FORUM TV-SATПонеділок
25.09.2017, 05:42

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Комп'ютери. Ноутбуки. Наука та Технології » Новини Software (Програмне забезпечення)
Новини Software
satBuffonДата: П`ятниця, 29.04.2011, 17:51 | Повідомлення # 1
V.I.P

Країна:
повідомлень: 641
Статус: Оффлайн
Новини Software
RATVODДата: Вівторок, 12.01.2016, 09:59 | Повідомлення # 16
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20965
Статус: Оффлайн
З 12 січня Microsoft припиняє підтримку Windows 8


З 12 січня Microsoft припиняє підтримку Windows 8По інформацією розробників ОС, Windows 8 практично не використовується в даний час, тому немає необхідності її оновлювати.

Повідомляється, що «вісімка» ніколи не була популярною серед користувачів, а з виходом Windows 10 взагалі пішла на другий план. У той же час розробники рекомендують оновити восьму версію Windows до версії 8.1, так як ця ОС буде отримувати оновлення до 2023 року.

Відзначається, що припинення підтримки восьмої версії Windows не означає, що вона не зможе працювати на комп'ютерах, система буде функціонувати, просто її неможна буде оновити.

RATVODДата: Четвер, 12.05.2016, 16:43 | Повідомлення # 17
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20965
Статус: Оффлайн
У Opera з'явився новий режим

економії заряду батареї ноутбука
Браузер Opera для комп'ютерів тепер пропонує новий режим економії заряду батареї ноутбука, повідомили CNews в компанії Opera. Даний режим покликаний збільшити термін життя батареї до 50% в порівнянні з більш ранніми версіями браузера Opera, а також з Google Chrome, стверджують в компанії. Нововведення вже є в вийшла сьогодні версії Opera для розробників.

Як відомо, веб-браузер є однією з найбільш часто використовуваних програм на комп'ютері. Саме браузер допомагає людям працювати в «хмарі», шукати в Мережі, слухати музику і дивитися відео. Однак велика кількість відкритих вкладок часто призводить до швидкого витраті батареї, що скорочує продуктивність ноутбуків, відзначили в компанії.

«Розрядити батарея - річ не найприємніша, чи відбувається це під час подорожі, перегляду відео або просто через те, що ви забули взяти з собою зарядку. Наш новий режим економії заряду попередить вас про факт споживання ноутбуком заряду батареї, і активація даного режиму дозволить збільшити час заряду на 50% », - заявив Крістіан Колондра, старший віце-президент Opera.

Як пояснили в компанії, економія заряду батареї в Opera для комп'ютерів можлива завдяки проведеній браузером оптимізації поточних процесів, зокрема, зменшення активності фонових вкладок, адаптації частоти оновлення сторінок і налаштування параметрів відтворення відео.

За словами представників Opera, новий режим працює досить просто. Як тільки кабель ноутбука від'єднаний, поруч з пошуково-адресним рядком в браузері Opera з'явиться іконка батареї. Включити режим можна, клікнувши на цю іконку. Браузер також визначить, якщо батарея ноутбука скоро розрядиться, і запропонує активувати режим економії заряду.

Нова версія браузера Opera для розробників містить різні поліпшення, що підвищують продуктивність, які також продовжать термін життя батареї. Зокрема, були спрощені деякі частини коду і оптимізовані анімовані теми. «Крім того, в цій версії ми тестуємо більш ефективний спосіб управління пам'яттю, завдяки якому постійно відкриті вкладки, такі як Gmail і Facebook, будуть більш чуйними», - повідомили в компанії.

За даними Opera, в ході тестів, які імітували режим повсякденного використання браузерів, остання версія браузера Opera пропрацювала на 3 години довше, ніж інші браузери, наприклад, Google Chrome, на ноутбуці на базі Windows 10 (64-біт). Дані результати були отримані в ході тесту, проведеного на 11 популярних веб-сайтах. Для тесту використовувався Selenium WebDriver. Кожна сторінка була відкрита в окремій вкладці без закриття попередніх вкладок і перегорнута 5 разів, після чого протягом хвилини з нею не відбувалося ніяких дій. Тест повторювався до тих пір, поки повністю не розряджалася батарея ноутбука.Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Комп'ютери. Ноутбуки. Наука та Технології » Новини Software (Програмне забезпечення)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2017 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *