FORUM TV-SATВівторок
19.03.2024, 09:12

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БОКСу (Обговорення дозволено !!!)
Новини БОКСу
RATVODДата: Вівторок, 28.02.2012, 00:31 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28335
Статус: Онлайн
RATVODДата: Неділя, 06.10.2019, 07:43 | Повідомлення # 286
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28335
Статус: Онлайн
Денис Берінчик, який виступає у легкій вазі, вдруге

захистив титул
Інтернаціонального чемпіона за версією WBO.




Ввечері 5-го жовтня у Броварах Берінчик переміг Лопеса Морено одноголосним рішенням суддів
.

Боксери пройшли всю дистанцію з 12 раундів. Денис впевнено контролював ситуацію й багато атакував. Лопес Морено "сидів" у глибокому захисті.

Читайте також: Берінчик у яскравому бою переміг Лопеса Морено та вдруге захистив свій титул

Берінчик намагався нокаутувати суперника: багато атак українця досягли цілі, проте підборіддя мексиканця виявилося надзвичайно міцним. Відтак, переможця було визначено завдяки запискам суддів.

Берінчик здобув розгромну перемогу з рахунком 120:108, 120:108, 120:109.

БерінчикЛопес Морено: відео бою



05 жовтня 2019

RATVODДата: Неділя, 06.10.2019, 08:07 | Повідомлення # 287
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28335
Статус: Онлайн
Великий бокс на Інтер.



Олександр Усик - Тайрон Спонг

Неділля, 13 жовтня, 04:30


У неділю, 13 жовтня, о 04:30 у програмі "Великий бокс" - пряма трансляція з США поєдинку між колишнім абсолютним чемпіоном світу у важкій вазі Олександром Усиком і голландським боксером Тайроном Спонгом. Бій пройде на Wintrust Arena в Чикаго.

Для українського чемпіона цей бій - дебют у суперважкій вазі. Зараз в активі Олександра 16 перемог у 16 поєдинках, 12 з них - нокаутом.

Суперник Усика, Тайрон Спонг, також досі залишається непереможеним боксером. Він провів 13 поєдинків на профі-рингу, у всіх здобув перемогу.

Чи збереже непереможений голландець свій статус, чи зазнає своєї першої поразки від українського чемпіона? Дізнаємося зовсім скоро!

Не пропустіть бій Олександр Усик - Тайрон Спонг у неділю, 13 жовтня, о 04:30 у програмі "Великий бокс" на "Інтері".

RATVODДата: Неділя, 13.10.2019, 19:26 | Повідомлення # 288
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28335
Статус: Онлайн
Соковиті удари Усика та яскрава

підтримка від українців:
фото з Чикаго



Олександр Усик – Чазз Візерспун / boxingscene.com

У ніч на 13 жовтня Олександр Усик у Чикаго (США) переміг Чазза Візерспуна
у дебютному поєдинку в суперважкій вазі.


Українець здолав американця, оскільки той не зміг продовжити бій після семи раундів.

За сім раундів Візерспун завдав лише 21 точний удар. Натомість Усик завдав 347 ударів, 139 з яких були точними.

Читайте також: Імпровізація: чому дебют Усика не вразив

Після поєдинку Олександр Усик з командою зустрілися з українцями, які прийшли на поєдинок проти Чазза Візерспун. Усі разом заспівали гімн України.

Додамо, що Олександр боксував проти Візерспуна у патріотичних шортах з написами "Україна" та "Сімферополь".



Після поєдинку Усик заявив, що між крузервейтом, де він був абсолютним чемпіоном, і хевівейтом є різниця. Втім, Олександр готовий до бою з топ-боксерами.

13 жовтня 2019



DMishaДата: Четвер, 17.10.2019, 12:40 | Повідомлення # 289
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Ломаченко та Усик

увійшли в топ-10 кращих боксерів в світі




Українські боксери Василь Ломаченко та Олександр увійшли в топ-10 списку кращих боксерів світу
незалежно від вагової категорії (англ. Pound-for-Pound) від ESPN.


Чемпіон світу за версіями WBC, WBA, WBO в легкій вазі Василь Ломаченко (14-1, 10 КО) лідирує в рейтингу, а Олександр Усик, який нещодавно дебютував в суперважкій вазі, зайняв шосту позицію.

Рейтинг

Василь Ломаченко
Теренс Кроуфорд
Сауль Альварес
Наойя Інуе
Еррол Спенс
Олександр Усик
Геннадій Головкін
Хуан Франсиско Естрада
Менні Пакьяо
Майкі Гарсія


13 жовтня Українець Олександр Усик здобув перемогу в дебютному поєдинку в новій для себе категорії — суперважкій вазі.

У серпні українець Василь Ломаченко визнали найкращим боксером за версією Всесвітньої боксерської асоціації (WBA).

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
RATVODДата: Субота, 25.01.2020, 23:05 | Повідомлення # 290
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28335
Статус: Онлайн
Бокс на Інтер.



Іван Редкач - Денні Гарсія

Неділля, 26 січня, 04:00


Одного разу, він вже нокаутував практично непереможного Девона Александера.

І впевнений, що зможе повторити успіх попереднього бою і відправити в нокаут ще одного – дворазового чемпіона світу.

І тепер на кону – шанс змагатися за титул WBC!

Не пропустіть боксерський поєдинок Іван Редкач VS Денні Гарсія – у неділю, 26 січня, о 04:00 на «Інтері».

RATVODДата: Неділя, 26.01.2020, 10:07 | Повідомлення # 291
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28335
Статус: Онлайн
Український боксер Редкач програв

у видовищному поєдинку за право битися з чемпіоном
WBC




Український боксер напівсередньої ваги Іван Редкач зазнав поразки у США.


Українець програв американцю Денні Гарсії в поєдинку за браво битися з чемпіоном світу за версією WBC.

У перших раундах Гарсія зайняв середину рингу та змусив Редкача тікати від своїх атак. За два раунди в активі Івана – "двійка" наприкінці другої трихвилинки.

Читайте також: Денні Гарсія – чемпіон світу у двох вагових категоріях, суперник Івана Редкача

У третьому раунді на обличчі українця з'явилися перші подряпини. А в четвертій трихвилинці Гарсія декілька разів "знайшов" печінку українця та затиснув Івана біля канатів.

У середині поєдинку Гарсія продовжив гнути свою лінію. Денні запропонував Редкачу досить повільний темп і бомбардував українця короткими ударами.

У 7-у раунді Редкач пропустив потужний удар, після чого на його обличчі з'явилося розсічення. У наступних раундах Гарсія не форсував подій та вирішив спокійно перемогти.

Врешті-решт, боксери пройшли всю дистанцію з 12 раундів. В останній 3-хвилинці нікому не вдалося нанести фатального удару. Таким чином, Гарсія виграв одноголосним рішенням суддів.

Американець став офіційним претендентом на титул WBC, яким володіє Еррол Спенс.

26 січня 2020



korpahecДата: Вівторок, 05.05.2020, 20:53 | Повідомлення # 292
житель форуму

Країна:
повідомлень: 125
Статус: Оффлайн
За інформацією Reuters, 6-го травня канцлер Німеччини Ангели Меркель в рамках пом'якшення умов карантину оголосить про дозвіл першй та другій Бундеслізі відновити сезон.

Попередньою датою рестарту називають 15-е травня.

Деякі клуби Бундесліги тренуються вже з кінця березня і готові грати, проте чекають дозволу влади. Ліга раніше надала уряду об'ємний план безпеки гравців на час сезону, і політики залишилися задоволені тим, як все опрацьовано.

Матчі будуть проходити без уболівальників.

Якщо інформація підтвердиться, то Бундесліга стане першим чемпіонатом, який повернеться в умовах пандемії.
korpahecДата: Неділя, 10.05.2020, 15:28 | Повідомлення # 293
житель форуму

Країна:
повідомлень: 125
Статус: Оффлайн
Знаменитий американський боксер Флойд Мейвезер (50-0, 27 KO) вкотре відповів на питання про відновлення кар'єри.

«Я вийшов на пенсію. Я зав'язав із боксом. Але не зашкодить залишатися у формі. Твоє тіло - твій храм. Зараз просто займаюся у тренажерному залі. Не для підготовки до боксерських поєдинків, тільки для себе. Треную бійців і насолоджуйтеся цією пандемією.

Я не хочу закінчити так, як мій дядько, і стати таким бійцем, який не знає, коли повісити рукавички на цвях. Я старший і мудріший.

Ще раз повторю, я взагалі не спарингую ні з ким із боксерів. Я на пенсії, і я люблю своє життя. Мені подобається бути на пенсії. Але якщо я побачу можливість, де я можу розважитися і трохи повеселитися, заробивши при цьому 600 мільйонів доларів, то чому б і ні?», - сказав американець.

Відзначимо, що Мейвезеру зараз 43 роки. Останній раз він виходив на ринг в офіційному бою ще в 2017 році проти бійця змішаних єдиноборств Конора Макгрегора, нокаутувавши ірландця в десятому раунді.

Sport.ua Telegram
korpahecДата: Вівторок, 12.05.2020, 17:55 | Повідомлення # 294
житель форуму

Країна:
повідомлень: 125
Статус: Оффлайн
Колишня чемпіонка світу Аліна Шатернікова розповіла про продаж свого чемпіонського пояса для допомоги бійцям АТО.

«Прикладом я взяла вчинок нашої прославленої гімнастки Наталі Годунко. Вона продала свою золоту медаль чемпіонату світу. Гроші, виручені з цього аукціону, вона, по-моєму, витратила на закупівлю обладнання для армії.

Я подумала, чому б мені так не зробити. Через Наташу вийшла на хлопців, які займалися цими аукціонами. Продала свій пояс за 20 тисяч гривень. Відразу ж вирішила, що хочу віддати ці гроші адресно комусь із воїнів, які перебували в Київському військовому госпіталі.

Приїхала в госпіталь, головлікар мені показала хлопців, які потребували коштів. Один хлопчик був поранений снайпером в область шиї, йому потрібна була заміна трахеї. 10 тисяч гривень я віддала йому. Другий хлопчик отримав поранення під Луганськом. Йому віддала гроші на реабілітацію.

Моя мета дуже проста. Якщо я можу фінансово або морально підтримати воїнів, які захищають нашу землю, я це роблю. Це не для галочки, це природне бажання. Намагаюся регулярно адресно займатися благодійністю. Наприклад, ми з моєю родиною їздимо в Кам'янець-Подільський до будинку маляти, допомагаємо. Намагаємося хоч якось скрасити життя дітям без батьків або з неблагополучних сімей», - сказала Шатернікова.
korpahecДата: Четвер, 14.05.2020, 23:13 | Повідомлення # 295
житель форуму

Країна:
повідомлень: 125
Статус: Оффлайн
Американський боксер легкої ваги Девін Хейні (24-0, 15 KO), який нещодавно отримав статус діючого чемпіона світу в легкій вазі за версією WBC, спростував інформацію про те, що промоутери володаря поясу IBF Теофімо Лопеса пропонували його команді організувати поєдинок.

«Теофімо - брехун, і я починаю думати, що він божевільний, він насправді вірить в брехню, яку сам говорить.

Промоутери Лопеса ніколи в житті не зв'язувалися з моїми. Не забувайте, що я вже брав участь в турнірі з цим клоуном. У таких бійців немає працьовитості, щоб перемогти мене. Обіцяю, час покаже», - сказав Хейні.
korpahecДата: Понеділок, 18.05.2020, 22:45 | Повідомлення # 296
житель форуму

Країна:
повідомлень: 125
Статус: Оффлайн
Промоутер Едді Хірн визнав, що не бачить сенсу проводити бій Ентоні Джошуа - Кубрат Пулєв без уболівальників, тому поєдинок, швидше за все, перенесуть з Великобританії.

«Чесно кажучи, ми не бачимо бій Джошуа без фанів на трибунах. Це просто буде не так, як повинно. Тому ми оцінюємо інші локації. Говорили про Хорватію, а також країни Середнього Сходу».

«Хочеться бачити бій в Англії, але це зараз просто неможливо. Тому шукаємо альтернативи в інших країнах. Я бачу, що бій пройде в проміжку з вересня по листопад», - сказав Хірн.

Раніше повідомлялося, що і бій Олександр Усик - Дерек Чісора пройде не в Англії.
korpahecДата: Середа, 20.05.2020, 20:45 | Повідомлення # 297
житель форуму

Країна:
повідомлень: 125
Статус: Оффлайн
У соцмережах опубліковано відео запального танцю Олександра Усика та Ольги Полякової.

Український боксер недавно потрапив до бази Миротворець і потрапив у скандал після зйомок в російському фільмі про православ'я.
DMishaДата: Понеділок, 01.06.2020, 09:56 | Повідомлення # 298
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Як Усик готується до бою з Чісорою

Український боксер активно тренується в ринзі



33-річний український боксер Олександр Усик (17-0, 13 КО) продовжує підготовку до поєдинку з 36-річним британським бійцем Дереком Чісорою (32-9, 23 КО).

Поєдинок Усик — Чісора повинен був відбутися 23-го травня в Лондоні на арені О2, але був перенесений на липень через пандемію коронавірусної хвороби COVID-19. Нове місце проведення бою поки невідоме

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Понеділок, 01.06.2020, 09:59
DMishaДата: Понеділок, 01.06.2020, 18:17 | Повідомлення # 299
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
5 суперників, з якими Усику

варто зустрітися після карантину




Без цих поєдинків увійти в історію непросто


Перехід Олександр Усика в суперважку вагу обіцяв стати інтригуючим, а вийшов зім'ятим і незрозумілим. Спочатку була зміна суперників. Досить потужний Такам змінився Тайроном Спонгом, від якого незрозуміло, чого було очікувати. А потім Спонг змінився безперспективним Чеззом Візерспуном.

Американець зробив все, що зміг, враховуючи, що він готувався всього три дні - тобто, не готувався зовсім. Чезз встиг залишити кілька синців на обличчі Усика, побити назустріч, але, в іншому, був повністю розібраним і переможеним без шансів. Після карантину обов'язково потрібно включатися в велику гру і йти до поясів.

Інакше буде пізно. Українцю вже 33 і мобільність буде потроху падати, а без неї битися з величезними тяжами Усику немає ніякого сенсу.

Дерек Чісора

Рекорд: 32, 9 - 23 КО



Перший серйозний тест у будь-якому випадку відбудеться після завершення обмежень. Основне питання: коли це буде можливо. У Великобританії, цілком можливо, не можна буде битися до кінця року. Хоча, без глядачів може з'явитися можливість побитися і раніше - наприклад, в кінці літа - на початку осені.

Чісора - хороший тест для Усика. Досить небезпечний, щоб не розслабитися і досить віковий, щоб розраховувати на втому ближче до кінця бою. Дерек може дістати - останніх суперників він регулярно залишав відпочивати біля канатів. Але на ногах він недостатньо хороший, щоб розраховувати, що Усик заплутається і не встигне.

З британцем не буде просто - він постійно тисне, йде вперед і намагатиметься розібратися з Усиком під час раундів, у яких Олександр втягується в бій. Але далі у нього точно почнуться проблеми. Усик почне піднімати швидкість, рівень тиску і кількість ударів - на цьому Чісора закінчиться, влаштувавши стартову перевірку українцеві в хевівейті.

Ділліан Вайт

Рекорд: 27, 1 – 18 КО



Навряд чи варто після бою з Чісорою відразу ж виходити на чемпіонський бій. Звичайно, швидше за все, Джошуа буде зацікавлений в такому поєдинку, але відстрочити таке можна без проблем. Наприклад, якщо в Великобританії влаштувати вечір боксу, в якому в спів-головній події Усик зустрінеться з Вайтом, а Ф'юрі з Джошуа. Таке шоу викличе неймовірний ажіотаж.

Зустріч з Вайтом - більш інтригуюча подія. По-перше, Ділліан двічі перемагав Чісору. По-друге, він не настільки пошарпаний великими боями, та й програвав тільки топам, влаштувавши тим реальну перевірку. Той же Ентоні Джошуа намучився в рингу з Вайтом, поки здобув перемогу. Олександру точно буде непросто.

Звичайно, Ділліан, як і Чісора, не відрізняється майстерною роботою ніг, але наздогнати, дістати і підловити може кого завгодно. Та й просто заткнути і зупинити балакучого британця на очах англійської публіки - велике досягнення.

Деоей Вайлдер

Рекорд: 42-1-1, 41 КО



Звичайно, поразка Ф'юрі значно підкосило ставлення до Вайлдера. Деонтей програвав кожну секунду бою, абсолютно по справі програвши достроково. Тепер кожен посередній супертяж впевнений, що розбереться з Вайлдером, хоча це, звичайно, не так.

Всі знали, що, якщо діяти ось так, шанси на перемогу над Деонтеєм зростають, але втілити це в життя вдалося лише найталановитішому. Більша частина боксерів все одно нададуть Вайлдеру моменти, щоб він приклався парочкою ударів і завершив поєдинок достроково.

Якщо Деонтей поверне втрачені позиції, поєдинок проти нього - один з обов'язкових пунктів для Усика, якщо він збирається залишитися в історії, як боксер, що зустрічається з найсильнішими. Американець на той час точно прийде до титульного шансу, а фанати обов'язково захочуть побачити поєдинок невеликого технаря проти величезного нокаутера.

Ентоні Джошуа

Рекорд: 23, 1 – 21 КО



Поєдинок з Джошуа, швидше за все, відбудеться відразу ж після зустрічі з Чісорою. За умови, що українець переможе Дерека, а у Ентоні не виникне таких же, як з Руїсом, проблем із Кубратом Пулєвим. І в те, і в інше віриться не дуже.

З іншого боку, Ентоні може зацікавити об'єднувальний поєдинок проти Тайсона Ф'юрі, а команда Усика може зробити крок в сторону, щоб потім вийти відразу ж на абсолют. Але бій проти Джошуа - обов'язковий для Усика в будь-якому випадку. Це принесе величезний гонорар, а також, можливо, велику популярність. Можливо - через потенційну перемогу. Все-таки, багато хто програвав Ентоні, а ось перемагав тільки Енді Руїс, якого запам'ятають, незважаючи ні на що.

Поєдинок проти Джошуа - пункт, який сам Усик поставив собі, розповідаючи про те, з ким він точно зустрінеться у хевівейті. Можливо, вже в кінці року, можливо на початку наступного, а може - влітку 2021-го. Не важливо, головне, щоб це точно сталося.



Зустріч із Тайсоном Ф'юрі - апогей кар'єри Усика в супертяжах. Здається, що головний бій - проти Джошуа, але ні. Просто тому що Ф'юрі - окрема історія. Боксер, перемогти якого не вдалося поки нікому і не факт, що вдасться. Боєць, який буде фаворитом в поєдинку проти кого завгодно з нині діючих спортсменів.

Крім цього, Ф'юрі - найбільший нині діючий супертяж. Причому, не великий телепень, який лупить з дистанції - і все. Він вміє рухатися, працювати з далекої і близької відстані, в'язати в клінчі і сушити бій. А Усик, як відомо, не найбільший супертяж. Перемогти такого вмілого гіганта - головне досягнення, яке тільки моuже бути у Олександра на даний момент.

Без поєдинку проти Ф'юрі, враховуючи, що всі попередні бої виграні, кар'єра буде неповною, але його реалізація залежить не тільки від Усика або чиїхось успіхів, але і від психологічного стану Тайсона. А тут не можна бути впевненим ні в чому.

Джерело:
DMishaДата: Вівторок, 02.06.2020, 15:10 | Повідомлення # 300
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Дерек ЧІСОРА:

«Бій з Усиком - великий крок для мене»




Британський боксер - про важливість бою з Олександром Усиком


«Бій з Усиком - це великий крок для мене. Я буду битися з одним з найкращих боксерів P4P в світі. Це він, Тайсон Ф'юрі і Канело Альварес.
Так що я буду боксувати з одним з найкращих хлопців. Я схвильований цим, я як пацан в переддень Різдва.

Він новачок в суперважкій вазі, але ми знаємо, що він вміє битися, тому ми будемо намагатися з усіх сил. Я збираюся спробувати збити його темп.
Я буду всюди, як висип у дитини».

Раніше повідомлялося про те, що бій Усик - Чісора не відбудуться найближчим часом.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БОКСу (Обговорення дозволено !!!)
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024