FORUM TV-SATСереда
23.05.2018, 07:13

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 2 з 7
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 7
 • »
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " IPTV " ( Internet Protocol Television ) (Без Обговорення !!!)
Телебачення " IPTV " ( Internet Protocol Television )
viskomДата: Четвер, 11.06.2009, 15:54 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1861
Статус: Оффлайн
Телебачення " I P T V "

(Internet Protocol Television )
RATVODДата: П`ятниця, 09.10.2009, 17:57 | Повідомлення # 16
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Телеканал Tele5 почав

тестове мовлення в Інтернеті

Телеканал Tele5, що працює з 2002 року, почав мовлення в прямому ефірі в мережі Інтернет.
На інтернет сторінках мовець заявив про те, що мовлення здійснюється в тестовому режимі.

Канал в досить високій якості доступний для інтернет споживачів за адресою www.tele5.pl

Телеканал Tele5 доступний в пропозиціях всіх польських цифрових платформ, а також в кабельних мережах.

www.sat.net.ua по матеріалах dvbnews.pl


RATVODДата: Субота, 28.11.2009, 20:37 | Повідомлення # 17
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Канал "KAWAII-TV" почне інтернет-мовлення,

а запуск на супутнику Express MD1

переноситься на 2010р.

Майже все готово для інтернет-мовлення! Зараз йде тестування устаткування і імовірно до 10 грудня цього року ми зможемо дивитися KAWAII-TV на цьому сайті. =)

Дизайн сайту трохи переробиться для зручного перегляду каналу.

Мовлення буде в трьох потоках (150, 300, 650 Kbps) за технологією Flash, буде зручно всім. =)

P.S. Мовлення з супутника Express MD1 переноситься на початок наступного року.

www.kawaii-tv.ru


RATVODДата: Субота, 28.11.2009, 21:54 | Повідомлення # 18
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
«Укртелекому» не дають запрацювати

Державний оператор зв'язку «Укртелеком» вимушений відкласти комерційний запуск
послуги
інтерактивного цифрового ТБ (IPTV) для своїх інтернет-абонентів, запланований на 1 грудня

Ліцензії немає

«Укртелеком» запустив тестову експлуатацію послуги IPTV під брендом U.TV для своїх інтернет-абонентів в трьох містах України (Київ, Запоріжжя і Вінниця) в березні цього року. Для того, щоб безкоштовно користуватися цією послугою, абонент повинен був орендувати спеціальну телевізійну приставку. На даний момент в послугу U.TV входить пакет з 26 українських, російських і зарубіжних каналів. З 1 грудня держкомпанія планувала запустити послугу IPTV в комерційну експлуатацію, проте, за словами заступника голови правління по питаннях маркетингу і продажів «Укртелекому» Ігоря Кравца, це не буде зроблено. Об'єм недоотриманих оператором доходів при цьому може скласти до 10 млн грн. в місяць. Раніше в своєму інтерв'ю «ДЕЛУ» ( 114 від 15.07.09 р.) президент компанії «Воля» Сергій Бойко заявляло, що, по його оцінках, IPTV вже користується 20-25% інтернет-абонентів «Укртелекому» (близько 225 тис.).
укртелеком

Зрив термінів запуску послуги пояснюється тим, що держоператор до цих пір не отримав ліцензію провайдера телевізійних послуг. Як повідомив «ДЕЛУ» заступник голови Нацради по питаннях телебачення і радіомовлення Андрій Мірошніченко, держоператор не подавав необхідних для здобуття ліцензії документів. «IPTV - це ліцензійний вид діяльності. Якщо оператор хоче брати з абонентів плату, то оператор зобов'язаний мати ліцензію», - заявив Мірошніченко. За словами Ігоря Кравца, компанія подала документи на здобуття ліцензії минулого тижня.

