Дата: П`ятниця, 15.05.2015, 05:08 | Повідомлення # 271
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Дніпро — у фіналі Ліги Європи!
Найкраще про настрій розповість картина секунд за двадцять до стартового свистка: у кромки поля енергетичний коло створили не тільки гравці стартового складу Наполі, а і всі інші тренери та, здається, навіть масажисти з іншим персоналом. Я такого ще не бачив – може, хіба що перед серією пенальті на чемпіонаті світу.
Ще одна ілюстрація настрою – гра Євгена Селезньова. Один з героїв гри на Сан-Паоло вирішив вичавлювати максимум з дощової погоди – на склозьком газоні зростає ефективність підкатів. Впевнений, приблизно так вирішив Селя – він намагався подкатываться навіть в самих безнадійних ситуаціях. Як правило, безуспішно, але подібні трюки дніпровського форварда як мінімум нервували неаполітанську оборону.
Хоча нервів і без підкатів імені Селезньова вистачало в першому таймі концентрованої нервозності було куди більше, ніж футболу в чистому вигляді. Близькість фіналу відчувалася в кожному парє, в кожному вдалому або невдалому дії – нехай це звучить банально, але було приблизно так.
Якщо і була якась надія, що Дніпро покаже еталонну гру в обороні, то вона не виправдалася. Досить оперативно неаполітанці розрізали нашу оборону, але повторилася історія першого матчу: Ігуаїн тільки більше посилив свій комплекс Бойко, який до кінця так і не подолав. Гонсало, мабуть, вже тоді усвідомив всю марність будь-яких спроб пробити Дениса, а тому пішов у тінь аж до самого кінця.
Дніпро, як і личить команді, яку рахунок влаштовує, ініціативу Наполі віддав. Крім моменту у Ігуаїна шансів у першому таймі неаполітанці практично не створювали. Конкретне напруга виникало двічі: після слизького (у всіх сенсах) удару Інсіньє головою (Бойко спас) і в моменті, коли вже наш воротар врізався у когось із захисників Дніпра – все закінчилося благополучним кутовим.
Навряд чи Маркевич радив своїм футболістам часто лупити м'яч вперед, але тактика лонгболлов застосовувалася досить активно. З іншого боку, завдяки енергії Селезньова навіть самі неточні довгі передачі виходили не такими вже безнадійними. Селезньов мав єдиний напівмомент Дніпра – удар метрів з 22 майже залетів у кут, не вистачило половини метра. Кілька гіпотетичних небезпечних атак Дніпра ні в які протоколи та хронології не потраплять до хоча б якогось удару вони доведені не були.
Передбачалося, що подібне русло гри – небезпечне, але задовільний – не зміниться і після перерви. Від себе можу сказати, що я не очікував настільки активного і атакуючого старту від Дніпра – підозрюю, не очікували та гості з Неаполя на чолі з Бенітесом.
Команда Маркевича провела дуже сильний відрізок, який закінчився абсолютно логічним голом. У першому таймі ми сподівалися, що Дніпро зловить свій шанс, але точно не могли розраховувати на закономірний гол. Тут же був той випадок, коли взяття воріт повністю випливало з того, що відбувається – Коноплянка різано подав, а Селезньов знищив на другому поверсі свого опікуна.
Бенітес вирішив кидати наявні потужні козирі – на полі оперативно вийшли Хамшик і Мертенс. Часом ставало дуже важко, а іноді критично – моменти, коли м'яч просто скакав по воротарського точно не для слабкодухих.
Мені важко уявити, які нерви у гравців Дніпра і як взагалі можна було витримати кожен кутовий, штрафний і загострення від Наполі. Але – титанічно дотерпіли. Могли закінчити навіть раніше фінішу – Матеусу не вистачило кількох сантиметрів для красивої точки. Все до гри прикидали слабкі місця Дніпра – лівий фланг з правоногим Лео Матос, ніби як неосновна пара центральних захисників – жодне з номінально слабких місць не здригнулося, як би не було важко.
Це був героїчних матч і героїчних день. Дніпро пройшов у фінал, провівши всі матчі на лише формально домашньому стадіоні, а напередодні вирішальних стадій втік з клубу гравець, звинувативши клуб у невиплаті зарплати – і ця команда вигризла путівку у фінальний матч, не пропустивши в домашніх (знову ж таки, аж до Наполі – лише формально) матчах жодного гола.
Шкода, що один з найкращих вечорів в історії незалежного українського футболу був зіпсований витівкою вболівальників – парочку з фінальним свистком рвонули на поле, за ним побігла половина стадіону. Футболісти Дніпра замість початку святкувань змушені були втікати під трибуни, а вболівальники оперативно переключилися на гостьовий сектор. Велике щастя, що оточення не було прорване і все закінчилося збереженням італійських гостей – інакше проблеми були б ще більше. Вони і так напевно виникнуть, але вже в наступному сезоні. Напевно, така публіка не заслуговує чергової порції умовних покарань.
Але незважаючи ні на що, цей вечір так чи інакше, з ложкою дьогтю або без неї, увійде в історію, як один з найвидатніших в історії українського футболу.
Дніпро - Наполі 1:0 (перший матч 1:1) Гол: Селезньов, 58
Дата: П`ятниця, 15.05.2015, 05:16 | Повідомлення # 272
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Севілья зіграє з Дніпром у фіналі Ліги Європи
За передматчевим коментарям здавалося, що тренер Фіорентини " Вінченцо Монтелла сам не дуже вірить у можливість камбека після поразки 0:3 в першій зустрічі.
І на своєму полі флорентійська команда не змогла забити жодного голу, а всі питання були зняті ще в середині першого тайму, коли відзначився Карлос Бакка. Тут же другий гол оформив Даніел Каррісу, а Фіорентина не змогла відіграти бодай один м'яч, хоча в другому таймі мала шанс забити з пенальті.
5:0 за сумою двох матчів і Севілья " вдруге поспіль виходить у фінал Ліги Європи. Фіорентина — Севілья 0:2 (перший матч - 0:3) Голи: Бакка, 22, Каррісу, 27
Дата: П`ятниця, 15.05.2015, 07:53 | Повідомлення # 273
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28594
Статус:
Дніпроза рік піднявсяна 34 місцяв рейтингуУЄФА
"Дніпро" після виходу в фінал Ліги Європи оновив свій клубний рекорд. Після перемоги над "Наполі" на рахунку команди з Дніпропетровська 21 очко в рейтингу УЄФА за цей сезон.
Загалом на рахунку команди Маркевича 52 очки в рейтингу, що дозволяє дніпропетровцям зайняти 36-е місце. Вище команда не підніметься, навіть якщо виграє у "Севільї" у фіналі. Минулий сезон "Дніпро" завершив на 70-му місці.
Дата: Понеділок, 18.05.2015, 06:37 | Повідомлення # 274
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Динамо оформило чемпіонство!
Дивно, але на чемпіонський матч гравці "Динамо" вийшли без настрою. Недооцінили? Навряд чи – все-таки, м'яко кажучи, не остання команда, яка навіть у резервному вигляді виглядає цілком по-бойовому. Не вистачило мотивації, враховуючи запас? Теж слабка версія: адже набагато приємніше оформити чемпіонство перед півсотнею тисяч вболівальників, ніж, наприклад, через тиждень на львівській Україні. І потім, перемога зменшувала б кількість серйозних матчів до відпустки рівно до двох (або одного у разі непрохода Олімпіка). Теж адже мотивація для футболістів – скоротити кількість роботи і напруги. Тим не менш, візуально все виглядало так, немов у четвер Динамо паралельно з Дніпром кваліфікувався у фінал Ліги Європи, а зараз міг з чистою совістю не напружуватися. Але в тому-то і справа, що нечиста совість – хоча б із-за не найкрасивішого вильоту в чвертьфіналі від Фіорентини. І ось сьогодні Динамо зіграло приблизно в тому ж дусі, що і проти флорентійців. Начебто і матч найпершого значення, а відповідної самовіддачі, бажання, сверхмотивация не видно – як ні вглядывайся.
Мирон Маркевич ще відразу після півфінального тріумфу чітко дав зрозуміти, що для нього важливо, а що – глибоко вторинне. Матч чемпіонату проти Динамо – з другої категорії. З тих, хто виходив в основі проти Наполі, сьогодні з перших хвилин на полі з'явився лише Джаба Канкава. Перед початком сезону Канкава розповідав, що не є любителем вечірок, а тому припускаємо, що на відміну від інших готувався до Динамо серйозно.
Втім, резерв Дніпра і за назвою, і за змістом гри взагалі такого поняття, як "резерв" не відповідає. Та й потім, Матеус і Калинич – персонажі дуже навіть вирішальні, а Папа Гуйє і Ксьонз напевно б грали більше, встигни Дніпро заявити їх на Лігу Європи. Так що говорити про те, що Маркевич просто не використовував ключових гравців – можна, але гіперболізувати і говорити про полудубле буде зайвим.
У першому таймі у "Динамо" було дуже мало можливостей не ставити післяматчевий свято під сумнів. Користуватися експериментальний складом оборони Дніпра не вдавалося – молодий Переймів і досвідчений Папа Гуйє грали безпомилково, Влад наглухо закривав Ярмоленко (одна з найгірших ігор лідера Динамо навесні). Регулярно проблеми виникали тільки на фланзі Ксьонза, де активність вище середнього демонстрував Ленс.
Втім, зусиль одного голландця, як показала практика, не вистачало, але партнери допомагати йому не поспішали. Не було достатньої гостроти від трикутника в центрі поля. Мабуть, Ребров це зрозумів вже на п'ятій хвилині – саме тоді у бік кутового прапорця на дуже ранню розминку посеменили Сидорчук і Буяльський.
Великий обсяг роботи виконував Юнес Бельханда, який часто відходив у глиб поля, мало не до захисникам, щоб забрати функції Риболовлі з почину атак. На початковій стадії виходило непогано, але не більше того.
У другому таймі зіпсувати свято Динамо міг Роман Безус – шанс у нього був просто ідеальний, але удар вийшов занадто сильним. Більше шансів у "Дніпра" не було, хоча і одного такого чудових момента в матчах подібного рівня, як правило, вистачає.
Свій стовідсотковий упустив вийшов разом пасивного Кравця Теодорчик. Поляк привчив до того, що такі моменти він використовує з закритими очима. Чемпіонський гол у свій актив Тео не записав – з пари метрів пробив повз Лаштувку і повз ворота.
Все могло б закінчиться нульовою нічиєю і осадом від втраченого шансу оформити чемпіонство в шикарній атмосфері, якби не Домагой Віда – фахівець з вирішальних голів. Напевно, на гол хорвата фіналі Кубка України (знову ж, якщо Динамо там опиниться) вже зараз можна сміливо ставити.
Останній акорд міг би бути кращим, але головний підсумок це не змінює. Динамо стає чемпіоном через шість років медалей різного рівня, і навряд чи хтось може поставити під сумнів заслуженість цього золота. Незважаючи на непрості обставини головного суперника Динамо в цьому році було сильніше за всіх. Іноді – на голову, іноді – зовсім трохи, як сьогодні.
Дата: Четвер, 21.05.2015, 13:41 | Повідомлення # 275
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28594
Статус:
ФіналЛіги Європи УЄФАпокаже канал"2+2"
27 травня на каналі "2+2" відбудеться пряма трансляція фінального матчу Ліги Європи УЄФА. Дніпропетровський "Дніпро" зіграє з чинним володарем трофею - іспанською "Севільєю".
Рівно через тиждень у Варшаві відбудеться вирішальний поєдинок за головний приз єврокубкового турніру. За всю історію існування клубу дніпропетровська команда вперше вийшла у фінал Ліги Європи. Раніше максимальним успіхом "Дніпра" був вихід у чвертьфінал престижного турніру.
Через шість років після тріумфальної перемоги донецького "Шахтаря" у вирішальному матчі останнього в історії розіграшу кубка УЄФА над німецьким "Вердером" українська команда знову у фіналі єврокубка. "Дніпро" стане третім українським клубом, який зустрічається з "Севільєю". У 2007-му "Севілья" здобула перемогу над "Шахтарем" в 1/8 Кубка УЄФА, а в сезоні 2010/11 Ліги Європи іспанці обіграли "Карпати". У 2000-х "Севілья" двічі поспіль вигравала Кубок УЄФА. Сьогодні вона є чинним володарем кубка Ліги Європи, і має намір перемогти вдруге.
У Варшаві дніпропетровці будуть виступати в ролі номінальних господарів поля. Однак симпатії вболівальників на трибунах можуть розділитися, адже у складі "Севільї" грає опорний полузахисник збірної Польщі Гжегож Криховяк, та французький лівий захисник польського походження Тімоті Колодзейчак.
Говорячи про шанси "Дніпра" і "Севільї" на перемогу в престижному турнірі, Хуанде Рамос, в різний час тренував обидві команди, не став називати "очевидних" фаворитів. "У фіналі може статися все, що завгодно", - так він прокоментував майбутній матч.
Коментувати вирішальний поєдинок фінал Ліги Європи УЄФА "Дніпро" - "Севілья" на каналі "2+2" будуть - Володимир Кобельков і В'ячеслав Фрідман.
27 травня футбольний вечір на "2+2" розпочнеться о 20:00 прямим включенням з варшавського стадіону "Народовий". Разом з ведучим нашого каналу глядачі зможуть поринути в передматчеву атмосферу грандіозного футбольного свята, згадати яким був шлях обох команд до фіналу Ліги Європи.
Не пропустіть історичний поєдинокукраїнського клубув фіналіЛіги Європи УЄФАна телеканалі"2+2"у середу, 27 травня, о 20:00.
Дата: Четвер, 28.05.2015, 07:14 | Повідомлення # 276
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Дніпро поступився у фіналі Ліги Європи
Можна говорити про невдачу щодо команди, яка вийшла у фінал серйозного європейського турніру, але у вирішальному поєдинку виявилася слабкішою суперника? На це питання можна поглянути під різними кутами, але, звичайно, ніколи не можна буде переконати постраждалу сторону, що вони в будь-якому випадку зробили все, що змогли. Змиритися з поразкою неможливо, яким би гідним воно не було.
До невдачі, природно, ніхто не готувався: і вболівальники Севільї, і Дніпра напередодні фінальної зустрічі випромінювали оптимізм, щедро наповнювали каси питних закладів Варшави злотими, а себе літрами алкоголю. В їх числі були не тільки іспанці і українці - за даними місцевої преси, на матч купили квитки представники 91-ї країни, а з всіх легальних покупців Україну представляли тільки дев'ять тисяч, тоді як з Піренеїв прибув десант в 7,6 тисяч вболівальників. Але, природно, багато прагнули на матчі нажитися, тому реальна кількість представників обох країн відрізнялося, оскільки багато скористалися послугами перекупників. По-справжньому виграли ті, хто не піддався стартового ажіотажу - під стадіоном, так і у всьому місті тікети спокійно можна було придбати за номінальною ціною.
Головною інтригою перед матчем по складам була участь в ньому з перших хвилин Євгена Селезньова. Мирон Маркевич напередодні не зміг дати остаточної відповіді на цей рахунок, але, очевидно, головний герой протистояння з Наполі все-таки не набрав своїх найкращих кондицій, тому залишився в запасі. Там же опинився Лучкевич, поступившись місцем на полі Матеуса. Не обійшлося без змін і в Севільї. Всупереч очікуванням, замість Коке справа в захисті вийшов Алекс Відаль.
Тут, як не можна до речі, варто згадати приказку, що те, що нас не вбиває, робить тільки сильніше. Відсутність Селезньова було забуто вже на 7-й хвилині. Занедбаність Федецького, Калініч виграє повітря і мчить в штрафну, щоб ударом головою відкрити рахунок у матчі після подачі Матеуса. Стадіон, принаймні, одна його частина - болеющая за Дніпро - поринає в екстаз.
Втім, настільки швидкий успіх підопічних Маркевича зовсім не давав підстав думати, що цей звір на перевірку виявився не таким страшним, як його малювали. Аж ніяк, Севілья грала на порядок краще, і з часом біля воріт Бойка почали з'являтися моменти, причому кожен наступний ніс у собі все більше небезпеки. Коли Тремулінас викотив м'яч під удар Витоло, всі відбулися легким переляком, так як постріл останнього заблокували. Потім був трохи неточний удар Рейеса у нижній кут і суперсейв Бойко, потянувшего удар головою від Крыховяка. Наставник дніпрян не дарма нервував після голу Калініча більше, ніж до нього - поступово нарощуючи оберти, Севілья домоглася свого. На кінець півгодини захисники не втримали Крыховяка після кутового, і той вдало зачепився за відскік, вклавши сферу низом у сітку.
Що було ще гірше - Дніпро раптово "поплив". Інакше пояснити жахливий провал у центрі захисту просто неможливо. Дуглас і Чеберячко дали Бакке втекти на побачення з Бойком і спокійно вивести номінальних гостей вперед. Природно, такий поворот ще більше засмутив Дніпро, але свій Х-фактор у команди Маркевича все ж знайшовся. Ним став постріл Коноплянки в дев'яточку, який якимось дивом перевів через поперечину Ріко. Але цей епізод став сигналом для більш активних дій дніпрян, і кінцівку тайму вони помітно перевершували суперника, а наостанок... Такого точно мало хто очікував, але Дніпро знову забив. І як же елегантно! Ротань ювелірним ударом відправив м'яч у сітку зі штрафного, який заробив метрах в 20-ти від воріт Матеус.
В цей же час Дніпро на своїй шкурі відчув, що таке справжній тиск фіналу. До свистка на перерву Севілья встигла змусити суперника серйозно понервувати, але, на щастя, часу до перерви залишилося небагато, і господарі вистояли.
Друга половина зустрічі пройшла в обопільних випадах і з обміном ударами, але без особливих напрягів для воротарів. Обидва наставника явно зробили потрібні висновки з провалів і змусили підопічних діяти більш обережно. Що стосується "Дніпра", то команда Маркевича аж ніяк не засіла в захист, а лише зібралася діяти компактніше, суттєво обмеживши простір севільцам. На кількості моментів це відбилося безпосередньо, але зовсім не виключило їх появу. По суті, сценарій був схожим з матчем проти Наполі, і пожежі біля воріт Бойка виникали часом. Найстрашніший стався після то обрізки свого ж захисника, то удару Мбіа головою після кутового. Бойко невдало відбив м'яч прямо на Крыховяка, але в цей раз улюбленцю трибун відзначитися завадили.
І все ж неприємний осад у цього моменту залишився. В першу чергу, із-за того, що в цей раз взагалі не було зрозуміло, за рахунок чого Дніпро зможе змінити гру. По-друге, пожежі в захисті і бездарний вихід Безуса, створили додатковий дисбаланс. У підсумку, так і не зумівши відійти від своїх воріт, дніпряни самі собі створили проблеми. Свічка перед штрафним, маса невдалих спроб потрапити по м'ячу і винести його подалі призвели до виходу Бакки один на один і аналогічного з першим таймом результату.
Просто диво, що відразу після цього колумбієць не оформив хет-трик, двічі небезпечно пробиваючи головою. Не до місця зовсім тут були нерви футболістів Дніпра. І не просто кого-то, а лідерів - Коноплянки і Ротаня. Своїми невдалими діями вони підвели риску під матчем задовго до фінального свистка, не зумівши підтримати старання партнерів. Вирішальним у всіх відносинах став непритомність Матеуса, який впав посеред поля незабаром після зіткнення з Тремулинасом. Оскільки всі заміни вже були зроблені, догравати Дніпру довелося в меншості, і об'єктивно шансів на порятунок у хлопців Маркевича не було.
Дніпро програв гідно, підтвердивши, що у фінал вийшов не випадково. Але легше від цього нікому не буде.
Дата: Вівторок, 02.06.2015, 14:53 | Повідомлення # 277
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
ІЧМ U-20: Україна розгромила М'янму
Проаналізувавши перший матч, Олександр Петраков вирішив брати перемогу над М'янмою не тільки якістю, але й кількістю — замість двох звичних опорників Чумак-Харатін тренер відразу випустив двох форвардів в особі Бесєдіна і Яремчука. Спочатку думалося, що в відтягненні зіграє Роман. Однак з глибини більше діяв Артем, і, забігаючи наперед, скажемо, своїми діями приніс чимало гостроти в атаці.
Хоча події першого тайму показали, що Петраков виставив двох нападників не тільки через бажання наситити атаку, але і компенсувати погану гру в центрі поля. Як не крути, а не йшла гра у синьо-жовтих на центральному плацдармі, з-за чого Україна позиційно виходила в атаки дуже важко. Та й пресинг М'янми теж давав своє: азіати чудово рухалися по полю (набагато краще, ніж українці), часом змушуючи досвідчених Бурду або Чумака робити шкільні помилки.
Взагалі М'янма сповна виправдала всі компліменти: нехай індивідуально сильних атакуючих футболістів у збірній немає, але гармонійне рух всієї команди і мобільність порадувала. Так, у лінії штрафної вертких і настирних азіатів зустрічали Бурда з Качарабою, але у підготовці атак і контролі м'яча на чужій половині поля команда Герда Цайсе часом була на голову вище суперника.
У таких умовах Україна зробив акцент на фланги. Коваленко вже не тягнув безглуздо м'яч вперед, як це було в матчі з Новою Зеландією, а більше притримував його і чудово грав у пас. Тут на перший план вийшли інші персонажі — флангові захисники, півзахисники і Бесєдін. Особливо через правий край наша команда провела чи не 70 відсотків атак першого тайму, туди ж частіше зміщувався Бесєдін, відкриваючись під передачі.
За свої старання «десятка» українців міг бути винагороджений вже на четвертій хвилині, коли вибіг майже тет-а-тет з голкіпером, але той грамотно скоротив кут і не залишив Бесєдіну особливих варіантів для хорошого удару. Також небезпечно пробивав Татарков (воротар виручив), пару раз «з другого поверху» бив Качараба, але після його ударів м'яч постійно летів вище. Все це, звичайно, добре, але не було самого головного — голів.
При таких розкладах чекати більшого не доводилося, і Петраков у перерві відреагував заміною Татаркова на Лучкевича. Тут багато вибухнуть банальщиной: вийшов Валера і знищив М'янми... І так, і ні. Безсумнівно, вихід Лучкевича означав багато. Важливість його присутності і клас показав один лише другий гол, коли півзахисник Дніпра чудово відкрився для розрізної передачі, втік по правому краю тет-а-тет з воротарем і класним верховим ударом перекинув того.
Але напевно українцям більше допомогли окремі коригування Петракова та емоційна прочухан в роздягальні. Тренер гарненько струсонув своїх підопічних і нагадав, як правильно грати на лінії офсайду (для цього і був випущений Лучкевич). В результаті — три голи за шість хвилин плюс м'ячі Соболя, Бесєдіна і того е Коваленко.
І якщо перший гол був забитий з допомогою навісу (Чумак подав, а Яремчук вистрибнув вище всіх на лінії воротарського майданчика), то інші м'ячі реалізовані за рахунок зразкових атак, коли нападники йшли у відрив, перебуваючи на межі офсайду. У другому голі так легко втік Лучкевич після пасу на хід від Коваленко. У третьому взяття воріт вже Бесєдін філігранно віддав на хід Лучкевичу, який, щоправда, не зміг пробити кіпера, але на добиванні наспів Коваленко — 3:0.
Після цього Україна трохи перевела дух, але на 68-й хвилині знову Коваленко нагадав, що претендує на звання майбутнього Пірло: Віктор відмінно «вирізав» м'яч з центру поля ліворуч, де прорвався Соболь і хльостким ударом низом зробив М'янмі «контрольний» у голову.
Що відбувається далі вже не мало особливого сенсу. М'янма майже не вибиралася до наших воріт, змушуючи коментаторів лише зрідка згадувати прізвище Сарнавського. Команди вже просто грали у футбол, що не завадило нашим забити ще два голи. Коли М'янма вже повністю «попливла» в захисті, українці раз змогли розкачати оборону азіатів з завершальним ударом Бесєдіна, а сам Бесєдін обіграв опонента (коментатор навіть порівняв Артема з Неймаром) на правому фланзі і прострілив на Коваленко, який просто підставив ногу — 6:0!
Це при тому, що Україна ще й не забила пенальті. В одній з атак Бесєдін отримав м'яч в районі 11-метрової, обіграв кіпера і пробив, але З. Х. Аун встав на шляху м'яча і зіграв рукою майже на лінії воріт. Арбітр відразу показав червону картку і призначив пенальті, який взявся пробивати Полегенько. Бив Павло на точність, але так і не потрапив у нижній лівий кут воріт.
І хоча останні 15 хвилин українці грали в чисельній більшості, Петраков вже не гнав своїх підопічних вперед, а просто просив притримати м'яч. Головне було вже зроблено, і тепер належало уберегтися від зайвого ризику і можливих пошкоджень, адже попереду на нас чекає останній і багато в чому вирішальний матч групи — з США.
М'янма U-20 — Україна U-20 — 0:6 Голи: Яремчук, 51, Лучкевич, 54, Коваленко, 57, 77, Соболь, 68, Бесєдін, 71.
М'янма U-20: Латте — Х. Х. Аун, Кьяв, З. Х. Аун, К. М. Оо — Я. Н.Оо, М. К. Тун, З (Н.Л.Тун, 76), Ту — Пайнг (Я. К. Аун, 86), Лвин (Хв, 64).
Дата: Середа, 03.06.2015, 10:51 | Повідомлення # 278
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28594
Статус:
МаркевичозвучивКоломойськомуумови,
за яких надалі тренуватиме«Дніпро»
Головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич висунув умови президенту клубу Ігорю Коломойському щодо подальшої співпраці, передає Tribuna.com.
Маркевич вважає, що необхідно якомога швидше вирішити питання з майбутнім Євгена Коноплянки, придбати лівого захисника (швидше за все, повернутися до варіанту запрошення Азеведо) і центрального хавбека, закрити всі заборгованості перед гравцями щодо преміальних і поліпшити побутові умови команди, з якими в «Дніпрі» існують проблеми.
Тренер ще не розмовляв детально з Ігорем Коломойським, а лише сформулював і передав свої побажання керівництву клубу. На початку наступного тижня менеджмент «Дніпра» зустрінеться в Женеві з президентом для обговорення всіх питань.
Як передають джерела Tribuna.com, Мирон Маркевич не хоче залишати «Дніпро», де він заробляє більше за всіх українських тренерів - $2 млн на рік. Крім того, при розриві контракту головному тренеру доведеться виплатити клубу $1 млн компенсації.
Раніше телеканал «Футбол» повідомив, що Мирон Маркевич зажадав від Ігоря Коломойського нових придбань, отримав відмову, і ймовірність його відставки становить 90%.
Дата: П`ятниця, 05.06.2015, 07:11 | Повідомлення # 279
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Динамо бере Кубок України в серії пенальті!
Приблизно такий матч ми й очікували: практично повне рівність, невелику кількість моментів і реалізація, як головний критерій при формуванні результату. І взагалі, хороший, якісний футбол, якого у внутрішніх українських турнірах зараз стало дуже небагато.
Єдине, що напружувало і збивало темп гри – постійні мікротравми і відповідно паузи. Буквально кожні п'ять хвилин гра зупинялася, хтось опинявся на газоні, лікарі робили забіг, ритм знижувався. І при тому, що справа не в симуляції або затягуванні часу (тим більше, нікому резону вбивати хвилини не було), а в реальних наслідках боротьби. У підсумку Кучер у стику перед перервою отримав травму, а Хачеріді ногою на пару секунд вимкнув світло Вигляді. Будь на місці Домагоя гравець Шахтаря, центральний захисник Динамо напевно б отримав, як мінімум, жовту картку.
Два найбільш цікавих рішення Луческу і Реброва виглядають так. Містер несподівано пожертвував Тайсоном на користь Бернарда. І це при тому, що до Тайсону традиційно не буває претензій в плані самовіддачі. Бернард до шансу поставився відповідально: не филонил, не розчинявся, а дуже навіть проявляв активність.
Ребров вирішив залишити в запасі Антунеша і на відміну від Луческу помилився. Виду на своїй половині поля помарок не робив, але при цьому зіпсував кілька найперспективніших атак на ворота Шахтаря. Домагоя для гри на фланзі захисту критично не вистачає атакуючого скілу. У ситуаціях, коли потрібен був тільки точний простріл\навіс Виду діяв дуже не акцентовано і бездумно. Чому в перерві відбулася рокіровка Сілва – Антунеша – на момент написання звіту відомо не було. Або Данило пошкодився, або Ребров вирішив, що португалець зуміє правильно розпорядитися простором на лівому фланзі. До речі, неідеальний матч у захисті провів Срна – як раз таки зона правого захисника у Шахтаря регулярно тріщала, особливо в першому таймі.
Зате досить благополучно для Шахтаря відіграв центр півзахисту. Найбільші сумнів викликав Ілсіньо: бразильський ветеран проводив останній матч за "Шахтар" і навряд чи б з'явився сьогодні на полі (ну максимум, на заміну при сприятливому результаті – заради проводів). Але справа в тому, що Фред травмований, а Фернандо користується приблизно такою довірою Луческу, як у свій час Василь Кобін.
Обидва тайми голів не принесли, але перший виявився більш подієвим, ніж другий. Команди в міру обережно – не заривалися, звичайно, не неслися вперед, але при цьому не зводили гру до виключно оборонною думкам. У другій половині боязнь допустити фатальну помилку зросла, а тому знизилися гострота. Зате почастішали симуляції в штрафний, але спроби заробити несправедливий гол нічим не закінчилися. І це дуже добре, що суддя розібрався і уникнув скандальних рішень.
Під кінець гри згадав чернігівське минуле Андрій Ярмоленко. Ребров вирішив, що Кравець не приніс особливої швидкості протягом трьох чвертей гри, навряд чи дасть щось нове і перевів на позицію центрфорварда Ярмоленко. Шкода, Мораєса на цей матч нереально було заявити: у відсутності Мбокані і Теодорчика екс-металлурговский бомбардир виявився б дуже до речі.
Цікавіше пішло після фінального свистка. Не завдяки тому, що команди раптом збільшили атакуючий потенціал – ні, просто дуже стомилися. З-за цього збільшилася простір в центрі поля, виникли вільні зони і небезпечні для захисту чисельні переваги.
Правда, найреальніший шанс виник спонтанно. Драгович допустив несподівану помилку в простій ситуації (нетипово для австрійця), Гладкий підстеріг, але супершансом не розпорядився. Потенційно для Гладкого міг би трапиться один з ключових моментів кар'єри: переможний гол у фіналі Кубка напевно підвищив його рейтинг в голові Мірчі Луческу, але не склалося. До другого овертайму Шахтар, здається, підійшов більш втомленим, якщо судити по атакуючій активності: Динамо кілька хвилин не випускали суперника з власний половини. Кульмінацією нетривалого натиску став найгостріший момент після кутового: Шахтар врятувала голова Шевчука, яка прямо на стрічці перервала траєкторію м'яча.
У цих двох моментах весь сьогоднішній фінал: фактично повна рівновага команди, яке могло бути розділене більш успішною реалізацією, але в ключовому компоненті обидві команди не досягли успіху. За п'ять хвилин до кінця стало очевидно, що до серії пенальті більше прагне Динамо. Рибалка необґрунтованим підкатом достроково закінчив свій клубний сезон, а в більшості Шахтар намагався проломити оборону Динамо в позиційний наступ. Шансів на успіх було спочатку трохи.
У протистоянні Шовковський vs П'ятов фаворит був очевидний, але Динамо підвела португальська бригада, а свято Шахтарю не зумів подарувати Ракицький. Шовковський таки виграв чергову серію пенальті, а "Динамо" зробило золотий дубль.
Наостанок традиційна рубрика під назвою "недоболельщики". Після промаху Ракицького перша групка не самих кмітливих представників фанатського сектора Динамо вчинила безглуздий забіг біговими доріжками – з допомогою Бельханды, Ярмоленко і стюардів купку вгамували. У підсумку недоумкувата юрба влаштувала боксерський міжсобойчик, била стюардів, зламала ворота і так далі. Браво! Українська публіка успішно евроинтегрировалась, ура.
Цікаво, скільки ще таких випадків треба, щоб довести безпорадність стюардів і зрозуміти необхідність більш жорстких огорож для всіх без винятку секторів.
Ігор Суркіс, Олег Гусєв і Олександр Шовковський якось заспокоїли натовп, а неадекватні вболівальники під рідкісні крики "ганьба" потопали назад. Спасибі уболівальникам за те, що з запізненням таки дозволили провести церемонію нагородження.
Дата: П`ятниця, 05.06.2015, 17:36 | Повідомлення # 280
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
ЧС U-20. Україна громить США і виходить у плей-офф
Розгромні перемоги українців над М'янмою (6:0) і американців над Новою Зеландією (4:0) практично не залишали сумнівів, що нашій команді вдасться вийти з групи щонайменше з другого місця навіть при невдачі в третьому турі. Але воно означало б зустріч в 1/8 фіналу проти дуже серйозного суперника – небудь проти Португалії, або проти Колумбії.
Букмекерські контори вважали в цьому матчі неочевидним, але все ж фаворитом Штати. Правда, вже перший тайм показав, що коефіцієнти не зовсім справедливі – Україна відразу заволоділа перевагою і не віддавала його. Ось тільки забити до перерви не вийшло.
Перший хороший удар по воротах на 6-й хвилині завдав здалеку Кабаев – голкіпер Стеффен відбив з-під поперечини. Українці тримали м'яч набагато впевненіше, ніж суперник, часто створювали напівмоменти, хоча особливо важкої роботи для голкіпера американців не було. Самі США створили тільки один шанс за перший тайм. Хиндмэн праворуч покотив зі штрафного в зону, Джеймісон прийняв м'яч і завдав удару, але хтось з наших гравців кинувся під м'яч і заблокував.
Початок другого тайму проходив у схожому ритмі, але контроль м'яча Україною став ще більш впевненим, так і наші футболісти змусили суперника ближче притискатися до своїх воріт. Але рахунок був відкритий після стандартного положення. Коваленко на 56-й хвилині заробив штрафний і сам же його пробив – метрів з 26-ти забив у лівий кут воріт недотянувшегося Стеффена!
США відразу включили активність і хитрість, домігшись позитивного для себе сигналу через дві хвилини. Ось тільки перехитрили вони не суперника, а габонского арбітра матчу Еріка Отоне-Кастаньо. Аллен зліва в штрафній зоні намалював фол з боку Полегенько, хоча там не було абсолютно ніякого контракту, і суддя призначив пенальті. Однак реакція Сарнавського на удар Хиндмэна з 11-метрового відновила справедливість!
На 74-й хвилині Україна провела чудову атаку і забила другий гол. Бесєдін, обігравши суперника, віддав пас наліво, Кабаев потім зіграв вперед на забегающего Соболя, той з лівого краю штрафного зробив передачу вправо, і Коваленко з кількох метрів переправив м'яч у ворота – 2:0!
Через п'ять хвилин підопічні Петракова довели рахунок до розгрому. Бесєдін обіграв Палмера-Брауна і Картера-Віккерса і видав пас у штрафну на Коваленко. Віктору залишалося лише забити з виходу один на один – 3:0!
Україна на цьому не зупинилася, і були шанси на четвертий гол. Лучкевич з правого флангу виклав м'яч в ноги Бесєдіну. Перед Артемом був лише воротар, але ударом в дотик він не влучив у ворота. На 88-й хвилині Мур, можливо, врятував США, в штрафній зоні в підкаті вибив м'яч з-під ніг у когось з наших гравців – пробивати треба було трохи швидше, поки з перешкод залишався тільки голкіпер.
Обороні і Сарнавскому довелося в кінці гри трохи попрацювати, але підопічні Таба Рамоса не розпечатали ворота України на цьому турнірі. Синьо-жовті виходять в плей-офф з першого місця, сімома очками, дев'ятьма забитими голами і взагалі без пропущених голів. Суперник у 1/8 фіналу визначиться у наступні два дні – ним стане хтось із тих, хто посяде третє місце у групах C, D або E.
Дата: Неділя, 07.06.2015, 09:54 | Повідомлення # 281
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28594
Статус:
БарселонавразилаЮвентусі вигралаЛігу чемпіонів
Каталонці завоювали свій п'ятий кубок чемпіонів в історії.
"Ті, хто перемагають - пишуть історію. Решта її читають". Такий слоган можна було помітити на трояндах і банерах вболівальників Ювентуса, які приїхали підтримати свою команду в Берлін. Що ж, після сьогоднішнього фіналу в ролі читаючих виявилися саме вони.
З самого ранку місто убрався в синьо-гранатові кольори. Шанувальники Барселони були всюди, ювентіні помітно поступалися кількістю і губилися на тлі гучного десанту з Іспанії. Фани блаугранас були налаштовані привітно і десь поблажливо - їх команда вважалася беззаперечним фаворитом, а те, що Юве в півфіналі вибив з турніру Реал, їх зовсім не бентежило. Мовляв, так мадридцям і потрібно. І у Барселони були всі підстави дивитися на бьянко-нері зверхньо - команда, яка володіє абсолютно фантастичною лінією атаки, не повинна дозволяти собі когось боятися. Додатково у Старої Синьйори була дуже серйозна втрата - фінал через пошкодження був змушений пропустити Джорджо К'єлліні. Моторошна несправедливість, але що поробиш - іноді в житті просто не щастить.
Втім, ближче до матчу італійці активізувалися - зокрема, заповнили спеціально організовану зону в центрі міста, де спонсори Ліги чемпіонів проводили всілякі акції. Виступив перед натовпом колишній нападник Юве Давид Трезеге впевнено заявив - бьянко-нері переможуть. Массіміліано Алегрі, який по ходу сезону вже не раз здивував критиків і фахівців, був більш дипломатичний - говорив напередодні матчу, що спробує закрити Ліонеля Мессі. Ну а що ще залишалося італійському алленаторе? Все-таки необхідно було надихнути як команду, так і тіфозерію. У вболівальників на цей рахунок була своя думка. "До біса Мессі, у нас є Падоін", - радісно горланили напідпитку італійці.
Аллегрі не довелося йти на крайні заходи і випускати з перших хвилин Анжело Огбонна - Андреа Барцальї, чия участь у матчі була під питанням, встиг відновитися і з'явився в основі замість К'єлліні. В іншому ніяких несподіванок у стартових складах не було - зіграли найсильніші, за винятком у вигляді все того ж Джорджо. Перемогли теж найсильніші, як тут не крути.
Юве провів першу атаку, яка завершилася неточним ударом Тевеса з-за меж штрафного, але вже на третій хвилині опинився в ролі відіграється боку. Що цікаво, як і у фіналі Лізі Європи, першим відзначився хорватський футболіст. Неймар після провалу Штефана Ліхтштайнера вивів на ударну позицію по центру штрафного Андреса Іньєсту, але той вирішив зіграти напевно і відпасував правіше на Івана Ракітіча - четвертий номер Барси розстріляв порожні ворота.
Потужний старт каталонців міг привести до ще більш сумних наслідків для команди Алегрі. Джюнейт Чакир вирішив не вбивати інтригу і проігнорував потрапляння м'яча в руку Ліхтштайнера в безпосередній близькості від воріт Джіджі Буффона, а потім кращий воротар Італії продемонстрував божевільну реакцію, парирував удар Дані Алвеса.
Ювентус отямився ближче до середини тайму, провівши кілька досить небезпечних атак. Гострий простріл Поля Погба зліва в напрямку Карлоса Тевеса в стрибку перервав Хав'єр Маскерано, Альваро Мората з вигідної позиції бив неробочий лівої і не влучив у дальній кут, а Клаудіо Маркізіо потужним пострілом метрів з 20 спрямував м'яч над поперечиною.
Втім, як виявилося, Барселона просто взяла перепочинок - на перерву блаугранас могли йти з перевагою більше, ніж в один м'яч. Два моменти було у Суареса - Луїс, змістившись в штрафну з правого флангу, пробив повз ціль, а незабаром був першим на відскоку біля штрафного - Буффон вчасно підняв руки, перевівши м'яч на кутовий. Юве ж перший удар в площину завдав лише на 45-й хвилині - Марк-Андре тер Штеген без проблем зафіксував м'яч, посланий видали Клаудіо Маркізіо.
Друга половина матчу ледь не почалася для Старої Синьйори рівно так само, як і перша - з пропущеного гола. Після кутового у виконанні бьянко-нері Барселона організувала контратаку п'ять у три, Суарес після пасу Ракитича за місцем лівого інсайда увірвався в штрафну і бив у ближній щільно зі штангою - Буффон в черговий раз не дав засумніватися у власному найвищому класі. Тут же Суарес спробував щастя ще раз, а за ним і Лео Мессі нагадав про себе - Луїс Енріке нервово розмахував руками, м'яч йшов повз ціль.
Не забиваєш ти ... На 54-й хвилині Ювентус нарешті довів свою атаку до розуму - Ліхтштайнер прорвався по флангу, видав пас низом на Тевеса, той з розвороту пробив з-під Піке, але тер Штеген зреагував. Правда, відбив м'яч на Альваро Морату, за яким не догледів Алвес - 1: 1.
І тут несподівано виявилося, що проти Барселони можна грати. Стара Синьйора почала відповідати своїм випадом чи не на кожну атаку каталонців, причому завершувала свої походи до чужих воріт ударами - Тевес з 19-ти метрів хльостко пустив м'яч над поперечиною, а Погба з-за меж штрафного пробив у руки німецькому воротарю блаугранас.
Погба падає у штрафному в боротьбі з Маскерано - свисток мовчить, хоча рука аргентинця на плечі Поля. У відповідь атака Барселони - і м'яч у воротах. Забили каталонці, по суті, так само, як і Юве: Буффон впорався з ударом Мессі, але першим на м'ячі був Суарес. Тут же круглий втретє влітає у ворота Юве, але Неймар підіграє собі рукою, і це не залишається непоміченим.
Ювентус відповів кутовим, після якого тер Штеген ледь не підвів свою команду. Голкіпер, граючи на виході, вибив м'яч в голову Алвес, від якої той пішов в сторону порожніх воріт - пронесло.
На 78-й хвилині трибуни оплесками зустріли проводив останній матч за Барселону Хаві, а Андреа Пірло навісив зі штрафного на Поля Погба - удару француза трохи не вистачило точності. У Барси, в свою чергу, за голову хапався Піке - центрбек прийшов на подачу стандарту і відгукнувся на хитрий закид Іньєсти, але з літа послав м'яч вище рамки.
На останні хвилини Аллегрі кинув у бій Фернандо Льоренте і навіть Кінглсі Комана, який замінив отримав пошкодження Евра. Але героєм зустрічі міг стати невтомний Клаудіо Маркізіо. На 90-й хвилині він підступно пробив здалеку, цілячись у нижній кут - тер Штегену в стрибку вдалося перевести м'яч на кутовий. Останній удар відчаю завдав Тевес. З лінії штрафного в руки воротарю.
А на останній хвилині чергову контратаку Барси ударом низом повз Буффона завершив Неймар, показово підвівши риску під все-таки заслуженим успіхом каталонців. Ювентіні в цей момент практично всією командою були на чужій половині поля - рвалися вперед, сподіваючись уникнути поразки.
Ювентус завершує чудовий сезон в кроці від неймовірного тріумфу, ну а Барселона піднімає планку на черговий позамежний рівень. І адже знову скажуть, що не люди - інопланетяни. Недалеко від істини - в такий футбол на Землі грають одиниці.
Дата: Середа, 10.06.2015, 06:35 | Повідомлення # 282
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Україна мінімально здолала грузинів
Збірна України вже четвертий день проводить на зборі в австрійському Лінці, і сьогодні настав час товариського матчу з Грузією. Матч більш сильних грузин служить підготовкою до слабшого Люксембургу, з яким синьо-жовті зіграють через кілька днів у Львові.
Перший тайм у нашої команди зовсім не заладився. Українці кілька разів заходили в штрафну суперника, але нічого небезпечного створити не могли. Грузини виглядали навіть краще – і м'яч у них краще тримався, і моменти були трохи гостріше, але і не більше. Бойко в гру серйозно вступати не довелося, хоча гарні позиції для ударів українці супернику іноді надавали.
У перерві Цхададзе провів дві заміни, а от Фоменко змінив склад майже на половину, випустивши на поле разом Гусєва, Ротаня, Селезньова, Гармаша і Степаненко іншу п'ятірку виконавців – Шевчука, Тимощука, Сидорчука, Рибалка і Кравця.
Гра стала значно цікавіше. Вже на 50-й хвилині Кенія – один з тих, хто вийшов у перерві –вискочив один на один з Бойком, пробивав з кількох метрів, але голкіпер зумів парирувати удар. Україна відповіла своїм моментом – Сидорчук видав прекрасний пас у штрафну на Кравця, але Артем не зумів влучити у ворота.
І тут же Україна відкрила рахунок. Вірніше, гол подарувала зв'язка захисника Двалі і воротаря Лоріі. Двалі відпасував назад, та так, що в створ воріт, Лорія невдало прийняв м'яч відскочив у штангу, від неї прямо в ноги Кравцю, і тут вже український нападник промахнутися просто не мав шансів.
Через три хвилини Коноплянка увірвався у штрафний майданчик зліва і з гарної позиції пробив – вище воріт. А на 67-й Євген таки забив. Морозюк подав м'яч з правого флангу, Коноплянка діяв ловче Лобжанідзе і в падінні ногою переправив м'яч у ближній кут воріт – 2:0!
Останню десятихвилинку Грузія провела дуже сильно, а наші футболісти до такого виявилися явно не готові і ледь не втратили перевагу в два голи. Спочатку у Кобахідзе була можливість пробити з близької відстані, але Ракицький, у підкаті заблокувавши удар, ймовірно, врятував ворота. Але через хвилину грузини все одно забили – Кенія навісив з лівого флангу, оборона прогавила Вацадзе, і Мате ударом головою переправив м'яч у ціль.
Грузія втратила кілька шансів, щоб зрівняти рахунок. Спочатку Бойко перевів на кутовий м'яч після обвідного удару Жано Ананідзе з-за меж штрафної зони. Після розіграшу кутового з правого кута штрафного пробив Чантурія – м'яч зачепив поперечину!
Українці таки втримали переможний рахунок. Ще чотири дні синьо-жовті буду тренуватися в Австрії, після чого вирушать до Львова на матч проти Люксембургу.
Дата: Четвер, 11.06.2015, 19:29 | Повідомлення # 283
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28594
Статус:
Телеканал«2 + 2»наступні три роки не буде
транслюватиЛігу чемпіонівіЛігу Європи.
В'ячеслав Фрідман (в помаранчевому)
Директор департаменту стратегії та розвитку групи компаній «1 + 1» В'ячеслав Фрідман розповів, чому телеканал «2 + 2» позбувся прав на трансляцію матчів футбольних турнірів - Ліги чемпіонів і Ліги Європи.
Про те, чому канал позбувся прав на показ єврокубкових матчів повідав В'ячеслав Фрідман.
Цитата: «Я коментував тільки матчі Ліги Європи, а далі на нашому каналі їх не буде. Футбольні канали нахабно, «по-донецьки» надійшли з нашим телеканалом. У нас була з ними домовленість на наступні три роки. Була домовленість про те, що ми точно так же наступні три роки навпіл «входимо» грошима і навпіл будемо розподіляти матчі. Але вони за тиждень до тендеру перестали знімати трубку. Це стосувалося і керівництва футбольного каналу, і керівництва ТРК «Україна». Вони не знімали трубку, і ми за три дні зрозуміли, що нас, можна сказати, «кинули». Ми вийшли на тендер самі, дали свою ціну. Ми не знаємо, яку дали вони, але можемо здогадуватися, що вони дали більше. Я вважаю, що це було дуже некоректно з їхнього боку, і ми на три роки позбавлені прав показувати матчі Ліги Європи та Ліги чемпіонів.
Знаю точно, що для них це дорого. Так як основна моя спеціальність це стратегія і розвиток телекомпанії, то я знаю, що це дорого для них. Враховуючи бюджет компанії, стан в цілому в Україні, думаю, що вони можуть до нас звернутися, щоб ми взяли участь, купили субліцензію. Я на це сподіваюся ».
Нагадаємо, В'ячеслав Фрідман коментував фінальний поєдинок Ліги Європи «Дніпро» - «Севілья».
Дата: Понеділок, 22.06.2015, 16:24 | Повідомлення # 284
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Відбулося жеребкування першого і другого кваліфікаційних раундів Ліги чемпіонів
Через тиждень стартує черговий розіграш найпрестижнішого клубного турніру континенту.
Відбулося жеребкування першого і другого кваліфікаційних раундів Ліги чемпіонів сезону-2015/16, розіграш якої стартує вже 30 червня. За його підсумками своїх суперників у відборі дізналися, зокрема, шотландський Селтік, румунська "Стяуа" і сербський "Партизан".
Українські клуби, нагадаємо, стартує в найпрестижнішому клубному турнірі континенту пізніше - Шахтар почне боротьбу в третьому кваліфікаційному раунді, а "Динамо" на правах чемпіона країни отримало путівку в основну стадію ЛЧ.
Перший відбірковий раунд (виділені сіяні при жеребкуванні команди):
Дата: Середа, 15.07.2015, 06:30 | Повідомлення # 285
Супер Модератор
Країна:
повідомлень: 1944
Статус:
Шахтар завойовує Суперкубок України
Донецький «Шахтар» залишає Суперкубок України в клубній колекції. «Гірники» змогли здолати київське «Динамо» в кінцівці матчу в Одесі і почали сезон з перемоги.
Мінімальний реванш за минулий сезон «Шахтарю» вдалося, тим більше, що на нинішню, оновлену команду Луческу ставили не багато. Та й сам румунський фахівець обіцяв дати шанс молоді, але в результаті здивував лише Каніболоцьким і Ісмаїлі в старті, інші бійці основи були перевіреними.
Що стосується «Динамо», то Ребров виставив на поєдинок найсильніший склад, в якому знайшлося місце двом новачкам – Миколі Морозюку і Жуніору Мораєсу. Бразилець на вістрі атаки замінив Кравця, українець – збирається в АПЛ Джермейна Ленса. Поза заявки з-за травми виявився Хачеріді, місце якого зайняв Даніло Сілва.
Вже з початком матчу стало ясно, що поєдинок виправдовує звання стартового в сезоні. Не найвищі швидкості, фоли, зупинки в матчі. При всьому при цьому краще виразно виглядав «Шахтар», у «гірників» раз виникали моменти, частіше після подач з флангів. Донеччани були заряджені на боротьбу, чи що, більш мобільними, і вже точно робили менше помилок.
Шовковський врятував номінальних господарів після удару Марлоса, який цілком пристойно замінив Дугласа Косту. Здорово пробивали Тайсон і Даріо Срна. Кияни, у яких перші півгодини все не клеїлося з гарним переходом з оборони в атаку, відповіли ударом Велозу зі штрафного, та полумоментом Мораеса. То збори у «динамівців» вийшли дуже насиченими і вони ще не відійшли фізично, але стільки браку при передачах вони собі не дозволяли давно.
Очевидно, що в перерві Ребров своїм підопічним вказав на помилки, і ті висновки зробили. Вже з перших хвилин другого тайму кияни перехопили ініціативу, і цілком могли виходити вперед, чи точніше Андрій Ярмоленко, після удару якого м'яч влучив у стійку воріт. Незабаром Ярмоленко ж відмінно вирізав на Мораєса, і бразилець эффекным ударом відправив м'яч у поперечину. Дебют Мораєса цілком можна вважати вдалим, він не забив, але був активний, і нервів захисників «Шахтаря» точно попсував чимало.
«Гірники» на таку активність суперника відповіли ударом Фреда, і заспокоїли гру. Все йшло до очереной серії пенальті, але за дві хвилини до закінчення поєдинку небезпечна контраатака «Шахтаря» принесе результат. Антунеш прогавила ривок Тейшейри і Шовковський сфолив на Алексі – Жабченко поставив пенальті і вилучив голкіпера. Капітан «гірників» Даріо Срна забивав вже у ворота Олександра Драговича.
Ну а крапку в протистоянні поставив Бернард, який скористався відмінним пасом Віктора Коваленко і змусив Алекса знову виймати м'яч з сітки воріт.
2:0 – такий підсумок першого матчу сезону. І здорово, що це сезон розпочався в Одесі, місто зачекався хорошого футболу.
«Динамо» Київ – «Шахтар» Донецьк - 0:2 Голи: Даріо Срна, 90+2, з пенальті, Бернард, 90+4 Попередження: Сергій Сидорчук, 27. Олександр Драгович, 53. Данило Да Сілва, 55. Сергій Рибалка, 56. Домагой Віда, 73. Артем Кравець, 93. - Фред, 68. Алекс Тейшейра, 86. Даріо Срна, 92. Вилучення: Сергій Рибалка, 96. Олександр Шовковський, 90.
«Динамо» Київ: Олександр Шовковський, Олександр Драгович, Виторину Антунеш, Данило Да Сілва, Домагой Віда, Сергій Сидорчук (Денис Гармаш, '82), Мігель Велозу, Микола Морозюк (Олег Гусєв, '67), Сергій Рибалка, Андрій Ярмоленко, Жуніор Мораєс (Артем Кравець, '78)
«Шахтар» Донецьк: Антон Каніболоцький, Олександр Кучер, Ізмаїл, Ярослав Ракицький, Алекс Тейшейра, Тайсон (Бернард, '63), Фред (Віктор Коваленко, '87), Даріо Срна, Ромеро Марлос (Дентіньо, '77), Тарас Степаненко, Олександр Гладкий джерело