FORUM TV-SATП`ятниця
26.04.2024, 11:42

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини ФУТБОЛу (Обговорення дозволено !!!)
Новини ФУТБОЛу
kozakuaДата: Неділя, 26.02.2012, 20:05 | Повідомлення # 1
V.I.P

Країна:
повідомлень: 3493
Статус: Оффлайн


Новини Ф У Т Б О Л У.



ЧС-2022: розклад та результати матчів кваліфікації




Всі, хто викладає новини будь-якого роду,
повинні виставляти посилання на першоджерело !!!


Посилання повинно бути активним і виглядати так:
RATVODДата: Четвер, 12.08.2021, 14:29 | Повідомлення # 601
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Челсі в серії пенальті переміг Вільярреал

і виграв Суперкубок Європи



Фото - Getty Images

Сині тріумфально розпочали новий сезон


У матчі за Суперкубок УЄФА переможець Ліги чемпіонів минулого сезону Челсі в серії пенальті обіграв володаря трофея Ліги Європи Вільярреал.

Сині першими відкрили рахунок у матчі. В середині першого тайму голом відзначився Хакім Зійех. Вільярреал відігрався після перерви зусиллями Херарда Морено.

Додатковий час також не виявив переможця, тому доля зустрічі вирішувалася в серії післяматчевих пенальті. У Челсі свій удар не зміг реалізувати Кай Хаверц, а у Вільярреала не забив Аїсса Манді. Вирішальний удар з точки не реалізував Рауль Альбіоль.

Челсі вдруге в своїй історії переміг у матчі за Суперкубок УЄФА. У минулому лондонський клуб вигравав трофей в 1998 році.

У наступному матчі Челсі в рамках чемпіонату Англії зіграє проти Крістал Пелас на своєму полі, а Вільярреал в чемпіонаті Іспанії буде грати проти Гранади.

Суперкубок УЄФА

ЧелсіВільярреал1:1, 6:5 – по пенальті

Голи: Зійех, 27 – Морено, 73


Автор: SPORTARENA.com

12 серпня 2021.




RATVODДата: Четвер, 12.08.2021, 20:41 | Повідомлення # 602
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Україна опустилася на 25-те місце в рейтингу ФІФА


Збірна України, Getty Images

Втратили одну позицію у порівнянні з травневим рейтингом


Збірна України опустилася на 25-те місце в рейтингу національних збірних ФІФА.

Після травневого оновлення рейтингу Україна провела вісім матчів: товариські проти Бахрейну (1:1), Північної Ірландії (1:0) і Кіпру (4:0), а також на Євро-2020 проти Нідерландів (2:3), Північної Македонії (2:1), Австрії (0:1), Швеції (2:1) та Англії (0:4).

З тих пір синьо-жовті втратили вісім очок і опустилися на одну позицію. У рейтингу збірних УЄФА Україна посідає 15-те місце.

У серпні національну команду покинув головний тренер Андрій Шевченко, який не став продовжувати контракт з УАФ. Нового наставника мають оголосити 17 серпня.



Автор: Vladyslav Ch

12 серпня 2021.


RATVODДата: П`ятниця, 13.08.2021, 07:52 | Повідомлення # 603
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Стали відомі дати і час початку матчів

другого попереднього раунду
Кубка України



Фото - ffu.ua

Зустрічі відбудуться 17 та 18 серпня


Дирекція з проведення Кубка України затвердила дати, місце та час проведення матчів другого попереднього раунду.

Поєдинки відбудуться 17 і 18 серпня. Для деяких матчів час і місце проведення ще не затверджені.

Кубок Україны. Другий попередній раунд

17 серпня, вівторок

17:00. Скорук – Вікторія. Нікополь. Стадіон Електрометалург

18 серпня, середа

16:00. Фенікс – Прикарпаття. Підмонастир. Стадіон Фенікс

16:00. Суми – Металург

16:00. Таврія – Дніпро Черкаси. Мар’янівка. Стадіон Мар’янівський

17:00. Епіцентр – Поділля. Дунаївці. Стадіон Колос

17:00. Буковина – Агробізнес. Чернівці. Стадіон Буковина

17:00. Ужгород – Нива Тернопіль. Ужгород. Стадіон Авангард

17:00. Чайка – Чернігів. Макарів

17:00. Яруд – Металіст. Маріуполь. Стадіон Західний

17:00. Олімпія – Вовчанськ. Полтава. Стадіон Локомотив

17:00. Перемога – Гірник-Спорт. Дніпро. Стадіон Олімпійські резерви

17:00. Реал Фарма - ВПК-Агро. Одеса. ФСК Іван

17:00. Балкани - Енергія. Зоря. Стадіон ім. Бориса Тропанца

17:00. Миколаїв - Кривбас. Миколаїв. Центральний міський стадіон

17:30. Діназ - Оболонь. Вишгород. стадіон Діназ

18:00. Карпати Львів - Карпати Галич. Львів. стадіон Україна

18:00. Рубікон - Полісся. Щасливе. Арсенал-Арена

18:00. Лівий берег - Олімпік. Київ. Стадіон Лівий берег

18:00. Альянс - Краматорськ

18:00. ЛНЗ - Кремень

18:00. Нікополь - Кристал. Нікополь. стадіон Електрометалург

Нива Вінниця - Волинь. Вінниця. Центральний міський стадіон

Фінал Кубка України-2021/22 запланований на 11 травня. Чинний володар трофею - Динамо.

Автор: Всеволод Мазур

12 серпня 2021.




RATVODДата: Понеділок, 16.08.2021, 23:47 | Повідомлення # 604
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Дев’ять учасників Суперліги

повернулися в Асоціацію європейських клубів



Getty Images

Продовжують роботу над проєктом Суперліги Реал, Барселона і Ювентус


Дев’ять учасників європейської Суперліги повернулися до складу Асоціації європейських клубів.

Манчестер Сіті, Манчестер Юнайтед, Челсі, Ліверпуль, Арсенал, Тоттенгем, Інтер, Мілан і Атлетіко засудили ідею створення Суперліги і відмовилися від подальшої участі в реалізації проєкту.

Керівництво Асоціації європейських клубів погодилося відновити членство вищевказаних клубів в рамках союзу.

Реал, Барселона і Ювентус, які також брали участь у створенні Суперліги, вже заявили, що мають намір і далі працювати над проєктом.

У липні Мадридський суд заборонив УЄФА карати учасників Суперліги, а також ухвалив скасувати всі санкції по відношенню до них. Розслідуванням справи продовжить займатися Європейський суд.

Автор: Vladyslav Ch

16 серпня 2021.




RATVODДата: Вівторок, 17.08.2021, 11:15 | Повідомлення # 605
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Петраков тренуватиме збірну України,

поки Ребров не розірве контракт з Аль-Айном Циганик



Олександр Петраков, Getty Images

Ім'я нового наставника національної команди повинні оголосити завтра


Олександр Петраков погодився тренувати збірну України, поки Сергій Ребров не розірве контракт з Аль-Айном.

За інформацією журналіста Ігоря Циганика, є невеликий шанс, що Ребров доб’ється розірвання контракту найближчим часом, але якщо цього не станеться, то в.о. головного тренера національної команди призначать Петракова.

Сам Петраков погодився бути тимчасовим наставником збірної і легко поступиться своєю посадою Реброву в майбутньому.

Очікується, що ім’я нового головного тренера УАФ оголосять на завтрашньому засіданні Виконкому.

Сьогодні Комітет національних збірних УАФ оголосив розширений склад збірної України на матчі кваліфікації чемпіонату світу-2022 проти Казахстану та Франції і товариську гру проти Чехії. До основного списку включено 24 гравця, до резервного – вісім.

Перший матч під керівництвом нового головного тренера Україна проведе 1 вересня, коли зіграє з Казахстаном на виїзді.

Автор: SPORTARENA.com

16 серпня 2021.




RATVODДата: Середа, 18.08.2021, 09:20 | Повідомлення # 606
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Шахтар переміг Монако

в першому матчі плей-оф Ліги чемпіонів



Монако — Шахтар, Getty Images

Єдиний м'яч забив Педріньо


Шахтар обіграв Монако в першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів.

Перемогу Гірникам приніс єдиний м’яч Педріньо, який бразилець забив на 19-й хвилині. У другому таймі більше атакували монегаски, але реалізувати свої моменти вони не змогли.

Матч-відповідь відбудеться 25 серпня на стадіоні ОСК Металіст у Харкові. Початок – о 22:00.

У попередньому раунду кваліфікації Шахтар двічі переміг бельгійський Генк (2:1, 2:1).

Автор: Vladyslav Ch

17 серпня 2021.




RATVODДата: Середа, 18.08.2021, 09:42 | Повідомлення # 607
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Петраков призначений виконуючим обов’язки

головного тренера
збірної України



0лександр Петраков, Getty Images

Синьо-жовті нарешті отримали нового наставника


Виконуючим обов’язки головного тренера збірної України призначено Олександра Петраков. Вчора пізно вночі таке рішення прийняв Виконком Української асоціації футболу.

Нагадаємо, Петраков з 2010 року працює тренером юнацьких збірних України різних вікових категорій. У 2019 під його керівництвом збірна України U-20 стала чемпіоном світу.

Пріоритетним кандидатом на посаду головного тренера збірної України був Сергій Ребров, однак він не зміг розірвати контракт з Аль-Айном. УАФ також розглядала варіант з призначенням Мирона Маркевича.

Цього літа посаду головного тренера збірної України залишив Андрій Шевченко, який керував головною командою країни з 2016 року і вивів збірну в 1/4 фіналу Євро-2020.

В наступному місяці Україна зіграє в кваліфікації чемпіонату світу-2022 проти Казахстану (1 вересня) і Франції (4 вересня), після чого проведе товариський матч з Чехією (8 вересня).

Автор: SPORTARENA.com

18 серпня 2021.


RATVODДата: П`ятниця, 20.08.2021, 09:04 | Повідомлення # 608
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Зоря розгромно програла Рапіду

в першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги Європи



Рапід - Зоря, Getty Images

Луганчани не змогли конвертувати моменти в голи і багато помилялися в захисті


Зоря в Австрії розгромно програла віденському Рапіду (0:3) в першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

У першому таймі луганська команда створила кілька небезпечних моментів, але не змогла втілити їх в забиті голи. Ближче всіх до взяття воріт був Аллахьяр Сайядманеш, але іранець не зміг переправити м'яч у ворота після передачі Кочергіна.

На 29-й хвилині забив Рапід. Після помилки Микити Шевченка і неузгодженості в захисті луганчан рахунок відкрив Таксіархіс Фунтас.

У другому таймі картина повторилася - Зоря створювала моменти, а забивав Рапід. На 78-й хвилині господарі поля вибігли в контратаку, яку точним ударом завершив Ерджан Кара.

Після цього деморалізовані луганчани пропустили ще раз і фактично поставили «хрест» на своїх перспективах пройти в груповий етап. До розгромного рахунок довів Марко Грюль.

Матч-відповідь у Запоріжжі відбудеться наступного четверга, 26 серпня.

Ліга Європи. Кваліфікація. Плей-офф, перший матч

Рапід (Австрія) - Зоря (Україна) - 3:0 (1:0)

Голи: Фунтас, 29, Кара, 78, Грюль, 86


Автор: Олесь Хорунжий

19 серпня 2021.




RATVODДата: Субота, 21.08.2021, 09:22 | Повідомлення # 609
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Жіноча збірна України зберегла

31-е місце в рейтингу ФІФА



uaf.ua

Команда Наталії Зінченко не проводила матчі з червня


Жіноча збірна України залишилася на 31-му місці в оновленому рейтингу ФІФА.

Серед європейських збірних Україна – на 20-му рядку рейтингу.

Останній матч команда Наталії Зінченко провела у червні, коли розгромно програла Японії (0:8) в спарингу.

Очолюють рейтинг жіночих збірних США, друге і третє місця – у Швеції та Німеччини відповідно.

У жовтні підопічні Зінченко стартують у відборі на жіночий чемпіонат світу. В одній групі з українками – збірні Іспанії, Угорщини, Шотландії та Фарерських островів.



Автор: Сергій Олексюк

20 серпня 2021.


RATVODДата: Понеділок, 23.08.2021, 16:08 | Повідомлення # 610
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Петраков: Величезне спасибі Марлосу і Мораесу,

але у мене є наші хлопці, вони повинні далі грати



Жуніор Мораес, Getty Images

У першому матчі під керівництвом нового тренера Україна зіграє з Казахстаном


Виконуючий обов’язки головного тренера збірної України Олександр Петраков розповів про свій підхід до комплектації команди перед матчами кваліфікації чемпіонату світу-2022.

Петраков подякував Марлосу, який вже завершив кар’єру в національній команді, і Жуніору Мораесу за допомогу збірній, але зізнався, що на них він не розраховує.

“Марлос – він дуже допоміг свого часу, дуже допоміг і Андрію Миколайовичу, і збірній. Хлопець прийшов, у нього технічне оснащення, бачення, на ньому м’яч тримався. Він дуже допоміг у той саме час, а зараз виходячи на заміни на 15 хвилин , підтримувати темп, я закрию дорогу своєму молодому футболісту. Я не націоналіст. Мораесу буде 35 років, Марлосу 33 роки, вони грають в клубах. Величезне спасибі, що допомогли, але у мене є наші хлопці, вони повинні далі грати”, – пояснив Петраков.

“Гравці збірної – це психологічно сильні люди, тут немає скигліїв. Хто буде скигліти, той не буде грати. Я втомився, переліт, важко, це … Ну і що?! До побачення! Іди в інше місце. Іди в клуб свій грай. Це національна збірна. Тут приходять люди, голодні. Вони розуміють, що відповідають за честь своєї країни. Уявіть собі, зараз я до вас погодився прийти на телебачення і тренер сидить потім перед хлопцями і соплі “мотає”. Каже: «Я не знаю як буде, ой я переживаю, я боюся…» і уявляєте, я виходжу і мене б’є всього. Футболіст побачить і скаже, що це за тренер такий. Я ж повинен вселяти в них впевненість якусь. Я не конфліктний”.

“Все ж люди різні, якщо я в свої 64 роки почну перероблятися – це буде вже не Саша Петраков. Я вже забув тріумф на молодіжному чемпіонаті світу. Це минуле. Я не хочу повертатися. Я не хочу це навіть згадувати. Це було і пройшло . Якщо будеш пам’ятати, жити на цьому багажі – нічого не вийде далі. Я перегорнув сторінку – рухаюся далі. Якби я це говорив, що виграю чемпіонат світу – я б нічого не виграв. Ми виграли. Команда виграла. Хлопці, в першу чергу, мій тренерсько-адміністративний штаб, керівництво УАФ, керівництво всіх клубів, президенти клубів, тренери всіх клубів”.

“Це була загальна перемога всього нашого футболу. Не моя. Я говорю щиро і чесно. Знаєте, інший сидить і говорить: «Я, я!» Ні, цього нічого б не було, тільки було “Ми”. Якщо гравець молодий, він повинен через молодіжну збірну довести право грати в національній збірній. Це величезна честь”.

Петраков очолив збірну України в ролі в.о. головного тренера після відходу Андрія Шевченка, під керівництвом якого синьо-жовті вийшли в чвертьфінал чемпіонату Європи.

До матчів відбору на чемпіонат світу Україна буде готуватися в складі 27 футболістів. Останнім в розташування команди був довикликаний Євген Макаренко.

Перший матч під керівництвом Петракова збірна України проведе 1 вересня, коли зіграє з Казахстаном в кваліфікації чемпіонату світу-2022.
4 вересня синьо-жовті в Києві зустрінуться з Францією.

Автор: SPORTARENA.com

23 серпня 2021.




RATVODДата: Середа, 25.08.2021, 11:57 | Повідомлення # 611
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Лобановський, Шовковський, Срна і Шевченко:

символічна збірна
України за 30 років



Валерій Лобановський і Андрій Шевченко

Підсумки виборів кращих футболістів і тренера 30-ти чемпіонатів України


Сьогодні, 24 серпня виповнюється 30 років від дня Незалежності України. 30 сезонів чемпіонату України з футболу відбулося за цей час. Півтора місяці тому ми запропонували вам вибрати символічну збірну чемпіонату України за період незалежності. Нагадаємо, що ми проводили голосування в 12-ти номінаціях: ігрові - по амплуа, і тренера.

