FORUM TV-SATПонеділок
25.06.2018, 00:05

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Комп'ютери. Ноутбуки. Наука та Технології » Новини Software (Програмне забезпечення)
Новини Software
satBuffonДата: П`ятниця, 29.04.2011, 16:51 | Повідомлення # 1
V.I.P

Країна:
повідомлень: 641
Статус: Оффлайн
Новини Software
RATVODДата: Вівторок, 12.01.2016, 08:59 | Повідомлення # 16
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21942
Статус: Оффлайн
З 12 січня Microsoft припиняє підтримку Windows 8


З 12 січня Microsoft припиняє підтримку Windows 8По інформацією розробників ОС, Windows 8 практично не використовується в даний час, тому немає необхідності її оновлювати.

Повідомляється, що «вісімка» ніколи не була популярною серед користувачів, а з виходом Windows 10 взагалі пішла на другий план. У той же час розробники рекомендують оновити восьму версію Windows до версії 8.1, так як ця ОС буде отримувати оновлення до 2023 року.

Відзначається, що припинення підтримки восьмої версії Windows не означає, що вона не зможе працювати на комп'ютерах, система буде функціонувати, просто її неможна буде оновити.

RATVODДата: Четвер, 12.05.2016, 15:43 | Повідомлення # 17
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21942
Статус: Оффлайн
У Opera з'явився новий режим

економії заряду батареї ноутбука
Браузер Opera для комп'ютерів тепер пропонує новий режим економії заряду батареї ноутбука, повідомили CNews в компанії Opera. Даний режим покликаний збільшити термін життя батареї до 50% в порівнянні з більш ранніми версіями браузера Opera, а також з Google Chrome, стверджують в компанії. Нововведення вже є в вийшла сьогодні версії Opera для розробників.

Як відомо, веб-браузер є однією з найбільш часто використовуваних програм на комп'ютері. Саме браузер допомагає людям працювати в «хмарі», шукати в Мережі, слухати музику і дивитися відео. Однак велика кількість відкритих вкладок часто призводить до швидкого витраті батареї, що скорочує продуктивність ноутбуків, відзначили в компанії.

«Розрядити батарея - річ не найприємніша, чи відбувається це під час подорожі, перегляду відео або просто через те, що ви забули взяти з собою зарядку. Наш новий режим економії заряду попередить вас про факт споживання ноутбуком заряду батареї, і активація даного режиму дозволить збільшити час заряду на 50% », - заявив Крістіан Колондра, старший віце-президент Opera.

Як пояснили в компанії, економія заряду батареї в Opera для комп'ютерів можлива завдяки проведеній браузером оптимізації поточних процесів, зокрема, зменшення активності фонових вкладок, адаптації частоти оновлення сторінок і налаштування параметрів відтворення відео.

За словами представників Opera, новий режим працює досить просто. Як тільки кабель ноутбука від'єднаний, поруч з пошуково-адресним рядком в браузері Opera з'явиться іконка батареї. Включити режим можна, клікнувши на цю іконку. Браузер також визначить, якщо батарея ноутбука скоро розрядиться, і запропонує активувати режим економії заряду.

Нова версія браузера Opera для розробників містить різні поліпшення, що підвищують продуктивність, які також продовжать термін життя батареї. Зокрема, були спрощені деякі частини коду і оптимізовані анімовані теми. «Крім того, в цій версії ми тестуємо більш ефективний спосіб управління пам'яттю, завдяки якому постійно відкриті вкладки, такі як Gmail і Facebook, будуть більш чуйними», - повідомили в компанії.

За даними Opera, в ході тестів, які імітували режим повсякденного використання браузерів, остання версія браузера Opera пропрацювала на 3 години довше, ніж інші браузери, наприклад, Google Chrome, на ноутбуці на базі Windows 10 (64-біт). Дані результати були отримані в ході тесту, проведеного на 11 популярних веб-сайтах. Для тесту використовувався Selenium WebDriver. Кожна сторінка була відкрита в окремій вкладці без закриття попередніх вкладок і перегорнута 5 разів, після чого протягом хвилини з нею не відбувалося ніяких дій. Тест повторювався до тих пір, поки повністю не розряджалася батарея ноутбука.RATVODДата: Четвер, 16.11.2017, 12:59 | Повідомлення # 18
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21942
Статус: Оффлайн
Firefox Quantum - найшвидший у світі браузер,

за словами
Mozilla
Mozilla випустила нову версію браузера Firefox Quantum, яка, за словами розробників,
набагато швидше не тільки за свою попередницю, але і Google Chrome.


