FORUM TV-SATЧетвер
18.01.2018, 01:46

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Пошук

Головна » Архів матеріалів
Інтер + приєднався до пакету на 4W

Канал "Інтер +" з'явився на супутнику Amos 3 (4W),
що привело до збільшення мультиплексу Inter Media Group.

Мовлення Inter+ кодується в BISS, як і національний Inter.
"Інтер +" до цих пір користувався послугами супутникового оператора "Торсат" на Sirius 4 (4,8 E) тр. 15 (12,073 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK), з якого віщав FTA. Протягом третього тижня вересня станція була, нарешті, закодированна в BISS. Кодування пов'язане з придбанням прав на трансляцію Ліги Чемпіонів, і ця ситуація продовжується і до цього дня. В найближчому майбутньому, цей спосіб трансляції буде завершений. Може бути основне джерело мовлення "Інтер +"буде знаходитися на 4W.

Технічні параметри:

Amos 3 (4W)
TP. 5 ([color=orange]10,890 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB ... Читати далі »

Переглядів: 805 | Дата: 17.12.2009 | Коментарі (0)

Україна дотяглася до супутника

Канадська компанія MacDonald, Dettwiler and Associates Ltd. (MDA) підписала контракт
на будівництво
першого українського супутника зв'язку і його наземної допоміжної інфраструктури
для
Національного космічного агентства України. Сума контракту склала $254 млн.

Експерти прогнозують підвищений попит на ємкості вітчизняного космічного апарату через перехід багатьох зарубіжнихі вітчизняних телеканалів у формат HD до 2011-2012 рр.

Українським плацдармом для розвитку програми орбітального зв'язку виступить оператор супутникових телекомунікаційних систем ГП «Укркосмос». Як повідомляв влітку глава НКАУ Олександр Зінченко, канадське експортне агентство (EDC) надасть «Укркосмосу» кредит під держгарантії у розмірі вищезазначеної суми по 5,1% річних строком на 10 років.

Як основний підрядчик, MDA побудує і запустить телекомунікаційний супутник в орбітальну позицію 38,2° східної довготи і створить два це ... Читати далі »

Переглядів: 565 | Дата: 16.12.2009 | Коментарі (0)

Перехід на цифрове ТБ
запропонували фінансувати мобільщикам

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення шукає підходи до мобільних операторів для залучення їх в проект упровадження цифрового телебачення. Головним чином йдеться про залучення засобів під закупівлю призначеного для користувача телевізійного устаткування в обмін на цінні частоти під нові технології зв'язку.

Член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ігор Курус запропонував компромісний варіант виділення радіочастот під зв'язок четвертого покоління LTE (Long Term Evolution, 4G) в діапазоні 700-800 Мгц, який призначений в нашій країні під цифрове ТБ. Він заявив про готовність сідати з членами Національної комісії із питань регулювання зв'язку за стіл переговорів і обговорювати можливість залучення інвестицій в проект цифри від мобільних операторів. За його словами, основні фінансові витрати в проекті доводяться на забезпечення глядачів декодерами для прийому цифрового сигналу. Це і повинне стати предметом субсидування з боку стільникових компаній.

Пан Курус оцінює, що якщо абонентами ефірного віщання є 11 млн. домогосподарств, то витрати на технічне переозброєння їх телеприймачів можуть скласти приблизно $400 млн., враховуючи знижку, яку можна одержати при масовій закупівлі призначеного ... Читати далі »

Переглядів: 503 | Дата: 13.12.2009

Віталій Кличко захистив
титул чемпіона світу

Українець Віталій Кличко в Берні провів черговий успішний захист титулу чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBC, перемігши по очках одноголосним вирішенням арбітрів американця Кевіна Джонсона - 119:109, 119:109, 119:109. Бій, що продовжувався всі 12 раундів, пройшов з помітною перевагою Кличка, який провів поєдинок набагато активніше за суперника і упевнено довів справу до логічного завершення.
Для американського боксера ця поразка стала першою на професійному рингу.

Переглядів: 472 | Дата: 13.12.2009 | Коментарі (0)

Транснаціональні медіа-корпорації

перепрограмують супутники для передачі каналів

на українській мові

Популярні іноземні телеканали починають резервувати на супутниках місткості, призначені для україномовних звукових доріжок. У грудні в нашій країні з'явиться українська версія пізнавального каналу Da Vinci Learning, а науково-фантастичний телеканал AXN Sci-Fi вже пропонує себе в цифрових пакетах на українській мові.

Як повідомив «і» Андрій Семченко, директор ТОВ «Англійський клуб ТБ» (представник телеканалу Da Vinci Learning в Україні), канал почне віщання в Україні до кінця місяця, причому українська версія запускається на декілька місяців раніше, ніж російська. «Україномовна версія — це не тільки бонус самим собі, але і крок назустріч бажанням ринку. Опит кабельних операторів показав, що основні гравці на ринку виявили бажання проводити ретрансляцію каналу на українському. При цьому не виключається можливість ретрансляції двох, і навіть трьох мовних версій», - відзначає пан Семченко.

Україномовну звукову доріжку планують запускати ще декілька телеканалів. А канал AXN Sci-Fi вже реалізував таке технічне рішення. Правда, за словами Сергія Осадчего, директори компанії ViaMedia (представник AXN Sci-Fi в нашій країні), ще не всі пр ... Читати далі »

Переглядів: 697 | Дата: 10.12.2009 | Коментарі (0)

Da Vinci Learning- пізнавально-освітній телеканал розширює зону віщання, виходячи на телевізійний ринок України.

Вже зараз на супутнику Sirius 4 (4,8гр.в.д.) на каналі додана додаткова звукова доріжка на українській мові. Початок повноцінного віщання в Україні планується на грудень 2009 року.

З телеканалом Da Vinci Learning Вам більше ніколи нудно не дивитиметься телевізор! Можете бути упевнені: коли б Ви ні включили телевізор, Ви завжди побачите самі захоплюючі передачі. Ось п'ять головних рубрик на телеканалі:

Природа: математика, фізика, хімія, біологія

Земля: геологія, географія, екологія, космос

Людина: здоров'я, живлення, тіло, розум

Техніка: архітектура, інженерія, комп'ютери, нанотехнології

Культура: культура, ідеї, особи, уявлення про майбутнє

У грудні 2009 року канал так само планує вихід на телекомунікаційний ринок Росії.

Технічні параметри віщання каналу:


Супутник Sirius 4 (4,8гр.в.д.)
... Читати далі »

Переглядів: 1289 | Дата: 10.12.2009

RU Music і News One переходять

на супутник « Amos - 2 »

За повідомленням департаменту розвитку мережі телеканалів RU Music і News One, для поліпшення якості супутникового мовлення даних телеканалів і полегшення прийому телеканалів кабельними операторами,
прийнято рішення про переклад мовлення з супутника «HELLAS SAT - 2» на супутник Amos 2 (4° з.д.).

У зв'язку з цим, о 0 годині 00 хвилин 21 грудня 2009г. (в ніч з 20 на 21 грудня) почнеться мовлення
телеканалів
RU Music і News One з супутника Amos 2 (4° з.д.).

Паралельне мовлення з супутника «HELLAS SAT - 2» триватиме до 1 січня 2010 р.

Звертаємо Вашу увагу, що телеканали RU Music і ... Читати далі »

Переглядів: 579 | Дата: 10.12.2009 | Коментарі (0)

Телеканали « Ru Music » і « News One »

переходять на супутник «Amos-2»

За повідомленням департаменту розвитку мережі телеканалів RU Music і News One, для поліпшення якості супутникового мовлення даних телеканалів і полегшення прийому телеканалів кабельними операторами, прийнято рішення про переклад мовлення з супутника «HELLAS SAT - 2» на супутник Amos 2 (4° з.д.).

У зв'язку з цим, о 0 годині 00 хвилин 21 грудня 2009г. (в ніч з 20 на 21 грудня) почнеться мовлення телеканалів RU Music і News One з супутника Amos 2 (4° з.д.).

Паралельне мовлення з супутника «HELLAS SAT - 2» триватиме до 1 січня 2010 р.

Звертаємо Вашу увагу, що телеканали RU Music і News One з 21.12.09 знаходитимуться в пакеті Spacecom на місці телеканалів К1 і К2, які припиняють мовлення на Amos 2 і переходять на супут ... Читати далі »

Переглядів: 558 | Дата: 09.12.2009 | Коментарі (0)

Канали групи "Інтер" змінюють

параметри мовлення

Ось такий лист одержали кабельні оператори:

Шановні Оператори !

Зверніть увагу на нижчевикладену інформацію!

ТОВ "Торсат" доводить до вашого відома, що з 1 грудня 2009р. з супутника "АМОС 3" почата трансляція пакетів програм: "Інтер", "К1", "К2", "Мегаспорт", "НТН", "Enter- фільм", "Enter", "MTV Україна" з приведеними нижче за параметрами сигналу:

Спутник- АМОС 3,
Орбітальна позиція: 4 градуси західної довготи
Частота: 10 889,5 Мгц
Поляризація: Вертикальна
Швидкість цифрового потоку: < ... Читати далі »

Переглядів: 810 | Дата: 07.12.2009 | Коментарі (0)

Чернівецька ОГТРК виходить

на супутник Sirius 4

1 грудня Чернівецька обласна державна телерадіокомпанія ( ТРК "Буковина" )
починає цілодобове супутникове мовлення у відкритому доступі на супутнику Sirius 4
(частота 12737 Мгц, поляризація - вертикальна, швидкість потоку - 6000, погрішність - F 3/4).
Про це компанія повідомляє на власному сайті.

Виходячи на супутник, ОГТРК розраховує покрити сигналом віддалені і гірські райони. "До цих пір люди, які проживають в цій місцевості, маючи комплекти супутникових приймачів, дивилися будь-які супутникові телеканали, а бачити телебачення Буковини не мали можливості. Крім того, достатні багато буковинців, та і українців зокрема, в даний час знаходяться закордоном. Вони з великим бажанням чекають будь-яку інформацію або навіть звісточку. А вихід ТРК "Буковина" на супу ... Читати далі »

Переглядів: 1597 | Дата: 28.11.2009 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 »
Copyright TV-SAT © 2009-2010