. Раніше повідомлялося, що, згідно з попередніми розрахунками, користувачі супутникового Інтернету, що роздається даними апаратами, зможуть отримати швидкість широкосмугового інтернету до 100 Мбіт/сек (при піках в 500 Мбіт/сек) з затримкою на рівні 25-35 мс.

Перші «успішні» тести даної нової супутникової мережі пройшли в місті Сеул (Південна Корея), продемонструвавши пікову швидкість в 400 Мбіт/сек при затримки менше 40 мс. Для порівняння - більші супутники, розташовані на геостаціонарній орбіті (GEO), роздають Інтернет з затримкою більш 300 мс.Недавні тести проводилися за підтримки компаній Intellian (розробник і виробник користувальницьких терміналів OneWeb) і SatixFy (розробник і виробник тестового модему 125 МГц SCPC). В процесі тесту перевірялися наступні параметри: затримка, швидкість, тремтіння, плавні перемикання користувачів між супутниками і контроль потужності.

Що було продемонстровано під час тесту:

> Надзвичайно низький час затримки - в середньому на рівні 32 мілісекунд;
> Плавне перемикання користувачів між променями і супутниками.
> Точне напрям антени і відстеження її положення.
> Можливість прямої потокової трансляції музичного відео (кліп групи ACDC) з роздільною здатністю до 1080p (Full HD).
> Тестова швидкість на рівні понад 400 Мбіт/сек.


«Наші тести показують, що супутники OneWeb зможуть забезпечити зв'язок на надзвичайно високій швидкості всюди, і ми плануємо почати пропонувати наші послуги по всьому світу вже через 24 місяці. Технології OneWeb повинні змінити наше уявлення про зв'язок і про те, як ми його використовуємо», - говорить генеральний директор OneWeb Адріан Стекела.

Справедливості заради, слід згадати, що всі ці тести проводилися в мережі з мінімальним завантаженням і обмеженим ступенем розгортання. Можливо, дані цифри можуть не відображати ситуації використання технології в режимі реального середовища - в умовах підвищеного навантаження. Однак, в той же час, майбутні космічні апарати цілком можуть мати більш досконалу конструкцію. У будь-якому випадку, швидкість і час затримки, відмічені в ході експериментів, виглядають дуже багатообіцяюче.

Як раніше повідомлялося, є й інші компанії, що борються за домінування на новому ринку послуг доступу до широкосмугового Інтернету з використанням LEO-супутників - зокрема, SpaceX і Amazon. Компанія SpaceX вже запустила в космос більшу кількість експериментальних супутників, і найближчим часом ми можемо очікувати результатів тестів.

Борис Скуратівський

- 18 липня, 2019RATVODДата: Неділя, 08.09.2019, 17:02 | Повідомлення # 30
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24532
Статус: Оффлайн
OneWeb має намір забезпечити ШПД по всій Алясці

вже в наступному році
OneWeb планує забезпечити Аляску широкосмуговим доступом до інтернету.


Надання послуг в регіоні почнеться вже в наступному році, а в 2021 повноцінне постійне покриття з'явиться навіть у найвіддаленіших ділянках Полярного кола, йдеться на офіційному сайті оператора.

Згідно з даними, OneWeb забезпечить в Арктиці пропускну здатність 375 Гбіт с на північ від 60 паралелі північної широти.

«Міцне і гнучке покриття супутників OneWeb в поєднанні з його високошвидкісним обслуговуванням і низькою затримкою забезпечать чудове підключення на 48% Арктики, де в даний час немає широкосмугового покриття», - повідомляють в OneWeb.

Очікується, що глобальна мережа OneWeb допоможе забезпечити зв'язком авіацію, посприяє спрощенню інтелектуальної доставки вантажів, збору кліматичних даних і зростання цифрової економіки в регіоні.

Нагадаємо, в січні Astranis Space Technologies з провайдером PDI заявили про намір вже в наступному році запустити на орбіту надмалий супутник, який забезпечить доступ до інтернету по всій Алясці.

Лада Васюкова

05 вересня, 2019Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Супутникового Інтернету » Новини Супутникового інтернету (Типи доступу до мережі)
 • Сторінка 2 з 3
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • »
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2020