Читайте також: «Ми українці - переможці». Зірки українського спорту вітають з Днем Незалежності

Головні футбольні вибори до ювілею держави завершені. Вашій увазі вибір уболівальників. Кращі з кращих за 30 років Незалежності.

Воротарі: Шовковський без альтернативи


З вибором кращого воротаря проблем не виникло. Екс-голкіпер Динамо і збірної України Олександр Шовковський, впевнено випередив своїх найближчих переслідувачів - колишніх воротарів Металіста і Шахтаря, а також ряду українських клубів Олександра Горяїнова та Дмитра Шуховцева. У п'ятірку кращих також увійшли Олег Суслов і Ілля Близнюк.

Воротарі

Олександр Шовковський - 66,7%
Олександр Горяїнов - 7,7%
Дмитро Шуховцев - 7,7%
Олег Суслов - 5,1
Ілля Близнюк - 5,1


Євген Коноплянка та Даріо Срна, zn.ua


Оборона: динамівські зв'язки і Дніпровсько-шахтарські лідери


В обороні найсерйозніша конкуренція була між фланговими і лівими захисниками. Так, Каха Каладзе випередив свого колишнього одноклубника по Динамо Андрія Несмачного лише на 1,3%. А Даріо Срна з Шахтаря виграв у Олега Лужного 7,7%. Причому, якщо на правому фланзі третю позицію впевнено зайняв Артем Федецький, щось не лівої третє-четверте місця поділили Віктор Скрипник та Ісмаїлі.

Правий захисник

Даріо Срна - 43,6
Олег Лужний - 35,9
Артем Федецький - 7,7

Лівий захисник

Каха Каладзе - 30,6
Андрій Несмачний - 29,3
Віктор Скрипник - 7,5
Ісмаїлі - 7,5

Що з стосується центральних захисників, то по грі в лінію не було рівних пару Андрій Русол Домагой Віда. А ось в схемі ліберо-стоппер перемогла динамівська зв'язка Олександр Головко - В'ячеслав Ващук. При цьому, в другому випадку третє місце розділили відразу три гравці - Горан Гавранчич, Володимир Єзерський і Олександр Чижевський.

Центральні захисник (в лінію)

Андрій Русол - 22,3
Домагой Віда - 16
Дмитро Чигринський - 13,2
Ярослав Ракицький - 12,5
Євген Хачеріді - 11,1

Центральні - (стоппер-ліберо)

Олександр Головко - 48,9
Владислав Ващук - 24,4
Горан Гавранчич - 6,7
Володимир Єзерський - 6,7
Олександра Чижевський - 6,7


Валентин Белькевич, dynamo.kiev.ua


Півзахист: вотчина Динамо і Шахтаря


У центрі поля - безроздільне царювання двох наших грандів. Так, в суперечці кращих лівих Хабек Євген Коноплянка випередив Віталія Косовського. На правому фланзі півзахисту Андрій Ярмоленко виграв у Олега Гусєва та Геннадія Зубова.

Лівий півзахисник

Коноплянка - 26,7
Косовскій- 20,8
Тайсон - 18,8

Правий півзахисник

Ярмоленко - 43,1
Гусєв - 32,3
Зубов - 6,2

У центрі поля кращі з кращих Гірник Фернандіньо (опорні півзахисники), який випередив Андрій Гусіна і Руслана Ротаня, а також Валентин Белькевич (атакуючі хавбеки), значно виграв у Олександра Рикуна і Клейтона Шав'єра.

Опорний півзахисник

Фернандіньо - 27
Гусін - 21,6
Ротань - 16,2

Атакуючий півзахисник

Белькевич - 58,1
Рикун - 10,8
Шав'єр - 8,1


Андрій Шевченко, Getty Images


Форварди: динамівський напад


Серед нападників все вийшло досить прогнозовано. Краща пара форвардів в історії українського футболу - Сергій Ребро - Андрій Шевченко - обійшла всіх інших. Так, Ребров в голосуванні за форварда в відтягненні значно випередив двох своїх одноклубників - Артема Мілевського і Максима Шацьких. А Андрій Шевченко при вибору центрфорварда в рази обійшов Марко Девіча і Івана Гецко.

Форвард з глибини

Ребров - 69,7
Мілевський - 8,5
Шацьких - 7

Центрфорвард

Шевченко - 76,8
Девіч - 8,9
Гецко - 3,5

Тренер: другий після Легенди - Лобановський і Луческу поза конкуренцією


Найкращим наставником за всю історію чемпіонатів України ви, наші читачі, вибрали Валерія Лобановського. Метр набрав більше 50 відсотків голосів, випередивши самого титулованого тренера в історії українського футболу, нинішнього наставника Динамо Мірчу Луческу. На третьому місці, що також закономірно, екс-тренер Карпат, Металіста і Дніпра Мирон Маркевич.

Тренери

Лобановський - 56,1
Луческу - 20,3
Маркевич - 8,8

Автор: SPORTARENA.com

24 серпня 2021.




RATVODДата: Четвер, 26.08.2021, 07:36 | Повідомлення # 612
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Шахтар в додатковий час пройшов Монако

і вийшов в груповий етап Ліги чемпіонів



Шахтар - Монако, фото - Getty Images

Неймовірний камбек команди Де Дзербі


У матчі-відповіді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів донецький Шахтар у Харкові в додатковий час пройшов Монако і вийшов в груповий етап турніру.

У першому таймі Монако шокував команду Роберто Де Дзербі. Гості забили двічі зусиллями Віссама Бен Йеддера.

Після перерви Гірникам вдалося відіграти один м’яч – відзначився Марлос, який вийшов на заміну в другому таймі. А вже в додатковий час автогол Агілара після прострілу Михайла Мудрика забезпечив Шахтарю прохід в груповий етап Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, в першому матчі Шахтар мінімально обіграв Монако з рахунком 1:0.

Жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів відбудеться в четвер, 26 серпня. Початок – о 19:00 за київським часом.

Шахтар – Монако. Відео голів та огляд матчу

Ліга чемпіонів. Кваліфікація. Плей-офф

Шахтар - Монако - 2:2 (у додатковий час)

Голи: Марлос, 74, Агілар, 114 (автогол) – Бен Йеддер, 18, 39


Автор: SPORTARENA.com

26 серпня 2021.




RATVODДата: Четвер, 26.08.2021, 20:44 | Повідомлення # 613
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Ліга чемпіонів. Шахтар зіграє з Реалом, Інтером і Шерифом.

Динамо - з Баварією, Барселоною і Бенфікою



Шахтар - Реал, фото - shakhtar.com

Відбулося жеребкування групового етапу


Відбулося жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів на сезон 2021/2022.

Чемпіон України Динамо виступить в групі Е, де суперниками команди Мірчі Луческу стануть Баварія, Барселона і Бенфіка, за яку виступає українець Роман Яремчук.

Нагадаємо, в минулорічному розіграші Ліги чемпіонів біло-сині двічі поступилися Барселоні (1: 2, 0: 4).

Віце-чемпіон країни Шахтар побореться за вихід з квартету D з Інтером, Реалом і Шерифом Юрія Вернидуба.

Відзначимо, що Гірники в минулому сезоні вже грали в одній групі з Реалом і Інтером. Донеччани двічі обіграли Вершкових (3: 2, 2: 0) і два рази зіграли внічию з Нерадзуррі (0: 0, 0: 0).

Всі групи Ліги чемпіонів 2021/22

Група А: Манчестер Сіті, ПСЖ, РБ Лейпциг, Брюгге.

Група B: Атлетіко, Ліверпуль, Порту, Мілан.

Група С: Спортинг, Боруссія Д, Аякс, Бешикташ.

Група D: Інтер, Реал, Шахтар, Шериф.

Група E: Баварія, Барселона, Бенфіка, Динамо.

Група F: Вільярреал, Манчестер Юнайтед, Аталанта, Янг Бойз.

Група G: Лілль, Севілья, Зальцбург, Вольфсбург.

Група H: Челсі, Ювентус, Зеніт, Мальме.

Дата старту групового етапу - 14-15 вересня.

Тур 1: 14-15 вересня;
Тур 2: 28-29 вересня;
Тур 3: 19-20 жовтня;
Тур 4: 2-3 листопада;
Тур 5: 23-24 листопада;
Тур 6: 7-8 грудня.


Автор: Олесь Хорунжий

26 серпня 2021.




RATVODДата: Четвер, 26.08.2021, 21:02 | Повідомлення # 614
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Таблиця коефіцієнтів УЄФА.

Україна відстала від Австрії, але значно наблизилася до Росії


Фото - shakhtar.com

Нічия Шахтаря з Монако і вихід Гірників в груповий раунд Ліги чемпіонів
принесли країні 4,5 очка


Після не кращого старту наших клубів в єврокубках, Україна нарешті поліпшила свою ситуацію в таблиці коефіцієнтів УЄФА. Головний «винуватець» – Шахтар, нічия якого в матчі-відповіді з Монако, дозволила Гірникам вийти в груповий раунд Ліги чемпіонів і отримати чотири бонусних бали. Плюс, 0,5 очка Шахтар отримав за нічию з монегасками.

Читайте також: Шахтар в додатковий час пройшов Монако і вийшов в груповий етап Ліги чемпіонів

Таким чином, на даний момент донецький клуб – головний годувальник України в нинішньому сезоні в єврокубках. В активі Гірників – 7,5 очка: 3,5 – зароблені за три перемоги і нічию в кваліфікаційних раундах, 4 – бонус за вихід в груповий етап Ліги чемпіонів. У Динамо – поки що тільки чотири бонусних бали. Одне очко в скарбничку України приніс Колос, 0,5 – Ворскла, Зоря поки очок не набирала.

Всього ж українські клуби заробили в нинішньому сезоні 13 очок або 2,6 бала в таблицю коефіцієнтів УЄФА. Поки що Україна залишається на 11-му місці, маючи в активі 30,2 бала А ось найзначніший прогрес за підсумками двох ігрових днів зробила Австрія. Все – завдяки перемозі Зальцбурга над Брондбю і його виходом до Ліги чемпіонів. Тепер в активі Австрії 31,05 бала і дев’яте місце.

Читайте також: Шериф Вернидуба і Зальцбург вийшли в груповий раунд Ліги чемпіонів

На 10-у позицію опустилася Росія. Від цієї країни ми відстаємо всього на 0,482 бала (в активі росіян – 30,682 очка), і також три клуби залишилися в єврокубках в нинішньому сезоні. Причому, в Лізі чемпіонів зіграє тільки один з них.



Автор: SPORTARENA.com

26 серпня 2021.


RATVODДата: П`ятниця, 27.08.2021, 08:29 | Повідомлення # 615
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Зоря вдома програла Рапіду

та вилетіла в Лігу конференцій



Зоря - Запоріжжя, Getty Images

Господарі могли зачепитися за нічию в Запоріжжі


Зоря в Запоріжжі поступилася віденському Рапіду в матчі-відповіді плей-оф кваліфікації Ліги Європи — 2:3.

Австрійці вигравали у два м’ячі вже до 15-ї хвилині. У воротах Микити Шевченка розписалися Марко Грюль і Лео Греймл.

На 40-й хвилині Олександр Гладкий з передачі Сергія Булеци відіграв один гол.

У середині другого тайму Таксіархіс Фунтас повернув гостям комфортну перевагу у два м’ячі.

Але Зоря не збиралася здаватися: на 87-й хвилині Шахаб Захеді скоротив відставання в рахунку, реалізувавши пенальті.

Через дві хвилини іранець мав шанс вирвати для своєї команди нічию, але вдруге голкіпера Рапіда переграти з «точки» не зумів.

Нагадаємо, у першій зустрічі між командами в Австрії Рапід здобув розгромну перемогу з рахунком 3:0.

Луганчани виступлять у груповому етапі Ліги конференцій восени. Суперників по групі Зоря дізнається вже завтра, 27 серпня.

Зоря — Рапід. Відео огляд матчу

Ліга Європи. Кваліфікація. Плей-оф. Другий матч

Зоря (Україна) - Рапід (Австрія) - 2:3 (1:2)

Голи: Гладкий, 40, Шахаб, 87, з пенальті — Грюль, 10, Греймл, 15, Фунтас, 68

На 89-й хвилині Шахаб (Зоря) не реалізував пенальті — воротар.


Автор: Олесь Хорунжий

26 серпня 2021.




Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини ФУТБОЛу (Обговорення дозволено !!!)
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024