Перший млинець

Українські оператори мобільного зв'язку вже не перший рік заявляють про плани запуску послуги IPTV для своїх абонентів, кажучи при цьому про те, що її запуск дозволить надавати абонентам всі три послуги (цифрове ТБ, Інтернет і телефонія) з одних рук. Вчора про плани запуску IPTV для своїх інтернет-абонентів заявила компанія «Воля». По словах менеджер PR-отдела компанії «Воля» Аліни Сигди, запуск послуги в тестовому режимі планується в другому півріччі 2010 років. Скористатися нею теоретично можуть більше 350 тис. абонентів інтернет-доступу компанії.

Ледве раніше про аналогічні плани заявив оператора мобільного зв'язку «Київстар». Компанія розраховує отримати ліцензію провайдера IPTV до кінця 2009 року. І почати надавати її в Києві і городах-миллионниках вже наступного року.

Станіслав Яблонський
Газета «Дело»


RATVODДата: Понеділок, 07.12.2009, 11:54 | Повідомлення # 19
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
YouTube почне показувати телеканали

Популярний відеосервіс YouTube компанії Google планує розширити свій бізнес і зайнятися показом телеканалів в Мережі. Зараз компанія веде переговори з багатьма представниками ТБ-індустрії про те, аби показувати на своєму сайті їх шоу і серіали в потоковому режимі в обмін на невелику плату. Про це повідомляє видання AllThingsD із засланням на декілька обізнаних джерел.

Зараз відеосервіс вже дозволять переглядати деякі шоу безкоштовно, отримуючи дохід від онлайн-реклами. Тепер же YouTube планує реалізувати у себе сервіс, аналогічний пропозиціям Apple і Amazon: прем'єрні покази нових епізодів серіалів без реклами, за ціною в,99 за одну серію.

Очікується, що весь телевізійний контент буде доступний користувачам на сайті вже наступного дня після першого показу по ТБ. Джерела видання повідомляють, що зараз сервіс веде лише попередні переговори з кабельними мережами і телестудіями. Проте всі сторони налагоджені оптимістично, так що вірогідність позитивного закінчення переговорів вельми велика.

Аналітики відзначають, що нова пропозиція YouTube може зіткнутися з проблемами із-за відношення користувачів до цього сервісу. Річ у тому, що Google, на відміну від Apple і Amazon, планує показувати епізоди серіалів лише в потоковому режимі, не даючи користувачам можливості викачувати їх на свій ПК. Оскільки платити все одно припаде, як і за скачування, то багато хто може вважати за краще дивитися цей же телесеріал на інших ресурсах.

YouTube планує транслювати в Мережі телесеріали за плату

Представники YouTube і телестудій вважають, що жодної різниці між переглядом відео в потоковому режимі і скачуванням немає. Вони посилаються на дослідження, згідно яким більшість людей, що викачують серії ТБ-шоу, дивляться їх лише один раз. Також, на думку фахівців, YouTube може вирішити цю проблему, проігнорувавши крупні телехіти, і почавши замість них показувати менш популярні телешоу, які недоступні інтернет-користувачам на інших сервісах.

Число конкурентів в нового сервісу YouTube дуже велике. Окрім вищезазначених Apple і Amazon, це і Hulu, і новий сайт NBC Universal, і ABC, а також власний сервіс кабельних операторів, який має бути запущений в 2010 р.

Антон Труханов
CNews.ru


RATVODДата: П`ятниця, 18.12.2009, 19:23 | Повідомлення # 20
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
"ВимпелКом" дістався до IPTV

Група компаній "ВимпелКом" почала комерційну експлуатацію послуг IPTV для абонентів фіксованого доступу до послуг широкосмугового Інтернету в Петербурзі. До цього моменту оператор кілька разів переносив терміни запуску послуг IPTV. Тепер, протягом 3-5 років компанія розраховує охопити послугами IP-телебаченням до 20% абонентської бази.

