FORUM TV-SATВівторок
19.03.2024, 09:30

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Відпочинок. Дозвілля. Цікавинки. » Світ живої природи
Світ живої природи
viskomДата: П`ятниця, 10.02.2012, 14:57 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1940
Статус: Оффлайн
Світ живої природи

DMishaДата: Неділя, 21.10.2012, 19:12 | Повідомлення # 16
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
І знову гриби!(вчорашні гриби)



Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Неділя, 21.10.2012, 19:14
DMishaДата: Середа, 24.10.2012, 18:11 | Повідомлення # 17
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Останні гриби!


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Четвер, 25.10.2012, 10:56
DMishaДата: Четвер, 25.10.2012, 10:58 | Повідомлення # 18
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Притулок очима собаки...

Quote
ПРИЮТ ГЛАЗАМИ СОБАКИ...



Что это?
Куда меня привезли? Сколько собак!
Все лают, а та, с пятнами на спине как-то странно на меня смотрит, и глаза у нее очень странные: то ли сонные, то ли заплаканные. Она молчит и тихо лежит в какой-то клетке. Надо скорее уходить отсюда, зачем меня сюда привели? Скорее, скорее. Но... Что вы делаете?! Зачем мне заходить в эту страшную клетку?! Я не хочу!!!
Куда вы уходите?! Я же - ВАША! Я хочу домой! Не бросайте меня! Я вас люблю! Что я сделала не так??!
Прошло время...
Какая унылая клетка. Ящик здоровый, но неуютный. Дома подстилка была мягкая и пахло хорошо...
Когда меня поведут гулять? Я уже в туалет хочу, а здесь ведь нельзя. Кушать ужасно хочется. В ведре сухой корм, я такого не пробовала, на запах не очень. Вот воды полное ведро! - Чистая, вроде...
Рядом собака все время лает, всю ночь не могла уснуть, чуть где стукнет - сразу лает. Неужели дома не ругали? Мне дом снился, так лай её не дал мне хоть во сне посмотреть на любимых людей.
Когда же они вернутся? Они всегда возвращались, когда заходили в магазин, и мы шли домой. Потом мне давали вкусненькое. Надо еще потерпеть, подождать, они обязательно придут и заберут меня домой, и дадут вкусненького...
Прошло еще время...
Корм паршивый! Невкусный! Но что делать: очень хочется есть. Оказывается, в туалет можно ходить прямо здесь, приходит человек, не ругает, чистит все и бросает что-то ароматное деревянное. Тогда приятно лежать в этой клетке. Но только лежать, а я так хочу побегать, хотя бы походить по траве, да хоть бы по дороге - мне все равно. К другим собакам приходят люди, берут с собой, потом возвращаются. Гуляют, наверное. Собаки счастливые приходят. Сразу ложатся и лежат спокойно и вкусненьким от них пахнет.
Вот бы ко мне кто-нибудь пришел. Проходят какие-то люди, смотрят, что-то говорят. Я уже не понимаю людей, а раньше понимала все-все, что мне говорили. А я так стараюсь, чтобы на меня обратили внимание, так громко лаю, правда, уже не так громко, заболело горло, голоса уже почти не осталось, кашляю часто...
И снова время...
Ко мне сегодня подошла женщина. Посмотрела так ласково, что ноги мои подкосились от счастья. Я думала, что мой хвост оторвется. Она открыла клетку, вошла и погладила меня. Какое счастье! Еще она дала мне кусочек мяса, как давно я его не ела! А потом она надела на меня ошейник и поводок. Я замерла. И вдруг она распахнула дверь клетки, что-то сказала и повела за собой. Я выбежала на улицу. В первый раз после того, как меня здесь оставили. Сколько прошло времени? Я не знаю. Очень, очень много. Я так не хотела возвращаться, но женщина мне сказала, что это необходимо. И еще я поняла, что она вернется, и мы снова пойдем гулять, и она снова принесет мне вкусненького. Но как же я хочу домой! Где же те люди, которых я так люблю, и которые любят меня, почему они не возвращаются?!
Автор рассказа: Мартынова Татьяна.


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Четвер, 25.10.2012, 15:03 | Повідомлення # 19
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн


На 30 тис. грн електричною вудкою вбили риби на Чернігівщині...

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. Чернігівські правоохоронці спільно з працівниками Чернігіврибохорони під час чергового рейду на "гарячому" спіймали двох браконьєрів, які за допомогою "електровудки" завдали рибному господарству України збитків на суму понад 30 тисяч гривень. Про це кореспондентові УНН повідомили в прес-службі правоохоронного відомства.

"Зловмисників серед білого дня правоохоронці зненацька виявили в урочищі "Редьківська Старуха" в Ріпкинському районі області. Обидва чоловіки здійснювали незаконний вилов риби за допомогою електричної вудки, виготовленої в домашніх умовах. Браконьєри, не зважаючи ні про що, спіймали понад 40 кілограмів риби цінних порід, серед яких 65 - щук, 29 – пліток, 16 – линів, 7 – жерехів і 3 - лящі. Завдані ж збитки рибному господарству склали майже 30 тис.гривень", - розповіли правоохоронці.

Вони також кажуть, що міліціонери збирають всі необхідні матеріали для порушення кримінальної справи за ч. 2 ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом). Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до трьох років, позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Четвер, 01.11.2012, 12:58 | Повідомлення # 20
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Субота, 03.11.2012, 13:02 | Повідомлення # 21
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Любительки зеленого чаю рідше хворіють на рак...



Вчені з онкологічного центру Vanderbilt-Ingram вважають, що любителькам зеленого чаю пощастило: вони рідше хворіють на деякі види раку травної системи, особливо тими, що вражають шлунок, стравохід і пряму кишку.

Фахівці аналізували інформацію про 75 тис. китайських жінок, які брали участь у дослідженні Shanghai Women’s Health Study. Під час першого інтерв’ю учасниці відповідали на запитання про те, чи п’ють вони чай, який вид і в якій кількості. Більшість випробовуваних повідомили, що п’ють в основному зелений чай. Дослідників також цікавили інші фактори способу життя, включаючи види регулярно споживаної їжі, ступінь фізичного навантаження, рівень освіти і вид зайнятості. Не розглядалися ті піддослідні, які коли-небудь палили або зловживали алкоголем.

З’ясувалося наступне: любительки чаю були молодші, освіченіші, більш фізично активні і їли більше фруктів і овочів. Більш того, регулярне споживання чаю (як мінімум три рази на тиждень протягом шести місяців) було пов’язано з 17-відсотковим скороченням ризику розвитку всіх видів раку травної системи. І чим більше чаю пили піддослідні, тим менше ризикували захворіти. Приміром, онкологічний недуга на 21% рідше вражав тих, хто випивав по 2-3 чашки в день (не менше 150 грамів чаю на місяць).

У жінок, які регулярно вживали чай на протязі 20 років, ризик розвитку всіх видів раку травної системи був знижений на 27%, раку прямої кишки – на 29%. Це означає, що особливу важливість має довготривалий нагромаджувальний ефект напою. Захисна дія чаю забезпечують поліфеноли, включаючи катехіни зразок EGCG і ECG. Катехіни володіють протівоокіслітельним властивостями і можуть пригнічувати рак, скорочуючи пошкодження ДНК і блокуючи зростання пухлинних клітин.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Субота, 08.12.2012, 23:02 | Повідомлення # 22
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
"Людяність"-меморіал всім тваринам....


Quote
"ЧЕЛОВЕЧНОСТЬ" - МЕМОРИАЛ ВСЕМ ЖИВОТНЫМ...

ЗНАЙ ЖИВОДЁРОВ В ЛИЦО!!

ФИО: Тарасевич Матвей Николаевич

Дата рождения: 20 августа 1992 г.

Адрес: г. Минск, ул. Уборевича, дом 80, кв. 5

Моб. телефон: +375333340044

Дом. телефон: +375173415155

http://vk.com/id172284382

Собака, породистый доберман от титулованных родителей, была взята молодым человеком по имени Матвей тремя неделями ранее из приюта ООЗЖ «Эгиды». В ночь с 15 на 16 мая 19-летний Матвей, поругавшись с отцом и мачехой, вывел собаку на улицу и перерезал ей горло коротким лезвием ножа (охотничьим или похожим на него). Затем он вырезал голову собаки до плеч, а в месте позвоночника, где нож не смог перерезать кости, Матвей просто выкрутил голову животного из позвоночника руками. Кроме того, с тела убитого Эйса были срезаны большие куски кожи. Окровавленную голову собаки в наморднике (намордник он, видимо, из опасения, что спокойное животное будет сопротивляться перед смертью, надел ему непосредственно перед убийством и так и не снял после) и принес домой.
В соответствии со Ст. 15.45 КоАП РБ данное «административное правонарушение» карается штрафом либо 15 сутками административного ареста.
12 сентября 2012 года Судом минского р-на Тарасевич Матвей Николаевич признан ВИНОВНЫМ в совершении правонарушения по ст. 15.45. и приговорен по ходатайству ООЗЖ » Эгида» к административному аресту на 15 суток.
Полная база данных: http://vk.com/topic-24789731_27357663



Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Субота, 08.12.2012, 23:02
DMishaДата: Неділя, 09.12.2012, 14:57 | Повідомлення # 23
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Чи знаєте Ви?



Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Четвер, 13.12.2012, 11:40 | Повідомлення # 24
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Захисти дику природу. У фокусі!



Бери участь у фотоконкурсі від Canon та WWF!

Уже багато років компанія Canon підтримує Всесвітній фонд природи (WWF) та здійснює серйозне фінансування проектів щодо збереження дикої природи та захисту навколишнього середовища.

Це свідчить про визнання Canon своєї соціальної відповідальності за межами сфери бізнесу та підтримку прагнення WWF зупинити виснаження ресурсів планети і створити майбутнє, де люди зможуть жити в гармонії з природою.

"Захисти дику природу. У фокусі!" – спільний проект компанії Canon і представництва Всесвітнього фонду природи WWF в Україні, закликаний привернути увагу української фотоспільноти до проблем дикої фауни.

Фотографи усієї країни! Озброюйтесь фотоапаратами та продемонструйте, що краса дикої природи варта гуманного ставлення. Ваші фотокартини стануть першим кроком до порятунку мешканців наших густих лісів та безкраїх степів.

Проект буде реалізовано як додаток у соціальній мережі Фейсбук та розміщено у спільноті "WWF в Україні".


Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Четвер, 13.12.2012, 11:41
DMishaДата: П`ятниця, 14.12.2012, 16:51 | Повідомлення # 25
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Дайвер зняв гігантську 8-метрову анаконду на відстані витягнутої руки.....

Швейцарський дайвер Франко Банфі (Franco Banfi) відправився в бразильський регіон Мато Грассо, щоб спеціально зафільмувати найбільшу змію у світі, знамениту анаконду.



Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Понеділок, 17.12.2012, 20:05 | Повідомлення # 26
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
В одному з ресторанів збирали пожертви для Гостомельського притулку для тварин.



Кошти витратять на те, щоб котам та собакам у притулку було затишніше.
10 тисяч гривень зібрали зірки та гості концерту на користь мешканців Гостомельського притулку для бездомних тварин, повідомляє ТСН.Особливе.

Співачка Варда, гурт "ММДенс", дівчина Блонда, Денис Любимов та інші артисти - дали концерт в одному з ресторанів столиці.

Усі свої таланти вони спрямували на те, щоб зібрати з глядачів якомога більше грошей для тварин. Кошти витратять на те, щоб в ці холодні дні котам та собакам у притулку в Гостомелі було затишніше. Їх там живе більше тисячі.

На концерт принесли і двох цуценят просто з підземного переходу поблизу ресторану. Завдяки зусиллям артистів, один із них знайшов свого господаря.


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Понеділок, 17.12.2012, 20:06
DMishaДата: Середа, 19.12.2012, 20:47 | Повідомлення # 27
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Як мавпа всиновила... кошеня .....



Незвичайна дружба зав'язалася між самкою бабуїна та малесеньким приблудним кошеням, яке випадково залізло у вольєр до приматів у дитячому зоопарку в Ізраїлі.

Про це повідомляє портал Direct Press.

За інформацією співробітників закладу, ніхто не знає, звідки на території з'явився представник сімейства котячих. Однак він відмовляється залишати своє нове житло і нову матусю.

Прийомна мама-мавпа, у свою чергу, ні на хвилину не випускає малюка із поля зору, піклуючись про нього, як про власне дитинча.

Відвідувачам вдалося зняти зворушливі моменти, під час яких кошеня мирно спить в обіймах бабуїна, який вичісує йому шерсть.
http://youtu.be/3DLoD2keht4

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Субота, 22.12.2012, 14:51 | Повідомлення # 28
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Неймовірне....

Ребенок подложил ядовитых змей маме в шкаф....



Трехлетний австралиец Кайл Камминг спрятал 7 ядовитых змей в шкафу, чтобы посмотреть, как они вырастут.

Как сообщает The Daily Telegraph, мальчик нашел в саду змеиное гнездо с яйцами, и, поклав их в пластиковый контейнер, он спрятал их в шкафу своей мамы - Донни Сем.

Женщина нашла контейнер со змеями, когда они уже вылупились и пытались вылезти из контейнера. Как оказалось, это были восточные коричневые змеи - это второй по ядовитости вид змей на планете.

"Я была очень шокирована и напугана. Вообще, я не люблю и боюсь змей", - рассказала мать мальчика.

Она закрыла крепче крышку контейнера и вызвала рейнджеров, которые выпустили ядовитых змей на волю.

"Мальчику очень повезло, что его мама нашла змей раньше, чем он надумал с ними играть. Вполне возможно, что сейчас бы он не был среди живых", - прокомментировали в рейнджерстве Квинсленда.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Четвер, 10.01.2013, 15:20 | Повідомлення # 29
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Божевільна Британія. 15 пожежних рятували впалу у ставок білку.....



У британському місті Уотфорді, графство Хартфордшир, у порятунку білки, яка потрапила у водойму, брали участь три пожежних бригади.

Щоб витягти тварину зі ставка пожежні спорудили імпровізований міст з пожежних сходів.

Потрапилого в біду гризуна помітив перехожий, який і звернувся в службу порятунку. Незабаром до місця події прибули три пожежні машини з п'ятьма рятувальниками в кожній, оснащені канатами, драбинами і іншим рятувальним обладнанням.

«Я побачила прибулі машини пожежників і подумала, що десь неподалік сильна пожежа. Я не могла повірити, що вони приїхали для порятунку білки! »- Розповіла одна зі свідків операції, 39-річна Емілі Шермен.

Рятувальники встановили сходи у вигляді своєрідного моста від кам'янистого острівця до берега, і один з пожежників в касці і з шлюпковим якорем в руках почав умовляти білку забратися на неї. Завдяки тому, що він був в непромокаючому взутті, він заліз у воду, щоб наблизитися до гризуна.

Перелякана тварина замість того, щоб влізти на сходи, початок задкувати далі в воду. Однак, через якийсь час, білка все ж здогадалася, що на сходах сухо і підійнялася на неї. Вся операція тривала близько 20 хвилин.

Співробітники 56 пожежних служб країни за останні три роки врятували близько 17 тисяч тварин, включаючи 19 білок і одного равлика.

У жовтні минулого року у Великобританії шестеро волонтерів три з половиною години рятували їжака, який ледь не загинув через порожнього пакета. Їжак забрався в пакет з-під чіпсів, що лежав під сходами, а вибратися з нього не міг. Щоб дістатися до тварини волонтерам, зокрема, довелося розпиляти сходові поручні.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: П`ятниця, 11.01.2013, 15:24 | Повідомлення # 30
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
У Польщі народився білий кенгуру....



В одній із польських ферм по розлученню кенгуру народилося маленьке дитинча - альбінос.

Звірятко по кличці Вішек має абсолютно білий колір, незважаючи на те, що в його роду ніколи не було подібних екземплярів.

Всього в європейських зоопарках налічується буквально одиниці звірів - альбіносів. Саме тому Вішек має таку колосальну популярність. Він навіть став причиною паломництва туристів.


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - П`ятниця, 11.01.2013, 15:26
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Відпочинок. Дозвілля. Цікавинки. » Світ живої природи
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024