FORUM TV-SATСубота
18.05.2024, 10:23

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Не знаєте де запитати ? ? ? » " Не знаєте де запитати ? - пишемо тут " (Якщо на форумі відсутня тема для Вашого запитання)
" Не знаєте де запитати ? - пишемо тут "
marsДата: Неділя, 03.05.2009, 09:13 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 98
Статус: Оффлайн
" Не знаєте де запитати ? - пишемо тут"



Перед тим, як задавати питання в даному розділі, щоб не виникало непорозумінь,

уважно читаємо
ПРАВИЛА ФОРУМУ:

Пункт 2. Повідомлення ( писати кирилецею ).

2.1. Перед тим, як відправляти свої перші повідомлення на форум, ви зобов'язані уважно ознайомитися із загальними правилами конференції,
а також правилами того форуму, в який збираєтеся писати.

2.5. Перед створенням нового повідомлення переконаєтеся, що подібна тема ще не обговорювалася.
Для цього використовуйте фільтр по назві і опису теми, а також пошук.
kirapost1Дата: П`ятниця, 27.08.2010, 18:37 | Повідомлення # 106
новачок

Країна:
повідомлень: 2
Статус: Оффлайн
Quote (KiberK)
Eutelsat не показує через те компанія Eutelsat відключила транспордери Поверхнсть + де були відкриті канали. Зараз на 36Е взагалі нема що дивитися.... Раджу замінити конвертор на лінійну поляризацію і таріль повернути на 39Е. Так як на 36Е зараз тільки ТВ3 лишився і все!

Спасибо за ответ. Также мне стало интересно если я просто залью списки каналов и ключи программой POBEdit, скачав их здесь http://tv-sat.at.ua/forum/76-118-2 Я смогу смотреть все каналы которые есть в списке или нужны будут дополнительные манипуляции? Просто посмотрев списки каналов которые я скачал, то обнаружил там Дискавери, который очень охота иногда смотреть, раньше он был на Eutelsat, он также есть и сейчас на спутнике Hotbird, но не отображает, пишет "Кодированный канал"


Повідомлення відредагував kirapost1 - П`ятниця, 27.08.2010, 18:44
mykolakДата: П`ятниця, 27.08.2010, 19:36 | Повідомлення # 107
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (kirapost1)
У меня дома установлено два тюнера OpenBox X800 и EVO 700 они соединены между собой кабелем RS-232

Я так понимаю что решили Вы создать небесную шару,для етого Вы соеденили EVO 700(которий прошит как модем) и OpenBox X800( которий у вас в качестве клиента)
Quote (KiberK)
установлено две тарелки, на одной 3-ри передатчика, на другой один передатчик. Всегда показывало 4-ри спутника, Sirius, Amos, Hotbird, и Eutelsat W4

Для полного завершенния создания небесной шари надо ище добавить головку на 39е,тогда Вы з 39е будете получать ключи для просмотра пакета НТВ+
Quote (kirapost1)
но примерно две недели назад на Eutelsat не показывает не один канал.

з откритых каналов на спутнике Eutelsat W4 36Е сейчас доступние ТВ3(12053R, 27500s/r); ТНВ татарстан(12175L 4340s/r)TV SALE(12264L 27500) A-ONE,BRIDGE TV(12302L 27500) ИНФОКАНАЛ НТВ+(12322R 27500)
У Вас ети канали показивают?( если НЕТ то что пишет ресивер-нет сигнала или сервис не работает)
Возможно была гроза и ВАш конвектор сгорел.

Quote (kirapost1)
Также мне стало интересно если я просто залью списки каналов и ключи программой POBEdit, скачав их здесь http://tv-sat.at.ua/forum/76-118-2 Я смогу смотреть все каналы которые есть в списке или нужны будут дополнительные манипуляции?

если Вы залеете список каналов и ключи через ПОБЕДИТ то у вас откроются только несколько каналов на Sirius, Amos, Hotbird которие кодирование в БИСС и ище канали PG и PV на сириусе ну ище 5-6 каналов на етих спутниках

Quote (kirapost1)
Просто посмотрев списки каналов которые я скачал, то обнаружил там Дискавери

Наличие етого канала и многих других в списке каналов ище незначит что он должен открыватся
Quote (kirapost1)
который очень охота иногда смотреть, раньше он был на Eutelsat

ОН и сейчас там есть в пакете НТВ+,его просмотр возможен только с помощю кардш*ринга или карточки НТВ+
satBuffonДата: П`ятниця, 27.08.2010, 19:38 | Повідомлення # 108
V.I.P

Країна:
повідомлень: 640
Статус: Оффлайн
Для перегляду даного каналу вам потрібно придбати карту офіційного доступу, Доступно тільки для користувачів
Російськомовний Discovery є в складі НТВ+(36е) пакет НТВ+
Також Ви можете переглянути списки каналів інших операторів
RomanrvДата: Вівторок, 07.09.2010, 14:18 | Повідомлення # 109
знаток

Країна:
повідомлень: 49
Статус: Оффлайн
скажіть будь-ласка,на канал РТР,які цифри потрібно ввести в тюнер Lemberg в провайдер,тому що там в прошивці не вводяться букви,а тільки цифри?ДЯКУЮ!!!

Привет!!!
viskomДата: Вівторок, 07.09.2010, 14:33 | Повідомлення # 110
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1941
Статус: Оффлайн
Quote (Romanrv)
скажіть будь-ласка,на канал РТР,які цифри потрібно ввести в тюнер Lemberg в провайдер,тому що там в прошивці не вводяться букви,а тільки цифри?ДЯКУЮ!!!

0011


Sat-Integral S-1237 HD Able
alexindДата: П`ятниця, 10.09.2010, 16:06 | Повідомлення # 111
новачок

Країна:
повідомлень: 16
Статус: Оффлайн
добрий день,скажіть будьласка,чи потрібно прошивати тюнер,якщо я буду ставити ант. на ABS.у мене зараз на три супутники :амос.сіріус.хотбьорд.дякую.
satBuffonДата: П`ятниця, 10.09.2010, 16:47 | Повідомлення # 112
V.I.P

Країна:
повідомлень: 640
Статус: Оффлайн
Змінювати софт у тюнері не потрібно. Хіба що список каналів. Якщо у вас у списку супутників є супутник ABS, тоді ви можете зісканувати канали, якщо список транспондерів пустий, тоді Ви можете скористатися шпаргалкою - http://www.lyngsat.com/abs1.html , http://www.flysat.com/abs1.php і ввести транспондери вручну, потім зісканувати канали. Хоча можете скористатися готовим списком каналів.
rugukДата: Субота, 11.09.2010, 23:13 | Повідомлення # 113
постійний користувач

Країна:
повідомлень: 54
Статус: Оффлайн
Доброго вечора усім.Скажіть будьласка відео карта GeForce 8500 GT не приймає рідні дрова коли встановлюю екран стає чорним і у верхньому лівому кутку мигає крапка.а тепер хоче щоб вказав шлях?МОЖЛИВО У КОГОСЬ ЩОСЬ ТАКЕ БУЛО ПІДСКАЖІТЬ

Повідомлення відредагував ruguk - Субота, 11.09.2010, 23:15
mykolakДата: Неділя, 12.09.2010, 00:06 | Повідомлення # 114
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
ruguk, напиши параметри своєї системи,вчому була проблема ,що Ви переустановлюєте відеодрайвер.Якщо хоче шлях ,то створіть на дискуС папку Nvidia і вкажіть йому це місце приустановці.При інсталяції відеодрайвера дисплей на декілька секунд зазвичай вирубується і зявляється чорний екран з надписами Nvidia
ensoДата: Понеділок, 13.09.2010, 18:49 | Повідомлення # 115
користувач

Країна:
повідомлень: 28
Статус: Оффлайн
допоможіть вести bis key в galaxy sat 5003fta

=====
w124Дата: П`ятниця, 24.09.2010, 11:54 | Повідомлення # 116
житель форуму

Країна:
повідомлень: 267
Статус: Оффлайн
Доброго дня. Прошивав глобо 7010, під час запису на флеш вимкнули світло. Зараз як вмикаю зразу пише "on" потім "n" і горить червоний індикатор.
Скажіть ставити хрест чи можна ще відновити JTAG.
viskomДата: П`ятниця, 24.09.2010, 12:41 | Повідомлення # 117
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1941
Статус: Оффлайн
Quote (w124)
Скажіть ставити хрест чи можна ще відновити JTAG.

пробуйте відновити, все описано тут


Sat-Integral S-1237 HD Able
RATVODДата: Неділя, 10.10.2010, 22:32 | Повідомлення # 118
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28377
Статус: Оффлайн
Допис від slavikko

прошивка

Доброго дня! Надіюся на допомогу Мій тюнер: ID Digital ci24 econo (привезений з італії)
апаратна версія сi 124 econo 1.0
програмна версія 1,00,07
версія драйвера DC econo 1.00.07
версія загрущика SE 1.00
sustem id 240B.01.00
Мені сказали що це клон HUMAX 5400 я прошивав відповідними прошивками і при закінченні я виключив тюнер і після того він не включається наскільки я зрозумів я стер флеш память Скажіть Будь ласка я можу виправити ситуацію за допомогою якигось програм? Буду дуже вдячний.


mykolakДата: Понеділок, 11.10.2010, 02:20 | Повідомлення # 119
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
slavikko те ,що Ваш ресівер є від HUMAX то це так!!!Але ID Digital ci24 econo - це FTA ресівер і на нього немає прошивок з емулятором!!!Незнаю,що Ви внього намагалися завантажити,але для цього рксівера є лише заводський софт CI24E-021 від 14-Jan-2005 і загружчик Планер v2.05
Як його відновити тепер Незнаю!І чи варто намагатися це зробити,він всеодно залишиться у Вас ФТА ресівером ,а такий БУ ресівер можна дістати за 75грн.А новий глобо 4100 коштує 23$
KiberKДата: Понеділок, 11.10.2010, 08:48 | Повідомлення # 120
житель форуму

Країна:
повідомлень: 170
Статус: Оффлайн
Якщо він хоча би ввімкнеться можна пробувати через Hiper Terminal рятувати....
На всякий випадок все для нього...
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Не знаєте де запитати ? ? ? » " Не знаєте де запитати ? - пишемо тут " (Якщо на форумі відсутня тема для Вашого запитання)
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024