Дата: П`ятниця, 20.03.2015, 08:13 | Повідомлення # 256
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Динамо бере переконливий реванш за матч у Ліверпулі
А що говорити? Гравці «Динамо» все показали і довели на полі. Наскільки обережними були прогнози та очікування вболівальників - настільки переконливою і фантастичною вийшла перемога «Динамо» на «Олімпійському».
Вже з перших хвилин кияни пішли в атаку і удари Гусєва і Антунеша на початку поєдинку лише дивом не досягли мети. Наступні хвилин десять команди були обережними, і столичний вболівальник серйозно захвилювався: знаємо, проходили в Ліверпулі «Динамо» відіграло 20-30 хвилин в повну силу, а потім «Евертон» просто з'їв заїжджих гостей з материка.
Гол Ярмоленка вселив впевненість і вболівальників, і в команду - приголомшливий за красою удар в дальню дев'ятку і - перший пішов! Тут же «іриски» ледь не зрівняли - Берклі влучив у штангу. Небезпечно! В атаці у відповідь Ярмоленко ледь не забив гол-повтор, але кіпер потягнув! Глядачі на трибунах почали несамовито гнати свою команду вперед, але... Лукаку забив.
До честі столичної команди, динамівці не знітилися і в наступні п'ять хвилин забили двічі! Спочатку Теодорчик був першим на підборі після пасу на Ярмоленка, а потім Велозу класно забив ударом з літа, поклавши корпус!
А після голи Гусєва на початку другого тайму дихати стало легше, а Виторину Антунеш довершив розгром британців неймовірною «гарматою» у дальній кут з лінії штрафної. Гол Ягиелки за кілька хвилин до фінального свистка ніхто не помітив.
Переконливий реванш, який змушує з оптимізмом дивитися в завтрашній день. Жеребкування 1/4 фіналу завтра в 13:00. «Динамо Київ» - «Евертон» - 5:2 : Андрій Ярмоленко, 21, Лукаш Теодорчик, 35, Мігель Велозу, 37, Олег Гусєв, 56, Виторину Антунеш, 76 - Ромелу Лукаку, 29, Філ Ягєлка, 82
«Динамо Київ»: Олександр Шовковський, Олександр Драгович, Виторину Антунеш, Данило Да Сілва, Євген Хачеріді, Сергій Сидорчук (Віталій Буяльський, '64), Олег Гусєв, (Владислав Калитвинцев, '90), Мігель Велозу, Сергій Рибалка, Андрій Ярмоленко, Лукаш Теодорчик, (Артем Кравець, '75) «Евертон»: Тім Ховард, Антолін Алькарас, Лейтон Бейнс, Шеймуса Коулмен, Філ Ягєлка, Гарет Беррі, Крістіан Амсу, (Леон Осман, '65), Джеймс Маккарті, (Мухамед Бешич, '78), Росс Берклі, Стівен Нейсміт, (Аруна Коне, '65), Ромелу Лукаку
: Сергій Рибалка, 83. Олександр Драгович, 85. - Ромелу Лукаку, 83. джерело
Дата: Четвер, 09.04.2015, 15:13 | Повідомлення # 260
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
У півфіналі Кубка України зустрінуться Дніпро і Шахтар
В офісі Прем'єр-ліги відбулося жеребкування півфінальних пар Кубка України. За підсумками жеребкування, яка була рейтинговою, визначилися наступні пари:
«Олімпік» Донецьк - «Динамо» Київ «Дніпро» Дніпропетровськ - «Шахтар» Донецьк
Володарі фінальних путівок будуть визначатися з двох матчів. Господарі перших ігор вказані першими. Зустрічі відбудуться 29 квітня та 20 травня.
Також визначений номінальний господар вирішального матчу Кубка України сезону 2014/2015 рр. Ним стане переможець пари «Олімпік» - «Динамо». джерело
Дата: Субота, 11.04.2015, 06:46 | Повідомлення # 261
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
UEFA Youth League. Шахтар обіграв " Андерлехт: є фінал!
Кадрові проблеми юнацького «Шахтаря» були безперервними на протязі всього турніру - ось і в півфіналі Валерію Кривенцову довелося на позицію лівого захисника виставляти Олега Гладченко, який на ній ніколи не грав. А, крім того, лише в запас були включені Арендарук та Коваленко, футболісти, які в цій команді були лідерами. Однак ще раз скажемо, півфінал - це матч, який у житті кожного молодого футболіста буває тільки раз у житті, тому, всі, хто вийшов на поле у «Шахтаря», були сповнені бажання віддати всі сили для досягнення результату.
Ще за попереднім матчів плей-офф «Шахтаря» можна було помітити, що і українці, і їх суперники з перших хвилин не включили максимальні швидкості, а якийсь час йшло на те, щоб придивитися до суперника. «Андерлехт», якому відводили роль фаворита, не виявляв бажання підтверджувати свій статус на полі, і при втраті м'яча бельгійці тут же відкочувалися на свою половину, розраховуючи на контратаку після обрізки «гірників».
Сверхострожную гру з боку обох команд на 14-й хвилині розбавила атака «Шахтаря» лівим флангом. Борячук, прийнявши м'яч, змістився в центр, вийшов у вільну зону, звідки пробив - трохи не вистачило удачі, коли м'яч влучив у штангу! Незабаром той же Борячук справа з меж штрафного майданчика пробив у ближній кут - і якщо до цього «Андерлехт» ще намагався пресингувати на половині «гірників», пропустивши два випаду українців, почав знову грати у відборі лише від середини поля. Тим не менш, на 22-й хвилині бельгійці пропустили ще одну різку контратаку, і тільки ривок де Медіни за Штандером не дозволив нашому футболісту вийти один на один.
Зрідка знаходячи свої шанси в атаці, «Шахтар» не забував уважно діяти у своїх воріт. Пильно доглядали і за Лейя Исека, якого «Андерлехт» постійно шукав попереду. І тільки на 32-й хвилині головній зірці бельгійської команди вдалося голосно нагадати про себе. Після кутового від Маттіса Лейя Исека головою пробив по центру воріт, Кудрик не без праці відбив м'яч перед собою - благо першими у м'яча були наші захисники, які винесли м'яч зі штрафного. До речі, цей момент не міг не турбувати за підсумками першого тайму - бельгійці при кутових постійно вигравали другий поверх. Завершився ж тайм обвідним ударом Дієслова з правого кута штрафного, після якого м'яч в сантиметрах пролетів від дальньої штанги. Перший тайм - 0:0.
Кілька хвилин початку другого тайму пройшли спокійно, але після сильного удару Люкбакио (від рук Кудрика м'яч влучив у штангу) почався справжній штурм воріт «Шахтаря». З працею і кілька панічно відбивалися наші хлопці, і все-таки протриматися не змогли. На 55-й хвилині Бастьєн навісив з кутового на ближню штангу, а там Бурар, випередивши двох захисників головою підрізав м'яч точно під поперечину.
Необхідно було виправляти ситуацію, і Кривенцов змушений був кинути на поле і Арендарука, і Коваленко, які не повністю відновилися після травм. Обидва не кращим чином спочатку увійшли в гру, і бельгійці провели ще кілька атак, які завершилися неточними ударами.
І все ж заміни Кривенцова спрацювали! На 76-й хвилині Зубков від центру поля зробив розрізну передачу у штрафний майданчик на хід Коваленко, Віктор вийшов один на один з Свиларом і спокійно покотив м'яч повз голкіпера. Все було зроблено ідеально! Пройшло 4 хвилини - ще гол, як під копірку. Коваленко класно вивів Арендарука один на один, і той чудово використав свій шанс, пробивши під воротарем - 2:1!
Очевидно було, що в заключні хвилини підопічним Кривенцова буде дуже непросто. Але цей час юні «гірники» спокійно відіграли біля своїх воріт, і на 87-й хвилині добили суперника - Коваленко з меж штрафного пробив точно в кут воріт.
3:1 - «Шахтар» у фіналі! Браво, Валерій Кривенцов! Супер - всі футболісти! Чекаємо фіналу, який відбудеться 13 квітня.
Анатолій ПОДВОЙСЬКИЙ
«Андерлехт U-19» - «Шахтар U-19» - 1:3 (0:0)
«Андерлехт U-19»: Милі Свилар, Жиль Денейе, Стефан Омеонга, (Кобе Коолс, '83), Натан де Медіна, Ерве Маттіс, Доді Люкбакио, Самі Бурар, (Оріль Мангаля, '64), Самюель Бастьєн, Енді Кавайя, Аарон Лейя Исека, Гленн Лееманс, (Йорн Ванкамп, '88) «Шахтар " U-19»: Олег Кудрик, Данило Сагуткин, Ігор Кірюханцев, Микола Матвієнко, Бека Вачіберадзе, (Ярослав Фурсов, '89), Олександр Пихаленок, Василь Штандер, (Віктор Коваленко, '63), Олександр Зубков, Андрій Борячук, Олександр Дієслова, (Денис Арендарук, '57), Олег Гладченко
Арбітр: Ейтан Шмулевитц (Ізраїль)
Самі Бурар, 55 - Віктор Коваленко, 76, Денис Арендарук, 80, Віктор Коваленко, 87. джерело
Повідомлення відредагував slavasam - Субота, 11.04.2015, 06:47
Дата: П`ятниця, 17.04.2015, 06:05 | Повідомлення # 262
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Динамо втратило перемогу над Фіорентиною
Везе найсильнішим? Як сказати... В даному випадку, напевно, все набагато простіше: футбольний Бог сьогодні вболівав за Динамо. Особливо це проявлялося, коли Салах або Хоакін прощали киян і не використовували відмінні шанси, коли Хачеріді дивом не зіграв рукою при блокуванні удару, коли м'яч пролетів в сантиметрах над поперечиною або потрапив у штангу воріт Шовковського. Ну і, звичайно ж, гол - про такий фарт мріє кожен!
Хоча не скажеш, що на Динамо щастя впало з небес. Підопічні Сергія Реброва показали відмінну фізичну готовність, виконували великий обсяг роботи на всіх ділянках поля (навіть Ленс добре допомагав у захисті) і регулярно напружували Нето і Ко якісними пасами і навісами.
Особливо ефективним був Ярмоленко, який бігав ледь не по всій ширині поля. Саме після його зсувів у центр і кілька проникаючих передач біло-сині мали кілька класних моментів. Найяскравіший з них - удар Ленса, коли Ярмоленко технічно відкотив голландцеві під удар метрів з 13-ти, але Джермейн не зумів правильно підлаштуватися і сильно пробити у площину воріт.
Своє "спасибі" скажуть Ярмоленко і центральні півзахисники "Динамо", які в цьому матчі виглядали не кращим чином. Трійка Рибалка-Сидорчук-Буяльський видалася дуже однопланової, без цікавинок у вигляді професорських передач Велозу, креативності Бельханды або гри Гармаша. Ні, перераховане вище тріо відпрацювало на 150 і навіть 200 відсотків, але часто збивалося в купу і не приносило очікуваної ефективності. І якщо недолік в атаці ще заповнювали Ярмоленко і Ленс, то в опорній зоні часто з'являлися дірки, куди італійці з великим задоволенням направляли м'яч і розвивали свої атаки.
Хоча це було лише одним, далеко не головною зброєю Фіорентини. Маючи таку шикарну дослідну атакуючу трійку (Хоакін-Гомес-Салах), тільки дивуєшся, чому "фіалки" так мало забивають і програють останнім часом. Команда Монтелли грала просто: у центрі поля хавбеки "вигризали" простір, потім Борха Валеро або Матіас Фернандес робили немудренные передачі вперед, ну а далі - справа техніки.
Особливо "скрипка звучала" у Салаха, який ледь не скрутив шию Антунешу своїми переміщеннями і різкими ривками. Раз за разом єгиптянин проходив португальця, як на тренуваннях, виходячи на відмінну позицію до передачі. Благо, динамівці непогано працювали на підстраховці, а центральні захисники перекушували паси Салаха на Гомеса та інших (або блокували удари, якщо пас таки проходив).
Дивувало тільки, як Салах і Хоакін в найпростіших ситуаціях брали не зовсім логічні рішення. Вірніше, Салах одного разу, опинившись на відмінною ударній позиції, поспішив з ударом (хоча мав час підробити і прицільно пробити). А ось Хоакін скористався помилкою Хачеріді біля бровки, змістився до центру і міг сам розбиратися в ситуації, але чомусь загальмував, почав обігрувати прибігли динамівців і в результаті втратив м'яч...
Хоча, як показали подальші події, для голу достатньо одного лише везіння. Ленс отримав м'яч на лівому фланзі, прокинув собі паралельно лінії штрафного і пробив. Удар був досить сильним, але м'яч майже відразу після пострілу зустрівся з ногою захисника зрикошетив так, що з шикарною дузі залетів прямо у дальню дев'ятку! Нето був засмучений до краю, а табло засвідчило перевагу Динамо - 1:0.
Під кінець тайму команди трохи заспокоїлися, і лише покусували один одного напівмоментами, але до конкретики справа не дійшла. Фіорентина спробувала швидко відігратися, і Динамо могло ловити італійців на контратаках. Але гості постійно залишали позаду мінімум двох людей, які не давали біло-синім розігнати стрімкий випад.
Відпочивши, команди почали менше уваги приділяти грі в центрі поля і набагато швидше виходити з оборони в атаку. Суперники, як ніби за домовленістю, зі строгою черговістю проводили свої атаки з найрізноманітнішими кінцівками. Фіорентина продовжувала в основному сподіватися на Салаха, який "возив" вже Увазі (ще в першому таймі Антунеш отримав травму, і Домагой вийшов на лівий фланг оборони). Так, Мохаммед часом нанизував і двох, і трьох опонентів, проте все закінчувалося перехопленням передачі Салаха динамівськими захисниками.
Динамо ж явила більше конкретики, ніж у першому таймі, чудово використовуючи контрвипади по флангах. Максимум з цього міг вичавити Сидорчук, якого вивели на шикарну позицію для удару, але замість прямого пострілу Сергій почав прибирати суперника і тільки тоді бити. На жаль, удар був блокований. Також запам'яталася пара обведень і загострень від Ярмоленка, але найчастіше партнери не встигали надати Андрію потрібну підтримку.
Гарненько разок огризнулася і Фіорентина. На 77-й хвилині Борха Валеро чудово відгукнувся на діагональ з правого флангу атаки гостей і ударом головою послав м'яч у штангу. Обійшлося. Але взагалі варто визнати, що італійці набагато могутніше провели кінцівку матчу, осадивши штрафний Шовковського.
І, здавалося, два редуту динамівської оборони витримають, і ось вже перемога, але... все по справедливості: Салах - майже гольова передача (саме його навіс почав гольовий епізод), Бабакару - гол, Монтелла - похвала за вдалу заміну, а всієї Фіорентині - винагорода за хорошу гру в атаці. Можливо, дійсно, щастить сильнішим...
Дата: П`ятниця, 17.04.2015, 06:08 | Повідомлення # 263
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Брюгге - Дніпро: перший матч без голів
Для вболівальників Брюгге матч чвертьфіналу Ліги Європи подія велика. За кілька годин до гри з різних кінців до стадіону Ян Брейдель підтягувалися машини, у вікнах яких миготіли чорно-сині шарфи, прапори. Безумовно, для них бельгійський клуб був явним фаворитом, адже до цього в турнірі Брюгге жодного разу не поступився, та й ім'я суперника по ідеї не повинно було вселяти страх. Те, що сьогодні на матчі очікувався аншлаг, казав той факт, що на офіційному сайті Брюгге з ранку у продажу залишалося всього 16 квитків. Напівпорожнім виявився тільки гостьовий сектор, хоча потрібно відзначити, що і дніпрян підтримувала значна група фанатів, як для гостьового єврокубкового матчу.
Основне питання у складі Дніпра був пов'язаний з позицією лівого захисника. Як і очікувалося там вийшов Матос, вже наигрывавшийся на цьому місці, а права бровка була віддана тандему Федецький-Лучкевич, в той час як Гама залишився в запасі. В атаку був відряджений Калініч, а ось активний попередніх іграх Селезньов почав гру на лаві запасних.
Дніпро почав досить активно. Вже в першій атаці Калініч гостро прострілював у воротарський майданчик, але там захисники бельгійців зуміли розібратися. А через пару хвилин вже Коноплянка потанцював перед двома захисниками і заробив кутовий, при цьому невдало приземлившемуся Райану довелося надавати медичну допомогу. А на 10-й хвилині наша команда створила вже перший гольовий момент. Лучкевич відкотив м'яч Ротаню, якому ніхто не заважав нанести удар метрів з 15-ти, але сфера пролетіла явно вище воріт. Бельгійці свій перший гострий випад провели за хвилину до цього, але атака завершилася фолом з боку господарів.
На деякий час гра заспокоїлася. І в найближчі хвилин 15 запам'яталася, мабуть, тільки помилку Бойко, випустив мокрий м'яч з рук після знижки Дугласа. Дніпряни виглядали дуже впевнено, ні в чому не поступаючись супернику. В середині поля жорстко випалювали Федорчук і Канкава, а на правому фланзі проявляв активність Лучкевич. Господарі розраховували на простріли, в основному з правого флангу. А ось на 27-й хвилині Брюгге мав прекрасний шанс відкрити рахунок. Чеберячко не встежив за Іскьердо, який вискочив сам на сам з Бойком, але воротар Дніпра зумів ногою відбити удар суперника.
На це гості відповіли серією кутових, а також ударом з хорошої позиції Чеберячко, який був заблокований захисником. Команди грали досить жорстко, і Скоміна цьому не заважав. То Дуглас, відбираючи м'яч, змусив опонента зробити сальто, а потім Федецький розсік голову в зіткненні з Уларе. З іншого боку другої неправильний підкат Федорчука арбітр після усного попередження розцінив жовтою карткою - і тепер Валерій пропустить матч-відповідь у Києві.
Команди продовжували демонструвати цікавий, гострий футбол. На випад Коноплянки, з несильним ударом якого легко впорався Райан, бельгійці гарматним пострілом Рафаэлова трохи вище поперечини, а наступну атаку Брюгге переривав вже Дуглас, у підкаті вибив м'яч в районі лінії воротарського майданчика. Незадовго до перерви Лучкевич не зумів влучити у площину воріт, відгукнувшись на діагональ Коноплянки, а в компенсований арбітром час два кутових десятки Дніпра завершилися неточним ударом Калініча.
Відразу після перерви обидві команди цілком могли відкрити рахунок. Перший же кутовий біля воріт Бойка закінчився ударом Де Фаува - м'яч пролетів в сантиметрах від стійки, і тут же Дніпро відповів контратакою, в завершенні якої Калініч ледь не замкнув простріл Ротаня. Команди продовжували відповідати атакою на атаку, при цьому господарі на 57-й хвилині отримали право на небезпечний штрафний прямо по центру воріт, але удар у Рефаэлова вийшов дуже неточним.
Відзначимо і змінене суддівство Скоміна. Якщо до перерви воно було досить ліберальним, то тепер протягом шести хвилин арбітр показав відразу чотири жовті картки. На жаль, стандарти в цей раз у дніпропетровців не пішли. Згадав, як забивав Олімпіакосу Канкава, але цього разу не допоміг рикошет і м'яч пройшов повз ціль.
За 20 хвилин до кінця матчу тренери почали робити заміни. Першими пішли форварди, причому Селезньов простояв на брівці близько п'яти хвилин, чекаючи зупинки гри. За цей час чудовий шанс забити був у Ротаня, який після передачі Коноплянки пробив головою точно в руки голкіперу. Залишив поле і віддав всі сили грі Лучкевич, якого, здавалося, просто-таки гойдало, коли він залишав поле.
А тим часом команди продовжували шукати щастя в атаці. Спершу спірний епізод виник у штрафному Дніпра, коли в Рафаэлов опинився на газоні після єдиноборства з Гамою, але Скоміна, взяв паузу, вирішив призначити кутовий. На це дніпряни відповіли ударом Коноплянки, який у фірмовому стилі змістився з флангу і пробив низом у дальній кут - Райан з труднощами перевів м'яч на кутовий, розіграш якого закінчився ударом Селезньова у бічну сітку.
Навіть у компенсований арбітром час команди продовжили грати в яскравий футбол. І якщо Брюгге окупував штрафний Дніпра з допомогою навісів, то гості провели гостру атаку, але Раян виграв ближній бій у Коноплянки. Нульова нічия, залишає непогані шанси дніпрянам на вихід у півфінал.
Брюгге - Дніпро 0:0
Брюгге: Райан - Де фаув, Сімонс, Мехеле, Де Пліч - Вормер, Сілва, Віктор Васкес - Рефаэлов (Копман, 89), Уларе (Де Суттер, 72), Іскьердо (Діркс, 79)
Дата: П`ятниця, 24.04.2015, 07:10 | Повідомлення # 264
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Дніпро вийшов у півфінал Ліги Європи!
Напередодні матчу вболівальники розділилися на два табори. Більшість наполягала на тому, що нас чекає обережний і не надто цікавий футбол з цілком можливим екстра-таймом і серією пенальті. Меншість ж виступило оптимістами - прогнозована перемога Дніпра в один, а то й два м'ячі з хорошим рахунком 2:1 або 2:0...
На жаль, оптимісти вийшли з спору переможеними. Команди продовжили гнути лінію, яку обрали ще в першому матчі в Бельгії: організація гри на першому плані, обережність і кредо "ціна пропущеного голу занадто велика".
Хоча Брюгге все-таки свідомо вибрав гру другим номером, особливо не напружуючи захисників дніпрян і дозволяючи господарям спокійно почувати себе в центрі поля. Дніпро ж з перших хвилин спробував взяти фортецю Прюдомма шаленим натиском, в якому кращим виглядав Лучкевич (на правому фланзі Валерій був дуже гарний, виконуючи величезний обсяг роботи, і не раз загострюючи ситуацію). Але якщо в початковій стадії пресинг "синіх" був успішним - бельгійці відкочували м'яч голкіперу, і той просто вибивав вперед, то «на вихлопі» результату не було - Дніпро в більшості програвав верхові єдиноборства і не міг відразу починати наступну атаку.
Тому швидкого футболу ніяк не виходило, хоча Безус за підтримки Ротаня і флангів у першому таймі розігнав кілька непоганих атак. Але все закінчувалося занадто банально і передбачувано, а до конкретного удару по воротах справа не доходила.
З часом команда Маркевича трохи перебудувалися, почала більше грати на Селезньова, який успішно чіплявся за м'яч і зберігав його для продовження атаки. Також варто відзначити, що Дніпро добре окупував територію у штрафній гостей, грамотно розташовуючись на підступах і не даючи бельгійцям просто так відбирати м'яч. Але при цьому очікуваних дальніх ударів публіка бачила мало. Ротань взагалі жодного разу не приклався, а Коноплянка хоча кілька разів в улюбленій манері і змістився в центр, але разом "смачного" пострілу віддавав діагоналі на протилежний край.
У підсумку з гострих моментів можна згадати декілька ударів головою від Селезньова і Матоса (хоча в тих випадках Райан все контролював), постріл Безуса з дали "по горобцях" і атаку імені Лучкевича-Канкави: грузин знайшов юного українця на фланзі, Валерій відразу кинув Джабі на хід, але Канкава при зближенні з воротарем не зумів далі переадресувати м'яч (пас був блокований). Забий Дніпро до перерви - це б вирішило всі завдання. Але...
Докорінно змінити ситуацію відразу після відпочинку міг Коноплянка, якого на побачення з Райаном прекрасним "черпачком" вивів Ротань. Євген зблизився з голкіпером і пробив у дальній кут, але м'яч по висхідній ковзнув повз штанги.
Той момент показав, що Дніпро вийшов з роздягальні з явно кращим настроєм, ніж в першому таймі. Інтенсивність атак набагато покращилася, м'яч майже не губився, діяльність велася рівномірно по всьому фронту. З-за цього Брюгге і не думав про атаку, лише зрідка вибираючись за центральний коло.
І все б добре для Дніпра, але основна діяльність господарів підпадала під визначення «навкруги». Не було ні тлумачних дальніх пострілів, ні конкретики в завершенні. Так, Коноплянка виблискуючи яскравими фарбами, але коли справа доходила до доставки м'яча в центр, справа стопорилось...
У підсумку виявилося, що козир дніпрян - зовсім не гра центрфорварда і доставка м'яча до нього. Під кінець матчу Дніпро трохи притримав коней» і вирішив виманити Брюгге до своєї штрафної. Тут-то Ротань і нагадав, що таке прекрасне "кинджальний" пас на хід. Руслан з центру поля кинув у прорив Євгена Шахова, який на правому краю у лінії штрафної прибрав м'яч під себе і вже з лівої ноги пальнув у дальній кут. Невеликий рикошет, і "круглий" в далекому кутку - 1:0.
"Справу зроблено, господа" - напевно промайнуло у більшості присутніх на стадіоні. Хоча Брюгге чинив опір до кінця: підопічні Прюдомма почали грати відчайдушно, в два паси доходячи до штрафної Бойко, і кілька разів змусили похвилюватися неприємними навісами. Але вже ні сил, ні вміння, ні запалу у бельгійців не вистачило, щоб відібрати у Дніпра путівку в півфінал Ліги Європи!
Дніпро - Брюгге 1:0 (перший матч 0:0) Гол: Шахов, 82
Дата: П`ятниця, 24.04.2015, 07:13 | Повідомлення # 265
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Динамо без шансів поступився у Флоренції
Після голу Бабакара в самій кінцівці київського матчу опинилися в програшній позиції динамівці в протистоянні з двох поєдинків. Ситуація змушувала підопічних Сергія Реброва атакувати з перших хвилин матчу, однак, кадрова ситуація зробити це особливо не дозволяла. До втрат Велозу і Мбокані додався також несподіваний виліт за межі заявки Кравця прямо перед грою, а також погана ігрова форма середньої лінії Динамо. Одним словом, було дуже складно припустити, що наша команда зможе диктувати свої умови на Артеміо Франкі.
З перших же хвилин матчу стало зрозуміло, що голи відкладати в довгий ящик команда Монтелли не має наміру. Моменти біля воріт Олександра Шовковського виникали один за іншим, в той час, як кияни нічим не могли відповісти в умовах постійного браку в передачах. Вже на другій хвилині небезпечно прострілив Хоакін з лівого краю штрафного у воротарський, де Гомесу сантиметрів не вистачило, щоб замкнути цей пас. Через кілька хвилин небезпечно пробив з лінії штрафного Салах, але виручив свою команду Шовковський. Врятував досвідчений голкіпер Динамо і в епізоді з потужним пострілом Гомеса з лівого краю штрафного, коли не у справ перед нападником виявився Данило Сілва.
Надійною грою не могли похвалитися захисники Динамо сьогодні, відверто провалили боротьбу в центрі поля хавбеки, не виходило чіплятися за м'яч нападаючим. Одним словом, сильних ланок у команди Реброва в цей вечір просто не спостерігалося. Тому цілком заслуженим підсумком першого тайму став пропущений гол. Правда, він вийшов досить курйозним. Хоакін неточно пробив з лівого краю штрафного. В результаті вийшла передача на Гомеса, а Маріо при невдалій спробі обробити м'яч, відправив круглого в сітку.
Окремо варто відзначити видалення Джермейна Ленса за кілька хвилин до пропущеного голу, що також надломило динамівців. Якщо з першою жовтою карткою отриманої в боротьбі за м'яч ще можна погодитися, то другий гірчичник вийшов вельми сумнівним. Голландець першим встиг до м'яча на лівому краю чужого штрафного, після чого в зіткненні з ногою Родрігеса впав на газон. Арбітр показав вкрай сумнівну другу жовту картку для Ленса, результатом чого став достроковий вихід в роздягальню. Ребров був змушений проводити заміну Теодорчика на Гусєва ще в першій половині зустрічі.
У другому таймі на футбольному полі нічого не змінилося. Безліч моментів створювали господарі, продовжуючи повністю домінувати на футбольному полі. Деколи виручали свою команду Шовковський чи Даніло Сілва при винесенні м'яча з лінії воріт. Зуміли трохи додати підопічні Реброва лише в останні десять хвилин матчу. Шанс забити з лінії штрафного був у Сергія Рибалки, але потужний удар хавбека "Динамо" в красивому стрибку парирував Нето. Ще один гольовий момент був у Гусєва після подачі з кутового. Не підставив ногу під м'яч Олег в метрі від лінії воріт. Нарешті, вже в доданий арбітром час Ярмоленко пробив з кута воротарського майданчика суперника.
Динамо розкрилося, що дало можливість провести вирішальну контратаку Фіорентині вже на четвертій доданій хвилині. Варгас зі свіжими силами прорвався в чужу штрафну з лівого флангу атаки, після чого точно пробив у дальній кут воріт. Впевнена перемога команди Монтелли у матчі протистояння з Динамо стала цілком заслуженою підсумком тотальної переваги Фіалок на Артеміо Франкі. Італійська команда заслужено виходить в півфінал Ліги Європи, тоді як молодим вихованцям Реброва ще необхідно набиратися досвіду.
Дата: Середа, 06.05.2015, 11:15 | Повідомлення # 268
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Ювентус у першому матчі здобуває перемогу над Реалом
Команди підійшли до матчу не в оптимальних складах. У «Ювентуса», який у суботу четверте чемпіонство поспіль, ключовою втратою був півзахисник Поль Погба, а у «Реала» продовжують лікуватися провідний центральний хавбек Лука Модріч і форвард Карім Бензема.
Натомість до складу чинних володарів трофею повернувся Гарет Бейл, який вирушив на допомогу Кріштіану Роналду в напад, а роль Модріча в центрі поля виконував номінальний захисник Серхіо Рамос. У господарів в «основі» з'явився проводив лише другий матч у Лізі чемпіонів Стефано Стураро, який вже на третій хвилині завдав небезпечного удару по воротах Ікера Касільяса.
Але найбільш активним на початку поєдинку у турницев був вихованець «Реала» Альваро Мората. Прийшов влітку минулого року в «Ювентус» форвард побачив, що Касільяс занадто далеко вийшов з воріт, і намагався послати м'яч йому за спину - голкіпер насилу зумів парирувати удар.
Однак у наступному епізоді Мората домігся свого, опинившись першим на підборі після того, як Касільяса потривожив Карлос Тевес. Іспанський нападник поцілив у порожні ворота з двох метрів, але надто бурхливо святкувати гол з-за поваги до свого колишнього клубу не став.
Гості кинулися відіграватися, і на 27-й хвилині їхні зусилля принесли результат. Хамес Родрігес увійшов у штрафну і видав ідеальний пас на ніким не прикритого Роналду, який з метра головою переправив м'яч у сітку. Португалець забив 76-й гол у Лізі чемпіонів, ставши кращим бомбардиром в історії турніру. У поточному сезоні форвард наздогнав лідируючого з дев'ятьма голами Луїса Адріано.
Незадовго до перерви «вершкові» могли розвинути успіх. Хамес, скориставшись навісом Іско з лівого флангу, пробив у падінні головою і влучив у поперечину. Першим на добивання Марсело з розвороту вистрілив трохи вище цілі.
На початку другого тайму ініціативою знову заволоділи господарі, але успіх їм принесла вдала контратака. Після розіграшу кутового мадридці втратили м'яч, а Тевес і Мората пішли у відрив проти двох захисників. Морату збив Марсело, а аргентинцеві вдалося вбігти в штрафну, де на ньому сфолив Данини Карвахаль.
Арбітр показав на «точку», і потерпілий сам привів вирок у виконання. Касільяс впав у лівий кут, а удар був нанесений по центру воріт. Для Тевеса цей гол став сьомим у поточній Лізі чемпіонів.
Карло Анчелотті вирішив підсилити атаку і кинув в бій Хав'єр Ернандес, який приніс у чвертьфіналі перемогу над «Атлетіко». Чічаріто відразу ж міг стати автором гольової передачі, але Роналду не вистачило лічених сантиметрів, щоб з близької відстані замкнути витончений пас мексиканця п'ятою.
У кінцівці «Юве» основну увагу приділив обороні, зробивши ставку на контратаки, і не дозволив супернику зрівняти рахунок. А вже в компенсований час туринці і зовсім могли збільшити перевагу. Вийшов на заміну іспанець Фернандо Льоренте на дальній стійці замикав подачу Андреа Пірло зі штрафного, але удар вийшов несильним, і Касільяс забрав м'яч у руки. Доля протистояння вирішиться через тиждень у Мадриді.
Дата: Середа, 13.05.2015, 06:16 | Повідомлення # 270
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
«Барселона» програє в Мюнхені «Баварії», але завдяки великій перемозі в першому матчі проходить далі
Господарям, які поступилися в першому матчі з рахунком 0:3, потрібно було створити диво, щоб продовжити боротьбу в Лізі чемпіонів УЄФА. Статистики UEFA.com вивчивши результати за всю історію найпрестижнішого єврокубка, оцінили шанси «Баварії» на вихід у фінал у 4,8%.
Однак мюнхенці не втрачали надії, адже два роки тому на аналогічній стадії вони змогли забити вдома в ворота синьо-гранатових чотири м'ячі. Правда, тоді протистояння починалося на німецькій землі.
Нині ж «Барса» прибула на матч-відповідь з солідним доробком. Як і тиждень тому на «Камп Ноу», команди порадували глядачів відкритим футболом. Вже на п'ятій хвилині Іван Ракітіч міг збільшити перевагу гостей. Даніел Алвес вивів хорвата один на один, проте Мануель Нойєр, витягнувшись у струнку, парирував удар.
«Баварія» майже відразу ж покарала підопічних Луїса Енріке за нереалізований момент. Медхи Бенатов забив свій перший гол у Лізі чемпіонів, замкнувши подачу Хабі Алонсо з кутового. Проте інтрига в матчі жила недовго. На 15-й хвилині Ліонель Мессі чудовим пасом вивів Луїса Суареса на рандеву з Нойером, але уругваєць не став скупитися і покотив на Неймара, який холоднокровно послав м'яч у порожні ворота.
І все-таки команда Хосепа Гвардіоли не опустила руки, а продовжила шукати щастя біля чужих воріт. Голкіпер «Барси» Марк-Андре тер Стеген відбив небезпечні удари Томаса Мюллера і Роберта Левандовскі, знову грав у захисній масці.
Захопившись атакою, господарі пропустили другий гол. Знову в центрі виявилося ударне тріо «блауграна». Мессі виграв верхову боротьбу у захисників «Баварії» і вивів на ворота Суареса, а той в черговий раз не забув про Неймара. Бразилець прийняв м'яч на груди і другим дотиком пробив низом у ближній кут. На трьох латиноамериканці зметикували вже 25 з 28 голів «Барси» у поточному розіграші.
У кінцівці тайму продовжив творити чудеса тер Стеген. Спочатку німець не дозволив відзначитися своєму співвітчизнику Бастіану Швайнштайгеру з «другого поверху», а потім якимось неймовірним чином витягнув м'яч на «стрічці» після удару Левандовскі з лінії воротарського майданчика.
У другій половині зустрічі швидкості були не такі високі. Луїс Енріке вирішив поберегти сили і вже в перерві замінив Суареса на Педро Родрігеса. Як результат, на 59-й хвилині Левандовскі покарав каталонців за розслабленість. Польський форвард фінтами розгойдав Хав'єра Маскерано і низом послав м'яч у правий кут.
На 74-й хвилині Мюллер, отримавши пас від Швайнштайгера, завдав обвідного удару метрів з 20, і м'яч знову опинився у сітці каталонців. Баварці повели в рахунку, але для виходу у фінал їм потрібно було забивати ще три голи. «Барселона», зрозумівши, що так можна й догратися, всі сили кинула на оборону.
У підсумку "синьо-гранатовим", у яких рекордний 150-й матч у Лізі чемпіонів провів вийшов на заміну Хаві Ернандес, на початку червня належить ще одна поїздка в Німеччину. Цього разу - на берлінський фінал. І нехай, що в Мюнхені перервалася 18-матчева безпрограшна серія з урахуванням всіх турнірів...
Баварія - Барселона - 3:2 Голи: Мехді Бенатиа, 8, Роберт Левандовскі, 58, Томас Мюллер, 74 - Неймар, 14, 29