FORUM TV-SATПонеділок
24.02.2020, 16:15

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 19 з 19
 • «
 • 1
 • 2
 • 17
 • 18
 • 19
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини телеканалів » Новини телеканалів і Медіа-груп України (Кодування телеканалів українських медіагруп)
Новини телеканалів і Медіа-груп України
RATVODДата: Середа, 04.01.2017, 18:59 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
Новини телеканалів

і
Медіа-груп України
Як медіа-групи закодують супутник ?


Українські медіа-групи вже придумали, як в країні з літа запрацює платне телебачення.
Скільки ж доведеться платити простому глядачеві? І за що?


ЧИТАТИ ДАЛІ:

RATVODДата: Четвер, 30.01.2020, 13:28 | Повідомлення # 271
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
В 1 + 1 media розповіли, чому не закодували

супутниковий сигнал телеканалу УНІАН ТБ
В 1 + 1 media вирішили продовжити термін
супутникового мовлення УНІАН ТБ у відкритому вигляді.


Медіахолдинг 1 + 1 media поки не буде кодувати супутниковий сигнал телеканалу УНІАН ТБ.

«У рамках реалізації останнього етапу переходу на закодований супутниковий сигнал і для забезпечення перехідного періоду для тих абонентів, які не встигли завчасно подбати про доступ до телеканалів, УНІАН ТВ продовжить вести мовлення у відкритому доступі на короткочасний період після кодування», - пояснюють свою позицію в холдингу .

Разом з тим для глядачів на телеканалі буде розміщено інформаційне повідомлення такого змісту:

«Супутниковий сигнал більшості українських телеканалів закодований. Якщо у тебе немає можливості їх дивитися, звернися до офіційного телевізійному оператора».

Коли саме на УНІАН ТБ буде активована система умовного доступу Verimatrix (це кодування використовується для шифрування сигналу інших телеканалів медіагруп) в 1 + 1 media не уточнюють.

Нагадаємо, в ніч з 28 на 29 січня найбільші українські телевізійні групи закодували супутниковий сигнал своїх основних телеканалів.

Втім, власникам супутникових приймальних систем як і раніше залишаються доступні до перегляду близько сотні українських телеканалів з космічних апаратів Amos, Astra і Eutelsat HotBird.

29 січня, 2020

Редакція
RATVODДата: Четвер, 06.02.2020, 09:05 | Повідомлення # 272
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
«5 канал» запустив блекаути

на
супутниковому сигналіФото: «5 канал»

У зв’язку з переходом на HD-мовлення канал змінює супутникові параметри.


«5 канал» п’ятого президента Петра Порошенка планує повністю перейти на HD-мовлення у лютому. У зв’язку з цим на своєму супутниковому ефірі телеканал запустив блекаути щодо зміни параметрів супутникового мовлення. Про це повідомляють користувачі мережі.

Телеканал запустив на своїй супутниковій SD-версії повідомлення з проханням до телеглядачів перейти на другий HD-сигнал телеканалу. Під час ефіру така картинка висить приблизно 2 хвилини й супроводжується «пищалкою».У листопаді 2019-го телеканал повідомляв про перезапуск − з новинного каналу мовник планує стати каналом загальної спрямованості − крім інформаційних програм будуть документальні та художні фільми. Точну дату перезапуску не повідомляють. Щодо запуску HD-мовлення повідомлялося, що до кінця лютого 2020 року канал буде вести паралельно дві трансляції: у форматі HD й у форматі SD. З 1 березня ретрансляція відбуватиметься тільки у форматі HD.

Нагадаємо, 7 листопада ДБР проводило обшуки у власника Прямого каналу Володимира Макеєнка у рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо купівлі-продажу телеканалу «Тоніс». За твердженням юриста Андрія Портнова, акції телеканалу були оформлені Петром Порошенком на кіпрську компанію через «підставну особу» − Володимира Макеєнка, а ця угода, як і фінансування каналу, здійснювалася «вкраденими з українського бюджету грошима, відмитими в офшорних зонах, недоодержаними у вигляді податків, проведеними між підставними особами й оформленими фіктивними торговими операціями в іноземних юрисдикціях». Петро Порошенко тоді заявляв про спроби рейдерства «Прямого» з боку Андрія Портнова, заперечуючи свою причетність до телеканалу.

31.01.2020RATVODДата: Четвер, 06.02.2020, 09:28 | Повідомлення # 273
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
"ЗОРЯНИЙ"- інформаційна платформа, що складається

з телеканалу , прес- центру та сайту.
Телеканал - супутниковий, інформаційно-просвітницький, має ліцензію на мовлення на 10 років.


Ліцензію видано Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення , рішення 311 від 6.03.2019. Контент каналу - 80% власного продукту.

Слоган каналу: «Шукаємо світло разом».

Новини - вихід в ефір щогодини, назва випусків: «У світлі новин».

В ефірі програми «Світлячок» (для дітей), «Світлі» (про людей, які мають натхнення жити), «Навколо світу України» (про подорожі Україною), «Живі речі» (про українські династії), «Український козир» (про українські винаходи), «Біля дошки» (для молоді), студійні ток-шоу.

Менеджмент:

Генеральний продюсер - Василь Киба,
головний режисер - Тетяна Яцина,
головний редактор - Ольга Скотникова,
комерційний директор - Тетяна Вакуленко,
технічний директор - Валерій Вєргєлєсов.

Програмна та технічна інформація:

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення – 24 години на добу;
- територія розповсюдження програм – Україна та інші країни в межах зони впевненого прийому сигналу із супутника;
- оператор телекомунікацій – ТОВ «СЕС Сіріус Україна», м. Київ;
- параметри супутникового каналу мовлення: супутниковий ретранслятор –
«ASTRA-4A»,
- оператор супутникового ретранслятора – «SES ASTRA AB»
(Швеція), орбітальна позиція – 5,0° Сх. д.,
частота прийому – 11747 МГц,
символьна швидкість – 30 Мсимв./сек.,
коефіцієнт корекції помилок (FEC) – 3/4,
поляризація – лінійна горизонтальна,
умови розповсюдження програм – у відкритому вигляді,
стандарт мовлення – DVB-S2,
відеостандарт MPEG-4;

Адреса студії:

м. Київ. Антоновича, 29,

RATVODДата: П`ятниця, 07.02.2020, 09:33 | Повідомлення # 274
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
Канал Sirius в Мукачево припинив мовленняЗакарпатський супутниковий телеканал Sirius, заснований в Мукачево, припинив мовлення.


Трансляції немає ні на сайті, ні на стрімінгових сервісах. На сайті остання новина датована 20 січня, соцмережі і ютуб перестали оновлюватися приблизно в той же час. Про це повідомляє «Детектор медіа» з посиланням на співробітників каналу.

Екс-директор каналу Віталій Мещеряков повідомив, що ще в середині серпня минулого року інвестор повідомив, що через два тижні припиниться фінансування і, відповідно, телекомпанії більше не буде.

«У цей проміжок часу ми повідомили нашим партнерам про завершення співпраці, а майже трьом десяткам працівників - про майбутнє звільнення. Фактично ні повноцінних новин, ні скільки-небудь власних програм з вересня вже не проводилося. В ефірі були повтори знятих раніше програм і програми наших партнерів, зокрема «Німецької Хвилі», «Радіо Свобода», «Голос Америки». Якісь сюжети робили дві знімальні групи, які погодилися працювати з телеканалом після відходу основної когорти кращих працівників, які і були обличчям телеканалу в останні півтора року», - сказав Віталій Мещеряков.

Власник ТОВ «Сіріус Медіа Продакшн» Роман Поворозник в коментарі «Детектор медіа» підтвердив, що канал не працює: «Ми призупинили свою роботу. Намагаємося вибратися, шукаємо джерела фінансування».

Віталій Мещеряков каже, що у телеканалу довгий час були фінансові проблеми. «Ми, звичайно, терпіли, розуміючи, що фінансова ситуація в країні в цілому залишає бажати кращого. У той же час я вдячний власникам за надану можливість реалізувати ідеї. Насправді багато чого вдалося реалізувати. Як на мене на каналі були досить непогані авторські програми. А наші новини задавали тон всім іншим телеканалам, часто навіть загальноукраїнські телеканали просили поділитися матеріалами, авторитетні сайти давали інформації з посиланням на Sirius. З десяток наших сюжетів в фейсбуці мали більше мільйона переглядів кожен. Тому мені шкода було команди - дуже сильних журналістів, операторів, режисерів», - розповів Віталій Мещеряков.

На питання про долю колективу Роман Поворозник відповів, що «колектив на паузі».

Нагадаємо, ТОВ «Сіріус медіа продакшн» в жовтні 2016 отримало ліцензію на супутниковий телеканал Sirius. На той момент власником каналу був керівник київської аграрної компанії «Агролідер» Олег Колеб. Планувалося, що за тематикою канал матиме етнічний напрямок, його програми будуть орієнтовані на національні меншини, що проживають в Західній Україні.

У жовтні 2017 стало відомо, що власником телеканалу Sirius (ТОВ «Сіріус медіа продакшн») став помічник-консультант народного депутата із Закарпаття Віктора Балоги Роман Поворозник.

У березні 2018 директором телеканалу Sirius став екс-менеджер Закарпатської регіональної філії Національної громадської телерадіокомпанії України Віталій Мещеряков. Планувалося, що канал буде мати три студії - в Мукачеві, Ужгороді та Києві, які будуть взаємодіяти.

Broadcast

05.02.2020


RATVODДата: Вівторок, 18.02.2020, 10:26 | Повідомлення # 275
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
Два супутникові канали

закодують свій сигнал
Українські супутникові телеканали «КусКус» і Music Box
закодують свій сигнал системою умовного доступу Verimatrix


Відповідні зміни до їхніх ліцензій внесла 13 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

«КусКус» (ТОВ «Здорове ТБ») – кулінарний канал групи Film.ua Group бізнесмена Сергія Созановського, який мовить з осені 2019 року. Він від початку планувався як платний канал. Однак у його ліцензії спершу було передбачено кодування системою BISS (практично відкритий доступ).

Music Box (ТОВ «Мьюзік бокс Україна» – музичний канал, який мовить з 2007 року. Усі ці роки розповсюджувався на супутнику у відкритому вигляді. Власники каналу – бізнесмени Вадим Сойреф та Ігор Шапіро.

Обидва канали піднімають свій сигнал на супутник з передавальної станції (аплінка) групи «1+1 медіа» (ІП «1+1 Продакшн»). Дистрибуцією каналу «КусКус» та інших каналів Film.ua Group у мережах провайдерів займається «1+1 медіа».

Нагадаємо, чотири найбільші медіагрупи – StarLightMedia, «1+1 медіа», «Медіа Група Україна» та «Інтер медіа груп» – закодували сигнал своїх 22 каналів на супутнику в ніч із 28 на 29 січня.

Що робити, щоб і надалі дивитись канали українських медіагруп, читайте в матеріалі «Все пропало! Українські канали кодуються на супутнику, що робити?».

Мар'яна Закусило

17 лютого 2020Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини телеканалів » Новини телеканалів і Медіа-груп України (Кодування телеканалів українських медіагруп)
 • Сторінка 19 з 19
 • «
 • 1
 • 2
 • 17
 • 18
 • 19
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2020