FORUM TV-SATНеділя
25.02.2024, 14:35

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини телеканалів » Новини телеканалів і Медіа-груп України
Новини телеканалів і Медіа-груп України
RATVODДата: Середа, 04.01.2017, 18:59 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28328
Статус: Оффлайн
Новини телеканалів

і
Медіа-груп України


RATVODДата: Понеділок, 18.12.2017, 19:07 | Повідомлення # 106
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28328
Статус: Оффлайн
"Час будувати" - "Інтер"

Третій випуск. Вишневе
RATVODДата: Понеділок, 25.12.2017, 08:54 | Повідомлення # 107
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28328
Статус: Оффлайн
"Час будувати" - "Інтер"

Четвертий випуск. Сіневірська Поляна
RATVODДата: Середа, 27.12.2017, 10:46 | Повідомлення # 108
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28328
Статус: Оффлайн
Нацрада видала супутникову ліцензію

новому телеканалу
Донецької адміністраціїФото - focus.ua

Минулого тижня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення видала
ліцензію на супутникове мовлення новому телеканалу
«Донеччина ТБ».


Мовник запускає Донецька обласна військово-цивільна адміністрація. Її глава Павло Жебрівський звернувся в регулятор з проханням видати ліцензію оперативно. Телеканал формується в Краматорську на базі комунального підприємства «ТРК« Регіон-Донбас », що знаходиться на балансі Донецької облради. Необхідність запустити місцевий канал пояснили тим, що суспільний мовник з системи НГТУ - місцевий телеканал «ДоТБ» - зі своїми функціями не справляється.

Питання під кінець засідання вніс до порядку денного член Нацради Сергій Костинский, який закликав колег «допомогти розвивати місцеве мовлення» в регіоні на противагу місцевим телеканалам самопроголошеної ДНР. Олег Черниш попросив перенести розгляд на тиждень, щоб встигнути ознайомитися з документами. В ході дискусії з'ясувалося, що телеканал подав заяву до Нацради два тижні тому, але обробити його встигли не всі відділи, зокрема юридичний - виникли питання до структури власності (власником зазначений Донецька облрада).

Заступник голови регулятора Уляна Фещук зазначила, що всі зауваження вже зняті (бенефіціаром вказано Ігоря Зоц - головний редактор газети «Донеччина», директор підприємства), і в облраді просять розглянути питання саме на цьому засіданні, оскільки в адміністрації потрібно встигнути сплатити в казначействі ліцензійний збір (260 тис. грн) саме в поточному році - в наступному відповідна стаття витрат може з'явитися не раніше березня. Казначейство приймає гроші до 28 грудня, а наступне засідання відбудеться 27 грудня, і мовник не встигне з оплатою. «Так ми заблокуємо запуск телеканалу ще на три місяці», - пояснив Костинский у відповідь на прохання Черниша перенести розгляд питання.

У підсумку зійшлися на тому, що потрібно зібрати візи всіх відділів апарату, що зробили прямо на засіданні. Презентації телеканалу як такої не було, а представника «Донеччина ТБ» розпитував тільки Черниш. Представник відповідав коротко: новинний телеканал мовитиме цілодобово, «висвітлюючи події на Донбасі», в майбутньому обіцяє закрити 16 годин мовлення, а на перших етапах - 10 годин. Комунальне підприємство, на яке оформляється ліцензія, сьогодні випускає місцеву газету. У колективі працюють 16 чоловік, але з січня буде відкрито безліч вакансій. Устаткування у каналу вже є - закупили в цьому році. Кошти на фінансування мовника передбачені в бюджеті регіону.

Як стало зрозуміло в ході обговорення, канал «Донеччина ТБ» запускається не на додаток до телеканалу «ДоТБ» зі структури Громадського, а скоріше, йому на противагу. За словами Юрія Артеменка, на «ДоТБ» в зв'язку з переформатуванням в суспільний мовник зменшилася кількість місцевих новин - сьогодні канал виробляє лише 4 години власного продукту (втім, Ольга Герасим'юк сказала, що це не так, а пізніше інформацію Артеменко спростували в НГТУ). Телеканал для Донецької облради запускає Ілля Суздалев, який з червня по жовтень керував донецькою філією НГТУ і пішов з поста, оскільки керівництво Громадського «не виконало всіх усних обіцянок при створенні телеканалу «UA: Донбас» на базі телеканалів донецького і луганського філій НГТУ - «ДоТБ» і ЛОТ.

Подробиці стали відомі з оприлюдненого тексту рішення. Мовник планує піднімати сигнал на супутник ASTRA-4A через аплинк «Сес Сіріус Україна». Логотип оформлений так: ДОНЕЧЧИНА · TV, ДTV. Студія знаходиться в Краматорську на вул. Академічній, 48 (юридична адреса - вул. Катеринича, 13). Телеканал вказав 20 годин на добу національного продукту, 10 годин власного продукту. У програмній концепції прописано 10 годин інформаційно-аналітичних і публіцистичних програм матерією, 4 години кінопоказу, 1 година музичних творів, 15 хвилин розважальних, 11 хвилин освітніх і 10 хвилин науково-просвітницьких передач. Формат: інформаційний з кінопоказом. Термін дії ліцензії - 10 років.

Нагадаю, після переформатування НГТУ між Громадським і Жебрівським виник конфлікт, оскільки телеканал відмовлявся приймати піар-ролики глави адміністрації. Заяви про плани об'єднати телеканали донецького і луганського філій (ЛОТ і «ДоТБ») в телеканал «UA: Донбас» звучали ще в жовтні, він він до сих пір не запущений. Примітно, що в регіоні вже працює телеканал «Донбас» - він належить «Медіа Групі Україні» та на час окупації віщає з Дніпра.

26.12.2017RATVODДата: Вівторок, 02.01.2018, 18:40 | Повідомлення # 109
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28328
Статус: Оффлайн
Телеканалу FilmUAction більше немає


Фото - zzpicon.blogspot.com

Минулого тижня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення анулювала супутникову ліцензію
телеканалу FilmUAction (ТОВ «Справжні канали»), про що сама компанія попросила у відповідній заяві
.

Нагадаємо, ліцензія була видана телеканалу 22 травня 2015 року під запуск мовника «Квартал ТВ».

Запуску, втім, не сталося - з часом представники студії «Квартал 95» вийшли зі складу власників і канал перетворився в FilmUAction.

У структурі групи компаній FILM.UA залишається платний телеканал FilmUADrama, а також телеканал Bolt, запущений спільно з групою компаній Star media.

02.01.2018RATVODДата: Вівторок, 02.01.2018, 18:46 | Повідомлення # 110
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28328
Статус: Оффлайн
На каналі «112 Україна» нова ведучаУ новий рік з новою посадою увійшла Юлія Боднар - вона стала ведучою на «112 Україна».
Свій перший ефір журналістка провела напередодні свята в парі з Сергієм Гулюком
.


«112 Україна» - ні в якому разі не випадковість, а цілеспрямований вибір. Вважаю, що телебачення має інформувати, пояснювати, просвіщати і допомагати населенню. Саме цього я хочу в своїй роботі і саме таким для мене є «112 Україна», - поділилася Юлія.

Знайомимося: Юля за освітою журналіст. Закінчила Національний авіаційний університет. Телебачення у неї викликає безліч емоцій, найприємніша з яких - вируючий адреналін перед камерою в прямому ефірі. І саме зараз в житті Юлії починається новий етап: здійснюється давня мрія.

Давайте всі разом порадіємо за людину.

За матеріалами прес-релізу «112 Україна»


02.01.2018

RATVODДата: Вівторок, 02.01.2018, 19:31 | Повідомлення # 111
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28328
Статус: Оффлайн
В Україні з'явився ще один канал телеторгівлі


Фото - pikabu.ru

З відходом каналу телемагазинів SHOPPING-TV вітчизняна ніша телеторгівлі не зменшилася.


На останньому засіданні Нацрада з питань телебачення і радіомовлення видала ліцензію на супутникове мовлення каналу телемагазинів «Наталі» (ТОВ «ТРК« Наталі »).

Власниця мовника Тетяна Вовк - співвласниця ще одного каналу телемагазинів «Караван ТВ», який отримав ліцензію на мовлення рік тому (імені другої співвласниця «Караван ТВ» - Олени Архіпцевої - в структурі нового каналу немає). У статутному фонді телеканалу зазначено 2 млн грн. Юрособа мовника було зареєстровано 30 листопада. Директором каналу числиться Володимир Базан. Ліцензію мовник отримав фактично відразу, без обговорення.

Нагадаю, за два останні роки з українського телеринку пішли три канали телеторгівлі з іноземною власністю. TV sale UKR шведа Евербрінга Пер Андерса призупинив мовлення в 2014-му, зараз Нацрада намагається анулювати його ліцензію через суд. Минулої осені регулятор видав ліцензію (а потім анулював її через несплату ліцензійного збору) телеканалу «Ювелірочка», який входить до російської групи «ВЕС-Медіа». Два тижні тому регулятор анулював з тієї ж причини (несплата ліцензійного збору) ліцензію SHOPPING-TV. Крім телеканалу «Караван ТВ», в ніші працює BOUTIQUE TV, яким володіють громадяни США П'єр Абу Слейман і Ронні Пітер Буслімен.

02.01.2018RATVODДата: Субота, 06.01.2018, 14:59 | Повідомлення # 112
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28328
Статус: Оффлайн
XSPORT перейшов на новий супутник - АМОS-3З 1 січня 2018 року телеканал XSPORT перейшов на мовлення з супутникового ретранслятора AMOS-3.


Технічні параметри супутника:

- Супутник: AMOS-3.

- Орбітальна позиція: 4.0°W.

- Частота: 11139,5 МГц.

- Символьна швидкість: 30000.

- FEC: 3/4.

- Поляризація: горизонтальна.

- Стандарт: DVB-S/QPSK/MPEG-4.

- Кодування: BISS.


Перехід на AMOS-3 став черговим кроком роботи XSPORT на шляху до підвищення комфорту в прийомі супутникового сигналу для наших телеглядачів. AMOS-3 входить до складу серії супутників зв'язку оператора Spacecom. Також на ньому розміщені канали найбільшої групи StarLightMedia, такі як СТБ, Новий канал і ICTV.

Для зручності глядачів XSPORT до 15 лютого включно мовлення телеканалу буде продовжено і на супутнику ASTRA 4A, 4.9°Е

05 січня 2018 р.

RATVODДата: Четвер, 11.01.2018, 16:39 | Повідомлення # 113
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28328
Статус: Оффлайн
Крига зрушила. Нацрада дозволила

СТБ і ICTV закодувати супутниковий сигналФото - facebook.com

Подумавши місяць, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення переоформила
супутникові ліцензії СТБ і ICTV,дозволивши телеканалам змінити технічні характеристики мовлення:
супутниковий сигнал з відкритого перетворився в кодований.


На цей рази, члени відомства проголосували «за» одноголосно і без обговорення. Хоча минулого разу глава регулятора Юрій Артеменко висловився різко проти, обіцяючи ініціювати публічну дискусію. Чи кодований супутниковий сигнал в ліцензіях інших телеканалів StarLightMedia, не повідомлялося.

Варто зазначити, що в липні, коли кодований сигнал прописували телеканали групи «1 + 1 медіа» члени регулятора дозволили це зробити з першого разу, одноголосно і без обговорення. Закодований сигнал вказано також в ліцензіях каналів «Медіа Групи Україна», а у всіх мовників групи «Інтер» сигнал відкритий (закодований тільки міжнародний «Інтер +»). Таким чином, IMG залишилася єдиною телегрупою, ще не переоформили свої ліцензії.

Нагадаю, телегрупи збираються закодувати супутниковий сигнал в травні цього року.

11.01.2018RATVODДата: П`ятниця, 19.01.2018, 10:10 | Повідомлення # 114
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28328
Статус: Оффлайн
В Україні створили

"Українську телевізійну асоціацію"
У четвер, 18 січня, дев'ять українських телевізійних каналів
створили "Українську телевізійну асоціацію".


До неї увійшли телеканал "112 Україна", "Прямий", "Сонце", ОТВ, XSport, "Еспресо", EU: Music, ATR та NewsOne.

Найближчим часом планує приєднатися "UA: Перший" та інші телеканали, яким для входження в асоціацію потрібно більше часу. Для українського телеринку створення такої асоціації - подія, адже вперше канали, які не входять ні в одну з телевізійних груп, об'єдналися з метою сприяння встановленню прозорих та справедливих правил.

Головою Правління асоціації учасники обрали Миколу Типусяк (телеканал "Еспрессо") в Правління також був обраний Вікторію Борщенко ( "UA: Перший") і Олег Шосталь (канал "112 Україна").

Ключовими напрямками роботи "Української телевізійної асоціації" є телевізійні вимірювання, продаж реклами і ринок дистрибуції.

"Ми вважаємо, що прозорі і зрозумілі правила на телевізійному ринку будуть сприяти підвищенню довіри між учасниками та розвиток ринку. Ми будемо запрошувати до співпраці колег з інших телеканалів, провайдерів, експертів, представників влади для обговорення та пошуку рішень, які дозволять розвиватися і конкурувати всім гравцям телеринку", - заявили в асоціації.

18 січня, 2018.

RATVODДата: Понеділок, 22.01.2018, 10:02 | Повідомлення # 115
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28328
Статус: Оффлайн
З 1 лютого 2018 року телеканал "Інтер+"

буде вести мовлення на новій частоті
З 01.02.2018 телеканал "Інтер+" мовитиме на супутнику АSTRA 4А
на новій частоті 12398,78 МГц. Поляризація - вертикальна
.


До 31.01.2018 мовлення нової та існуючої ( 12284 МГц) частотах буде йти паралельно, з 1.02.2018 залишиться мовлення лише на новій частоті.

18 січня, 2018.

RATVODДата: Четвер, 25.01.2018, 00:02 | Повідомлення # 116
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28328
Статус: Оффлайн
Телеканал «Донеччина ТБ» розпочав

супутникове мовлення
22 січня, через місяць після отримання ліцензії на здійснення супутникового мовлення,
на супутнику Amos-7 (4 гр.з.д.) почав роботу телеканал «Донеччина ТБ» ( «Донеччина · TV, ДTV»).


Ефірна сітка нового телеканалу в основному складається з передач інформаційно-аналітичного та публіцистичного жанру, а також з прямоефірних програм. В ефірі глядачі також можуть подивитися художні та документальні фільми.

Нагадаємо, 21 грудня 2017 року Національна рада видала ліцензію на супутникове мовлення КП «Регіональна телерадіокомпанія «Регіон-Донбас», м.Краматорськ Донецької області (логотип «Донеччина TV, ДTV»). Формат мовлення - DVВ-S / MPEG-2. Термін дії ліцензії - 10 років.Згідно з ліцензією мовлення каналу здійснюється в цілодобовому режимі. 10 годин ефірного часу (або 41,7%) заповнюються контентом власного виробництва.

Створення і запуск даного телеканалу є особистою ініціативою голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського.Відзначимо, «Донеччина · TV» не перший телеканал з Донбасу, який розпочав супутникове мовлення. Ще в квітні минулого року власники супутникових систем отримали можливість прийому програм донецького регіонального телеканалу «До тебе».Параметри супутникового мовлення «Донеччина · TV»:

Супутник - Amos-7 (4 гр.з.д.)
Частота - 12410 МГц
Поляризація - горизонтальна
Швидкість передачі даних (SR) - 20,833 Мсимв/с
Корекція FEC - 7/8
Стандарт - DVB-S / MPEG-2


Віталій Мосейчук

- 23 січня, 2018viskomДата: П`ятниця, 23.02.2018, 18:19 | Повідомлення # 117
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1940
Статус: Оффлайн
Кодування супутникового сигналу почнеться в листопаді

Ярослав Пахольчук, 1+1 медіа
Наскільки на українському медіаринку просунулася ситуація з кодуванням супутникового сигналу
розпитали у Ярослава Пахольчука, виконавчого та фінансового директора 1+1 медіа


Ярослав Пахольчук, виконавчий та фінансовий директор 1+1 медіа, про те, коли телеканали почнуть кодувати сигнал на супутнику, у скільки обійдеться цивілізований перегляд телеглядачам, чи призведе це до поділу аудиторії, і за що сучасний телеглядач готовий платити, а за що —

Ярослав, для початку, ваша оцінка сьогоднішньої ситуації з кодуванням сигналу на супутнику однією фразою. Точку неповернення вже пройдено?

За моєю оцінкою, ще ні. Але за останній квартал, ми драматично просунулись вперед. Що ми маємо на даний момент? У черговий раз підтверджено позицію індустрії із спільним баченням щодо майбутнього кодування сигналу в Україні (це 4 медіа групи — 1+1 Медіа, Медіа Група Україна, StarLightMedia і Inter Media Group, та інші гравці телеринку - delo.ua). Крім цього, є підтримка регулятора, та знайдені партнери по наповненню ринку необхідними сеттопбоксами (ТВ-приставками).

Чи закінчилися ваші переговори з Національною радою з питань телебачення і радіомовлення чимось позитивним?

У нас було декілька раундів переговорів з нашими регуляторами. Результат обговорення — це кодування доцільне.

Враховуючи те, що кодуються комерційні канали, які показують програми, що мають конкретні ліцензійні умови, відповідно до яких визначена територія їх мовлення, то якщо якусь програму на супутнику бачить ще половина Європи — це порушення авторських прав. У рамках кодування ця тема вже давно підвищеної актуальності. І так сьогодні не має бути. Це потрібно змінювати − цивілізовано і поступально. Наразі ми не бачимо завад на рівні регуляторів, і з точки зору перспективи розвитку ринку, і взагалі індустрії — ми отримали підтримку.

Що є підтвердженням такої підтримки?

Те, що уже в цьому році StarLightMedia отримала зміни в ліцензіях її телевізійних каналів на переведення супутникового мовлення в закодований вигляд. На черзі Inter Media Group — які минулого тижня вже подали документи на внесеня змін у ліцензії каналів.

Наразі ми маємо колізію — частина українських каналів, у тому числі канали 1+1 медіа, мають закодований супутниковий сигнал на папері, однак фактично ми його не кодуємо або кодуємо умовно за спрощеною системою кодування, яку можна легко обійти. У той же час є незакодовані канали, які працюють за такою ж моделлю. При бажанні регулятор міг би примусово змусити кодуватися всі канали, але, розуміючи сьогоднішні реалії, вони поступають толерантно та мудро. І ми поважаємо, що регулятор поважає позицію каналів.

Протягом двох тижнів ми повинні підписати договори на поставку сеттопбоксів (телевізійні приставки, які будуть потрібні користувачам після кодування сигналу − delo.ua). Особисто для мене саме підписані контракти на поставку цих "коробочок" в Україну і є точкою неповернення.

Чому?

Бо вони передбачають фінансові інвестиції. Тобто якщо щось буде розгортатися в іншу сторону, то значні фінансові втрати неминучі.

Який обсяг цих інвестицій?

Дивіться, все рахується просто. Ми очікуємо, що з 4 мільйонів абонентів, які у нас є сьогодні, 1 мільйон повинен лишитися на супутнику. Сеттопбокс коштує 25 доларів, тобто обсяг цих інвестицій складе 25 мільйонів доларів. Саме такий об'єм коштів потрібно залучати, це чимала сума.

Ці кошти потрібні одразу?

Ми не повинні поставити в Україну всі сеттопбокси одномоментно. Але період, протягом якого вони мають наповнити весь ринок, досить короткий — 6 місяців.

Хто буде цим займатися, вже відомо?

Сеттопбокси будуть завозити імпортери − українські компанії, які займаються імпортними операціями по техніці, з якими ми вже провели переговори. Озвучимо їх назви, коли підпишем договори.

Яка у них є гарантія?

Гарантією є контракт з медіагрупами, які частково профінансують перший етап завезення приставок. Ну а далі − будемо дивитися. Ми активно рухаємося в цьому напрямку, і, думаю, найближчим часом цю точку неповернення вже пройдемо.

Раніше звучала дата, що кодування почнете в травні. Чи встигаєте?

У травні − не встигаємо. Причина в тому, що знаходження консенсусу з регулятором зайняло певний час і, в результаті ми попали на китайський новий рік.

Інтригуєте… Китайський новий рік тут до чого?

Все прямо пов'язане. Оскільки коробочки виробляються в Китаї, то весь процес розробки і поставки зсувається. А далі вже включаються сезонні речі — період дачників, повернення людей з літніх канікул.

На даний момент ми очікуємо, що перші сеттопбокси в Україну приїдуть в червні, відповідно, кодування буде восени. Саме тому з травня ми зміщуємо дату на серпень чи листопад. Однак точну дату зможемо сказати, коли прорахуємо все з маркетологами та проведемо фінальну аналітику.

Як це буде — всі канали почнуть одночасно? І буде, як ми це любимо, ажіотаж?

У мене є глибоке переконання, що українці − все життя студенти: курсову готують в останню ніч, дисертацію — в останні дві ночі. Все завжди в останній момент, і ця звичка залишається на все життя.

Наприклад, у першому кварталі 2017 року канали 1+1 медіа змінювали супутникового оператора і переходили на Astra 4А. Інформаційна компанія тривала більше трьох місяців, у рамках якої ми попереджували глядача, що у випадку, якщо він не налаштує параметри сигналу на новий супутник, то з 4 квітня канали будуть просто вимкнені. І нічого — людей це влаштовувало. І ось в останній тиждень, коли процедура вимкнення сигналу була розпочата — на новий супутник перейшло понад 60% аудиторії. Порівняйте самі: кампанія тривала три місяці, а за останній тиждень − 60%.

Коли почнете інформаційну кампанію кодування?

Інформаційна кампанія буде тривалою, від трьох до шести місяців. От, власне, в липні розпочнемо і восени закінчимо.

Кого, в першу чергу, торкнеться ситуація з кодуванням?

Того, хто дивиться супутникове телебачення і не має підключень до провайдерів. Тобто тих, хто дивиться так звані "free to air" — незакодовані канали або користується піратськими нелегальними сервісами. Щодо останніх — є такий професійний термін "кардшарінг". Якщо описати примітивно (насправді процес значно складніший) − це, коли зловмисник отримує код і доступ до офіційного провайдера, заплативши за карточку, наприклад,100 гривень, а потім створює інструмент роздачі цієї однієї карточки тисячам людей, продаючи її за 50 гривень кожному. От саме в цьому і є корисливий зиск.

Скільки в Україні таких абонентів?

Сьогодні немає точної цифри. Експертні оцінки − від 500 до 800 тисяч домогосподарств, де наявні такі сервіси. Там часто дивляться російські канали, з платформи НТВ+, наприклад.

Якось з цим боретеся?

Ми вже почали співпрацювати з кібер-поліцією, самостійно робимо певні кроки в цьому напрямку з юридичними та адвокатськими компаніями, але це тільки початок. І власне, однією з ключових задач 2018 року для нас є боротьба з кардшарінгом.

У законодавчій сфері для цього достатньо існуючих документів?

Номінально в законодавстві все добре. Але на практиці справа дещо в іншому. Для початку потрібно довести факт злочину, його матеріальність. Останнє особливо складно, адже для того, щоб притягти суб'єкта до кримінальної відповідальності, чи до якоїсь іншої — потрібно довести, що сума завданих збитків є достатньою.

Прецеденти були?

Вже були. Медіа-холдинг "Медіа Група Україна" теж займається цим питанням. Будемо об'єднувати зусилля.

Повертаючись до кодування… Що восени потрібно буде зробити 4 мільйонам абонентів супутникових каналів?

Вони повинні будуть визначитись, який спосіб перегляду вони обирають. А тим, у кого вже є супутникова "тарілка", потрібно буде замінити наявну приставку на ту, яка прийматиме закодовані сигнали. До речі, її підключення дуже просте. Підключаєш самостійно два кабелі, далі телефонуєш оператору, якого обираєш, і все.

Де вони будуть продаватися?

Мільйон "коробочок", який заїде в Україну, буде всюди: в магазинах, на ринках. Вони будуть у офіційних імпортерів, в операторів супутникового зв'язку Viasat, Xtra TV. Всі зацікавлені, щоб приставки були доступними.

Далі потрібно вибрати пакет, на який підписуватись. Телеканали виробили єдину цінову політику, у всіх буде плюс-мінус однакова ціна аналогічних пакетів?

Такого рішення поки немає. Є рішення — це має бути соціальна ціна. Ми розуміємо, зважаючи на час, в якому живемо та економічну нестабільність − потрібен певний соціальний пакет, адже сьогодні великому відсотку населення це ще фінансово складно. І про це потрібно пам'ятати.

Хоча, треба відзначити, що в Україні найнижча АРПУ — ціна за пакет каналів. Причому вона найнижча і в інтернеті, і в мобільному зв'язку. Така специфіка нашої економіки. Зараз ми аналізуємо і рахуємо, якою буде ціна, однак вже зараз можу сказати, що вартість складе до 100 гривень. Гадаю, що сума буде варіюватися в межах 60-70 грн на місяць.

Скільки в такому соціальному пакеті буде каналів?

У пакеті будуть десятки каналів, які можна буде дивитися. Зокрема, серед закодованих будуть 20 каналів чотирьох провідних українських медіагруп. А також − вільні, незакодовані інформаційні канали, суспільне мовлення тощо.

Скільки в такому соціальному пакеті буде каналів?

Закодованими будуть ті канали, які і зараз кодуються (як я зазначав, формально, кодуються) - це 20 каналів і плюс вільні канали, незакодовані — інформаційні, публіцистичні - тобто залишаться десятки українських каналів, які можна буде дивитися.

60-70 гривень − це дві-три чашки кави…

Для когось дві чашки кави, які взяв і випив за раз на двох, а тут місяць отримує задоволення вся сім'я. Хоча, звісно, зважаючи на те, що у багатьох телевізор був безкоштовний все життя, то ось цю культуру платити − не просто так прищепити. Але з іншого боку ми не вигадуємо велосипед — весь світ так працює, і вже давно сплачує за контент.

Як людей стимулювати платити за контент?

Коли ти втрачаєш доступ до своїх улюблених шоу, кіно, серіалів, програм, одразу починаєш цінувати, що мав. Від того починається перегляд власного бюджету, оптимізація витрат. Ще раз зазначу, що ціна буде адекватною і доступною, що також не відбиватиме бажання платити за контент.

За останні декілька років як змінилася аудиторія супутникових каналів?

Вона стабілізувалася.

А коли була найсильніша хвиля?

Це був тривалий період — з нульових до 2012-2013 років. На його коливанні позначалися різні фактори, наприклад, виїзд українців за кордон на заробітки (насамперед, стосується західних регіонів), а також внутрішня міграція населення, яка викликана розбудовою населених пунктів довкола великих міст, розвитком культури будівництва літніх будинків. Там відсутнє інтернет-телебачення та кабельне покриття, тому супутник — єдиний вихід.

Тобто супутник − це часто відсутність альтернативи?

Сьогодні більшість територій вже покриваються або ефірним, або інтернет-мовленням. Однак, дійсно, у віддалених маленьких населених пунктів залишається тільки супутник.

Забігаючи наперед, скажу, що 1+1 медіа разом з іншими медіа групами провели індустріальне опитування, у якому у 2,5 тис. респондентів по всій Україні поцікавилися, що вони будуть робити при відключенні аналога чи при кодуванні супутника. Попередні дані в нас вже є. Скоро зможемо поділитися результатом.

Оптимістичні?

Скажімо так, результати відповідають нашим очікуванням.

Ваші оцінки, який відсоток телеглядачів дивляться ефірне мовлення, який − супутник?

Третина населення дивиться ефірне мовлення. У великих містах — відсоток менший, в селах і в маленьких містах — більший. Третина − супутник. Остання третина — кабель та інтернет телебачення. У містах, зрозуміло, це 60%, в селах значно менше − 5-10%.

Опоненти кодування аргументують, в тому числі тим, що ті, хто не захоче платити, залишиться на російських телеканалах. Що з цим робити?


Я оцінюю цю ситуацію виключно, як маніпуляцію. Маніпуляція думкою.

Чому люди дивляться телебачення — бо вони шукають у ньому щось конкретне до свого смаку. Звісно, кодування створить певний ситуативний дискомфорт, але це фундаментально не вирішує ситуацію в напрямку перегляду російських каналів. Тут потрібно діяти іншими інструментами. Зокрема, закликати дивитися патріотичне, національне і робити його модним, сучасним та таким, що задовольняє внутрішні потреби внутрішніми ресурсами.

Суспільне мовлення — скільки ми про нього говоримо? Чотири роки. Міністерство створили — і що? Поговорили, поговорили, а де результат. Тому, як я вже казав, розцінюю ці аргументи виключно маніпулятивними.

Також аналогічна ситуація і по Криму: теза, що кодування позбавить кримчан можливості дивитися українські канали теж маніпулятивна. Варто зрозуміти, що незакодованим залишаються суспільне телебачення та інформаційне мовлення, обов'язкова функція яких інформувати населення, тобто десяток інформаційних каналів. А кодуватимуться комерційні канали, функція яких, насамперед, розважати глядача.

Деякі учасники ринку говорять: ми не повіримо, що телеканали серйозно говорять про кодування, поки вони не вирішать питання пов'язане із "Зеонбудом". Що потрібно вирішити?

Це проблемне питання, яке на сьогоднішній момент ще не вирішене. "Зеонбуд" має наші канали у відкритому супутниковому доступі, які він з Києва доставляє в регіони через супутник. Коли ми маємо намір закодуватися, то є потреба, щоб "Зеонбуд" теж закодував цей транспорт (доставка сигналу з одної точки в іншу — delo.ua). Ми зараз в процесі переговорів.

З їхнього боку це може бути тільки добровільне рішення?

За моєю оцінкою — ні. Власне, питання транспорту — це внутрішня господарська проблема "Зеонбуду", і яким чином він її вирішує — по землі, оптичними лініями, небом чи через супутник − це його справа. Однак, роблячи це, він не повинен порушувати права медіа груп. Якщо мій сигнал є закодований, то він не може його доставляти не закодованим, адже, таким чином він фактично буде втручатися в мою господарську діяльність. У "Зеонбуді" достатньо розумних людей. Думаю, що консенсус буде знайдений, і це точно не стане перепоною в процесі кодування.

Розмовляла Олена Гладських

- 23 лютого, 2018

RATVODДата: Вівторок, 27.02.2018, 09:47 | Повідомлення # 118
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28328
Статус: Оффлайн
«Укркосмос» опублікував розцінки

на супутникове мовлення
7 лютого ізраїльський супутниковий оператор Spacecom і компанія «Укркосмос»
представили пропозицію для каналів Одеського регіону.


За помірну плату у регіональних каналів є можливість вести мовлення з супутника і бути присутнім на всій території України. Ціни обіцяють бути дуже навіть конкурентними. Mediasat вже писав про спільні презентаціях компаній в інших містах.Юрій Баличев, перший заступник генерального директора «Укркосмос»: «Ми продовжуємо розпочатий проект і готові запропонувати можливість розвиватися тим телеканалам, які цього хочуть. Зараз ми спілкувалися з представниками Південного регіону України. На черзі Схід - Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя та інших міст. Зростає конкуренція між технологіями поширення сигналу, набирає популярності ОТТ, з яким не так просто конкурувати. Але нам це вдається, адже поки немає більш якісного сигналу, ніж супутниковий, а розцінки у нас дуже хороші ».«Нагадаю, що один із напрямів діяльності« Укркосмос »- телепорт, підняття телеканалів на супутник. У 2017 ми повністю закінчили його модернізацію і поставили найсучасніше обладнання від Harmonic.

Також, в планах у нас створення DTH платформи. Spacecom і в цьому проекті виступає нашим партнером.

На сьогодні ми максимально готові до будь-яких видів сервісу, навіть пробуємо транслювати 4К, потужності супутника AMOS-7 це забезпечують »
.Юда Амір, віце-президент з продажу в країнах СНД і Румунії AMOS-Spacecom, розповів Mediasat про стратегію компанії в Україні: «Ми розуміємо, що питання економії бюджету та оптимізації витрат зараз дуже актуальне для учасників українського ринку, тому наша стратегія заснована на тому, щоб запропонувати клієнтам максимально вигідні умови. Варто відзначити, що за меншу ціну вони отримають послуги навіть більш високої якості, адже на сьогоднішній момент AMOS-7 - найпотужніший супутник в Україні. Завдяки співпраці з компанією «Укркосмос» ми можемо запропонувати зручні, надійні та зручні схеми підняття сигналу на супутник і його резервування. Один з напрямків нашої діяльності - налагодження співпраці з регіональними каналами, які до сих пір на супутнику не були присутні »

Представник Spacecom розповів про новий супутнику AMOS-17. Він буде запущений на початку 2019 р., А наступного супутник AMOS-8 планується в середині 2020 року. Він буде працювати в позиції 4˚ з.д. і замінить AMOS-7. Spacecom гарантує, що для каналів цей процес пройде непомітно, вони отримають ті ж частоти, що і на AMOS-7.Одне з ключових питань при піднятті телеканалу на супутник - отримання супутникової ліцензії. Про це Mediasat запитав медіаексперта і юриста Андрія Соломаху:

«Варто зазначити, що існує різний підхід до видачі ліцензії каналам, які вже мовлять певний час, і тільки що з'явилися. Природно, що нові ТРК викликають більш пильну увагу. Якщо мова йде про регіональну ТРК, яка мовить багато років і зарекомендувала себе на ринку, відомий її продукт і бенефіціари, то проблем бути не повинно. Для них отримання ліцензії є чистою формальністю.

Для отримання ліцензії потрібен попередній договір з оператором супутникового зв'язку, після цього можна звертатися до Нацради за ліцензією.

Ціна - завжди досить болюче питання для регіональних каналів. На сьогоднішній момент вартість супутникової ліцензії з урахуванням знижки становить 240 000грн, ліцензія видається на 10 років. Таким чином, на місяць виходить менше 3000 грн »
.Медіаексперт Андрій Назарук розповів про позитивний досвід регіональних каналів, які вже вийшли на супутник.

Представники «Укркосмос» обіцяють усім зацікавленим телеканалам відповісти на всі запитання й допомогти з переходом на супутникове мовлення.

- 26 лютого, 2018

Редакція


RATVODДата: Вівторок, 27.02.2018, 19:48 | Повідомлення # 119
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28328
Статус: Оффлайн
Кодування українських телеканалів з супутника

перенесено на
осінь 2018 року
Кодування супутникового сигналу телеканалів, що входять до складу
чотирьох найбільших медіагруп України, відбудеться не раніше листопада 2018 року.


Таку інформацію в інтерв'ю виданню «Дело» озвучив Ярослав Пахольчук, виконавчий і фінансовий директор «1 + 1 медіа».

За його словами за останній час було досягнуто взаєморозуміння між чотирма медіагрупи (1 + 1 Медіа, Медіа Група Україна, StarLightMedia, Inter Media Group) і регулятором в особі Національної ради України з питань телерадіомовлення.

Разом з тим, за словами Пахольчука, медіагрупи вже знайшли партнерів, які забезпечать в Україні поставку партії спеціальних сет-топ-боксів для прийому і декодування зашифрованого супутникового сигналу їх телеканалів. Очікується, що перша партія таких приставок прибуде в країну вже в червні, а мережа їх поширення буде максимально широкою: від спеціалізованих магазинів до ринків і невеликих базарчиків. Проводитися вони будуть на заводах Китайської Народної Республіки.

Ярослав Пахольчук також повідомив, що в липні на телеканал медіагруп стартує інформаційна кампанія, спрямована на інформування глядачів про початок кодування. Триватиме вона від трьох до шести місяців.

Він також озвучив приблизну вартість, яку глядачам доведеться оплачувати за доступ до програм українських каналів з супутника. За його оцінкою сума буде варіюватися в межах 60-70 гривень / місяць за доступ до десяткам телеканалів, включаючи 20 програм виробництва провідних медіагруп. Відзначимо, раніше пан Пахольчук називав ціну в 45-55 грн за місяць.

Нагадаємо, восени минулого року стало відомо, що медіагрупи планують провести кодування супутникового сигналу навесні 2018 року.
Однак, як бачимо, цей процес знову перенесений на більш пізній термін.

- 27 лютого, 2018

Редакція


RATVODДата: П`ятниця, 16.03.2018, 22:10 | Повідомлення # 120
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28328
Статус: Оффлайн
Телеканал Bolt закодує

супутниковий сигнал системою
Verimatrix
У квітні телевізійний канал Bolt планує закодувати сигнал, розповсюджуваний з супутника Astra 4A, системою умовного доступу Verimatrix.


Про це кореспонденту Mediasat повідомив представник телеканалу.

Телеканал Bolt орієнтований на чоловічу аудиторію. В ефірі каналу - бойовики, кримінальні фільми та серіали, виробництва українських кіностудій FILM.UA та Star Media. Його власниками є Сергій Созановський (50%) і Влад Ряшин (50%).

Нагадаємо, в квітні 2016 року канал отримав ліцензію на здійснення супутникового мовлення протягом 10 років. В травнi 2017 року Bolt поряд з іншими тематичними каналами виробництва Film.ua та Star Media увійшов в дистрибуційний пакет «1 + 1 медіа».

В даний час телеканал Bolt здійснює мовлення з супутника Astra 4A (4,8 гр.в.д., частота 12265H), використовуючи кодування BISS

По уточненню «1 + 1 медіа», дистриб'ютора телеканалу Bolt, система умовного доступу Verimatrix буде активована 2 квітня в 10:00 за київським часом.Віталій Мосейчук

- 27 лютого, 2018

Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини телеканалів » Новини телеканалів і Медіа-груп України
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024