FORUM TV-SATПонеділок
11.12.2017, 15:55

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Пошук

Головна » Архів матеріалів
Телеканал «Львів-ТБ» розпочав мовлення

на супутнику
AMOS 2
Український телеканал «Львів-ТБ» розпочав мовлення у відкритому доступі з супутника AMOS 2 (4.0°з.д.)


«Життя - як воно є» - це близьке для кожного жителя висловлювання, є ключовим для творців «Львів-ТБ».

"Разом з нами глядачі дізнаватимуться першими про найважливіше, вивчать, як захистити свої права, співпереживати нашим героям і найважливіше - отримувати позитивні емоції."

Телеканал має намір пройти шлях від невеликої локальної студії до авторитетного національного мовника, міцно закріпивши за собою статус найбільш динамічного телеканалу Львовщіни.Также телеканал доступний і на супутнику AzerSpace-1 46 ° східної довготи

Технічні параметри тестового мовлення:

Супутник: AMOS-2
Орбітальна позиція: 4.0 ° з.д.
... Читати далі »
Переглядів: 1172 | Дата: 02.07.2014 | Коментарі (0)

Телеканал для мислівців та рибалок

на супутнику Amos 3, 4.0°W
Телеканал для тих, чиє життя не мислиме без полювання, прогулянок по лісу і рибалки.


Для тих хто міцно стоїть на ногах і бере від життя максимум! На телеканалі програми Українського виробництва! Тільки національні ТРОФЕЇ!

Створений для тих , чиє життя немислиме без полювання і рибалки , збору та заготівлі гибів , лікарських рослин і ягід. Канал « Трофей » покликаний об'єднати всіх , для кого це не просто приємне проведення часу , а стиль і філософія життя. Наша мета - створити справжній клуб соратників по захопленню, розширити коло Вашого спілкування і зібрати найбільш повну інформацію для мисливців і рибалок на нашому каналі.

Тут знайдуть цікаві та корисні відомості ті , хто тільки знайомиться зі світом дикої природи і хоче більше дізнатися про особливості дивовижного життя тварин і рослин. Багато нового і важливого знайдуть для себе запеклі мисливці та рибалки , які можуть познайомитися з новими , ще неосвоєними способами рибного лову й полювання на дикого звіра і птицю.

Для Вас ми зі ... Читати далі »
Переглядів: 1913 | Дата: 05.04.2014 | Коментарі (0)

Канал Travel Channel запущений на одній

з найбільших
DTH платформ України
Scripps Networks International оголосив , що з 1 березня 2014 канал TravelChannel став

доступний українським абонентам DTH платформи XtraTV в пакеті Універсальний .


XtraTV стала першою супутниковою платформою , яка запустила в Україні послугу на умовах передплаченого доступу . У 2012 і 2013 рр. . проект був удостоєний премії Media & SatLeaders в номінації "Краща платформа платного супутникового телебачення" .

Travel Channel - провідний світовий телеканал про подорожі , який пропонує високоякісний , свіжий і захоплюючий контент. Створений у 1994 році, Travel Channel віщає цілодобово , на 23 мовах . Його дивляться більш ніж в 130 країнах Європи , Близького сходу , Африки та Азіатсько-тихоокеанського регіону.

Найпопулярніші програми Travel Channel - Мисливці за Міжнародною Нерухомістю , Всесвітній мандрівник , Розкіш без прикрас , Людина проти миру , Готель . Місія нездійсненна , Аеропорт 24 / 7 : Майамі , Багажні битви .

Флагманське шоу каналу Travel Channel - "Кращі в сві ... Читати далі »
Переглядів: 656 | Дата: 15.03.2014 | Коментарі (0)

НТА офіційно став 2-м каналомНаціональна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 5 лютого переоформила ліцензії ПП «НТА - Незалежне телевізійне агентство» у зв'язку зі зміною логотипа, програмної концепції, адреси студії, керівника, редакційної ради, а також параметрів супутника.

Ці зміни відбулися в компанії протягом літа-осені 2013 року, однак тільки в листопаді-грудні НТА подав заяву про переоформлення ліцензії.

Нацрада затвердила новий логотип каналу - «2» (замість НТА). Програмна концепція змінилася з інформаційно-розважальної на інформаційно-розважальну з фільмопоказом. Зменшилися обсяги власного виробництва з 8 годин до 6 год 24 хв на добу, водночас збільшилися обсяги національного продукту - з 12 до 14 год на добу. Зросла кількість інформаційно-аналітичних програм з 3,5 годин до 5 год 20 хв, зникли культурно-мистецькі і науково-просвітницькі програми, зменшилася кількість розважально-музичних програм з 4 год до 30 хв, зросла кількість дитячих програм з 2 год до 2 год 40 хв і фільмопоказу із 7 год до 7 год 20 хв. Також побільшало реклами з 2,5 годин до 3 год 36 хв.

Компанія переїхала до Києва. Адреса студії змінилася з вулиці Винниченка, 6 у Львові на вул. ... Читати далі »
Переглядів: 528 | Дата: 09.02.2014 | Коментарі (0)

Planeta TV - документальний

відкритий канал
(FTA) з 4,8°E
Зростає пропозиція українських безкоштовних каналів за посередництва супутника ASTRA 4A (4,8 ° E).
Від серпня ц.р. для власників індивідуальних супутникових комплектів у відкритому доступі транслюється канал Планета ТБ.

Передача здійснюється з нового мультиплексу для українських мовників на частоті 12,399 GHz, pol. V (SR: 27500, FEC: 3/4).

Планета ТВ, як випливає з назви, , це документальний канал про нашу планету. Наповнення передач каналу складаються з захоплюючих репортажів та документів (в основному вітчизняного виробництва), які представлені з різних країн світу - їх культуру, традиції і звичаї. Канал розповідає також про історії із світу водного середовища, природні і і кліматичні явища.
Це канал, який наближає оточуючий нас світ. Його мовником є фірма Unika TV.

Технічні параметри:
Astra 4A (4,8 ° E)
тр. B36 (12,399 GHz, pol. V ... Читати далі »
Переглядів: 1292 | Дата: 05.08.2013 | Коментарі (0)

Львівський " Н Т А " розпочав

тестове мовлення на супутнику
Astra 4A
23 січня 2013 року львівський телеканал "НТА" у тестовому режимі почав розповсюджувати свій сигнал за допомогою супутника Astra 4A (4,8° E).

Зазначимо, що раніше телеканал "НТА" для супутникового розповсюдження свого сигналу використовував можливості космічного апарату "Hellas Sat 2", а згодом "Astra 1G".

"Супутник Astra 4A (4,8° E) є більш популярним серед власників супутникових антен, аніж Astra 1G, на якому ми виходили раніше. Розширення аудиторії дає можливість більшій кількості глядачів отримувати якісний україномовний телевізійний контент", - переконує директор телеканалу НТА Віталій Білень.

Технічні параметри телеканалу "НТА":

Супутник: Astra 4A (4,8° E)
Частота: 11 766 ГГц;
Поляризація: Н;
Швидкість цифрового потоку: 27 500;
FEC: 3/4.


Як відомо, телекомпанія НТА заснована в 199 ... Читати далі »
Переглядів: 1038 | Дата: 26.01.2013 | Коментарі (0)

Супутниковому телебаченню - 50 років!У ці дні відзначається 50-річчя супутникового телебачення.

У липні 1962 року на орбіту був виведений американський штучний супутник Землі Телстар.


Телстар став першим активним супутником зв'язку, запущений до нього в 1960 апарат Echo був лише пасивним відбивачем радіохвиль. Телстар забезпечував двосторонній телефонний зв'язок по 60 каналах або трансляцію однієї телевізійної програми. Вийшов з ладу 21 лютого 1963, проте знаходиться на орбіті до сих пір.

Супутник Telstar був запущений 10 липня 1962 р. Пізніше назва «Телстар» було дано кільком телевізійним супутникам.
Передача пробного телевізійного сигналу відбулася вже в день запуску, 10 липня. А 23 липня через супутник були передані телефонна розмова, факс, телевізійний сигнал (як пряме мовлення, так і в записі). Трансатлантичну прес-конференцію через Телстар провів президент США Джон Кеннеді.

Відзначимо, що в Радянському Союзі система національного супутникового телебачення стала розгортатися з 1965 р., а перша система мовлення «Орбіта ... Читати далі »
Переглядів: 1378 | Дата: 28.07.2012 | Коментарі (0)

"Перший національний"

пішов по світу
Державному телеканалу "Перший національний" знадобилося два роки для того, щоб почати трансляцію за кордоном - з 1 вересня в ряді європейських країн, Росії та на Близькому Сході буде транслюватися його міжнародна версія "Перший Ukraine". На комерційний успіх канал не розраховує, називаючи своїм головним завданням популяризацію Україні за кордоном.

Міжнародна версія телеканалу "Перший національний" - "Перший Ukraine" - буде доступна на супутникових платформах з 1 вересня, розповів "Комерсант" генеральний директор Національної телекомпанії України (НТКУ) Єгор Бенкендорф. Канал буде вести мовлення на території від східних провінцій Іспанії до європейської частини Росії включно, а також на Близькому Сході. Спочатку налаштуватися на "Перший Ukraine" абоненти супутникових платформ зможуть тільки самостійно, в пакети кабельних і супутникових операторів канал поки не входить. "Це наступний етап роботи - у всіх країнах необхідно отримати ліцензію і домовитися з операторами", - пояснив пан Бенкендорф.

Супутник, обраний НТКУ, - ізраїльський Amos-2 - є найбільш доступним, але при цьому одним з найменш популярних в Європі та РФ, відзначають учасники ринку. Зараз для супутникової трансля ... Читати далі »
Переглядів: 1196 | Дата: 27.07.2012 | Коментарі (0)

«Сіті» стає дитячим каналом «Плюсплюс»Телеканал «Сіті» змінює програмну концепцію та логотип і стає дитячим каналом «Плюсплюс». Відповідні зміни до трьох ліцензій ТОВ «Гравіс» внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 23 травня.

Телекомпанія провела власний аналіз потреб глядачів і дійшла висновку, що українське телебачення міє зробити крок до збільшення кількості дитячих програм і запуску сімейно-дитячого проекту в рамках телегрупи, повідомила заступник голови Нацради Лариса Мудрак.

Формат телеканалу з розважально-просвітницького з фільмопоказом стає дитячим з фільмопоказом. Кількість дитячих програм зростає з 35 хвилин на добу до 5 годин 45 хвилин, фільмопоказу - з 1 години 30 хвилин до 9 годин 39 хвилин. Натомість власне виробництво зменшується з 9 годин до 7 годин 5 хвилин, а обсяг іноземного продукту зростає до 11 годин 49 хвилин.

Запуск «Плюсплюс» відбудеться 4 серпня, повідомила генеральний продюсер телеканалу Наталія Вашко. Відповідаючи на запитання членів Нацради, вона розповіла, що канал готує низку дитячих програм власного виробництва. Зокрема, це програма про підготовку дітей до школи. Її виробляють спільно з департаментом дошкільної о ... Читати далі »
Переглядів: 879 | Дата: 26.05.2012 | Коментарі (0)

Дитячий канал групи « Інтер »

« Піксель » стартує 15 квітня
Канал хоче показувати проекти, «що пропагують сімейні і духовні цінності та сприяють всебічному розвитку малюка»

Телеканал медіагрупи «Інтер» «Піксель» (переформатований Enter-music) стартує 15 квітня. Про це повідомили в прес-службі каналу.

За форматом «Піксель» буде дитячим пізнавальним анімаційним каналом (хоча в Нацраді представник каналу говорив, що в групі його позиціонують не як дитячий, а як сімейний канал).

В ефірі вийдуть мультсеріали різних світових виробників, класика вітчизняної мультиплікації, а також інтерактивні проекти власного виробництва, «що пропагують сімейні і духовні цінності та сприяють всебічному розвитку малюка».

За словами директора каналу Юрія Молчанова, за основу «Пікселя» брався канал CBeebies (один з двох дитячих каналів ВВС, розрахований на аудиторію до 6 років).

«Зараз телебачення збивається з ніг, намагаючись вразити глядача. Кожен телеканал запускає розважальні проекти, реаліті-шоу, які мають на меті шокувати або розважити. У такій гонитві за показника ... Читати далі »
Переглядів: 1931 | Дата: 11.04.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 11 12 »
Copyright TV-SAT © 2009-2010