У новій версії з'явився новий призначений для користувача інтерфейс, багато виправлень помилок та інші зміни, невидимі на перший погляд.

Firefox Quantum (до сих пір відомий як Firefox 57) це, перш за все, швидкість. З внутрішніх тестів Mozilla слідує, що нова версія в два рази швидше, ніж Firefox 52, випущений в березні поточного року. Команда розробників стверджує, що Quantum швидше у всьому, від рендеринга веб-сторінок, прокручування через їх зміст, до перемикання між відкритими вкладками. Firefox Quantum заснований на проекті Mozilla Servo. Mozilla планує поступово замінювати старі елементи коду Firefox новими рішеннями Servo. Крім того, в новій версії використовується движок Quantum CSS, який тепер може працювати паралельно на декількох ядрах процесора, щоб можна було краще використовувати можливості сучасних процесорів.


Firefox Quantum


Firefox Quantum є також першим випуском цього браузера, який працює з використанням декількох потоків. Це дозволяє не тільки збільшити продуктивність, але, перш за все, захиститися від ситуацій, в яких одна з відкритих вкладок може "повісити" весь браузер. Слід, однак, мати на увазі, що Firefox Quantum не поводиться як браузер Chrome, яке буквально для кожної нової вкладки запускає новий процес. Це підвищує стабільність всієї програми, але за рахунок великого попиту на оперативну пам'ять. Firefox Quantum максимум може використовуватися до чотирьох процесів. До речі, варто звернути увагу на те, що користувач має можливість зміни цього числа в діапазоні від 1 до 7, причому значення за замовчуванням-4. Якщо з якихось причин ми хочемо, щоб Firefox Quantum працював тільки з одним процесом (як старі версії), то ми можемо встановити це в конфігурації програми. Однак тоді слід змиритися з втратою переваг, введених в Quantum, пов'язаних з продуктивністю. Однак, якщо залишити за замовчуванням число чотирьох потоків, то, за словами Mozilla, така конфігурація повинна гарантувати 30% зменшення використання оперативної пам'яті, в порівнянні з останньою версією Chrome.


Firefox Quantum


Firefox Quantum також отримав косметичні зміни. Браузер отримав новий інтерфейс користувача під назвою Photon Design, про який вже через деякий час можна сказати, що він не тільки акуратний, але і дуже функціональний. Перш за все, Mozilla не хотіла нав'язувати користувачам певні схеми, незалежно від того, чи користуються Firefox Quantum на комп'ютері з мишкорю або сенсорним екраном. Photon Design набагато краще адаптований для дисплеїв з високими значеннями DPI. Більш того, інтерфейс може автоматично адаптуватися, коли, наприклад, ми починаємо працювати з ним за допомогою сенсорного екрана. В такій ситуації елементи UI збільшуються, а коли ми використовуємо мишку, зменшуються. Це дуже зручне рішення, особливо на ноутбуках і гібридних планшетах.

Quantum додає нові пункти поруч з адресним рядком. Тут ми знайдемо всі закладки, список Pocket, Історію, Завантажені файли, Синхронізовані карти, скріншоти і важливі повідомлення. З'явилася також функція створення знімків екрану веб-сторінок, завдяки якій можна зберегти або всю сторінку, або тільки її частину.

Firefox Quantum перестане підтримувати частина розширень, тому що замість розширень, написаних на XUL, новий реліз підтримує тільки WebExtensions. Mozilla запевняє, що в даний час в базі Firefox знаходиться принаймні 6300 розширень вже повністю сумісних з релізом Quantum.

Веб-браузер Firefox Quantum можна скачати з сайту www.mozilla.org або скористатися вбудованою в попередні версії функцією перевірки оновлень.

- 15.11.2017

Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Комп'ютери. Ноутбуки. Наука та Технології » Новини Software (Програмне забезпечення)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2018 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *