FORUM TV-SATПонеділок
24.02.2020, 15:36

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 13 з 13
 • «
 • 1
 • 2
 • 11
 • 12
 • 13
Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Мобільний Інтернет та Зв'язок » Новини мобільного Зв'язку та Інтернету
Новини мобільного Зв'язку та Інтернету
RATVODДата: Понеділок, 06.07.2009, 15:39 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
Новини мобільного

Зв'язку та Інтернету


RATVODДата: Середа, 15.01.2020, 20:48 | Повідомлення # 181
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
Гончарук: Українці зможуть

користуватися
інтернетом в літаку
Кабінет міністрів прийняв рішення
про розширення діапазону мобільного зв'язку.


Завдяки цьому, українці зможуть отримати можливість користуватися інтернетом навіть в літаку. Про це в Telegram-каналі повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, передає УНН.

За словами Гончарука, таке рішення посприяє тому, що вже незабаром інтернет може з'явитися також і у віддалених регіонах країни.

"Українці зможуть користуватися Інтернетом навіть під час польоту в літаку. Крім того, розширення діапазону для мобільного зв'язку - це важливий крок до появи якісного інтернету в маленьких селах і віддалених регіонах", - пише прем'єр в Telegram.

Також на засіданні Кабміну було прийнято рішення про те, що тепер частоти, призначені для 5G, будуть розподілятися між операторами виключно через відкриті тендери. Це допоможе уникнути корупції в даному напрямку.

Нагадаємо, в Україні тривають роботи по вивільненню частотного спектру в діапазоні 700 МГц, визначеного країнами Євросоюзу як пріоритетний для запуску мереж 5G.

Лада Васюкова

15 січня, 2020.RATVODДата: Середа, 15.01.2020, 21:21 | Повідомлення # 182
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
АМКУ схвалив перерозподіл частот

для розвитку
4G
Антимонопольний комітет погодив перерозподіл частот в діапазоні 900 МГц
між українськими мобільними операторами для розвитку зв'язку 4G.


Тепер оператори можуть подавати заявки на отримання нових ліцензій. Інформація про це з'явилася на сторінці Міністерства цифровий трансформації в Facebook.

У повідомленні Мінціфри йдеться, що попередньо АМКУ займався перевірками, щоб встановити, чи не призведе процес перерозподілу частот до порушення конкуренції і незручностей з боку користувачів. Тепер, коли АМКУ погодив процедуру, мобільні оператори можуть подавати заявки на нові ліцензії.

«Попереду - ще низка бюрократичних процедур. Але при збереженні таких темпів, вже влітку цього року оператори зможуть почати розширювати свої мережі 4G, і надавати можливість користуватися високошвидкісним інтернетом більшості українців», йдеться в публікації.

Нагадаємо, в серпні минулого року українські мобільні оператори прийняли рішення спільними зусиллями прискорити цифровізацію країни. Вони перерозподілять 4G-частоти для більш ефективного їх використання.

Через деякий час, восени, Київстар, Інтертелеком, lifecell і Vodafone підписали з Кабміном загальний план заходів, спрямованих на виконання указу Президента України В. Зеленського про забезпечення загальнонаціонального покриття 4G/LTE.

Лада Васюкова

15 січня, 2020.RATVODДата: П`ятниця, 17.01.2020, 16:18 | Повідомлення # 183
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
Світові лідери по впровадженню 5G-послуг

створюють альянс
5G Future ForumФото: 欧莱凯

Світові лідери по впровадженню послуг 5G об'єднуються, щоб створити перший в своєму роді
міжнародний форум, в завдання якого входитиме прискорення запуску рішень, пов'язаних
з впровадженням технології 5G і сучасних рішень в сфері мобільного зв'язку.


Компанії America Movil, KT, Rogers Communications, Telstra, Verizon і Vodafone заявили про початок співпраці з метою вироблення єдиних стандартів 5G. Створюваний ними альянс буде координувати розробку сумісних стандартів в сфері 5G в ключових географічних регіонах - включаючи Північну і Південну Америку, Азіатсько-Тихоокеанський регіон і Європу.

Основну увага члени альянсу планують приділяти сфері мобільних обчислень, які вважаються одним з ключових програм 5G. Це дозволить надавати клієнтам послуги передачі даних з малим часом затримки - такі, як віртуальна реальність і хмарні гри, управління самохідними автомобілями і системами промислової автоматизації в режимі реального часу.

Учасники альянсу 5G Future Forum зосередять свою увагу на розробці єдиних взаємно-сумісних специфікацій, які повинні збільшити темпи роботи розробників і міжнародних компаній, що займаються створенням 5G-сумісних рішень. Крім цього, члени альянсу планують створювати громадські та приватні торговельні майданчики, які повинні будуть розширити можливості доступу розробників і клієнтів до 5G, а також допоможуть вивчати світовий досвід і ділитися своїми досягненнями в сфері впровадження технології. Очікується, що таке міжнародне співробітництво допоможе забезпечити стабільну роботу нових послуг по всьому світу, на усіх пристроях і в мережах.

Борис Скуратівський

17 січня, 2019.RATVODДата: П`ятниця, 17.01.2020, 18:41 | Повідомлення # 184
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
Україна, Білорусь і Росія в п'ятірці країн

за доступністю
інтернету. Дешевше - тільки в Сирії
У період з 28 листопада 2019 року до 8 січня 2020 агентство Cable.co.uk зібрало і проаналізувало
дані по 3 095 пакетах послуг доступу до широкосмугового фіксованого інтернету з 206 країн світу.


Результати аналізу показали, що найдешевший широкосмуговий інтернет пропонується в Сирії - середня вартість передплати становить 6.60 долара в місяць (). Найдорожче отримувати фіксований доступ до широкосмугового інтернету виявилося в східноафриканскій країні Еритреї - тут середня вартість пакета становить 2666.24 долара на місяць. Три з п'яти країн з найдешевшим широкосмуговим інтернетом є колишніми республіками СРСР.

Країни, які раніше входили до складу СРСР, безумовно, є сьогодні найбільш недорогими в світі для користувачів широкосмугового інтернету. 11 колишніх радянських республік розташувалися у верхній половині рейтингу, при цьому дев'ять з цих 11 потрапляють у верхню чверть, а чотири - в десятку. В Україні вартість широкосмугового інтернету є найдешевшою в даному регіоні і становить в середньому всього 6.64 долара на місяць. На третьому місці розташувалася Російська Федерація (7.35 долара), на п'ятому - Білорусь (9.87 долара), а на восьмому - Казахстан (11.10 долара).

У більшій частині пострадянських країн інфраструктура широкосмугового інтернету розвинена досить добре, і на більшості ринків відзначена цілком здорова конкуренція між провайдерами. Виняток становлять Киргизстан, Таджикистан і Туркменістан - країни з досить бідним населенням, де поки не було зроблено значних кроків для формування здорового конкурентного середовища на ринку.

У Західній Європі найдешевший широкосмуговий інтернет доступний у Франції - середня вартість пакета становить в цій країні 27.81 долара в місяць. Далі в списку йдуть Німеччина (28.74 долара), Андорра (32.65 долара) і Італія (33.28 долара). Великобританія виявилася на 6-му місці по дешевизні широкосмугового інтернету серед 29 країн Західної Європи (і на 71 місці в світі) - середня вартість пакета становить в цій країні 15.90 долара. Однак, в силу більш низьких в порівнянні з іншими країнами Європи середніх швидкостей передачі даних, британський широкосмуговий інтернет виявився на гіршій позиції по співвідношенню ціни і якості. За цим показником Великобританія посіла 23-е місце серед 29 країн Західної Європи і 81 перше в світі - вартість 1 Мбіт/сек на місяць становить тут 1.07 долара.

На Близькому Сході найдешевший широкосмуговий інтернет був виявлений в розореній війною Сирії, яка, до слова, посіла перше місце в світі по дешевизні послуги. Середня вартість пакета в Сирії становить 6.60 долара на місяць. В інших країнах регіону інтернет набагато дорожче - в Саудівській Аравії вартість доступу становить 82.85 долара, в Катарі - 109.87 долара, в Об'єднаних Арабських Еміратах - 115.97 долара, в Бахрейні - 145.89 долара. І, нарешті, в Ємені вартість доступу до широкосмугового інтернету становить 2466.67 долара на місяць, роблячи країну найдорожчою в цьому плані в регіоні.

В Азії найдешевший широкосмуговий інтернет пропонується на території Бутану (який посів шосте місце по дешевизні послуги в світі) - середня вартість пакета становить тут 10.42 долара в місяць. За Бутаном розташувалися Іран (10.50 долара в місяць) і В'єтнам (11.23 долара в місяць). Власне, Бутан, Іран і В'єтнам входять в десятку країн з найдешевшим широкосмуговим інтернетом в світі. Найдорожчий в даному регіоні широкосмуговий інтернет - в таких країнах, як Східний Тимор (57.33 долара в місяць), Мальдіви (88.53 долара в місяць) і Бруней (157.02 долара в місяць).

Мексика як і раніше залишається країною Центральної Америки з самим недорогим широкосмуговим інтернетом - середня вартість пакета становить тут 33.15 долара в місяць. Беліз є найдорожчим місцем у регіоні для любителів широкосмугового доступу - середня ціна пакета тут дорівнює 62.54 долара в місяць.

У Північній Америці найдешевший широкосмуговий інтернет пропонується в Канаді - середня вартість пакета тут становить 34.86 долара в місяць. Канада займає 50-е місце в світі по дешевизні інтернету, обігнавши Сполучені Штати, де вартість послуги складає 50.00 доларів на місяць. Найдорожчий широкосмуговий інтернет в даному регіоні пропонується на території Гренландії - середня вартість пакета становить 163.68 долара на місяць.

Належачий Франції острів Сен-Мартін пропонує найдешевший широкосмуговий інтернет в країнах Карибського басейну - середня вартість пакету становить тут 24.65 долара в місяць. У той же час, на іншому кінці списку розташувалися Кайманові острови (150.07 долара в місяць), Британські Віргінські острови (179.00 долара в місяць) і острова Теркс і Кайкос (310.08 долара в місяць), де вартість широкосмугового доступу є найвищою в регіоні і в світі в цілому.

Практично всі країни Африки, розташовані на південь від Сахари, показали найгірші результати в світі, опинившись в «найбільш дорогій» частині рейтингу. Королівство Есватіні (колишній Свазіленд) виявилося найдешевшим в регіоні для користувачів широкосмугового інтернету (розташувавшись при цьому на 34-му місці в світі за цим показником) - середня вартість послуги становить тут 21.73 долара в місяць. А ось Еритрея, де вартість фіксованого широкосмугового інтернету для приватних користувачів становить 2 666.24 долара на місяць, є найдорожчою в цьому плані країною в світі. Крім Еритреї, найдорожчий широкосмуговий інтернет в регіоні пропонують Екваторіальна Гвінея (259.38 долара в місяць), Бурунді (283.73 долара в місяць) і Мавританія (694.63 долара в місяць), які також потрапили в десятку країн з найдорожчим широкосмуговим інтернетом в світі.

12 з 13 країн і територій в Океанії, що стали предметом дослідження, також потрапили в «дорогу» половину глобального рейтингу (виняток склав належачий Франції острів Нова Каледонія). Втім, в більших країнах регіону - таких, як Австралія і Нова Зеландія - вартість широкосмугового інтернету виявилася менш високою, ніж в невеликих острівних державах. Найдорожчий широкосмуговий інтернет в цій частині світі пропонується в Палау (89.98 долара), на Островах Кука (92.12 долара) і в Вануату (95.25 долара).

П'ять найдорожчих пакетів для передплатників широкосмугового інтернету були виявлені в таких країнах як Мавританія (1333.78 долара), острови Теркс і Кайкос (1488.11 долара), Мавританія (4386.95 долара), Ємен (8333.33 долара) і Еритрея (15051.29 долара).

П'ять найдешевших пакетів були знайдені в Угорщині (1.66 долара), Киргизстані (1.26 долара), Непалі (0.87 долара), Болгарії (0.85 долара) і Ірані (0.31 долара).

Незважаючи на значні щорічні зльоти і падіння цін на широкосмуговий інтернет в різних країнах світу, середня ціна передплати на послуги широкосмугового доступу в світі впали на 19.75% з кінця 2018 року - з 58.22 до 46.59 доларів США.

Нагадаємо, Україна також входить в п'ятірку країн з найбільш доступним мобільним інтернетом.

Борис Скуратівський

17 січня, 2019.RATVODДата: Субота, 18.01.2020, 17:37 | Повідомлення # 185
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
У найбільших містах Канади почали запускати

стільникові мережі
п'ятого поколінняФото: ConspiracyRevelation

У компанії Rogers Communications повідомили про початок запуску
в окремих містах Канади телекомунікаційних мереж п'ятого покоління (5G).


Таким чином, компанія стає першим в країні оператором стільникового зв'язку, готовим запропонувати своїм клієнтам можливість доступу до надшвидкісних телекомунікаційних мереж.

Компанія Rogers, що є одним з найбільших в Канаді операторів бездротового зв'язку, почне запуск мережі 5G з центральних районів Ванкувера, Торонто, Оттави і Монреаля, а до кінця року планує охопити більше 20 ринків - напередодні появи у продажу перших 5G сумісних пристроїв. Про це йдеться в прес-релізі компанії.

«Технологія 5G стала найбільшою технологічною еволюцією з моменту появи в Канаді бездротового зв'язку. Ми робимо тільки правильні інвестиції, будуємо правильні партнерські відносини і розвиваємо правильні технології, здатні принести канадцям максимальну вигоду від використання 5G, - говорить генеральний директор Rogers Communications Джо Натейл. - Технологія 5G не тільки стане стимулом для розвитку бізнесу, але також забезпечить зростання в цілих галузях, наближаючи наступ цифрового майбутнього в Канаді».

Швидкості в мережах 5G будуть досить високі для того, щоб скачувати фільми на смартфон за секунди, а також дадуть компаніям можливість дистанційно керувати роботою «смарт-заводів», використовуючи для цього підключених роботів, пристрої та датчики.

При будівництві мережі компанія Rogers використовувала технології шведської компанії Ericsson, з якої вона тісно співпрацює.

Канада дуже відповідально розглядає питання, пов'язані з безпекою створюваних мереж 5G, зокрема - вирішує питання про те, чи варто використовувати 5G обладнання виробництва китайської компанії Huawei Technologies.

У компанії Rogers тим часом повідомили про плани приєднатися до міжнародного альянсу, який об'єднає найбільші телекомунікаційні компанії з усього світу, які бажають координувати розвиток технологій 5G.

Серед інших гравців ринку, які вирішили приєднатися до альянсу 5G Future Forum, - компанії Verizon, América Móvil, південнокорейська KT Corp, австралійська Telstra і європейська Vodafone.

Головним завданням альянсу стане забезпечення гарантії безперешкодної комунікації між мережами 5G різних провайдерів з різних куточків світу.

Борис Скуратівський

17 січня, 2019.RATVODДата: Субота, 25.01.2020, 10:04 | Повідомлення # 186
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
У столиці Білорусі тестують 5G-зв'язокПілотні зони розгорнуті на базі обладнання компаній Huawei і Cisco.


У Мінську, столиці Білорусі, телекомунікаційний оператор МТС тестує зв'язок за стандартом 5G. Про це пише видання TVnews.by.

Відзначається, що робота дослідних зон здійснюється на існуючій інфраструктурі оператора в діапазоні 3600-3700 МГц.

В ході проведених тестів, оператору вдалося досягти швидкості передачі даних більш ніж в 1 Гбіт/с. Для тестування використовувалися роутер HUAWEI 5G CPE Pro, а також смартфон Huawei Mate 20X.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що світові лідери щодо впровадження послуг 5G об'єдналися, щоб створити перший в своєму роді міжнародний форум, в завдання якого входитиме прискорення запуску рішень, пов'язаних з впровадженням технології 5G і сучасних рішень в сфері мобільного зв'язку.

У січні поточного року будівництво 5G-мереж стартувало на території Польщі.

Разом з тим Міністерство зв'язку Японії планує ініціювати систему, в рамках якої кожен користувач інтернету в країні буде зобов'язаний платити невеликий збір, а виручені кошти будуть направлятися на обслуговування інфраструктури оптико-волоконної мережі, яка необхідна для функціонування в Японії мобільних мереж в стандарті нового покоління 5G .

В Україні також ведуться роботи в напрямку розвитку мереж п'ятого покоління. Регулятор продовжує вивільнення частотного спектру в діапазоні 700 МГц, визначеного як пріоритетного для запуску мереж 5G.

24 січня, 2019.

Редакція


RATVODДата: Понеділок, 27.01.2020, 18:08 | Повідомлення # 187
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
Кабмін створив полегшені умови

для впровадження
4G операторамиІлюстрація: TechRasa

Кабінет Міністрів прийняв рішення, спрямоване на спрощення
процесу впровадження зв'язку 4G в Україні.


Зокрема, оператори тепер не повинні вигравати тендер на отримання ліцензії, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з новим рішенням, мобільні оператори зможуть отримати свої частоти в діапазоні 900 МГц без тендера, шляхом відновлення вже існуючих ліцензій. Більш того, нові ліцензії дозволять телекомщикам не тільки впроваджувати 4G, а й розвивати інші цифрові технології.

«Уже в лютому-березні оператори оновлять свої ліцензії. Далі в квітні свою мережу почне розвивати оператор «Інтертелеком»», - повідомляє прес-служба Міністерства цифрової трансформації.

Внаслідок перерозподілу діапазонів частот між операторами, пропонується реалізувати по 10 МГц в кожному регіоні кожному оператору на термін в 15 років. Також Кабмін знизив вартість ліцензій, переглянувши механізм оплати: щорічне збільшення кроку платежів для кожного наступного року після п'яти років дії ліцензії знижено з 10% встановленої вартості до 5%.

Нагадаємо, в серпні минулого року українські мобільні оператори прийняли рішення спільними зусиллями прискорити цифровізацію країни. Вони перерозподілять 4G-частоти для більш ефективного їх використання.

Через деякий час, восени, Київстар, Інтертелеком, lifecell і Vodafone підписали з Кабміном загальний план заходів, спрямованих на виконання указу Президента України В. Зеленського про забезпечення загальнонаціонального покриття 4G/LTE.

Лада Васюкова

27 січня, 2020.Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Мобільний Інтернет та Зв'язок » Новини мобільного Зв'язку та Інтернету
 • Сторінка 13 з 13
 • «
 • 1
 • 2
 • 11
 • 12
 • 13
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2020