Дата: Середа, 30.09.2015, 06:38 | Повідомлення # 301
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Динамо без питань обігрує Маккабі
Київське «Динамо» здобуло першу перемогу в поточному груповому етапі Ліги чемпіонів. Команда Реброва на виїзді без особливих проблем обіграла «Маккабі».
Напередодні матчу кияни втратили кращого гравця матчу першого туру з «Порту» Дениса Гармаша, замінювати його повинен був Сергій Сидорчук, який, забігаючи вперед, відмінно впорався з поставленим завданням. Класно зіграв і Дерлис Гонсалес витіснив у цьому матчі з «основи» Олега Гусєва.
Матч в Хайфі, а саме там тель-авівський клуб буде грати матчі Ліги чемпіонів, почався краще не придумаєш для «Динамо».
Буквально у другій атаці Дерлис Гонсалес діагональним пасом вивів Андрія Ярмоленка один на один з кіпером господарів поля, такий момент було не можна упускати і лідер «Динамо» це розумів як ніхто інший – зміщення в центр і результативний удар в дальній нижній кут!
Здавалося б, зараз побіжить чемпіон України нарощувати перевагу, але немає. Гості притиснулися до своїх воріт, дозволивши «Маккабі» провести кілька небезпечних атак. В одному з епізодів Захаві навіть забив гол, але арбітри зафіксували офсайд, причому, не самий очевидний.
Той же Захаві і Еден Бен-Басат мали ще момент до перерви, але обидва рази бездоганно зіграв Шовковський. В інших епізодах наш кіпер, щоправда, кілька разів помилився на виході.
Другий тайм розпочався так само, як і перший. Гонсалес віддав – партнер забив. Цього разу партнером виявився Жуніор Мораєс, який поборовшись із захисником зумів вивернутися і відправити м'яч у дальню шістку.
Хоч залишалося грати практично цілий тайм, але довести справу до перемоги «Динамо» не склало труднощів. Наприкінці матчу «підсіли» обидві команди і моментів практично не було.
Після поразки «Челсі» в Порту кияни за рахунок кращої різниці м'ячів очолили групу G! Попереду «спарка» з лондонцями, там і буде вирішувати доля путівки у плей-офф.
Маккабі Тель-Авів - Динамо Київ - 0:2 - Андрій Ярмоленко, 4, Жуніор Мораєс, 50
Маккабі Тель-Авів: Предраг Райкович, Таль Бен-Хаїм І, Ейтан Тібі, Еліезер Даса, Аврам Рикан, Галь Альберман, Гіль Вермут (Дор Міха, '79), Дор Перець, Нікола Мітровіч (Барак Іцхакі, '61), Еден Бен-Басат (Таль Бен-Хаїм II, '46), Еран Захаві Динамо Київ: Олександр Шовковський, Олександр Драгович, Виторину Антунеш, Данило Да Сілва, Дерлис Гонсалес (Домагой Віда, '78), Євген Хачеріді, Мігель Велозу (Віталій Буяльський, '70), Сергій Рибалка, Сергій Сидорчук, Андрій Ярмоленко, Жуніор Мораєс (Артем Кравець, '81)
Еден Бен-Басат, 20. Аврам Рикан, 47. Таль Бен-Хаїм І, 75. - Мігель Велозу, 36. Євген Хачеріді, 64. Виторину Антунеш, 80. джерело
Дата: Четвер, 01.10.2015, 06:23 | Повідомлення # 302
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Шахтар пропускає три голи від ПСЖ на Арені Львів
У нинішній ситуації критикувати «Шахтар» буде тільки людина, яка не розбирається у футболі. Відважити порцію критики на адресу того чи іншого футболіста - будь ласка, але не смійте критикувати команду! Команду, яка пережила і продовжує переживати непрості часи, яка позбулася ряду своїх лідерів і тренер якої створює абсолютно новий механізм. Для багатьох спостерігати за перебудовою «гірників» становить море задоволення. Так, команда не показує того футболу, який ми звикли від неї бачити, так, вона не завжди здобуває потрібний результат, але саме така команда здатна подарувати українському та світовому футболу нових «зірочок» та футболістів, які найближчим часом можуть стати лідерами збірної України або заграти в одному з провідних чемпіонатів Європи.
Приємно спостерігати за прогресом Максима Малишева, який ще вчора був в ротації луганської «Зорі», а зараз виходить у стартовому складі «Шахтаря» на матч проти ПСЖ. Цікаво стежити за тим, як продовжує дивувати своїми здібностями Ярослав Ракицький, не побоюся цього слова, найкращий захисник в країні. Неможливо не насолоджуватися роботою Містера з молодим Віктором Коваленко і Фредом, за якими і є майбутнє «Шахтаря». Головна складова нинішньої команди - це видимість роботи її головного тренера, яка дасть про себе знати якщо не в цьому, то, впевнений, що в наступному сезоні.
Такі матчі, як проти мадридського «Реала» або французького ПСЖ лише дають прекрасну можливість Луческу надати своїм підопічним багатий досвід, більше інформації і використовувати її для того, щоб зростали не тільки персоналії, але і вся команда в цілому. Головна ж перевага донецького клубу в цей непростий час - від них ніхто не чекає і не вимагає результату, тим більше, в матчах проти завідомо сильних суперників. Звичайно, завдання щодо завоювання чемпіонства і Кубка ніхто не відміняв, але, повторюся, Ліга чемпіонів для нинішнього «Шахтаря» - це безцінний досвід для молодих футболістів, на яких і будується новий колектив.
Не можна сказати, що у Львові «гірники» поступилися " ПСЖ " за всіма статтями. В цьому поєдинку, безумовно, відчувалась різниця в класі і підбір футболістів, в побудові гри і в багатьох інших компонентах, але навіть при такій картині «Шахтар», при вдалому збігу обставин, міг розраховувати на позитивний результат, а це, в нинішніх реаліях, нічия або поразка з мінімальним рахунком. У будь-якому разі, в цьому поєдинку команда Луческу як мінімум заслужила один гол, а якщо подивитися які м'ячі залетіли у ворота Андрія Пятова, то мінімум два з трьох можна назвати непорозумінням.
Єдиний гол, який парижани забили за класичним сценарієм, був м'яч Сержа Ольє, який скористався провалом господарів на правому фланзі і, відгукнувшись на подачу від Максвелла, протаранив невисокого Тайсона, головою увігнав м'яч у сітку воріт. Другий гольовий момент біля воріт «гірників» - дике збіг обставин, при яких Олександр Гладкий зобразив плаваючого лебедя у власному штрафному, а Давид Луїз, мабуть, під враженням від незрозумілих дій гравця збірної України, місце в якій викликає особисто у мене безліч питань), підставив під м'яч летить не то коліно, то не пах... Третій гол і зовсім не хочеться обговорювати, оскільки в цей момент всі гравці «Шахтаря» були в атаці, сподіваючись забити свій перший гол у Лізі чемпіонів, а Даріо Срна і Андрій Пятов не змогли в простій ситуації розібратися зі Златаном Ібрагімовичем.
Атаки «гірників» хоч і носили іноді сумбурний характер і були організовані скоріше по волі емоцій, а не розуму, але цілком могли змусити капітулювати німецького вартового воріт ПСЖ, який провів черговий невпевнений матч. Згадати хоча б почергові постріли трьох «гірників» у першому таймі за рахунку 0:2, так і у другій половині гри як мінімум два реальних шанси упустив Алекс Тейшейра, був момент у Максима Малишева, міг забивати і Фред... Тим не менш, як стало зрозуміло після цього поєдинку, головні матчі «Шахтар» чекають найближчим часом - саме зі шведським «Мальме» команді Луческу належить розіграти третє місце у своїй відбірній групі і спробувати пробитися в розіграш Ліги Європи.
Дата: П`ятниця, 09.10.2015, 07:27 | Повідомлення # 303
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Українська молодіжка мінімально поступилася Ісландії
Молодіжна збірна України після провального старту у відборі на Євро-2017 зобов'язана була реабілітуватися в домашньому матчі проти лідера групи Ісландії. Сергій Ковалець обіцяв «іншу команду», але він же зробив лише три заміни порівняно з програним матчем в Македонії.
Одна з них, до того ж була вимушеною. Місце Микити Бурди зайняв Олександр Переймів, на вістрі атаки вийшов Денис Безбородько, а місце Андрія Близниченко зайняв Олександр Зінченко. Але, що дійсно змінилося, так це бажання гравців. Українці почали досить впевнено, на правах господарів взяли гру під контроль, і великими силами пішли вперед. Ісландці ж очевидно вирішили грати від оборони і здорово перекрили центр. Поки господарі шукали можливості обійти таку масовану оборону, гості провели кілька непоганих контратак.
Олівер Сигурьонссон сильно пробивав по центру з-за меж штрафного майданчика - м'яч пролетів поряд з хрестовиною, а вже через пару хвилин Георгій Бущан потягнув хороший удар від Еліас-Мара Омарссона.
Швидкого гола у гостей не вийшло, і вони сіли у захист. Українці включили швидкість, намагаючись доставити м'яч вперед флангами. Особливо варто відзначити роботу Мірошниченко і Зінченка, які впевнено контролювали праву бровку. Правда, ось до справді гострих моментів біля воріт суперника справа не доходила. М'яч Безбородько доставляли регулярно, от тільки нападник «Шахтаря» постійно був під наглядом відразу двох опонентів. Кілька разів йому все ж вдалося непогано пробити, але досить холоднокровно діяв голкіпер ісландців Шрам.
Намагаючись швидко подолати насичений центр, українці стали використовувати закидання в штрафну суперника. Непогані діагональні передачі виходили у Коваленка, але винести користь з них у партнерів не виходило.
У кінцівці гри українська «молодіжка» провела справжній штурм воріт гостей, по черзі могли забивати Коваленко, Дуць і Юрченко, однак самовіддано діяла оборона ісландців на чолі з голкіпером, який здійснив кілька неймовірних сейвів! В цілому ж, у матчі, в якому українці повинні були вигравати з великим рахунком, команда Ковальця знову віддала своєму супернику три очки і осіла на дно турнірної таблиці.
УКРАЇНА U21 - Ісландія U21 - 0:1
- Арні Вильяльмссон, 71
УКРАЇНА U21: Георгій Бущан, Олександр Переймів, Ігор Дуць, Едуард Соболь, Олександр Зінченко, Денис Мірошниченко (Валерій Лучкевич, '85), Віктор Коваленко, Владлен Юрченко, Дмитро Мышнев, Іван Петряк, Денис Безбородько (Артем Бесєдін, '77)
Дата: Субота, 10.10.2015, 06:56 | Повідомлення # 304
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Вимучили: Україна здобула перемогу над Македонією
Сьогодні у збірної України варіантів не було – команда зобов'язана була перемагати Македонію, займає останнє місце у відбірковій групі C. І «синьо-жовті» здолали поставлене завданням, хоч і з чималим працею.
На старті поєдинку звернуло на себе увагу мізерна кількість фанатів. По суті, стадіон «Філіп II Македонський» був порожній. Нечисленні македонські вболівальники намагалися компенсувати свою малу чисельність ревом давно забутих в Україні дудок. Зате українських фанів було чутно дуже добре з перших хвилин.
s:
Не дарма на післяматчевій прес-конференції наставник збірної України Михайло Фоменко назвав перший тайм провальним. По суті, гості не створили біля воріт Пачовски абсолютно нічого цікавого. Зовсім. Голкіпер македонців навіть у гру толком ні разу не вступив. Кинулося в очі відсутність у нашої збірної командної швидкості. Всі стоячи, всі з мінімумом руху. Пані та панове, 2015-й рік до кінця підходить. Зараз так грати можна хіба що з Македонією, так і тієї ще забити потрібно, як показала практика. А будь-яка мало-мальськи міцна команда за такий футбол буде карати, причому карати боляче і нещадно.
Час від часу намагалися вибухнути на флангах Ярмоленко і Коноплянка, але їх зусилля без належної підтримки пропадали марно. Можна обіграти одного-двох-трьох, але куди віддавати потім? Селезньов загубився на вістрі атаки, тріо Сидорчук-Рибалка-Ротань краще вміє руйнувати, ніж створювати. А забивати кому? Сподіватися, що Ярмоленко/Коноплянка обіграють п'ять чоловік і особисто відправлять м'яч у сітку?
Ще і робота суддівської бригади на чолі з румуна Овідіу Хацеганом залишила бажати кращого. Не можна сказати, що судді комусь благоволили, але працювали невпевнено, нервово. А в такому випадку ніколи не знаєш, на чию користь в наступну секунду помилиться арбітр, що так само не додавало шарму і без того не найбільш видовищній грі.
Хто знає, як склалася б доля поєдинку, не придумай собі господарі пенальті на 58-й хвилині. Жута навіщо-то витягнув руку в сторону після флангового навісу, і контакт з м'ячем був безперечним. А так як положення кінцівки гравця збірної Македонії ніяк не можна було назвати природним, суддя без вагань вказав на «точку». До м'яча підійшов Євген Селезньов, не забивав у збірній з 2013-го року, і низом по центру відправив м'яч у ворота повз завалившогося на бік воротаря.
Забитий м'яч додав упевненості Україну, і останні півгодини вийшли куди більш веселими, ніж все інше час зустрічі. Могли забивати і Ярмоленко, і Коноплянка, але пострілу Андрія трохи не вистачило точності, а Женя з кількох метрів примудрився влучити у Пачовски. Втім, воротареві теж потрібно віддати належне, в тому епізоді зіграв страж воріт дуже вдало.
Крапку в поєдинку поставив вийшов на заміну, Артем Кравець, на 87-й хвилині вийшов на ворота по місцю лівого інсайда і м'яко катнувший м'яч під выбежавшим назустріч голкіпером. 2:0, збірна України своє завдання-мінімум виконала.
Македонія? А що Македонія? Команда вийшла пограти в футбол у своє задоволення, гризти землю ніхто з суперників не збирався. Пару разів навіть П'ятова простенькими ударами і навісами розім'яли. Ось, в принципі, і все.
Як це часто буває, матч залишив більше запитань, ніж відповідей. І головний з них – за рахунок чого Фоменко збирається обігравати Іспанію в Києві? Так, іспанці, вже забезпечили собі місце на Євро, будуть менш мотивованими, але стоячи їм не заб'єш, це не Македонія. Якщо чесно, гра нашої збірної залишила гнітюче враження. І не зовсім зрозуміло, що ми будемо робити на Євро, якщо все-таки туди потрапимо... Ще і Хачеріді з Сидорчуком схопили абсолютно зайві по такій грі «гірчичники» і гру з іспанцями пропустять.
До речі, за очками Україна наздогнала Словаччину, з мінімальним рахунком уступившую Білорусі. Тепер в активі обох збірних по 19 залікових пунктів. Але за особистими зустрічами «синьо-жовті» все одно поступаються словакам, а тому залишаються на третій сходинці турнірної таблиці. В останньому турі словакам буде протистояти Люксембург, і вже з ним-то вони впораються. Так що Іспанію потрібно буде перемагати у будь-якому випадку. Питання тільки – як... Або футбольний бог пошле нам пенальті?
Михайло ШАПОВАЛОВ
Македонія - Україна - 0:2 Євген Селезньов, 59, пенальті, Артем Кравець, 87
Македонія: Томі Пачовски, Арменд Алімі, Ванче Шиков, Владица Брдаровски, Кирче Ристевски, Леонард Жута, Агім Ібраімі, Феран Хасані (Бесарт Абдурахими, '22), Мілован Петрович, Стефан Ашковски (Ілля Несторовски, '78), Блаже Илиоски (Мірко Ивановски, '64) Україна: Андрій Пятов, Артем Федецький, В'ячеслав Шевчук, Євген Хачеріді, Ярослав Ракицький, Андрій Ярмоленко, (Олександр Караваєв, '86), Євген Коноплянка, Руслан Ротань (Руслан Малиновський, '90), Сергій Рибалка, Сергій Сидорчук, Євген Селезньов (Артем Кравець, '74)
Владица Брдаровски, 45. Леонард Жута, 58. - Євген Хачеріді, 9. Сергій Сидорчук, 37 джерело
Дата: Вівторок, 13.10.2015, 07:04 | Повідомлення # 305
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Збірна України зіграє у плей-офф відбору на Євро-2016
Це була найкраща гра у виконанні збірної України як мінімум за останні два роки. Команда бігла, билася за кожен м'яч, створила багато моментів (23 удару, 10 і яких в створ!) і... програла Іспанії з рахунком 0:1. Україна не зуміла стати кращою збірної, яка зайняла третє місце у своїй відбірковій групі, і тепер синьо-жовтій дружині належить продиратися на Євро-2016 крізь сито плей-офф.
Щоб розраховувати на прямий вихід на Євро, підопічним Михайла Фоменка була потрібна лише перемога над Іспанією. Настрій команди відчувався ще при виконанні гімну, який співали всі гравці, крім Ракицького. І як співали! Щиро, з почуттям! Україна сходу заявила права на три очки, коли на 3-й хвилині Кравець, який з'явився в основі замість Селезньова, ідеально прострілив на Ротаня. Що завадило досвідченому капітану «Дніпра» підставити ногу і з кількох метрів відправити м'яч у ворота – велика таємниця. Але почин безумовно сподобався.
s:
Правда, іспанці, нехай і грали досить екзотичним складом, тут же показали, що вони теж не ликом шиті. На 9-й хвилині Фабрегасу трохи не вистачило точності, щоб вразити ворота П'ятова. Гості швидко нагадали, що розслаблятися не варто.
Ще один чудовий момент українці програли на 15-й хвилині, коли спочатку Кравець, а потім Ротань били з забійних позицій. Так-вигляд Де Хе-а! 24-річний іспанський воротар творив дива у рамці воріт, відбиваючи все, що летіло у рамку. Ось і в цьому епізоді майстерність голкіпера взяло гору над шаленим бажанням українців забити.
Не забиваєш ти... На 22-й хвилині іспанці провели швидку атаку, Алькантара з лівого флангу навісив на дальню штангу, а там забутий Шевчуком Гаспар головою відправив м'яч у сітку. Маріо відзначив дебют за національну збірну і паралельно максимально ускладнив життя збірної України, якій потрібно було забивати вже два м'ячі.
Інтрига матчу могла померти вже пару хвилин потому, коли Кучер навіщо-то зрубав Фабрегаса в своїй штрафній. Досвідчений захисник чомусь не зрозумів, що Сеск вивалюється на П'ятова під дуже гострим кутом, та й воротар цілком міг виявитися першим на м'ячі. Виконувати пенальті пішов сам постраждалий. Розбіг, помилковий рух, удар... Ан-дре Пя-тов!!! Страж воріт збірної України не повівся на обман іспанця, реагував по м'ячу і парирував постріл у лівий від себе кут!
Видихнули і тут же знову схопилися за серце, коли на 27-й хвилині Гармаш не зумів добити м'яч у ворота. І тут же ще раз встигли проклясти і прославити П'ятова – воротар, перериваючи навіс, скинув м'яч точно на ногу Ноліто, але сам виправив свою помилку, кинувшись під удар з близької відстані. Кінцівка першого тайму пройшла за переваги господарів, але Де Хеа був напоготові.
Після потужного першого тайму у виконанні збірної України вболівальники чекали на другу половину зустрічі. І синьо-жовта команда не обдурила їх надій. На 51-й хвилині Ярмоленко зовсім трохи не вистачило точності, щоб вразити ворота іспанців.
На 55-й хвилині гості видали найкрасивішу (і заодно останню небезпечну) атаку в грі. Кілька передач в один дотик завершилися ударом Алькасера мало не впритул, але П'ятов ногами зумів відбити м'яч.
Після цього ініціатива остаточно перейшла в руки збірної України. Команда Фоменко атакував багато і різноманітно, удари градом сипалися на ворота стійкого Де Хеа, не вистачало лише одного – забитого гола. Проти куражу, який піймав воротар збірної Іспанії, в українців ліки не знайшлося. А в деяких моментах господарів банально підвела точність.
Заміни Фоменко вже стали притчею во язицех, але в цей раз головний тренер збірної України перевершив сам себе. Після виходу Рибалки замість Гармаша на 58-й хвилині, дві інші заміни Фоменко використовував аж за три хвилини до закінчення основного часу матчу. Хоча вже за півгодини як було помітно, що Кравець відверто «наївся». Ну а після заміни Ротаня на Зінченко залишилось лише розвести руками. Так, тренерський штаб збірної хотів заграти футболіста в національній команді. Але в такому матчі? При шанси вирвати хоча б нічию? Серйозно?! Якщо тренер збірної не вірить у вдалий результат поєдинку, то чого з гравців вимагати? Типовий Фоменко-стайл.
Україна програла матч, в якому заслужила перемогу. Прикро? Безумовно. Особливо враховуючи наше «везіння» в іграх плей-офф. Але синьо-жовта команда билася з таким бажанням і завзяттям, так возила Іспанію, що дорікнути її хоч чим-небудь язик не повернеться. Хлопці, ви молодці. Своєю грою і, головне, шаленою самовіддачею, ви подарували надію українським уболівальникам. А плей-офф... Не такий страшний чорт, як його малюють. Якщо команда зіграє там так, як з Іспанією, Україна вийде на Євро-2016. Без варіантів, незалежно від суперника. Чекаємо жеребкування і тримаємо кулаки за нашу команду.
Михайло ШАПОВАЛОВ
Україна - Іспанія - 0:1 Маріо Гаспар, 22
Україна: Андрій Пятов, Олександр Кучер, Артем Федецький, В'ячеслав Шевчук, Ярослав Ракицький, Руслан Ротань (Олександр Зінченко, '87), Євген Коноплянка, Денис Гармаш (Сергій Рибалка, '58), Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Артем Кравець (Євген Селезньов, '87) Іспанія: Давід де Хеа, Ксав'єр Этчеита, Маріо Гаспар, Мікель Сан-Хосе, Начо Фернандес, Сесар Аспілікуета, Мануель Ноліто (Хорді Альба, '75), Іско, Пако Алькасер (Серхіо Бускетс, '84), Тіаго Алькантара, Сеск Фабрегас (Хуан Мата, '64)
Олександр Кучер, 23. Тарас Степаненко, 61. Артем Федецький, 77. - Тіаго Алькантара, 36. Мікель Сан-Хосе, 53.
Група C FT Білорусь 0 : 0 Македонія
FT Люксембург 2 : 4 Словаччина FT УКРАЇНА 0 : 1 Іспанія джерело
Дата: П`ятниця, 16.10.2015, 20:10 | Повідомлення # 306
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Перемога за явною перевагою: Шахтар розгромив Динамо
Під рекордної безпрограшною серією киян з 38 матчів риску підвів найпринциповіший суперник
Київське «Динамо» проти донецького «Шахтаря». Напередодні таких матчів на афіші та рекламу можна і не витрачатися – українське класіко викликає підвищену увагу завжди. Влітку в поєдинку за Суперкубок України виграли «оранжево-чорні», але на екваторі осені лідерами чемпіонату «біло-блакитні». На підставі останнього факту деякі аналітики припустили, що Сергій Ребров вибере оборонний варіант складу, і «Динамо» буде грати на нічию.
«Буде битва», – говорили напередодні поєдинку футболісти «Шахтаря», і вже на стартовій хвилині Кучер в ідеальному підкаті «зачохлив» готується пробити з лінії штрафного Мораеса. «Добре, щоб матч обидві команди завершили в повних складах», – це вже слова Мірчі Луческу, а Тейшейра заробив «гірчичник» на 3-й хвилині за те, що потрапив рукою в обличчя супернику. Перший гольовий момент створили гості, коли Бернард віддав пас назад під удар Гладкому, але Виду ховатися від м'яча не став – лише кутовий. На 12-й хвилині «гірники» повторили комбінацію на біс, проте Виду не відвернувся від м'яча і після удару Марлоса.
Динамівці відповіли гострим випадом Ярмоленко, який один на один обіграв Ісмаїлі, але не П'ятова ударом в ближній кут. Після такого бурхливого початку команди взяли кілька хвилин, щоб перевести дух і подумати про нових ігрових підходах. «Шахтар», наприклад, поки взагалі не використовував правий фланг атаки. «Динамо» могло додати в русі на центральному напрямку, де опорні півзахисники нерідко залишалися без опіки і могли задавати темп.
Жорстка боротьба на зустрічних курсах, викликає непідробні емоції у наставників, тривала до перерви. Наставили синців предостатньо, набили шишок не менше, а от реальних шансів відкрити рахунок не було ні в одних, ні в інших до 40-ї хвилини. Далі відбувся гол. Знову кияни не встежили за Бернардом на лівому фланзі, він покотив під удар, і Марлос з другого заходу не потрапив на Увазі, відправивши м'яч низом у дальній кут. Динамівці намагалися відіграти до антракту, додали в русі і змусили воротаря донецького постійно бути в грі. Завдання, щоправда, залишилася без рішення і була перенесена на другий тайм.
Першим джокером «Динамо» став Гонсалес. Господарі затисли весь склад гостей на донецькій половині поля, а один з різких випадів команди Мірчі Луческу цілком міг закінчитися призначенням пенальті. Порушував правила Драгович проти Тейшейри – питання великий, але він виник лише після перегляду уповільненої повтору, а арбітр прийняв рішення «немає, пенальті не буде» в страшній динаміці і онлайн.
На 56-й хвилині після дальнього удару Сидорчука тільки самовідданість Срни врятував «Шахтар» від великих неприємностей, а на 59-й хвилині забив «Шахтар». Після прострілу Срни Марлос втік від опікуна і пробив в руку Данило (це пенальті, а то й червона картка), але суддя дав дограти епізод, і Тейшейра з кількох метрів забив свій п'ятнадцятий гол у нинішньому чемпіонаті. Гол моментально змінив характер гри. «Динамо» на очах «просіла», всі чекали виходу Кравця, а на полі з'явилися спочатку Буяльський, потім Беланда...
На 67-й хвилині рахунок став 0:3. Тейшейра більярдним ударом від штанги реалізував вихід один на один. А бразилець був в офсайді чи ні – черговий питання без відповіді при високій динаміці, який, напевно, викличе бурхливе обговорення. Не всі кияни витримали наближення першої поразки у поточному чемпіонаті і стали бити по ногах суперників.
Останні хвилини центрального матчу першого кола пройшли в диму. «Шахтар» ніколи раніше не обіграв «Динамо» з великим рахунком у рамках національного чемпіонату! Поєдинок закінчився червоною карткою Гонсалеса, який поповнив список видалених класіко, і ще до винесення вироку навіщо пішов і потиснув руку Мірчі Луческу.
Сергій СЕМЕНОВ
«Динамо» – «Шахтар» – 0:3 (0:1)
«Динамо»: Олександр Шовковський, Олександр Драгович, Виторину Антунеш, Данило Да Сілва, Домагой Віда, Денис Гармаш (Віталій Буяльський, '64), Сергій Сидорчук, Мігель Велозу (Юнес Беланда, '72), Андрій Ярмоленко, Олег Гусєв (Дерлис Гонсалес, '46), Жуніор Мораєс «Шахтар»: Андрій Пятов, Олександр Кучер, Ізмаїл, Ярослав Ракицький, Алекс Тейшейра, Ромеро Марлос (Віктор Коваленко, '76), Даріо Срна (Дентіньо, '84), Тарас Степаненко, Фред, Олександр Гладкий, Бернард (Веллінгтон Ньому, '76)
Арбітр: Анатолій Абдула (Харків)
Ромеро Марлос, 40, Алекс Тейшейра, 59, 67 Дерлис Гонсалес, 57. Данило Да Сілва, 78. Юнес Беланда, 79. Сергій Сидорчук, 91. - Алекс Тейшейра, 3. Дерлис Гонсалес, 89. джерело
Повідомлення відредагував slavasam - П`ятниця, 16.10.2015, 20:13
Дата: Неділя, 18.10.2015, 12:51 | Повідомлення # 307
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Україна зіграє у плей-офф зі Словенією
Список пар плей-офф виглядає наступним чином:
Україна — Словенія
Швеція — Данія
Боснія і Герцеговина — Ірландія
Норвегія — Угорщина
Перші матчі плей-офф будуть зіграні 12-14 листопада, а матчі — відповіді- 15-17 листопада. Місця проведення ігор повинні бути названі не пізніше 25 жовтня. джерело
Перед цим поєдинком на рахунку Сергія Реброва було два матчі в груповому турнірі Ліги чемпіонів, а у Жозе Моуріньо - 123. Як кажуть, відчуйте різницю! Зізнатися, за наставника Динамо було трохи тривожно, хоча саме його команда після двох турів лідирувала у відбірковій групі. А п'ять замін в основі порівняно з поєдинком з Шахтарем свідчили про те, що тренерський штаб Сергія Реброва провів серйозну роботу над помилками після болючої поразки. І, забігаючи вперед, варто відзначити, що динамівський наставник з честю склав іспит самому високооплачуваному колеги по тренерському цеху.
Команди не стали витрачати час на нерідко передбачувану в таких випадках розвідку. Мабуть, наставники по поличках розклали підопічним дії опонентів, і з перших хвилин футболісти почали втілювати в життя інформацію, отриману на теорії. Треба сказати, що у більш майстерних гостей це виходило куди ефективніше. Після двох пристрілювальний пострілів у виконанні Фабрегаса і Вілліана Азар вже на 10-й хвилині міг вивести Челсі вперед - після підступного удару бельгійця Шовковський лише кінчиками пальців дотягнувся до м'яча, який влучив у стійку.
Після цього лондонці продовжили тиск, і злегка зменшили оберти лише після того, як Вілліан і Матіч протягом двох хвилин упустили можливості відзначитися. Спочатку на 19-й хвилині екс-гравець Шахтаря зі штрафного відправив м'яч поруч зі стійкою, а потім сербський хавбек після слаломного проходу з меж штрафного не влучив у ворота.
Коли інтенсивність гри знизилася, кияни змогли, що називається, перевести дух і, як здалося, остаточно позбулися від стартового мандражу. Більш того, на 27-й хвилині Буяльський здорово пробив по воротах Беговича, але м'яч після невеликого рикошету від суперника полетів на кутовий.
Друга половина зустрічі вийшла ще цікавіше. Вже на першій хвилині тайму Рибалка, виправляючи свою помилку, сфолив, а Вілліан зі штрафного відправив м'яч у поперечину. Здалося, що цей факт остаточно розбудив господарів. Принаймні Гонсалеса, який у першому таймі практично не зустрічався з м'ячем. У другій половині тайму лівий фланг киян став не менш активним, ніж правий, і багато в чому з-за цього моменти стали виникати у воріт Беговича.
Треба сказати, що Гонсалесу активно допомагав Виду. Говорячи про оборону киян, варто особливо відзначити ще й Хачеріді, який не тільки вимкнув ігри Дієго Косту, але при цьому і стримував свої емоції.
Під завісу матчу кияни організували справжній штурм воріт Челсі, змусивши гравців одного з варіантів збірної світу вибивати м'яч від своїх воріт куди попало. Але все ж нічия на Олімпійському в цей вечір, мабуть, самий справедливий результат.
На 56-й хвилині Джурджич (Мальме) не реалізував пенальті (воротар)
Сумним вийшов ювілейний, 100-й матч Мірчі Луческу в основній сітці Ліги чемпіонів. Після розгромів від грандів, Реала та ПСЖ, його підопічні не змогли нічого вдіяти зі скромним шведським клубом Мальме. Мабуть, всі голи, призначалися учасникам Ліги чемпіонів цього сезону, гірники відправили в п'ятницю у ворота Динамо.
Гості зі старту поєдинку по-хазяйськи розташувалися на полі, позначивши намір диктувати супернику свою волю. М'яч у донеччан, в принципі, тримався, за одну атаку їм вдавалося зробити за півтора-два десятки передач, але завершувати свої комбінації ударом їм вдавалося нечасто. Все, чого вони добилися в дебюті, - кілька кутових і навіс Марлоса на голову Гладкому, після якого Олександр не зумів нормально пробити.
У підсумку Шахтар приспав, в першу чергу, самого себе. На 17-й хвилині в ситуації, нічого поганого для гостей не предвещавшей, шведська команда провела атаку в стилі самих помаранчево-чорних - з проходом крайнього захисника до лицьової лінії і откидкой на 11-метрову під завершальний удар. Виконали номер лівий бек Конате і форвард-ветеран Розенберг, який розстріляв П'ятова в упор - 1:0. Причому Срна і Марлос проявили злочинну недбалість, дозволивши легко обійти себе, а Ракицький, який намагався врятувати становище за допомогою перехоплення передачі, трохи не дотягнувся.
Після цього Мальме сіл ще глибше, а Шахтар від перекочування м'яча на своїй половині перейшов до цього ж заняття, але вже ближче до вотчині Віланда. Гірники планомірно вдавлюють шведів в їх штрафну, але ті трималися стійко, демонструючи налагоджену підстраховку. На 25-й хвилині Гладкий отримав черговий хороший пас з флангу, проте знову не зміг пробити, тут же Тейшейра влучив м'ячем у руку Розенберга в штрафному - свисток арбітра мовчав. Кілька разів донеччани вдавалися до дальніх ударів, але і ця ідея не пройшла. Фред і Тейшейра були неточні, як і Срна, запоровший перспективний штрафний.
Мальме, у свою чергу, непогано огризнувся на 39-й хвилині, провівши гострий контрвипад, під час якого П'ятов потягнув складний м'яч після удару Бергета. Той же Бергет відразу після відновлення гри після перерви ще раз пробачив гірників, знову забігши за спину захисників, вийшовши на рандеву з Голкіпером і пробив неточно. У другому таймі від домінування Шахтаря мало що залишилося, футболісти української команди вже не так активно пересувалися без м'яча, а господарі, проводячи атаки навіть групами з чотирьох-п'яти гравців, не раз створювали загрозу воротам суперника.
На 56-й хвилині Срна, програвши позицію Бергету, завалив суперника руками в штрафній, а Андрій П'ятов, як і в нещодавньому поєдинку за збірну проти Іспанії, відбив пенальті (бив на цей раз Джурджич). Подвиг голкіпера не надихнув підопічних Луческу. Мальме ще кілька разів був близький до успіху, коли з-під опіки захисників йшли Розенберг і Бергет, але Пятов і в цих епізодах був на висоті. Гірники ж в актив можуть занести собі, мабуть, лише небезпечний дальній удар Ракицького, після якого Віланд насилу врятував свої ворота, а також момент Коваленко в результаті фінішного штурму.
Шахтар залишається в поточному груповому турнірі без окулярів і забитих голів, істотно погіршивши свої перспективи в боротьбі вже навіть за третю позицію, що дає перепустку до плей-офф Ліги Європи.
З турнірної точки зору поєдинок "Дніпра" проти Сент-Етьєна для підопічних Мирона Маркевича значив дуже багато. Перемога відкривала чудові можливості для виходу в 1/16 фіналу Ліги Європи. Це підтверджували й самі футболісти дніпропетровського клубу, зокрема, Артем Федецький (між іншим, автор єдиного гола у протистоянні з "зеленими" в минулому розіграші групових змагань даного турніру), який сказав, що виграш відсотків на 80 забезпечить Дніпру вихід у весну.
s:
І господарі з перших хвилин матчу, здавалося, позначили свою перевагу, незважаючи на те, що вже другий домашній поєдинок їм доводиться проводити без глядачів за витівку вболівальників, які вибігли на поле в травневому матчі проти італійського "Наполі". Вже на 2-й хвилині потенційно небезпечну атаку завершував ударом Томечак, але м'яч після його удару влучив у захисника і вийшов на кутовий. А через три хвилини боковий арбітр угледів офсайд у Селезньова, якого і близько не було (нападник Дніпра виходив один на один). Та й взагалі рішення ізраїльської бригади арбітрів часом викликали просто посмішку. Рівень роботи Алона Йефета відповідав хіба що аматорського футболу...
Але повернемося до подій на полі. Хвилині на 15-й гра вирівнялася, і здебільшого проходила між штрафними. За весь перший тайм обидві команди на двох завдали всього чотири удари. І один з них під завісу тайму виявився результативним. Низкою помилок дніпропетровців футболісти Сент-Етьєна скористалися сповна, а завершив комбінацію партнерів Амума, який спочатку звільнився від опіки Федецького, а потім вразив дальній кут воріт Бойка - 0:1.
Отримавши гол в роздягальню і показавши посередній футбол, колективу Мирона Маркевича потрібно було щось міняти. З перших хвилин другого тайму на поле вийшов Бруно Гама, замінив все того ж Федецького. Гра Дніпра трохи пожвавилася. Втім, найреальніший шанс забити у другому таймі мав Ротань, який на 61-й хвилині, пробиваючи в упор метрів з 12-ти, влучив у голкіпера гостей. Французи теж біля своїх воріт не відсиджувалися і також могли відзначитися, як, приміром, Эйссерик, але його удар зі штрафного з кута витягнув Бойко.
У кінцівці поєдинку Дніпро влаштував подобу штурму. Було подано кілька кутових, кілька флангових передач знаходили адресата в штрафному Сент-Етьєна, але якась нерозторопність поблизу воріт суперника не дозволила "синім" створити бодай один гольовий шанс. Ну хіба що постріл Де Матоса якраз з фінальним свистком можна з натяжкою віднести до небезпечних моментів, але Рюффье, в принципі, без проблем впорався з пострілом бразильця з другого поверху...
Поразка, яке відкинуло Дніпро на третє місце в групі, змушує команду Мирона Маркевича прикласти всі сили для того, щоб через два тижні повернутися з Франції з перемогою - адже як мінімум по класу українська команда не поступилася своєму опоненту.
Дата: Середа, 04.11.2015, 07:30 | Повідомлення # 311
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Гра, яку ми довго чекали: Шахтар розгромив Мальме
Яка ж парадоксальна все-таки річ футбол – сьогодні інші завдання перед «Шахтарем» і «Мальме» стояли, ніж два тижні тому, а вирішувати їх вийшли за невеликим винятком ті ж виконавці. Наставник шведів і зовсім не став шукати добра від добра, і в «основі» вийшли ті ж 11 футболістів, що і в Мальме. Що ж до Мірчі Луческу, то він, звичайно ж, здивував, коли дізнавшись стартовий протокол, ми не побачили в ньому на воротарській позиції Андрія П'ятова. Ще одним зміною був вихід Азеведо, але з попередніх ігор «Шахтаря» важко було не помітити, що він користується на позиції лівого захисника у Луческу більшою довірою, ніж Ісмаїлі, а той у грі двотижневої давності тренера в своїй незамінності не переконав.
s: Рівно 60 секунд відрахував секундомір з моменту стартового свистка арбітра Хацегана, як Бернард отримав ідеальну можливість для того, щоб відкрити рахунок. Фред закинув м'яч за спину захисникам, що дозволило Бернарду вискочити сам на сам з Виландом, але удар бразильця розчарував – прямо в голкіпера. Але по тому, як міцно заволодів «Шахтар» плацдармом перед штрафній гостей, вірилося, що гольові моменти біля воріт шведської команди обов'язково будуть. І таким цілком можна було вважати удар Марлоса на 7-й хвилині. Гладкий м'яко скинув м'яч під удар своєму партнеру, з тієї точки Марлос не раз виконував точні удари в дальній верхній кут, але в цьому епізоді трохи промахнувся.
Через кілька хвилин стався неприємний епізод, але такі в футболі, на жаль, бувають. Степаненко і Левицькі жорстко зіткнулися в центральному колі, більше дісталося гравцеві «Мальме» і до такої міри, що медичний персонал, ледь вийшовши на поле, показав, що заміна буде потрібна. Нею став вихід Ракипа.
Побоювання, що затяжна пауза зіб'є «гірників» з атакуючої хвилі, минуло, щойно гра поновилася. Господарі поля швидко закріпилися на половині шведської команди, але от з проникаючими передачами у штрафний були проблеми. А «Шахтар», як відомо, воліє завершення атак як раз з меж штрафного, в рідкісних випадках покладаючись на дальню артилерію.
Не впоравшись із завданням забити швидкий м'яч, «Шахтар» змушений був перейти до позиційних атак, в якій потрібно було долати протидію до 10-ти радянських футболістів. Єдиним, хто у шведів не був завантажений обороною, був Джурджич, який тримав навколо себе Кучера і Ракицького. І, тим не менш, форвард «Мальме» знайшов можливість проявити себе. Після довгої передачі у вільну зону, Джурджич увірвався в штрафний майданчик і завдав щільний удар в напрямку далекого кута – Каніболоцькому довелося вперше показати свою готовність вступити в гру.
Це було попередженням для «Шахтаря», у якого Степаненко все-таки згадав, що можна загрожувати воротам, не займаючись перевезенням м'яча вздовж та впоперек, а бити сильно і точно здалеку. Удар Степаненко Віланд відбив перед собою, і Бернард навіть добив його у ворота, але зробив це з явного положення поза грою. Тут же після кутового Срна зльоту гарматним ударом відправив м'яч у напрямку воріт, знову Віланд відбив перед собою, але на добиванні Гладкий не зміг відправити м'яч у створ воріт.
Це вже було схоже на штурм, і через хвилину м'яч таки опинився у сітці на законних підставах. Азеведо організував перехоплення і атаку другим темпом, верховою передачею знайшов у штрафному Гладкого, і якщо перший удар головою Олександра Віланд потягнув, то з повторним що-небудь вдіяти був безсилий. Є так довго очікуваний перший гол «Шахтаря» у нинішній Лізі чемпіонів, на груповому етапі її!
Гладкий і надалі був центровою фігурою в атаках «Шахтаря». Олександр і внизу встигав до м'яча, і на другому поверсі перегравав захисників. На 36-й хвилині Гладкий знову головою б'є практично з тієї ж точки, як і в гольовому епізоді, але удар вийшов для Віланда не проблемним. Через 5 хвилин, мабуть, вперше у матчі про себе реально нагадав Тейшейра. Алекс все зробив правильно – прийняв м'яч, технічно на замаху прибрав захисника, бив у кут воріт, але м'яч полетів по дивній траєкторії, і розминувся з воротами на якісь сантиметри. Вже на останній хвилині тайму Тейшейру знов трохи підвів приціл – після передачі Срни бразилець в дотик выцеливал у верхній кут, але і тут, на жаль, повз.
Через заміни Левицькі арбітр компенсував три хвилини, і шведи встигли показати, за рахунок вони можуть бути небезпечні. Арнасон після кутового головою підрізав м'яч у ворота, але той відлетів далеко убік. А в боротьбі за верховий м'яч і позицію дісталося і свого, і чужого. Невелика допомога медиків знадобилася Срні і Бергету, після чого і позвучала свисток на перерву.
1:0 – перший тайм, за яким залишилося невелике відчуття недомовленості. «Шахтар» був сильнішим, але були всі можливості, щоб відображення його переваги мало більш істотне матеріальне відображення в забитих м'ячах.
Початок другого тайму для «Шахтаря» – казка! Перша атака – і пенальті у ворота шведів. Тейшейра зліва вже у штрафному буром ліз ближче до воріт, Арнасон рукою явно притримав його, і у який стояв поруч арбітра не було ніяких сумнівів, щоб вказати на точку. В такі складні моменти Срна нікому не віддає право удару, і хоча його виконання пенальті не можна назвати бездоганним, головним було те, що м'яч опинився в сітці. Є другий гол «Шахтаря» в груповому етапі Ліги чемпіонів! І, як всі ми пам'ятаємо, це кардинально змінювало ситуацію вже для шведської команди.
І все-таки гравці «Мальме» не рвонули з місця в кар'єр забивати потрібний їм м'яч, часу-то було попереду фактично весь другий тайм. Але «Шахтар» уже впіймав кураж, і третій м'яч не змусив себе чекати. Після навісу Марлоса зі штрафного, захисники винесли м'яч прямо на Бернарда, той пробив з відскоком від землі, його-то і підловив Едуардо, який вийшов на поле після перерви, легким кивком голови скорегувавши політ м'яча в кут воріт. Апеляції шведів про те, що Едуардо був поза грою, були марними і безпідставними, як показали повтор, гол був чистий.
Якою може бути завдання на гру у команди при такому перевагу в рахунку? Ну, перш за все, не дати супернику жодного шансу «повернутися» в гру, а тут вже можуть бути варіанти. «Шахтар» віддав надійність в контролі м'яча, і, за рахунок дрібного пасу вимотуючи суперника, продовжував тримати його біля володінь Віланда. На 64-й хвилині якраз така атака завершилася ударом Бернарда з лінії штрафного, Віланд в який раз відбив м'яч перед собою, але ті, хто міг зіграти на добиванні, Тейшейра і Едуардо, вже були поза грою.
Тим часом, невелику ложку дьогтю в сприятливу гру для «Шахтаря» внесли жовті картки Степаненко і особливо Срни. У кожного може бути своя думка, штовхав його в спину захисник, падав сам капітан «Шахтаря» чи ні, але останнє слово на полі завжди залишається за арбітром. А воно було не на користь Срни – жовта картка, і в матчі з «Реалом» Даріо буде тільки на трибуні.
Напевно, у Срни була досада від того, що сталося, але від неї постраждав суперник. Капітан «гірників» розігнав контратаку правим флангом, вивів на удар Тайсона, той пробив, але підкарауливши відскік Тейшейра довів рахунок до того, коли його можна називати не великим, а розгромом – 4:0!
Все, гра була зроблена, як виявилося, без шуму і пилу, і в ній все стало ясно вже майже за 20 хвилин до фінального свистка. Питання було лише в остаточному рахунку, який голом у ту або іншу сторону нічого кардинально не міняв.
Перед самим кінцем основного часу в нашу бочку меду впала ще одна ложка дьогтю – з «Реалом» не зіграє і Кучер, який у прагненні завершити атаку підіграв собі рукою. Тут же шведи залишилися в меншості – другу жовту отримав Арнасон, але це вже не наш головний біль.
Рахунок 4:0 красномовно показав, хто сьогодні був сильнішим, але для кого єврокубкова весна буде реальністю, тепер у «Шахтаря» з «Мальме» на цю тему буде заочний спір. Але вигравати його чекає вже шведам, яким в матчах з «Реалом» і «ПСЖ» набрати очок потрібно більше, ніж це зробить «Шахтар».
Анатолій ПОДВОЙСЬКИЙ
«Шахтар» – «Мальме» – 4:0 (1:0)
«Шахтар»:Антон Каніболоцький, Олександр Кучер, Марсіо Азеведо, Ярослав Ракицький, Алекс Тейшейра, Бернард (Віктор Коваленко, '75), Даріо Срна, Ромеро Марлос, Тарас Степаненко, Фред (Тайсон, '68), Олександр Гладкий (Едуардо Да Сілва, '46) «Мальме»: Юхан Віланд, Антон Тиннерхольм, Йо-Інге Бергет (Йошимар Йотун, '46), Карі Арнасон, Па Конате, Расмус Бенгтссон, Володимир Родич, Нікола Джурджич (Магнус Эйкрем, '74), Енох Кофі Аду, Оскар Левицькі (Ердаль Ракип, '11), Маркус Розенберг
Арбітр: Овідіу Хацеган (Румунія)
Олександр Гладкий, 29, Даріо Срна, 48, з пенальті, Едуардо Да Сілва, 55, Алекс Тейшейра, 73 Даріо Срна, 68. Тарас Степаненко, 61. Алекс Тейшейра, 91. Олександр Кучер, 88. - Карі Арнасон, 47. Йошимар Йотун, 47. Карі Арнасон, 89. джерело
Залишається тільки здогадуватися, чому динамівці на Стемфорд Брідж не грали так само сміливо в першій половині гри, як після перерви. Хоча, з іншого боку, потрібно володіти неабиякою часткою спортивного нахабства і дуже високим рівнем футбольної майстерності, щоб з перших хвилин матчу намагатися диктувати свої умови чемпіону Англії. Ось і підопічні Сергія Реброва вирішили не форсувати події. З перших хвилин ігровою ініціативою заволоділи господарі. Вже на 13-й хвилині в їх активі було чотири удари по воротах Шовковського, один з яких, у виконанні Оскара, був дуже небезпечний. Динамівці відповіли двома спробами пробити по воротах Челсі, але Гонсалес з гри і Рибалка зі штрафного лише догодили в суперників.
Після активної стартової чверті команди взяли рівно 15 хвилин, щоб перевести дух. Гра від штрафного Динамо перемістилася в центр поля. Але як тільки секундомір відрахував півгодини гри, біля воріт киян знову стало жарко і на 34-й хвилині оборона киян здригнулася. Драгович намагався головою перервати передачу Вілліана, але вийшов блискучий удар по воротах вийшов на перехоплення Шовковського...
Після перерви Динамо разюче відрізнялося від самого себе в першому таймі - кияни стали сміливіше. Вже на самому початку другого тайму Гонсалес та Мораєс нарешті закрили нуль в статистикою ударів Динамо в створ воріт Челсі. При цьому гра переважно проходила на половині поля господарів. Не варто, звичайно, виключати, що англійці спробували звільнити зони на чужій половині поля для контратакуючої гри. І, треба сказати, дещо їх контратак були дуже небезпечними. Але як би там не було, на 78-й хвилині після розіграшу п'ятого кутового у таймі Динамо зрівняло рахунок. Фортуна посміхнулася Драговичу, до якого відскочив м'яч після невдалої спроби Беговича перервати подачу Ярмоленко.
Здавалося, матч так і закінчиться внічию. Але шальки терезів на користь Челсі схилив екс-гірник Вілліан, зразково виконав штрафний. Шовковський, кілька разів рятував свої ворота, на цей раз у відчайдушному стрибку лише торкнувся м'яча кінчиками пальців.
Поразка Динамо в Лондоні і перемога Порту в Ізраїлі суттєво зменшили шанси киян на плей-офф Ліги чемпіонів. Якщо бути до кінця чесним, то їх практично не залишилося. джерело
Дата: П`ятниця, 06.11.2015, 07:43 | Повідомлення # 313
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Дніпро розгромно поступається у Франції
Найважливіший матч для «Дніпра» на груповому етапі Ліги Європи вийшов з розряду «зіграти і забути». Абсолютно безвольна гра з представником чемпіонату Франції була програна начисто і без питань.
Перший момент біля воріт гостей трапився вже на десятій хвилині, коли Монне-Паку пробивав метрів з 15-ти – Бойко потягнув.
Тут же Селезньов і Лео Матос отримують по картці, і залишок гри їм доводиться грати все обережніше. В цілому, перший тайм видався доволі нудним – команди обмінялися голами, які не були зараховані – у французів через чистого офсайду, а у «Дніпра» з-за нібито порушення правил Селезньовим у боротьбі з захисником.
Ближче до перерви господарі втілили свою територіальну перевагу в забитий м'яч – Берич і Монне-Паку зіграли в стінку і останній метрів з 13-ти відправив м'яч у дальній кут.
У другому таймі гра не змінилася, і хотілося, щоб вона швидше закінчилася, дуже вже поганий був «Дніпро».
Буквально відразу після перерви відзначився голом Роберт Берич, який випередив Дугласа після флангового прострілу.
Забив і Роберт Хамума, зробивши «контрольний» постріл і вбив всі мрії гостей зачепитися хоча б за нічию.
Єдині два удари в створ воріт від «Дніпра» трапилися в останні 10 хвилин гри, коли все було ясно – Безус і Матос катували щастя – Руф'є зіграв надійно.
Крім ураження є ще один «мінус» - пропустить гру з «Лаціо» капітан команди Руслан Ротань, який отримав третю картку на груповому етапі.
Що ж, у дніпрян залишився ще шанс продовжити боротьбу за трофей, але для цього потрібно обігравати «Лаціо» в Римі.
Дата: Неділя, 08.11.2015, 12:05 | Повідомлення # 314
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Коломойський продає Дніпро?
Олігарх готовий розлучитися з футбольним клубом
Як стало відомо порталу fcdnipro.com, йдуть переговори про зміну власника клубу Дніпро.
Ігор Коломойський розглядає пропозицію про продаж, можливо, вважаючи, що досяг своїх цілей з Дніпром.
Інформація про потенційного нового власника не розголошується, але відомо, що він пов'язаний з Дніпропетровською областю і не має відношення до Донецька або Росії.
Також неможливо оцінити ймовірність вчинення правочину, але вона відмінна від нуля, і навіть скоріше більше 50%. джерело
Дата: Неділя, 15.11.2015, 08:43 | Повідомлення # 315
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Україна зробила крок до Євро: Словенія бита у Львові!
Перший крок до перемоги в плей-офф і виходу на Євро-2016 зроблений – збірна України у Львові впевнено обіграла Словенію, подарувавши свято своїм вболівальникам.
Несподіванок у складі команди Михайла Фоменка не було. У відсутність Ротаня і Степаненко центр півзахисту був відданий на відкуп динамівцям, а в іншому тренер залишився вірним собі. Коноплянка вперше в кар'єрі вивів збірну на поле з капітанською пов'язкою.
«Арена Львів» була хороша. Незважаючи на всі квиткові скандали і жадібність перекупників, стадіон був заповнений під зав'язку. Вболівальники настільки голосно підтримували свою команду, що часом футболісти не чули свистків арбітра! До речі, швед Йонас Ерікссон відпрацював досить непогано, враховуючи градус протистояння, хоча без неоднозначних рішень не обійшлося. Але результативних помилок рефері не зробив – і гаразд.
Поєдинок розпочався з хвилини мовчання в пам'ять про жертви терактів в Парижі, також всі футболісти вийшли на поле з траурними пов'язками.
Збірна України на правах господаря активно почала матч. Втім, словенці були зовсім не проти такого розвитку подій, по всьому було видно, що команда Сречко Катанца приїхала у Львів відбиватися і сподіватися на контратаки. Але у господарів довгий час не виходило створити що-небудь путнє. Ярмоленко в падінні не дотягнувся до щільного прострілу Шевчука, Гармаш відправив м'яч у небеса після кутового у виконанні Коноплянки, удар Федецького влучив у ногу захиснику...
Все ж «синьо-жовтим» вдалося досить швидко втілити свою перевагу в забитий гол. На 23-й хвилині Ханданович кулаками виніс м'яч на стоячого у штрафному Ярмоленко, той одним рухом змусив відразу трьох (!) противників повірити, що він буде прибирати його під ліву ногу, сам прибрав під праву і другим дотиком відправив м'яч точно в дальній нижній кут. Чудовий гол, браво, Ярмола!
Пропущений м'яч розворушив гостей. На 27-й хвилині Ілічіч зльоту жахнув метрів з 20-ти – вище поперечини. І тут же словенці втратили стовідсотковий момент. Бірса увірвався в штрафну по місцю лівого інсайда, прошив двох захисників відмінною передачею на Новаковича, перед словенським форвардом залишався тільки Пятов, якого можна було розстрілювати з кількох метрів... Але Новакович якимось незбагненним чином не зумів обробити простий м'яч, який відскочив від нього, як від дерев'яного стовпа, і став легкою здобиччю голкіпера! Дуже тривожний дзвіночок пролунав біля наших воріт.
Україні вдалося досить швидко повернути ініціативу і знову змусити словенців зосередитися на обороні. На 35-й хвилині Ханданович в ефектному стрибку відбив дальній постріл Рибалка. Впорався воротар збірної Словенії і з ударом Гармаша головою після розіграшу корнера. В цілому, перший тайм повністю залишився за Україною, але провал у моменті з Новаковичем міг коштувати нашій збірній дуже дорогого голу.
Напруга поєдинку відчувалася щохвилини. Гравці обох команд вийшли на поле «заведеними», що виливалося в жорстку боротьбу, суперечки і розмови з арбітром. Але в матчі такого рівня по-іншому і бути не могло, адже на кону суперприз – путівка на Євро-2016.
Другий тайм почався для збірної України ще краще першого. На 54-й хвилині Ярмоленко вчасно віддав пас Федецькому, який нісся на всіх парах, той протягнув м'яч по правому флангу і прострілив на дальню штангу, де Селезньов одним дотиком відправив його у сітку. Начебто проста комбінація, але вона була розіграна як по нотах. 2:0 – відмінний рахунок. Хоча, дивлячись на слабкість Словенії, хотілося більшого.
І через кілька хвилин Гармаш мав всі шанси перетворити рахунок в розгромний. Сидорчук чудово навісив з правого флангу, Денис бив головою з кількох метрів у протихід голкіперу, але досвідчений Ханданович в неймовірному кидку врятував Словенію від третього голу.
Чудовий момент був у Селезньова на 69-й хвилині. Розкрилися словенці, пропустили швидку контратаку, Селезньов промчав по лівому флангу, вийшов один на один з воротарем, прицільно вдарив низом у дальній кут... Гол? Ні – штанга!
І все-таки гості цілком могли виїхати зі Львова якщо не з окулярами, то з забитим голом. За дві хвилини до закінчення основного часу матчу П'ятов не влучив по м'ячу після навісу з флангу. Але не потрапив по ньому і Безьяк, опинився один навпроти порожніх воріт і не повірив щастю, яке звалтлося на нього . «Арена Львів» полегшено видихнула, адже 2:0 і 2:1 – це «дві великі різниці», особливо напередодні поєдинку у Мариборі.
У підсумку, збірна України довела матч до перемоги з рахунком 2:0. Сьогодні команду Михайла Фоменка зовсім не хочеться лаяти. У «синьо-жовтих» було все – і самовіддана гра в обороні, і «палаючі очі», і швидкі комбінації, і вагон моментів. «Арена Львів» у черговий раз підтвердила свою «фартовість» для нашої команди. Україна зуміла створити відмінний заділ перед матчем у відповідь (як шкода, що не забили третій!), і їде в Марібор у відмінному настрої і з упевненістю в своїх силах.
Але розслаблятися все-таки не варто. Рахунок комфортний, але не нездоланний. Сьогодні Словенія була відверто слабка. У Мариборі ми, ймовірно, побачимо зовсім іншу команду. Збірну, яка не пробачить нам помилок, яких команда Михайла Фоменка навіть у Львові зробила предостатньо. До виходу на Євро-2016 Україні залишився всього один крок, але цей крок буде дуже нелегким.
Михайло ШАПОВАЛОВ
Україна - Словенія - 2:0 Андрій Ярмоленко, 23, Євген Селезньов, 54
Україна: Андрій Пятов, Артем Федецький, В'ячеслав Шевчук, Євген Хачеріді, Ярослав Ракицький, Андрій Ярмоленко, (Олександр Караваєв, '91), Євген Коноплянка, Денис Гармаш (Руслан Малиновський, '80), Сергій Рибалка, Сергій Сидорчук, Євген Селезньов (Артем Кравець, '84) Словенія: Самір Ханданович, Боштьян Цесар, Боян Йокіч, Бранко Іліч, Мішо Брек, Кевін Кампл, Вальтер Бірса (Нейц Пічник, '72), Рене Крхін, Ясмін Куртич, Миливое Новакович (Златан Любіянкіч, '90), Йосип (Роман Безьяк, '63)
Євген Селезньов, 20. Євген Хачеріді, 36. Ярослав Ракицький, 84. - Миливое Новакович, 36. Рене Крхін, 4 джерело