"ВимпелКом" виконав обіцянку "Корбіни Телеком", дане ще два роки тому (див. новина ComNews від 2 листопада 2007 р.), про запуск в Петербурзі послуг IPTV для абонентів дротяного ШПД. Вимушене зволікання в компанії виправдовують бажанням надавати послуги вищої якості. "В принципі ми могли б запустити послугу раніше, але ми не хотіли виходити на ринок з картинкою, що "пливе", і поганою якістю послуг", - пояснює керівник департаменту додаткових послуг "ВимпелКома" Андрій Холодний.

У Петербурзі, як і в Москві, для надання послуг IPTV використовується платформа IPTV Microsoft Mediaroom. Вартість платформи і її інтеграції (яка виконувалася власними силами оператора) не розголошується. Мінімальна вартість пакету послуг IPTV від "ВимпелКома" складає 95 крб. в місяць. Вартість оренди приставок для IPTV варіюється від 130 руб в місяць за базову модель і 222 крб. за топовую модель приставки зі вбудованим вінчестером. "Коли ми почали надавати послугу IPTV в Москві, то спочатку лише продавали приставки, коли ж з'явилася можливість здавати їх в оренду, темпи підключень до послуги збільшилися в 7 разів", - пояснює Андрій Холодний.

За даними оператора, клієнтами послуг IPTV в мережах ШПД стає близько 20% від всієї абонентської бази. Зараз послуга IPTV доступна для 90% абонентів "ВимпелКома" в Петербурзі, після модернізації мережі, в 2010 р. послуга стане доступна всім користувачам дротяного ШПД. До кінця грудня 2009 р. абоненти в Петербурзі зможуть дістати доступ до локалізованих каналів, зараз їм транслюються московські версії. "Ми розуміємо, що це неправильно, але телеканали зробили нам поблажку і до кінця грудня петербуржці зможуть отримувати повністю локалізований контент", - пояснює Андрій Холодний.

"ВимпелКом", як і, що запустив в комерцію послугу IPTV, "Ростелеком" (див. новина ComNews від 10 грудня 2009 р.), зробить перший мультиплекс, вільний доступ до якого зобов'язаний надавати будь-якого оператора ефірного і кабельного ТБ, безкоштовним для абонентів, що підключилися до IPTV, навіть якщо абонентська плата за послугу не буде внесена.

У наступному, 2010 р., "ВимпелКом" планує запустити послуги IPTV ще в 7 крупних містах Росії. Терміни, в які будуть вироблені запуски, не розголошуються, оскільки по кожному з міст будуть оголошені окремі тендери на постачання устаткування. "Ми не купували устаткування централізований для запуску відразу у всіх містах присутності, оскільки устаткування зараз дешевшає кожного місяця і ефективніше оголошувати окремі тендери", - пояснив Андрій Холодний.

ВІКТОР ЛОГИНОВ
© ComNews


RATVODДата: П`ятниця, 18.12.2009, 19:32 | Повідомлення # 21
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Нацрада відклала видачу ліцензії

провайдера IPTV «Київстару»

Національна рада з питань радіо і телебачення вирішив відкласти видачу ліцензії провайдера послуги IPTV операторові мобільного зв'язку компанії «Київстару», пише «Телекритика».

За словами глави Нацради Юрія Плаксюка, таке рішення було прийняте у зв'язку з тим, що Нацраді не вистачило інформації, про впровадження послуги, поданої оператором.

«Виходить, що ми нічого, окрім УПУ (універсальної програмної послуги - ред.), їм не стверджуємо, жодній концепції програм? Чи є в них угоди на всі програми?», - поцікавився він.

Варто відзначити, що представник «Київстару» на засіданні повідомив, що компанія має намір надавати абонентам 56 програм. Також в кожному місті передбачений обов'язковий пакет універсальної програмної послуги (УПП). Головна станція розташовуватиметься в Дніпропетровську.

«Ми запропонуємо такі інтерактивні послуги, яких на ринку ще немає, - запис програм, програми, на замовлення. І ми вважаємо, що в кризу не всі компанії матимуть таку можливість розвиватися, як ми», - додав представник оператора.

В кінці засідання члени Національної поради проголосували за перенесення розгляду питання про видачу ліцензії на наступне засідання, аби мати можливість детальніше вивчити всі технічні умови.

Нагадаємо, що на початку грудня 2009 м. «Київстар» подав в Нацраду документи на ліцензування як провайдера програмної послуги IPTV.

«proIT»


RATVODДата: П`ятниця, 18.12.2009, 19:37 | Повідомлення # 22
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Beeline почав тестування послуги

цифрового телебачення «Beeline ТБ» в Києві

Оператора мобільного зв'язку компанія «УРС» (ТМ Beeline ) запустила в тестову експлуатацію послугу цифрового телебачення «Beeline ТБ» в Києві. Про «proIT» повідомила прес-служба компанії.

Так, за допомогою спеціальних ТБ-приставок абоненти оператора можуть дивитися 30 телеканалів не лише з екранів комп'ютерів, але і з екранів телевізорів.

Як пояснили в компанії, ТБ-приставка перетворить сигнал, який прошел по оптоволоконній мережі, і забезпечує можливість перегляду на екрані будь-яких телевізорів як вітчизняних, так і зарубіжних моделей. Крім того, приставка підтримує формати MPEG-2 і MPEG-4, а пульт дистанційного керування універсальний для приставки і телевізора.

Для того, щоб скористатися послугою IPTV у себе удома, абонентові слід підключитися до широкосмугового домашньому Інтернету від Beeline і придбати ТБ-приставку.

«proIT»


RATVODДата: П`ятниця, 15.01.2010, 17:04 | Повідомлення # 23
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Ізраїльська компанія НОТ запустила

канал про психометрію

Інтерактивний канал, що вийшов в ефір на цьому тижні, в співпраці з «Махон Кидум»,
дає можливість виконання вправ по психометрії для підготовки до психометричного тесту.

На цьому тижні компанія НОТ представила перший на ізраїльському телебаченні канал, який служитиме для підготовки до психометричного тесту. Тепер більше не потрібно буде виходити з дому, захопивши з собою важкі підручники - можна просто потренуватися у виконанні психометричних вправ і підготуватися до психометричного тесту, сидячи удома в зручному кріслі: канал «Психометрія» (канал номер 800 на дігітальному декодері)!

Інтерактивний канал »Психометрія», що працює в співпраці з «Махон Кидум», дає глядачам і що вчить корисним порадам, які допоможуть їм правильно підготуватися. Канал надає три основні види підготовки:

Повний іспит - імітація справжнього психометричного тесту, що складається з 8 розділів по 25 хвилин кожен: 3 розділи по словесному мисленню, 3 розділи на знання англійської мови і 2 розділи по кількісному мисленню.
В кінці іспиту учні (глядачі цього каналу) отримають оцінки і рекомендації по продовженню підготовки.

Скорочений іспит - по одному розділу вправ з кожної тематики.
Вправи - можливість виконання вправ по різних темах, на вибір, зі всіх розділів, що входять в екзаменаційний матеріал по психометрії. Можна вибрати певну тему для підготовки: кількісне мислення - алгебра, завдання, геометрія; словесне мислення - слова і вирази, аналогії, заміна букв, завершення пропозицій, логіка; англійська мова - завершення пропозицій, виклад.
В ході підготовки не буде обмежень за часом, і можна буде відразу ж взнати, яка відповідь є правильною, а де була допущена помилка.

Канал працюватиме 24 години в добу, сім днів в тиждень. Щодня екзаменаційний матеріал оновлюватиметься, і, таким чином, протягом одного дня можна буде підготуватися до декількох тестів.

israelinfo.ru


RATVODДата: Понеділок, 25.01.2010, 20:22 | Повідомлення # 24
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
SLTV - перший російськомовний

інтернет-телеканал про IT

Почалося мовлення інтернет-телеканалу Softline TV (SLTV),
який буде висвітлювати і аналізувати останні події та новини у світі програмного забезпечення
та IT із залученням провідних ринкових експертів.

У програмі телеканалу - новинні, тематичні та інформаційно-аналітичні передачі, пов'язані з ПЗ і інформаційними технологіями.

Канал розрахований на фахівців у галузі інформаційних технологій, керівників компаній і кваліфікованих користувачів, що цікавляться IT-ринком. На сьогоднішній день в ефірі телеканалу виходять п'ять основних передач: "Новости", "Репортаж", "Софт в законі", "Не пропустили", "IT-середовище". У програмі "Новини" розповідається про найбільш значимі події, що відбуваються в області IT-індустрії. Передача "Репортаж" висвітлює найцікавіші та актуальні події та заходів в IT-сфері.

У програмі "Софт в законі" експерти у галузі аудиту, ліцензій та права в сфері ПЗ висловлюють свою думку з приводу актуальних проблем і діляться власним досвідом. В інформаційно-аналітичної передачі "Не пропустили" підводяться підсумки актуальних подій, що відбулися за останній місяць. У тематичній програмі "IT-середовище" обговорюються актуальні тенденції світу IT.

"F1CD"


RATVODДата: Вівторок, 26.01.2010, 15:17 | Повідомлення # 25
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Samsung запускає власний телевізійний канал

Компанія Samsung запустила свій власний телевізійний канал,
трансляція якого здійснюється за допомогою мережі Інтернет в режимі реального часу.

Платформа та створення програм Samsung вирішив не віддавати третім компаніям - все будуть робити самі.

Про тематику нового каналу відомо лише те, що він буде в основі своїй присвячений рекламному зомбуванню користувачів, а також буде служити для них досить ефективним інформаційно-довідковим ресурсом, розповідають про особливості настройки і використання техніки, що випускається корейським індустріальним гігантом. Дивитися нову програму, як і годиться, зможуть власники телевізорів і мобільних телефонів Samsung.

HDTV.ru


RATVODДата: Четвер, 28.01.2010, 16:41 | Повідомлення # 26
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
У Польщізапущений телеканал,

всі матеріали якого записані з мобільних телефонів

У Варшаві почав роботу телеканал, всі матеріали для якого записуються
за допомогою
камер мобільних телефонів.

При цьому творців телеканалу підтримала влада: чиновники вважають, що це допоможе їм в спілкуванні з народом.

Телеканал під назвою Ktoœ (Хтось) віщає в інтернеті, і розповідає про життя у варшавському районі Таргувка. При цьому значна частина відео прислана жителями району.

Автор ідеї Цезарій Цишевський вважає її унікальним: "Це - голос району, створений за допомогою району. Ні у кого немає такого телебачення!", - цитує його слова російська служба Радіо Свобода.

У створенні інтернет-телеканалу взяли участь владі району. Представник місцевої самоврядності Кшиштоф Бугля пояснює це тим, що такий "безпосередній" спосіб створення телеканалу скорочує дистанцію між його установою і людьми, про яких воно повинне піклуватися. "Ми вважаємо, що це добре, коли люди прямо і відверто можуть висловити все, що думають. Адже часто виходить, що інші форми звернень не спрацьовують. Тому ми і взяли участь в створенні такого "мобільного" телебачення в нашому районі", - пояснює він.

Втім, творці телеканалу розраховують в основному на комерційний успіх. Цьому повинні сприяти і низькі витрати Ktoœ: у його штаті працюють всього 10 чоловік.

Кореспондент.net


RATVODДата: П`ятниця, 12.02.2010, 19:43 | Повідомлення # 27
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Перший національний запускає

online-трансляцію

З 15 лютого 2010 року на НТКУ з'явиться пряма online-трансляція Першого національного.
Про це ТК повідомила керівник прес-служби телеканалу Юлія Савостіна.

"Тепер всі бажаючі з українських ІР-адресів зможуть дивитися програми Першого в інтернеті.
Раніше можна було переглянути лише запис окремих програм, а тепер повністю", - сказала Юлія Савостіна.

Обмеження для інтернет-користувачів з-за кордону існують у зв'язку з тим, що Перший національний має авторські права на трансляцію футбольних турнірів, "Євробачення" і Олімпіади лише на території України.

Телекритика


RATVODДата: П`ятниця, 12.02.2010, 20:44 | Повідомлення # 28
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
«Укртелекому» не дали

ліцензію на цифрове ТБ

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовила
телекомунікаційній компанії
«Укртелеком» у видачі ліцензії провайдера програмної послуги,
необхідної операторові для запуску послуги цифрового інтерактивного ТБ (IPTV)Підставами для відмови стали недоліки в заявлених документах оператора. Зокрема, оператор не вказав населені пункти, в яких планує надавати послугу, і не відзначив ресурс багатоканальної телемережі. Крім того, в загальній концепції провайдера немає соціального пакету (універсальної програмної послуги). Зате в перелік програм включені неадаптовані канали: «Перший канал. Усесвітня мережа», «РТР-планета», Luxe.TV, «Питання і відповіді», «Домашні тварини», «Єврокіно». Також «Укртелеком» не надав документи, які підтверджують придбання прав на ретрансляцію телеканалів. А дистриб'ютор ТОВ «Національний контент центр», який вказаний в документах, не зареєстрований як суб'єкт інформаційної діяльності і не має прав на поширення програм, повідомляє «Телекритика».

Як вже повідомляло «СПРАВУ» (, 26.11.2009), «Укртелеком» був вимушений відкласти комерційний запуск послуги інтерактивного цифрового ТБ (IPTV) для своїх інтернет-абонентів, запланований на 1 грудня. Об'єм недоотриманих оператором доходів при цьому може скласти до 10 млн грн. в місяць. Раніше в своєму інтерв'ю «ДЕЛУ» ( 114 від 15.07.09 р.) президент компанії «Воля» Сергій Бойко заявляло, що, по його оцінках, IPTV вже користується 20-25% інтернет-абонентів «Укртелекому» (близько 225 тис.).

«Укртелеком» запустив тестову експлуатацію послуги IPTV під брендом U.TV для своїх інтернет-абонентів в трьох містах України (Київ, Запоріжжя і Вінниця) в березні минулого року. Для того, щоб безкоштовно користуватися цією послугою, абонент повинен був орендувати спеціальну телевізійну приставку. На даний момент в послугу U.TV входить пакет з 26 українських, російських і зарубіжних каналів.

«Справа»

«Україна Кримінальна»


RATVODДата: Субота, 20.02.2010, 09:28 | Повідомлення # 29
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Телекому потрібні нові умови

ліцензування IPTV і кабельного ТБ

Ліцензування телекомунікаційних послуг, що існують в Україні норми,
задавнилися і заважають виходу на ринок платного телебачення нових гравців.

Таку думку висловив президент Телекомунікаційної палати України (ТПУ) Олександр Ляхов.

"Сьогодні Нацрада України по питаннях телебачення і радіомовлення, що займається ліцензуванням послуги доступу до ТБ-програм, на підставі існуючої нормативної бази не здатний забезпечувати діяльність провайдерів програмних послуг, що використовують нові (конвергентні) технології, - IPTV, WEBTV, цифрове кабельне телебачення і так далі Це стосується як регулювання ринку в цілому, так і питань ліцензування зокрема", - відзначає А.Ляхов.

На думку А.Ляхова, зміни в законодавчій базі значно відстають від розвитку технологій. "Існуюча нормативна база гальмує розвиток нових технологій і є інструментом втручання в господарську діяльність телерадіоорганізацій, засобом для нечесної конкуренції і тиску на провайдерів, - вважає президент ТПУ. - Нормативна база недосконала повністю - починаючи від вмісту бланка ліцензії і закінчуючи методикою розрахунку ліцензійного збору з "технологією" визначення кількості домоволодіння на території і списку "дозволених" каналів.

Як вважає А.Ляхов, в цілому необхідна фундаментальна переоцінка і реформа існуючого регулятивного простору. Вирішенням даної конкретної проблеми може бути або впровадження принципу технологічної нейтральності при ліцензуванні, або повна його відміна: "Зараз потрібно працювати над новою редакцією положення про ліцензування, яким слід передбачити і бланк, і ліцензійні умови. У Європі така масштабна модернізація регуляторного простору йде вже майже десять років - приблизно з 1995 року. І якщо сьогодні не змінити своє відношення до цих процесів в Україні, ігноруючи загальні тенденції, то через деякий час у великому поспіху все доведеться буквально ламати".

Вирішити поточну проблему з ліцензуванням, говорить А.Ляхов, можна лише консолідованими зусиллями учасників ринку.

Нагадаємо, на думку координатора цифрового комітету Асоціації "Індустріальний телевізійний комітет" Дениса Гурського, цифрове ефірне телебачення за якістю послуги не може складати конкуренцію кабельному ТБ.

ЛiГАБiзнесiнформ


RATVODДата: П`ятниця, 26.02.2010, 12:40 | Повідомлення # 30
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Непідкупне телебачення.

Попит на IPTV набагато нижчий за пропозицію

За два роки інтернет-провайдерам Петербургу вдалося набрати всього 17 тис. абонентів IPTV,
тоді як кількість абонентів широкосмугового доступу в Інтернет (ШПД)
за підсумками 2009 року перевищила 1 млн 80 тис. користувачів
.

До початку 2010 років провідні інтернет-провайдери міста все ж завершили впровадження цифрового телебачення, IPTV з розрахунку на те, що пропозиція спричинить попит.

На початок січня в місті налічувалося менше 17 тис. підписчиків послуги IPTV. Велика їх частина обслуговується в мережі «Північно-західної Телегрудки» (СЗТ), яка до 2010 року підключила до «Авангард ТБ» порядка 13 тис. абонентів (перші підключення стартували в кінці 2007 року). Ще 1 тис. абонентів за три тижні набрав «Білайн», що запустив ТБ в комерційну експлуатацію в грудні минулого року. Останні 3 тис. абонентів поділили між собою інтернет-провайдери InterZet, «Вестколл» і «Елтел». Такі дані наводить ІАА TelecomDaily. Проникнення послуги IPTV в абонентській базі ШПД-провайдеров Петербургу, таким чином, складає ледве менше 1%. Учасники ринку проте планують вийти на 20-процентне проникнення. На цю цифру посилався і керівник департаменту додаткових послуг ВАТ «ВимпелКом» Андрій Холодний, коментуючи запуск «Білайн ТБ». За його словами, даний проект можна буде вважати успішним, якщо послугою «Білайн ТБ» скористається близько 20% абонентів домашньої мережі оператора.

Показники проникнення по послузі цифрового ТБ в мережах дротяних операторів зв'язку все ж вище, ніж в IPTV, як в окремого сервісу. Так, оператор ТКТ працює з послугою «Твоє ТБ» більше трьох років, підключивши до неї на початок 2010 років близько 40 тис. абонентів. Проникнення по абонентській базі ШПД (168,5 тис. користувачів) вже перевищує 24%. Але ТКТ - перш за все кабельний оператор, що забезпечує аналоговим телебаченням більшість домогосподарств міста. Якщо розраховувати проникнення цифрового ТБ вже по цій базі, то показник також виявиться незрозумілим. Від IPTV інтернет-провайдерів трансляції в цифрі в ТКТ відрізняються тим, що в оператора відсутні додаткові інтерактивні сервіси (перемотування, відкладений перегляд, «відео за запитом»). Проте в ТКТ наполягають, що після модернізації мережі за технологією Docsis 3.0 интерактив на послузі з'явиться.

«Минулий рік показав, що послуга IPTV зацікавила всіх великих і переважна кількість невеликих операторів Санкт-Петербурга. І це не дивлячись на те, що для запуску IPTV потрібні чималі витрати. Це говорить про те, що справжня конкурентна боротьба на цьому ринку лише починається. Зараз місто чітко ділиться на дві робочі лінії - або ти будуєш телебачення сам, або звертаєшся до інтегратора», - відзначає керівник проекту IPTV петербурзької філії «Вестколл» Наталія Тімофєєва.

На даний момент IPTV в комерційному варіанті є вже повністю сформованим продуктом, який на базових пакетах повинен вигравати в «соціальної» міської антени за рахунок кількості каналів (30-45 каналів проти 80-100) і залучати користувачів унікальним контентом (спортивні трансляції, телебачення високої чіткості HD, канали для дорослих і ін.) на додаткових пакетах. Із запуском послуги у великого числа гравців проблеми початкового етапу, такі як брак цікавого і ліцензійного контента або непоінформованість користувачів, відходять на другий план. Але абонентів, на думку учасників ринку, бентежить вхідна вартість послуги.

«Коли б не вартість приставок (Set-top-Box), то послуга мала б дуже пристойний попит. Коли ми в тестовому режимі пропонували програмний плеєр для ПК безкоштовно, то рахунок абонентів йшов на тисячі», - говорить директор петербурзької філії «Вестколл» Вікторія Тіхонова. На її думку, провайдери не прагнуть запрацювати на продажі абонентських пристроїв і зацікавлені в тому, аби ціна на них була мінімальною. Залежно від функціонала приставки (підтримка HD, функцій перемотування і ін.) їх вартість в мережах вагається від 3,5 тис. до 8 тис. крб. Провайдери або здають Set-top-Box в оренду (до 300 крб. в місяць), або пропонують придбати їх на виплат строком до 15 місяців.

ARPU провайдерів на послузі інтернет-доступу продовжує знижуватися і в середньому по місту вже опустилося нижче 350 крб. IPTV як VAS-сервиса міг би підтримувати прибутковість в домашній мережі і в той же час виступати одним з інструментів по формуванню абонентської лояльності. Проте не всі оператори переконані, що учасникам ринку удасться «розгойдати» попит. «У мене досить стриманий прогноз відносно петербурзького IPTV. Перспективнішими мені здаються регіональні ринки. Потенціал північної столиці удасться розкрити лише при активній роботі по зменшенню долі нелегального контента і при украй високих інвестиціях в контент, який дозволить конкурувати з поширеними умовно безкоштовними пропозиціями», - відмітила комерційний директор Північно-західної філії ВАТ «Ростелеком» Вікторія Маслова. Компанія «Ростелеком» оголосила про вихід на ринок IPTV в кінці минулого року. Оператор готовий надати вже готове рішення домашнім мережам і зараз веде переговори з декількома провайдерами в регіонах СЗФО і в Петербурзі.

Єдиним провайдером першої «п'ятірки», який ще не вивів IPTV з тестового режиму, залишається оператор «ПІН Телеком» (мережі «Антхил», «Нієншанц-Хоум»). «У четвертому кварталі 2009 ми запустили ip-телевидение в мережі «Антхил», для багатьох наших користувачів ця послуга виявилася такою, що зажадалася. Найближчими місяцями комерційної експлуатації не планується», - розповіла директор по маркетингу компанії «ПІН Телеком» Ксенія Караджа. На її думку, перспективи в петербурзького ринку IPTV є, від провайдерів буде потрібно додаткові витрати на стимулювання користувачів і інвестиції в розвиток послуги.

НАТАЛІЯ РИЖКОВА

rbcdaily.ru


Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " IPTV " ( Internet Protocol Television ) (Без Обговорення !!!)
 • Сторінка 2 з 7
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 7
 • »
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2018 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *