FORUM TV-SATЧетвер
18.01.2018, 01:46

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Пошук

Головна » Архів матеріалів
Вітаємо Всіх з Новим 2018 роком

та Різдвом Христовим !
Бажаємо Вам щастя, здоров'я та веселих свят!

Переглядів: 44 | Дата: 31.12.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 176 | Дата: 11.10.2017 | Коментарі (0)

«Укркосмос» запустив новий транспондер

з
регіональними телеканалами
8 вересня держпідприємство «Укркосмос» запустило на АМОS 7, супутнику оператора Spacecom,
новий транспондер з регіональними телеканалами.


Поки що в тестовому вигляді доступні два мовника - «7 канал» (Одеса) та «TV7 Plus» (Хмельницький), обидва стали частиною анонсованого раніше проекту «Країна ТБ».

У найближчі дні «Укркосмос» планує запустити 19 регіональних телеканалів: ТРК «Відікон» (Суми), ТРК «РАІ» (Івано-Франківськ), ТРК «Рівне 1» (Рівне), «СК 1» (Житомир), ТРК «Аверс »(Луцьк) та інші.

Офіційно проект «Країна ТБ» називають «технологічної телемережею для обміну контентом між регіональними мовниками». Паралельно «Укркосмос» веде переговори з Нацрадою про непотрібність ліцензії на супутникове мовлення для «пілотних» теле ... Читати далі »
Переглядів: 325 | Дата: 11.10.2017 | Коментарі (0)

Супутник зв'язку Amos-2 відправлять

на орбіту поховання
Телекомунікаційний супутник Amos-2, що належить ізраїльській компанії Spacecom,
припиняє надання супутникових послуг.


Після 13 років успішної роботи на благо клієнтів Spacecom космічний апарат Amos-2 виводиться з експлуатації.
1 квітня супутник знімається з геостаціонарної орбіти і згодом буде переведений на орбіту поховання.


Нагадаємо, Amos-2 був виведений на орбіту 28 грудня 2003 року з космодрому Байконур. Протягом багатьох років він обслуговував клієнтів трьох регіонів: Близького Сходу (включаючи Ізраїль), Європи та східного узбережжя США. Вага апарату складає 1400 кг За проектної документації термін його активного існування становив 12 років, насправді апарат пропрацював трохи довше.

Спочатку Amos-2 в орбітальній позиції повинен був замінити апарат ... Читати далі »
Переглядів: 991 | Дата: 31.03.2017 | Коментарі (0)

1+1 media переводить мовлення своїх каналів

на супутник компанії
SES
Частина телеканалів, що входять в холдинг 1+1 media, здійснюють міграцію
з космічного апарату AMOS-2 (4 гр.з.д.) на супутник ASTRA 4А (4,8 гр.с.д.), який належить компанії SES.


Про це йдеться в офіційному листі групи, зверненому до провайдерів програмної послуги.

Зокрема, в повідомленні наголошується, що телеканали 1+1, ПлюсПлюс, Уніан, Бігуді і Kvartal TV вже почали трансляцію з орбітальної позиції 4,8 градуса східної довготи. До 12 грудня дане мовлення здійснюється в тестовому режимі. З 12 грудня супутник ASTRA 4А стає основним джерелом поширення сигналу вищезазначених телеканалів.

«Просимо з 12 грудня 2016 року переналаштувати супутникове приймальне обладнання на прийом зазначених телеканалів з супутника ASTRA 4А. Мовлення на супутнику AMOS-2 не буде припинятис ... Читати далі »
Переглядів: 1537 | Дата: 25.11.2016 | Коментарі (0)

Телеканали ТЕТ і 2+2 виходять

на супутник
Amos-3
З 1 червня телеканали ТЕТ і 2+2 додатково починають мовлення на супутнику Amos-3 (4⁰ з. д.).

Раніше мовлення телеканалів ТЕТ і 2 + 2 здійснювалося з супутника Astra 4А (4,8⁰ в. Д.), Який продовжує залишатися основним джерелом телевізійного сигналу для мереж ефірного та кабельного мовлення, а також абонентів супутникового прийому.

Дублювання сигналу телеканалів ТЕТ і 2 + 2 на супутнику Amos-3 дозволить більш ефективно протидіяти глушіння сигналу зазначених телеканалів на супутнику Astra 4А, а також забезпечить поетапну міграцію телеканалів групи «1 + 1 media» на новий супутник Amos-6.

«Надійність доставки якісного сигналу до глядачів є однією з фундаментальних завдань дистрибуції телеканалів. У зв'язку з регулярними сторонніми втручаннями в супутникові сигнали українських телеканалів, в тому числі в канали групи «1 + 1 media», така реплікація сигналів є одним із заходів додаткового резервування. У той же час, ми з нетерпінням чекаємо запуску нового супутника Amos-6, на ... Читати далі »
Переглядів: 982 | Дата: 02.06.2016 | Коментарі (0)

Дніпропетровський 34 канал

отримав супутникову ліцензію27 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення прийняла рішення про видачу супутникової ліцензії ПрАТ «Телевізійна служба Дніпропетровська» (34 канал), що входить до складу «Регіональної медіагрупи» - підрозділу медіахолдингу Ріната Ахметова «Медіа Група Україна».

Канал мовитиме із супутника Astra 4A у кодованому вигляді. Територію розповсюдження програм канал вказав Дніпропетровську область. На це член Нацради Олег Черниш зауважив, що територія покриття супутника Astra набагато більша - це не лише вся Україна, а й значна частина Європи. Юрист 34-го каналу пояснила, що мовник купує права на телепродукт лише на територію Дніпропетровської області, тому має вказувати територією лише Дніпропетровську область і кодувати сигнал.

На запитання, для чого регіональному телеканалу потрібна супутникова ліцензія, юрист відповіла, що для розширення аудиторії. Олег Черниш заперечив, що з кодуванням Viaccess розширити аудиторію навряд чи вдасться. Він припустив, що супутник буде використовуватися каналом як транспорт для доставки сигналу до передавачів і кабельних операторів.

Нагадаємо, що напередодні парламентських виборів 34 канал заявляв про ... Читати далі »
Переглядів: 1650 | Дата: 02.12.2014 | Коментарі (0)

«Індиго tv» - новий

супутниковий канал
в Україні
Як повідомляли раніше у прес-службі Національної ради, 4 вересня ТРК «Україна»
отримала ліцензію на новий супутниковий телеканал «Індиго tv».
Обсяг мовлення каналу - 24 години на добу. Формат - науково-просвітницький з фільмопоказом.
Ліцензія видана строком на 10 років.


За словами директора департаменту з розвитку нових каналів компанії Івана Букрєєва, «Індиго tv» буде призначений, в першу чергу, для жінок, «які є центром сім'ї». Канал буде висвітлювати питання про відносини в родині, про дітей. «Плануємо розкривати людини, насамперед особистість, через світ, який навколо нього, розвивати її внутрішній світ», - зазначив І. Букрєєв.

Ефірну сітку каналу складуть науково-популярні програми, шоу про хобі, передачі про внутрішній світ, відносинах, догляді за дитиною та інше. Відповідаючи на питання за назвою телеканалу, представник компанії назвав два чинники, які були закладені в назві: поняття «покоління дітей індиго», а також колірне рішення в оформленні каналу.

Також на засіданні розглядалося питання про переоформлення ліцензії телерадіокомпанії «Україна» на багатоканальне мовлення в телем ... Читати далі »
Переглядів: 1285 | Дата: 27.11.2014 | Коментарі (0)

Телеканал «Возрождение ТВ»Розпочало супутникове мовлення ТОВ «ТРК "Відродження ТБ"» з міста Дніпропетровська.


Телеканал мовить під логотипом «Возрождение ТВ» із супутника Amos 2, 4.0°W на 11646 Н, 7500 7/8,
DVB-S/MPEG-2 відкрито.


Формат каналу - просвітницько-інформаційний з фільмопоказом. Національний продукт становитиме 22,5 години на добу, у тому числі власне виробництво - 20,5 годин на добу; іноземний продукт становитиме 1,5 години.

В ефірі переважатимуть науково-просвітницькі програми (14 годин на добу), також плануються інформаційно-аналітичні та публіцистичні (3 години 45 хвилин на добу), розважальні та музичні програми (54 хвилини на добу), фільмопоказ (1,5 години на добу), реклама, телеторгівля та інше.

Телерадіокомпанія зареєстрована в Дніпропетровську за адресою: вул. Робоча, 23-в. студія розташована в селі Лютіж Київс ... Читати далі »
Переглядів: 917 | Дата: 11.11.2014 | Коментарі (0)

На супутнику Hot Bird 13D (13°E) розпочав

тестове мовлення телеканал Ukraine Today


.

7 серпня на супутнику EUTELSAT HOT BIRD 13D (13°E) на частоті 11,623 ГГц, пол. V (SR: 27500, FEC: 3/4) відкрито почав попереднє тестове мовлення новий інформаційний канал для міжнародної аудиторії Ukraine Today. Початок свого регулярного мовлення Ukraine Today планує 24 серпня 2014 року. Наібольшая цінність каналу - свобода слова і журналістські стандарти. Цим жертвувати команда Ukraine Today не буде, навіть, щоб зберегти Україні лице.

Головна задача команди Ukraine Today - вийти на міжнародний телевізійний ринок і мати можливість доносити позицію країни міжнародному співтовариству, а також об'єднати навколо себе ліберально налаштовані кола колишнього Радянського Союзу.
Мовлення ведеться 24 години на добу, 7 днів на тиждень англійською мовою. Інформація буде оновлюватися протягом усіх 24-х годин.

Телеканал у відкритому доступі віщає через супутник Hotbird на території Європи, і вже з 2015 року - на території США.

Генеральний продюс ... Читати далі »
Переглядів: 453 | Дата: 08.08.2014 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 11 12 »
Copyright TV-SAT © 2009-2010