Дата: Четвер, 27.01.2022, 09:20 | Повідомлення # 391
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28501
Статус:
«Суспільне»працюватиме
на сучаснійяпонськійтехніці
25 січня Громадський мовник України отримав партію сучасної техніки, яку надала Японія у межах грантового договору.
Як повідомляє прес-служба «Суспільного», спеціалізоване обладнання японського виробництва дозволить випускати програми в HD-якості із чотирьох різних студій, об'єднаних у спільну мережу – із забезпеченням запису, монтажу та трансляцій спеціальним control room.
"Я надзвичайно щасливий і пишаюся участю Японії в модернізації обладнання та систем НСТУ, тому що виходячи з нашого досвіду забезпечення неупередженої та нейтральної подачі новин громадянам Японії, такі компанії як НСТУ, її контент, що забезпечується завдяки високоякісному обладнанню та приміщенням, є дуже важливими", — зазначив Надзвичайний. та Повноважний Посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі.
З цим грантом пов'язаний і інший проект – технічна допомога японського агентства міжнародного співробітництва «Джайка» (JICA). Так, з 2017 року Японія навчає медіафахівців працювати з новим телевізійним обладнанням та виробляти програми.
"Сьогодні ми підбиваємо підсумок першої фази співпраці з представниками [b]NHK та JICA. Це була тривала п'ятирічна співпраця. Ми розробляли процеси, як висвітлювати новини у разі надзвичайних ситуацій, створювали контент для дітей, навчалися у досвідчених японських колег. Дуже вдячні уряду Японії, Японському громадському мовнику за підтримку та досвід"[/b], — наголосив Голова правління «Суспільного» Микола Чернотицький.
На координаційній зустрічі представники «Суспільного», JICA та японської телерадіомовної корпорації NHK обговорили досягнення та наступні спільні кроки.
Нагадаємо, 18 квітня 2019 року між урядами Японії та України укладено угоду, завдяки якій японська сторона надала грант у 230 мільйонів японських ієн на придбання телевізійного обладнання.
Дата: Четвер, 24.02.2022, 15:16 | Повідомлення # 392
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28501
Статус:
Важливо!Телеканал1+1буде мовити
на параметрах1+1 International
Група 1+1 media повідомляє, що під час воєнного стану основна версія телеканалу 1+1 веде мовлення у відкритій незакодованій версії на параметрах 1+1 International.
Група 1+1 media повідомляє, що під час воєнного стану основна версія телеканалу 1+1 веде мовлення у відкритій незакодованій версії на параметрах 1+1 International.
А саме:
супутникAstra 4A, 4.9°Е
частота12130,
поляризаціявертикальна,
швидкість потоку27500,
FEC3/4.
Формат зображення — MPEG-2.
Стандарт мовлення — DVB-S (QPSK)
Кодування — Немає.
Телеканал 1+1 перейшов у режим спеціального телемарафону. Підключайтеся та отримуйте оперативну та чесну інформацію про події в Україні.
Вже зараз доступні сигнали «Rivne 1» (м. Рівне),«Vita TV » (м. Вінниця), «Vidikon» (м. Суми), «TV 7+» (м. Хмельницький),«7 Kanal» (м. Одеса). «МТМ» (м. Запоріжжя), TV-4 (м. Teрнопіль), Dnipro TV (м. Дніпро), Antenna (м. Черкаси).
Дата: Понеділок, 28.03.2022, 21:38 | Повідомлення # 397
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28501
Статус:
Телеканал «Еспресо» почав транслюватись
на супутнику Hot Bird 13° і тепер доступний європейським глядачам
Телеканал "Еспресо" почав транслюватися на супутнику Hot Bird 13 °, спрямованому на всю телевізійну аудиторію Європи.
З вечора 25 березня європейська аудиторія може переглянути український телеканал «Еспресо». Сигнал каналу доступний на супутнику Hot Bird 13° (121 транспондер) за такими параметрами: 10930 Н, 30 000 ⅔. DVB-S2/8PSK в одному пакеті з українськими телеканалами Рада, 1+1 International та UA-TV.
Таким чином, «Еспресо» доступний відразу на двох супутниках: Astra 4A і Hot Bird 13°.
Бажаючі приймати телеканал «Еспресо» з супутника Hot Bird 13° повинні просто здійснити повторний пошук на частоті 10930 Н, після чого у списку телеканалів з'явиться «Еспресо».
Дата: П`ятниця, 01.04.2022, 17:40 | Повідомлення # 401
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28501
Статус:
Запорізький «Телеканал Z»
змінює назву та логотип
Запорізький "Телеканал Z" змінює назву та логотип - тепер це канал "МТМ".
Редакція телеканалу вирішила повернути минулу назву та логотип. Нинішнє «Z», мабуть, змінили, щоб не мати жодних асоціацій з російськими окупантами, які використовують цю літеру для позначення своєї військової техніки.
Тепер телеканал знову називатиметься «МТМ» — цей логотип використовувався з моменту заснування каналу та розшифровувався як «Місто Твоєї Мрії».
«Z не буде, а ми є. І ми не хочемо асоціюватися з убивцями. Команда лишилася. Усі ті самі круті редактори. Місія залишилася інформувати: оперативно, чесно, об'єктивно. Наблизимо перемогу разом. А потім – ми поміркуємо над новим видом нашого телеканалу та над новим логотипом», – йдеться у зверненні телеканалу.
Дата: Вівторок, 05.04.2022, 22:12 | Повідомлення # 402
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28501
Статус:
Українські телеканали почали транслювати
вже у 9 європейських країнах
Телепрограми українською мовою звучать уже у 9 країнах – Польщі, Литві, Чехії, Німеччині, Великій Британії, Румунії, Болгарії, Грузії, Вірменії.
Ще тиждень тому українські канали транслювали шість європейських країн, зараз їхня кількість збільшилася на третину. До інформаційної підтримки України приєдналися Болгарія, Грузія та Вірменія, повідомляє Нацрада.
Два найбільші оператори послуг IPTV у Грузії – Magticom та Silknet, безкоштовно додали у свої пакети 4 українські телеканали – UA TV, ICTV, «Україна», Inter+ та «Україна 24».
[bС]упутниковий оператор Болгарії[/b] - "Bulgaria Sat EAD" змінив трансляцію UA TV та "Україна 24" на безкоштовну ефірну. Це означає, що будь-який користувач, який має супутникову тарілку та приймач, може дивитися українське телебачення без необхідності внесення підписки.
Українські телевізійні канали Espreso та RADAпроходять процедуру адаптації у вірменського медіарегулятора, після чого будуть додані до списку українських каналів та рекомендовані кабельним операторам для трансляції на території Вірменії[.
Рада з мовлення та ретрансляції Словацької Республікирозпочинає надання допомоги та консультацій усім провайдерам медіапослуг, які можуть і бажають включити українські програми до своїх послуг. Про це повідомила голова словацького регулятора Марта Данієлова. Також Рада з мовлення та ретрансляції направила дані про телеканал RADA в кабельні та IPTV/OTT-провайдери країни. «Ми знову пропонуємо свою допомогу, якщо вони ухвалять позитивні рішення щодо включення каналу у свою пропозицію», – йдеться у листі Даніелової.
Нагадаємо, у перші дні повномасштабної війни Національна рада звернулася до 47 країн-учасниць Європейської платформи регуляторних органів (EPRA) із проханням терміново блокувати російські канали в Європі. У відповідь 35 країн повністю або частково обмежили російську пропаганду. Досі не відреагували на заклик українського регулятора 12 країн Європейської платформи – [b]Норвегія, Ліхтенштейн, Ісландія, Боснія та Герцеговина, Чорногорія, Албанія, Македонія, Сербія, Косово, Туреччина, Ізраїль, Азербайджан.[/b]
Дата: Четвер, 07.04.2022, 12:21 | Повідомлення # 403
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28501
Статус:
Новий канал прибрав із графіки серіалу
«Перші ластівки» літери Z та V
Новий канал виклав другий сезон серіалу «Перші ластівки» на YouTube та видалив із графіки літери Z та V.
Зараз для безкоштовного перегляду є всі 8 серій.
Раніше у графіку серіалу був напис «Перші ластіVки. Zалежні», зараз літери V та Z замінили на кириличні символи. Подібну символіку російські солдати використовують під час маркування своєї техніки. Після повномасштабного військового вторгнення РФ в Україну ВР ухвалила закон про заборону використання окупантської символіки.
«Перші ластівки» – це серіал-антологія про українську молодь. Другий сезон не є продовженням першого, а оповідає нову історію. Сюжет розгортається довкола студентів другого курсу факультету журналістики. Вони живуть звичайним життям - люблять, мріють, зазнають залежностей і борються з ними. Але все кардинально змінюється, коли у гуртожитку знаходять труп, а викладач університету розпочинає власне розслідування.
Дата: П`ятниця, 08.04.2022, 20:27 | Повідомлення # 404
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28501
Статус:
Українські телеканализнову
почнуть показувати рекламу
Реклама повернеться до ефіру деяких українських телеканалів вже найближчими тижнями, повідомляє Детектор медіа з посиланням на генерального директора Ocean Media Plus Андрія Партику.
Більшість українських телеканалів продовжує транслювати марафон «Єдині новини». Незабаром ефір поновлять телеканали СТБ, ТЕТ, «2+2» та інші.
«Загалом десяток телеканалів нам вдалося об'єднати в пакет, який продаватимемо простим способом, адже панель вимірювання телеперегляду на даний момент не працює. Ми повертаємося до єдиного можливого способу продажу реклами: нібито, щоб максимально спростити переговорний процес. А точніше, пакетне розміщення спотів. Ціна одного виходу на ТБ – 1 тис. грн за спот, мінімально можливу угоду на 500 виходів в ефір – за 500 тис грн. Про традиційні річні угоди зараз не йдеться», – зазначив Андрій Партика.
Розміщення буде проводитися рівномірно по всіх каналах пакета. Компанія працюватиме на умовах повної передоплати і лише з клієнтами, які на дату повернення в ефір закрили більшу частину своєї дебіторської заборгованості за довоєнний період.
Бажання відновити показ реклами вже виявили десяток клієнтів та їхня кількість збільшується.
«Частина рекламодавців перебуває у пошуках нової креативної стратегії, а деякі планують виходити в ефір із традиційними повідомленнями. Звісно, звідти потрібно буде забрати розважальні та веселі елементи чи заново переозвучити матеріал», — додав Партика.
Група Starlight Media та їх департамент маркетингу погодилися за помірні гроші зайнятися швидкою адапацією роликів або підготовкою нових матеріалів до ефіру на запит клієнтів.
Окрім прямої реклами на телебаченні, планують повертати також спонсорські прояви.
Дата: Вівторок, 12.04.2022, 21:25 | Повідомлення # 405
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28501
Статус:
15 європейських провайдерівувімкнули
телеканал«Еспресо»у свої мережі
Абоненти низки європейських кабельних, IPTV та OTT провайдерів отримали можливість переглядати програми "Еспресо" у своїх країнах, повідомляє прес-служба телеканалу.