FORUM TV-SATВівторок
22.05.2018, 16:05

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Новини та обговорення "INTERNET TV"
Новини та обговорення "INTERNET TV"
RATVODДата: Четвер, 06.03.2014, 11:20 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21838
Статус: Оффлайн
Новини та обговорення INTERNET TV

TV Online, Інтерактивне TV,

IPTV, SAT>IP, ОТТ, VOD, HbbTV

RATVODДата: П`ятниця, 11.05.2018, 21:38 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21838
Статус: Оффлайн
Людство йде в інтернет:

онлайн-медіа перевершать лінійне ТБ
У 2018 року час, що проводиться людьми за переглядом онлайн-медіа,
перевищить час, що проводиться ними за переглядом програм лінійного ТБ.


За даними нового опитування, проведеного агентством GroupM, вже в поточному році час, який люди по всьому світу щодня проводять в Інтернеті, перевищить час, який вони проводять за переглядом програм лінійного телебачення.

У новому звіті, «Стан цифри», підготовленому медіа-інвестиційною групою WPP, експерти прогнозують, що в 2018 році споживачі по всьому світу щодня проводитимуть за переглядом медіа в середньому 9 годин 44 хвилини. При цьому в 2017 році даний показник становив 9 годині 41 хвилині, а в 2015 - 8 годин 50 хвилин.

При цьому з онлайн-медіа споживач вперше буде проводити більше часу, ніж з лінійним ТВ: частка онлайн-медіа складе 38%, а частка ТБ - 37%, а баланс розподілиться, головним чином, серед друкованих видань (7%) і радіо ( 18%).У GroupM також проаналізували програмні тенденції: в середньому по країнах, в яких проводилося дослідження, в 2017 році 44% онлайн-інвестицій були перенесені програмним шляхом, в 2016 році цей показник становив 31%. У 2018 році, згідно з прогнозами, цей показник виросте до 47%.

Для інвестицій в онлайн-відео, втім, програмний компонент менше - на рівні 22% за станом на 2017 рік проти 17% в 2016, і, згідно з прогнозами, в поточному році він зросте до 24%.

Крім цифр, агентство GroupM досліджувало мережу WPP з метою отримання відповідей на різні питання, що стосуються поточного функціонування галузі.

Наприклад, Blockchain має обмежену привабливість, оскільки необхідно регулярно оновлювати кожен комп'ютер, який бере участь в мережі, занадто уповільнює процеси в реальному світі.

Штучний інтелект, в свою чергу, несе в собі не тільки швидкість, але і можливість аналізу в масштабах креативного і медіа-розміщення, і, як очікується, буде відігравати важливу роль в боротьбі з шахрайством.

«Автоматизація та талант - дві важливі теми в рамках поточної революції реклами», - говорить генеральний директор GroupM Global Келлі Кларк.

«Одним з недоліків процесу спеціалізації є збільшення кількості фахівців, які знають все більше і більше, але при цьому їх знання стосуються все меншого і меншого кількості тем», - додав він. - «Ми повинні використовувати автоматизацію для звільнення сили мозку, таким чином, талановиті люди можуть дивитися за всією екосистемою медіа, допомагаючи клієнтам оптимізувати короткострокові результати і формувати довгострокову цінність бренду».

Борис Скуратівський

- 10 травня, 2018RATVODДата: Субота, 12.05.2018, 15:37 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21838
Статус: Оффлайн
Google підтримає своїм авторитетом

Альянс потокового відео
IT-гігант - компанія Google - приєдналася до числа членів Альянсу потокового відео - галузевого форуму,
який був створений для вирішення завдань, пов'язаних з поліпшенням якості передачі потокового відео
.


Альянс потокового відео (Streaming Video Alliance) - галузевий форум, в число завдань якого входить вирішення різних питань, пов'язаних з поліпшенням якості передачі і відображення потокового відео, повідомляє про прийняття в число своїх членів компанії Google.

У четвер, 10 травня, представники компаній, які є членами Альянсу, зібралися в штаб-квартирі компанії Viacom в Нью-Йорку.

«За чотири роки, що минули з моменту формування Альянсу, відбулося багато важливих подій. З'явилися і отримали своє застосування на практиці нові галузеві технології, в наші ряди вступили нові члени - такі, як компанії AWS і Google, при цьому споживчий попит і обсяги споживаного потокового відео продовжують рости», - заявив виконавчий директор Альянсу потокового відео Джейсон Тібі.

У число членів Альянсу входять компанії і приватні особи, що представляють всі сектори екосистеми потокового відео - зокрема, оператори мереж, постачальники технологій, провайдери послуг і власники контенту.

Борис Скуратівський

- 11 травня, 2018RATVODДата: Вівторок, 15.05.2018, 07:45 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21838
Статус: Оффлайн
Microsoft купить Netflix, -

прогнозує досвідчений медіа-аналітик
Корпорація Microsoft спробує купити Netflix,
щоб спробувати зайняти гідне місце на ринку потокових медіа.


Такий прогноз зробив досвідчений медіа-аналітик Портер Бібб.

Бібб, аналітик в сфері технологій і засобів масової інформації з більш ніж 40-річним досвідом на Уолл-Стріт, в своєму прогнозі не озвучив термінів, в які, на його думку, корпорація Microsoft зможе зробити спробу придбати активи Netflix. Однак він зазначив, що технологічному гіганту не вистачає присутності в сфері медіа-контенту, і він бажає увійти в сектор потокових медіа.

«Вони намагаються увійти в сектор хмарних технологій так швидко, як тільки можуть. Але у них немає ніякої прямої присутності в сфері поставок споживчого контенту, - заявив в інтерв'ю програмі «Squawk Box» на каналі CNBC керуючий партнер Media Tech Capital Partners. - Я думаю, що Netflix буде придбаний компанією Microsoft, яка в даний час не працює в сфері контенту».

Акції компанії Netflix, чия ринкова вартість складає приблизно 142 мільярдів доларів, за останні 12 місяців зросли в ціні більш ніж на 100%. Прагнення корпорації Microsoft придбати Netflix може здатися дивним. Однак експерти ринку, включаючи Джима Креймера з CNBC, раніше вже відзначали, що тугий гаманець Microsoft міг би дозволити Netflix виплачувати голлівудським кіно-і телестудіям великі гонорари за контент.

В останньому квартальному звіті Netflix йдеться, що в поточному році компанія планує витратити на закупівлю контенту від 7,5 до 8 мільярдів доларів. Що, загалом-то, відповідає більш ранніми прогнозами.

В кінці минулого місяця ціна акцій корпорації Microsoft, чия ринкова вартість складає 739 мільярдів доларів, зросла - після того, як в корпорації заявили про те, що її прибуток за квартал перевищив прогнози Уолл-Стріт. В значній мірі це було викликано успіхами корпорації в сфері хмарних обчислень, де вона конкурує з інфраструктурними пропозиціями Amazon Web Services. За останні 12 місяців ціна акцій Microsoft зросла майже на 40%.

У Microsoft і Netflix поки не надали свої коментарі з даного питання.

Прогнози Біббі щодо можливого злиття Microsoft і Netflix були зроблені по гарячих слідах новин щодо планів іншого важливого злиття на медіа-ринку - операції компанії Walt Disney про покупку більшості активів Twenty-First Century Fox. Джерела CNBC повідомляють про те, що Comcast готується висунути компанії Twenty-First Century Fox пропозицію щодо покупки всіх її «розважальних» активів повністю за кошти. Однак це стане можливим лише в тому випадку, якщо уряд затвердить попередній договір компанії AT & T про покупку Time Warner.

Втім, Бібб заявив, що угода Comcast / Twenty-First Century Fox може не відбутися, оскільки медіа-магнат Рупперт Мердок бажає зв'язати майнові активи Fox з Disney. Мердоку «не потрібні ці гроші», - заявив Бібб.

Нагадаємо, раніше Барі Рітолц, засновник Ritholtz Wealth Management, надав свої доводи щодо того, чому компанії Apple необхідно придбати відеосервіс Netflix.

Борис Скуратівський

- 14 травня, 2018Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Новини та обговорення "INTERNET TV"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2018 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *