FORUM TV-SATПонеділок
21.08.2017, 09:24

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Пошук

Головна » Архів матеріалів
Перехід на цифрове ТБ
запропонували фінансувати мобільщикам

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення шукає підходи до мобільних операторів для залучення їх в проект упровадження цифрового телебачення. Головним чином йдеться про залучення засобів під закупівлю призначеного для користувача телевізійного устаткування в обмін на цінні частоти під нові технології зв'язку.

Член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ігор Курус запропонував компромісний варіант виділення радіочастот під зв'язок четвертого покоління LTE (Long Term Evolution, 4G) в діапазоні 700-800 Мгц, який призначений в нашій країні під цифрове ТБ. Він заявив про готовність сідати з членами Національної комісії із питань регулювання зв'язку за стіл переговорів і обговорювати можливість залучення інвестицій в проект цифри від мобільних операторів. За його словами, основні фінансові витрати в проекті доводяться на забезпечення глядачів декодерами для прийому цифрового сигналу. Це і повинне стати предметом субсидування з боку стільникових компаній.

Пан Курус оцінює, що якщо абонентами ефірного віщання є 11 млн. домогосподарств, то витрати на технічне переозброєння їх телеприймачів можуть скласти приблизно $400 млн., враховуючи знижку, яку можна одержати при масовій закупівлі призначеного ... Читати далі »

Переглядів: 491 | Дата: 13.12.2009

Віталій Кличко захистив
титул чемпіона світу

Українець Віталій Кличко в Берні провів черговий успішний захист титулу чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBC, перемігши по очках одноголосним вирішенням арбітрів американця Кевіна Джонсона - 119:109, 119:109, 119:109. Бій, що продовжувався всі 12 раундів, пройшов з помітною перевагою Кличка, який провів поєдинок набагато активніше за суперника і упевнено довів справу до логічного завершення.
Для американського боксера ця поразка стала першою на професійному рингу.

Переглядів: 459 | Дата: 13.12.2009 | Коментарі (0)

Транснаціональні медіа-корпорації

перепрограмують супутники для передачі каналів

на українській мові

Популярні іноземні телеканали починають резервувати на супутниках місткості, призначені для україномовних звукових доріжок. У грудні в нашій країні з'явиться українська версія пізнавального каналу Da Vinci Learning, а науково-фантастичний телеканал AXN Sci-Fi вже пропонує себе в цифрових пакетах на українській мові.

Як повідомив «і» Андрій Семченко, директор ТОВ «Англійський клуб ТБ» (представник телеканалу Da Vinci Learning в Україні), канал почне віщання в Україні до кінця місяця, причому українська версія запускається на декілька місяців раніше, ніж російська. «Україномовна версія — це не тільки бонус самим собі, але і крок назустріч бажанням ринку. Опит кабельних операторів показав, що основні гравці на ринку виявили бажання проводити ретрансляцію каналу на українському. При цьому не виключається можливість ретрансляції двох, і навіть трьох мовних версій», - відзначає пан Семченко.

Україномовну звукову доріжку планують запускати ще декілька телеканалів. А канал AXN Sci-Fi вже реалізував таке технічне рішення. Правда, за словами Сергія Осадчего, директори компанії ViaMedia (представник AXN Sci-Fi в нашій країні), ще не всі пр ... Читати далі »

Переглядів: 686 | Дата: 10.12.2009 | Коментарі (0)

Da Vinci Learning- пізнавально-освітній телеканал розширює зону віщання, виходячи на телевізійний ринок України.

Вже зараз на супутнику Sirius 4 (4,8гр.в.д.) на каналі додана додаткова звукова доріжка на українській мові. Початок повноцінного віщання в Україні планується на грудень 2009 року.

З телеканалом Da Vinci Learning Вам більше ніколи нудно не дивитиметься телевізор! Можете бути упевнені: коли б Ви ні включили телевізор, Ви завжди побачите самі захоплюючі передачі. Ось п'ять головних рубрик на телеканалі:

Природа: математика, фізика, хімія, біологія

Земля: геологія, географія, екологія, космос

Людина: здоров'я, живлення, тіло, розум

Техніка: архітектура, інженерія, комп'ютери, нанотехнології

Культура: культура, ідеї, особи, уявлення про майбутнє

У грудні 2009 року канал так само планує вихід на телекомунікаційний ринок Росії.

Технічні параметри віщання каналу:


Супутник Sirius 4 (4,8гр.в.д.)
... Читати далі »

Переглядів: 1261 | Дата: 10.12.2009

RU Music і News One переходять

на супутник « Amos - 2 »

За повідомленням департаменту розвитку мережі телеканалів RU Music і News One, для поліпшення якості супутникового мовлення даних телеканалів і полегшення прийому телеканалів кабельними операторами,
прийнято рішення про переклад мовлення з супутника «HELLAS SAT - 2» на супутник Amos 2 (4° з.д.).

У зв'язку з цим, о 0 годині 00 хвилин 21 грудня 2009г. (в ніч з 20 на 21 грудня) почнеться мовлення
телеканалів
RU Music і News One з супутника Amos 2 (4° з.д.).

Паралельне мовлення з супутника «HELLAS SAT - 2» триватиме до 1 січня 2010 р.

Звертаємо Вашу увагу, що телеканали RU Music і ... Читати далі »

Переглядів: 565 | Дата: 10.12.2009 | Коментарі (0)

Телеканали « Ru Music » і « News One »

переходять на супутник «Amos-2»

За повідомленням департаменту розвитку мережі телеканалів RU Music і News One, для поліпшення якості супутникового мовлення даних телеканалів і полегшення прийому телеканалів кабельними операторами, прийнято рішення про переклад мовлення з супутника «HELLAS SAT - 2» на супутник Amos 2 (4° з.д.).

У зв'язку з цим, о 0 годині 00 хвилин 21 грудня 2009г. (в ніч з 20 на 21 грудня) почнеться мовлення телеканалів RU Music і News One з супутника Amos 2 (4° з.д.).

Паралельне мовлення з супутника «HELLAS SAT - 2» триватиме до 1 січня 2010 р.

Звертаємо Вашу увагу, що телеканали RU Music і News One з 21.12.09 знаходитимуться в пакеті Spacecom на місці телеканалів К1 і К2, які припиняють мовлення на Amos 2 і переходять на супут ... Читати далі »

Переглядів: 549 | Дата: 09.12.2009 | Коментарі (0)

Канали групи "Інтер" змінюють

параметри мовлення

Ось такий лист одержали кабельні оператори:

Шановні Оператори !

Зверніть увагу на нижчевикладену інформацію!

ТОВ "Торсат" доводить до вашого відома, що з 1 грудня 2009р. з супутника "АМОС 3" почата трансляція пакетів програм: "Інтер", "К1", "К2", "Мегаспорт", "НТН", "Enter- фільм", "Enter", "MTV Україна" з приведеними нижче за параметрами сигналу:

Спутник- АМОС 3,
Орбітальна позиція: 4 градуси західної довготи
Частота: 10 889,5 Мгц
Поляризація: Вертикальна
Швидкість цифрового потоку: < ... Читати далі »

Переглядів: 795 | Дата: 07.12.2009 | Коментарі (0)

Чернівецька ОГТРК виходить

на супутник Sirius 4

1 грудня Чернівецька обласна державна телерадіокомпанія ( ТРК "Буковина" )
починає цілодобове супутникове мовлення у відкритому доступі на супутнику Sirius 4
(частота 12737 Мгц, поляризація - вертикальна, швидкість потоку - 6000, погрішність - F 3/4).
Про це компанія повідомляє на власному сайті.

Виходячи на супутник, ОГТРК розраховує покрити сигналом віддалені і гірські райони. "До цих пір люди, які проживають в цій місцевості, маючи комплекти супутникових приймачів, дивилися будь-які супутникові телеканали, а бачити телебачення Буковини не мали можливості. Крім того, достатні багато буковинців, та і українців зокрема, в даний час знаходяться закордоном. Вони з великим бажанням чекають будь-яку інформацію або навіть звісточку. А вихід ТРК "Буковина" на супу ... Читати далі »

Переглядів: 1569 | Дата: 28.11.2009 | Коментарі (0)

Шість українських каналів перейшли

з Sirius 4 на Hellas Sat 2, а канал People

припинив супутникове мовлення

З 1 листопада пакет українських каналів компанії "медіа-транзиту", а саме телеканали "Турбюро", 2T, "KiKo", "Планета" і "Світ", припинив мовлення з супутника Sirius 4 і перейшов на супутник Hellas Sat 2. Цю інформацію, яка з'явилася в транспондерних новинах Sat-Digest, ТК підтвердив менеджер проектів SES Sirius Олександр Пелех, не захотівши пояснювати причини.

Також про припинення мовлення на супутнику Sirius 4 каналів 2T, "KiKo", "Планета" і "Світ" своїх абонентів попередила супутникова платформа Viasat, яка у зв'язку з цим вимушена виключити ці канали зі свого електронного програмного гіда.

Раніше, 27 жовтня з Sirius 4 на Hellas Sat 2 перейшов телеканал "МЕНЮ-ТБ".

Параметри "МЕНЮ-ТБ", "Турбюро", 2T, "KiKo", "Планета" і "Світ", на Hellas Sat 2 (39° східної довготи): частота 11512 Мгц, поляризація горизонтальна (S2 промінь), SR 30000, FEC 7/8. Всі шість мовців - у відкритому доступі, сигнал телеканалів 2T, "KiKo", "Планета" і "Світ", як і на Sirius 4, йде в стандарті стискування MPEG-4.

Як прокоментував ці зміни газеті "КОММЕРСАНТ'" незалежний медіаексперт ... Читати далі »

Переглядів: 873 | Дата: 05.11.2009 | Коментарі (0)

Цифрове ТБ закликає на допомогу

мобільних операторів

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення пропонує українським мобільним операторам взяти участь в проекті по упровадженню в Україні цифрового ТБ


-----------------------------------------------------------------------------
Сьогодні, 07:50 — Станіслав Яблонській

Як повідомив «СПРАВУ» перший заступник глави Нацради Андрій Мірошніченко, госрегулятор вже обговорив з телекомунікаційними компаніями можливість установки передавачів для трансляції цифрового сигналу на базових станціях мобільних операторів. «Технологічно це цілком можливо. У компаній-операторів є вся необхідна інфраструктура для будівництва мережі цифрового ТБ і навіть персонал, який може її обслуговувати. Використовування базових станцій операторів може в рази здешевити проект упровадження цифрового ТБ», — упевнений Андрій Мірошніченко. За оцінками Нацради, для запуску одного мультиплексу (каналу віщання цифрового телебачення, в якому працюватиме близько 20 телерадіокомпаній) необхідно $60-80 млн. Ще в $300 млн. обійдеться покупка цифрових декодерів для населення.

Головна проблема, яку у ... Читати далі »

Переглядів: 568 | Дата: 30.10.2009 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 »
Copyright TV-SAT © 2009-2010