Дата: Середа, 18.11.2015, 08:27 | Повідомлення # 316
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Команда Михайла Фоменка, зігравши в драматичному матчі внічию, вирвала собі путівку до Франції
Незважаючи на оптимістичний результат львівського поєдинку, хвилювання за стартові хвилини матчу в Мариборі не могло не бути. Відповідальність на футболістах лежала колосальна, і хоча досвіду гравцям збірної України не займати, але футбол є футбол – адже суперник на протилежній половині поля хотів перемоги не менше нашого. А значить, чоловіча боротьба за ініціативу на полі, боротьба визначає, хто міцніше характером, повинна була піти одразу ж після стартового свистка, і хто до неї виявиться краще готовий, хто витримає, хто переважить опонента, за тим і буде право диктувати свою гру.
Всі три зміни, який Михайло Фоменко та Сречко Катанець зробили в стартових складах, виходили виключно від завдань команд, які випливали з першого матчу. Тарас Степаненко – гравець опорної зони, більше зорієнтований на руйнування і оборону, у словенців ж Пічник і Безьяк, незважаючи на різні амплуа на полі, націлені на атаку.
Вже перші секунди вийшли для нашої команди неприємними. Селезньов в першому ж стику отримав рукою в обличчя від Цісаря, і це коштувало словенцу жовтої картки на першій же хвилині. З цього штрафного Коноплянка завдав прицільний удар по воротах, змусивши Хандановіча вступити в гру. А вже наступна провокація з боку господарів поля спрацювала в їх користь. Коноплянку попинали в кутку поля, наш капітан тільки трохи підняв вище дозволеного ногу, як Чакир тут же дістав картку жовтого кольору вдруге за якихось 5 хвилин гри.
Але це були квіточки, а головним було те, що Словенія забила швидкий м'яч. Після навісу Бірси в штрафну П'ятов рукою відбив м'яч перед собою, Хачеріді і Федецький не завадили пробити Новаковичу, і коли м'яч злетів у повітря, Цесар був поруч, і головою переправив м'яч за лінію воріт. Незабаром господарі поля заробили ще один штрафний поблизу наших воріт, але в цей раз навіс Бірси став здобиччю наших захисників.
За цей же час збірна України нічим не напружила оборону словенців. Дальній удар Селезньова був розминкою для Хандановіча, а удар Коноплянки з кута штрафного прийняла на себе Іліч. По суті, в цей відрізок матчу вся гра нашої команди йшла через Коноплянку, і як раз після діагональної передачі на 18-й хвилині за спину захисникам Ярмоленко не зумів зупинити м'яч і пробити.
Коли ж до середини тайму емоції вляглися, можна було говорити про те, як кожна з команд збирається втілювати свій план на гру. Господарі, насамперед, намагалися дуже швидко переходити середину поля, і в атаці діяти максимально широко, з флангів загострюючи ситуацію біля воріт П'ятова. Збірна України, володіючи м'ячем, намагалася його притримати, за рахунок короткого та середнього пасу налагодити контроль, а вже потім підключати то Коноплянку ліворуч, або праворуч Ярмоленко. На 27-й хвилині Коноплянка сам «перекусив» поперечну передачу на половині словенців, що і дозволило розігнати контратаку. Далі послідувала передача вліво на Селезньова, але той у дальній кут пробив не найкращим чином – Ханданович без особливої праці відбив м'яч, а захисники винесли його далеко за межі штрафного.
Ось такі випади на ворота суперника було дуже рідкісними, інакше б словенці не йшли вперед великими силами. На 35-й хвилині Безьяк «намалював» своїм падінням при боротьбі з Хачеріді штрафного від лівої бровки, але, благо, Бірса зависоко виконав навіс, так що, Пічник точно пробити головою по воротах було складно. Куди небезпечніше було біля наших воріт ближче до кінця тайму, і знову після стандарту. Після навісу Бірси м'яч довго метався на межі штрафного майданчика, поки його не добрав Пічник і пробив – П'ятов якось більше по-волейбольному підставив руки, але все-таки впорався з ударом. Ну, і перед самим свистком Словенія грала по-простому – навіси, навіси і ще раз навіси в штрафну, а там вся надія була виграти другий поверх, або на випадковий відскік з підбором.
У компенсований час, а це були дві хвилини, Коноплянка від лівої бровки зі штрафного виконав навіс у район воротарського майданчика, але Ханданович був першим на м'ячі. Як це не сумно констатувати за перших 45-ти хвилин, але збірна України поступалася супернику у швидкості, бойовитості, в організації гри, і її мінімальне відставання в рахунку було закономірним. А якщо зовсім коротко – гра йшла не за нашим сценарієм.
Повернути його в русло, потрібне збірної України, на початку другого тайму міг Коноплянка. Типово в своєму стилі Євгена зліва протягнув м'яч уздовж лінії штрафної, а потім сам себе вивів на удар – але Ханданович з дуже непростим відскоком від газону, коли м'яч летів у кут воріт, впорався блискуче.
Так би частіше, але, на жаль, все швидко повернулося на круги своя, і збірній України довелося зайнятися тим, чим і в першому таймі – стримувати атаки словенської команди. Українці, як і раніше, поступилися в середині поля, і на кінець години гри Гармаш почав активно готуватися вийти на заміну. Своє місце на полі поступився Денису його одноклубник-динамівець Сидорчук. Через хвилину після свого виходу Гармаш був вже в штрафній суперника на ударній позиції, але махнув повз м'яча, коли його наздогнав і навісив, вийшло не кращим чином.
Тим не менш, з виходом Гармаша наші футболісти організували щось подібне пожежі у штрафному збірної Словенії, але надто великим було бажання пробити чи не у кожного з брали участь в атаці, в результаті, ніхто і не пробив.
Ось тут вже Катанець відчув, що контроль над грою втрачається, і повернути його було кинуто на полі Ілічіч, замінив Пічника, а ще через хвилину Безьяка замінив Любіянкіч.
Вихід двох свіжих футболістів не відразу повернув ініціативу супернику. Українці налагодили контроль м'яча, і протягом трьох хвилин Шевчук і Ярмоленко перевірили Хандановіча, і трохи пізніше Ракицький з лінії штрафного пробив над поперечиною. Але словенці, зумівши вибратися з-під тиску, провели атаку, перериваючи яку Ракицький невдало зрізав м'яч на кутовий. З нього Словенія ледь не забила другий гол – на куті воротарського майданчика «втратили» Цезара, той головою пробив в самісінький кут воріт, але який же молодець Пятов – дотягнувся до м'яча і вибив його на кутовий. Корнери стали реальною загрозою в ці хвилини, з урахуванням того, що наші футболісти ніяк не могли розрядити ситуацію поблизу воріт.
Ну, і за 10 хвилин до кінця основного часу тренери провели по одній заміні. У нас Кравець вийшов замість знесиленого Селезньова, а Катанець здивував, прибравши з поля Бірсу, давши шанс Лазаревичу.
Той, хто чекав інфарктної кінцівки основного часу, міг потирати руки. Сил у футболістів було вже не в надлишку, так що стало більше емоцій, з'ясування стосунків і пауз у грі. На 86-й хвилині Федецький у штрафному зрізав Йокіча, і це могло бути дуже небезпечно. Після навісу Хачеріді виніс м'яч, але гра просто-таки зависла в нашому штрафному майданчику.
Хвилину перед закінченням основного часу виграв Хачеріді, на якого з висоти впав П'ятов. Але це призвело до того, що Чакир вирішив компенсувати цілих 5(!) хвилин. Але коли більше хвилини перев'язували голову Кравцю, було зрозуміло, що цими хвилинами компенсований час не обмежиться.
На полі вже все кипіло. Футболісти лаялися, били один одного у відкриту, Коноплянці жорстоко дісталося від Бречко, що залишило Словенію вдесятьох. Під свист словенських вболівальників Коноплянка повільно залишив поле, давши взяти участь у матчі Тимощуку.
Фінал-апофеоз – 97-я хвилина. Три наших футболіста від центру поля побігли на одного Хандановіча, і Ярмоленко після передачі Кравця оформив збірної України путівку до Франції!
Все-таки команда Михайла Фоменка зробила це! Давайте сьогодні не будемо говорити і думати про якість гри, а просто порадіємо – в історичний для нас день 17 листопада це тепер не має ніякого значення. До Франції більше ніж півроку – головне, що до неї ми можемо готуватися на законних підставах.
З перемогою, футбольна Україна!
Анатолій ПОДВОЙСЬКИЙ
Словенія – Україна – 1:1 (1:0)
Словенія: Самір Ханданович, Боштьян Цесар, Боян Йокіч, Бранко Іліч, Мішо Брек, Вальтер Бірса (Діян Лазаревич, '80), Нейц Пічник (Йосип, '67), Кевін Кампл, Рене Крхін, Роман Безьяк (Златан Любіянкіч, '68), Миливое Новакович Україна: Андрій Пятов, Артем Федецький, В'ячеслав Шевчук, Євген Хачеріді, Ярослав Ракицький, Євген Коноплянка (Анатолій Тимощук, '96), Сергій Сидорчук (Денис Гармаш, '61), Сергій Рибалка, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Євген Селезньов (Артем Кравець, '80)
Арбітр: Джюнейт Чакир (Туреччина)
Боштьян Цесар, 11 - Андрій Ярмоленко, 90+7 Боштьян Цесар, 2. Боян Йокіч, 25. Нейц Пічник, 38. Деян Лазаревич, 94. - Євген Коноплянка, 4. Сергій Рибалка, 32. Мішо Брек, 93. джерело
Дата: Середа, 25.11.2015, 08:11 | Повідомлення # 317
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Приборкання драконів: Динамо б'є Порту на Драгау
Плей-офф для команди Сергія Реброва в нинішній Лізі чемпіонів розпочався не навесні, як належить за календарем, а в п'ятому турі групового турніру - у поєдинку з «Порту». Для того щоб зберегти шанси на продовження боротьби в турнірі динамівцям потрібно було кров з носу на «Драгау» обіграти лідера групи G – «Порту».
Незважаючи на те, що «дракони» в цьому році ще не програвали в чемпіонаті, ні в Лізі чемпіонів напередодні гри вірилося в те, що така задача нинішньому «Динамо» по силам. Принаймні, в цьому матчі над біло-синіми не повинні були впливати думки про турнірної стратегії. Потрібно було просто вийти на поле і боротися за три очки, в іншому випадку - готуватися до переходу в Лігу Європи.
Склад, який Сергій Ребров виставив з перших хвилин, вселяв надію на те, що на «Драгау» гості будуть діяти з позиції сили. Місце у воротах, як і в останній грі чемпіонату з «Олімпіком», зайняв Шовковський. Праворуч в обороні – Данилу Сілва, в центрі Драгович і Хачеріді, а на лівому фланзі оборони замість отримав травму в матчі за збірну Хорватії Домагоя Види вийшов трохи втративший форму португалець Антунеш. Хоча, забігаючи наперед, слід відзначити, що на «Драгау» португалець відіграв досить надійно. Центр поля Ребров довірив трьом українцям: Рибалка і Сидорчук розташувалися ближче до своїх воріт, Гармаш – до чужих. Фланги були віддані на відкуп Ярмоленко і Гонсалесу, а на вістрі атаки вийшов Жуніор Мораєс.
Але почали поєдинок гості досить обережно, не кидаючись з перших хвилин стрімголов в атаку. «Порту» теж спочатку не йшов вперед великими силами: «дракони» атакували переважно через фланги, навантажуючи по черзі Ібраімі і Тельо. Але особливої загрози навіси з флангів у виконанні португальців не несли.
У «Динамо» двома ударами з-за меж штрафного майданчика відзначився Гонсалес. Першим парагваєць, судячи з усього, пристрілювався, а другий вийшов дуже навіть непоганим. Ікер Касільяс не ризикнув ловити мокрий м'яч під поперечиною - і перевів його на кутовий. Після цього ініціатива поступово перейшла до «Динамо».
На 27-й хвилині гості могли матеріалізувати перевагу в забитий м'яч, створивши супермомент біля воріт Касільяса. Ярмоленко на фланзі розібрався з опонентом і навісив у штрафний, де Гармаш з лінії воротарського майданчика пробивав, здавалося, напевно, але на допомогу Касільясу прийшла стійка воріт. Не пощастило і зіграв на добиванні Мораєсу – м'яч після удару бразильця пролетів поруч зі штангою.
Але через вісім хвилин фортуна повернулася обличчям до киян: Имбула завалив на бічній лінії штрафного Рибалку і іспанський рефері Карлос Кабальо вказав на точку. Ярмоленко мудрувати не став, пробивши по центру воріт, але Касільяс до того часу вже завалився у кут - 1:0.
Такий хід подій, судячи з усього, дещо спантеличив господарів поля. Принаймні, у себе вони до перерви прийти не змогли, пішовши в роздягальню під свист трибун. Динамівці ж могли збільшити перевагу, коли в кінцівці тайму Ярмоленко небезпечно бив з гострого кута. Але знову «Порту» виручив Касільяс, переклав м'яч на кутовий.
У перерві Хулен Лопетеги зняв з гри Данило Перейру, випустивши замість нього Андре Андре. Розуміючи, що потрібно відіграватися, «дракони» заграли активніше, змусивши трохи напружитися оборону «Динамо». Але Тельо надто багато брав на себе і своїми шансами не скористався.
«Динамо», витримавши натиск португальців, отримала більше простору на чужій половині поля. Підопічні Сергія Реброва розривали оборону суперника швидкими контратаками, які господарі не встигали перекривати. На 61-й хвилині чудовий шанс забити був у Гармаша, але його удар Касільяс відбив ногами. Але дві хвилини потому і голкіпер «Порту» дав маху. Удар Гонсалеса був не з простих, але і явно не з тих, які не можна парирувати. Але Касільяс вирішив відбити його однією рукою, але м'яч, змінивши траєкторію, парашутом залетів за спину голкіперу. 2:0 – це вже серйозний заділ на підсумкову перемогу.
На 78-й хвилині Рибалка ледь не повторив «подвиг» Драговича в Лондоні – після зрізки м'яч, на щастя, влучив у штангу. Потім була ще перекладина – за кілька секунд до фінального свистка, але до цього часу вже було зрозуміло, що «Динамо» відвезе з Португалії перемогу. Перемогу, яка дозволяє розраховувати на вихід у весняну стадію турніру.
Для цього в заключному турі, 9 грудня, потрібно обіграти вдома аутсайдера групи – «Маккабі».
ЦИБА сергій
«Порту» - «Динамо» - 0:2 Голи: Андрій Ярмоленко, 34, з пенальті, Дерлис Гонсалес, 63
«Динамо»: Олександр Шовковський, Олександр Драгович, Виторину Антунеш, Данило Да Сілва, Євген Хачеріді, Сергій Сидорчук (Віталій Буяльський, '84), Денис Гармаш, Сергій Рибалка, Дерлис Гонсалес (Юнес Беланда, '76), Андрій Ярмоленко, Жуніор Мораєс (Лукаш Теодорчик, '86)
Попередження: Даніло Да Сілва, 35. Денис Гармаш, 37. Сергій Сидорчук, 68 джерело
Дата: Четвер, 26.11.2015, 08:49 | Повідомлення # 318
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Пізні голи Шахтаря не допомогли уникнути поразки від Реала
Головним лейтмотивом у численних передматчевих коментарях був той факт, що «Реал» приїхав до Львова після фіаско в матчі з «Барселоною», з випливають з нього вантажем проблем – нібито королівський клуб «не той». Чи справді це так, і чи стане від цього легше «Шахтарю», відповідь дуже б хотілося отримати в стартові хвилини. У свою чергу, і у нас була тривога за дві проблемні позиції, які виникли у складі «гірників» із-за дискваліфікації Даріо Срну і Олександра Кучера. І те, що ця тривога ненеобґрунтована, показала вже друга хвилина. Модріч легко знайшов вільний простір в центральній зоні перед володіннями П'ятова, зробив туди передачу на Роналду, і португалець, пробивши вище воріт, пробачив «гірників» за цю позиційну помилку.
Ну, а через кілька хвилин було очевидно, що гравці «Шахтаря» не ризикнули вплутуватися з грізним суперником у відкритий футбол, а діяли з намірами, про яких на передматчевій прес-конференції говорив Мірча Луческу, в частині виключення власних помилок в обороні. Робилося це не тільки вміння, але і числом – при втраті м'яча всі 11 «гірників» тут же відкочувалися на свою половину поля. Що ще що кидалося в очі – навіть володіючи м'ячем, господарі поля намагалися в передачах виключити ризик, граючи через ближнього, що часом було схоже простому триманню м'яча без просування вперед. І, до речі, це був непоганий хід – гра без м'яча це не гра «Реала», гостям доводилося вступати в жорсткий відбір, і не без порушень правил. Так «Шахтар на 15-й хвилині заробив штрафний метрах в 30-ти від воріт Кіко Касильи, але майстер дальніх ударів Ракицький в цей раз пробив вище воріт.
Але, на жаль, незабаром Роналду приймав поздоровлення від своїх партнерів. Ракицький не встиг за ривком Бейла в штрафну, Пятов теж до м'яча не встиг, Бейл, перекинувши м'яч через нашого голкіпера, зробив передачу на дальню штангу, а там Роналду кивком голови переправив м'яч за лінію воріт. Гол у ворота «Шахтаря» відбулася навіть швидше, ніж це було в Мадриді.
Пропустивши, «Шахтар» ні на йоту не відступив від своєї гри – великі сили в обороні, а попереду – розрахунок на рідкісний стандарт. На 25-й хвилині Марлос зліва зі штрафного закрутив м'яч у район воротарського майданчика, але скористатися невеликою плутаниною нікому не вдалося, Варан виніс м'яч зі штрафного, і Кіко Касилья так і залишився без роботи.
Після цього епізоду Варан недовго ще був на полі, і, отримавши пошкодження, змушений був піти у роздягальню, а «Реал» вийшов Данило. На те, щоб перебудувати оборону, гостям потрібно було час, і «Шахтар» не забув скористатися ситуацією. Бернард за рахунок активності на лівому фланзі намагався вивести Гладкого на удар з кута воротарського, але нашого форварда накрили. Тут же кутовий – і Гладкий таки пробив головою, але м'яч полетів у бік від воріт. Рахунок 0:1 до перерви не змінився, але заключні хвилини тайму дали якийсь натяк, що гравці «Шахтаря» для себе усвідомили, що з «Реалом» сьогоднішнього дня можна не тільки відбиватися, але і щось створювати біля його воріт.
Однак початок другого тайму став для «Шахтаря» ушатом холодної води. Для початку «Реал» провів контратаку для підручника. Роналду, вміло уникнувши офсайду, справа увірвався в штрафну, а далі була ідеальна передача на Модріча, якого не встиг накрити Ордець. Між другим і третім у «Реала» перерывчик вийшов зовсім невеликим – всього пару хвилин. І знову не обійшлося без Роналду, саме він став автором передачі на Карвахала, після якої той видав ідеальний за виконанням удар – м'яч поза зоною досяжності перелетів через П'ятова і опинився якраз у верхньому куті воріт.
Напевно, вже не було любителів футболу, яким результат матчу на «Арені-Львів» не став би зрозумілим. А тому саме час подивитися, як розвиваються події в Мальме. Розвивалися вони абсолютно аналогічно – початок другого тайму 0:3 на користь «ПСЖ». І це означало, що з думками про плей-офф Ліги чемпіонів можна було благополучно розлучитися, а диспозиція між «Шахтарем» і «Мальме» перед заключним туром була колишньою – на користь нашої команди.
Домігшись значного переваги, «Реал» не став більше напружувати себе – адже вже в неділю у команди Бенітеса виїзний матч з «Ейбаром». У «гірників» теж попереду матчі в чемпіонаті України, і на 65-й хвилині стало тривожно за Гладкого, якого у верховій боротьбі дуже жорстко доклав Кіко Касилья. Олександр якийсь час зміг продовжити гру, в якій тренери спокійно йшли на всі свої можливі заміни.
Останній заміною у «Реала» став Бейл, який перед відходом з поля встиг виступити асистентом для Роналду. Перехопивши м'яч, Бейл на реактивній швидкості втік від усіх, хто намагався його наздогнати, а, увійшовши до штрафної, подивився, де там Роналду зробив йому передачу, і португалець з другої спроби відправив четвертий м'яч у ворота Пятова.
Програти ще раз «під нуль» дуже не хотілося «Шахтарю», і настирний Тайсон заробив пенальті, який реалізував Тейшейра. Ось тут-то у господарів поля, нехай і з запізненням, відкрилося друге дихання і виросли крила. Після кутового і скидки Степаненко Дентіньо грудьми переправив м'яч у ворота – 2:4. «Шахтар» явно увійшов у смак, і на 87-й хвилині Тейшейра скоротив рахунок до мінімуму – 3:4.
Жалюгідні три хвилини компенсував арбітр з Нідерландів Бас Нейхейс, і зробити в них диво «Шахтарю» не вдалося – надто багато було втрачено і пропущено перед феєричною кінцівкою.
Доля «Шахтаря» у нинішній єврокубковій кампанії вирішиться 8 грудня в Парижі.
Анатолій ПОДВОЙСЬКИЙ
«Шахтар» – «Реал» – 3:4 (0:1)
«Шахтар»: Андрій Пятов, Іван Ордець, Ярослав Ракицький, Алекс Тейшейра, Бернард, Василь Кобін, Марсіо Азеведо (Дентіньо, '64), Тарас Степаненко, Фред, Ромеро Марлос (Тайсон, '62), Олександр Гладкий (Факундо Феррейра, '74) «Реал»: Кіко Касилья, Рафаель Варан (Данило Да Сільва, '32), Даніель Карвахал, Начо Фернандес, Пепе, Іско, Каземіро, Матео Ковачич, Лука Модрич (Тоні Кроос, '62), Гарет Бейл (Карім Бензема, '71), Кріштіану Роналду
Арбітр: Бас Нейхейс (Нідерланди)
Алекс Тейшейра, 77, з пенальті, Дентіньо, 83, Алекс Тейшейра, 88 - Кріштіану Роналду, 18, Лука Модріч, 50, Даніель Карвахал, 52, Кріштіану Роналду, 70 Тарас Степаненко, 35. - Даніель Карвахал, 48. Данило Да Сільва, 87. джерело
Дата: Середа, 09.12.2015, 07:50 | Повідомлення # 319
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Шахтар програє в Парижі, але їде додому з путівкою в ЛЕ
Кевін Трапп, Давид Луїс, Грегорі ван дер Віль, Златан Ібрагімович, Есек'єль Лавессі – ці футболісти «ПСЖ» були внесені у протокол заключного матчу донецького «Шахтаря» в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів гравці стартового складу. І виходило так, що на передматчевій прес-конференції Лоран Блан трохи лукавив, коли говорив, і його слова вмить розлетілися по інтернет-простору, що, «можливо, з «Шахтарем» зіграємо неосновним складом». Хоча у господарів поля і не було турнірних перспектив обійти «Реал», але і рейтингові очки, і преміальні за перемогу – це ті бонуси, які не дозволяли головного тренера парижан відноситься до гри на «Парк-де-Пренс» як до товариської.
Для «Шахтаря» в Парижі в певній мірі стояло питання життя або смерті, і оскільки у «гірників» був шанс вирішити свою долю самим, Мірча Луческу логічно вирішив за нього боротися до кінця. Щоб перемагати, потрібно було забивати, а оскільки у наставника донецької команди вибір атакуючих гравців був убогий, перевагу було віддано Едуардо, який нечасто з'являється в основному складі, і хорватський бразилець вже на першій хвилині грубо потрапив в об'єктиви телекамер, опинившись поза грою. Незабаром Едуардо зібрав на себе всі повтори з усіх можливих точок, після того як втратив реальний шанс забити швидкий гол. Ісмаїлі зліва ідеально прострілив у штрафну, Едуардо потрібно було тільки чітко пащу в м'яч, і він би вже навряд чи уникнув долі опинитися в сітці, але якраз це форвард «Шахтаря» зробити не зміг, і м'яч від його ноги полетів у бік від воріт. Шкода – такі моменти у матчах з такими командами бувають нечасто.
А на 9-й хвилині ми побачили те, що з гравцями «Шахтаря», навпаки, в матчах з іменитими командами буває дуже часто – власні, не піддаються поясненню, помилки. Каніболоцький в простій ситуації віддав м'яча прямо на ногу Ібрагімовичу – на щастя «гірників» швед вирішив спижонить, підсічкою перекинувши м'яч через воротаря, а і перекинув його, і ворота.
Як показали найближчі кілька хвилин, необачність свого голкіпера не збила «гірників» з ритму гри, і хоча «Шахтар» здебільшого вимушений був грати без м'яча, але і «ПСЖ» з свого володіння м'ячем ніяких дивідендів не мав. Гості тримали оборону спокійно, без суєти, без якихось судомних виносів м'яча зі штрафного майданчика – і хоча б це можна було занести в плюс «Шахтарю» за підсумками першої половини першого тайму.
Тим часом, неможливо було втриматися, щоб не подивитися, а як там справи в Мадриді. І вони були на руку «Шахтарю», оскільки дубль Бензема вже недвозначно натякав на те, що Ліга Європи від нашої команди нікуди не піде.
Ближче і кінець півгодини гри «Шахтар», схоже, усвідомив, що не так сьогодні страшний «ПСЖ», помітно поправив свій відсоток володіння м'ячем, і став все настирніше підбиратися до протилежних воріт. Парочка атак навіть призвели до того, що м'яч був доставлений в штрафну, але вже там починалася метушня, і ударів по воротах Траппа, як і раніше, не було. Його можна було зробити зі штрафного, заробленого Фредом на куті штрафного майданчика, але Срна вирішив розіграти стандарт з Ісмаїлі, і удар бразильця накрили.
Те, що вперед гостям потрібно йти дуже акуратно, показали дві помилки Марлоса, які призвели до дуже швидким контратакам парижан, але ближче до штрафної «Шахтаря» вони діяли не найкращим чином, так що нічого істотного господарям у них не обломилося. Перші 45 хвилин абсолютно закономірно завершилися нульовою нічиєю.
Відповідь на питання, сповістили в перерві гравців «Шахтаря», що в Мадриді «Мальме» після першого тайму безнадійно «горить» 0:3, ми дізнаємося вже у післяматчевих коментарях. Зазвичай інформувати не прийнято, але сьогодні можна було б зробити виняток, хоча б заради того, щоб «Шахтар» вже грав у футбол і для свого задоволення, і для задоволення вболівальників.
Але ніяк не так, як вийшло вже на самому початку другого тайму. Господарі провели атаку віялом з переводом м'яча на правий фланг атаки, де у вільну зону увірвався ван дер Віль будь він трохи точніше, бути б біді – м'яч пролетів поруч з дальньою штангою. «Шахтар» моментально відповів, Ісмаїлі зліва прострілив у штрафну – Тейшейра пробив від душі і дуже високо.
Як і в першому таймі, на 9-й хвилині другого тайму нас чекало дежавю – Каніболоцький знову гарячково діяв з відкинутим йому м'ячем, і був накритий Стамбули. І знову доля була милостива до «гірникам» – м'яч від ноги гравця «ПСЖ» полетів у бік від воріт. «Шахтар», доводиться констатувати, вже на межі тримався проти атак парижан, і таки не витримав. Атаку господарів, яку розігнав Матюіді мало не від своєї штрафної, ніяк не вдалося зірвати, як результат, м'яч був доставлений до Лукаса, який, немов куля в лузу, з-під Ісмаїлі увігнав м'яч у нижній кут воріт.
Минуло кілька хвилин, і рахунок міг би зрости до 2:0, але Каніболоцький впорався з ударом Матюіді. А ось Даріо Срна з нервами не впорався – після його спроби прострілити у штрафний майданчик м'яч потрапив у руку захисника і вилетів за межі поля. Але арбітри не знайшли тут умислу у гравця «ПСЖ», не призначили штрафний, що і викликало обурення капітана «Шахтаря». Нічого доброго з цього не вийшло, а за розмови Срна побачив перед собою жовту картку.
В середині другого тайму Блан кинув на поле важку артилерію в особі Кавані і Ді Марії, і це не могло не піддати напруги біля воріт Каніболоцького. Так воно і було, але і «Шахтар» намагався шукати свої шансики. Один такий виник після удару Ісмаїлі і невпевненої гри Траппа, який відбив м'яч перед собою, але добити м'яч у ворота захисники господарів не дали.
Забий на 76-й хвилині Ібрагімович після виходу один на один, і в цьому конкретному матчі стало очевидно, але швед був милостивий, і пробив і повз Каніболоцького, і повз ворота. Хоч це і не справа Ібри, але саме на його рахунку сейв дня. На 78-й хвилині «Шахтар» навів шороху у штрафному господарів, і право останнього удару виявилося у Ракицького, але його забійний удар прийняла на себе голова Ібрагімовича, який стояв на лінії воріт! Свій гол Ібрагімович все-таки забив – ближче до кінця основного часу «Шахтар» вже був за межею порога втоми, Ракицькому наздогнати шведа, врывающего в штрафну, було нереально, а пробити повз ворота Каніболоцького для Ібри було справою техніки.
Отже, ті, хто передрікав поразки «Шахтаря» в Парижі і «Мальме» в Мадриді і за рахунок цього вихід «гірників» в Лігу Європи, осоромлений не був і виявився прав. Але і праві будуть ті, хто буде наполягати на тому, що з пари «Шахтаря» і «Мальме» саме наша команда була більш гідна того, щоб пройти в Лігу Європи. Нехай і в турнірі рангом нижче, але єврокубки для команди Мірчі Луческу тривають.
Анатолій ПОДВОЙСЬКИЙ
«ПСЖ»: Кевин Трапп, Бенжамин Стамбули, Грегори ван дер Виль, Давид Луис, Лайвин Курзава, Маркиньош, Адриен Рабио, Блез Матюиди (Анхель Ди Мария, '68), Лукас Моура (Кристофер Нкунку, '87), Златан Ибрагимович, Эсекьель Лавесси (Эдинсон Кавани, '69) «Шахтер»: Антон Каниболоцкий, Александр Кучер, Исмаили, Ярослав Ракицкий, Алекс Тейшейра, Тайсон (Бернард, '69), Ромеро Марлос (Виктор Коваленко, '74), Дарио Срна, Эдуардо Да Силва (Дентиньо, '78), Тарас Степаненко, Фред
Арбитр: Энтони Тейлор (Англия)
Лукас Моура, 57, Златан Ибрагимович, 86 Эсекьель Лавесси, 39. - Дарио Срна, 62. Исмаили, 81. Ярослав Ракицкий, 84. джерело
Повідомлення відредагував slavasam - Середа, 09.12.2015, 07:54
Дата: Четвер, 10.12.2015, 08:31 | Повідомлення # 320
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
"Динамо" вперше за 16 років виходить в плей-офф Ліги чемпіонів!
Вони це зробили. Київське «Динамо» на порожньому «Олімпійському» з мінімальним рахунком взяла гору над тель-авівським «Маккабі», чим забезпечив собі вихід в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Кияни вперше вийшли в плей-офф найпрестижнішого європейського турніру за довгі 16 років.
Сьогодні динамівцям була потрібна тільки перемога, ніякий інший розклад Реброва і компанію не влаштовував. А тому господарі сходу стали робити замах на ворота суперника. Гармаш навіть гол забив на 3-й хвилині, але суддя цілком справедливо зафіксував українського півзахисника офсайд.
Перший небезпечний удар по воротах гостей динамівці завдали на 12-й хвилині. Постарався Жуніор Мораєс, який здалеку щільно приклався до м'яча – Райкович перевів на кутовий.
Але футбольні боги сьогодні явно не хотіли, щоб перемога дісталася киянам легко. На 14-й хвилині Рикан жорстко збив рвалися до воріт Ярмоленка. Начебто звичайний фол, але крик болю Андрія було виразно чути навіть крізь шуми трансляції. Продовжити гру вінгер «Динамо» не зміг, покинувши поле на спеціальному мобіле, на його місце вийшов Олег Гусєв.
Але поки лікарі надавали допомогу Ярмоленко, а Гусєв готувався до появи на полі, «Динамо» встигли забити! Рибалка навісив зі штрафного, заробленого Ярмоленко ціною травми, Бен Хаїм II по доброті душевній вирішив допомогти киянам, у падінні зрізавши м'яч у кут своїх воріт, Райкович з несподіваним ударом впорався, але проти добивання Гармаша в упор був безсилий. 1:0, динамівці попереду! І нехай гол вийшов дещо курйозним – в меншості і з асистом імені Бен Хаїма – господарі його заслужили.
Виконавши завдання-мінімум, підопічні Сергія Реброва дещо збавили оберти, ніж «Маккабі», втім, скористатися так і не зміг. Атакам ізраїльтян не вистачало гостроти, ударів – точності, ніг – швидкості, так і з ігрової фантазією у тель-авівської команди теж було якось не дуже. Хіба що Шовковський разок не дуже впевнено зіграв після штрафного у виконанні Захаві на 41-й хвилині. В іншому господарі в обороні грали строго і особливих вольностей супернику не дозволяли.
Денис Гармаш міг вдруге стати героєм, якби реалізував відмінний шанс на 49-й хвилині, але м'яч після його удару розминувся з воротами. У другому таймі «Динамо» атакувало обережно, більше озираючись на свої ворота, бажаючи збільшити розрив у рахунку. Постріл Антунеша просвистів поруч зі штангою, Гонсалес з перспективного штрафного відправив м'яч у руки голкіперу, удар Риболовлі заблокували захисники...
Хоча за рахунку 1:0 головним було не дати розгулятися «Маккабі», що українська команда з успіхом і робила. М'яч, багато часу проводив у центрі поля, Шовковський нудьгував у своєму штрафному. Що киян більш ніж влаштовувало.
Ніякого фінального штурму «Маккабі» не видав, заздалегідь змирившись зі своєю поразкою і довівши статистику забитих і пропущених м'ячів на груповому етапі Лізі чемпіонів до 1-16. «Динамо» ж щиро раділо заслуженої перемоги і довгоочікуваного виходу в плей-офф Ліги чемпіонів вперше за довгі роки. Нехай матч вийшов досить бляклим. Сьогодні киянам за будь-яку ціну потрібно було домогтися результату, і вони виконали завдання. Будемо сподіватися, що травма Ярмоленко виявиться не надто серйозною...
Браво, команда, браво, Ребров. «Динамо» повертається в еліту європейського футболу.
Михайло ШАПОВАЛОВ
«Динамо» - «Маккабі» Тель-Авів - 1:0 Денис Гармаш, 16
«Динамо»: Олександр Шовковський, Олександр Драгович, Виторину Антунеш, Данило Да Сілва, Євген Хачеріді, Денис Гармаш (Мігель Велозу, '64), Андрій Ярмоленко (Гусєв, '18), Сергій Рибалка, Сергій Сидорчук, Дерлис Гонсалес, Жуніор Мораєс (Лукаш Теодорчик, '89) «Маккабі» Тель-Авів: Предраг Райкович, Карлос Гарсія, Омрі Бен-Харуш, Ейтан Тібі, Еліезер Даса, Аврам Рикан, Галь Альберман, Дор Міха (Гіль Вермут, '72), Носа Игиебор (Дор Перець, '72), Таль Бен-Хаїм II (Барак Іцхакі, '83), Еран Захаві
Виторину Антунеш, 31. Данило Да Сілва, 40. Сергій Рибалка, 45. - Носа Игиебор, 42. Ейтан Тібі, 81. Барак Іцхакі, 87 джерело
Дата: П`ятниця, 11.12.2015, 09:48 | Повідомлення # 321
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
Дніпронаостанок громитьРусенборг
Команда Маркевича прощається з Лігою Європи великою перемогою
«Дніпро», як прийнято в таких випадках говорити, голосно грюкнув дверима перед вильотом з Ліги Європи. У своєму останньому матчі цього року фіналіст Ліги Європи вдруге переграв «Русенборг», цього разу з великим рахунком.
Початок поєдинку видався не найоптимістичнішими для господарів - з пенальті. Папа Гуйє незрозуміло навіщо в своїй штрафній поклав на газон Седерлунд і арбітр вказав на «точку». Поль-Андре Хеллал взявся виконати «вирок», але вище всяких похвал зіграв Бойко, відбивши удар скандинава!
За першу третину ігрового часу поєдинку «Дніпро» не створив жодного моменту біля воріт суперника. Мало того, команда Маркевича могла двічі пропустити в перші 30 хвилин - спочатку з пенальті, а потім Седерлунд зобов'язаний був забивати, але не влучив толком по м'ячу на лінії воротарської.
А далі звідки не візьмись «Дніпро» забив перший гол. Дніпряни скористалися помилкою суперника в центрі поля, протягли м'яч до карного гостей, де Матеус відмінно розпорядився сферою, обігравши захисника і вразивши ворота. 1: 0, початок покладено.
Перший тайм так і закінчився без атак «Дніпра», а от у другому господарі заграли активніше, і це принесло свої плоди, причому двічі. Більше всіх виділявся Матеус, який спочатку не влучив у порожні ворота з двох метрів, а потім і зовсім бахнув у поперечину. Але ще один свій м'яч бразилець все ж забив - Матос прийняв передачу з глибини поля, віддав на Матеуса і тому залишалося лише влучити повз голкіпера з семи метрів.
Завершив розгром Євген Шахов, потужно пробив м'яч буквально крізь руки голкіпера, який не впорався з пострілом українця.
Дата: Субота, 02.01.2016, 20:56 | Повідомлення # 325
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
Сергій Ребровзаймає16-е місце
в світовому рейтингу тренерів
Авторитетний портал coachworldranking.com поставив наставника київського "Динамо" Сергія Реброва на 16-е місце в світовому рейтингу тренерів.
Нагадаємо, що в минулому сезоні "біло-сині" під керівництвом Реброва стали чемпіонами України, завоювали Кубок, а також вийшли в 1/4 фіналу Ліги Європи. У нинішній кампанії динамівці подолали груповий етап Ліги чемпіонів і вийшли в 1/8 фіналу найпрестижнішого європейського турніру.
Відзначимо, що наставник "Дніпра" Мирон Маркевич перебуває на 31-му місці в рейтингу, а тренер "Шахтаря" Мірча Луческу - на 40-му. Також нагадаємо, що в травні минулого року coachworldranking.com поставив Реброва на 26-е місце.
Іншіукраїнськітренери в списку:
91. Юрій Вернидуб ("Зоря")
107. Віктор Скрипник ("Вердер")
132. Василь Сачко ("Ворскла")
177. Віталій Кварцяний ("Волинь")
420. Роман Санжар ("Олімпік")
477. В'ячеслав Грозний ("Говерла")
606. Роман Григорчук ("Габала")
Список перших20-тикращих тренерів світу за версією порталу виглядає наступним чином:
Дата: Понеділок, 04.01.2016, 18:01 | Повідомлення # 326
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Луческу погодився очолити Трабзонспор
Головний тренер донецького «Шахтаря» Мірча Луческу погодився очолити «Трабзонспорт», про це повідомляють турецькі ЗМІ. Нагадаємо, що румунський фахівець близько місяця веде переговори з «Трабзоном», а президент клубу Мухаррему Уста повідомив, що Луческу є пріоритетною метою.
Містер повернеться до Туреччини наприкінці сезону, коли у нього закінчиться контракт з «гірниками», але вже зараз дав завдання клубу роздобути чотирьох бразильських футболістів - Малькома, Жерсона, Лусіано і Клейтона, які повинні підсилити склад команди у зимове міжсезоння. Нагадаємо, що керівництво «Трабзонспора» готове виділити Луческу 100 мільйонів євро бюджету.
Ряд турецьких ЗМІ повідомляють, що контракт Луческу в «Трабзонспоре» стане рекордним для цього клубу. За рік румунський фахівець буде заробляти близько 6-ти мільйонів євро. 9 січня Містер повинен прибути в Туреччину і підписати з «Трабзоном» попередній контракт.
Дата: П`ятниця, 08.01.2016, 18:56 | Повідомлення # 327
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Мірча Луческу спростував свій відхід з Шахтаря
Наставник «Шахтаря» Мірча Луческу спростував інформацію про те, що влітку покине донецький клуб.
Останні дні в пресі активно мусувалася інформація про те, Містер провів переговори з «Трабзонспором» і по закінченню сезону очолить турецький клуб, але це не так.
«Я не покину «Шахтар» в кінці сезону. Я залишаюся», - заявив Луческу на прес-конференції в Києві. джерело
Дата: П`ятниця, 19.02.2016, 09:25 | Повідомлення # 329
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
ШахтаріШальке
наАрені Львіврозійшлися по нулях
У бойовому матчі кращими були воротарі, а доля путівки в 1/8 фіналу вирішиться в Гельзенкірхені
Почуття свята з тривогою навпіл - такий приблизно стан був у автора цих рядків напередодні першого матчу донецького «Шахтаря» в Кубку УЄФА. Ліга Чемпіонів у вівторок і середу у виконанні «Реала», «ПСЖ», «Челсі» і інших, це все добре, і, напевно, у кожного з цих клубів в нашій країні є свої шанувальники. Як багато і тих, кого вони не цікавлять. Але сьогодні, нехай і в Лізі Європи, грає наш клуб - і це вже зовсім інше. Інша атмосфера, інше увагу ЗМІ, які гарячково прагнуть не упустити найменші робили, що стосуються як самої гри, так і того, що навколо неї. Іншими словами - і на нашій вулиці свято. А чи буде він після гри, тут вже все залежало від «Шахтаря», але тут і крилася тривога. Хтось міг з повною впевненістю сказати, якої гри чекати від команди Мірчі Луческу після міжсезоння в цілому, і в тому стані, в якому «гірники» підійшли безпосередньо до гри? Незначні, якщо порівнювати з початком зими, фігури залишилися перед матчем з «Шальке» поза грою в силу різних причин, які всім любителям футболу знаємо і про які тут говорити немає необхідності. Так, в обоймі Луческу залишилися кваліфіковані футболісти, але по факту - це вже інша команда, у якої і гра повинна відзначитися від тієї, до якої «Шахтар» нас привчив в першій частині поточного сезону.
Виходячи з того, що сьогодні у «гірників» перший офіційний матч в сезоні, логічно було припустити, що «Шахтар» не ризикне рвонути з місця в кар'єр, а перші хвилини гри почне гранично акуратно, придивляючись до суперника, одночасно оцінюючи і свої можливості. А реальність виявилося такої, що гості зі стартовим свистком включили високу швидкості, активно пресингували, і явно давали зрозуміти, що не проти найшвидшого м'яча в ворота Андрія П'ятова. «Гірники» тільки на 4-й хвилині вибралися на половину суперника, заробили два кутових, і після другого з них у виконанні Тайсона отримали у відповідь швидку контратаку. Розігнав її Юнес Беланда, і обороні «Шахтаря» довелося потрудитися, щоб не дати довести цей випад до удару по воротах. Через кілька хвилин у схожому стилі розіграв кутовий і «Шальке», контратака «Шахтаря» призвела до фолу на Марлоса, але крос Срни зі штрафного не став проблемою для німецької команди.
Своє вміння опинятися в потрібний час в потрібному місці капітан «Шахтаря» продемонстрував на 14-й хвилині. Юнес Беланда і Чупо-Мотінг на лівому фланзі нашої оборони якось дуже легко розібралися з захисниками, яких було в три рази більше, після чого Юнес Беланда ще на замаху довго підбирав момент для удару. Ось тут-то він, мабуть, і переграв, оскільки бив вже як доведеться, і щастя «гірників», що Срна встиг підстрахувати Пятова, вибивши м'яч, який летів у відкритий кут воріт.
Нічим так само гострим відповісти «Шахтар» ніяк не міг. Далекий дуже неточний удар Коваленко, незабаром удар вище воріт Гладкого головою після кутового - все це було не те. А ось на 23-й хвилині була вже по-справжньому гольова атака. Після прострілу Срни м'яч рикошетом від Майера виявився у Гладкого, Олександр в дотик з розвороту пробив - Ферманн в шпагаті зупинив політ м'яча в напрямку дальнього кута.
Цей епізод явно завів трибуни, які, як часом кажуть, «погнали нашу команду вперед», і «Шахтар», закріпившись на половині суперника, провів ще одну атаку, яка могла стати гольовою. Переклад м'яча з правого флангу на лівий віялом дозволив Коваленко увірватися в штрафну, і все Віктор робив правильно, пробиваючи з-під захисника в дальній кут, але м'яч розминувся зі штангою за півметра.
Те, що у своїх воріт потрібно тримати вухо гостро, «Шахтарю» нагадали швидко. Після штрафного гостей і навісу ближче до воротарського, захисники ніяк не могли розрядити ситуацію, і увірвався зліва в карний майданчик Майер опинився на газоні, тут же запитально подивившись на арбітра, але його свисток мовчав. Атака «Шальке» цим не закінчилася, і вже Чупо-Мотінг після дриблінгу намагався пробити по воротах, але його «зачохлили». А ось на 37-й хвилині після кутового Нойштедтер ніхто з «гірників" не накрив, благо, його удар головою прийшовся по центру воріт, де і займав своє місце Пятов.
Перший тайм котився до свого завершення, і за дві хвилини до перерви тривогу не могло не викликати падіння Срни після зіткнення з Чупо-Мотінг. На лавці запасних «Шахтаря» навіть пішов рух серед тих, хто міг вийти на поле. Тим часом, Срна був змушений в супроводі медиків покинути межі поля, але через пару хвилин він знову був в грі, після чого непомітно пробігла одна компенсована турецьким арбітром Гечек хвилина, і команда пішли в роздягальні.
У перерві Мірча Луческу і його візаві, Андре Брайтенрайтер, обійшлися без замін, і «Шахтар» не відразу включився в гру. Чим ще пояснити, що Сані на 48-й хвилині без всякого протидії після флангової передачі пробивав по воротах головою? Будь удар акцентованим, бути б біді, але м'яч лише ковзнув по зачісці і покотився в бік від воріт. Тут же ще один вхід суперника в штрафну, і тут захисники насилу не дали пробити того ж Сані.
«Шахтар» заграв у своїх воріт уважніше, більше став приділяти увагу контролю м'яча, але все було добре тільки до володінь Ферманн, а ось далі не виходило нічого. Німці терпляче чекали свого шансу, і отримали його на 61-й хвилині, та ще й який! Юнес Беланда після передачі справа спокійно, метрів з 10-ти, бив по воротах - питання, як таке могло статися, залишається, і знову пощастило, що м'яч полетів по центру воріт, де Пятов правильно вибрав позицію. На висоті Андрій опинився і в епізоді, коли Нойштедтер з меж штрафного бив відразу з-під двох захисників, але наш воротар блискуче зреагував і намертво забрав м'яч. А на 67-й хвилині м'яч таки опинився в сітці воріт «Шахтаря», коли Матіп пробив головою, але Гечек моментально відреагував свистком, що означав, що німець перед ударом порушив правила. Чи не визнати очевидну річ, що «Шальке» вже дуже привільно відчував поблизу воріт господарів поля, неможливо, але давайте згадаємо, що це тільки найперший матч.
Але це були ще квіточки, порівняно з сейвом П'ятова на 73-й хвилині. Юнес Беланда туди-сюди розгойдував Степаненко, після чого класно пробив у «дев'ять», але Пятов був просто цар, схопивши цей м'яч. Тільки-но ми видихнули, як довелося вдихнути назад. Гечек зафіксував пас від нашого захисника П'ятову - вільний з лінії воротарського! Природно, в стінку встали всі 10 польових гравців «Шахтаря», ну, а право пробити гості довірили Гайса, удар якого прийшовся в купу наших гравців. Гайс тут же почав активно сигналізувати арбітру, що десь там у когось була рука, але арбітр поставити крапку підстав не знайшов.
Якось треба було віджати суперника від своїх воріт, «Шахтар» знайшов в собі сили зробити це, і після кутового, нарешті, у другому таймі знайшлася серйозна робота і для Ферманн. На 79-й хвилині спочатку Степаненко головою підрізав м'яч у ближній кут - воротар відбив, але атака продовжилася другим темпом, м'яч опинився у Гладкого, і поки він підлаштовувався під удар, голкіпер встиг скоротити кут обстрілу і грудьми відбив м'яч.
На жаль, це виявилося тільки сплеском активності, а в середині поля «гірники» вже ледве встигали за своїми опонентами. Пішли жовті картки, на 86-й хвилині Кучер побачив перед собою їх жовтий колір вдруге, і на кінцівку матчу «Шахтар» залишився вдесятьох. Після цього для «гірників» йшлося тільки про те, щоб зберегти нулі на табло, але Брайтенрайтер спробував вичавити із ситуації максимум, кинувши на полі Хунтелара. Луческу відразу зміцнив центр оборони Кривцовим.
А, тим часом, Гечек додав до основного часу цілих 4 хвилини, які пройшли на половині «Шахтаря». Німці намагалися пробитися до воріт і так, і сяк, але «гірники» свої володіння відстояли.
Отже, перший раунд двоматчевого протистояння «Шахтаря» і «Шальке» переможця не виявив. Це для нашої команди, виходячи з гри, цілком прийнятний варіант, і все тепер вирішиться в Гельзенкірхені.
Анатолій ПОДВОЙСЬКИЙ
«Шахтар» - «Шальке» - 0: 0
«Шахтар»: Андрій Пятов, Олександр Кучер, Ісмаїлі, Максим Малишев (Сергій Кривцов, '90), Ярослав Ракицький, Віктор Коваленко, Даріо Срна, Тарас Степаненко, Олександр Гладкий, Ромеро Марлос (Веллінгтон Нем, '74), Тайсон (Едуардо да Сілва, '80)
Дата: П`ятниця, 19.02.2016, 23:16 | Повідомлення # 330
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28503
Статус:
Футбольний сезон вУкраїніпоновиться
1 березняматчами1/4 фіналуКубка
У минулому сезоні Кубок України виграло "Динамо". Автор фото: Анатолiй Бойко, "Сегодня"
"Олександрія" – "Динамо" – перший офіційний поєдинок 2016 року в українському футболі
Футбольний сезон в Україні поновиться 1 березня. Саме в цей день відбудеться перший чвертьфінальний матч Кубка України "Олександрія" – "Динамо". Наступного дня, 2 березня, відбудуться ще три поєдинки. Дати повторних матчів 1/4 фіналу Кубка України поки немає.
Українська Прем'єр-ліга відновиться в суботу, 5 березня
Чемпіонат України з футболу поновиться 5 березня. Як повідомили в Прем'єр-лізі, поєдинки 17 туру ЧУ пройдуть 5 і 6 березня. Центральний поєдинок туру - "Динамо" vs "Дніпро" - відбудеться в суботу о 17:00. Нагадаємо, що перед туром в ЧУ пройдуть перші матчі 1/4 фіналу Кубка України.